PDA

View Full Version : Credeti ca Real Madrid ar putea castiga Il Calcio



realmadrid.com
4th June 2003, 22:37
Credeti ca Real Madrid sau orice echipa de top spaniola ar castiga Il Calcio.Adica la ce fotbal de cacao juaca italia se apara in prostie nu stiu. Pt ca echipele spaniole au o aparare mai slaba decat cele italiene :yeah:

inter
5th June 2003, 08:30
poate un campionat din 10:D

baubau
5th June 2003, 08:58
Intersanta intrebare,dar nu prea cred ca Real ar putea castiga un campionat italian,poate dupa cum spune, inter unul din zece!
Ionutze daca Realu e format din multe vedete nu inseamna ca e neaparat si bun!Unde sunt multi indivizi cu caractere puternice precum baietii tai de la Real ,vor fii intodeauna probleme atat pe teren cat si in vestiar si asta e cam naspa...Ia exemplu de la Manchester ,Beckham cu Ferguson...nu m-as mira daca si Ronaldo ar primi o gheata in cap de la vreun antrenor "galactic" :happy
Trebuie sa-ti aduc aminte ca Real a trecut de grupe dupa o grea victorie impotriva lui Lokomotiv Moscova?

Milan
5th June 2003, 10:42
Sincer nu stiu ce sa-ti spun Ionutz. Anul asta cam toate echipele Spaniole sau inclinat in fata celor Italiene. E o diferenta mare de stil de joc intre cele doua campionate. Eu zic ca este clar ca in momentul de fata nu prea are sanse dar in timp in citiva ani da, dupa ce se vor adapta.

realmadrid.com
8th June 2003, 11:08
Milane da spune-mi si mie daca nu era danezul ala thomason sau nu stiu cine a dat gol poate finala o castiga juve intet sau ajax. Pai daca toata lumea zice ca italieni juaca un fotbal frumos de ce dracu vati chinuit atat ma cu ajax ma ? Sau marele JUVE cu faimoasa fc barcelona,pai juve a fost asediata in prostie ma nimic nu a aratat.Pai astea nus echipe ma.Cel putin trebuia sa treaca de barca cu 3-1.Si milan la fel de ajax bai italienilor.Si acum io cred ca toate echipele italiene juaca acelasi fotbal de kkt, adica da gol si se apara.
Intr-o mare parte sunt de acord cu tine baubau pt singura lor problema este apararea si neintelegerea intre jucatori.Pai daca ar avea aparare asa cum juaca ar putea sa bata orice echipa din lume

baubau
8th June 2003, 18:22
Improtant e ca Thomasson sau care o fii dupa cum zici tu era acolo sau s-a nimerit sa fie acolo(probabil dintr-o plictistoare tactica de antrenor italian :P ) Daca nu sunt echipe ce sunt...???Nu-mi place Juve dar in meciul cu Real a aratat ca stie sa joace fotbal si chiar frumos iar Del Piero a fost magnific mai ales cand a facut varza toata apararea de pe partea stanga!
Iar echipele italiene incep sa se schimbe,un exemplu in serieA Inter-Roma ,au fost 3-3 si daca meciul ala s-a bazat pe aparare...

Cristi
8th June 2003, 20:34
A naibii tactica cu golul decisiv in minutul 88 (Milan - Ajax) sau in prelungiri (Juventus). Adevarul e ca au avut NOROC. Oricum, nu cred ca Ajax avea sanse sa castige CL, dar daca Barcelona batea Juventus eu zic ca Real Madrid lua trofeul. Bine ca nu l-a luat Juventus, ar fi fost prea de tot...
Daca Real ii schimba pe Salgado si (mai ales) Hierro si eventual aduce si un mijlocas la inchidere nu mai are probleme cu nici o echipa.

realmadrid.com
14th June 2003, 20:21
Baubau dar in meciul cu Barca ce a aratat???
Purul stil italian aparate in prostie,aia de la protv au avut dreptate doar 50% pt ca Juve nu a dat o lectie de fotbal ci cum sa te aperi 90 de min pt ca in prima repriza vreo 30 de min au atacat si ei. :yeah:

sickboy
15th June 2003, 00:10
NU!

Dorin
15th June 2003, 09:43
De ce nu ,dar jocul ar avea serios de suferit in fata apararilor beton italiene.Desi utopica intrebarea trebuie sa excluda din start ca ar fii spanioli caci atunci toata peninsula ar lupta impotriva lor . Un meci de fotbal nu se castiga doar pe teren ! :yeah: Dorin

ovidiudod
15th June 2003, 22:45
Sunt sigur ca real ar castiga titlul in italia...defapt cred ca oricare din primele 4 echipe din spania ar castiga titlul in italia

Dorin
16th June 2003, 00:52
Cel mai interesant este ca vor cistiga titlul spaniol datorita rezultatelor de azi cind Sociedad a pierdut cu Celta si Real a umilit pe Atletico :yeah: Dorin

N0_NaM3
30th December 2003, 23:06
No way..nici o shansa n`ar avea ...poate sa prinda locul doi sau trei da` sa cashtige nici odata..este cel mai tare campionat din lume unde orice echipa poate produce surprize..shi sa nu mai spun ca realu` joaca prost in deplasare...asha ca nu mai are rost sa vb despre asta.
Forza Juve, Barça & Petrolul

uti2102
31st December 2003, 00:41
Nu-tzi face iluzii. Campionatul italian nu e cel mai puternic. Adevarul e ca in campionatul italian se gasesc cele mai bune defensive. Asta da. Cat despre Real in campionatul italian.......se poate. Mai ales acum cand echipa a inceput sa mearga bine. NU sunt fan Real dar cred k in retur nu vor avea probleme in campionat. Shi se prea poate sa cashtige din nou Champions League. Asta daca nu cumva prietenii mei de la Bayern nu o sa le incurce socotelilie......... :happy

MATRIX98
30th January 2004, 17:10
;)) Parerea mea este ca poate castiga, dar in acelasi timp poate sa si piarda..ar fi la fel de favorita la titlu ca roma , juve, milan , inter... in il calcio sunt mai multe echipe bune, spre deosebire de primera division ,si o sa fie mai multa oboseala. Desi nu`s fan real, din contra, cred ca totusi ar avea prima sansa..

ady_azzuro
30th January 2004, 17:39
Eu cred ca da....dar nu vad rostul aceste intrebari din moment ce Real Madrid este o echipa spaniola si evolueaza in campionatul Spaniei :D
Faceti comparatiile in CL, acolo se vede adevarata valoare a unei echipe de club :cool:

realmadrid.com
30th January 2004, 21:16
Ma refeream si eu asa la misto, bine si eu cred ca ar putea dar nu este posibil nu?:)

N0_NaM3
7th February 2004, 00:23
Stai linishtit alpopa (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=295)<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_38862", true); </SCRIPT> ....italienii dupa parerea mea au cele mai multe echipa de valoare ... Daca ar juca real cu apararea lor... cred ca mai bine s`ar lasa...:D

baubau
7th February 2004, 00:50
De ce nu ,dar jocul ar avea serios de suferit in fata apararilor beton italiene.Desi utopica intrebarea trebuie sa excluda din start ca ar fii spanioli caci atunci toata peninsula ar lupta impotriva lor . Un meci de fotbal nu se castiga doar pe teren ! :yeah: Dorin
:ok: Bravo Dorin!

realmadrid.com
10th February 2004, 22:23
Hai ma nu mai faceti misto atata. Dupa cum stiti aparea cea mai buna este atacul:)

JJ
25th February 2004, 11:23
Poate, cine stie? Si intrebarea inversa are un raspuns la fel de greu.

Swordlord
4th March 2004, 04:15
Da. Dar si Barcelona ar putea... Si Juventus, campionatul spaniol... Si Milan la fel...
Nu cred, in schimb, ca Arsenal sau Manchester U. ar putea sa castige campionatele italian sau spaniol! Invers, da!

N0_NaM3
4th March 2004, 23:09
De acord cu tin Swordlord ....tocmai am vazut ca Juventus este pe locul 2 dupa Man U la profituri pe anu` trecut cu aprox 218 mil ...:)

Swordlord
4th March 2004, 23:18
Da, N0_NaM3, si diferenta e destul de mare... Dar probabil ca cei de la Manchester vand o multime de lucruri cu emblema clubului, si cred ca stadionul lor e mereu plin. Poate ca de asta scot mai multi bani decat toate celelalte echipe. Ca, altfel, e clar ca Real Madrid si Milan sunt peste ei la calitatea fotbalului practicat, fara indoiala.

realmadrid.com
7th March 2004, 21:19
hmm, ma ai si tu drepotate in privinta lui real:)

Swordlord
9th March 2004, 00:18
Da. :D

maryuss_mau
9th March 2004, 15:10
cred ca realul ar termina undeva pe locul 5-6 in clasament, si asta nu pentru ca nu ar putea bate echipele galonate ale italiei, ci s-ar impiedica de echipele mai mici: modena care ar juca defensiv, si care i-ar surprinde pe madrileni, sau echipe gen brescia, bologna, sau udinese ar comite usor surpriza.

realmadrid.com
9th March 2004, 21:24
1,2,3,4, astea ar fi locurile in calcio in fiecare an

Catalanul
2nd December 2004, 15:20
ar face fata dar cu siguranta nu ar fi in stare sa castige Il Calcio :sleep: ar fi o echipa mediocra... de mijlocul clasamentului :drak:

poate va intrebati de ce am scris asta chiar aici :D ei bine jocul practicat de Real Madrid este asemanator echipelor italiene :mda: joaca slab si urat dar castiga :rosu:... sa ne aducem aminte cu cate rezultate de 1-0 au castigat in acest sezon :p

Thanya
2nd December 2004, 20:20
`neatza....vad ca acest subiect:RealMadrid,iti ocupa tot timpul....asta e bine,ma bucur ca te intereseaza asha tare.Stai linishtit,ca Real ar cashtiga Il Calcio fara nici o problema.Nu tre` sa o injoseshti asha tare....pana shi o echipa din Romania s-ar clasa pe un loc...3,4

OwenSkeet
2nd December 2004, 22:07
e diferenta mare intre fotbalul spaniol si cel italian....Real are jucatori pt Spania...in fiecare campionat se folosesc alt tip de jucatori...Deci Real ar fi greu sa castige Il Calcio!

N0_NaM3
3rd December 2004, 22:13
Lol...ca Zidane nu a jucat in italia shi a facut`o foarte bine....sau roberto carlos shi ronaldo...nu este vorba de asta ci ca nu ar avea nici o shansa...:D

Thanya
3rd December 2004, 23:51
Nu va mai prostiti...shtiti foarte bine ca cel putin 5 echipe din Primera,ar putea cashtiga fara nici o problema Il Calcio...asha ca nu o mai dati de garduri.
Fotbalul spaniol nu e chiar asha de diferit fata de cel italia,in comparatie de cel englez.

madridista
4th December 2004, 10:43
eu cred ca fotbalul spaniol este foarte diferit de cel italian. In Spania conteaza sa inscrii, conteaza spectacolul, pe cand in Italia totul este nu mai apararea si aproape toate meciurile se termina 1-0 sau 1-1.Mai mult seamana cel spaniol cu cel englez.parerea mea...

Thanya
4th December 2004, 21:32
Eu ma refeream la tactica de joc shi la felul cum se desfashoara un meci,la arbitraj...etc.Crede-ma ca cel englez este diferit de toate celelalte campionatele.De asta jucatorii englezi se adapteaza fff greu in alte tari.

madridista
4th December 2004, 22:31
probabil asa e.dar cum se adapteaza un jucator spaniol in cel englez?
apropo stiti ca Manchestre United il vrea pe Iker Casillas si e dispus sa dea 20-25 de milioane pe el.daca florentino perez nu ii prelungeste contractul si sa-i mareasca salariul care este fffff mic in comparartie cu cel al lui raul sau ronaldo, s-ar putea sa asistam la transferul anului, avand in considerare ca iker este la real madrid de la 8 ani.dar daca nu il valorifica la fel de mult ca pe ceilalti.....trebuie sa plece, nu?
eu nu vreau sa plece de la real madrid!!!!

realmadrid.com
5th December 2004, 15:37
Iker Casillias va ramane la Madrid, stai linistita:ok:
Cele 2 campionate sunt foarte diferite, cum atzi zis si voi, Spania este un campionat in care se marcheaza foart multe goluri, adica un campionat bazat pe atac, iar Italia se bazeaza in primul rand pe aparare...

madridista
5th December 2004, 19:42
da....casillas va ramane.........chiar dupa ce florentino perez il va aduce pe buffon(am citit pe site-ul elmundodeportivo.es)?nu prea cred.atunci e chiar prost dc va accepta sa stea pe banca de rezerve pana se accidenteaza ala!!!

N0_NaM3
5th December 2004, 22:13
Stati voi linishtiti ca nu pleaca Buffon de la Juve..nu va mai faceti iluzii degeaba...daca vroia sa plece o facea de vara trecuta dar a spus clar ca nu o sa plece cel putin pana cand ii expira contractul cu Juve...:P

madridista
5th December 2004, 22:50
:):D si tocmai si-a renoit contractul pana in 2009!!!sa speram ca va ramane acolo pana atunci:D

CoolRain
6th December 2004, 19:15
Nu tati, Realul nu are cum sa castige IlCalcio... Se va vedea asta si in LG, atunci cand va da piept cu Juve,Milan sau Inter...Asta daca ajunge acolo :drak:

Catalanul
6th December 2004, 19:20
mare dreptate ai CoolRain :ok: sa vedeti maine ce bataie luati de la Roma (chiar daca vor juca fara public :p)... insa nu este exclus si un egal http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/77.gif

Thanya
6th December 2004, 20:15
Mda.....shi eu am auzit ca Florentino Perez il vrea pe Buffon(sincera sa fiu nu shtiu pentru ce) iar Barcelona shi Manchenster il vor pe Casillas...insa Iker va ramane la Real pt. ca merita shi asta a demonstrot-o shi in meciul de aseara.Juventus nu-l lasa pe Buffon sa plece,cel putin pana in 2009 Buffon va ramane la Juve.

madridista
6th December 2004, 22:54
:Deu tot nu cred ca va pierde real.......dar dc....sa zicem.....s-ar intampla asta......asta e!!life goes on!!la vida continua!! si mergem in cupa uefa!!nu e o rusine asa de mare!!chiar si pt palmaresul lui madrid!!la inceput fanii o sa se infurie dar o sa le treaca!!!
wow....casillas la barcelona........asta chiar ca ar fii un super transfer!!!oare ce ar zice hai poli care oricum nu il suporta pe iker???...:):D

Catalanul
6th December 2004, 22:57
vi-l las voua :p nu avem nevoie de el :nah:
Victor Valdes rullz :great: singura diferenta dintre cei doi este ca Vades nu prea are ce apara, in schimb Casillas :rolleyes: :drak:

madridista
6th December 2004, 23:04
vai......sigur ca da.....victor valdes este cel mai tare:lol:....asa e hai poli....ai dreptate.
oricum chiar tu ai zis.....casilllas are ce apara si o face....normal ca la victor ajunge mincea de 2 ori si este in stare sa o prinda, doar nu e prost!!!asa se vede care mai bun....cred ca dc numeri paradele facute de iker si cele facute de valdes, casilllas are clar mai multe!!!atentie nu vb despre goluri, pt ca aici cred ca sunt la egalitate sau valdes are cu unul mai putin...parca

Sasuke Uchiha
7th December 2004, 14:05
real madrid in italia ar fi intre primele 4 locuri :ok: in schimb Barcelona nu cred ca ar putea intra macar in primele 6 :o:

nu vad ce se poate compara intre valdes si casillas..casillas e cel mai bun portar,a fost comparat cu buffon si khan...in schimb valdes......nimic. :no:

Catalanul
7th December 2004, 14:42
real madrid in italia ar fi intre primele 4 locuri :ok: in schimb Barcelona nu cred ca ar putea intra macar in primele 6 :o:
hai ca asta nici tu nu o crezi :D o zici din invidie (deoarece Barça e pe primul loc :p)
hai sa gandim logic :rolleyes: tu zici ca real (care e pe locul 2, la 9 pct. de Barça in Primera) ar fi intre primele 4 locuri... pai atunci cum :drak: Barça (care e pe locul 1 :yeah: ) nu s-ar clasifica intre primele 4??? :thinkso:

vlad1607
7th December 2004, 14:56
Barca e peste totzi....in toate compartimentele :D restul e vrajeala ieftina!

Thanya
7th December 2004, 19:32
Si Dinamo unde e?Dupa parerea in lume nu exista decat o echipa?Saracul de tine...

N0_NaM3
8th December 2004, 22:26
Daca ar juca Real in SerieA s`ar clasa in primele 4...primul loc l`ar atinge mai greu...parerea mea...:)

Thanya
9th December 2004, 20:21
Shi cine ar impiedica-o sa atinga locul 1?

N0_NaM3
9th December 2004, 22:31
Cine?...itzi spun eu :...Juve, Inter shi Milan in special ...mai ales ca sunt multe echipe incomode ....

Thanya
10th December 2004, 21:39
Mda....mai lasa-ma cu Inter shi Juve ca nu-i nimic de capul lor.
Mie mi se pare de rahat campionatul italian.

Pancone
10th December 2004, 21:46
Niciodata . In Spania apararile sunt de rasul lumii :no:

madridista
10th December 2004, 21:51
o fi dar campionatul spaniol este mult mai spectaculos decat cel italian

Pancone
10th December 2004, 21:57
Eu prefer 10 tacklinguri reusite decat gol . ( Principiul lui Gattuso ) :D

madridista
10th December 2004, 22:08
eu nu.mi se plictisitor sa vezi doar aparare, faulturi.prefer driblinguri, ocazii de gol, bineinteles cateva parade si logic goluri.altfel nu cred ca ar mai fi interesant.
in italia asa se joaca....numai aparare...dc iti place fotbalul italian este normal sa nu iti placa la fel de mult cel spaniol

N0_NaM3
10th December 2004, 22:21
Da...de aceea cea mai mare diferenta de scor din CL a facut`o Juve cu olympiakos...a fost un 7-0 sec...daca va mai aduceti aminte...:P

Thanya
10th December 2004, 22:50
Bine...ca mai exista cate o exceptie.
Da in campionatul italian e cea mai mare coruptie(shi acum nu vorbesc din borcan....shtiu sigur ca asha e).

Catalanul
10th December 2004, 22:53
ai dreptate Thanya ;)
:no: Berlusconi :no:



Nu mai folositzi :degete: , este totusi un semn vulgar

Thanya
10th December 2004, 23:16
Woow...ce bine e cand suntem pe aceeashi unda :)).

N0_NaM3
12th December 2004, 00:40
Aici va dau shi eu dreptate...in italia au fost shi sunt multe shmecherii....:d

Thanya
12th December 2004, 17:29
Ok...inca unul de-al nostru....cine se mai inscrie?

Pancone
13th December 2004, 13:30
A compara istoria Italiei cu a Spaniei cand vine vorba de fotbal, e doar o gluma proasta.

Thanya
13th December 2004, 19:59
Shi ce s-ar intampla daca am trai doar in trecut?

Pancone
13th December 2004, 20:59
Nu vreau sa intram intr-o discutie filosofica :)

Thanya
13th December 2004, 22:20
Treaba ta....
Da` shtii ca nu sunt de aceeashi parere cu tine...nu?

realmadrid.com
14th December 2004, 20:44
A compara istoria Italiei cu a Spaniei cand vine vorba de fotbal, e doar o gluma proasta.

Ai dreptate, daca am face asa ceva, italieni se vor simtzi prost:D

Catalanul
14th December 2004, 21:03
Nu mai folositzi :degete: , este totusi un semn vulgar
din moment ce se poate folosi acest smile nu vad nu ne lasi sa dam :degete: celor care merita :mda: ai un :rosu: de la mine pt. aceasta :no:

realmadrid.com
14th December 2004, 21:20
Mesaju asta va ramane, cand vei mai folosi acest mesaj pe Spania, eu voi mai avea un :rosu: de la tine, si tu un mesaj sters din partea mea, ce zici?

Thanya
15th December 2004, 20:24
Mda...italienii sunt nishte papagali shi nishte falsuri.Eu ma plictisesc numa` cand ma gandesc la Seria A

N0_NaM3
16th December 2004, 22:41
Din contra n`ar avea nici o shansa pentru ca s`ar solicita prea mult...shi sunt multe echipe care i`ar putea incurca...destul de serios vorbind...

Thanya
16th December 2004, 23:19
Lol...crezi ca Il Calcio este asha de solicitant?

realmadrid.com
17th December 2004, 20:42
Da, Il Calcio este foarte solicitant, mai ales pt aparare:)
Desi nu este cel mai spectaculos, sigur este cel mai echilibrat, niciodata nu potzi fii sigur de victorie...in comparatzie cu Spania unde surprizele sunt aproape nule, exceptand Real Madrid, asta la momentul actual, poate cine stie, isi vor revenii

N0_NaM3
17th December 2004, 21:56
Acum shtiti ce am tot incercat eu sa spun nu ?..:D

Thanya
21st December 2004, 20:43
Nu...eu nu am inteles.Imi mai explici?

Pancone
25th December 2004, 18:25
Cu timpul vei intelege si singura

Thanya
27th December 2004, 22:43
Nu voi intelege ca nu e nimic de inteles.

Pancone
29th December 2004, 01:32
Atunci , te compatimesc :)

Thanya
29th December 2004, 01:42
Nu ma compatimi....parerea mea este ca Il Calcio e dejaba......

Marquise MGP
29th December 2004, 01:46
ideea cum ca real ar putea castiga vrodata il calcio e o aberatie de top .cu ekipa pe care o are acum(si nu numai) ar putea, dupa multe eforturi si o cantitate de noroc incomensurabila,sa prinda cel mult o cupa europeana.
in momentul de fata sunt jalnici si nu sar impune nici in olanda sau portugalia ce sa mai zic de italia.

Marquise MGP
29th December 2004, 01:48
si apropo.
la real nu apararea e problema ci mentalitatea de vedeta pe care o adopta fiecare jucator cand ajunge la "faimoasa" real madrid

Sergio
29th December 2004, 01:50
Real nu poate castiga nici Primera, ce sa mai zici de Il Calcio... :no:

Pancone
29th December 2004, 01:51
Nu conteaza cum e Il Calcio thanya .. cat timp Iker e blondutz , frumos , fotbalul 'e' frumos

Marquise MGP
29th December 2004, 01:57
pai nu vedeti cea ajuns samuel de cand e la real .o fantoma a jucatorului care a fost.un jucator dupa atatia ani in care a jucat perfect nu se poate skimba atat de mult decat daca il calci cu tractoru pe cap (in cazul lui realul).

Sergio
29th December 2004, 02:05
Si mai sunt atatia ca Samuel... :rolleyes: :p

Marquise MGP
29th December 2004, 02:24
bineinteles zidane(vezi ce era la juve),figo(la barca),ronaldo(la barca,inter),beckham(la manchester)

realmadrid.com
29th December 2004, 13:51
Samuel a jucat prost la Real de cand a venit, deja era terminat cand a ajuns la noi....
MGP, nu prea te inteleg, Zidane a jucat bine la real de cand a venit, dar acum, este la fel cum era si Hagi, stie, dar nu mai poate...
Figo a jucat si el bine, nu ca la Barcelona dar si-a facut treaba bine, iar Ronaldo, la fel, acum 2 ani a jucat chiar foarte bine, dar sa zicem ca, trece printr-o perioada proasta....
Iar Beckham cand a venit la Real, nu mai juca nimic, a venit pt ca Perez viseaza doar milioane de euro:headbang:
Problema fiecaruia este ca sunt egoisti, vor sa faca totul singur, asta e prima problema la real, ai dreptate nu este apararea, in plus Real nu are un antrenor bun, cineva care sa ii adune, sa ii disciplineze, cineva care sa nu fie catzelusul conduceri si sa foloseasca un jucator chiar daca nu joaca bine deloc, si aici ma refer si la Raul, care chiar daca este jucatorul meu preferat, daca nu joaca bine, nu are ce cauta titular...

Thanya
29th December 2004, 21:37
Eu m-am scarbit sa aud ca Realul nu joaca bine pt. ca le-a intrat celebritatea-n cap,nu asta e problema,pt. ca daca era asha criza Realului ar fi inceput de acum multi ani in urma.Nu o mai bagati repede pe saraca celebritate ca nu e chiar asha.

realmadrid.com
30th December 2004, 10:48
Atunci poate imi explici tu care este cauza ?:D

Thanya
30th December 2004, 23:29
Ti-ash explica daca ash shti...dar nu shtiu.Shtiu doar ca nu aia este cauza...ok?
Ei sunt vedete de muuult timp shi pana acum au cashtigat tot ce se putea cashtiga...nu?Inseamna ca nu vedetismul este cauza crizei Realului din Madrid. :p ....ai inteles Ionutz?

Catalanul
30th December 2004, 23:37
@thanya :D Ronaldo inca nu a castigat CL deci nu e vedeta dupa criteriul tau :evil:

Thanya
30th December 2004, 23:46
Ronaldo e vedeta shi fara sa cashtige CL

Andrey_Andry
7th April 2005, 16:12
Nu vad cum real ar putea castiga serie a....in italia sunt echipe pragmatice...o echipa de acolo daca marcheaza un gol...se apara cu toata echipa.

Thanya
7th April 2005, 21:37
Pai probabil ca s-ar adapta conditiilor......s-ar apara shi Real cu toata echipa(daca fundashii Realului nu prea le au cu aparatul poate atacantii ar face treaba buna in aparare :D ).

alejandro
19th December 2005, 18:23
in acest moment real n-are fata de Serie A:happy

maldini
19th December 2005, 20:00
dupa Milan, Juve si Inter pe locul 4 ar fi real :drak: poate daca ar retrograda cele 3 atunci real ar putea lua il scudeto dar si atunci s-ar chinui ca tot ar mai fi Roma, Lazio si Fiorentina...:D

N0_NaM3
19th December 2005, 20:52
Udinese,Chievo....ar fii super greu...cred ca ar lua cate 3 goluri pe meci..:D

inter
19th December 2005, 21:11
maldini ... vrei sa te
"pensioneze" spaniolii? :D:D

Paul
19th December 2005, 21:18
pe locurile 1-4 ar fi , dar de fapt ar lupta pentru locurile 3-7 , fiindca Juve si Milan sunt dintr-o alta galaxie ... fata de Real...

ordinea fireasca e in lume e :
Barcelona , Chelsea, Juve , Milan (careul de asi)
Locul 5 e disputat:Real , Liverpool , Machester , Arsenal , INter , Lyon

maldini
19th December 2005, 21:51
maldini ... vrei sa te
"pensioneze" spaniolii? :D:D

intere se pare ca s-au "pensionat" ei de boala galactismului :drak:

foreva_ya
20th December 2005, 01:18
ar castiga si campionatu ......ce-i asa greu?........

alejandro
20th December 2005, 10:28
maldini ... vrei sa te
"pensioneze" spaniolii? :D:D
stai mey inter ca inca nu l-au descoperit "greii" de pe real,cand dau de el sa vezi ce fum iese atunci:D

Sasuke Uchiha
20th December 2005, 20:37
binenteles ca real poate sa castige il calcio, dar inainte trebui sa scape de : helquera, rcarlos, raul, zidane, si sa cumpere pe adriano, ballack, chivu, lampard :D si inca un central + rafa benitez :evil:

alejandro
21st December 2005, 10:17
binenteles ca real poate sa castige il calcio, dar inainte trebui sa cumpere inca un central :evil:

inca un central????:o:
adica aveti deja unul..in spania,da?am observat eu ca de multe ori sunteti favorizati de catre arbitri,da chiar in halul asta????:D
in italia nu veti gasi nici un central corupt:happy

Sasuke Uchiha
21st December 2005, 14:12
:D :D
echipa cea mai avantajata de arbitri este barça, aici nu are adversar.
cat despre acel central, eu nu stiu nici unu acum sa fie bun si sa vrea sa vina la real

Thanya
21st December 2005, 16:13
Cand vor avea voie arbitrii sa joace pt. o echipa...probabil ca vor veni toti la Real(satisfacut alejandro?)!!

@foreva_ya
Poti sa-mi explici shi mie la ce campionat te-ai referit?

alejandro
21st December 2005, 16:57
chiar deloc thanya...de ce sa vina toti la voi?la Barca nimik?:D

Sasuke Uchiha
21st December 2005, 17:31
la barça nu mai au loc nici pe banca de rezerve... :drak:

alejandro
21st December 2005, 17:46
damn...ai fost bun Valiente:headbang::D

foreva_ya
21st December 2005, 19:06
mey paul de unde styy tu care e ordinea in fruntea fotbalului mondial acuma?? barca chelsea juve milan.??????? cine te-a mintzit??????

Thanya
21st December 2005, 19:07
De ce sa vina toti la noi?Ca Perez atat stie sa faca,sa cumpere jucatori(nu conteaza daca joaca fotbal sau sunt actori)!!La Barcelona ce sa faca ei?Ca nu cred ca aveti nevoie de "reclame"...sau daca!