PDA

View Full Version : Etapa 25: Gloria Bistrita - Otelul Galati 3-0



delaparis
12th April 2009, 22:26
sambata, 18 aprilie 2009
Gloria Bistrita - Otelul Galati
- netelevizat - 15:00

discutii inainte si dupa meci

Rossi
12th April 2009, 22:31
1X bistritenii sunt in revenire de forma

Ulysses
12th April 2009, 22:37
OOOOOOOO, nicio sansa pentru otelul:happy
Astfel vor reintra in lupta pentru evitarea retrogradarii:yeah:

Leo
12th April 2009, 22:45
1 solist

resita
12th April 2009, 22:51
din pacate gloria pleaca cu prima sansa

Ulysses
12th April 2009, 22:53
Resita, vezi ca jignesti suporterii Gloriei!:rosu::D

YoNuTzz
13th April 2009, 00:00
mda...pronostic 1 solist...

mihai_alex
13th April 2009, 00:02
Alte absente...capitanul din meciul cu Iasiul,Jelev,si portarul Kolev sunt suspendati pentru cumul de cartonase galbene.
N-am mai avut asemenea probleme de lot de multi ani.

Steel Jar
13th April 2009, 10:36
nu ma astept sa castigam meciul asta,dar sper sa luam un punct.Forza Otelul

stiintacv
13th April 2009, 10:38
1 solist,bineinteles.

Ferko
13th April 2009, 10:56
Normal ca 1.

mateiasi
13th April 2009, 10:58
Alte absente...capitanul din meciul cu Iasiul,Jelev,si portarul Kolev sunt suspendati pentru cumul de cartonase galbene.
N-am mai avut asemenea probleme de lot de multi ani.
Urat gestul lui Kolev: a luat intentionat al patrulea cartonas galben pentru a pleca mai devreme acasa, de Paste, desi stia ca avem probleme mari de lot. In fine, Gribauskas nu e un portar slab, cred ca il poate suplini.

Jelev, insa, e o mare pierdere. Vom fi vulnerabili in defensiva si, desi Bistrita are un atac destul de slab, sunt sigur ca vom lua goluri. Singura noastra sansa e sa jucam ofensiv, si sa marcam cu un gol mai mult decat ei. Daca revin Paraschiv si Viglianti, e posibil.

mihai_alex
13th April 2009, 12:11
Viglianti s-a accidentat f grav si cica ar fi posibil sa nu mai joace fotbal niciodata.

mateiasi
13th April 2009, 12:13
Viglianti s-a accidentat f grav si cica ar fi posibil sa nu mai joace fotbal niciodata.
Mare pacat.:( Sa dea Dumnezeu sa se fi inselat medicii...

mihai_alex
13th April 2009, 13:39
Da,s-au inselat,se spera ca Viglianti sa revina in meciul cu Farul:)

riva
13th April 2009, 20:01
echipa slabuta otelul si daca le mai si lipsesc ceva jucatori, bistrita o sa faca instructie cu ei! Costin e cel mai bun jucator al galatenilor

mihai_alex
13th April 2009, 20:17
Cu toti titularii numai echipa slabuta nu-i Otelul,si asta a vazut toata tara,si de cand e gloria in stare sa faca nstructie cu vreo echipa?
Costin e cel mai prost jucator al returului de la noi,de-asta a si fost rezerva in meciul cu Iasiul.

Ca de obicei riva,vorbesti numai aiurea.

stiintacv
13th April 2009, 20:22
echipa slabuta otelul si daca le mai si lipsesc ceva jucatori, bistrita o sa faca instructie cu ei! Costin e cel mai bun jucator al galatenilor

Ca Gloria e buna rau...:headbang:

Ulysses
13th April 2009, 20:32
Cu toti titularii numai echipa slabuta nu-i Otelul,si asta a vazut toata tara,si de cand e gloria in stare sa faca nstructie cu vreo echipa?
Costin e cel mai prost jucator al returului de la noi,de-asta a si fost rezerva in meciul cu Iasiul.

Ca de obicei riva,vorbesti numai aiurea.

De ce-l ataci de riva? Combate-i prin argumente afirmatiile.
Eu cred nu numai ca otelul e slabuta rau, cred ca merita in divizia b:rolleyes:

mihai_alex
13th April 2009, 21:12
Pentru ca ataca Otelul aproape in fiecare etapa,de-asta-l atac,nu ma obosesc sa-i dau vreo cuiva argumente care oricum nu va tine cont de ele.

Atunci si steaua dupa ce-a aratat in returul asta merita in B,si ghici cate puncte are in astea 7 meciuri? 9,exact cate are si Otelul.

Ura e oarba Codrut.

Ulysses
13th April 2009, 21:23
Pentru ca ataca Otelul aproape in fiecare etapa,de-asta-l atac,nu ma obosesc sa-i dau vreo cuiva argumente care oricum nu va tine cont de ele.

Atunci si steaua dupa ce-a aratat in returul asta merita in B,si ghici cate puncte are in astea 7 meciuri? 9,exact cate are si Otelul.

Ura e oarba Codrut.

In momentul in care ataci un forumist fiindca are propria-i parere despre cum joaca o echipa, devii sanctionabil.Si da, ura te-a orbit mihaita de ai inceput iar sa stalcesti saraca limba romana;)
Rog un moderator obiectiv sa se sesizeze in legatura cu acest user:sleep:

mihai_alex
13th April 2009, 21:26
Codrut,spitalul de nebuni scrie pe tine.

Steel Jar
13th April 2009, 21:38
ulysses de la anul va bateti serios la retrogradare.anul asta batem in ghencea .
meciul cu gloria este unul important ,din care sper sa scoatem punct/puncte.

bada_otelul
13th April 2009, 21:38
Mihai, nu-ti consuma timpul si inteligenta pe indivizi care nu merita. Pe riva il stii, "obiectiv" pana-n maduva oaselor, dar din fericire realitatea il contrazice aproape de fiecare data, cel mai bun exemplu fiind Costin, care de cat e "cel mai bun de la Otelul" a ajuns sa fie scos din echipa de Rapa, un baiat de numai 19 ani aflat la abia al 3lea meci in Liga 1. Despre celalalt individ ti-am zis eu ceva: el ne admira in secret, si cum echipa din satul in care locuieste nu are si nu va avea niciodata fata de Liga 1, se tot roaga sa cadem noi indeajuns cat sa ne poata vedea pe viu si in meciuri oficiale. Nu ai observat ca s-au intensificat asa zisele atacuri de cand am jucat amicalul ala la el in sat? E indragostit nebuneste, nu mai suporta departarea de aceasta mare echipa numita Otelul Galati! Fii mai intelegator, e si el un amarat care vrea sa vada o echipa mare, nimic mai mult!:ok:

riva
13th April 2009, 23:19
eu stiam ca, costin e capitan, e cel mai vechi cred ca de la voi din echipa, era capitan a jucat meci de meci, poate acu` doar ultimul meci a iesit, dar el e foarte bun! zic ca e slabut otelul fata de alti ani, si daca le mai si lipsesc titulari buni, e greu sa faceti ceva! si daca joaca mult in atac nu inseamna mare lucru, fotbalul consta si in aparare, nu doar atac!

mihai_alex
14th April 2009, 00:19
In tur a fost bun,cel mai bun fundas,insa nu cel mai bun din echipa,iar capitan a fost prin absenta lui Paraschiv,care a venit in acelasi timp cu el la echipa,la fel si Gado sau Elek ;)
Returul asta am luat jumatate din goluri pe greselile lui.

JJ
14th April 2009, 19:50
Bistrita are nevoie de puncte, Otelul n-are nici un obiectiv, deci 1 solist.

Ulysses
14th April 2009, 19:51
Cristian, sa-ti dai cu parerea despre cum joaca echipa pe threadul special creat este o provocare????:)

Cristian
14th April 2009, 19:53
Nu ti-ai dat cu parerea, ai raspuns altor useri, si in acelasi timp ai provocat, iar asa ceva nu mai accept, fie ca-ti place fie ca nu.

Ulysses
14th April 2009, 19:59
OK, ia sa fii atent cum alti useri ma ataca cand comentez fotbalul practicat de otelul si nimic altceva;) esti pe faza, da?obiectiv si impartial asa cum te stim.:rolleyes:In momentul in care vei face primul abuz te tarasc pana... la sfarsit cu orice risc:ok:
succes!:)

Cristian
14th April 2009, 20:00
Bla bla bla amenintarile tale nu fac nici cat o ceapa degerata....

ON: meci greu tare la Bistrita.

JJ
14th April 2009, 20:00
Mai moderatorilor, vedeti ca sunteti off topic si faceti trolling aici... Nu mai exista arena? :D

YoYoyOi
14th April 2009, 20:00
ready? steady? GO! :D

Ulysses
14th April 2009, 20:04
Yoyo, te rog frumos sa urmaresti felul in care modereaza studentul din galati.
Multumesc

@cristian, dar eu nu amenint pui, ai fobii nedescoperite? eu doar te-am rugat sa fii obiectiv:)

Cristian
14th April 2009, 20:08
Yoyo eu te rog sa urmaresti cum provoaca acest padurar de slobozia.

mihai_alex
14th April 2009, 20:10
Mai multa atentie merita o musca decat ulyses,deci va rog nu-l mai bagati in seama,nu-l mai jigniti sau provocati,lasati-l sa vorbeasca singur!

On,va mai aduceti aminte cand am castigat cu 2-1 la ei?eram intr-o situatie asemanatoare in privinta absentelor.

Ulysses
14th April 2009, 20:31
Dupa jocul prestat in ultimele etape(printre altele o infrangere la galati cu ultima clasata:shocked:), otelul nu are nicio sansa la Bistrita:yes:

Denis
15th April 2009, 03:58
Bistrita are nevoie de puncte, Otelul n-are nici un obiectiv, deci 1 solist.

avem obiectiv: evitarea retrogradarii.


Mai moderatorilor, vedeti ca sunteti off topic si faceti trolling aici... Nu mai exista arena? :D

chiar...si eu sunt curios!...nu merge reinventata?:D


Dupa jocul prestat in ultimele etape(printre altele o infrangere la galati cu ultima clasata:shocked:), otelul nu are nicio sansa la Bistrita:yes:

Ce fel gandesti mai Ulysses :groggy: In fotbal nu merge cu "daca x>y si y>z rezulta x>z". Daca era asa atunci: Buzaul a batut Otelul....Otelul a batut Steaua. Rezulta Buzaul va bate Steaua?:mda: Iti pierzi respectul de pe forum cu astfel de afirmatii.

[asta-i ultima postare in care citez ceea ce scrii despre fotbal, caci vorba lui Mihai: "mai multa atentie merita o musca decat tine"]

_______________________


ON: Bate OTELUL dar cu greu.

Denis
15th April 2009, 04:05
1X bistritenii sunt in revenire de forma

Si OTELUL este in revenire de forma:drak:. Pacat ca am ramas fara 2 dintre cei mai importanti jucatori ai GALATIULUI: KOLEV (printre cei mai buni 5 portari din Liga I) si JELEV (printre cei mai constanti fundasi din Liga I)


Da,s-au inselat,se spera ca Viglianti sa revina in meciul cu Farul:)

Nu-mi mai fa una ca asta,:D caci mai speriat tare! Ma pregateam sa intreb de vre-o sursa, caci nu-mi venea sa cred!! Ma bucur ca se simte bine. Este un jucator valoros.

Dregan
15th April 2009, 11:42
On,va mai aduceti aminte cand am castigat cu 2-1 la ei?eram intr-o situatie asemanatoare in privinta absentelor.


Atunci a facut Vatca unul din cele 3 meciuri senzationale la Otelul... Nu prea cred ca Gribauskas poate sa faca la fel, dar cine stie...

JJ
15th April 2009, 12:08
avem obiectiv: evitarea retrogradarii.

Lasa c-o evitati voi in alte meciuri, nu cu Bistrita. :D

Ulysses
15th April 2009, 12:17
avem obiectiv: evitarea retrogradarii.


Ce fel gandesti mai Ulysses :groggy: In fotbal nu merge cu "daca x>y si y>z rezulta x>z". Daca era asa atunci: Buzaul a batut Otelul....Otelul a batut Steaua. Rezulta Buzaul va bate Steaua?:mda: Iti pierzi respectul de pe forum cu astfel de afirmatii.

[asta-i ultima postare in care citez ceea ce scrii despre fotbal, caci vorba lui Mihai: "mai multa atentie merita o musca decat tine"]




Sigur ca nu e valabila regula de care pomenesti in fotbal...Dar poti anticipa un rezultat dupa modul in care o echipa se exprima cateva meciuri la rand, in cazul vostru-4 infrangeri consecutive...
Si-apoi, imi dai drepate chiar in acest post ca aveti obiectiv salvarea de la retrogradare.:yes:
De ce va opariti atunci cand altcineva va spune exact acelasi lucru?:thinkso:
Ma bucur ca nu-mi mai dai atentie, poate asa nu mai imprastii pe forum ce se discuta pe sectiunea destinata doar moderatorilor:rolleyes:

OT Nu stiu daca reusiti sa va salvati anul asta...:cool:

Jacob
15th April 2009, 12:44
Dar poti anticipa un rezultat dupa modul in care o echipa se exprima cateva meciuri la rand

Padurare conform celor declarate ma sus ce parere ai de Medias - steaua ? :D
De asemenea daca jocul otelului e de B ce parere ai de jocul stelei? Sincer... Divizia C?

mateiasi
15th April 2009, 13:13
... poti anticipa un rezultat dupa modul in care o echipa se exprima cateva meciuri la rand, in cazul vostru-4 infrangeri consecutive...
Putine lucruri sunt liniare in lumea asta, iar parcursul Otelului nu s-a numarat niciodata printre ele. Asta am invatat-o pe pielea noastra inca de cand am promovat in primul esalon (la prima participare in Divizia A am castigat un loc de cupa UEFA, am batut-o pe Juventus, si imediat am retrogradat). Poate de aceea si tinem la Otelul: e o echipa capabila de orice (si bune, si rele).


... Si-apoi, imi dai drepate (...) ca aveti obiectiv salvarea de la retrogradare.:yes: De ce va opariti atunci cand altcineva va spune exact acelasi lucru? ...
Nu mai fi absurd, noi am fost primii care am recunoscut ca ne pandeste retrogradarea. Si tocmai de aceea trebuie sa castigam meciul de la Bistrita: e un meci "de 6 puncte".

VILI
15th April 2009, 13:31
3-1 pentru noi.:yeah:

Ulysses
15th April 2009, 14:38
Nu mai fi absurd, noi am fost primii care am recunoscut ca ne pandeste [/B[B]]retrogradarea. Si tocmai de aceea trebuie sa castigam meciul de la Bistrita: e un meci "de 6 puncte".

Nu te juca, vine acum cristian si te sanctioneaza pentru trolling:cool:

mihai_alex
15th April 2009, 14:52
Mateiasi,nu mai da atentie nevertebratei,parca v-am rugat ceva,nu cred ca e atat de greu sa va abtineti.

mihai_alex
15th April 2009, 15:09
Putine lucruri sunt liniare in lumea asta, iar parcursul Otelului nu s-a numarat niciodata printre ele. Asta am invatat-o pe pielea noastra inca de cand am promovat in primul esalon (la prima participare in Divizia A am castigat un loc de cupa UEFA, am batut-o pe Juventus, si imediat am retrogradat). Poate de aceea si tinem la Otelul: e o echipa capabila de orice (si bune, si rele).


Nu mai fi absurd, noi am fost primii care am recunoscut ca ne pandeste retrogradarea. Si tocmai de aceea trebuie sa castigam meciul de la Bistrita: e un meci "de 6 puncte".
Abia la a 2-a participare in Divizia A am obtinut calificarea in Cupa UEFA,iar retrogradarea a venit pentru ca deranjam deja multe echipe.
Cornel Dinu,in mod suspect a obtinut doar o victorie si un egal in primele 8 etape,cu aceeasi echipa cu care batuse Juventusul,si a fost inlaturat de la echipa,insa raul fusese facut deja,cu 2 puncte in plus am fi evitat retrogradarea.

Denis
15th April 2009, 15:15
Cata satisfactie ii dati cand il bagati in seama...:sleep: oricum este CLAR!! Steaua nu-i peste Otelul in acest moment. Otelul este in revenire iar Steaua in decadere. Unii stelisti mor de ciuda ca o echipa cotata mai slab ca ei, precum Otelul, joaca un fotbal mai frumos si mai eficient ca al lor.;) Cu o victorie la Bistrita si cu o victorie acasa cu Farul am intra motivati in urmatoarele 4 meciuri mai putin accesibile. Daca Otelul ar beneficia de intregul lot am putea scoate chiar si 6 puncte din urmatoarele 4 meciuri.

mihai_alex
15th April 2009, 15:22
Daca Otelul ar beneficia de intregul lot am putea scoate chiar si 6 puncte din urmatoarele 4 meciuri.
Exprima-te altfel ca se intelege altceva,am putea scoate 6 puncte din cele 4 meciuri care le succed pe urmatoarele 2,cu Bistrita si Farul.

Denis
15th April 2009, 15:44
Pentru unii gen Ulysses s-ar intelege gresit. Vad ca tu ti-ai dat seama, dar intradevar a fost greseala mea. Deci din urmatoarele 6 partide am putea scoate 12 puncte.:D

mateiasi
15th April 2009, 17:49
Abia la a 2-a participare in Divizia A am obtinut calificarea in Cupa UEFA ...
Mea culpa, trebuia sa verific. Amintirile mele din acea perioada sunt cam tulburi (deh, asa era si vinul pe-atunci).

Ulysses
15th April 2009, 19:39
Pentru unii gen Ulysses s-ar intelege gresit. Vad ca tu ti-ai dat seama, dar intradevar a fost greseala mea. Deci din urmatoarele 6 partide am putea scoate 12 puncte.:D

Vezi ca asta-i trolling si cristian cel obiectiv iti va sterge postarea cu siguranta:happy

mateiasi
15th April 2009, 20:05
Desi si-au menajat unii dintre titulari, bistritenii nu au neglijat partida de Cupa, chiar au alergat azi. Duminica s-ar putea sa nu fie la capacitate maxima - o sansa in plus pentru noi! Pe de alta parte, insa, au aratat ca nu sunt deloc o echipa slaba, si stiu sa joace bine cartea contra-atacului.
Meci greu...

Denis
15th April 2009, 20:16
Vezi ca asta-i trolling si cristian cel obiectiv iti va sterge postarea cu siguranta:happy

Nu-l poate sterge dar cu siguranta il poate edita, daca si el este crede ca-i trolling.

YoYoyOi
15th April 2009, 20:26
Desi si-au menajat unii dintre titulari, bistritenii nu au neglijat partida de Cupa, chiar au alergat azi. Pe de alta parte, insa, au aratat ca nu sunt deloc o echipa slaba, si stiu sa joace bine cartea contra-atacului.


toate bune si frumoasa pana in minutul 88 :D

acolo au luat o pauza sa se lege toti la sireturi :rolleyes:

delaoltenia
15th April 2009, 20:30
am intarziat :cry: ......2 solist

Ciprica
16th April 2009, 10:35
De ce-l ataci de riva? Combate-i prin argumente afirmatiile.
Eu cred nu numai ca otelul e slabuta rau, cred ca merita in divizia b:rolleyes:

N-are loc de steaua...

Ciprica
16th April 2009, 10:39
Yoyo, te rog frumos sa urmaresti felul in care modereaza studentul din galati.
Multumesc

@cristian, dar eu nu amenint pui, ai fobii nedescoperite? eu doar te-am rugat sa fii obiectiv:)

Nu poti cere de la un user o calitate pe care tu nu ai dovedit-o in mesajele tale...

Steel Jar
16th April 2009, 11:42
ce bune ar fi 3 puncte in ajunul pastelui si inca 3 marti.acum sa vedem ce o sa iasa .

riva
16th April 2009, 12:58
de ce sunteti egoisti si vreti doar pentru voi puncte....? tre` sa fie pace si intelegere, ne-ati batut la voi, va batem aici, si ne reintalnim la anul... tot in liga I!

mihai_alex
16th April 2009, 13:36
Asta te-a invatat Padureanu?

riva
16th April 2009, 13:37
din pacate nu am avut onoarea sa invat de la el, dar asa iese bine pt toata lumea, adica pt bistrita si galati, mai putin pt fotbalul romanesc :))

mihai_alex
16th April 2009, 13:44
Noi nu ne multumim cu jumatati de masura.

JJ
16th April 2009, 14:07
Crezi tu. :D

Steel Jar
16th April 2009, 14:24
da.....drept dovada suntem undeva suntem acum:drak:.
nu renuntam la nimic,vreemm totttt:D.

riva
16th April 2009, 16:35
daca nu va multumiti cu jumatati de masura poate ajungeti si voi ca fcm bacau sau sportul... nu suna prea bine

mihai_alex
16th April 2009, 16:42
Apai decat jumatate de secol de nimic ca Farul,mai bine ca Sportul,din unele puncte de vedere chiar si ca Bacau.

Steel Jar
16th April 2009, 19:36
fiecare echipa cu soarta ei.eu unul prefer fotbalul spectacol ,de asta mergem la stadion nu.eu m-am nascut si am crescut cu Otelul,am fost alaturi de echipa si la bine si la rau .....si nu o sa se schimbe absolut nimic nici de acum inainte.Forza Otelul

mihai_alex
16th April 2009, 19:37
Viglianti, "out" pana la vara (http://www.otelul-galati.ro/stiri.php?id=1507)

Denis
17th April 2009, 09:22
Pacat de accidentara sa:(....este un jucator de calitate. Avem jucatori care il pot inlocui dar sunt departe de nivelul sau.

Insanatosire grabnica, Vigli!

Steel Jar
17th April 2009, 09:41
as vrea sa il vad si pe Avram in echipa,macar o repriza.sa vedem ce poate baiatul asta super talentat.

VILI
17th April 2009, 10:56
Poate pe final de meci sa intre si functie de randament, spre titular.

adymax
17th April 2009, 22:32
Asta e blat...bate Gloria!

Roddicted
17th April 2009, 22:33
Asta e blat...bate Gloria!

Intoarce-te ba de unde ai venit si lasa-ne.

Cristian
17th April 2009, 22:37
Asta e blat...bate Gloria!

Asa se vede din Chicago ? :D

VILI
18th April 2009, 04:03
Asa se vede din Chicago ? :D
Ai vrut sa zici la 500km in spatele garii probabil.:D

Denis
18th April 2009, 09:55
Asta e blat...bate Gloria!

esti slab....

"NU VA FI BLAT...VA CASTIGA OTELUL"....asa trebuia sa zici, si erai pe-aproape:D

mihai_alex
18th April 2009, 15:17
1-0 Bistrita

Hard
18th April 2009, 15:30
mi-ar placea sa bata gloria ... sa tremure si otelul pana la sfarsitul campionatului .

illazio
18th April 2009, 15:34
catamai blatu

mihai_alex
18th April 2009, 15:44
Paraschiv s-a accidentat iarasi in min 30................

mi-ar placea sa bata gloria ... sa tremure si otelul pana la sfarsitul campionatului .

Ce BOU poti sa fii.
O sa tremuram la anul destul.

mihai_alex
18th April 2009, 16:06
2-0 Gloria

Am uitat sa mentionez,Gabi Paraschiv a fost inlocuit de Alexandru Avram,care implineste 18 ani peste o saptamana,aflat la al 3-lea meci in Liga 1.

romanul1945
18th April 2009, 16:14
Nu-mi vine sa cred, ce se intampla cu Otelul?

mihai_alex
18th April 2009, 16:15
Oare ce se poate intampla cand ai o jumatate de duzina de absente,Kolev,Jelev,Paraschiv sau Viglianti fiind de neinlocuit.
Formatia din momentul asta de pe teren:
1 Paulius Gribauskas 24 ani
14 Silviu Ilie 20
18 Sergiu Costin 30
16 Cristian Sârghi 22
2 Marian Cârjă 21
23 Adrian Sălăgean 25
5 Alexandru Bourceanu 23
29 Gabriel Giurgiu 26
30 Alexandru Avram 17
27 Marius Pena 23
7 Robert Elek 20

Media 22.8 ani

mihai_alex
18th April 2009, 17:13
Victorie cu Farul,apoi reconstructie din vara(si schimbare a celui care se ocupa de pregatirea fizica)ca altfel nu mai avem nicio sansa sa scapam la anul.

Un Paste Fericit va doresc!

mihai_alex
18th April 2009, 17:14
Victorie cu Farul,apoi reconstructie din vara(si schimbare a celui care se ocupa de pregatirea fizica)ca altfel nu mai avem nicio sansa sa scapam la anul.

Un Paste Fericit va doresc !

mihai_alex
18th April 2009, 17:15
Victorie cu Farul,apoi reconstructie din vara(si schimbare a celui care se ocupa de pregatirea fizica) altfel nu mai avem nicio sansa sa scapam la anul.

Un Paste Fericit va doresc !

mihai_alex
18th April 2009, 17:16
Victorie cu Farul,apoi reconstructie din vara(si schimbare a celui care se ocupa de pregatirea fizica) altfel nu mai avem nicio sansa sa scapam la anul.

Un Paste Fericit va doresc !

mihai_alex
18th April 2009, 17:46
3-0,dar oricum ma asteptam la 3-1 inainte de meci.

Ulysses
18th April 2009, 19:33
Eu ma asteptam la 4-0, dar e bine si asa:yes:

Echo
18th April 2009, 19:35
Nu prea sunt multe de spus... Rezultate de genu ăsta pentru Oțelul nu mai sunt de mult o surpriză. Poate că și campania de pregătire cam nereușită din iarnă a dat "rezultatele" care se văd acum.
În fine, tot e bine că încă se păstrează distanța de 9 puncte până la locul 15... După parcursul bun din tur, mi-e cam greu să mă bucur azi pentru așa ceva, dar cu jucătorii pe care-i avem azi disponibili mai mult nu se poate...
La urma urmei, ce mi-e locul 14 de anu ăsta, ce mi-e locul 7 de anul trecut (pardon 8, Săndel și Porumbel știu de ce...). Cel puțin, anu ăsta stăm liniștiți, nu își mai bate nimeni joc de rezultatele noastre ca să-i bage cu japca în față pe alții să scoată capu-n Europa.
Un Paște fericit vă doresc.

mihai_alex
18th April 2009, 23:52
Victorie cu Farul,apoi reconstructie din vara(si schimbare a celui care se ocupa cu pregatirea fizica) altfel nu mai avem nicio sansa sa scapam la anul.

Paste Fericit!

Cristian
19th April 2009, 01:24
Eu ma asteptam la 4-0, dar e bine si asa:yes:

Tu ai acelasi discurs la toate meciurile...

JJ
21st April 2009, 18:41
Multumesc echipei Otelul pentru cei 50 RON castigati usor la pariuri cu H1 pe meciul asta. Din pacate, n-am apucat sa bag tot H1 pe meciul Dinamo-Bistrita, castigam iar.

riva
22nd April 2009, 09:55
echipa slabuta otelul si daca le mai si lipsesc ceva jucatori, bistrita o sa faca instructie cu ei! Costin e cel mai bun jucator al galatenilor

ma le-am cam nimerit, cum scrie in prosport: `Gloria s-a distrat cu Otelul!` :yes: