PDA

View Full Version : Etapa 25: Farul Constanta - CFR Cluj 0-1



delaparis
12th April 2009, 23:26
sambata, 18 aprilie 2009
Farul Constanta - CFR Cluj
- GSP TV - 14:00

discutii inainte si dupa meci

Rossi
12th April 2009, 23:35
meci greu pentru cfr-isti ... faristii sunt disperati sa se salveze

Leo
12th April 2009, 23:46
2 solist , dar nu m-ar surprinde o surpriza .

Hingherul
13th April 2009, 00:16
2. Fara probleme.

YoNuTzz
13th April 2009, 00:50
am votat cu inima, insa va fi foarte foarte greu sa-i batem pe CFR, insa daca mai vrem sa avem sanse, atunci trebuie sa o facem...

tataleone
13th April 2009, 01:49
Respect Farul pentru ca a incetat blaturile cu steaua, dar in acest meci CFR va invinge.

delaparis
13th April 2009, 01:54
Victorie Farul ... punct :)

stiintacv
13th April 2009, 11:37
V-a fi un meci mai greu decat pare pentru Cfr,insa cred ca pana la urma tot Cfr-u bate.

Ferko
13th April 2009, 11:57
Castiga foarte greu CFR.

m8k
13th April 2009, 15:45
Victorie Farul ... punct :)

virgula, castigam de data asta lejer! "Vedetele" noastre trebuie sa ajunga cu picioarele pe pamant odata si sa joace fotbal daca mai vor bani! Se pare ca Paskany e suparat rau de tot pe ei, si eu defapt dar asta conteaza mai putin!:D
0-4, si fotbal spectacol zic eu!:D

riva
13th April 2009, 20:59
hai cfr!! inca mai ai sanse la titlu

stiintacv
13th April 2009, 21:21
V-a fi un meci mai greu decat pare pentru Cfr,insa cred ca pana la urma tot Cfr-u bate.

Va fi....:headbang:

JJ
14th April 2009, 20:47
Farul vine dupa un rezultat pozitiv, e pe val.

pff
15th April 2009, 02:32
am votat cu inima, insa va fi foarte foarte greu sa-i batem pe CFR, insa daca mai vrem sa avem sanse, atunci trebuie sa o facem...

mi`e cam scarba cum zici tu ca votezi cu inima .. in locu` tau mergeam pe blat ..

Denis
15th April 2009, 04:14
CFR se va impune cu usurinta. 2 solo

delaoltenia
15th April 2009, 21:39
bate Campioana Fara Romani. :)

draghici.cristi
18th April 2009, 14:51
X solist

zebe
18th April 2009, 15:41
bate Campioana Fara Romani. :)

Bate Campioana Fotbalului Romanesc :D

PerVersion
18th April 2009, 15:50
O noua repriza din categoria celor plictisitoare, lipsite de idei, de spectacol... de fotbal. :(

YoYoyOi
18th April 2009, 15:59
Asta-i stilul de meci cu efect de somnifer :sleep:

Roddicted
18th April 2009, 16:02
O noua repriza din categoria celor plictisitoare, lipsite de idei, de spectacol... de fotbal. :(

pana la urma Trompeta nu era asa rau nu?

PerVersion
18th April 2009, 16:05
pana la urma Trompeta nu era asa rau nu?

Nu, si nici nu mi s-a parut prea inspirata inlocuirea lui in pauza de iarna. De altfel nu mi s-a parut inspirata nici inlocuirea lui Uhrin. :)

Roddicted
18th April 2009, 16:11
Mie imi placea de italian dar....zii asta lui Paskany.

Nightwish
18th April 2009, 16:19
Ajung la concluzia ca avem un antrenor tampit... Ne dorim inca un titlu, eventul etc insa jucam cu un singur varf ( de ce poola nu-l baga pe Traore? ) iar Dubarbier e pe banca... Bine ca face Gabi Muresan constructie :(
LE: finaly, intra Traore :cheer:

pff
18th April 2009, 16:25
lol ce dribling la rusmir :))

Nightwish
18th April 2009, 16:25
Mara e varza calita cu carnati :( Culio e pilaf cu aripi de pui :)

pff
18th April 2009, 16:26
ce ordinari ba baiete .. ala era trantit pe jos

Nightwish
18th April 2009, 16:28
Asta se numeste bulan...
Bravo Traore /OLE//OLE/

pff
18th April 2009, 16:29
asta se numeste nesimtire si voi aveti din plin

illazio
18th April 2009, 16:29
iar fura bozgorii...

Lover
18th April 2009, 16:30
Mara e varza calita cu carnati :( Culio e pilaf cu aripi de pui :)

gata ? deja nu va mai place culio ? parca era jucator de 10 milioane. :headbang:

PerVersion
18th April 2009, 16:31
Nu prea inteleg.. e doar datoria echipei oaspete sa dea mingea afara cand un jucator al echipei adverse e la pamant? Cei de la Farul au avut mingea inainte ca noi sa inscriem, insa au preferat sa atace in loc sa o trimita afara.

Nightwish
18th April 2009, 16:31
asta se numeste nesimtire si voi aveti din plin
Cred ca tu ai nesimtire din plin atata timp cat iti permiti sa mi te adresezi in felul asta :rosu:
Etapa trecuta am luat gol in minutul 94 cu Tony cazut la pamant si dupa ce au dat jucatorii nostri mingea in afara, fara s-o primeasca inapoi de la bistriteni... Lasa sa mai fie fraieri si altii...

Hard
18th April 2009, 16:31
anul acesta cfr fura cel mai mult .

Nightwish
18th April 2009, 16:33
gata ? deja nu va mai place culio ? parca era jucator de 10 milioane. :headbang:
Cu exceptia momentului Roma nu mi-a placut niciodata...


anul acesta cfr fura cel mai mult .
Te referi la momentul in care a dat mingea in umarul lui Muri? :rolleyes:

Nightwish
18th April 2009, 16:34
Vaaai, Traore.... Ce ocazie :(
LE: era sa ne bage Farul mortul in casa pe final... Si nu pot spune ca nu ar fi meritat...

YoNuTzz
18th April 2009, 16:57
rezultat final 0-1 :(
a 3-a infrangere consecutiva pe teren propriu, si salvarea de la retrogradare devine tot mai grea...

mariomax
18th April 2009, 17:06
virgula, castigam de data asta lejer! "Vedetele" noastre trebuie sa ajunga cu picioarele pe pamant odata si sa joace fotbal daca mai vor bani! Se pare ca Paskany e suparat rau de tot pe ei, si eu defapt dar asta conteaza mai putin!:D
0-4, si fotbal spectacol zic eu!:D

rasu curcilor :rosu: si cand te gandesti, va mai legati si de Steaua.

m8k
18th April 2009, 17:20
rasu curcilor :rosu: si cand te gandesti, va mai legati si de Steaua.

Pe linga steaua jucam fotbal spectacol clar!:lol:
Victoriile noastre sunt muncite, si nu cu jucatori imprumutati la alte echipe cum faceti voi! E mult mai usor sa joci cu 2 portari decat sa te lupti pe teren!

zebe
18th April 2009, 17:22
rasu curcilor :rosu: si cand te gandesti, va mai legati si de Steaua.

Pana sa zici tu de Steaua nu o zis nimeni.:headbang:
3 puncte importante in lupta pentru titlu si punct.

kerosene
18th April 2009, 18:00
"Vedetele" noastre trebuie sa ajunga cu picioarele pe pamant odata si sa joace fotbal daca mai vor bani! Se pare ca Paskany e suparat rau de tot pe ei, si eu defapt dar asta conteaza mai putin!:D
:D

Si da bani la arbitri,ca ei nu-l supara.Intotdeauna dau randament. :rosu:

Nightwish
18th April 2009, 18:20
Pola mea, Bosanceanu e cretin si spun asta cu toata responsabilitatea... Greseli mari de arbitraj? Nu! Arbitraj cu tenta? Nu ( a gresit si in favoarea si in defavoarea noastra ). Ce **** ii mai trebuie la boul ala? E praf pe parte de management, echipa e aproape de retrogradare si asa incearca el sa se scoata in fata suporterilor? Cica el investeste si altii sunt doar smecheri :rosu:... Ce dracu investeste???? Sa refaca macar gazonul ala, ca-si rup jucatorii picioarele pe-acolo.....

m8k
18th April 2009, 18:22
Si da bani la arbitri,ca ei nu-l supara.Intotdeauna dau randament. :rosu:

Te uiti prea mult la serialul cu becali. Si tu esti personajul care crede tot ce vede!:headbang:
Vrei sa zici ca am castigat cu arbitri azi?

m8k
18th April 2009, 19:13
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/47736/arbitrajele-pro-cfr-cluj-alunga-investitorii-din-fotbal.htm
Din pacate in tara asta daca are cineva 3 clase si stie sa scrie poate induce lumea in eroare prin asa zise articole! Ma gandesc cu dracu incap toti lingai oierului la dosul acestuia!

Vladek
18th April 2009, 19:33
:groggy: :groggy:

Ce vina are ols ? N-au facut decat sa repete ce-a baiguit Bosanceanu.

m8k
18th April 2009, 20:26
"Arbitrajele pro-CFR Cluj alunga investitorii din fotbal" oare asta a behait bosanceanu??? Nu cred!
Oricum e un site naspa, noroc ca nu citesc multi asemenea aberatii!
Ai salvat posterul cu gigi?:happy
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/47717/poster-vedeti-singuri-diferenta.htm

Sper ca macar acum simti prostia!:headbang:

Ulysses
18th April 2009, 20:28
Iar cu furaciune????:happy:happy:happy

Nightwish
18th April 2009, 22:06
Iar cu furaciune????:happy:happy:happy

Nu stiu exact, de data asta cica au folosit 2 portari :D

six
18th April 2009, 22:10
Felicitari CFR :ok:

Nightwish
18th April 2009, 22:17
Multumim, pacat ca am jucat oribil :(

danny del corco
19th April 2009, 00:01
Vrei sa zici ca am castigat cu arbitri azi?

De parca ar fii prima oara...

Vladek
19th April 2009, 00:19
"Arbitrajele pro-CFR Cluj alunga investitorii din fotbal" oare asta a behait bosanceanu??? Nu cred!
Oricum e un site naspa, noroc ca nu citesc multi asemenea aberatii!


Ete chix, unde era marea problema. Bosanceanu a zis "Dacă aceste lucruri nu încetează, nu se potolesc, eu plec din fotbal". Dupa parerea lui, arbitrii au avantajat CFR azi. E adevarat ca titlul e prost, in sensul ca Bosanceanu sustine ca arbitrii l-ar fi dezavantajat si in alte dati, nu acum in particular. Mai cinstit ar fi fost "arbitrajele proaste alunga investitorii din fotbal".



Ai salvat posterul cu gigi?:happy
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/47717/poster-vedeti-singuri-diferenta.htm

Sper ca macar acum simti prostia!:headbang:

Nu mai uit la nici un fel de poze cu Becali. Poate la ultima poza .... maybe.

LazioRoma
19th April 2009, 01:02
CFR spre titlu Farul spre b .... al 2-lea oras pe tara.. si nu avem o echipa.. cat de cat competenta

gica
19th April 2009, 01:05
Jenanti sunt uni incercand sa-si justifice infrangerile prin cauze straine de jocul propiei echipe sau arbitraj.
Destui sunt care spun ca problemele din fotbal vin de la conducatori.....nimerit ar fi ca Bosanceanu sa fie in cursa permanent astfel si-ar da cu parerea mai rar si evident ar gafa mai putin.Ar fi corect sa ne spuna fazele pe care le incrimineaza nu sa urle ca lupii la luna.
Se pare ca a invatat ca cei care striga mai tare au castig de cauza.....il inteleg ca-i dureros sa pierzi 5 ani consecutiv acasa cu franarii dar asta este.

Roddicted
19th April 2009, 15:45
Cfr nu joaca nimic...Steaua nici atat:sleep:Va fi un meci interesant

vlad1607
19th April 2009, 16:46
Farul spre b .... **** BOSANCEANU cu ion marinu tau cu tot.. al 2-lea oras pe tara.. si nu avem o echipa.. cat de cat competenta

:ok::D:ok:

gata cu orasele/echipele aservite alora...

NTM
19th April 2009, 17:10
:ok::D:ok:

gata cu orasele/echipele aservite alora...

Ce meciuri rusinoase obisnuia Constanta sa faca in compania alora...jaloane

vlad1607
19th April 2009, 17:23
se termina "povestea"...dispar si farul si buzaul.

illazio
19th April 2009, 18:04
dinamovistii vorbesc de blaturi..:(

Iancu, despre meciul lui Dinamo! "Așa se întâmplă când se joacă corect!"

NTM
19th April 2009, 19:24
Si Iancu e instanta moralizatoare care da esenta valorii in liga intai ? Daca parerile tale despre fotbal se ghideaza dupa ce spune jabba, e cam aiurea.

Ulysses
19th April 2009, 19:30
Si Iancu e instanta moralizatoare care da esenta valorii in liga intai ? Daca parerile tale despre fotbal se ghideaza dupa ce spune jabba, e cam aiurea.

Cred ca toata ziua te-ai scremut sa scoti postul asta(daca nu cumva l-ai copiat de pe undeva):happy:happy:happyVezi sa nu te caci pe dumneata:yes:

NTM
19th April 2009, 19:42
Salut, batrane ! La varsta ta ar trebui sa fii pe la Techirghiol, la balnear, nu pe forum sa faci pe desteptul. Eminescule


Exact, folosesti cuvinte a caror inteles nu-l cunosti baiete.:yes:Ai dreptate sa-ti spuna vocile despre sedinta aia cu parintii:happy:happy:happy

Oricum, e pacat sa te dai mare inteligent, cand e greu cu acordurile gramaticale. Daca tu ai nevoie de DEX pentru anumite cuvinte, e de inteles. Se vede in postarile tale de ce. Dar asta nu inseamna ca toti sunt ca tine.

samar
19th April 2009, 19:46
Salut, batrane ! La varsta ta ar trebui sa fii pe la Techirghiol, la balnear, nu pe forum sa faci pe desteptul. Eminescule

Buey Luckistule...tu chiar nu ai treaba ???Vad ca esti conectat non-stop pe acilea:happy Nu e vorba ca m-ai deranja dar pur si simplu esti antipatic:evil:
Probabil ca esti un tip singuratic si singura ta alinare este atacul la persoana :rolleyes:

NTM
19th April 2009, 19:49
Ai reusit intre timp sa-ti definesti sexualitatea? Nu cred, totusi, de la o zi la alta ar fi prea rapid...dar cine stie..poate mai ai vreo speranta.

Eu sunt conectat non-stop aici, spui tu. Tu esti deconectata de la realitate. Te-ai debransat de la gandire

L.E. : sau deconectat; in functie de starea ta

samar
19th April 2009, 19:51
Ai reusit intre timp sa-ti definesti sexualitatea? Nu cred, totusi, de la o zi la alta ar fi prea rapid...dar cine stie..poate mai ai vreo speranta.

Mey...tu de regula te uiti in oglinda?Nu de alta dar esti pe zi ce trece mai penibil!!!Asta se intampla cand nu ai argumente...In fine...n-am chef de obsesiile tale lipsite de haz:rolleyes:

NTM
19th April 2009, 19:53
Atunci, de ce te-ai bagat in seama cu japca?

Probabil avatarul tau nu are legatura doar cu rasismul. E o trimitere directa la discriminarea de orice fel. Mai ales ca faci parte dintr-o minoritate sexuala.

samar
19th April 2009, 20:01
Atunci, de ce te-ai bagat in seama cu japca?

Probabil avatarul tau nu are legatura doar cu rasismul. E o trimitere directa la discriminarea de orice fel. Mai ales ca faci parte dintr-o minoritate sexuala.

:happy:happy:happyPenibilitatea ta atinge cote maxime!
Apropo...poti castiga detasat locul 1 pt cel mai antipatic user de pe ols :lol:

NTM
19th April 2009, 20:07
Te bagi singura in seama pentru ca la replica urmatoare sa spui ca n-ai chef de discutii. Adica te cam contrazici singura, tu esti aia care se plictiseste (sau ala), de asta te aruncai si ieri pe sectiunea Dinamo in discutii care nu te privesc . Si, legat de judecatile de valoare, tu esti in juriul pentru premiul de po****ritate?

samar
19th April 2009, 20:13
Te bagi singura in seama pentru ca la replica urmatoare sa spui ca n-ai chef de discutii. Adica te cam contrazici singura,

Vezi ca ai inceput sa te trezesti?! :D



de asta te aruncai si ieri pe sectiunea Dinamo in discutii care nu te privesc .


Esti sigur(a) ca era vb de mine?! ...se pare ca inca nu ti-ai revenit complet :happy:happy:happy

vlad1607
19th April 2009, 20:15
luckyanno lasa fetele si fatalaii in pace....macar acum de Paste sa se simta si ei bine....

NTM
19th April 2009, 20:21
Vezi ca ai inceput sa te trezesti?! :D

Tu ar trebui sa iti dai seama ca masculinizarea fetelor nu e un lucru tocmai normal si sa iei masuri. Sau la tine e invers? In ambele situatii, sunt deviatii, anomalii si ar trebui sa incerci sa te definesti ca si persoana.