PDA

View Full Version : Pariul lui BoboCosta la Parma-Roma merita punctat?



dardar_3
25th September 2006, 21:06
BoboCosta in etapa a 4-a a pronosticat la Parma-Roma doua rezultate 0-2 si 0-1....
Intrucat a batut Roma cu 4-0 credeti ca ar merita un punct?...:drak:...

Astept sugestii pe viitor si motivarea votului:drak:...


PS: Se va tine cont de votul vostru!:ok:

Jerry20cm
25th September 2006, 21:11
lolllllllllllll
Intrucat a nimerit de amebele date scorul(adica 2) eu zic ca merita punctat cu 1 pct.

BoboCosta
25th September 2006, 21:59
Asa fratioare....sustine'ma :D
Eu vreau sa zic k nu a fost vina mea :P.........asa am gasit postat asa am pronosticat :P.....Sper sa fiu inteles

dardar_3
25th September 2006, 22:18
Bobo te-ai votat si tu?:ras-plans:... Se pare ca ai emotii:ras-plans:

inter
25th September 2006, 22:34
da ... daca le-a luat cu "copy+paste" ... asta e ... sa fie mai atent in viitor ... dar merita punctul cu prisosinta!

Leo_
25th September 2006, 23:11
merita!! dati-i punctul..oricum, fiind interist, locul 2 scrie pe el :drak:

dardar_3
25th September 2006, 23:15
:ras-plans:... Cum asa Leo_....:drak:... Numai locul 2:D

BoboCosta
26th September 2006, 11:21
M'am votat si eu :evil:
Stai asa k nu'i asa.....atac prima pozitie/hello

Mario Di Lazi
26th September 2006, 12:44
Si eu am votat DA ... Am patzit si eu ... dar am vazut la timp ...

resita
26th September 2006, 13:21
merita votul. :ok:

nu-i greseala lui, :ok:el a dat copy+paste. :ok:

The G.O.A.T.
26th September 2006, 14:01
vot pentru punctare!
Motivatie: este vorba doar de punctul acordat pentru ca a intuit castigatoarea! Problema aparea daca meciul se termina cu 1-0 sau 2-0 pentru roma; in acest caz cele trei puncte nu cred ca ar fi trebuit acordate!
Trebuie sa tinem cont si de faptul ca e la prima abatere! Cu alte cuvinte acum doar galben!:galben:
Data viitoare se considera tentativa de frauda: penalizare un anumit numar de puncte si eventual retogradare intr-o serie inferioara:rosu: !:P

Al Dracu
26th September 2006, 14:46
Astazi m-am intilnit cu niste prieteni, Moratti, Provera si Rossi, stateam la o birfa si le-am povestit intimplarea cu Bobo. Le-am cerut parerea si toti trei s-au aratat fermi, nu trebuie acordat nici un punct, regulile sint reguli, toti trebuie sa le respecte altfel onestitatea dispare si nu mai exista repere morale in nici un aspect al vietii, cine concureaza intr-o astfel de competitie trebuie sa-si asume greselile si sa se mentina pe aceeasi linie de corectitudine cu ceilalti. Dupa aceea le-am spus ca Bobo e interist, se situeaza in clasament pe un onorabil loc 5 si trage tare sa recupereze. Atunci domnii in cauza au fost de parere ca greseala recunoscuta e 101% iertata si pentru dovada de onestitate sa i se dea lui Bobo atitea puncte cite i-ar fi necesare pentru a trece pe locul 1 si, pentru a nu avea emotii la cistigarea concursului, adversarilor sa li se puna din oficiu -20 de puncte in fiecare etapa, a dreacu mama lor de milanisti, laziali si juventini! Iar daca Bobo nu cistiga nici asa dupa etapa 38 a promis Rossi ca vine el si face clasamentul. Cica are si niste interceptari cu Leo si Ayrton! :D

Mario Di Lazi
26th September 2006, 15:11
Doar cu Leo si Ayrton ? :D
Principalii vinovatzi si profitori ai acestui concurs sunt : Al Dracu, Dardar 3 si BoboCosta (care a anuntzat oficial ca este pe Ghencea :D - mare shparla) ...
Asa ca Dracule ... inchide telefonul sau vb codat ... :D

dardar_3
26th September 2006, 16:06
Doar cu Leo si Ayrton ? :D
Principalii vinovatzi si profitori ai acestui concurs sunt : Al Dracu, Dardar 3 si BoboCosta (care a anuntzat oficial ca este pe Ghencea :D - mare shparla) ...
Asa ca Dracule ... inchide telefonul sau vb codat ... :D

Daca ai privi un pic clasamentul primele locuri le au verishorii... care au stiut cum sta treaba pe-aici...
Cat despre mine... ocup un amarat loc 10....:ok:...
Care e profitul....:drak:...

PS: Poate ca merita Bobo punctul respectiv :drak:...

Jerry20cm
26th September 2006, 18:30
inca odata Leo_:
Cine e pe primul loc? :D

Leo_
27th September 2006, 00:05
Astazi m-am intilnit cu niste prieteni, Moratti, Provera si Rossi, stateam la o birfa si le-am povestit intimplarea cu Bobo. Le-am cerut parerea si toti trei s-au aratat fermi, nu trebuie acordat nici un punct, regulile sint reguli, toti trebuie sa le respecte altfel onestitatea dispare si nu mai exista repere morale in nici un aspect al vietii, cine concureaza intr-o astfel de competitie trebuie sa-si asume greselile si sa se mentina pe aceeasi linie de corectitudine cu ceilalti. Dupa aceea le-am spus ca Bobo e interist, se situeaza in clasament pe un onorabil loc 5 si trage tare sa recupereze. Atunci domnii in cauza au fost de parere ca greseala recunoscuta e 101% iertata si pentru dovada de onestitate sa i se dea lui Bobo atitea puncte cite i-ar fi necesare pentru a trece pe locul 1 si, pentru a nu avea emotii la cistigarea concursului, adversarilor sa li se puna din oficiu -20 de puncte in fiecare etapa, a dreacu mama lor de milanisti, laziali si juventini! Iar daca Bobo nu cistiga nici asa dupa etapa 38 a promis Rossi ca vine el si face clasamentul. Cica are si niste interceptari cu Leo si Ayrton! :D
:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
Drace, intercepta-te-as :D

Bobo, habar n-am cine e acum pe primul loc...stiu cine va fi dupa ultima etapa :drak:

p.s. acum serios vorbind: sper ca rossi nu mi-a interceptat convorbirea aia...stii tu...cu persoana al carui nume il trecem acum sub tacere ;) apropo, persoana in cauza mi-a transmis ca daca ar fi stiut din timp, altfel ar fi stat lucrurile, dar asa...ramane sa contactam cealalta persoana in chestiune..mde, chestii, socoteli :D

inter
27th September 2006, 00:10
mey "enigma" mai usor ... alta era discutia aici ... da ce sa faci ... "parfumul" B-ului are efect halucinogen :D

Leo_
27th September 2006, 00:29
abia astept sa-l inhalezi si tu :D:D

inter
27th September 2006, 00:31
Absolutul creeaza imunitate :D:D

Leo_
27th September 2006, 00:33
Am impresia ca pentru ce va asteapta, Absolutul va avea efectul unei veritabile frectii la un picior de lemn...dar ce sa zic eu acum...sus paharele :D:D

inter
27th September 2006, 00:35
vad ca numai din "impresii" traiesti in ultima vreme ... continua .. ca sunt "free":ras-plans:

Leo_
27th September 2006, 00:39
Ma bucur ca inca poti sa razi :D asa eram si eu asta vara...continua...cu atat mai mare va fi lovitura sub centura :ok:

inter
27th September 2006, 00:40
Ma bucur ca inca poti sa razi :D asa eram si eu asta vara...

acum esti "trist"?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Leo_
27th September 2006, 00:41
Imposibil monser...am semanat noi 2 vreodata? :D:D

inter
27th September 2006, 00:44
:D:D ... asta cam asa e ... eu sunt de Calea Bucuresti :D:D .. tu de la Piata :P

Al Dracu
27th September 2006, 01:58
Principalii vinovatzi si profitori ai acestui concurs sunt : Al Dracu, Dardar 3 si BoboCosta
Gresesti vere, eu nu particip, mai mult ies in pierdere ca tre sa dau premiu la final! :D

interfan
27th September 2006, 09:38
Am votat si eu "pentru" insa cu mari emotii! Era sa votez din greseala NU! Daca reuseam "performanta" asta si imi ceream scuze se anula votu'? :D :D

dardar_3
27th September 2006, 13:12
Se pare ca Bobo a obtinut punctul....:ok:...

BoboCosta
27th September 2006, 21:14
Multam mult :D.....