PDA

View Full Version : Poze si discutii dupa Forum Meeting Timisoara (7)



bog_tom
19th August 2004, 15:03
Aseara s-a consumat cea de-a 7 intalnire a membrilor OLS din Timisoara. Ca si celelalte intalniri, acesta a fost o reusita. Ne-am simtit f. bine si sper ca s-a intamplat asa si cu noii veniti: birkof si cocomic alaturi de cei "consacrati": bapsy, Delia, I|MILAN, sergio, Sir, viole(n)t si bog_tom.

Momentele importante ale intalnirii au fost surprizele pregatite pt sergio care recent si-a schimbat prefixul si pt. mine datorita faptului ca am intrat in lumea barbatilor respectabili :D. Profit de ac. ocazie pt a le multumi in numele meu si al lui sergio.O sa vedeti si ce cadouri am primit ...

PS. Data viitoare sa nu mai beti Becks caci altereaza fotografiile :)

bog_tom
19th August 2004, 15:07
atmosfera linistita, oameni setosi, I|MILAN voios ca intotdeauna

PS. in poze apar doar "elemente" de gen masculin :)

bog_tom
19th August 2004, 15:08
continuarea momentelor de inceput ....

bog_tom
19th August 2004, 15:10
iata cu ce am fost eu surprins (chiar nu ma asteptam). nu stiu cui sa multumesc pt mesajul de pe tort .... am totusi o banuiala :D

bog_tom
19th August 2004, 15:19
si a urmat surpriza pt sergio:
- tricou cu poze (inclusiv pisica de la terasa Gil Hercules :)) si versuri pt. care ii multumim lui vasile314tzurca

Peste-atîţia ani cîţi ai, de o fi ca să ţii minte
OnLineSport timişorean, Poli precum cele sfinte
Să îţi fie mult mai mult bucurii şi doar plăcere
La mulţi ani noi îţi urăm si mai dă şi tu o bere

la multi ani, sergio
din partea prietenilor tai cei mai apropiati

- boxeri completati din plin cu poze si versuri

sa nu plingi dar tu scump amic
e doar un sase foarte mic
iar zero de la douazeci
e mult mai mare daca-l... freci

sa plingem dar, ronaldo-i trist
iar dumnezeul MILANIST
ca iar pierduram titlu-n van
si eu bocesc inca un an

la multi ani, sergio
din partea prietenilor tai cei mai apropiati

cred ca stiti cine e vinovat ...:drak:

- mouse pad cu Inter

bog_tom
19th August 2004, 15:22
sergio e inca afectat de versurile de pe boxeri :drak:

toata lumea lectureaza ... a aparut si birkof care isi continua somnul intrerupt de meeting :D

bog_tom
19th August 2004, 15:24
impresii, comentarii, interviuri si alte cele :) dar si alte uneltiri - nu spunem mai multe...

PS. I|MILAN, tre' sa recuperezi ceva de la mine ...

bog_tom
19th August 2004, 15:28
fortati de imprejurari (meciul Romania-Finlanda) am intrat in local. birkof isi continua somnul (adormit de povestirile lui I|MILAN), fetele cu de-ale lor, sarbatoritii pozeaza .... va dati seama cat am vazut din meci :)

vasile314tzurka
19th August 2004, 15:28
banuiala ta bogdane nu stiu zau care o fi
dar sunt furios la culme comandai si nu primii
alea-s pozele cu fete ce de doua zile spun?
imi dadurati toti barbosii si eu va prefac in scrum
fum tamie sau coliva ca eu urlu si nimic
doar de milan se ocupa delia bapsy si va zic
de mai vreti ode diverse cu intorsaturi de pana
luati o vodca de la super, sper sa nu va faceti blana,
si incepeti a decide ce tabela veti rima
sper ca-n anul care vine inter va va spulbera

:ciocan: :drak: :D :headbang:

bog_tom
19th August 2004, 15:31
un moment ca vin si poze cu fetele... dar mai intai a venit primul gol al Romaniei :ok: odata cu ac. gol, lumea s-a descatusat si baietii au "trecut" la artilerie grea (stiu ei cine... sper ca nu m-am inselat :))

bog_tom
19th August 2004, 15:33
I|MILAN si viole(n)t impresionati de golul Romaniei ce l-a trezit pe birkof :D

vasile314tzurka
19th August 2004, 15:34
crezi ca d'asta-mi arde mie?
sa va vad cum sforaiti?
ravasiti de apa plata
si deja cam adormiti?

bog_tom
19th August 2004, 15:35
multumiti de victoria chinuita a Romaniei, am revenit pe terasa cu o buna dispozitie ....

PS. si nu credeam ca va mai veni cineva....

bog_tom
19th August 2004, 15:38
si iata-l cum apare... din spuma marii, din fumul cenusiu al vulcanului .... e cocomic :ok:

I|MILAN l-a preluat sub aripa lui ocrotitoare pt de acum incolo are pe cine sa se bazeze in lupta directa cu cei 2 fani ai lui Inter: Delia si sergio :D

vasile314tzurka
19th August 2004, 15:42
tu sergio ti-ai mincat chifteaua
ca nu gasisi alt loc la bere
si inter si-o gasi beleaua
de mi-o mai spune "iarta-l vere"
esti tinar si-i pacat de tine
dar eu nu iert nici o trompeta
dara pe unul de ma suna
si sta cu bapsy pe sub luna?

bog_tom
19th August 2004, 15:43
si cand mai aveti probleme cu spatele de la atata moderare/scris/stat la birou/la coada la lapte, apelati cu incredere la serviciile lui viole(n)t !

iata-l cum il "rezolva" pe I|MILAN (nu stiu daca a fost "free" :D )

PS. am incurcat putin pozele dar s-a rezolvat !

vasile314tzurka
19th August 2004, 15:45
astea-s toate?

bog_tom
19th August 2004, 15:47
nu am ajuns nici la jumatate...

vasile314tzurka
19th August 2004, 15:52
inventar partial bapsy:
coltz
ceafa
deshte

fia
19th August 2004, 15:55
Se uita lumea, nu gluma... deja 5 views la fiecare poza.... :p

bapsy
19th August 2004, 15:55
Hai ca-s mai multe intre timp cu mine ... ce zombie eram ... :(

fia, urmarim cu nerabdare de azi-dimineata. bog_tom s-a lasat asteptat si acuma suntem cu degetu' pe f5

bog_tom
19th August 2004, 15:56
o poza pentru album: bapsy alaturi de sergio !

vasile314tzurka
19th August 2004, 15:58
album funebru vreai sa spui
ma duc sa-mi iau o vodca dara
ca deci mi-ajunse ce vazui
si om vorbi noi mai pe seara

bog_tom
19th August 2004, 15:58
si o dedicatie pt. bapsy si aici nu ma refer la pachetul din mana ei, ci la bricheta din stanga ...

PS. bapsy, cine e pe primul loc la echipe si la piloti in F1 ? ca am uitat :drak:

fia
19th August 2004, 15:59
fia, urmarim cu nerabdare de azi-dimineata. bog_tom s-a lasat asteptat si acuma suntem cu degetu' pe f5Cred multi suntem :p... Dar la voi merge mai bine... :( La mine... abia se misca.... :)

bog_tom
19th August 2004, 15:59
ce zombie eram ... :(
nici chiar asa :)


fia, urmarim cu nerabdare de azi-dimineata. bog_tom s-a lasat asteptat si acuma suntem cu degetu' pe f5
bine ca nu sunteti cu degetul pe DEL sau pe CTRL+ALT+DEL :drak:

bog_tom
19th August 2004, 16:01
bapsy

bapsy
19th August 2004, 16:02
aoleu, deja am adormit :) nici nu mi-am dat seama ... sigur eram "prinsi" in discutii palpitante, de mi-era asa de somn :D

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:03
i|milan cred ca trece riul si iar la inter e in poarta
o fi vreo veste numa buna sau de la ea, cumplita soarta,
cu mai o bere mai o vodca sau apa plata cu margele
si daltonist cum ii e firea o sa-l vedem si in atele

ca de pahar hic, se tot agata
ca si pisica de faianta

fia
19th August 2004, 16:03
Hai mai bapsy nu iti mai face atat autocritica :) enjoy :) La fel ca noi toti :)

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:04
mai bogdane, tu ai pus-o sa puna salata pe fatza? sau imi faci mie in ciuda?

bapsy
19th August 2004, 16:06
Hai mai bapsy nu iti mai face atat autocritica :) enjoy :) La fel ca noi toti :)
ai dreptate, sigur nu eram eu asa zombie ca tine la poker atunci :D

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:06
bapsy-i prinsa in discutii
chiar atit de zbuciumate
incit cauta ca strutii
capul sa nu-i cada-n spate...

bog_tom
19th August 2004, 16:07
mai bogdane, tu ai pus-o sa puna salata pe fatza? sau imi faci mie in ciuda?
totul a fost spontan ... nimic regizat din pacate :D

bog_tom
19th August 2004, 16:08
iata ca i-a mai trecut supararea lui sergio si sper ca la ora asta boxerii sunt pusi bine :drak:

fia
19th August 2004, 16:08
ai dreptate, sigur nu eram eu asa zombie ca tine la poker atunci :DDeh...

Ce observ eu, ca Delia sta cam mult aplecata spre I|Milan
:yeah:

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:10
o mangă dulce mangă
prin negura de vodci
de beri si alte alea
ma simt ca in doi lotci

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:11
Deh...

Ce observ eu, ca Delia sta cam mult aplecata spre I|Milan
:yeah:

adica daca o sa veyi poze de la bucuresti cu mine si cu inter taifasuind ce concluzie tragi tu? :ciocan:

fia
19th August 2004, 16:12
Pai nici aici nu am tras nici o conluzie, doar am observat.
Si la bucuresti o sa stiu exact ce se intampla pentru ca o sa fiu acolo :ok:

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:13
iata ca i-a mai trecut supararea lui sergio si sper ca la ora asta boxerii sunt pusi bine :drak:

mie nu mi-a trecut, la anul ii comand unii de lemn:(

bog_tom
19th August 2004, 16:13
o poza f. interesanta ! si va explic eu ce este cu ea ca nu deslusiti mare lucru: e vorba de cantaretul vocal al localul care iesise pe terasa si canta live. i-am facut poza respectiva care nu e reusita ! si stiti de ce ? explicatia a venit chiar de la cantaret; mi-a zis de acolo de unde era: nu mai imi face poze ca nu ies in poze ca ... sunt negru :D

PS. si fac o paranteza relativ la local: daca sunteti in TM, sunteti fani manele si nu vreti sa aveti o seara in care sa stati singuri (cred ca stiti la ce ma refer), va recomand localul Gil Hercules (inside) :ok:

vasile314tzurka
19th August 2004, 16:14
vezi tu vezi, fia. ce te-ai gindit tu, furios e vasile asta...

p.s. intrebare ca nu doare:
voi de ce va duceti acolo, va plac manelele?

bog_tom
19th August 2004, 16:21
discutii Inter vs Milan dar incheiate f. bine ....

astea sunt ultimele poze ca apoi am plecat si eu cu gandul la tort. cum am ajuns acasa am mancat versurile (oare de ce ? :)) si varful inimii... (aoleu inima meeeeea :D)

PS. fac o precizare: in ciuda aparentelor in poze, nu s-a intamplat nimic si fiecare a plecat de unde a venit :ok:

bog_tom
19th August 2004, 16:22
p.s. intrebare ca nu doare:
voi de ce va duceti acolo, va plac manelele?
mergem acolo pentru ca e mai mult spatiu si multa liniste (asta pana sa nu inceapa manelistii de la ora 23 :))

birkof
19th August 2004, 16:43
Da, cam multi somnorosi la ora aia. Sau cel putin asa reiese din poze.

birkof
19th August 2004, 16:45
Si acum inapoi pe arcade ca tre' sa-l bat pe AnTiToT asta.

bog_tom
19th August 2004, 17:15
Ce observ eu, ca Delia sta cam mult aplecata spre I|Milan
:yeah:
pozele inseala ! nu a fost nimic acolo ca eu nu am plecat de la masa nici macar 1 min.

@birkof: lasa-l sa mai traiasca un pic :D dar nu uita sa ne "programezi" la fotbal !

IlMILAN
19th August 2004, 17:35
A fost un meeting foarte reusit din punctul meu de vedere.
Nu am prea urmarit noi meciul dar nah...violetule ar trebui sa faci bine data viitoare cand ne uitam la meci sa nu ma mai stresezi cu englezii tai:ok:.

Bogdan sper ca ti-a placut surpriza , era foarte clar ca ai fost luat din "oala":D.

Sergio, verisorule sa nu crezi toate minciunile scrise aici, cum ca eu as fi avut ideea cu boxerii aia, stii ca nu ma ocup eu cu asa ceva:D

Sper ca cei doi noi venitit s-au simtit bine, desi birkof mai mult a dormit, cocomic ti-am zis eu ca o sa fie fain....data viitoare poate vii de la inceput:ok:

Delia tu nu ii lua in seama pe astia cu rautatile lor:D , atat pot, atat percep, nu ai ce sa faci.
Bapsy vreau sa spun ca de data asta te-ai prezentat lamentabil:D, nici un pic de votca? naspa......

Vasile...la voi mare plictiseala e la meetinguri de ne urmaresti cu asa interes....cosanzean nu face atmosfera?:D

P.S Fia, tata se vede ca esti stresat cu lucrarea de diploma,incepi sa vezi tot felul de umbre, de interferente de lumina...de aplecari...... problema mare nu e ca le vezi ci ca le mai si analizezi.Stii un proverb romanesc zice asa:"Pasarea Mihai Viteazu.....":D
P.S.S Bogdane daca te mai prind cu aparatul de fotografiat langa mine ti-l sparg....uite si tu ce concluzii trag unii :headbang:

Later edit: Sir, ucraineanule, m-ai suparat tare...sa tii cu ferrarri..e grav de tot...nu stiam .... neaparat trebe sa-ti schimbi preferintele...poate la o lada de bere te conving :p

fia
19th August 2004, 17:43
P.S Fia, tata se vede ca esti stresat cu lucrarea de diploma,incepi sa vezi tot felul de umbre, de interferente de lumina...de aplecari...... problema mare nu e ca le vezi ci ca le mai si analizezi.Stii un proverb romanesc zice asa:"Pasarea Mihai Viteazu.....":D
P.S.S Bogdane daca te mai prind cu aparatul de fotografiat langa mine ti-l sparg....uite si tu ce concluzii trag unii :headbang:Of... am gresit si eu odata si imi sariti toti in cap... Sa sa fac?Sa imi cer scuze? Sa nu ma mai pripesc alta data? Asa o sa fac

SCUZE! :pace:

P.S. NU merge emoticonul de mai sus... ca il interpreteaza ca : p nu ajunge la : pace :

Sir
19th August 2004, 18:04
Frumos meeting, vorbele sunt de prisos..este suficient sa te uiti la poze si comentarii /hello /hello /hello

Later edit: Sir, ucraineanule, m-ai suparat tare...sa tii cu ferrarri..e grav de tot...nu stiam .... neaparat trebe sa-ti schimbi preferintele...poate la o lada de bere te conving :p[/QUOTE]
dupa o lada de bere este posibil sa devin fan Minardi sau ce-ti doresti tu.....
dar am si eu o conditie: fara upgrade-uri gen Finlandia,Smirnof sau alte "ape plate" din aceasta categorie :drak: .

Sergio
19th August 2004, 23:27
Stati linistiti ca mi-au placut pozele, desi sper sa iasa dupa cateva spalari... :drak: Boxerii vin de minune, nu stiu de unde ati stiut masura. :rolleyes:
Cum ramane cu meciul? Nu cel de duminica, ci ala intre noi?

IlMILAN
19th August 2004, 23:34
Intreaba-l pe bog_tom....de unde itzi stie masura...loool de loool chiar bogdane de unde stii masura omului....:D?

Referitor la meci vb la telefon.....:ok:
P.S Sergio ia da tu niste detalii despre cum l-ati torturat pe cocomic....ca doar ati ramas doi interisti contra lui:D
P.S.S: Bey "Well Done" sa faci bine sa-ti lasi aparatul acasa, sau la oficiala cu Dobos o sa stai :drak:, ca daca ma fotografiezi si cand injur e vai de tine:D

Sergio
20th August 2004, 00:03
Pe cocomic nu l-am torturat chiar asa de tare, fiindca Delia a trebuit sa plece imediat dupa ce ai plecat tu (a cata oara?), iar in final m-am dus si eu ca mi-era cam foame de la atata bere... :p
PS. Cred ca Bogdan a apelat la Delia pt masura aceea, ca altfel nu se explica.
Delia, daca citesti asta, sper ca nu te superi. :o:

Vad ca grobari s-a dat la fund, dar poate il convingem pe Daphix pana la urma... :rolleyes:

cocomic
20th August 2004, 02:44
pozele sunt beton... data viitoare ma pun intre bapsy si delia, sa apar in mai multe poze... vad ca bog_tom a uitat ca tocmai i-a fost pusa verigheta pe deget, numai la fete s-a uitat :drak:

:ok:

cocomic
20th August 2004, 03:01
Pe cocomic nu l-am torturat chiar asa de tare

:D auzi vrajeala... ati plecat pentru ca VOI nu mai faceati fata :D




cantaret; mi-a zis de acolo de unde era: nu mai imi face poze ca nu ies in poze ca ... sunt negru :D

de aici va dati seama ca bog nu minte... daca n-ar fi fost tigan nu ar fi spus nu mai imi face poze... problema ar aparea daca omul a vorbit corect, iar bog_tom a denaturat... oooooof viata mea :p

@I|Milan - daca nu vroiai atatea poze, nu te-ai fi pus in capul mesei, cand across the table era bog_tom cu aparatul... nu ne mai minti, iti place publicitatea si ceea ce se obtine prin ea :p

@sergio - sper ca stii ca acum la urmatoarea ocazie se va intarzia putin momentul in care vei fi 'dezbracat' de boxeri... nu de alta, dar si ele vor sa citeasca 'printre randuri'... oricum ai grija sa n-ai parte de ceva 'wild passionate sex' si sa ti-i rupa de pe tine, ca e cadou :D

vasile314tzurka
20th August 2004, 09:08
Vasile...la voi mare plictiseala e la meetinguri de ne urmaresti cu asa interes....cosanzean nu face atmosfera?:D

vorbisi, pupateash, sau mi se pare mie?
mde. e plictiseala ca la noi nu baga nimeni gagici si mergem linistiti acasa :ciocan:

viole(n)t
20th August 2004, 09:25
da, dar avetzi pletoshi...

...putetzi face shi voi mici "compromisuri"

IlMILAN
20th August 2004, 10:32
Pe cocomic nu l-am torturat chiar asa de tare, fiindca Delia a trebuit sa plece imediat dupa ce ai plecat tu (a cata oara?)
:happy :happy

Sergio , interistu mamii :D daca voi o plictisiti normal ca pleaca:D cat am stat eu se pare ca nu a avut nici o problema :drak:



@I|Milan - daca nu vroiai atatea poze, nu te-ai fi pus in capul mesei, cand across the table era bog_tom cu aparatul... nu ne mai minti, iti place publicitatea si ceea ce se obtine prin ea :p


Mai treaba cu statul in capul mesei e relativa....ghinionul meu a fost faptul ca in celalat capat de masa a stat fotograful :mda:



mde. e plictiseala ca la noi nu baga nimeni gagici si mergem linistiti acasa


Vezi aici gresiti voi, nu trebe sa le bage nimeni, trebuie sa le atrageti....faci si tu ca Sergio:D, ba vasile daca fetele is "plus" tu te transformi in "minus" si invers...ca sa va atrageti mai...:D

bog_tom
20th August 2004, 10:53
Boxerii vin de minune, nu stiu de unde ati stiut masura. :rolleyes:
Cum ramane cu meciul? Nu cel de duminica, ci ala intre noi?
PS. Cred ca Bogdan a apelat la Delia pt masura aceea, ca altfel nu se explica.
Delia, daca citesti asta, sper ca nu te superi. :o:

Intreaba-l pe bog_tom....de unde itzi stie masura...loool de loool chiar bogdane de unde stii masura omului....:D?
Referitor la meci vb la telefon.....:ok:
P.S.S: Bey "Well Done" sa faci bine sa-ti lasi aparatul acasa, sau la oficiala cu Dobos o sa stai :drak:, ca daca ma fotografiezi si cand injur e vai de tine:D
@IlMILAN:
- e masura clasica (cea de la boxeri) pentru fanii lui Poli
- era vorba de meciul cu cei 2 biliardisti albvioleti campioni de pe Arcade si nu cel din weekend sau te faci ca nu pricepi
- sa inteleg ca ai ceva cu paparazzi ?

:drak:

pozele sunt beton... data viitoare ma pun intre bapsy si delia, sa apar in mai multe poze... vad ca bog_tom a uitat ca tocmai i-a fost pusa verigheta pe deget, numai la fete s-a uitat :drak:
e tocmai invers pentru ca am stat in coltul opus deci sunt acoperit de regulament ....

Vad ca grobari s-a dat la fund, dar poate il convingem pe Daphix pana la urma... :rolleyes:
poate daca se uneste Aradu' cu TM ca sa nu se compromita Daphix :drak:

IlMILAN
20th August 2004, 11:00
- sa inteleg ca ai ceva cu paparazzi ?

Nu nu am nimic cu paparazzi, :D am cu tine:drak:......

viole(n)t
20th August 2004, 11:00
e masura clasica (cea de la boxeri) pentru fanii lui Poli

mah Bogdane, nu ma jigni, cum crezi ca intru eu in boxerii aia?


era vorba de meciul cu cei 2 biliardisti albvioleti campioni de pe Arcade

pardon... numai unu'e campion: SUBSEMNATUL

bog_tom
20th August 2004, 11:05
@ I|MILAN: de ce tocmai cu mine ? :D

@ viole(n)t: pentru moment esti campion dar daca o sa ma uit peste 30 de min. o sa fie birkof sau colega (stiti voi la cine ma refer :))

Sergio
20th August 2004, 11:28
auzi vrajeala... ati plecat pentru ca VOI nu mai faceati fata :D

Probabil ca eram prea obositi... :rolleyes:

@sergio - sper ca stii ca acum la urmatoarea ocazie se va intarzia putin momentul in care vei fi 'dezbracat' de boxeri... nu de alta, dar si ele vor sa citeasca 'printre randuri'... oricum ai grija sa n-ai parte de ceva 'wild passionate sex' si sa ti-i rupa de pe tine, ca e cadou
ok mersi, o sa tin minte. :drak:

bog_tom
20th August 2004, 11:32
am uitat sa va zic ca ma chinui de miercuri noaptea sa termin tortul ... sper ca pana sambata la pranz sa-l dau gata chiar cu riscul de lua 2 kg in plus la greutate :D

bapsy
20th August 2004, 11:36
ba vasile daca fetele is "plus"
fetele-s "in plus" cand iti face viole(n)t masaj :D

IlMILAN
20th August 2004, 11:40
Violetul violent.....mi-a facut masaj ca m-a vazut incordat...de discutiile cu voi doua...si s-a gandit sa imi sara in ajutor....:D ...da voi erati in plus in momentele alea...:D ca nu v-ati prins....de problema:D

iulian
20th August 2004, 11:57
Violetul violent.....mi-a facut masaj :D
Nebunaticilor :D:D:D

viole(n)t
20th August 2004, 12:25
tu vorbeshti iuliane?!!?!?!

am vazut ca eshti nedespartzit de inter la forum-meetingurile voastre :kiss:

IlMILAN
20th August 2004, 12:47
cosanzean cu forme apetisante looool de loool

chiar tu vorbesti? te legi de micile noastre detalii.....tehnice:D

P.S Well Done dragoste esti mancat:D vezi ce ai facut:)?

bog_tom
20th August 2004, 12:57
@IlMILAN: v-ati facut-o cu mana voastra :drak:

viole(n)t
20th August 2004, 13:05
puteai sa ne zici shi tu la final: "zambitzi, suntetzi la camera ascunsa"

bog_tom
20th August 2004, 13:06
@viole(n)t: smile, you are on candid cammera ! :D

vasile314tzurka
20th August 2004, 13:09
da, dar avetzi pletoshi...

...putetzi face shi voi mici "compromisuri"
mde... mi se pare mie sau pe voi va maninca spivnarea? dau eu tie compromisuri de o sa zici piua:)


Vezi aici gresiti voi, nu trebe sa le bage nimeni, trebuie sa le atrageti....faci si tu ca Sergio:D, ba vasile daca fetele is "plus" tu te transformi in "minus" si invers...ca sa va atrageti mai...:D
la mine e plusul, daca nu stiai IMilan... sau la tine o fi minus si noi nu stim? sau ai devenit minus dupa afisarea pozelor?

IlMILAN
20th August 2004, 13:15
Vasile..te joci cu bumerangul si vezi ca daca nu esti atent cand se intoarece....itzi va afecta trompeta:D io ti-am zis ca sunteti cam rigizi cu semnele astea...:D

bog_tom
20th August 2004, 13:22
de la Toto citire:

Serenata quasi a mezzanotte
guardie e ladri
che si fanno a botte
e i ragazzi
da soli
sono ancora romantici. :D

IlMILAN
20th August 2004, 13:29
@viole(n)t: smile, you are on candid cammera ! :D
Bogdana ...dragoste mica...eu ti-am zis ca tu te joci cu focul....be carefull :evil:

iulian
20th August 2004, 13:29
cosanzean cu forme apetisante looool de loool

chiar tu vorbesti? te legi de micile noastre detalii.....tehnice:D

Bai tu bag de seama ca te dai la mine :D

Bogdana ...dragoste mica...eu ti-am zis ca tu te joci cu focul....be carefull
Hent ... e clar :D "tat banatu`i fruncea"

bog_tom
20th August 2004, 13:36
@IlMILAN: cred ca de la un timp nu mai faci diferentieri intre sexe sau poate te-ai reprofilat de miercuri seara incoace ... :drak:

PS. eu raman asa cum am fost si nu ma interesezi sub acest aspect :D

Vadim
20th August 2004, 14:03
Personal sint coplesit. Poze, torturi (cu accet pe "u":)), tricouri, poezii, fete, distractie... well done. :)

IlMILAN
20th August 2004, 14:43
@IlMILAN: cred ca de la un timp nu mai faci diferentieri intre sexe sau poate te-ai reprofilat de miercuri seara incoace ... :drak:


:happy :happy

Gata sa lasam glumele astea ca se apuca unii sa inteleaga altceva:headbang:

bog_tom
20th August 2004, 14:45
@Vadim: a fost meritul intregii echipe OLS TM :ok:

@IlMILAN: tu ai vrut-o :D

Sergio
20th August 2004, 22:27
ba vasile daca fetele is "plus" tu te transformi in "minus" si invers...ca sa va atrageti mai...:D
De aia te intelegi asa bine cu interistii...Acum am inteles. :p

vasile314tzurka
21st August 2004, 17:11
Vasile..te joci cu bumerangul si vezi ca daca nu esti atent cand se intoarece....itzi va afecta trompeta:D io ti-am zis ca sunteti cam rigizi cu semnele astea...:D

trompeta a fost deja afectata si isi da cu gel nivea. eu rigid? sa fim seriosi:D numa asa un pic de atras mustele ca sa le toc mai bine: :ciocan:

si de jucat eu nu ma joc ci doar joc:)

Vadim
21st August 2004, 17:19
Sergio, sa folosesti cau cap boxerii aia :drak:

Sergio
21st August 2004, 21:52
Am inteles, sefu'! :D