PDA

View Full Version : Va promova Ceahlaul in acest sezon???



DRAGOS
16th August 2004, 17:49
Care e parerea voastra??? Eu zic ca o sa castigam prima serie din B la diferenta de vreo 7-8 puncte de locul 2 !!!

seby
16th August 2004, 22:25
Parerea mea este ca va promova !

DRAGOS
22nd August 2004, 11:52
Asa seby!!! Vezi ca stii!!!
In sfarsit ai mai dat si tu un semn de viata!!!

otelulgalati
27th August 2004, 13:05
Ceahlaul nu are echipa nici de C si galerie nici de D asa ca ziceti mersi sa ramaneti in B !Dunarea va castiga grupa

DRAGOS
27th August 2004, 15:13
Dunarea si Divizia A = baba si mitraliera!!!!! Vai de capul vostru!!!!!!

Eu zic ca Petrolul Moinesti, Gloria Buzau si poate FC Vaslui ne pot pune probleme!!! In rest ii batem pe toti!!!

daemon_ro
31st August 2004, 01:09
va fi greu dar cred ca nu imposibil...sa speram ca la anul vom fi iar in "A"!!

Denis
3rd September 2004, 02:33
Ceahlaul nu are echipa nici de C si galerie nici de D asa ca ziceti mersi sa ramaneti in B !Dunarea va castiga grupa

asha "otelulgalati" zile tu. ashtia nu vad cas de abia pe 4 in S1 :happy hai dunarea /hello. shi asha o sa avem noi doua echipe galatzene in divizia a /hello
Hai Otzelul /hello
Hai Dunarea /hello

ADelPiero
13th September 2004, 11:36
daca va avea aceleasi rezultate ... pe care le`a inregistrat pana in momentul de fata ... nu va avea nici o sansa sa promoveze, sincer :mda:

Marcu
14th September 2004, 13:23
Au trecut patru etape si suntem pe locul 5. O pozitie care ne face sa ne punem seme de intrebare(mari!) daca putem sau nu sa promovam anul viitor. Deocamdata diferenta fata de primul loc este recuperabila, si sper ca asta sa se intample cat mai repede. Oricum, nu mi-as dori sa conducem tot campionatul si sa pierdem promovarea la 1 punct diferenta. Fruntea sus, nu disperati inca de pe acum! Si veniti la meciuri, echipa are nevoie de sustinerea suporterilor!

Marcu
14th September 2004, 13:37
Mai baieti, mai bagati-va capul in Dunare sa se racoreasca, nu de alta, dar poate ajungeti sa ganditi si voi. Abia faceti rost de bani sa tineti o echipa, si voi va ganditi la doua... nu-i frumos! :rosu:

Drakoness
14th September 2004, 17:00
Mah baieti, lasa-ti-ma cu Dunarea voastra. Aveti si voi sanse sa promovati, dar nu anu' asta. Chiar dc e pe locul 5 Ceahlaul e in program. Sint doar 2 pct diferente fata de locu' 1. Iar ghimbavu hai sa fim seriosi, de-abia a promovat. Nu poate emite pretentii la promovare. De cine imi e frica e Craciunescu. Asta e pus sa-l ....pe Pinalti, asa cum a facut anu trecut. Oricum in afara de Vaslui nu cred ca poate mite cineva pretentii la promovare. Anu viitor eu zic k o sa promovam si se va sti chestia asta cel putin din antipenultima etapa.
In rest HAI ROMANIA!!!!

seby
13th February 2005, 07:58
Ceahlaul sigur va promova, nu va faceti griji...

dan-dan
13th February 2005, 10:48
Ceatlaul (pardon Ceahlaul) v-a promova doar daca Pinalti il "impusca" pe agrozootehnistul sef Porumboiu , sau daca pune o "bomba" autocarului lui FC Waslui (pardon Vaslui). :ciocan:
Dupa cum se trag sforile, slabe sperante. :o:

Eu mi-as dori sa promoveze oricare alta echipa in afara lui FC Waslui. :degete:

DRAGOS
21st February 2005, 21:05
Si eu urasc Vasluiul!!!! In principal din cauza ca a fost ajutata enorm de arbitri, mai ales in meciul direct (cel cu Ceahlaul; 1-0 pt. ei)!!!!

cap^B-S
28th February 2005, 13:23
bai da de ce spunetii ca urati vasluiul ca e un oras frumos poate nu ca al vostru dar cu siguranta e mai buna echipa decat a voastra .daca ati fost vre-o unu de pe forum la vaslui in deplasarea facuta de voi cu un autocar de 60 de locurii si erati 10 oameni in autobuz nu mai emitetii voi nici un fel de pretentii pentru a promova lasa-ti ca promoveaza fc vaslui.Brigada Suprema 4ever

DRAGOS
1st March 2005, 18:52
LOL!!!!

De parca voi aveti moro galerie!!! O sa vedeti voi ce pregatim pt. meciul din etapa a 3-a pe care il jucati la Piatra!!!!
Macar noi mergem peste tot in deplasari chiar si 50-60....fata de voi!!!

Drakoness
1st March 2005, 18:54
Dragos dak merg de'aldi Traian....mai bine statzi aksa! k aia nu-i galerie!

DRAGOS
1st March 2005, 19:02
stai linistit Drakoness!!! nu mai avem treaba cu boshorogii!!!
avem noi alta galerie!!! astia tinerii!!! de pana in 25 ani!!

cap^B-S
7th March 2005, 15:56
bai ce galerie avetii voi ca la vaslui au fost 8 oamenii,iar noi mergem la navodarii acuma 4 atobuzeiar la piatra o sa venim vreo 2000 de oamenii in peluza si cati or sa mai fie si [rintre voi cred ca o sa fim vreo 5000 ca la iasi.Brigada Suprema 4EVER

Klauss
10th March 2005, 13:42
De vreo trei ani incoace se spune ca echipa este in reconstructie si ca sa dam credit jucatorilor tineri. In schimb cu doar cateva exceptii jucatorii cu care vrem sa promovam sunt tot cei care ne-au adus in B. Mai nou se pare ca a revenit si Domsa care facea "furori" pe flancul stang in divizia A. Singurul antrenor care a dorit intradevar sa schimbe ceva a fost Hizo. Si el a fost "mazilit" din cauza celor pe care a vrut sa-i schimbe. In orice caz, Marc nu va face nimic. Pana cand nu se va schimba mentalitatea si modul de selectie a jucatorilor din primul 11 Ceahlaul nu va fi nimic altceva decat o echipa de B sau (in cel mai bun caz) o echipa de A care va incepe fiecare sezon cu frica retrogradarii. SA FIM REALISTI!!!!!!!!!!

narcisnicu
30th March 2005, 14:03
bai uite ca am fost la voi sub "chetricica" si vam dat o lectie e galerie si la echipa. am fost din toate punctele superiori voua. mai ati si scris bannerul ala cum lati scris. duceti-va dreq de prosti.Brigada Suprema 4EVER

DRAGOS
7th April 2005, 15:25
Bai pushtiule!!!!! nu ne acuza de faptul ca nu stim sa scriem ca daca ma apuc sa numar cate greseli gramaticale ai in mesajele astea pierd vreo 5-6 ore din zi!!! :degete: :cya:

BrasovFans
8th April 2006, 22:26
Sa aveti parte de performantele lui FC Vaslui din tur, dak promovati!!! :D

KpaC
9th April 2006, 13:16
Sa aveti parte de performantele lui FC Vaslui din tur, dak promovati!!! :D
bravo aleks .. te`ai dat pe fata ca esti taran .. tie ciuda ca nu promovati anul asta si acum speri sa ne fie noua rau ca voi nu promovati? cu asa mentalitate nu mai intram in UE :ciocan:

seby
13th June 2006, 14:41
sincer nu va inteleg ... fara suparare fanii brasovului si ai vasluiului (nu toti) cautati cearta aiurea pe forum... acum sper sa nu se faca de ras ceahlaul!

^matrix^
16th June 2006, 23:55
nu va m-ai luati de CEAHLAUL nostru,multe echipe au umblat cu blaturi,ce-a fost a fost,alti recunosc dar altii nu recunosc.STEFAN a promis ca fiecare meci pentru CEAHLAU se va juca corect. HAI CEAHLAUL /hello /hello /hello

lolo_grupa_c
27th June 2006, 12:13
LOL!!!!

De parca voi aveti moro galerie!!! O sa vedeti voi ce pregatim pt. meciul din etapa a 3-a pe care il jucati la Piatra!!!!
Macar noi mergem peste tot in deplasari chiar si 50-60....fata de voi!!!

cu cine vorbeai acolo,nene??