PDA

View Full Version : FIFA 10 - Vom avea in sfarsit si Liga 1 ?



Mr Cosmin
13th May 2009, 17:59
Stiu ca e cam devreme sa vorbim despre acest joc, dar tocmai ce am citit pe wikipedia.



FIFA 10

FIFA 10 will be the next installment in the long running franchise.

* Released for: PlayStation 3, Xbox 360, Windows, PlayStation Portable, Wii, PlayStation 2
* Release date: 2 October 2009
* Addition of 4 New Leagues: Argentina Primera Division, Romanian League, Russian Premier League and Egyptian League.

Chiar credeti ca vom avea si Liga 1 in urmatorul joc produs de cei de la EA Sports ? Si daca da, cat de exacte vor fi datele ?

Prome
13th May 2009, 20:33
Pai in primul rand daca isi da liga acordul, va exista Romanian League, dar fara numele exact al echipelor.
Daca vor fi si cluburile de acord, vor folosi echipamentele si jucatorii si probabil numele stadionului.
Fetele jucatoriilor nu vor fi exacte in mare masura, doar celor de nationala probabil.

Ei au mai facut oferte pentru Liga I, dar au fost intampinati cu refuz.
Vanzarile nu or sa fie prea grozave in Romania, dar nu cred ca vand mai mult in Polonia spre exemplu, asa ca daca noi vrem, ei introduc campionatul.

Sir. Eko
14th May 2009, 21:29
Singurul fifa care imi place este FIFA 07!restul meah ...

extreme24
23rd May 2009, 23:46
Va garantez eu ca nu vom avea din jocul scos de Ea.
De ce?
Pt ca Americani fac doar campinatele puternice.
Poi si Liga 1 nu e un campionat puternic? ]
Poate ca e , din punct de vedere al echipelor , avem cateva performante .
Pai si atunci de ce sa nu faca liga 1 ?
Nu fac pt ca avem extrem de multe probleme : 1.Arbitri mituiti ( poi vedeti voi asa ceva in Anglia , Spania )
2.Echipele nu au destui bani sa plateasca licenta de a ramane in prima liga
3.Romani sunt ocupati cu DNA si nu au timp sa dea aprobarea de licenta Americanilor ( da oricum nu mai cer ei asa ceva , cand vede-ti si voi ca noi singuri ne facem rau .... daca nu stiti uitati-va la Tv)
Poi si atunci cum vom juca cu echipa favorita in Fifa 2010 ?
De asta se ocupa echipel de editat( Fifapro si fifaromania)
Astea sunt cateva din intrebarile pe care vi le pune-ti fiecare ... sper ca vam fost de folos cu acest topic..
Si chestia aia cu 2020 ( nu vom avea 100% liga ) cred ca nici fifa nu vom mai avea ! Nu vom avea niciodata LIGA 1 IN FIFA !!!!!!!!! :(

Andrei_23
23rd May 2009, 23:58
Va garantez eu ca nu vom avea din jocul scos de Ea.
De ce?
Pt ca Americani fac doar campinatele puternice.
Poi si Liga 1 nu e un campionat puternic? ]
Poate ca e , din punct de vedere al echipelor , avem cateva performante .
Pai si atunci de ce sa nu faca liga 1 ?
Nu fac pt ca avem extrem de multe probleme : 1.Arbitri mituiti ( poi vedeti voi asa ceva in Anglia , Spania )
2.Echipele nu au destui bani sa plateasca licenta de a ramane in prima liga
3.Romani sunt ocupati cu DNA si nu au timp sa dea aprobarea de licenta Americanilor ( da oricum nu mai cer ei asa ceva , cand vede-ti si voi ca noi singuri ne facem rau .... daca nu stiti uitati-va la Tv)
Poi si atunci cum vom juca cu echipa favorita in Fifa 2010 ?
De asta se ocupa echipel de editat( Fifapro si fifaromania)
Astea sunt cateva din intrebarile pe care vi le pune-ti fiecare ... sper ca vam fost de folos cu acest topic..
Si chestia aia cu 2020 ( nu vom avea 100% liga ) cred ca nici fifa nu vom mai avea ! Nu vom avea niciodata LIGA 1 IN FIFA !!!!!!!!! :(

Totul tine de vanzari...de ce crezi ca au bagat Elvetia, Irlanda etc. ?

extreme24
24th May 2009, 12:12
Pai au bagat Elvetia si Irlanda dar la ei se aude de arbitri mituiti ....si tot felul de probleme ? :no: