PDA

View Full Version : Etapa 5: FC Brasov-Gloria



Vadim
23rd August 2004, 03:42
Sambata 28 august, ora 18:00, FC Brasov - Gloria, in direct pe Telesport.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

fia
23rd August 2004, 06:56
Brasovul are nevoie disperata de puncte, deci va castiga

baden
23rd August 2004, 14:57
Brasovul castiga pentru ca joaca si fotbal ...

Catalanul
23rd August 2004, 21:48
cred ca va fi cel mai plictisitor meci al etapei :sleep: si care se va termina cu victoria brasovului

Darkslowstar
24th August 2004, 13:21
Cred ca e timpul sa obtinem si noi o victorie. Mai ales ca nu pot sa uit cum am pierdut noi locul 2 acum 3 ani in penultima etapa acasa in minutul 80 si mult. Cu Gloria.

claudio25ro
24th August 2004, 14:22
Se termina X ca sa ia si gloria un punct in deplasare!

baden
24th August 2004, 15:45
le dau brasovenii un punct ca-s si "bistritenii" prieteni.

fanfotbal
25th August 2004, 10:19
gloria poate sa bata linistita ... dar nu se omoara, probabil sa nu incurce socotelile in campoinat :drak:

Darkslowstar
25th August 2004, 14:48
Blaturile Bistrita-Brasov sunt de mult istorie. In ultimii 4-5 ani au fost meciuri pe viata si pe moarte si Gloria ne-a incurcat de vreo 2 ori acasa. Gloria mai face blaturi acuma mai mult cu granzii si cu echipele moldovene.

baden
25th August 2004, 16:59
blaturi face cu toti care pun botu' ...

Darkslowstar
25th August 2004, 17:52
Noi nu mai facem de multisor, daca nu ai remarcat.

jay
25th August 2004, 19:05
IIMILAN, observ ca esti foarte vigilent, asa cum ar trebui sa fie toti moderatorii. Inteleg sa stergi expresiile obscene, subiectele OT, dar ma indoiesc sincer ca Darkslowstar a injurat...

Niculaie spune ca jucatorii si antrenorii vor avea viata grea cu el daca nu castigam cu Bistrita. Nu prea am incredere in Lupescu, asa ca un rezultat surpriza nu m-ar intrista prea tare daca s-ar lasa cu demiterea cainelui. Totusi, pronosticul meu este 1!

IlMILAN
25th August 2004, 19:48
Nu a injurat Claudiule, a dat quote la mesajul anterior:D, stai linistit ca nu aprimit avertisment. Citeste regulamentul sa vezi, de ce am editat mesajul:ok:

jay
25th August 2004, 19:55
OK, atunci te rog sterge mesajul pe care l-am postat acum 2 min. la Poli - Otelul. Era cu dedicatie speciala pentru tine.;) Nu glumesc, sterge acel mesaj, te rog!
In ceea ce priveste regulile, cu unele nu sunt de acord. Mi se pare stupid sa nu poti posta doua-trei mesaje consecutive. Bun, daca forumistul X posteaza ceva "Hai Avantul!" de cateva ori la rand, inteleg. Dar cand esti limitat la un anumit numar de caractere... Sau, pur si simplu, cand vrei sa adaugi ceva si e prea tarziu pentru edit.
Forza Juve!;):)

jay
25th August 2004, 22:28
Si te rugasem sa-mi stergi acel mesaj, diavolule... Acum s-a iscat furtuna.:)

IlMILAN
25th August 2004, 22:49
Mi se pare stupid sa nu poti posta doua-trei mesaje consecutive. Bun, daca forumistul X posteaza ceva "Hai Avantul!" de cateva ori la rand, inteleg. Dar cand esti limitat la un anumit numar de caractere... Sau, pur si simplu, cand vrei sa adaugi ceva si e prea tarziu pentru edit.


Daca nu ai sufieciente caractere la dispozitie sau daca nu mai ai access la butonul edit nu ti se va edita mesajul.Discutia pe care ai avut-o cu Saber Rider pe un alt thread a fost in parametrii regulamentului sa zic asa...
Iar ca sa nu fim chiar offtopic , sper sa-i bateti pe cei de la Gloria:D

alex36
26th August 2004, 09:40
Brasovul va bate sigur!...stie tata Jean de ce!!!

baden
26th August 2004, 14:45
brasovul castiga meciul asta ... bistritenii beau deja in cinstea lor

DIXX
28th August 2004, 15:41
Bate Steagu obligat.

fanfotbal
29th August 2004, 01:45
se pare ca am avut dreptate cand am spus ca gloria poate bate dar nici eu nu am crezut ca o va face, dovada ca am mizat pe victoria brasovului.
BRAVO GLORIA!
Desi imi pare rau pt ca aceste puncte le va da mai tarziu unei codase care plateste pentru ele.
NU imi place ce face gloria dar e echipa cu care am crescut.

Paul
29th August 2004, 16:02
Blaturile Bistrita-Brasov sunt de mult istorie. In ultimii 4-5 ani au fost meciuri pe viata si pe moarte si Gloria ne-a incurcat de vreo 2 ori acasa. Gloria mai face blaturi acuma mai mult cu granzii si cu echipele moldovene.

ia uite sezonul trecut :

Gloria- Rapid 2-2
Gloria -Dinamo 1-1
Gloria-Otelul 0-1

uite blaturi ... adik Rapid si Dinamo au blatuit la Bistrita (de frica :p ) , iar cu Otelul a facut gloria cadou desi era la retragradare

vorbesti pe nas


se pare ca am avut dreptate cand am spus ca gloria poate bate dar nici eu nu am crezut ca o va face, dovada ca am mizat pe victoria brasovului.
BRAVO GLORIA!
Desi imi pare rau pt ca aceste puncte le va da mai tarziu unei codase care plateste pentru ele.
NU imi place ce face gloria dar e echipa cu care am crescut.esti din bistritza ?

giovanni BV
30th August 2004, 09:12
Pacat de lotul Brasovului !!! Jucatori buni avem , dar ne trebuie mai mult impuls de la antrenori !!! LUPESCU , nu stiu poate are experienta , dar nu sa vazut pina acuma !!! Eu i-as mai da o sansa daca jucatorii sint de acord cu ea !!! Daca nu , NECULAIE , ar trebui sa se gindeasca mai bine la echipa sa , si sa ia masuri convingatoare !!!

fanfotbal
30th August 2004, 11:13
ia uite sezonul trecut :

Gloria- Rapid 2-2
Gloria -Dinamo 1-1
Gloria-Otelul 0-1

uite blaturi ... adik Rapid si Dinamo au blatuit la Bistrita (de frica :p ) , iar cu Otelul a facut gloria cadou desi era la retragradare

vorbesti pe nas

esti din bistritza ?

da

Darkslowstar
30th August 2004, 13:47
Spectacol deplorabil oferit de stegari. M-am numart si eu printre neinspiratii care au ales sa vada un meci de fotbal. Proasta idee.
Rar mi-a fost dat sa vad atatea balbe, pase gresite, intrari aiurea lipsa de mobilitate, proasta inspiratie.
Ceva se intampla la noi si cred ca singura solutie e venirea unui antrenor ca lumea. Lupescu e aerian, n-are nici o idee tactica, nu stie cand si cum sa faca schimbari.
Sambata a fost spectator la fel ca si noi. I-au trebuit 70 de minute sa vada gaura imensa reprezentata de Sarmasan pe dreapta desi tribuna a remarcat inca din min. 10. Sarmasan era depasit la fiecare duel, avea deja un cartonas galben, dadea numai pase la adversar si Lupescu statea si se uita. Nu inteleg ce a asteptat atata. Si exemplele pot continua. Nu a reusit sa retrogradeze Bacaul si acum a venit sa incerce la noi.
Gloria a jucat bine si a meritat sa castige. De altfel Negrean si Iftodi au fost aplaudati la scena deschisa de toata tribuna. Ce gol a dat Iftodi! Chapeau


Pt. Paul Vad ca uitat de Steaua. Si meciul cu Otelul n-a fost blat a fost cadou, dupa tine. Jenant :rosu: . Asa suporter asa echipa.