PDA

View Full Version : Etapa 4 : Otelul - Farul



JJ
12th August 2004, 08:53
Sambata, 21 august, ora 18> Otelul-Farul in direct pe TVR2.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

dragos_popa17
12th August 2004, 10:57
Probabil ca va castiga Farul. A inceput excelent sezonul si in acest moment pare o echipa foarte puternica.
P.S. Oare se joaca la Constanta? :thinkso:

le fada marseillais
12th August 2004, 12:31
Se pare ca se va juca la Galati pina la urma.

N-ar fi deloc imposibil sa castige Farul,dar va fi f.greu daca se joaca la Galati. Pe un teren neutru ar trebui sa se impuna valoarea superioara a Farului,insa nu cred ca vom avea sansa argesenilor.Dupa protestele suporterilor galeteni,varianta oficiala a devenit urmatoarea: doar meciul cu Argesul si cel de cupa UEFA cu Partizan urmau sa se joace la Ploiesti si respectiv, Constanta ,stadionul din Galati,fiind gata pt.etapa a 4-a.

baden
12th August 2004, 12:59
cred ca echipa din galati va castiga lejer. Nu contest calitatile constantenilor si nici valoarea lui grigoras ... dar cred ca din pregatirea jocului cu partizan, galatenii vor castiga mult ... ceea ce ii va face sa fie peste Constanta
Galati - Constanta 3-1

fia
12th August 2004, 13:44
S-ar putea sa iasa egal :D

baden
12th August 2004, 14:35
S-ar putea sa iasa egal :D
s-ar putea si asa ... dar galatiul e in foame mare de puncte si ar fi pacat!!!

Catalanul
12th August 2004, 16:00
meci de X2 dar cred ca farul va castiga deoarece este intr-o forma buna :D

Denis
12th August 2004, 21:53
Otzelul se cam ****pe ei acum :( .asha sunt ei se trezesc in ultimile 6-7 etape. nu shtiu carei problema cu otzelul. poate din cauza ca a plecat apostol shi cu ghionea.
Pronostic: Otelul 1-0 Farul (SPER)

sames44jc
12th August 2004, 21:54
bate farul
cu 2-0

baden
13th August 2004, 16:39
bate farul
cu 2-0
corect spus ... ei nu joaca si castiga ... ei bat din tot sufletul :)
fii realist ... pare farul mai tare ca partizan?

vasile314tzurka
13th August 2004, 16:41
eu spun ca bate otelul desi cum sunt ei plimbati pe cine stie unde...

JJ
13th August 2004, 16:46
fii realist ... pare farul mai tare ca partizan?

Dupa jocurile pe care le-am vazut eu anul asta, nu pare, este.

Chit ca n-are numele unei foste finaliste CL.

baden
13th August 2004, 16:51
il stiu pe grigoras binisor ... si sunt convins ca baietii lui au talent , ... stiu ca alearga ... stiu ca sunt bine asezati si stimulati de pe margine dar nu cred ca farul are deja "forta" asta ...
Daca e asa ... atunci mi-e mila si de dinamo si de steaua si de rapid ... de craiova mi-a fost - pentru ca vor pierde puncte cu faru'
:drak:

sames44jc
13th August 2004, 18:24
il stiu pe grigoras binisor ... si sunt convins ca baietii lui au talent , ... stiu ca alearga ... stiu ca sunt bine asezati si stimulati de pe margine dar nu cred ca farul are deja "forta" asta ...
Daca e asa ... atunci mi-e mila si de dinamo si de steaua si de rapid ... de craiova mi-a fost - pentru ca vor pierde puncte cu faru'


celelalte echipe poate
dar steaua o sa se razbune
sezonul trecut a pierdut 5 pcte din cauza farului

STEELMAN
13th August 2004, 20:42
fratilor m-am saturat sa fiu plecat pe drumuri pt meciuri!avem 5 meciuri consecutive jucate afara. sper sa fie gata stad dunarea pana la meci ca daca nu iese scandal si mai mare!
intradevar farul dupa parerea mea are cea mai buna trupa din ultimii ani (asta am mai zis-o si inainte de inceperea campionatului) dar , ambitia ,revenirea in fata propriilor suporteri,faptul ca nu am mai pierdut cu farul in ultimii 8 ani, dar mai ales foamea de puncte ne face sa speram ca v-om castiga ! SA VINA OTELUL ACASA!

ALCATRAZ suporteri adevarati!

sames44jc
13th August 2004, 23:56
fratilor m-am saturat sa fiu plecat pe drumuri pt meciuri!avem 5 meciuri consecutive jucate afara. sper sa fie gata stad dunarea pana la meci ca daca nu iese scandal si mai mare!
intradevar farul dupa parerea mea are cea mai buna trupa din ultimii ani (asta am mai zis-o si inainte de inceperea campionatului) dar , ambitia ,revenirea in fata propriilor suporteri,faptul ca nu am mai pierdut cu farul in ultimii 8 ani, dar mai ales foamea de puncte ne face sa speram ca v-om castiga ! SA VINA OTELUL ACASA!

ALCATRAZ suporteri adevarati!

nu ati mai pierdut cu farul dar anul acesta o sa se schimbe cifra aia de 8 ANI

Varcolacu
14th August 2004, 16:11
Otelul 0-2 Farul !!!! :yeah: :happy /hello

M|tea
15th August 2004, 16:36
A inceput montarea scaunelor pe "Dunarea"...meciul cu Farul se va juca acasa!!!!IN SFARSIT!!!Sper sa vina vre-o 15000de oameni...NE ESTE DOR DE ECHIPA!!!
Si sper ca Otelul va dovedi de ce nu are nici un punct in 2 etape : Au umblat numai pe drumuri.
O sa ma crede-ti nebun probabil dar eu presimt un 3-0 sec pt trupa lu nea Sorin.
Otelul va transa meciul in primele 25 de minute va inscrie de 2 ori!!
Avem nevoie de VICTORIE!Baietii vor sa dovedeasca ca au valoare dar nu au avut timp de odihna din cauza "calatoriilor"

FORZA OTELUL!!!
PARTIZAN-OTELUL 1-1 [sa inceapa fiesta!!!!]

:bere: Apropo.....BINE AI REVENIT PE FORUM STEELMAN!!!
:bere:

Saber Rider
15th August 2004, 23:21
Avand in vedere cum au jucat Otelul si Farul pana acuma in campionat, prevad o victorie a Farului. Otelul a jucat bine doar in cupa UEFA, dar in campionat nu prea a reusit sa-si impuna jocul.

Mariusmadmax
16th August 2004, 04:56
... au ajuns pe mina unui "coate goale" care nu este in stare sa monteze 7000 de scaune !
O participanta in UEFA este mai saraca decit majoritatea echipelor din div A !!!!!!!!!!!!
Farul a inceput excelent acest sezon ! Le va fi greu otelarilor in acest meci , pe care - iarasi - il vor disputa prin vecini !!!!!!!!!!!!!
:rosu:

baden
16th August 2004, 08:02
Galatiul castiga. (Nu de alta ... dar tocmai s-au montat scaunele ... daca nu castga vor ramane constipati - adica, fara "scaune")

fia
16th August 2004, 08:19
Ce ciudat... nimeni nu a votat pentru egal :o:?

baden
16th August 2004, 09:35
Ce ciudat... nimeni nu a votat pentru egal :o:?
Cei care au vazut farul in acest sezon ... cred ca farul joaca frumos (riscant) si nu-si inchipuie ca aceasta echipa ar putea face egal ... iar ceilalti spun ca cei din galati nu vor primi gol si vor marca macar un gol ...
Pana la urma s-ar putea sa fie egal pe toata linia :)
(pronosticuri, joc, rezultat)
rezultat care nu va multumi pe nimeni!

claudio25ro
16th August 2004, 12:27
Parerea mea e ca la cum a inceput Farul...posibilitate 60% sa castige la Galati

baden
17th August 2004, 08:29
Parerea mea e ca la cum a inceput Farul...posibilitate 60% sa castige la Galati
Inteleg ca echipa din Galati are cel mult 40% sanse sa castige ...
Nu pot sa cred asta. Din afirmatiile tale am aflat ca Farul joaca mai bine ca Steaua, Dinamo.

inter
17th August 2004, 08:31
Bate Otelul... si inca CLAR!

STEELMAN
17th August 2004, 20:43
au f montate 7000 de scaune, am f eu in seara asta la stad.!sa vina otelul acasa!

GeKuRA
17th August 2004, 20:54
varcolacule sa nu le iei sangele lu' astia de la Otelu'
bate FARUL u 3-1

lazialul
17th August 2004, 21:59
deci ..... sper ca otelul sa castige in fatza farului sa iesim din subsuol de acolo . avanti lazio roma merda /hello non molare mai lazio aleeeeee

GeKuRA
17th August 2004, 23:31
Farul BaTe ... ce .. vedem ..

M|tea
18th August 2004, 03:27
ASA DECI....FRATZILOR....TREBUIE SA UMPLEM "DUNAREA" pentru a le ura baietilor BUN VENIT ACASA!!!! Ne vor multumi cu o victorie la cel putin 2 goluri diferenta.Toata lumea lauda Farul....si eu sincer sa fiu cred ca au sanse sa prinda grupele CL :drak: .Sa-i lasam sa se antreneze de pe acum :happy .Sa fim seriosi ma...are si Faru un inceput mai bun de campionat si gata...ce draq ma...Faru e Faru...si va termina intre 8 si 12 campionatu asta o stim cu totii.HAI PA!
/hello /hello /hello
FORZA BAIETZII!! 1-1!! LA PRTIZAN!!!

STEELMAN
18th August 2004, 22:38
farul este o echipa f buna! are sa o dovedeasca in continuare!bine sper ca dupa meciul de la galati!
SA VINA OTELUL ACASA!

Papagilus
19th August 2004, 04:07
Bey fratilor vedeti sa nu umpleti Dunarea cu lacrimi. :ciocan:
Otelul - Farul: 1-2

baden
19th August 2004, 08:13
c-ar fi pacat ... voi sarati marea astfel ... . Nu disperati ca veti primi motive de la "glorioasa echipa " farul

le fada marseillais
19th August 2004, 11:01
Otelul, o echipa buna cu un antrenor ambitios si capabil...
Asa ca, meci greu pt.Farul.Meciul e deschis la orice rezultat, 1,X,2...Cei care se asteapta insa la o victorie facila a Otelului sunt induiosator de naivi,meciurile anterioare ale Farului au fost f.bune si sansa sau circumstantele favorabile nu te tin 3 meciuri consecutive...Mijlocul Farului e extrem de tehnic si omogen si asta e super-clar si pt.Cirtu,care a fost in tribuna la meciul cu F.C.Arges. Otelul vor fi motivati suplimentar de reintoarcerea in fata propriului pubic si mai ales de situatia din clasament,asa ca meciul se anunta dur pt.Farul.

Seahawk
20th August 2004, 00:28
buah ?! cine draq mi`a sters postul de pe topicul asta?hmmm...god damn` it
Eu sunt sigur ca Farul o sa bata..totusi meciul nu o sa fie usor..
Si mai inca ceva...mi se pare cam suspekt meciul asta..cu plecarea lui Apostol la Farul..:P..cu faptul ca Otelul joaca mai tot timpul la Constanta..hmm..nushtiu..ceva e putred pe aici :P
MA rog...sa dea domnu` ca eu sa gresesc si baietii sa faca un meci bun!!
Cel mai BUN sa castige..(noi speram FARUL)

FORZZA FARUL..it's about time...sa mergem si noi intr`o cupa europeana !!!!


FORZZA FARUL VINCI PER NOI!!!!


/hello :yeah: :ok:

Denis
20th August 2004, 10:51
ala care faci clasamentul vezi ca otzelul ar fi trebuit sa fie pe locul 13, la fel ca brashovul :ok: :)

claudio25ro
20th August 2004, 13:21
Mergem la victorie...ptr. FC FARUL bineinteles!
:)

neptun
20th August 2004, 21:49
Bate Farul cu 1-0 in minutul 90`

STEELMAN
22nd August 2004, 13:23
felicit echipa mea chiar daca nu a facut un meci spectaculos, si-a atins obiectivul
rusine legione marina !s-a dus "prietenia"cu singura galerie pe care o agream noi SIDEXPLOZIA+ULTRA
succes echipei farul in continuare

otelulgalati
22nd August 2004, 14:08
Forza Otelul.Sper ca echipa mea sa depasesca obstacolul din pelgrad si sa castige si tutul 3 pt a ajunge in grupele Uefa.Forza Sidexplozia

otelulgalati
22nd August 2004, 22:32
Forza Otelul Si in fata lu Poli

baden
23rd August 2004, 15:16
bafta galati in cupe!!!!

M|tea
24th August 2004, 21:30
:) uite incredibil dar otelul a invins acasa pe principala candidata la titlu si cupa in acest an :)

Sa stins Faru din Constanta in fata furnalelor din Galati :)

BAFTA LA BELGRAD!

1-1 si GALATIUL IESE IN STRADA!!!!
/hello :sleep: /hello