PDA

View Full Version : Etapa 9: U Craiova - Otelul Galati



Pages : [1] 2

starsteel
21st September 2006, 11:40
Sambata, 23 septembrie, U Craiova - Otelul Galati ora 20.00 Telesport

Discutii despre partida inainte si dupa meci, aici.

tutye
21st September 2006, 12:16
Meci greu, craiova in foame mare de puncte.....Poate un atu al nostru va fi teama craiovenilor sa nu calce din nou stramb....Daca reusim sa marcam primii meciul va fi al nostru...Sper sa batem, dar ma multumesc si cu un egal...forza Otelul

starsteel
21st September 2006, 12:16
Aparent un meci dezechilibrat, daca ultima partida din Banie a avut rezultatul U Craiova - Otelul 0-6 de data asta sigur galatenii se vor multumi cu o victorie la un singur gol diferenta.

*Coco*
21st September 2006, 12:18
Iarasi luam pe putin 3 goluri:D

starsteel
21st September 2006, 12:20
In cazul asta pt. noi e important sa marcati maxim 2 goluri.

tutye
21st September 2006, 13:16
Iarasi luam pe putin 3 goluri:D


Iarasi am dat de coco :D

gabi94
21st September 2006, 13:27
Ghinion pentru "U",care intilneste un Otelul aflat pe val...daca oltenii scot un punct ar trebui sa se declare multumiti...

*Coco*
21st September 2006, 13:32
Nici nu se pune problema ca sa se termine egal meciul
Ori luam bataie ori batem nici de cum acest meci nu se va termina egal

Otzelaru'
21st September 2006, 13:37
nici nu ma gandesc la un esec al otzelului...craiova o ia spre liga a 2-a incet dar sigur..sincer n-are jucatori de liga 1

bada_otelul
21st September 2006, 13:46
in aparenta suntem favoriti dar sunt convins ca va fi un meci f greu,mai greu decat cu pandurii sau fc national.daca nu mergem cu nasul pe sus avem toate sansele sa batem dara daca se gandesc baietii ca meciul e castigat dinainte o sa avem probleme,scorul nici nu conteaza,sa castigam la un gol diferenta dar sa castigam,depinde si pe ce jucatori ne vom putea baza in meciul asta.oricum nu sunt de ignorat craiovenii,foamea de puncte ar putea sa ii determine sa se arunce in atac si daca ii prindem si dam noi primii gol sigur nu mai pierdem,sigur nu se va termina 0-0

Casuba
21st September 2006, 14:05
Daca-i luam la misto o sa fie tare greu, dar in mod normal o sa fie a sasea victorie consecutiva.

m8k
21st September 2006, 14:29
Cam greu ptr.Craiova. Redresarea in 3 zile mi se pare imposibila.Galatiul e pe val. 1-2 rezultat final!

Cl4udiu
21st September 2006, 15:40
bah da increzatori sunteti :)))))) .........nu uitati mingea e rotunda ;) plus ca jucam acasa unde suporteri ADEVARATI ai craiovei o sa fie alaturi de echipa
otelu nu a facut mare lucru cu poli tinand cont ca cei de la poli si-au dat autogol si au jucat in 10 aproape 70 min ;)
Cand a batut otelu acum 6 sezoane cu 6-0 era alta situatia , eram deja cazuti in B si am jucat cu echipa a 2 a , numai copii , in meciu ala a jucat si dananae care are acum 21 ;)
Si inca ceva , otelu are *** galeri pe care ma vazut-o , vai de capu lor ( aproape de cfr, dar ei tot mai canta melodii pe care le-au copiat in proportie 90% de la celelalte galerii )
Cam atat am avut de spus pana acum ..... dupa ce o sa si-o fure otelu sa va vad ce mai comentati dupa cu toate k o sa joace in 12 ( 11 otelari + arbitru ;) )

Cristian
21st September 2006, 16:28
Victorie Otelara, craiovenii is slabi... pot sa zic chiar ca-s paraleli cu fotbalul.
Cred ca nu vad bine, a votat *Coco* 2 woooww

cap
21st September 2006, 17:33
asta este la craiova trebuie un antrenor bun noi avem majoritatea jucatorilor adusi din b dar cu grigoras am ajuns sa speriam liga I forza otelul sper sa batem la craiova

luciano_1644
21st September 2006, 18:27
Dupa forma celor 2 echipe,meci clar de x2,chiar 2 solist,insa oltenii mei sunt imprevizibili si poate se trezesc si ei sambata.Plus de asta Otelul are deja 5 victorii consecutive si normal ca nu poti merge din victorii in victorii la nesfarsit.Fie ca cei mai buni sa castige si sper ca aceia sa fie craiovenii! Felicitari oricum otelarilor ptr jocul prestat in ultimele etape si ptr victoria mai clara decat o arata scorul impotriva lui Poli!

bada_otelul
21st September 2006, 19:18
Victorie Otelara, craiovenii is slabi... pot sa zic chiar ca-s paraleli cu fotbalul.
Cred ca nu vad bine, a votat *Coco* 2 woooww

coco de cateva etape a devenit cat de cat obiectiv,vad in schimb ca a aparut altul acum,cica jucam noi si arbitrul,dar tusierii cui ii lasa?:rosu:

Cra10veanu
21st September 2006, 20:18
deocamdata singurul babuin esti tu pe aici, se vorbeste civilizat din cate observ, mai putin tu. Oricum iti propun banarea definitiva ca incep sa ma satur de tine.

Cristian
21st September 2006, 20:34
Auzi ia vezi cum vorbesti... eu cred ca m-am purtat civilizat si cu tine si cu restul suporterilor olteni. Va cred ca sunteti suparati da asta e, mai tineti minte cand radeati de noi dupa 3 infrangeri consecutive ??? Acum s-a intors roata stimabili si mult iubiti olteni :D

bada_otelul
21st September 2006, 20:38
mai jar esti de coma,zau.mi-ai descretit fruntea de abia ai scpat de o bannare si acu iar:happy :happy :happy .revenind ontopic,meci greu si pt ca avem iar absenti,desi revin seme si elek,dar si pt ca venim dupa o deplasare lunga la petrosani iar acum mergem din nou la distanta mare.totusi daca tratam meciul cu maxima seriozitate nu putem scapa victoria mai ale ca la olteni lipseste si stanga,sunt si demoralizati si au apararea slaba iar noua ne convine de minune sa contraatacam.sper sa scoatem un rezultat bun

cap
21st September 2006, 20:39
toti radeau de noi in primele etape si eu zic ca, cu putin noroc se poate si a sasea victorie forza otelul

luciano_1644
21st September 2006, 20:40
Auzi ia vezi cum vorbesti... eu cred ca m-am purtat civilizat si cu tine si cu restul suporterilor olteni. Va cred ca sunteti suparati da asta e, mai tineti minte cand radeati de noi dupa 3 infrangeri consecutive ??? Acum s-a intors roata stimabili si mult iubiti olteni :D

Pai incepeti si voi sa radeti de noi si poate vom avea si noi 5 victorii la rand!/hello Terminati mai fratilor cu jignirile si certurile,aici toti trebuie sa fim prieteni,indiferent de simpatii!

Cristian
21st September 2006, 20:46
Eu am zis ca s-a intors roata , nu am ras de voi, asta e, atat poate mititelu sa va ofere...

Cra10veanu
21st September 2006, 20:49
ti se pare ca ne ofera ? .. cianura probabil.

luciano_1644
21st September 2006, 20:59
ti se pare ca ne ofera ? .. cianura probabil.

Atat are,atat ne ofera! Crezi ca el nu ar vrea sa fim prin cupele europene? Nu are bani,asta nu e un defect.Sa vina altii mai bogati,desi nu se vede vreunul.Eu cred ca Mititelu e de admirat pt ce a facut in mai putin de 18 luni.

tchibos
21st September 2006, 21:11
eu zic ca e meci de 2 solist.. se pune doar intrebarea cate goluri va lua Craiova :D

Cra10veanu
21st September 2006, 21:14
e de admirat ? :
-dan petrescu liber de contract, de ce nu intra pe fir ? ahhh, isi pregateste gura pt ca intra in direct la otv sa-l mai injure otzara pe Borcea pe Turcu pe Becali etc.
-ce consiliu de administratie avem ? de n-au fost in stare s-aduca un sponsor la echipa. Ce-au reusit? sa aduca pe Penescu, ca e prieten din copilarie cu Mititelu si nu-l putea refuza. Dar cand vezi ca imaginea clubului nostru e jucata-n picioare de mititelu, bineinteles ca nu se ingramadeste nimeni sa investeasca.
-Solomon de ce nu da bani mai imi spunea cineva. Cum sa dea bani cand miti il injura si-l spurca in toate felurile.
-Campanie de trasnferuri ? n-a cheltuit nimmic Mititelu de anul trecut de cand a preluat echipa, a luat ce-a luat de la Valuta, de la Caracal, a mai ciugulit de pe la juniori, australieni second hand si atat. Transferuri in valoare de maxim 200.000 de euro.
Una peste alta toate cad pe Mititelu, oare chiar n-o fi vinovat ? ce avem de admirat la el ? nu mare lucru ca n-a facut nimic.

Cra10veanu
21st September 2006, 21:15
eu zic ca e meci de 2 solist.. se pune doar intrebarea cate goluri va lua Craiova :D

meciurile stelei si stelei II se discuta in alta parte, te rugam.

be@
21st September 2006, 21:15
Daca jucatorii Otelului nu bat la cel putin 3 goluri diferenta, ar trebui sa se lase de meserie. :D

starsteel
21st September 2006, 21:25
Gata be ti-am facut dreptate sper ca esti multumita.

Vand vise
21st September 2006, 21:26
0-4

AxinTe
21st September 2006, 21:27
sunt argumente pentru victoria otelului: meci in deplasare, forma excelenta prin care trec + forma foarte slaba a craiovei si apararea care este visatoare..

starsteel
21st September 2006, 21:29
Sunt asa de multe argumente in favoarea Otelului ca eu chiar am devenit reticent sper sa nu se repete istoria din meciul cu Urziceni.

Cra10veanu
21st September 2006, 21:29
Gata be ti-am facut dreptate sper ca esti multumita.

faci favoruri acuma :D vezi ca ti-am mai banat unul de-al tau azi, astept PM :drak:

luciano_1644
21st September 2006, 21:29
e de admirat ? :
-dan petrescu liber de contract, de ce nu intra pe fir ? ahhh, isi pregateste gura pt ca intra in direct la otv sa-l mai injure otzara pe Borcea pe Turcu pe Becali etc.
-ce consiliu de administratie avem ? de n-au fost in stare s-aduca un sponsor la echipa. Ce-au reusit? sa aduca pe Penescu, ca e prieten din copilarie cu Mititelu si nu-l putea refuza. Dar cand vezi ca imaginea clubului nostru e jucata-n picioare de mititelu, bineinteles ca nu se ingramadeste nimeni sa investeasca.
-Solomon de ce nu da bani mai imi spunea cineva. Cum sa dea bani cand miti il injura si-l spurca in toate felurile.
-Campanie de trasnferuri ? n-a cheltuit nimmic Mititelu de anul trecut de cand a preluat echipa, a luat ce-a luat de la Valuta, de la Caracal, a mai ciugulit de pe la juniori, australieni second hand si atat. Transferuri in valoare de maxim 200.000 de euro.
Una peste alta toate cad pe Mititelu, oare chiar n-o fi vinovat ? ce avem de admirat la el ? nu mare lucru ca n-a facut nimic.

Poate ai dreptate.E posibil sa fi fost mai bine ca echipa sa ramana cu cei 7-8 juniori pe care-i aveam inainte sa vina Mititelu.Oricum regulamentul cerea sa fim minim 7! Investitori nu are nici o echipa,exceptand vreo 2 pe langa cele 3 mari din capitala.Majoritatea sunt sustinute si de organele locale,ceea ce la Craiova pare a fi de domeniul fantasticului.Tin minte vreo 2 momente cand Mititelu a incercat sa se apropie de Solomon,insa fara rezultat.Ultima oara acum 9 luni,de sarbatori.Poate ne trezim sambata si invingem Galatiul.Daca la Rapid am putut juca fotbal,poate ne aducem aminte acest lucru cu galatenii.

starsteel
21st September 2006, 21:32
faci favoruri acuma :D vezi ca ti-am mai banat unul de-al tau azi, astept PM :drak:

Cum adica fac favoruri? impart dreptate iar in acelasi timp te ajut si pe tine sa nu gresesti. Stiti cati am banat eu pana acum.........zero. Prefer sa incerc sa-i linistesc decat sa-i execut.

Cra10veanu
21st September 2006, 21:35
Normal c-ai banat zero, daca majoritatea sint galateni nu poti bana pe-ai tai, ma rog nu ma dezgropam mortii acum.

starsteel
21st September 2006, 21:48
Vezi pe asta il puteam bana sau nu,
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=40702
MODERATÓR, -OÁRE, moderatori, -oare, s.m. şi f., s.n., adj. 1. S.m. şi f., adj. (Element) care moderează, ponderează, frânează, potoleşte. 2. Persoană care conduce o dezbatere, de obicei, publică, o masă rotundă, o emisiune cu mai mulţi participanţi. sursa DEX-ul

cap
21st September 2006, 21:52
pacat de craiova va trebuie antrenor nici noi navem jucatori de prea mare valoare si nici la noi nu sau cheltuit prea multi bani pe transferuri dar astea care sau facut au fost reusite si ne bucuram de asta pt ca in afara de 4 nume de la noi majoritate sunt din liga 2 sau tneri dar grigoras a stiut sai aseza in teren si asta da dovada ca e un antrenor foarte bun si dupa parerea me e cel mai bun din romania forza otelul

lolo_grupa_c
21st September 2006, 23:13
oltenii se "duce" in liga 2......abia astept deplasarea asta,sa vad cel putin 3 goluri in poarta lor
...apropo:vorbea unu pe aici ca stiinta are suporteri....cati spectatori au fost la ultimul meci???...asa ziceam si eu....oltenii astia doar sa dea din gura "stie"
...craiova-OTELUL 2....si la pariurui bagati peste 2.5 goluri

ULTRAS-STEEL
21st September 2006, 23:14
OLE OLE OLE bate OTELUL 2-1 ............:)

lolo_grupa_c
21st September 2006, 23:22
...galeria noastra va domina fundalul sonor la craiova,iar jucatorii vor domina autoritar partida
...in rest ce sa mai zic,intre 200-300 de spectatori olteni care vor veni,noi vom fi superiori la toate capitolele..
forza otelul vinci per noi

WOLF_ULTRAS
21st September 2006, 23:32
Batem cam un 2,3-1......FORZA OTELUL

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 00:45
...astept sa vad .......... ce zic dupa meci....am sa ma prapadesc de ras...
...seria b va asteapta....
...inapoi in mocirla....
...---------------.....

Cra10veanu
22nd September 2006, 01:05
lolo, sa nu cumva sa patesti ca Jar mancati, respira pe nas inainte sa postezi si lasa sticla.

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 01:20
lolo, sa nu cumva sa patesti ca Jar mancati, respira pe nas inainte sa postezi si lasa sticla.

....serios acuma....dupa parerea ta:cine va castiga sambata otelul sau craiova??o data in viata fii sincer....

Cra10veanu
22nd September 2006, 01:21
dupa mine normal ca bate Craiova :D sa fiu sincer cu tine ? iar ai momente cand te crezi femeie lolo :D

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 01:23
mai baiete......chiar sunt femeie.....ce dreaq era in capu' tau?

unikt
22nd September 2006, 01:38
nasol moment sia ales si craiova sa joace cu noi tocmai acum cand suntem pe val.............FORZA OTELUL

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 01:40
...nasol de olteni mereu cand joaca cu noi....parca ii vad cum isi fac rugaciuni,cum se uita unii la altii debusolati...cat am sa rad dupa meci....
...craiova_OTELUL 0-3

dardar_3
22nd September 2006, 05:38
Meciul Craiova-Otelul va fi deschis oricarui rezultat, mai ales ca echipa din Banie vine dupa cateva meciuri in care a incasat cam 3 goluri pe meci...:drak:

Cristian
22nd September 2006, 08:58
Meciul Craiova-Otelul va fi deschis oricarui rezultat, mai ales ca echipa din Banie vine dupa cateva meciuri in care a incasat cam 3 goluri pe meci...:drak:

E deschis oricarui rezultat ptr Otelul (0-1, 0-2, 0-3) ca pe Craioveni nu-i vad trecand de apararea noastra.

Ammadeus
22nd September 2006, 09:18
2 clar si galatziul trece pe 4, s.b. va pierde derbyul de uefa cu bistritza

*Coco*
22nd September 2006, 09:29
Duamne ce Moldoveni Lolo cand o sa va comparati si voi cu suporterii Craiovei din Peluza trebuie sa mai treaca 10-15 ani
Si nu vb cati oameni vin pe stadion ca, cati vin si la Galati 3000-4000 atati vin si la Craiova
Si in ultima deplasare la Dej au fost 50 de suporteri craioveni
La meciul de Sambata nu cred ca o sa fie mai mult de 1000-1500 ca dupa scorurile pe care le-am luat...
Si nu vb de depasari ca voi in deplasari lungi mai mult de 20-30 nu va duceti

Andutzu
22nd September 2006, 10:37
mai putin de 4 microbuze nu au plecat nici o data ...
deci fa un calcul 18x4=??? :D
castiga otelul cu 3-1!!!

SORINULTRA
22nd September 2006, 10:40
sunt modest0-2

nr.zece
22nd September 2006, 10:55
noi vom ataca fara sa ne aparam conform tacticii impuse de remy boniasky cel mai mare antrenor (pt mititelu) si otelu' va marca pe contraatac

cunoastem scenariul, lipseste scorul

*Coco*
22nd September 2006, 10:56
mai putin de 4 microbuze nu au plecat nici o data ...
deci fa un calcul 18x4=??? :D
Lasa-ma ca asa au zis si "frati" vostri de la Iasi ca vin multi si la Craiova au venit 10 la numar si toti erau rromii...
Nsuh daca e cazul vostru poate veniti 50-60

WOLF_ULTRAS
22nd September 2006, 11:32
Duamne ce Moldoveni Lolo cand o sa va comparati si voi cu suporterii Craiovei din Peluza trebuie sa mai treaca 10-15 ani
Si nu vb cati oameni vin pe stadion ca, cati vin si la Galati 3000-4000 atati vin si la Craiova
Si in ultima deplasare la Dej au fost 50 de suporteri craioveni
La meciul de Sambata nu cred ca o sa fie mai mult de 1000-1500 ca dupa scorurile pe care le-am luat...
Si nu vb de depasari ca voi in deplasari lungi mai mult de 20-30 nu va duceti

Mergem mai multi.....dar nu asta e principalul.....toata treaba e ca ne ducem suntem langa echipa fata de alti :ok:

*Coco*
22nd September 2006, 11:40
...

Tu esti prea .... sa iti dai seamna am pus intre "...."

Hard
22nd September 2006, 12:36
un nou "razboi" intre oltenii de la craiova si moldoveni ! sa iasa aceeasi parodie ca acum 1 saptamana? ramane de vazut...
"U" are nevoie de public la acest meci mai mult ca niciodata ca sa scoata puncte asa ca ar fi bine ca oamenii sa vina la meci cum a fost la cel de la dinamo.

Cristian
22nd September 2006, 12:38
"U" are nevoie de echipa nu de impovizatii ieftine de-ale lu Mititelu, puteti sa fiti si 40 de mii in tribuna ca tot degeaba tot va batem.

Aurel.D
22nd September 2006, 12:43
Meci interesant...Craiova are nevoie sa se trezeasca si va face tot posibilul sa castige dar Otelul trece printr-o perioada buna si are un antrenor bun, de care nu imi aduc aminte cu placere.:D
Inclin sa cred ca va bate Otelul, dar este posibil ca si Univ. sa aibe o rabufnire....oricum, meci tare...

Cristian
22nd September 2006, 12:51
Rabufnirea Craiovei doar cu echipe de-alde Vaslui, Arges, Jiul sau Pandurii, cu noi nu cred, degeaba suntem pe un onorabil loc 4 ??? ;)

newbye
22nd September 2006, 12:51
bah da increzatori sunteti :)))))) .........nu uitati mingea e rotunda ;) plus ca jucam acasa unde suporteri ADEVARATI ai craiovei o sa fie alaturi de echipa
otelu nu a facut mare lucru cu poli tinand cont ca cei de la poli si-au dat autogol si au jucat in 10 aproape 70 min ;)
Cand a batut otelu acum 6 sezoane cu 6-0 era alta situatia , eram deja cazuti in B si am jucat cu echipa a 2 a , numai copii , in meciu ala a jucat si dananae care are acum 21 ;)
Si inca ceva , otelu are *** galeri pe care ma vazut-o , vai de capu lor ( aproape de cfr, dar ei tot mai canta melodii pe care le-au copiat in proportie 90% de la celelalte galerii )
Cam atat am avut de spus pana acum ..... dupa ce o sa si-o fure otelu sa va vad ce mai comentati dupa cu toate k o sa joace in 12 ( 11 otelari + arbitru ;) )

Unde a fost marea voastra galerie la Dej ca de marea voastra echipa ne-am convins?

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 13:31
Unde a fost marea voastra galerie la Dej ca de marea voastra echipa ne-am convins?

nu v_am zis ca astia doar vorbe,fapte mai putin???
sa vada ei cum,acasa la ei,o sa fim peste galeria lor si publicul ala de 300 de persoane

corto
22nd September 2006, 14:04
Nu ma stept la prea mult public, asta e adevarat ... pe undeva la 1000 cred. Dar galeria a fost mereu prezenta, cu toate ca acum lui Mititelu nu-i mai convine. Nu cred ca vreodata o galerie a unei echipe adverse a fost peste cea a Craiovei pe Oblemenco. Nu stiu cat respect mai impune in ziua de azi echipa noastra, dar galeria este si va ramane una din galeriile cu greutate din Romania. Asa ca Lolo, puteti spera la o victorie, chiar si la scor, dar nu-mi povesti cum galeria Otelului va fi peste cea a Craiovei pe Oblemenco, caci asta e imposibil.

newbye
22nd September 2006, 14:09
La Dej de ce ati venit asa putini? Ati anticipat scorul fara Stanga pe teren?

miril
22nd September 2006, 14:15
Se pare ca meciul nu se va disputa la Craiova, datorita suspendarii terenului. Meci greu pentru olteni, impotriva unei echipe in forma din returul trecut.

inter
22nd September 2006, 14:16
da voi in cupa anul trecut desi erati mari favoriti 12 ati fost ... n-ati avut loc in peluza ... si probabil nici in "garnitura de tren" pusa la dispozitia voastra:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

lolo@: o dai in bailando rau de tot ... voi in toata istoria voastra n-ati avut (nici macar n-ati visat noaptea in somn ) coregrafiile noastre ...
te mai dai si mare ultras pe aici ... da habar n-ai de acest fenomen din moment ce "vomiti" ineptiile astea pe aici ... !

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:18
in fine...dl. CORTO.......daca ai ocazia sa vii la meci,ai sa vezi cu ochii tai
...oare galeria galateana va prezenta vreo coregrafie??..vreun mesaj??...hm....
parerea mea,ca la acest meci NOI vom fi peste olteni,la cap[itolul originalitate si culoare in peluza...oare stiu eu ceva ??si nu vreau sa spun mai multe???

bai inter:eu ma refer strict la meciul de sambata
..demonstreaza_mi cu poze si ce vrei tu ,dupa meci,care a fost mai tare
astept poze dupa meci,dar o sa mai intarzii ca e lung drumul de la craiova la galati...

delaparis
22nd September 2006, 14:20
Sase ... :cool: lolo nu raspunde te rog frumos ...:D E capcana ceva ...:happy

later: prea tirziu ... esti mincat ...

On topic: Craiova pierde doua puncte ...

Casuba
22nd September 2006, 14:20
Se joaca, sau nu, la Craiova ?

Hard
22nd September 2006, 14:24
o sa fie un meci gen : praz vs branza cu ceapa ...

Ess
22nd September 2006, 14:31
o sa fie un meci gen : praz vs branza cu ceapa ...

Incredibil de spirituala si de acacademica afirmatia ta. Brava. Ai studiat mult cosmogoniile vedice???

OT: dupa ce am vazut la Dej (si la ce joaca OG) nu prea vad cum scapa Craiova fara infrangere.

Casuba
22nd September 2006, 14:32
o sa fie un meci gen : praz vs branza cu ceapa ...

Bah, daca ai ceva de spus ... taci din gura:jerk:

inter
22nd September 2006, 14:35
bai inter:eu ma refer strict la meciul de sambata
..demonstreaza_mi cu poze si ce vrei tu ,dupa meci,care a fost mai tare
astept poze dupa meci,dar o sa mai intarzii ca e lung drumul de la craiova la galati...

cu bai .. sa vorbesti prin Tiglina.. nu pe aici .. ca n-ai fost la "CS" cu mine ... inteles?
nu-ti convine .. da-mi ignore!
e complet aiurea ce vrei sa demonstrezi tu ... ca veti fi peste cei 300 de spectatori ... ca sunteti mai tari ca oltenii ... abureli de zi de toamna ... in fine inchei discutia cu "primul ultras al tarii" ... da ai grija .. meme-ul tot de la voi a pornit:ras-plans: :ras-plans:

delaparis@: .. ce ....... esti .... bineee ...las ca vezi tu!
apropo primii ceva de la Avignon productie 2002 .. rosu ... ala cu ce merge ? :P

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:43
ti_am mai zis inter......asta e parerea mea...daca nu iti convine, ....inteles?

Hard
22nd September 2006, 14:47
se pare ca inter a vizitat galatiul :happy...

YodaRo
22nd September 2006, 14:47
Eu cred ca va fi un X. Craiova mai mult nu poate decat intr-o zi de gratie.

delaparis
22nd September 2006, 14:53
delaparis@: .. ce ....... esti .... bineee ...las ca vezi tu!
apropo primii ceva de la Avignon productie 2002 .. rosu ... ala cu ce merge ? :P


Pai as dori sa zic mai mult dar nu mai am incredere in turul asta ... sorry ...sa vedem in retur ce-o fi ...:rolleyes:

PS. E usurel merge cu orice (in afara de peste :D ) ... ma ingrijoreaza un pic ca "delabordeaux" nu ai nimic inca :rolleyes:

inter
22nd September 2006, 14:58
nu am mah .. si nici tidula .. al tau e in Italia de vreo saptamana :D:D .. se invecheste in pivnita la "uti" ... dai un pm ... cu adresa si cum sa-l puna .... "in pahar":ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

apropo .. ieri au arestat astia pe capete la vama .. n-ar fi exclus ca asta sa fie cauza intarzierii :D

inter
22nd September 2006, 15:09
deci daca esti nesimtit vei lua pauza forever ...!

Hard
22nd September 2006, 15:11
astia de la otelul sunt mai slabi de felul lor :happy asa ca se vor misca mai bine in teren


delaparis..eu nu am nimic cu tine sau cu orice faptura de pe aici cu rol de moderator,insa dupa offtopicul facut de tine cu celalalt individ mai sus,nu am vrut nici eu sa ma las mai prejos...

despre meci cred ca am zis destule...o sa vedem autogoluri,poate si goluri,cartonase rosii,multa lume cu iq negativ la meci...scor 3-4 ...

starsteel
22nd September 2006, 16:05
....lolo@: o dai in bailando rau de tot ... voi in toata istoria voastra n-ati avut (nici macar n-ati visat noaptea in somn ) coregrafiile noastre ...
te mai dai si mare ultras pe aici ... da habar n-ai de acest fenomen din moment ce "vomiti" ineptiile astea pe aici ... !
Inter practic de la tine a inceput episodul de astazi. Chiar are rost sa-l incerci? Trebuie totusi sa nu ai resentimente.

cap
22nd September 2006, 16:15
bai azi la ora 5 la stadion pt baietii care vor sa merga in deplasare forza otelul
si maine e ziua meciului vom vedea atunci care echipa e mai buna sper sa bata otelul :D

renachyotelarul
22nd September 2006, 16:32
bai se vede o valoare ca suntem peste voi utativa unde e craiova si unde e otelul in clasament intradevar e meci greu dar cu atat mai mult ne vom motiva si vom juca fotbal forza otelul

Casuba
22nd September 2006, 16:57
Craiova va avea terenul suspendat doua etape, insa dupa jocul cu Otelul. E mai bine ! Asa nu o sa mai aiba oltenii inca o scuza ca au pierdut in fata noastra

Dregan
22nd September 2006, 17:11
Meci greu la Craiova...Lipsesc cativa jucatori plus ca e a doua deplasare lunga in decurs de numai o saptamana.

bada_otelul
22nd September 2006, 18:07
sper sa mai calmez spiritele,meciul nu e castigat dinainte desi pe hartie noi suntem favoriti.sper sa nu li se fi urcat la cap fotbalistilor pt ca s-a vazut in primele 3 etape ce se intampla cand li se urca la cap.avem si cateva absente importante,sunt si obositi,dar sunt in forma de zile mari iar craiova se afla intr-o situatie cel putin disperata in ultimele 4 etape avand o medie incredibila de 4 goluri primite pe meci(4-4-3-5),eu as fi multumit si sa le dam numai unul dar cu o singura conditie,sa nu luam niciunul.daca reusim sa dam gol repede cum am facut cu pandurii avem premisele pt un meci relativ usor dar nu prea cred ca oltenii se vor preda asa usor.alte comentarii nu-si au rostul,cel mai bine vb dupa meci,sper dupa a 6a victorie consecutiva a noastra/hello

starsteel
22nd September 2006, 18:13
e jale pt. craioveni daca se uita la poll, chiar asa de jos a ajuns Craiova...... sau am ajuns noi atat de sus.:yeah:

Cristian
22nd September 2006, 18:37
@starsteel si una si alta

Hard
22nd September 2006, 19:46
neah...prea multi galateni pe forumul asta

resita
22nd September 2006, 19:50
bebelusi olteni n-au cum sa opreasca seria foarte buna a galatiului.

craiova - otelul = 0-4 :evil:

*Coco*
22nd September 2006, 20:20
Aoleu lipsi episodul sa vad alta Moldovean banat:happy
Pfiu a dreaQ scoala...
Nu conteaza ce e la poll voi dupa poll va luati ca batetii?

starsteel
22nd September 2006, 20:23
Coco nu te bucura ca s-ar putea sa-ti fac o surpriza si sa-i vezi :mda: pe amandoi online.............in seara asta.:P

*Coco*
22nd September 2006, 20:26
Nu se poate draq starsteel sunt pe 0 si de injurat nu cred ca mai ma cobor la nivelul unor ca Jar ca sa ii injur

starsteel
22nd September 2006, 20:28
Sa-i vezi pe ei aici, ce naiba tu intelegi invers?

Cra10veanu
22nd September 2006, 20:31
starsteel la urmatoarea abatere sint banati permanenti. lolo ca jar va fi plecat in vacanta multa vreme.

*Coco*
22nd September 2006, 20:32
Gresi gresi oboseala asta:D
Si daca ii vad cel putin Jar ala la prima postare ia ban iara:happy
Si totusi nu prea cred ca ii vad "online" in seara asta

Hard
22nd September 2006, 20:33
Nu se poate draq starsteel sunt pe 0 si de injurat nu cred ca mai ma cobor la nivelul unor ca Jar ca sa ii injur

te sacrifici tu pt altii?:evil:...offtopic si aici...

otelul joaca cu indisponibilitati...:happy...deci craiova are sanse la un gol

starsteel
22nd September 2006, 21:03
starsteel la urmatoarea abatere sint banati permanenti. lolo ca jar va fi plecat in vacanta multa vreme.
Banati permanent, hai ce naiba toti suntem useri aici nici unul nu e zeu, sa folosim moderarea pt. a modera nu pt. a da cu parul. Cand e cazul dam cu parul dar o decizie de ban permanent e totusi ca o executie capitala iar aceasta pedeapsa deja e eradicata in multe state.

starsteel
22nd September 2006, 21:07
nu e cazul lolo s-ar putea sa nu stie exact tot episodul de astazi oricum threadul deschis pe administrativ are un titlu extrem de urat; cine citeste numai titlu deja e cu ochii pe tine....intemeiat

Hard
22nd September 2006, 21:07
Gresi gresi oboseala asta:D
Si daca ii vad cel putin Jar ala la prima postare ia ban iara:happy
Si totusi nu prea cred ca ii vad "online" in seara asta

stiati de cele 8 minuni ale lumii? pe cele 7 le stie toata lumea ( cred) iar cea de-a 8-a e aparitia lui lolo :ras-plans:


on topic: unde se joaca meciul pana la urma?

luciano_1644
22nd September 2006, 21:10
stiati de cele 8 minuni ale lumii? pe cele 7 le stie toata lumea ( cred) iar cea de-a 8-a e aparitia lui lolo :ras-plans:


on topic: unde se joaca meciul pana la urma?

Se joaca la Craiova. Decizia de suspendare a arenei din Banie,intra in vigoare incepand cu et a 11-a.Jucam foarte posibil la Caracal,cu Ceahlaul si Pandurii.

starsteel
22nd September 2006, 21:13
asta a fost o scamatorie a lui Mitica cea cu suspendare in cazul asta se poate sa se traga sforile pt. Craiova mai ales ca joaca si cu o anti-frf&lpf.

Hard
22nd September 2006, 21:13
da..interesant meci craiova-pandurii la caracal...de parca ar fi o finala a olteniei...
caracal...o alta minune a lumii,uitasem de asta...
e bine ca se joaca la craiova,va fi stadionul arhiplin probabil

luciano_1644
22nd September 2006, 21:17
asta a fost o scamatorie a lui Mitica cea cu suspendare in cazul asta se poate sa se traga sforile pt. Craiova mai ales ca joaca si cu o anti-frf&lpf.

Gresesti! Craiova a fost convocata inca de marti la comisie,insa intermediara de miercuri a facut imposibila prezenta oltenilor la judecata.Nu puteau judeca azi si maine sa se joace pe teren neutru.Oaspetii,adica voi,arbitrii,poate si observatorii erau deja in Craiova sau macar pe drum,deci era practic imposibila mutarea partidei in alta parte intr-un timp atat de scurt.Si crede-ma,nici liga si nici federatia nu ne au pe noi la suflet!

starsteel
22nd September 2006, 21:22
Ai observat ca cele 2 etape pe teren neutru se joaca cu echipe pro-frf&lpf?

STEELMAN
22nd September 2006, 21:27
nu ma astept la mai mult de 1500 de spectatori.cert e ca vom domina fondul sonor doar injuraturile si fluieraturile oltenilor la adresa clubului lor sa acopere cantecele marca SIDEXPLOZIA

luciano_1644
22nd September 2006, 21:30
Daca si jucatorii vostri vor avea aceeasi stare ca si suporterii si ne vor privi de sus,e posibil sa plecati cu coada intre picioare! Fotbalul te pedepseste in asemenea cazuri!

starsteel
22nd September 2006, 21:33
Suporteri umili e mai greu, oricum clubul Otelul e echilibrat nu fac ei greseli din astea.

STEELMAN
22nd September 2006, 21:33
e posibil

*Coco*
22nd September 2006, 21:33
Pai si asa mai bine era ca si meciul cu Otelul sa se joace la Caracal dar nu ne alta ca ultrasi mai nebunii ca aia nu am vazut pe nici unde si cu siguranta moldovenii care facea deplasarea la Caracal nu scapau nebatuti de acolo:P
Si nici la Craiova nu e exclus sa nu iese sifonatii

starsteel
22nd September 2006, 21:37
Mai Coco am fost si eu acolo, stadionul era plin, scorul a fost 2-0 pt. noi evident, cu toate astea nu au fost probleme, doar olteni suparati care mormaiau dupa gard. Ce trenulet am facut dupa cele 2 goluri./hello
De la meciul ala retin ca tipau oltenii ceva cu nespalati sau tarani nu stiu sigur oricum s-a descaltat un galatean sa le arate sosetele de un alb imaculat. Iti dai seama daca raspundeau oltenii cu aceeasi moneda, riscam sa fim gazati.:D

*Coco*
22nd September 2006, 21:44
Da mai starsteel da acum cati ani
Anul trecut si-au facut o brigada cei din Caracal si sunt destui de nebunii pe acolo

starsteel
22nd September 2006, 21:45
Anul trecut nici nu se putea ca ati fost in "B" :P vezi ca eu ti-am raspuns in legatura cu "sifonati la Craiova" ce naiba sa caut la Caracal nu am fost acolo in viata mea.

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 21:49
bai COCO....in primul rand tu nici bani de bilet nu ai,dar sa mai vorbesti de galeria galateana....taci din gura si fi atent la tv cine va domina fundalul sonor...vb dupa aia....k??

Cristian
22nd September 2006, 21:51
Mai Coco am fost si eu acolo, stadionul era plin, scorul a fost 2-0 pt. noi evident, cu toate astea nu au fost probleme, doar olteni suparati care mormaiau dupa gard. Ce trenulet am facut dupa cele 2 goluri./hello
De la meciul ala retin ca tipau oltenii ceva cu nespalati sau tarani nu stiu sigur oricum s-a descaltat un galatean sa le arate sosetele de un alb imaculat. Iti dai seama daca raspundeau oltenii cu aceeasi moneda, riscam sa fim gazati.:D

Doamne nu mai pot de ras :D:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
Mai ziceti...

vlad1607
22nd September 2006, 21:52
dc otelul joaca serios e un meci de X 2 dar cel mai probabil o sa fie egal

Cristian
22nd September 2006, 21:55
bai COCO....in primul rand tu nici bani de bilet nu ai,dar sa mai vorbesti de galeria galateana....taci din gura si fi atent la tv cine va domina fundalul sonor...vb dupa aia....k??

De bilet de tren sau de bilet de intrare la meci ??? :D

*Coco*
22nd September 2006, 21:55
bai COCO....in primul rand tu nici bani de bilet nu ai,dar sa mai vorbesti de galeria galateana....taci din gura si fi atent la tv cine va domina fundalul sonor...vb dupa aia....k??
Ma ca sa iti spun sincer dominati pe draq Sambata
In Peluza din Craiova exista statie:P si la fiecare sector sunt amplificatoare de alea si de la statie se aude pe tot stadionul:happy
Asa ca nush daca puteti voi sa dominati fondul sonor mai tare ca o statie

luciano_1644
22nd September 2006, 21:58
bai COCO....in primul rand tu nici bani de bilet nu ai,dar sa mai vorbesti de galeria galateana....taci din gura si fi atent la tv cine va domina fundalul sonor...vb dupa aia....k??

Deja exagerati. Voi nu ati avut nicicand mai mult de 12000 de suporteri si asta acasa.In deplasare cred ca nu ati depasit 500 .Va inteleg ca sunteti pe val,dar la meciul cu Poli a-ti fost 6000.Noi daca veneam dupa 4 victorii consecutive,cred ca se rupea stadionul sub noi.Lasati-o moale,echipa e bunicica pe un loc caldut,dar nu vorbiti de suporterii numerosi ai Galatiului! La capitolul asta,sunteti la ani lumina in spatele Craiovei!;)

renachyotelarul
22nd September 2006, 21:58
ceai care maerg in deplasare maine la ora 10 e plecarea si toti care fac deplaseara sa aiba buletinile la ei

Cristian
22nd September 2006, 22:00
luciano_1644 nu mai da cifre pe care nu le stii sau nu esti in cunostinta de cauza.... Nu fii si tu ca *Coco* stai calm in banca ta si ai sa vezi. Nici voi nu mai sunteti ce ati fost si nici timisoara.

*Coco*
22nd September 2006, 22:01
Iti spusai eu tie Lolo nu nu o sa sti nicodata ce exista in peluza Craioveana si nu o sa aveti niciodata asa ceva
La fiecare meci exte statie si se aude pe tot stadionul si nu cred ca o sa va auziti voi mai tare
O sa va auziti cand PS nu va mai canta atunci poate va auziti si voi

starsteel
22nd September 2006, 22:02
Lolo din cauza ta am sters o gramada de cocosei ce crezi ca sunt prostituata?

luciano_1644
22nd September 2006, 22:06
luciano_1644 nu mai da cifre pe care nu le stii sau nu esti in cunostinta de cauza.... Nu fii si tu rasturnat ca *Coco* stai calm in banca ta si ai sa vezi. Nici voi nu mai sunteti ce ati fost si nici timisoara.

Eu ti-am vorbit frumos,iar tu ai raspuns ca ceea ce esti si vei ramane!:rosu: Noi am avut acum 4 saptamani,30000 de oameni la un meci acasa,voi cand a-ti avut macar 20000? Iti spun eu: NICIODATA! Stai in banca ta,ptr ca esti total pe afara si invata sa te comporti frumos,desi stiu ca iti e greu! Urmareste postarile mele,atat la pagina meciului cu noi,cat si la cea anterioara a meciului cu Poli si poate inveti ce inseamna sa fii fair - play!;)

Cristian
22nd September 2006, 22:08
Nu ma intereseaza natia asta a voastra de olteni... eu pe voi am pica cea mai mare, pe una din echipele oltenesti am capacit-o urmeaza a 2-a :drak:

*Coco*
22nd September 2006, 22:08
Na ca sa vedeti si voi ,daca nu ma credeti ce exista prin peluza la meciurile Craiovei
Il vedeti pe Postasu' jos manevrand pe la monitor in meciul cu Dinamo!!

*Coco*
22nd September 2006, 22:10
Eu ti-am vorbit frumos,iar tu ai raspuns ca ceea ce esti si vei ramane!:rosu: Noi am avut acum 4 saptamani,30000 de oameni la un meci acasa,voi cand a-ti avut macar 20000?
Luciano pai nici capacitatea stadionului lor nu are atat
Capacitatea stadionului Otelul este de 14000 de locuri pe scaune!!!

bada_otelul
22nd September 2006, 22:23
Luciano pai nici capacitatea stadionului lor nu are atat
Capacitatea stadionului Otelul este de 14000 de locuri pe scaune!!!

de fapt 13500,dar stai linistit ca la meciul cu o anume echipa din buc returul trecut s-au ingramadit 16000,stateau si pe scari si in spatele ultimului rand de scaune si mai erau si pe afara vreo 3000,fara exagerare,am poze.iar cu un an inainte au fost 17000 pe dunarea iar in 88 cu juventus au fost 35000 pe un stadion cu 25000 de locuri asa ca nu mai faceti misto fara sa cunoasteti exact.oricum,asa cum a mai zis cineva,nu joaca suporterii,chiar daca ati fi fost 30000,daca otelul ia meciul in serios si isi face jocul tot castigam,problema noastra nu va fi publicul,am zis in alte posturi care sunt probl noastre

Cristian
22nd September 2006, 22:25
Si mai sunt meciuri pe vremea cand era lacatus antrenor, ne calcam in picioare sa reusim sa intram, nu mai zic, locuri unde apucam....

bada_otelul
22nd September 2006, 22:29
Si mai sunt meciuri pe vremea cand era lacatus antrenor, ne calcam in picioare sa reusim sa intram, nu mai zic, locuri unde apucam....

dap,intr-un retur in care am avut 2 meciuri cu 15000 de spectatori dintre care unul cu echipa de pe locul 4 si unul cu fc arges

cap
22nd September 2006, 22:40
si la noi e lume care sa vina pe stadioane si daca otelul va merge si cu a 6-a victorie o sa vina lumea din ce in ce mai multi la stadion

Corozivu
22nd September 2006, 22:52
Intrebarea referitoare la meciu asta nu e cine castiga, asta e clar otelul, ci cate goluri ia craiova. Pronosticu meu 3+

cap
22nd September 2006, 22:53
deci cum spunea si renachyotelarul maine la ora 10 sa fiti la stadion si cu buletinile in buzunar pt deplasare ne revedem dupa meci aici forza otelul vinci per noi

Cra10veanu
22nd September 2006, 22:59
am trait s-o aud si p-asta :D n-au dominat steaua, dinamo, timisoara, cele mai tari galerii din tara, fondul sonor pe oblemenco dar o vor face "oliaca" di moldoveni din galati infiintati azi dimineata la prima ora, cu grupa c :D va credeti si mari smecheri si veniti sa faceti galagie pe forumul craiovei unde v-au luat la ochi cativa baieti din Sezione, mare greseala.
Dau anunt pe craiova maxima ca suporterii universitatii sa nu se mai prezinte la meci ca va fi invazie de moldoveni :D
http://www.sidexplozia.scriptmania.com/images/pe_stadion.jpg

Cristian
22nd September 2006, 23:01
*************************... ala e site ce ar trebui desfintat ca e vechi... ***************************
www.otelul-galati.ro (http://www.otelul-galati.ro) noul website oficial.

cap
22nd September 2006, 23:09
vom vedea maine la meci poate in tribune nu vom domina dar in teren :D

delaparis
22nd September 2006, 23:16
Cristian : m-ai inebunit cu siteul asta al tau :D
Tu nu intelegi ca nu e voie cu link pe aici ?
Cra10veanu macar a pus un site mort :D :happy asa din solidaritate cu cei "in dificultate" ...

pentru meci: am zis ... Craiova vrea dar nu poate mai mult de un egal :cool:

cristian75poli
22nd September 2006, 23:20
Meci de 1 SOLIST, pt ca otelarii se cred mari fotbalisti...

"POLI"- CAMPIONII!!!

WOLF_ULTRAS
22nd September 2006, 23:22
Pai e si normal sactionati galateni pe toti cum dracu numai noi numai noi pe astia nui vedeti ca provoaca si vb aiurea si carioveanu face penalizari aiurea.....cum dracu

*Coco*
22nd September 2006, 23:24
Ma noi provocam ca ne duce capul!!!
Dar pe voi va duce capul doar sa injurati in stilul vostru caracteristic
Aici e vb si de minte:evil:
Noi daca va provocam voi trebuie sa ripostati si sa ne injurati?
Ripostati in continuare:happy ca se cam lasa cu sanctiunii:happy

Cra10veanu
22nd September 2006, 23:25
Cristian : m-ai inebunit cu siteul asta al tau :D
Tu nu intelegi ca nu e voie cu link pe aici ?
Cra10veanu macar a pus un site mort :D :happy asa din solidaritate cu cei "in dificultate" ...

pentru meci: am zis ... Craiova vrea dar nu poate mai mult de un egal :cool:

intial am vrut doar sa uploadez poza, dar imi scrise ca e prea mare, asa ca ma gandii sa pun linkul :D
sa ai gura aurita si sa iasa macar egal

delaparis
22nd September 2006, 23:27
Pai e si normal sactionati galateni pe toti cum dracu numai noi numai noi pe astia nui vedeti ca provoaca si vb aiurea si carioveanu face penalizari aiurea.....cum dracu

Stai calm ... nu e chiar asa :rolleyes:

WOLF_ULTRAS
22nd September 2006, 23:27
Meci de 1 SOLIST, pt ca otelarii se cred mari fotbalisti...

"POLI"- CAMPIONII!!!

oooo salut domnul fustrat inca suferi dupa autogolul lu ? MK' aine.....:happy
BATEM cu 10-0:ok:
Auzi la el poli campionii :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

cryrad1975
22nd September 2006, 23:29
Meci de 1 SOLIST, pt ca otelarii se cred mari fotbalisti...

"POLI"- CAMPIONII!!!

pai nu se cred ei, intreaba-i pe alde Grigorie daca-s fotbalisti ai nostri, ca ei au simtit pe teren frustrarea si au plecat cu coada intre picioare cu salariile lor de bega-mega- fotbalisti.
meci greu cu Stinta, si-au mai revenit odata pe seama noastra,cand a luat Arcanu gol de la 40 de metri pe Oblemenco . oricum, daca pierdeti poate scapati de mititelu ca pateaza istoria cu batausii lui.

*Coco*
22nd September 2006, 23:30
Ma mie unul chiar imi place de moldovenii astea ca sunt simpatici rau:happy Daca nu ar fi ei nush de cine asi putea rade
Cand ii vad ce scoruri dau ma apuca rasul:happy iauzi 10-0:happy
Si parca vad ca nu ia nici un pct de la Craiova si ma prapadesc pe mine de ras dupa meci:happy :happy :happy

Da chiar ma voi ati fost aia de va dat gol Papura de la 60 de metri:happy :happy
Acuma imi aduc aminte golul ala de peste jumatea terenului:happy
Ce echipa proasta mai aveati atunci:happy
Doar cu Moldovenii se putea intampla asa ceva

WOLF_ULTRAS
22nd September 2006, 23:34
Da chiar ma voi ati fost aia de va dat gol Papura de la 60 de metri:happy
Acuma imi aduc aminte golul ala de peste jumatea terenului
Ce echipa proasta mai aveati atunci

Da voi mah u craiova 0-6 OTELUL :happy :happy :happy :happy :happy
PENAL rau :ras-plans: :ras-plans:

cryrad1975
22nd September 2006, 23:35
Ma mie unul chiar imi place de moldovenii astea ca sunt simpatici rau:happy Daca nu ar fi ei nush de cine asi putea rade
Cand ii vad ce scoruri dau ma apuca rasul:happy iauzi 10-0:happy
Si parca vad ca nu ia nici un pct de la Craiova si ma prapadesc pe mine de ras dupa meci:happy :happy :happy

tu ar trebui sa te prapadesti de ras doar pentru ca favoritele tale ( cum de ai 2 echipe favorite,nu mai ai sigur inca una pe la satul tau natal?) n-au nici impreuna puncte cate are Otelul, ar trebui sa mergi sa ragusesti pe stadion, poate se mai aduna un pandur langa tine si iote asha va faceti galerie

Cristian
22nd September 2006, 23:38
Mai postez dupa meci
Victorie otelara normal ;) FORZA OTELUL

cryrad1975
22nd September 2006, 23:47
************************************************** ******************************
batem cu 3-1 !

*Coco*
22nd September 2006, 23:48
Bine ma sa ne dati si 20
Totusi de primit maine primim iara pe putin 2 goluri:D
Daca alde Stoica in fiecare etapa joaca la echipa adversa ce sa ii facem
El vrea sa plece la alta echipa pe gratis si Mititelu nu il lasa si poate de aia face faze de astea sa il puna pe liber:o: dar creca il trimite in Divizia D
Daca la noi in poarta va ploua cu goluri si la voi va ploua ca intra Costea :evil:

WOLF_ULTRAS
22nd September 2006, 23:52
Pentru Craioveanu ba tu pui poze din ani 80 ?? teai lovit ?
Anul 2006:Meci poli tim: http://img234.imageshack.us/img234/5998/img1400tm8.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=img1400tm8.jpg)
Meci fc vaslui:
http://img64.imageshack.us/img64/7811/124hbbv3.th.jpg (http://img64.imageshack.us/my.php?image=124hbbv3.jpg)
Meci dinamo deplasare:
http://img63.imageshack.us/img63/7742/galerialameciulcudinamolx1.th.jpg (http://img63.imageshack.us/my.php?image=galerialameciulcudinamolx1.jpg)
Meci steaua:
http://img376.imageshack.us/img376/7313/sidexplozia2jx9.th.png (http://img376.imageshack.us/my.php?image=sidexplozia2jx9.png)
FORZA OTELUL LUPTA GALATI....VICTORIE MAINE /hello

*Coco*
22nd September 2006, 23:55
@cryrad1975 eu cand tastez nu mai stau sa ma uit daca gresi sau mancai o litera sau pusai in plus
Poate tu stai eu nu mai stau si scriu si rpd:P
Acum asta e daca gresesc
Ca daca a-si sta sa ma uit si cum tst a-si posta corect da asa mai si gresesc:D

starsteel
22nd September 2006, 23:57
O sa fie deranj mare aici maine seara pacat ca nu pot sa particip sper sa nu imparta oltenii dreptatea intr-o singura directie.

starsteel
22nd September 2006, 23:58
@cryrad1975 eu cand tastez nu mai stau sa ma uit daca gresi sau mancai o litera sau pusai in plus
Poate tu stai eu nu mai stau si scriu si rpd:P
Acum asta e daca gresesc
Ca daca a-si sta sa ma uit si cum tst a-si posta corect da asa mai si gresesc:D
Se vede :happy

WOLF_ULTRAS
22nd September 2006, 23:59
O sa fie deranj mare aici maine seara pacat ca nu pot sa particip sper sa nu imparta oltenii dreptatea intr-o singura directie.

Normal ca asa fac deja sa inceput demult cu asa ceva intrebal pe craioveanu ca stie mai bine :jerk: ...dar tu dc esti scutit ? astia ne omoara aici de asta e si harmalaia asta aici :no:

delaparis
23rd September 2006, 00:00
Trebuie repede calm pe aici ... altfel ma enervez eu pina la urma ...

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:01
O sa fie deranj mare aici maine seara pacat ca nu pot sa particip sper sa nu imparta oltenii dreptatea intr-o singura directie.

spre deosebire de galateni, oltenii isi pastreaza o anumita decenta in limbaj, probabil de aceea si dreptatea se face intr-o singura directie

starsteel
23rd September 2006, 00:03
Calm delaparis maine seara vreau sa te proclam delagalati au nevoie galatenii si de cineva care sa-i sustina ca oltenii o sa fie suparati de tot numai cat o sa posteze vreunul scorul jap cu cartonasul:D

Cristian
23rd September 2006, 00:04
Trebuie repede calm pe aici ... altfel ma enervez eu pina la urma ...

Paziti-va oameni buni, intra tocmai de la paris in actiune :D

cryrad1975
23rd September 2006, 00:05
@cryrad1975 eu cand tastez nu mai stau sa ma uit daca gresi sau mancai o litera sau pusai in plus
Poate tu stai eu nu mai stau si scriu si rpd:P
Acum asta e daca gresesc
Ca daca a-si sta sa ma uit si cum tst a-si posta corect da asa mai si gresesc:D

nu la greseli de tipar ma refeream, la dialect, in fine, nu mai conteaza, maine o sa fie un meci frumos cred, voi cu entuziasmul, noi cu experienta, orice e posibil, dar greu sa luam bataie,bafta si voua dar din etapa viitoare

starsteel
23rd September 2006, 00:09
Ce decenta cra10vene ca sunteti asa timizi parca ati fi Extensiv nu U Craiova. Daca nu ar fi moderatorii sa-si incordeze muschii cred ca am vorbi singuri. Apropo pt. cine a uitat am batut Extensiv cu 8-2 iar pe U cu 6-0 la Craiova acasa. Precum vedeti nu am facut discriminare, diferenta de 6 goluri si la una si la alta./hello /OLE/

delaparis
23rd September 2006, 00:13
Mai va fi meci mare cred eu ... cel putin pe forum :cool: :happy

Serios cred ca vor fi goluri multe ... :yeah: ... in ambele porti :cool:

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:14
cryrad1975 : despre dialect, gramatical vorbind, in zona olteniei se vb cel mai corect gramatical, cu perfectul simplu, fonetic vorbind moldovenii aveti o pronuntie de parca Prutul nu ar exista .
starsteel: cu atat reusiti sa va mandriti, ati batut craiova cand a retrogradat, dar defapt nu ati batut craiova, ati batut juniorii craiovei, pt ca pachetul plecase spre Dinamo, macar du explicatia pana la capat :D incepi sa-mi vb de extensiv acuma, care defapt nici nu mai exista. Voi va mandriti cu scoruri, noi ne mandrim cu campionate si participari de exceptie in Europa.

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 00:18
cryrad1975 : despre dialect, gramatical vorbind, in zona olteniei se vb cel mai corect gramatical, cu perfectul simplu, fonetic vorbind moldovenii aveti o pronuntie de parca Prutul nu ar exista .
starsteel: cu atat reusiti sa va mandriti, ati batut craiova cand a retrogradat, dar defapt nu ati batut craiova, ati batut juniorii craiovei, pt ca pachetul plecase spre Dinamo, macar du explicatia pana la capat :D incepi sa-mi vb de extensiv acuma, care defapt nici nu mai exista. Voi va mandriti cu scoruri, noi ne mandrim cu campionate si participari de exceptie in Europa.

ALOOOOOO trezestete si uitate in clasament nu mai visa cu ochi deschisi:happy ...suntem in prezent acuma nu in trecut stapaneste....crezi ca veti mai ajunge sa castigati vreodata ceva nu vedeti ca nu sunteti in stare sa castigati un meci da pai o cupa un campionat ....de acuma asa o sa faceti liga I ,liga II ,liga I, liga II :evil:

cryrad1975
23rd September 2006, 00:20
cryrad1975 : despre dialect, gramatical vorbind, in zona olteniei se vb cel mai corect gramatical, cu perfectul simplu, fonetic vorbind moldovenii aveti o pronuntie de parca Prutul nu ar exista .
starsteel: cu atat reusiti sa va mandriti, ati batut craiova cand a retrogradat, dar defapt nu ati batut craiova, ati batut juniorii craiovei, pt ca pachetul plecase spre Dinamo, macar du explicatia pana la capat :D incepi sa-mi vb de extensiv acuma, care defapt nici nu mai exista. Voi va mandriti cu scoruri, noi ne mandrim cu campionate si participari de exceptie in Europa.

cra10veanu nu ma refeream la fonetica,desi e jale mare acolo cand incepeti cu patisi, zisei, facui,etc, ci doar la faptul ca domnu Coco si scrie cuvintele asha cum le zice, scuza-ma dar nu gasesti asha ceva in nici un dictionar, ti se intoarce stomacul pe dos cand citesti "facuraram" de exemplu.iar de faptul ca "doar" atunci am batut craiova, e eronat, la intalnirile directe stati rau de tot .

starsteel
23rd September 2006, 00:24
Daca pachetul plecase la Dinamo v-am oferit si noi un pachet de 6 boabe cat intr-un set la tenis sa marcam evenimentul.

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:24
ABBA parca sinteti voi, in niciun caz Craiova. Craiova a produs cei mai buni fotbalisti romani, daca te uiti componenta stelei rapidului si mai ales a lui dinamo. Sint chestii de moment, cum orice echipa a avut perioade negre. Avem o conducere hidoasa cum tot avem parte de la netoiu incoace. Noi am acceptat sa retrogradam, cu toate c-am fost retrogradati intentionat, nu am asteptat pe petrolul si pe astra sa fuzioneze ca sa ne ramana noua locul in A :D

Hard
23rd September 2006, 00:24
cryrad1975 : despre dialect, gramatical vorbind, in zona olteniei se vb cel mai corect gramatical, cu perfectul simplu, fonetic vorbind moldovenii aveti o pronuntie de parca Prutul nu ar exista .
starsteel: cu atat reusiti sa va mandriti, ati batut craiova cand a retrogradat, dar defapt nu ati batut craiova, ati batut juniorii craiovei, pt ca pachetul plecase spre Dinamo, macar du explicatia pana la capat :D incepi sa-mi vb de extensiv acuma, care defapt nici nu mai exista. Voi va mandriti cu scoruri, noi ne mandrim cu campionate si participari de exceptie in Europa.

fonetic vorbind:happy cuvantul "luai" din verbul a lua la ce timp este...acolo in oltenia...din cate stiu la perfectul simplu se spune luasem ... va faceti de rusine pe forumul asta...la urma urmei e vorba de un meci amarat intre 2 echipe...care e mai buna va invinge.

Hard
23rd September 2006, 00:26
ABBA parca sinteti voi, in niciun caz Craiova. Craiova a produs cei mai buni fotbalisti romani, daca te uiti componenta stelei rapidului si mai ales a lui dinamo. Sint chestii de moment, cum orice echipa a avut perioade negre. Avem o conducere hidoasa cum tot avem parte de la netoiu incoace. Noi am acceptat sa retrogradam, cu toate c-am fost retrogradati intentionat, nu am asteptat pe petrolul si pe astra sa fuzioneze ca sa ne ramana noua locul in A :D

eu spun ca sa stergi steaua de acolo...ori traiesti in epoca piturca ori nu vezi ca echipa e alcatuita din moldoveni,un francez si un portughez :)

Cristian
23rd September 2006, 00:26
@Hardliner, mai amarat e meciu steaua - gloria.... asa ca vezi de threadu ala.
Aici e cu victorie otelara se stie ;)
Sa vina si Ovidiu 62 sa dea el cu pronosticu ca le are :D

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 00:26
ABBA parca sinteti voi, in niciun caz Craiova. Craiova a produs cei mai buni fotbalisti romani, daca te uiti componenta stelei rapidului si mai ales a lui dinamo. Sint chestii de moment, cum orice echipa a avut perioade negre. Avem o conducere hidoasa cum tot avem parte de la netoiu incoace. Noi am acceptat sa retrogradam, cu toate c-am fost retrogradati intentionat, nu am asteptat pe petrolul si pe astra sa fuzioneze ca sa ne ramana noua locul in A :D

Ceti mai place sa minti te descurci de minune :no: .......olteni minicinosi :sleep:
tot la scorul meu raman va batem 2-1 /hello FORZA OTELUL

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:27
cra10veanu nu ma refeream la fonetica,desi e jale mare acolo cand incepeti cu patisi, zisei, facui,etc, ci doar la faptul ca domnu Coco si scrie cuvintele asha cum le zice, scuza-ma dar nu gasesti asha ceva in nici un dictionar, ti se intoarce stomacul pe dos cand citesti "facuraram" de exemplu.iar de faptul ca "doar" atunci am batut craiova, e eronat, la intalnirile directe stati rau de tot .

problema e grava la tine, adica perfectul simplu se vorbeste, de scris nu se scrie :D normal ca-n moldova ti se pare ceva extraordinar perfectul simplu, pt ca cum am mai spus(spusei mai devreme ;) ) la voi limba romana este execrabila.
Starsteel am inteles :D nu vrei sa argumentam, vrei sa provoci aiurea, insa n-ai sa reusesti sa banezi pe nimeni :ok:

starsteel
23rd September 2006, 00:27
Cra10vene traiti din trecut prezentul va omoara si totul se datoreaza lipsei de conducere administrativa asta e boala acuta la Craiova. Mare pacat.
Eu sa banez?! nu am banat pe nimeni pana acum, ce naiba te-au incoltit galatenii si nu realizezi ceea ce spui.

Hard
23rd September 2006, 00:28
@Hardliner, mai amarat e meciu steaua - gloria.... asa ca vezi de threadu ala.
Aici e cu victorie otelara se stie ;)
Sa vina si Ovidiu 62 sa dea el cu pronosticu ca le are :D

amarat in sensul ca se discuta mult despre alte chestii in afara fotbalului...
ovidiu va apare duminica,se stie

*Coco*
23rd September 2006, 00:28
dos cand citesti "facuraram" de exemplu.
Ca sa iti mai spun odata nu ma uit cand postez date te utiti bine sunt 2 grupuri "ra" eu le-am batut de 2 ori probleme?
Iti mai zic odata nu mai uit la taste...

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:30
Ceti mai place sa minti te descurci de minune :no: .......olteni minicinosi :sleep:
tot la scorul meu raman va batem 2-1 /hello FORZA OTELUL

nu mai ataca persoana, ataca ideea :D ma faci mincinos ? spune-mi de ce, intreaba-l tu pe starsteel, de unde vine idolul lor din ghencea si ai sa te convingi, si am dreptate in ceea ce priveste si abba otelul, deci sa-mi spui mincinos cand poti sa-mi zici de ce, nu ca nu-ti convine tie.

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 00:32
Acuma unde e delapris ca astia din fotbal o dau in gramatica ??? OFF TOPIC la greu cu lopata ....fotbal nu stiti ?? soccer ??

delaparis
23rd September 2006, 00:32
ma inebunita(ra)(ti) :D cu off-topic'ul :happy

starsteel
23rd September 2006, 00:33
Hai sa va mai dovedesc superioritatea galateana pe OLS, astazi pe sectiunea Suporter Otelul au fost 183 de postari.
Doamne ce tari suntem! /hello /OLE/ /OLE/ /hello

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 00:33
nu mai ataca persoana, ataca ideea :D ma faci mincinos ? spune-mi de ce, intreaba-l tu pe starsteel, de unde vine idolul lor din ghencea si ai sa te convingi, si am dreptate in ceea ce priveste si abba otelul, deci sa-mi spui mincinos cand poti sa-mi zici de ce, nu ca nu-ti convine tie.

Pai normal ca spun cemi convine mie dar noi fi prost sa zic ce vrei tu...si esti minincinos ca asa sunt olteni :yeah:

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:34
WOLF ULtras si daca ai fi mai putin superficial ai vedea si cine a inceput offtopic despre gramatica :D un offtopic civilizat isi are locul, dar un offtopic cu svf oltenilor si natia voastra etc astia chiar nu-si au loc

Cristian
23rd September 2006, 00:35
Cra10vene Otelul nu e ABBA, confunzi cu o alta echipa galateana pe nume Dunarea Galati. Asa ca mai informeaza-te inainte sa scrii aberatii,

starsteel
23rd September 2006, 00:35
ABBA provine de la Dunarea Galati care activeaza acum in a 2-a liga.
Sau cam incins spiritele pe aici luati o pauza beti un pahar de apa ca nu e razboiul olteano-galatean.

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:36
oricum i se potriveste si otelului apelativul asta, pt ca datorita petrolului ati ramas in A. CristianGL te cauta infractions-urile, a doua oara cand jignesti persoana azi.

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 00:36
WOLF ULtras si daca ai fi mai putin superficial ai vedea si cine a inceput offtopic despre gramatica :D un offtopic civilizat isi are locul, dar un offtopic cu svf oltenilor si natia voastra etc astia chiar nu-si au loc

Si cand am zis eu SVF oltenilor si natia vostra ? si team facut mincinos ca ai zis ca eu pasa neagra vostra si minti nui asa veti fi o echipa slaba mereu pana la desfintare :happy

delaparis
23rd September 2006, 00:37
Pai normal ca spun cemi convine mie dar noi fi prost sa zic ce vrei tu...si esti minincinos ca asa sunt olteni :yeah:

Si uite asa vin avertismentele ... of of ..

Cristian
23rd September 2006, 00:37
Acolo unde or sa ajunga si oltenii cat de curand in Liga 2. Si or sa fie ei ABBA ;)

starsteel
23rd September 2006, 00:39
ma inebunita(ra)(ti) :D cu off-topic'ul :happy
Si cand ma gandesc ca pe mine mai ras odata pt. un off-topic nevinovat anuntam la un meci din cupa mondiala ca a dat gol Farul.:happy

Cristian
23rd September 2006, 00:40
oricum i se potriveste si otelului apelativul asta, pt ca datorita petrolului ati ramas in A. CristianGL te cauta infractions-urile, a doua oara cand jignesti persoana azi.

Si daca ma cauta care e problema ta ? Da-mi infractions si ce ?

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:43
definitia din dex online e perfect valabila, dar daca ai citit Morometii ai sa vezi ca exista exceptii si-n limba literara. Si cum nu vorbeam de literatura ci vorbeam de gramatica nu prea ai nimerit.
ps: Ce bine e sa mai citesti si posturi de-astea inteligente. :D

delaparis
23rd September 2006, 00:47
Cred ca va fi mai dificil de moderat thread'ul ast decit cel cu Dinamo - Steaua :o:

De unde vine rivalitatea asta Craiova -Galati ?

starsteel
23rd September 2006, 00:48
Sa ceri un spor pt. conditii grele. De pe OLS.............tu de unde crezi?
A fost buna pauza asta sau mai linistit spiritele dar oricum eu raman la parerea ca...... BATE OTELUL!!!!

Cra10veanu
23rd September 2006, 00:52
nu e rivalitate, rivalitate inseamna sa ai cu cine sa te razboiesti, insa noi nu ne coboram la mintea lor :D

cryrad1975
23rd September 2006, 00:53
Cred ca va fi mai dificil de moderat thread'ul ast decit cel cu Dinamo - Steaua :o:

De unde vine rivalitatea asta Craiova -Galati ?

nu e nici o rivalitate, nimeni nu se dusmaneste cu nimeni de pe aici, cel putin asa cred, nici pe stadion nu se prea injura galeriile intre ele.cel putin nu ca la alte meciuri, si apoi ce rost are sa fii rival cu "U" Craiova, au ei destui dusmani pe cap, multi chiar de la ei, nicaieri nu-i ca acolo, primari, viceprimari, ziaristi locali ,pacat de Stiinta Criaova si de suporteri.

*Coco*
23rd September 2006, 00:56
Pai ce ma Otelul Galati in toata existenta lor nu o sa se compare cu Universitatea Craiova si vb de rivalitate pai noi rivali cu astea?:happy

starsteel
23rd September 2006, 00:58
nu e rivalitate, rivalitate inseamna sa ai cu cine sa te razboiesti, insa noi nu ne coboram la mintea lor :D
Mai cra10vene ce naiba toata lumea mai arunca mistouri etc. si tu vorbesti de "coborat la mintea lor" :headbang:
Coco baga traducerea ca am citit postarea asta de cateva ori.

Cristian
23rd September 2006, 00:58
Nu mai traiti din istorie ca nu istoria iti da de mancare. Ia ziceti in prezent cum se prezinta echipa Otelul si cum se prezinta echipele oltenilor ????

cryrad1975
23rd September 2006, 00:58
Pai ce ma Otelul Galati in toata existenta lor nu o sa se compare cu Universitatea Craiova si vb de rivalitate pai noi rivali cu astea?:happy

vezi sa nu fiti rivali la retrogradare la anul cu alde prefabricate modelu ,mai bine incurajati-va echipa decat sa visati la ce a fost craiova acum o suta de ani.

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 00:59
Pai nici nu avem nevoie sa fim rivali cu voi ...avem noi rivali nostri si daca e sa ne facem rivali cu voi o sa rada alti de noi o sa zica cu aia ati ajuns sa fiti rivali.......deci OTELUL the best Victorie maine 2-1 meci frumos cu putini olteni si galateni cantareti :D FORZA OTELUL

starsteel
23rd September 2006, 01:00
Incredere debordanta in victorie cred ca daca nu vin otelarii cu victorie de acolo nu-i mai primim acasa.

*Coco*
23rd September 2006, 01:01
Stai ma asa ca daca stau bine si ma gandesc voi anul trecut dupa 15 etape aveati 9-10 puncte si Craiova are dupa 8 etape 6 puncte...
Mai sunt 26 de etape gata si retrogradaram sau voi daca aveti 5 victorii consecutive pana la final nu puteti retrograda?Orice e posibil ca mingea e rotunda

delaparis
23rd September 2006, 01:03
Baieti sa fim un pic seriosi ... sigur ca nu mai e ce a fost dar Craiova reprezinta singurul club din Romania care a facut performanta fara ajutor de la 'taticu' ...
Daca avea dreptul la numa 10% din cit au avut Steaua sau Dinamo pe vremuri atunci ii vedeam ani la rind prin semifinale sau finale (chiar posibil mai mult) CE ... Nu stiti ce vorbiti ... pe cuvint :cool:

tutye
23rd September 2006, 01:03
Pai ce ma Otelul Galati in toata existenta lor nu o sa se compare cu Universitatea Craiova si vb de rivalitate pai noi rivali cu astea?:happy

Bai tata, ce dracu e aici mah????Cu oltenii va puneti voi mintea???Ce dracu mah, lasati-i sa se agite, ca o fac oricum degeaba......uite cum mi-am pierdut eu 10 min sa citesc prostiile oltenilor, in loc sa ma culc...maine ma asteapta o deplasare lunga...forza Otelul....

*Coco*
23rd September 2006, 01:03
Incredere debordanta in victorie cred ca daca nu vin otelarii cu victorie de acolo nu-i mai primim acasa.
Pai daca e sa bata "U" maine seara ma prapadesc de ras de toti galatenii care o sa fie atunci la ora respectiva pe forum:D

starsteel
23rd September 2006, 01:03
Vezi ca anul trecut nu retrogradau 4 iar noi am batut Dinamo in groapa cu 3-0 voi doar visati impreuna cu Timisoara sa frigeti cainii.
In schimb daca pierdeti ia intreaba la delaparis cum o sa spuneti.........Cest la vie!

Cristian
23rd September 2006, 01:04
Pe voi nu va vad batand in stefan cel mare, si castigand o serie de meciuri la rand.

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 01:05
Stai ma asa ca daca stau bine si ma gandesc voi anul trecut dupa 15 etape aveati 9-10 puncte si Craiova are dupa 8 etape 6 puncte...
Mai sunt 26 de etape gata si retrogradaram sau voi daca aveti 5 victorii consecutive pana la final nu puteti retrograda?Orice e posibil ca mingea e rotunda

Este mingea rotunda dar se uita si la fata omului :D ......noi la retrogradare :happy asta e cea mai tare poanta pe anul asta bv .....toti care au postat aici chiar si crioveni au zis ca iua bataie chiar la socr numai coco si craioveanu se tin tare ....:P

*Coco*
23rd September 2006, 01:05
Lasa ma vb de ce ati facut in TUR
Ca poate in retur ne facem si noi echipa si cine stie...:D

tutye
23rd September 2006, 01:05
Pai daca e sa bata "U" maine seara ma prapadesc de ras de toti galatenii care o sa fie atunci la ora respectiva pe forum:D

pai de ce nu te duci la meci mah???noi venim de la atatea sute de kilometri, iar tu....:rosu:

*Coco*
23rd September 2006, 01:08
@Wolf Ultras daca te uiti bine la prima pagina si eu am zis ca luam pe putin 3 goluri si ca luam bataie:P
@tutye mai conteaza de unde veniti?Doar voi ziceati ca sunteti marii ultrasi mai conteaza de la cati km veniti

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 01:08
Si ce ma coco daca ne bateti pentru ce sa te prapadesti de ras ...parca ati castiga o cupa ceva cu real madrid ....esti penibil

newbye
23rd September 2006, 01:09
Bate maine Otelul si "U" nu prea vad cum retrogradeaza ca sunt unii mult mai ghinionisti prin campionat. Oricum ar fi pacat sa se duca "U" in liga 2.

*Coco*
23rd September 2006, 01:12
Si ce ma coco daca ne bateti pentru ce sa te prapadesti de ras ...parca ati castiga o cupa ceva cu real madrid ....esti penibil

Nu ma da sunt unii dintre voi care si tu ziceati ca ne dati 15-0 (asa zisasi tu) iar lolo zice ca nu avem nici o sansa ca retrogradam si nu numai el mai multi nu mai stau sa ii enumar acuma
Putini au fost cei care au zis ca o sa fie un meci greu bada_otelul si tutye parca au zis asa ceva!!
Eu unul nu zic ca va batem ca iara poate vad ca luam de la 3 in sus dar orice e posibil

starsteel
23rd September 2006, 01:14
Hai sa inchei oferind si craiovenilor o satisfactie asta ca sa le indulcesc amarul infrangerii ce urmeaza sa vina.
Respectul nostru pt. Craiova maxima una dintre performerele fotbalului romanesc. (vezi semnatura)
FORTZA OTELUL !!! FORTZA GALATI !!! FORTZA SIDEXPLOZIA !!!

Cristian
23rd September 2006, 01:15
Asa Coco si ? daca zic ca va dam 100-0 trebuie neaparat sa ma crezi? Imi dau si eu o parere buna sau rea.

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 01:17
Nu ma da sunt unii dintre voi care si tu ziceati ca ne dati 15-0 (asa zisasi tu) iar lolo zice ca nu avem nici o sansa ca retrogradam si nu numai el mai multi nu mai stau sa ii enumar acuma
Putini au fost cei care au zis ca o sa fie un meci greu bada_otelul si tutye parca au zis asa ceva!!
Eu unul nu zic ca va batem ca iara poate vad ca luam de la 3 in sus dar orice e posibil

Da ma dar fiecare cu parerea lui eu am zis 15-0 50-0 ca si voi ati inceput cu niste porcari scorul care e corect il zic eu e 2-1 pentru noi
aveti echipa care nu poate sa incaseze mai mult de 5

delaparis
23rd September 2006, 01:20
Asa Coco si ? daca zic ca va dam 100-0 trebuie neaparat sa ma crezi? Imi dau si eu o parere buna sau rea.

:rolleyes:

aaahh ... rea ...:D

Faceti 3-3 ca toti ceilalti la Craiova :D

Cristian
23rd September 2006, 01:27
Parerea ta ma delafranta :D
Eu zic ca batem, nu ofer pronosticuri ca de obicei nu le ghicesc

codrind
23rd September 2006, 01:28
Meci de 2 solist! :ok:

craiova N-ARE....!! :evil:

delaparis
23rd September 2006, 01:29
cristianGL: Sa vedem ... mie imi tot ies in ultimul timp :rolleyes:

unikt
23rd September 2006, 01:49
Pai ce ma Otelul Galati in toata existenta lor nu o sa se compare cu Universitatea Craiova si vb de rivalitate pai noi rivali cu astea?:happy

pai voi nu aveti cum sa fiti rivali cu noi .......poate la anul cu dunarea galati ,cu ei poate o sa va razboiti.:happy

STEELMAN
23rd September 2006, 03:05
hmmm.. va ploua.in cazul asta de obicei valorile se aproprie

lolo_grupa_c
23rd September 2006, 04:38
...victorie clara a otelului ,cu toate ca avem lipsuri in efectiv
...craiova in "b",iar daca ma iau dupa pronosticuri...sunt printre primii la acea sectiune,asa ca ...

BAK
23rd September 2006, 04:49
victorie evidenta a galatiului....e genul de meci in care nu se pune problema invingatorului.....

Ammadeus
23rd September 2006, 05:37
meci de 2 fara discutzie si otelu' trece pe 3

cap
23rd September 2006, 08:46
bai cam multa galagie craiova nu va retrograda si astazi vom avea un meci greu acolo forza otelul sper sa castigam si mai postam aici dupa meci lupta galati

STEELMAN
23rd September 2006, 09:11
aparent meci usor pt galateni nu va fi deloc asa

Jonathan Archer
23rd September 2006, 09:57
Astazi e momentul adevarului pentru actuala echipa a Universitatii.Daca jucatorii ei au ceva valoare si vor sti sa se mobilizeze vom avea un meci greu in care e posibil orice rezultat.In caz contrar, astazi vom castiga lejer si se va pune doar problema scorului.Bafta Otelul.

starsteel
23rd September 2006, 10:09
E pertinenta observatia ta si eu sunt cu totul de acord dar in acelasi timp imi e frica nu cumva sa-si bage arbitrajul coada ca deja a devenit o moda in Romania.

*Coco*
23rd September 2006, 10:16
Da ma starsteel pana acuma la toate meciurile a furat pe Craiova si tie ti-e frica ca fura pe Otelul:happy

Cristian
23rd September 2006, 10:18
Iti dai seama de asta pierde craiova ca-s furati in toate meciurile...nu din cauza ca sunteti slabi, Doamne fereste.

Ammadeus
23rd September 2006, 10:29
...astia mai au antrenor, conducator, maseur, femeie de servici sau sunt totzi suspendatzi? ce-i misto la craiova e degringolada asta care nu rimeaza cu talhariile facute la bucale...sper sa nu retrogradatzi, macar pt. farmecul competitziei daca nu pt. fotbalul jucat!

starsteel
23rd September 2006, 10:46
Da ma starsteel pana acuma la toate meciurile a furat pe Craiova si tie ti-e frica ca fura pe Otelul:happy
Nu am urmarit arbitrajele la meciurile Craiovei nu cred ca ati fost favorizati dar Otelul e o echipa pe care dinozaurii ar vrea sa o vada in a 2-a liga noi insa ne incapatanam sa jucam fotbal cand mai bine cand mai rau, din cauza asta am spus ca ne poate lucra arbitrajul. Pt. mine anul trecut cand am primit un penalty nemeritat la Bacau a fost o adevarata surpriza.

*Coco*
23rd September 2006, 10:50
pe Craiova a furat in meciurile cu Bistrita(penalty care nu a fost),Iasi si cu Rapid

starsteel
23rd September 2006, 10:52
E logic daca a jucat cu Bistrita ce crezi ca scapi cu astia, oricum in trecut mai faceati si blaturi cu ei pt. noi au fost intotdeauna dusmani.
P.S. Astazi vreau sa vad un dialog civilizat intre tine si jar sper ca se poate.:ok:

Jar-Gon
23rd September 2006, 10:54
hahahaha iar am revenit .bai copiilor pe otelul pana in 98 cand s-au pus scaune erau la meciurile importante 20.000 de mii de spectatori cat despre abba echipa respectiva e dunarea.voi aveti 40 si ceva de ani in prima liga noi mai avem mult pana acolo asa ca nu va ambalati pana atunci castigam diseara si vedem de partea cui e prezentul (nu simplu ).salutare prietenilor mei craioveni
multumesc starsteel pt o noua sansa nu te voi dezamagi........chiar din prima saptamana

Cristian
23rd September 2006, 10:57
Wow Jar mancati :D cum de te-ai putut abtine de la prima postare ? :D
Si de cand ai prieteni olteni ? :ras-plans:

starsteel
23rd September 2006, 10:58
Jar cand ai intrat ai dat si usa de la intrare jos sper deseara cand reintru sa nu te vad inrosit si cu o linie peste nick-name.

grande
23rd September 2006, 11:42
oltenii daca iau un punct sa fie multumiti ....

Jar-Gon
23rd September 2006, 12:18
nu stati linistiti de data asta ma pot abtine am rezistenta
oricum multumesc tuturor galatenilor care ma suporta si lui starsteel care m-a salvat mersi frate

starsteel
23rd September 2006, 12:25
Toti moderatorii care te cunosc sunt cu ochii pe tine inclusiv toti galatenii care iti tin si pumnii, hai ca ai reinceput bine.:ok:

WOLF_ULTRAS
23rd September 2006, 12:29
Welcome JAR :).......FORZA OTELUL....sa fie cu noroc revenirea lui jar sa batem pe olteni :)
Bai cum e vremea la voi ? ploua ninge canicula tornade tzunami ?:D

Cristian
23rd September 2006, 12:58
O sa fie tzunami dupa ce-i batem noi :D
Asta e fiecare e increzator in propriile sanse...
Fie ca cel mai bun sa castige si desigur cei mai buni sa demonstram inca odata daca mai e nevoie ca suntem noi.

starsteel
23rd September 2006, 13:45
FORTZA OTELUL!!! si atentie userilor galateni vreau sa va vad deseara in formatie completa si cu gurile pana la urechi./hello

Casuba
23rd September 2006, 13:49
hahahaha iar am revenit .bai copiilor pe otelul pana in 98 cand s-au pus scaune erau la meciurile importante 20.000 de mii de spectatori cat despre abba echipa respectiva e dunarea..........

Jar, imi pare rau ca te contrazic, dar echipa poreclita inainte de 90 "ABBA" era Otelul ( Marius Stan stie mai bine , doar facea parte din acea echipa ).

SORINULTRA
23rd September 2006, 14:00
casuba are dreptate, un singur exemplu dunarea gl. nu a fost niciodata in prima divizie . deci ...