PDA

View Full Version : Etapa 25: Poli Iasi - Dinamo 1-0



Pages : [1] 2 3

delaparis
12th April 2009, 22:27
sambata, 18 aprilie 2009
Poli Iasi - Dinamo
- GSP TV - 16:00

discutii inainte si dupa meci

Rossi
12th April 2009, 22:28
iesenii sunt disperati dupa puncte ...

nu o sa avem un meci usor ... dar trebuie sa castigam :ok:

2 solist

vlad1607
12th April 2009, 22:35
meci greu avand in vedere situatia din clasament a gazdelor dar CASTIGAM :D

delaparis
12th April 2009, 22:36
Casapim pe ieseni ca de obicei ... le scoatem fumurile din cap la fotbal ... calcam pe cap ... atomizam !!! ... :D

Leo
12th April 2009, 22:37
CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA , CINE ISI MAI FACE GRIJI ?

2 solist .

vlad1607
12th April 2009, 22:38
Casapim pe ieseni ca de obicei ... le scoatem fumurile din cap la fotbal ... calcam pe cap ... atomizam !!! ... :D

respira adanc :D

1-0 pt noi e ok :D

Ulysses
12th April 2009, 22:44
CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA , CINE ISI MAI FACE GRIJI ?

2 solist .

:happy:happy:happy
Leodacin, esti simpatica, zau!:yes:
Daca borcea isi continua marsaviile, iesenii nu sanse nici daca transfera jucatori de la Real; si Barca:rolleyes:
Totusi, dupa ce si-au pus toata opinia publica in cap sper intr-un meci corect si atunci pronosticul nu are cum sa fie decat 1 solist

Hingherul
12th April 2009, 22:51
CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA , CINE ISI MAI FACE GRIJI ?

2 solist .

:ras-plans::ras-plans::ras-plans: gingasa foc asta mica !

deci 2. porcica se pare ca e in forma iar anii de antrenament pentru C.L. vor prinde contur prin magia MARELUI BUTON ( acest punct G al blaturilor ). ce e mai tragic e ca porcica iar o sa ramana cu salamandra in mana pentru ca de pe locul 2 nu are nicio sansa sa-si puna ca ton de apel melodia CHAMPIONS LEAGUE . cu alte cuvinte... si sodomizat cu prazu` si cu banii luati :D

Charon
12th April 2009, 22:51
senior Boca isi face datoria.........

vlad1607
12th April 2009, 22:53
senior Boca isi face datoria.........

:happy:happy:happy:happy

liderul joaca cu o echipa aflata la retrogradare.....

YoYoyOi
12th April 2009, 22:57
Bate Dinamo... se speram ca pe forte proprii :rolleyes:

Hingherul
12th April 2009, 22:59
Asta de acum si pana la finalul campionatului nu se mai bazeaza pe forte proprii nici daca o are ca adversar pe ma-sa mare.

As ruga-o pe Leo sa dea niscaiva detalii cu privire la "toata tara si sustinerea pe care o viseaza".

delaparis
12th April 2009, 23:09
As ruga-o pe Leo sa dea niscaiva detalii cu privire la "toata tara".

Se refera la Franta :D

Distrugem tot ... pana la ultimul iesean :D

Hingherul
12th April 2009, 23:10
Eu zic sa vorbiti si cu arbitrul asa ca planul B ca poate se fac ai dracu iesenii si lasa coada jos :D.

Leo
12th April 2009, 23:12
Nu vreau , daca ai inteles bine , daca nu tot bine . Luam eventul , spre disperarea voastra .(asta ai inteles ?)

Hingherul
12th April 2009, 23:13
Luati, luati :D

Cristy RVD
12th April 2009, 23:19
liderul joaca cu o echipa aflata la retrogradare.....

Timisoara joaca cu Vaslui, daca tu ii vezi pe astia la retrogradare . . .
ON: Bergodi ii da clasa lui Rednic, dar dinamovistul Cristea nu isi permite sa marcheze.

Rossi
12th April 2009, 23:37
ON: Bergodi ii da clasa lui Rednic, dar dinamovistul Cristea nu isi permite sa marcheze.

Cristea nu o sa joace :ok: E jucatorul lui DINAMO !!!

PS: ASA VORBESTI DE CEL CARE A ADUS ULTIMUL TITLU IN GIULESTI ?

Cristy RVD
12th April 2009, 23:43
Asa insemnand cum ? Rednic a castigat meciul cu Rada, a pierdut cu Napoli.Bergodi a plecat de la Rapid neinvins si cam stiu ce poate.
Bineinteles ca nu joaca Cristea, doar nu erati prosti sa va treziti cu 2-3 din partea lui.

YoNuTzz
12th April 2009, 23:48
asta va fi meci de 2 solist clar
ramane de vazut doar cum isi asigura dinamo victoria...pe teren prin joc, sau prin alte mijloace specifice lor...

moty
13th April 2009, 00:08
meci egal :D

tataleone
13th April 2009, 00:40
:happy:happy:happy:happy

liderul joaca cu o echipa aflata la retrogradare.....



N-am stiut ca si Vasluiul e la retrogradare :rolleyes:
Inseamna ca si voi sunteti la retrogradare, daca nu sunteti in stare sa-i bateti decat cu arbitrul.

Pronostic: 1x

delaparis
13th April 2009, 00:43
meci egal :D

orice rezultat e posibil ... mingea e rotunda :D ... dar sa nu exageram :)

valitudor
13th April 2009, 00:46
Mai tataleone, voi nu va mai plictisiti?
Asa e, nu putem sa-i batem decat cu arbitrii, ne-am pastrat fortele pentru meciul cu voi. Desi... ne era nevoie, avand in vedere cat se patetici ati fost

Bine ati veniti in gradinita OLS!

tataleone
13th April 2009, 00:55
Mai tataleone, voi nu va mai plictisiti?
Asa e, nu putem sa-i batem decat cu arbitrii, ne-am pastrat fortele pentru meciul cu voi. Desi... ne era nevoie, avand in vedere cat se patetici ati fost

Bine ati veniti in gradinita OLS!

Iti zic atat: verifica in DEX ce inseamna "patetic" si pe urma mai discutam.

TaciAcolo
13th April 2009, 01:08
ce interesat:sleep: ....... 0-3 clasic

valitudor
13th April 2009, 07:51
Iti zic atat: verifica in DEX ce inseamna "patetic" si pe urma mai discutam.

Am verificat, dar ce-am avea de discutat?
Tot patetici ramaneti, sau vrei sa folosesc alt sinonim?

Vladek
13th April 2009, 08:16
Oho,e timpul pentru unul din circurile sezonului. Victorie lejera si "meritata" pentru Dinamo, 3-0 cel putin. Asa cum o cere traditia.

cinebelu
13th April 2009, 08:33
..zise marele dashtept si proroc al forumului OLS :rolleyes:

vlad1607
13th April 2009, 09:24
N-am stiut ca si Vasluiul e la retrogradare :rolleyes:
Inseamna ca si voi sunteti la retrogradare, daca nu sunteti in stare sa-i bateti decat cu arbitrul.

Pronostic: 1x

tu dormi ? :happy e vb de Poli Iasi - DINAMO ;) lasa glumitezele astea iefitne

stiintacv
13th April 2009, 10:34
1-2

Jacob
13th April 2009, 10:49
Multi cretini pe aici castigi cu 3-0, 4-1 si tot arbitrajul...daca pe stelisti ii inteleg, inca nu si-au luat 3-0 ul de rigoare(mai asteptati putin :D ) pe rapidisti chiar nu pot sa-i inteleg 3-0 scurt fara arbitraj fara nik...a, stai au gasit ceva ei si marele cofetar, au jucat la presiunea arbitrului/Dinamo in roz si de aia au pierdut...oricum nu cred ca invingem "merg" pe X.

Ferko
13th April 2009, 10:54
Bate Dinamo.

vlad1607
13th April 2009, 11:39
Multi cretini pe aici castigi cu 3-0, 4-1 si tot arbitrajul...daca pe stelisti ii inteleg, inca nu si-au luat 3-0 ul de rigoare(mai asteptati putin :D ) pe rapidisti chiar nu pot sa-i inteleg 3-0 scurt fara arbitraj fara nik...a, stai au gasit ceva ei si marele cofetar, au jucat la presiunea arbitrului/Dinamo in roz si de aia au pierdut...oricum nu cred ca invingem "merg" pe X.

si nu te-ai obisnuit ? :happy:happy

mateiasi
13th April 2009, 11:40
Temerile privind arbitrajul erau indreptatite ieri, dar nu si azi: cu DNA-ul roind prin sediul CCA, cred ca arbitrii vor fi foarte circumspecti. Pentru scurt timp, butoanele unora s-ar putea sa nu mai functioneze.

samar
13th April 2009, 12:15
Buey ce tari in gura sunt unele pe aici..:D
Un X solisto :lol:

Uimirea
13th April 2009, 13:34
L-au saltat pe Penescu,urmeaza Borcea si muc cel mic.Pronostic x.

Hingherul
13th April 2009, 13:43
Gata, s-a ingrosat prazul. Imi schimb votul 1x :D
Hai porcica, ia-ti costum cu dungi !

samar
13th April 2009, 13:44
L-au saltat pe Penescu,urmeaza Borcea si muc cel mic.Pronostic x.

Taci bre din gura ca te recuza moderatoarea pt indrazneala :happy

Rossi
13th April 2009, 15:09
:happy:happy:happy
ce-i f*** pe toti grija de DINAMO :evil::evil::evil:
e singurul thread al etapei care deja are 3 pagini ... restul cate 1 pagina

Hingherul
13th April 2009, 15:15
3 pagini pline de sustinere dupa cum visa Leo :D

vlad1607
13th April 2009, 15:30
:happy:happy:happy
ce-i f*** pe toti grija de DINAMO :evil::evil::evil:
e singurul thread al etapei care deja are 3 pagini ... restul cate 1 pagina

:happy:happy:happy

castigam si gata :ok:

valitudor
13th April 2009, 15:38
Taci bre din gura ca te recuza moderatoarea pt indrazneala :happy

Mai samar, inainte erai si tu mai simpatica, vorbeai de una, de alta. Acum ai o singura idee... si aia fixa...

samar
13th April 2009, 15:47
Mai samar, inainte erai si tu mai simpatica, vorbeai de una, de alta. Acum ai o singura idee... si aia fixa...

Haide mai Vali...nu fi heavy-blood:D Ideea aia de care vb tu este doar pe threadurile voastre,in rest...sunt la fel de simpatica:P

Hingherul
13th April 2009, 16:10
Iasule, duci si tu gunoiul etapa asta ???

vlad1607
13th April 2009, 18:40
din pacate nu pt ca nu joaca echipa de pe locul 7 acolo....

Hingherul
13th April 2009, 18:41
e important ca joaca gunoiul :D sper sa curete bine groapa.

six
13th April 2009, 18:57
pe bune 1 pe naspa 2 :drak:

vlad1607
13th April 2009, 19:42
esti cu naspa

Hingherul
13th April 2009, 19:44
a incoltit prazul bai. nu mai merge cu naspa ca e deranj :D

riva
13th April 2009, 19:55
Dinamo e slaba dar ii bat pe moldoveni! Iasiul are avantajul doar terenului ala superdenivelat!

vlad1607
13th April 2009, 20:20
a incoltit prazul bai. nu mai merge cu naspa ca e deranj :D

penibilule...TREMONTI e ok ?:happy

castigam la Iasi

Ulysses
13th April 2009, 20:34
castigam la Iasi

la cine te-ai referit musiu iesene?:happySclavul sclavilor esti ma:cool:
Daca-l aresteaza si pe borcea, dinamo nu prinde nici uefa anul asta :happy

Roddicted
13th April 2009, 20:37
Javrele pleca invinse de la Iasi

Hingherul
13th April 2009, 21:11
sunt invatate sa plece cu coada intre picioare indiferent de rezultat. cand nu sunt umilite in teren sunt umiliti in tribune. ce rusine..sa fii caine....sa se..... ce dracu ma ca tot uit versurile :D

Roddicted
13th April 2009, 22:00
sunt invatate sa plece cu coada intre picioare indiferent de rezultat. cand nu sunt umilite in teren sunt umiliti in tribune. ce rusine..sa fii caine....sa se..... ce dracu ma ca tot uit versurile :D

ce vorbesti...La Iasi sunt mereu bineveniti:drak:

Leo
13th April 2009, 22:08
Inca nu ati obosit ? Nu va mai raciti gura de pomana . Nu ne intereseaza comentariile voastre .
Castigam la Iasi pt ca suntem mai buni .

Roddicted
13th April 2009, 22:09
Inca nu ati obosit ? Nu va mai raciti gura de pomana . Nu ne intereseaza comentariile voastre .
Castigam la Iasi pt ca suntem mai buni .

cu arbitri da.Fara...nu se stie

Leo
13th April 2009, 22:10
Fara javre , antipaticule . Observ ca moderatorii lipsesc . Cu arbitrii sau fara BATEM LA IASI .

vlad1607
13th April 2009, 22:11
ce vorbesti...La Iasi sunt mereu bineveniti:drak:

:happy:happy tu si cu ceilalti tzaranushi...spaima cainilor :happy

Roddicted
13th April 2009, 22:12
Fara javre , antipaticule . Observ ca moderatorii lipsesc . Cu arbitrii sau fara BATEM LA IASI .

De ce fara "javre"?O tara intreaga va spune asa,ar fi trebuit sa va fi obisnuit deja:D

Leo
13th April 2009, 22:13
E ultima oara cand iti spun sa te opresti .

Cristy RVD
13th April 2009, 22:20
Exista si jucatori gen Canu :D deci nu le tre' arbitrii :D

vlad1607
13th April 2009, 22:22
..... exista si echipe in roz ce ne pot rezolva golaverajul ..cand le dam 3

Roddicted
13th April 2009, 22:23
Nu prea vad la Iasi.Poate doar Balba:happyAla e in stare sa-si dea si autogol.
Serios,jucatorii nostri nu prea stau bine cu banii deci Porcea ar trebui sa intre in actiune

Cristy RVD
13th April 2009, 22:23
si atacanti gen borcea . . .

vlad1607
13th April 2009, 22:25
Nu prea vad la Iasi.Poate doar Balba:happyAla e in stare sa-si dea si autogol.
Serios,jucatorii nostri nu prea stau bine cu banii deci Porcea ar trebui sa intre in actiune

:happy:happy:happy sigur ca da..si de la anu la matineu o sa castige un sac de bani fiecare:happy creier de furnica:happy

Roddicted
13th April 2009, 22:28
:happy:happy:happy sigur ca da..si de la anu la matineu o sa castige un sac de bani fiecare:happy creier de furnica:happy

Matineul va asteapta pe voi dupa ce vor fi date publice toate blaturile:)

Vladek
13th April 2009, 22:29
Fara javre , antipaticule . Observ ca moderatorii lipsesc . Cu arbitrii sau fara BATEM LA IASI .

Asta e dincolo de orice indoiala. Prietenii stiu de ce :D

vlad1607
13th April 2009, 22:30
Matineul va asteapta pe voi dupa ce vor fi date publice toate blaturile:)

:happy:happy:happy vrabia * din parnaie * malai viseaza :happy

Leo
13th April 2009, 22:33
Va plangeti ca babele . Dovezi , fara dovezi , doar vorbe goale ..............raman doar visele baieti .
Deci repet , cu arbitrii sau fara , batem la Iasi .

Roddicted
13th April 2009, 22:34
Deci repet , cu arbitrii sau fara , batem la Iasi .

Borcea ,tu esti?:shocked:

Rossi
13th April 2009, 23:03
noul scop al stelistilor de pe ols ... sa atace dinamo :happy

ps : nu uitati , steaua e pe 9 :happy

Rossi
13th April 2009, 23:05
Observ ca moderatorii lipsesc . Cu arbitrii sau fara BATEM LA IASI .

e lipsesc ... asta e strategia lor ...
ia sa pun eu un msj jignitor , sa vezi cum sunt sanctionat in mai putin de 1 minut ...

Hingherul
13th April 2009, 23:40
gresit, stelistii nu ataca dinamo. doar rad de clubul ala visator. poate daca idolii vostri supremi s-ar mai abtine de la declaratii, mistoul ar fi mai redus. impacati-va cu ideea ca sunteti bufonii ligii ZEILOR!

delaparis
14th April 2009, 00:06
Hingherul , fiecare cu idolii sai :D ... unii in libertate altii la mititica toti dau declaratii si ar fi bine sa se abtina ...si cu "bufonii" vezi ca voi ati fost deja apoi sunteti si ai ligii campionilor ZEILOR :D

Hingherul
14th April 2009, 00:48
vezi ca asta cu zeii vine direct de la rossi, aceasta legenda a olimpului forumistic. cat despre bufonii nostri ii taxam si le recunoastem blana de merinos pe care o poarta. voi, in schimb, cu fiecare meci castigat pe blat ii vedeti titani pe cei ce, in fond, sunt doar niste mascarici. iar cu mititica.....nu pot sa zic decat ca al nostru baci sade bine ceea ce dorim si catelandrului sef pe care il venerati. mitica...sanducule....dormiti cu bagajele langa usa ca nici nu stiti cand va viziteaza alde ninja astia rai.

delaparis
14th April 2009, 01:02
Hingherul stai asa ... eu, martori cei care ma citesc atent pe aici, am spus tot "prietenia mea" fata de Turcu &co aici pe forum ... daca vaca prinde mititica maine eu sunt mai fericit poimaine :)

Nu doresc blat, doresc doar meci castigat pe drept pentru echipa p care o sustin ...

PS. iesenii sa fie sita de goluri :D ... de la patru in sus, le prieste :D

Hingherul
14th April 2009, 01:06
daca ati avea meciuri castigate pe merit nu cred ca ar mai avea lumea atata boala pe voi ( sau invidie cum va place sa o numiti ). ce e deranjant e ca voi nu vedeti in ograda proprie decat meciuri castigate cu adidasii imputiti cinstit.
chiar nu cred ca va lasa moldovenii sa-i caftiti. cel mult un egal daca nu se enerveaza prea tare.

delaparis
14th April 2009, 01:09
chiar nu cred ca va lasa moldovenii sa-i caftiti. cel mult un egal daca nu se enerveaza prea tare.

vorbim dupa meci :ok:

Hingherul
14th April 2009, 01:10
sper ca de data asta o sa-i feliciti pe cei care au votat gresit. nu de alta dar am votat 2 ca nu stiam ca e dna-ul asa hotarat :D

delaparis
14th April 2009, 01:17
Hingherul, gresesti ca de obicei :D
Tine bine minte ... DNA e contra ta :D ...
Azi Dinamo joaca cinstit ... ieri nu stiu ...

Hingherul
14th April 2009, 01:20
pai joaca cinstit. asta am zis si eu. si tot de aia am zis ca veniti de acolo cu codita intre labute :D

Rossi
14th April 2009, 01:24
pai joaca cinstit. asta am zis si eu. si tot de aia am zis ca veniti de acolo cu codita intre labute :D

si ce te f*** de codita noastra ? :happy
nu ai loc de ea ? vrei sa ne iei coditza in gura ? :happy

Hingherul
14th April 2009, 01:27
ete-l cum a aparut el ca un zeu. vezi ca te stropesc ma ca eu sunt ateu !
fac si rime cu soricarii astia :)

Rossi
14th April 2009, 01:39
hingherule gata ca e tarziu ... e ora ta , asa ca fugi afara si mai talhareste o baba sa ai bani de tigari :happy

auzi ? este ca e frig la - 11 ? :happy:happy

DINAMO PE 1 ... steaua pe 9 ... ce mai , a dat boala in voi :happy:happy

Hingherul
14th April 2009, 01:43
asta degeaba e batut cu prazul peste bot ca tot nu intelege. si nu-mi gusta nici rimele :D

rossi, te-a facut porcea caine politist si te-a pus sa-i pazesti poarta de oamenii rai cu mandat sau ce-i cu tine de esti liber afara la ora asta?

Ulysses
14th April 2009, 07:09
Va plangeti ca babele . Dovezi , fara dovezi , doar vorbe goale ..............raman doar visele baieti .
Deci repet , cu arbitrii sau fara , batem la Iasi .

Parca esti ceausesca, zau asa:cool:
Furaciunile le-a semnalat toata mass-media si le-am vazut cu ochii nostri.
Poate se misca mai repede DNA-ul si va mai vedeti favoritii la buftea si la chiajna:happy
Poli, ultima sansa, castiga si contra arbitrilor:ok:

vlad1607
14th April 2009, 09:12
uite-l pe ulyses ce face el la 7 dimineata...nu mai poate de grija lui Dinamo :happy

Jacob
14th April 2009, 10:14
Dragi stelisti nu va e rusine sa vb de echipa de pe locul 1? Voi care va zbateti pe la mijlocul clasamentului, ce-i drept cu sanse mari de evitare a retrogradarii... Voi vb de derbyurile voastre cu gazu', otopeni, bistrita si lasati echipele mari sa faca spectacol.

Sezione
14th April 2009, 10:45
CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA , CINE ISI MAI FACE GRIJI ?

2 solist .

CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA ?????:happy :happy :happy :happy :happy :happy Cu asta ne-ai dat pe spate !!!! asata daca tzara se limiteaza la un anume cartier din Bucuresti sau la citeva etaja de sediul MI:happy

Sezione
14th April 2009, 10:46
Cred ca bate dinamo..... Dar ar fi mai placut un egal..sa avem o lupta continua pentru titlu pina in ultima etapa.

Leo
14th April 2009, 10:53
daca ati avea meciuri castigate pe merit nu cred ca ar mai avea lumea atata boala pe voi ( sau invidie cum va place sa o numiti ). ce e deranjant e ca voi nu vedeti in ograda proprie decat meciuri castigate cu adidasii imputiti cinstit.
chiar nu cred ca va lasa moldovenii sa-i caftiti. cel mult un egal daca nu se enerveaza prea tare.

Ce e deranjant e ca mare parte din voi vorbiti doar sa nu taceti . Peste tot vedeti numai blaturi .
Mai schimbati placa !
Toate replicile noastre sunt pe masura inchipuirilor voastre . ;)

vlad1607
14th April 2009, 11:18
Dragi stelisti nu va e rusine sa vb de echipa de pe locul 1? Voi care va zbateti pe la mijlocul clasamentului, ce-i drept cu sanse mari de evitare a retrogradarii... Voi vb de derbyurile voastre cu gazu', otopeni, bistrita si lasati echipele mari sa faca spectacol.

stelistii sa aiba rusine ?:happy:happy:happy

marcel
14th April 2009, 14:07
1 -fara arbitri e greu pt dinamo

Aurel.D
14th April 2009, 14:38
Trecand peste idiotenia repetarii aceleiasi placi , cu arbitrii, blaturi, etc....va fi un meci greu pentru Dinamo. Poli joaca bine cu Bergodi si cel putin acasa nu prea a avut probleme Dinamo va castiga in final, insa foarte greu.

Rossi
14th April 2009, 17:41
...nu mai poate de grija lui Dinamo :happy

au furat titlul lu' Dinamo , pe urma au furat titlul lu' Rapid ... :(

crezi ca ei nu sunt constienti ca s'au incoronat campioni cu blat la vaslui ? crezi ca nu le e rusine ca s'au incoronat campioni dupa blat cu timisoara in ghencea ? :groggy:

sezonul trecut au furat locul 2 Rapidului si au mers in ucl cu brichete , blaturi si penaltyuri inventate ... :o:

au aparut stenogramele care au scos la iveala faptul ca steaua a incercat si uneori a reusit sa blatuiasca jumatate din meciurile sezonului trecut ... :shocked:

de cand a inceput procesul valiza si pana in prezent cand ciobanul a fost arestat ... steaua nu mai misca , isi arata adevarata valoare ... :groggy:

corabia lor se scufunda ... se agata si ei de ce pot ... :yes:

vlad1607
14th April 2009, 18:25
se agata sa fie sanatosi...da prea mananca cacao.....si miroase....

Ulysses
14th April 2009, 18:28
Au inceput arestarile, borcea cica e sfatuit sa fuga din tara:happy
cine face pariu ca dinamo se va chinui la fiecare meci de aici inainte?:rolleyes:

Duba
14th April 2009, 18:48
Dupa Tiberiu Lajos, Marius Avram si Hateganu, echipa care se identifica cu blatul si hotia, dinamo, pregateste un alt fluieras care sa-i asigure victoria la Iasi. Cine o fi ala, nu stim inca. Stim insa ca cel mai mare hot din fotbalul romnesc, porcea ursarul, nu sta cu mainile in san. Nu stiu cum se face, dar chiar acum, in preajma meciului cu echipa care se face an de an de ***** in Europa, fotbalistul iesan Balba este cercetat penal.

YoYoyOi
14th April 2009, 18:54
fotbalistul iesean Balba este accidentat si nu s-a antrenat saptamana asta... iar fotbalistul ieseano-dinamovist Cristea e suspendat...

Rossi
14th April 2009, 18:59
fotbalistul iesean Balba este accidentat si nu s-a antrenat saptamana asta... iar fotbalistul ieseano-dinamovist Cristea e suspendat...

e si tu acuma ... doar nu vroiai sa ne dea gol Cristea ? nu uita , e imprumutat la Iasi ...

ps: ai invatat ce e ala offside ? :evil:

Rossi
14th April 2009, 19:02
comentarii aberante ....

bah Duba ... e frig la -11 ? este ca ai emotii privind retrogradarea stelei ? :happy

de cand ati ajuns pe locul 9 , sunteti disperati :happy

vlad1607
14th April 2009, 19:06
duba a trecut la un alt nivel al nebuniei...acuma oare ce face Borcea? ce arbitru ? cum o sa fie tunsa iarba? cate masini o sa fie in Copou?:happy:happy
:happy du-te si te trateaza :happy

Cristy RVD
14th April 2009, 19:11
e si tu acuma ... doar nu vroiai sa ne dea gol Cristea ? nu uita , e imprumutat la Iasi ...



Totusi, Vatca va juca impotriva Stelei, Cristea nu o va face.
Deh, asa sunteti voi mai prudenti.

Duba
14th April 2009, 19:12
rossi, jeg uman, cat o sa mai furati ma avand in spate Ministerul de Interne? Cat va mai tolera marea masa a suporterilor romani ca o echipa sa fie sprijinita de cea mai puternica institutie a statului, Ministerul de Interne? Treziti-va iubitori ai fotbalului! Contestati aceasta stare de fapt. Organizati mitinguri, revoltati-va impotriva acestei aberatii pe care societatea romaneasca inca o mai tolereaza - sustinerea echipei dinamo de catre Ministerul de Interne.

dinamo, mizeria fotbalului romanesc!

Duba
14th April 2009, 19:14
duba a trecut la un alt nivel al nebuniei...acuma oare ce face Borcea? ce arbitru ? cum o sa fie tunsa iarba? cate masini o sa fie in Copou?:happy:happy
:happy du-te si te trateaza :happy

Ce nebunie ma jigodie? Furaciunile ordinare ale lui Tiberiu Lajos, Marius Avram si Hateganu? Cat tupeu militienesc poti avea!

Rossi
14th April 2009, 19:16
Totusi, Vatca va juca impotriva Stelei, Cristea nu o va face.
Deh, asa sunteti voi mai prudenti.

FALS ...
Noi suntem mai corecti ...
Ce vroiai ? Sa intre Cristea si sa mimeze ca joaca fotbal ?
Vatca in schimb o sa-si faca datoria ... are ordin din ghencea , sa lase cel putin un gol ...

Duba
14th April 2009, 19:20
Matineul va asteapta pe voi dupa ce vor fi date publice toate blaturile:)

Nu mai fii husan mai baiete. Atata timp cat Ministerul de Interne vegheaza, dinamu nu va pati absolut nimic. Copiii de militieni care intra pe acest forum stiu acest lucru si nu-si fac probleme. Probleme isi fac in Europa unde o iau in bot an de an.

dinamo, mizeria fotbalului romanesc!

JJ
14th April 2009, 19:51
Iasiul a batut Craiova in retur, Craiova a batut Dinamo --> 1.

Leo
14th April 2009, 20:05
Copii de militieni iti transmit mai Duba sa te relaxezi . Borcea nu pateste nimic . Culca-te draga linistit . :D

Rossi
14th April 2009, 20:19
Copii de militieni iti transmit mai Duba sa te relaxezi . Borcea nu pateste nimic . Culca-te draga linistit . :D

stai sa vezi cum turbeaza dupa ce castigam la Iasi si steaua o fura la Medias ...

Gica Chioru
14th April 2009, 20:25
Duba, Dinamo este inca intangibila. Cand se va prabusi toata sandramaua, Sandu si Dragomir inclusiv, se va prabusi si Dinamo. Pana atunci nu se va atinge nimeni de ei.

Sezione
14th April 2009, 20:26
Duba, Dinamo este inca intangibila. Cand se va prabusi toata sandramaua, Sandu si Dragomir inclusiv, se va prabusi si Dinamo. Pana atunci nu se va atinge nimeni de ei.

NO way... trebuie sa cada toata sleahta sekurista din toate domneiile..si nu se poate decocamdata !!

Leo
14th April 2009, 20:33
stai sa vezi cum turbeaza dupa ce castigam la Iasi si steaua o fura la Medias ...

Crezi ca o fura steaua ? Eu zic ca a venit momentul sa bata si ei pe cineva !
:happy:happy:happy


DINAMO castiga . SCOR 1-3 .

Ulysses
14th April 2009, 20:40
Copii de militieni iti transmit mai Duba sa te relaxezi . Borcea nu pateste nimic . Culca-te draga linistit . :D

Asa s-a dus zvonul printre militieni?:D
Poate exista si generali Mi pe care nu-i incalzeste inca un titlu furat si atunci...adio borcea, adio liga1!:rolleyes:
Poli-dinamo 1-0

Leo
14th April 2009, 20:43
Si marmota este in concediu ? :D
Ulysses , dragule ce iti mai place sa ma ataci asa finut :evil:

1-3

Ulysses
14th April 2009, 20:47
Grozav ma distrez:yeah:
cer prea mult daca le vreau pe dianmo si otelul in b1?:D

OT Leodacin, daca recunosti ca a fost furaciune cu vasluiul zau daca mai zic ceva de voi:)

Aurel.D
14th April 2009, 20:50
Incetati cu off topicul va rog frumos! Sunteti copii mici?

manu10
14th April 2009, 20:51
dupa atatea arestari cred ca meciul se va juca pe bune....
deci 1solist

Leo
14th April 2009, 20:52
Incetati cu off topicul va rog frumos! Sunteti copii mici?

Aurele , cateodata mai suntem si copii .:D

samar
14th April 2009, 20:58
Aurele , cateodata mai suntem si copii .:D

Ce adevar ai grait :D
Aurele...vezi ca n-ai voie sa sanctionezi cainii cand sunt off topic,doar stii asta:happy
On : Un x solist este suficient dupa o demoralizare in Cupa :D

delaparis
14th April 2009, 22:52
NO way... trebuie sa cada toata sleahta sekurista din toate domneiile..si nu se poate decocamdata !!

Pai nu se poate sa cada Mititelu ... :drak:
La Dinamo mai sunt ********i tot atatia cati romani la FC Barcelona ...


Despre meci am zis, iesenii o sa regrete ca au intalnit dinamovisti in viata :D

Sezione
14th April 2009, 23:18
Pai nu se poate sa cada Mititelu ... :drak:
La Dinamo mai sunt ********i tot atatia cati romani la FC Barcelona ...


Despre meci am zis, iesenii o sa regrete ca au intalnit dinamovisti in viata :D

Mda..nu exista nici unul in anturajul echipei...:happy Acum toti sint doar suporteri...:happy

delaparis
14th April 2009, 23:25
Sezione, pe scurt ...
Daca ma crezi bine , daca nu iar bine ...

********i in ziua de azi se ascund la echipe din provincie ... la voi, la Arges, la Poli (AEK sau cum vreti :) ), la Unirea samd ...

In Bucuresti doar bisnitarii de top au puterea financiara iar astia sunt total afara fata de secu ... de altfel in curand o sa fie la mititica toti ;)

Sezione
14th April 2009, 23:28
Sezione, pe scurt ...
Daca ma crezi bine , daca nu iar bine ...

********i in ziua de azi se ascund la echipe din provincie ... la voi, la Arges, la Poli (AEK sau cum vreti :) ), la Unirea samd ...

In Bucuresti doar bisnitarii de top au puterea financiara iar astia sunt total afara fata de secu ... de altfel in curand o sa fie la mititica toti ;)

In mare ai dreptate ...sper ca pina la urma sa dispara ca au facut suficent de mult rau tzarii... Dar sa nu imi spui ca nu stii cine e Domnul Badea ..ginerele lui Ion Dinca Te leaga :evil: ??

delaparis
14th April 2009, 23:35
... Dar sa nu imi spui ca nu stii cine e Domnul Badea ..ginerele lui Ion Dinca Te leaga :evil: ??

Imi pasa mie de Badea la fel ca situatia lui Lens in ligue 2 :)

Azi e altceva ce se intampla ... Dinca tot ce pote face pentru Badea este un post pe ols ... si ala probabil sanctionat :D

Denis
15th April 2009, 03:32
CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA , CINE ISI MAI FACE GRIJI ?

2 solist .:ras-plans::ras-plans::ras-plans: gingasa foc asta mica !



"Asta mica" e mult mai invarsta ca tine:D
....

2 inevitabil:(

NTM
15th April 2009, 07:34
2 solist ..si toti cei care isi doresc sa ne impiedicam vor mai aduna putina frustrare...in special cei de pe locurile care duc direct in "Cupa Maglabesh", amicii nostri, "adevaratii iubitori de fotbal" ( citat dintr`un monstru sacru al forumului, Duba..de partea cu sacru ma indoiesc, ce`i drept )

vlad1607
15th April 2009, 09:18
Iasiul a batut Craiova in retur, Craiova a batut Dinamo --> 1.

:happy
Dinamo a batut Hamburg acuma nsphe ani , Hamburg a eliminat Urziceniul in UEFA...--> Dinamo bate Urziceni :happy

ba cu "logica"asta a ta ai dovedit doar ca nu ai habar de fotbal :happy

NTM
15th April 2009, 09:31
:happy
Dinamo a batut Hamburg acuma nsphe ani , Hamburg a eliminat Urziceniul in UEFA...--> Dinamo bate Urziceni :happy

ba cu "logica"asta a ta ai dovedit doar ca nu ai habar de fotbal :happy

e logica "adevaratilor iubitori de fotbal"..poate a imprumutat-o de la Duba...se observa aceeasi ceata cerebrala....

JJ
15th April 2009, 17:27
:happy
Dinamo a batut Hamburg acuma nsphe ani , Hamburg a eliminat Urziceniul in UEFA...--> Dinamo bate Urziceni :happy

ba cu "logica"asta a ta ai dovedit doar ca nu ai habar de fotbal :happy
Incercam sa va dau o scuza pentru luni, daca voi ziceti ca va descurcati si fara... :D

six
15th April 2009, 18:45
merg pe mana moldovenilor ;) prietenii stiu de ce :happy

Rossi
15th April 2009, 18:52
Cine face pariu ca dinamo se va chinui la fiecare meci de aici inainte?:rolleyes:

faci pariu ca in sezonul viitor retrogradati ?
trebuia sa fiti retrogradati de anul acesta ... dar FRF si LPF sunt cumparate de cioban ...
Stenogramele alea in care se vede ca ati incercat sa aranjati cel putin 50% din meciurile sezonului trecut , nu au fost suficiente ... pt ca buzunarele federalilor au iz de oaie ...

Sunteti ZERo pt noi !!!



Care este cea mai periculoasa urmaritoare a lui Dinamo ?

Timisoara 71%
Urziceni 7%
CFR Cluj 4%
Craiova 3%

DM

Rossi
15th April 2009, 19:06
fotbalistul ieseano-dinamovist Cristea e suspendat...

s-a autosuspendat ... ca sa stea acum , cand oricum nu avea drept de joc ...
in contractul de imprumut s-a specificat ca Andrei Cristea sa nu fie folosit impotriva lui Dinamo :ok:

delaoltenia
15th April 2009, 20:34
bate Dinamo la 2 goluri diferenta.

vlad1607
15th April 2009, 23:13
asa sa fie ....nu ne suparam

delaoltenia
15th April 2009, 23:15
atunci veti lua bataie....te superi? :)

Rossi
16th April 2009, 00:18
era 3-1 ... meciul era jucat ... ce dreaq a fost in capul lui Torje , nu stiu ...
si-a lot rosu ... deci lipseste la Iasi ...

NTM
16th April 2009, 00:21
a intrat in blackout :) pacat, era in forma...oricum, nu conteaza cu cine vom juca, e vital sa castigam

Rossi
16th April 2009, 02:20
Sper ca Rednic sa aiba solutii ...

accidentati:
Bratu
Pulhac
Diabate
N'doye
Niculescu
Mitea

suspendati:
Torje

Oaia Dolly
16th April 2009, 09:10
Sper ca Rednic sa aiba solutii ...

accidentati:
Bratu
Pulhac
Diabate
N'doye
Niculescu
Mitea

suspendati:
Torje

Si la Poli s a autosuspendat Onut.....cu bergodi nu merg erorile nevinovate de pe vremea lui popa- prostu, nici branet nu joaca-se anunta vremuri grele pentru euroscepticii canini.

vlad1607
16th April 2009, 09:25
daaa...meci greu...castigam....

Leo
16th April 2009, 09:28
Si nu oricum , la scor .

vlad1607
16th April 2009, 09:33
nu cred ca la scor....dar castigam.

Ulysses
16th April 2009, 09:51
Depinde cat mai sta borcea liber.Pe urma tot o sa castigati...dar la mangalia si medgidia:yes:

vlad1607
16th April 2009, 10:02
hai sa-ti rezolv eu dilema...Borcea o sa fie liber fffff mult timp de acum incolo....

Ulysses
16th April 2009, 10:22
Asta e imposibil.In evz scrie ca el e urmatorul. Si-apoi toata tara pe el il asteapta.:yeah: Doar s-a vazut cu ochiul liber ce a facut la dinamo in ultimii 'jde ani;)

vlad1607
16th April 2009, 10:48
EVZ? :happy evz si cancan sursele de incredere...ziare de rahat :happy....da e bine ca tu crezi si speri....:happy

Leo
16th April 2009, 11:32
Urmatorul este Iancu .

vlad1607
16th April 2009, 12:37
Iancu are experienta la racoare.

Ulysses
16th April 2009, 12:38
EVZ? :happy evz si cancan sursele de incredere...ziare de rahat :happy....da e bine ca tu crezi si speri....:happy

Eu si toata suflarea fotbalistica.

vlad1607
16th April 2009, 12:43
toata toata...si nu doar din Romania si Europa ci de pe tot globul :D :D

numa tu poti sa crezi in mizeriile scrise de un ziar infect...da na....doar nu crezi ca am vreo pretentie de la tine....

Tyler Durden
16th April 2009, 14:12
Macar un egal sa scoata aia de la Iasi.

vlad1607
16th April 2009, 14:12
Macar un egal sa scoata aia de la Iasi.

poate data viitoare :D sau poate nici atunci :D

Tyler Durden
16th April 2009, 14:14
Eh, nu fiti atat de siguri...Forza Bergodi! :D

resita
16th April 2009, 14:16
castigam fara probleme, de la 3 in sus :D

NTM
16th April 2009, 14:23
Eu si toata suflarea fotbalistica.

"suflarea fotbalistica", "adevaratii iubitori de fotbal " :happy:happy:happy:happy

NTM
16th April 2009, 14:25
Asta e imposibil.In evz scrie ca el e urmatorul. Si-apoi toata tara pe el il asteapta.:yeah: Doar s-a vazut cu ochiul liber ce a facut la dinamo in ultimii 'jde ani;)

cu ochiul liber al "suflarii fotbalistice"

Sezione
16th April 2009, 18:17
hai sa-ti rezolv eu dilema...Borcea o sa fie liber fffff mult timp de acum incolo....

Normal... ca doar e ceva mai sus in grad in sistemul hotziilor din fotbalul romanesc..:no:

nr.zece
16th April 2009, 18:22
CU TOATA TARA DE PARTEA NOASTRA , CINE ISI MAI FACE GRIJI ?

2 solist .

care tara? republica dna, republica frf sau republica cca?

Mario Di Lazi
16th April 2009, 18:34
care tara? republica dna, republica frf sau republica cca?

Nu avem ambasade pe la nici una din institutiile enumerate de tine :D

six
16th April 2009, 18:34
Urmatorul este Iancu .fata,ai probleme cu mansarda....1 solist :P

Sezione
16th April 2009, 18:37
Nu avem ambasade pe la nici una din institutiile enumerate de tine :D

Mda...nici nu se poate ...aveti consulate ...ca sinteti tari vecine si prietene:happy

Mario Di Lazi
16th April 2009, 18:38
Nu e adevarat :D ... avem gard de 2-3 m si pe Turcu pe post de santinela :D

Sezione
16th April 2009, 18:40
Nu e adevarat :D ... avem gard de 2-3 m si pe Turcu pe post de santinela :D

mda...are fatza de portar:happy

papaletto2000
17th April 2009, 12:22
indiferent de rezultat, dinamo este de ***! vien si rindul lui porcea!

DanielAndrei
17th April 2009, 21:33
sa speram ca se vor uita dupa berze si in timpul meciului...egal, nu ar fi rea si o victorie :P

NTM
17th April 2009, 22:03
indiferent de rezultat, dinamo este de ***! vien si rindul lui porcea!

Usor, prietene, ati prins si voi un inceput de retur mai de Doamne`ajuta si deja esti in extaz. Pana una alta Dinamo este peste voi cu 2 clase ( in tot ceea ce inseamna un club de fotbal ). Uita-te la palmaresul ultimilor cinci ani si ai sa vezi cate victorii marete aveti. Muica, vi se udara izmenele dupa un doi zero si prinserati curaj sa deschideti gura...

adymax
17th April 2009, 22:08
Castiga Dinamo cu 3-1 la forma in care sunt!

NTM
17th April 2009, 22:10
Castiga Dinamo cu 3-1 la forma in care sunt!

Sper sa`ti iasa pronosticul.

Roddicted
17th April 2009, 22:15
Castiga Dinamo cu 3-1 la forma in care sunt!

care forma?:rosu:

NTM
17th April 2009, 22:25
Tu vorbesti de forma sportiva cand voi sunteti in forma de....cozonac ( sa fim in ton cu sarbatorile ) ???

adymax
17th April 2009, 22:27
Tu vorbesti de forma sportiva cand voi sunteti in forma de....cozonac ( sa fim in ton cu sarbatorile ) ???
hhahhaa..cu rahat.....

Roddicted
17th April 2009, 22:36
Prafuitilor ,abia astept ziua de maine sa ma bucur de rusinea voastra:)

NTM
17th April 2009, 22:40
Eu nu astept nimic, ma uit in fiecare etapa cum va faceti de rusine . Prin joc. Prin suporteri ( fani ? suporteri de umilinte, clar ). Prin tot ceea ce insemnati. E un proverb arab care spune asa " S-ar putea ca ziua de maine sa fie a altuia " .

Anti_FIA
17th April 2009, 22:51
Sper ca Rednic sa aiba solutii ...

accidentati:
Bratu
Pulhac
Diabate
N'doye
Niculescu
Mitea

suspendati:
Torje

Niculescu a facut deplasarea la Iasi

Roddicted
17th April 2009, 22:52
Deci e clar ca o luati la botic:D

NTM
17th April 2009, 23:01
Mare satisfactie ai avea si tu. Ca jocul vostru te incanta oricum. Mai ales ultimul stil fotbalistic abordat : stilul cizme

Roddicted
17th April 2009, 23:04
Noi avem jucatori de 10000 de euro,iar majoritatea sunt imprumutati.Voi ,echipa cu buget 30 de milioane de malai(asa cum se lauda Porcea la tv)si cu "cel mai valoros lot din tara"(asta zice Turcu tiganul) ar trebui sa veniti in vacanta la Iasi.Din nefericire pt voi nu va fi asa.

NTM
17th April 2009, 23:09
Noi avem jucatori de 10000 de euro,iar majoritatea sunt imprumutati.Voi ,echipa cu buget 30 de milioane de malai(asa cum se lauda Porcea la tv)si cu "cel mai valoros lot din tara"(asta zice Turcu tiganul) ar trebui sa veniti in vacanta la Iasi.Din nefericire pt voi nu va fi asa.

De 10.000 ? Eu zic ca exagerezi. Aveti doar nonvalori. Acelasi gen de jucatori cu care va duceti in CL via "valiza", "sacosa","jucatorii adversii premiati".

Roddicted
17th April 2009, 23:11
Uiti jegurile de meciuri pe care le-a facut praf Borcea ursarul?

NTM
17th April 2009, 23:14
Uiti jegurile de meciuri pe care le-a facut praf Borcea ursarul?

Te las, ca esti in ceata. Asteapta ziua de maine, poate ai si tu vreo bucurie.

Roddicted
17th April 2009, 23:17
Faptul ca era sa ramaneti fara echipa azi e un semn cu privire la dezastrul ce va urma la meci.

NTM
17th April 2009, 23:18
Faptul ca era sa ramaneti fara echipa azi e un semn cu privire la dezastrul ce va urma la meci.

Ai avut un indiciu? Sau o revelatie ?

Roddicted
17th April 2009, 23:19
mi-a ciripit o vrabiuta,pardon o barza.

NTM
17th April 2009, 23:24
Fraternizezi cu dusmanul ? Cum ai spus tu, asteapta mai bine ziua de maine. Pana atunci, spera. Hai sa-i mai lasam si pe altii sa vorbeasca despre meciul asta

livache67
17th April 2009, 23:32
Ieseni eutanasiati cainii astia jegosi care se dau pitbuli ,dar in realitate sunt niste comunitari amarati...

livache67
17th April 2009, 23:33
pronostic 1 solist

NTM
17th April 2009, 23:37
Ieseni eutanasiati cainii astia jegosi care se dau pitbuli ,dar in realitate sunt niste comunitari amarati...

Deep

Ionescu lucian
18th April 2009, 11:51
nu se stie....e un meci de 1x2 fiindca bergodi e un antrenor foarte bun dar si dinamo vrea campionatul.

Ulysses
18th April 2009, 12:10
Poli-borcea 1-0:yeah:
Observator-DNA:D

Roddicted
18th April 2009, 12:42
Ieseni veniti la stadion sa ne sustinem echipa:lol:Si bineinteles,sa injuram javrele

vlad1607
18th April 2009, 13:38
atata stii...sa injuri de la distanta....plus 2 garduri si politie/jandarmi.....fatalaule :happy

Leo
18th April 2009, 13:44
Voi injurati cat vreti , DINAMO vine , va bate si pleaca cu 3 puncte .
Simplu si eficient .

delaoltenia
18th April 2009, 14:07
Dinamovistilor,era sa va ia barza :cry:
...glumesc,ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.

purpleheart
18th April 2009, 14:09
Scoate Iasiul un egal, si e-n regula ! ;)

Charon
18th April 2009, 14:40
din cate stiu,de cand a promovat in prima liga,Iasul a obtinut un singur rezultat de egalitate cu Dinamo,restul fiind infrangeri!
se respecta traditia!

romanul1945
18th April 2009, 16:02
Distrugem tot ... pana la ultimul iesean :D

aha, si cum o sa faci asta din fata computerului?:rolleyes:

Hahaha, acum nu mai comentati? Poli joaca mai bine! :))

Lover
18th April 2009, 16:24
varfurile astora ( cristea si balba ) s`au accidentat la vedere, in meciuri ?
sau pe la antrenamente ? ( "accidetari" )

romanul1945
18th April 2009, 16:36
varfurile astora ( cristea si balba ) s`au accidentat la vedere, in meciuri ?
sau pe la antrenamente ? ( "accidetari" )

Cristea are o clauza in contract ca nu are voie sa joace cu Dinamo, iar balba e accidentat pe bune, plus ca are probleme cu politia

Duba
18th April 2009, 16:42
Cristea are o clauza in contract ca nu are voie sa joace cu Dinamo, iar balba e accidentat pe bune, plus ca are probleme cu politia

Adica cu dinamo, echipa M.I.-ului, deci si a politiei.

Nightwish
18th April 2009, 16:44
Imi dati un link careva sa vad meciul? Merci.

romanul1945
18th April 2009, 16:46
Adica cu dinamo, echipa M.I.-ului, deci si a politiei.

Balba este prost, de asta are probleme cu politia, o data la 4 luni are obiceiul sa conduca beat, sa fuga de politia rutiera,etc

Forza POLI!

romanul1945
18th April 2009, 16:46
Imi dati un link careva sa vad meciul? Merci.

http://www.ustream.tv/channel/football-all-day

Nightwish
18th April 2009, 16:49
Multumesc.

YoYoyOi
18th April 2009, 16:49
Balba este prost, de asta are probleme cu politia, o data la 4 luni are obiceiul sa conduca beat, sa fuga de politia rutiera,etc

Forza POLI!

o data la 4 luni e prins, ca de facut prostii face tot timpul :D

Charon
18th April 2009, 16:59
Balba e cel mai prost individ de joaca fotbal pe la noi!

six
18th April 2009, 17:04
Balba e cel mai prost individ de joaca fotbal pe la noi!......si cand te gandesti ca era sa ajunga in grant :happy

Cneazul
18th April 2009, 17:05
unde vedeti meciul? pls

six
18th April 2009, 17:07
http://strong-tv.net/gsp-tv-live/ ;)

Cneazul
18th April 2009, 17:11
ms mult! asa naspa se vede, sau doar eu vad asa?

Hingherul
18th April 2009, 17:12
asa se vad soricarii in general :D

Cneazul
18th April 2009, 17:14
forza iasi

Charon
18th April 2009, 17:14
......si cand te gandesti ca era sa ajunga in grant :happy
Fereasca Dumnezeu!
si pe 1 milion de euro,era teapa mileniului!:happy

Ulysses
18th April 2009, 17:17
Gata, ai dat-o-n balarii?:)
Esti chiar subtire. Cauta-ti alt interlocutor:sleep:


PS asta e dinamo cand se joca pe bune, invinsa de o candidata certa la retrogradare:happy

Nightwish
18th April 2009, 17:21
Pana mea, eu nu mai vad nimic pe ustream.. E ceva de la mine sau si voi aveti probleme?

Hingherul
18th April 2009, 17:21
soricarii cam au forta distrubata :happy
Hai Poli, du gunoiu` :ok:
Iar se arunca dulapul ala in careu :rosu:

c_o_s_m_i_n
18th April 2009, 17:22
Astia vor sa joace in CL, dar ii domina Poli Iasi autoritar !!!:no:

Cneazul
18th April 2009, 17:23
eu nu mai vad nimic nici pe http://strong-tv.net/gsp-tv-live/

Charon
18th April 2009, 17:28
are si ustream-ul mandria lui!:D

illazio
18th April 2009, 17:31
Iasu zici ca-i Barcelona pe langa dinamo =))

c_o_s_m_i_n
18th April 2009, 17:33
Ce minge a scapat Messi in aut de poarta! :happy
Lob ratat de Henry!
:happy

Hingherul
18th April 2009, 17:35
e greu fara protectie :D

NTM
18th April 2009, 17:36
ce stil au ciobanii astia de la Iasi. ciobani adevarati

NTM
18th April 2009, 17:36
e greu fara protectie :D

Stiu, de asta ati ajuns pe 7. Pardon, 6?

Charon
18th April 2009, 17:37
dati-mi un site serios,cu o imagine cat de cat sa vad si eu meciul!

Nightwish
18th April 2009, 17:40
Aci merge: http://www.livetvfootball.com/index.php?p=6_3

Ulysses
18th April 2009, 17:43
Pentru ce-ti trebuie?!:thinkso:
Liderul aflat tot acest sezon sub protectia arbitrilor si a jucatorilor adversi da o reprezentatie sub ce s-a jucat la Spicul colelia-Recolta gh doja:sleep:

Hingherul
18th April 2009, 17:45
Goooooool

c_o_s_m_i_n
18th April 2009, 17:45
Si gol Iasi:yeah:

NTM
18th April 2009, 17:46
ce caterinca de meci

Nightwish
18th April 2009, 17:46
Ce bulan pe dinamovisti :)
Le: Gooool!!!

Hingherul
18th April 2009, 17:46
Le-a dat cu barza in cap:happy:happy
Jos gunoiu` !!! :rosu:

TaciAcolo
18th April 2009, 17:46
daca asta vrea sa fie campioana romaniei e jalnic

romanul1945
18th April 2009, 17:47
giooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll lllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ulysses
18th April 2009, 17:47
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Huooooooooo blatistii! Asta e valoarea voastra de hoti nenorociti! Huoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

rob_din
18th April 2009, 17:48
daca asta vrea sa fie campioana romaniei e jalnic

Oricare e campioana e jalnic

romanul1945
18th April 2009, 17:48
Munteanu munteanu munteanu!!!!!!!!!!!! Istorie in copou!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NTM
18th April 2009, 17:48
au aparut deontologii de basica sa invoce justitia Divina si dreptatea fotbalului.

c_o_s_m_i_n
18th April 2009, 17:49
Nici vorba de offside !
Aut langa asistent si ala nimic !!!

NTM
18th April 2009, 17:49
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Huooooooooo blatistii! Asta e valoarea voastra de hoti nenorociti! Huoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Esti frustrat tare ??? Ce limbaj de stana. Cenzureaza`te, aici esti nu esti la staul

Hard
18th April 2009, 17:50
ce caterinca de meci

ce caterinca de echipa ne va reprezenta in EUropa !

Ulysses
18th April 2009, 17:50
Umilinta, numele tau e dinamo!Cum l-au arestat pe constantin, liderul a inceput sa joace la adevarata lui valoare!:happy

Hingherul
18th April 2009, 17:50
ce caterinca de echipa ne va reprezenta in EUropa !

De pe locul 2 e greu. E tare greu :D

NTM
18th April 2009, 17:51
De pe locul 2 e greu. E tare greu :D

Hai ca mai aveti putin si atingeti o stare orgasmica. Deontologii de basica

Radu
18th April 2009, 17:51
Cam asa arata dinamo fara ajutorul arbitrilor!

Sezione
18th April 2009, 17:52
O daaaaaaaaaaaa..... echipa de liga campionilor se indreapta spre locul 2.... : )))))))

Hingherul
18th April 2009, 17:52
Gata, deci barza aia a fost un semn clar :D Zbor placut hotilor diseara la intoarcere :D
Forzza Liliecii Vulpe !!!

nayram
18th April 2009, 17:52
fara arbitrii dinamo nu bate pe nimeni, penibilii cateii:happy