PDA

View Full Version : Bravo Craiova



ieppy
5th June 2003, 23:43
Bravo mai oltenilor. Tocmai am vazut stirea conform caruia ati fost in numar de 15000 la antrenamentul nationalei. Trebuie sa recunosc ca de asa ceva nu am mai auzit. Felicitari. Sper sa strigati HAI ROMANIA si pentru mine maine si sa purtati echipa spre victorie caci are mare nevoie. Inca odata jos palaria. Si asta va scris un dinamovist convins(sic!). :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Albastreata
6th June 2003, 22:43
... dar trebuie subliniat ca felicitarile le merita (ca deobicei) adevaratul public craiovean ! Care sunt sigur ca in masura in care va putea intra pe stadion, ii va sustine pe tricolori asa cum numai in Craiova se poate ! In rest s-a vazut inca odata care sunt adevaratele "griji" ale oficialilor de la FRF, Primarie, Conducerea Clubului, etc. Nu ne ramane decat sa speram ca Nationala de Fotbal a Romaniei ne va mai face odata fericiti ! Hai ROMANIA !!! /hello

07Ex
7th June 2003, 00:31
Sper ca dupa meciurile echipei nationale la Timisoara si la Craiova sa se destepte si astia de la FRF si sa inceapa sa programeze mai multe meciuri in provincie.

Sergio
7th June 2003, 12:23
Eu sper din tot sufletul sa castigam /hello /hello ca daca pierdem iar o sa zica tampitii de la federatie ca provincia aduce ghinion nationalei si vor mai programa meciuri aici din an in paste.

nemo_
9th June 2003, 14:22
au fost la meci in numar foarte mare...au fost alaturi de echipa...am castigat!
bravo Craiova!