PDA

View Full Version : Campionatul lui Dinamo



schwurtz
20th September 2006, 23:51
Este clar, titlul de campioana din acest sezon a fost "pus deoparte" pentru Dinamo. Se vede cu ochiul liber, in primul rand dupa cum a fost "gandit" programul competitional: sa nu-mi spuneti ca, intr-un campionat de 18 echipe, cel putin pe cale informatizata, nu se poate alcatui un program, daca nu echitabil pentru toate echipele, macar aleatoriu. Intentia este clara, declarata, as spune: fiecare echipa, la 2 etape dupa ce joaca cu Steaua intalneste Rapidul, apoi etapa imediat urmatoare joaca impotriva lui Dinamo. Asa se face ca si derby-urile au picat tare bine pentru Steaua. Si anul trecut a fost o situatie asemanatoare, atunci fiind favorizat Rapidul, in sensul ca intalnea cam de fiecare data o echipa care jucase etapa anterioara contra Stelei. Pare o simpla coincidenta nevinovata, dar nu e deloc asa si avantajul creat din start nu e deloc de neglijat (din punct de vedere fizic, disciplinar, dar si tactic). La acest aspect se adauga si modul in care se fac delegarile arbitrilor si prestatiile acestora, care "gresesc" numai in favoarea lui Dinamo si aproape meci de meci contra Stelei.
Macar pentru ceea ce a realizat Steaua pana acum pentru fotbalul romanesc si pentru ceea ce realizeaza an de an (cand este lasata sa o faca), eu zic ca ar merita putin respect. De asemenea suporterii Stelei, care depasesc, zic eu, numarul suporterilor tuturor celorlalte echipe la un loc, ca si romanul de rand, care merge la stadion, plateste bilet ca sa vada ce: hotie ca-n codru, meciuri aranjate, arbitraje jenante.
Nu vreau sa fie avantajata Steaua , asa cum nu vreau nici sa fie dezavantajata, nici Steaua si nici alta echipa.
Poate pe viitor se va inventa un nou sistem de arbitraj, bazat pe probe video, eventual deciziile sa fie comunicate prin statia de amplificare a stadionului. Poate ar fi mai bine sa nu mai existe arbitri in teren pentru ca ar disparea protestele, jucatorii si-ar vedea de treaba si, in plus, nu s-ar mai impiedica de arbitru, care, de multe ori, din dorinta de a se plasa cat mai aproape de faza, incomodeaza jucatorii (uneori poate chiar in mod intentionat).
Nu credeti ca este nedrept ca Steaua si Rapid sa trudeasca pentru a strange puncte in clasamentul UEFA si sa vina Dinamo sa culeaga roadele? Si pentru ce? Ca sa se faca iarasi de ras in Europa?

Rusine sa le fie indivizilor din gasca celor care fac jocurile pentru Dinamo!!!
Va bateti joc de o tara intreaga !!!
R U S I N E !!!

SORENSEN
21st September 2006, 00:40
Naspa ce au facut arbitri..ne-au macelarit..

pinki
21st September 2006, 00:52
si nu e prima oara cand niste arbitrii distrug un meci. cu atat mai trist ca era al stelei :(

Bumbescu
21st September 2006, 09:58
In halul asta nu ne-au distrus niciodata un meci, a fost cea mai mare japca posibila, cred ca in final dadea un penalty ceva numai sa castige javrele-doamne cat ii urasc

MariusTR
21st September 2006, 10:02
Asa e , Dinamo TREBUIE sa castige acest campionat, asa au decis astia care trag sforile.

I se da voie sa calce pe capete de adevarati campioni, arbitrii si-au facut temele si titlul este pus deja in rama in dulapul lui Borcescu.

Rusine!

Imi bag picioarele cu placere in acest Campionatul furat !

STEAUA-MANIA
21st September 2006, 10:04
Cum fura dinamo,nici vodafone nu o face...

MariusTR
21st September 2006, 10:07
De ce dracu sa ne mai uitam la teatru scurt numit Campionatul Romaniei de acum incolo ? O sa vedem echipe nenorocite cum vor juca in 5 oameni impotriva lui Dinamo ... pentru ei n-are cine sa lupte din pacate.

RUSINE!

myke
21st September 2006, 12:55
este nesimtire pura, dinamo o sa intre direct in liga fara sa fi facut nimic. dar absolut nimic. a ma scuzati, a ajutat cca sa descopere un nou sistem de premiere: ajuti dinamo, intri pe lista uefa si primesti bonus. esti corect, iesi afara de pe lista. salomir a ajutat steaua in meciul cu rapid, dar nu cum a facut-o corpodean. el decide totul, nu trebuia sa se ia dupa asistentu ala. in fine, sunt vorbe in gol, s-a jucat 14 contra 9 si pe final s-a vazut oboseala si limitele. pacat.

starsteel
21st September 2006, 12:56
Titlul a fost "pus deoparte" pt. Dinamo insa Steaua prin valoare il poate deturna spre Ghencea. Nu cedam si fortam titlul cu nr. 24 in sezonul 2006/2007 /hello de ce sa lasam pe maine ce putem face astazi.

STEAUA-MANIA
21st September 2006, 12:57
Incerc sa imi amintesc de un arbitraj anti-dinamo..sa fiu al naibii daca imi aduc aminte de un sigur meci in care sa fi fost furati de arbitru...

starsteel
21st September 2006, 12:59
Nu te mai chinui atat cu aducerile aminte ca inca nu avem procesoare de 4.000 Mhz.

STEAUA-MANIA
21st September 2006, 13:02
Gigi ar trebui sa faca urmat lucru:de fiecare data cand borcodean va fi delegat la un meci al STELEI,sa bage echipe de juniori ai STELEI,si sa le dea prime la seniori si juniori..asa,borcodean nu are pe cine sa fure,ca oricum o sa piarda STEAUA.

SORENSEN
21st September 2006, 13:08
Va spun eu un lucru in care eu cred...Steaua VA LUA TITLU SEZONUL ASTA...
De ce pt ca doar in 10 respectiv 9 am fost mai slabi ca principalele candidate...in 11 ii vom bate....fara probleme

starsteel
21st September 2006, 13:11
Solutia e alta, in momentul cand la meciurile importante se refuza aducerea unor arbitri straini, se da un comunicat in care se anunta "Steaua nu va participa la partida x daca meciul nu va fi condus de o brigada formata din arbitri straini cu adevarat neutri" Si dupa ce se da acest comunicat chiar nu se prezinta sa vedem daca vor avea curaj sa faca a 2-a oara acelasi lucru. Oricum semnalul va fi asa puternic afara ca nu vor indrazni sa repete figura si astfel rezolvam pt. totdeauna arbitrajul la meciurile importante.

MariusTR
21st September 2006, 13:13
De ce pt ca doar in 10 respectiv 9 am fost mai slabi ca principalele candidate...in 11 ii vom bate....fara probleme
Nu am fost mai slabi, te rog sa nu mai spui asta.
Cu Rapidul am egalat ... iar cu Dinamo ... cu dinamo a fost un macel , ala nu mai era fotbal :no:
deci nu am fost mai slabi //\\

Bumbescu
21st September 2006, 13:15
Asa e, nu mai tr sa jucam derby-uri cu fluierasi romani.
Sa ne penalizeze, oricum campionatul asta e cam compromis, l-a adjudecat borcea in avans

starsteel
21st September 2006, 13:16
Campionatul asta nu e compromis stati linistiti ca au trecut numai 8 etape.

STEAUA-MANIA
21st September 2006, 13:19
Pai cum a zis dica,daca intr-un meci cu STEAUA ,dinamo are un asa arbitraj,la restu partidelor ce sa te astepti?

MariusTR
21st September 2006, 13:21
starsteel, nu e asa cum zici si o sa te dumiresti in urmatoarele 2 , 3 etape.
Steaua si rapidul vor fi crucificate de catre arbitrii si Dinamo va sta si va castiga cu arbitrii ... daca si-au permis cu Steaua, crezi ca nu-si permit cu restul mititeilor ?
dinamo nu mai are adversari in restul echipelor.
Pe Steaua au furat-o , pe restul o sa-i jecmaneasca efectiv.
Campionatul este compromis. Hotia este prea mare si este oficializata.

Dinamo o sa si-o ia in Uefa in stil mare de la echipe mici din Azerbadjan si Turkmenistan ... dar asta nu ne incalzeste.

pinki
21st September 2006, 13:39
au mai luat ei odata un titlu asa (dinamo), parca eu asa tin minte, din blat in blat...

MariusTR
21st September 2006, 13:44
Asa e draga stelista isteata :P ... si dupa ce l-au luat au luat in UEFA scoruri de 5 - 0 de la echipele de 2 lei din Bulgaria si Macedonia.

starsteel
21st September 2006, 13:47
....dinamo nu mai are adversari in restul echipelor.
Pe Steaua au furat-o , pe restul o sa-i jecmaneasca efectiv...
Mai vorbim dupa cele 2 partide ale cainilor cu Otelul.

SORENSEN
21st September 2006, 14:04
Nu am fost mai slabi, te rog sa nu mai spui asta.
Cu Rapidul am egalat ... iar cu Dinamo ... cu dinamo a fost un macel , ala nu mai era fotbal :no:
deci nu am fost mai slabi //\\

Asa e greseala mea.... nu am fost mai slabi am fost egalii lor..deci cu Rapid trebuia sa jcuam 9 contra 11 iar cu Dinamo 8 contra 11.

SORENSEN
21st September 2006, 14:35
Desi ma dezgusta MM si Becali..dar dupa ce s-a intamplat aseara si astazi ..sunt 100% alaturi de ei si de Steaua..si va invit si pe voi..trebuie sa strangem randurile mai ales ca acum o luna-doua se vorbea de o coalitie contra Steaua...si-si arata coltii..


SA FIM UNITI ....SA FIM IMPREUNA ...SA SPULBERAM COALITIA ASTA DE RAHAT !

Paul
21st September 2006, 14:42
Usoooooooooooor si nu fiti asa agitati.
1)Personal cred ca pt. dinamo incepe "revenirea" duminica la Pitesi. Astia pierd azi in Giulesti , si apoi joaca acasa cu foame mare in gat si cu imaginea Ligii II la orizont. In plus va juca o echipa defavorita de arbitrii cu una favorizata. Si se va echilibra putin treaba.

2)Apoi ei nu vor rezista in ritmul UEFA - meciuri tari (NU XANTHI) - Liga I. Apoi mai au meciuri cu echipa care nu ii sufera... Otelul ... Farul. Lotul lor e subtire de tot.

3) Campionatul are 34 de etape.

4) Acum ca suntem la 7p , o sa ne luam masuri de siguranta si noi.

5) Avem un retur cand jucam cu ei acasa. Ei in retur se deplaseaza la Timisoara , in Ghencea , in Giulesti si la Cluj.

pinki
21st September 2006, 14:46
oricum,, mai sunt o gramada de etape, nu stiu ce au luat-o toti razna, de la jurnalisti la forumisti :D

Paul
21st September 2006, 14:47
Din punctul meu de vedere STeaua e in grafic.

- am luat supercupa
- suntem in Liga si suntem aproape de primavara europeana (cel putin UEFA)
- in Divizia A avem egaluri cu Poli si Rapid si infrangere la DInamo in conditii speciale; conform teoriei echilibrului sa vedem ce fac ei la Timisoara cu Rapid acasa si in Ghencea in primavara. Important e sa ne luam TOATE punctele cu echipele de carton. Cu echipele mari o rezolvam noi cumva.

Mai bine ca sunt ACUM 7 p distanta decat sa fi fost in retur. Mai bine ca ne-am prins inca de acum , cat sunt de disperati dupa titlul si Ch. League. In retur nu am fi putut face nimic.

E momentul ca Steaua sa inceapa cu :
- prime indirecte
- presiune pe arbitrii
- presiune pe Dinamo

MariusTR
21st September 2006, 14:50
Paul tata si restul optimistilor ... Dinamo o sa ia titlul , e deja stabilit. V-au aratat clar aseara cum au aranjat decimarea fizica a campionilor, ati vazut clar la Vaslui ( alt circ si acolo ). Ce mai trebuie sa vedeti ca sa credeti ? Cum o sa termine meciul FC Arges in 5 oameni in weekend ? O sa se intample si asta ....

dede
21st September 2006, 15:12
pe mine din acest moment chiar nu ma mai intereseaza campionatul si cum il va castiga dinamo, ca deja e sigur al cui e...o sa ma mai uit doar la meciurile Stelei si atat
cati nervi mi-am facut aseara si la meciul cu rapid nu mi-am mai facut in viata mea :jerk:

S2K
22nd September 2006, 11:14
Inainte sa comentam arbitrajele care ne sunt defavorabile, ar trebui sa luam in calcul cateva aspecte deosebit de importante.

Am mai spus-o, chiar si pe acest forum, ca Steaua are o echipa prea subtire pentru a face fata unui ritm infernal de a juca trei meciuri pe saptamana, timp de mai multe saptamani. Daca accesati site-ul UEFA veti vedea ca marea majoritate a echipelor din Liga Campionilor au in jurul a 30 de jucatori, unele chiar mai mult. Arsenal spre exemplu are vreo 34. Steaua? Doar 26, din care unul este Toma, alti patru sunt accidentati - Radoi, Iacob, Cristocea, Paraschiv... Deci se ajunge la doar 21!

Steaua nu a pregatit cum se cuvine aceasta toamna fotbalistica, iar acum da in stanga si in drepta si acuza programul incarcat. Pai si alte echipe au meciuri importante dupa sau inainte de meciurile din Liga Campionilor si nu se plang, nu amana meciuri. Acum doi ani Chelsea si Liverpool au jucat de trei ori intr-o saptamana: Chelsea - Liverpool in Liga Campionilor; apoi Chelsea - Liverpool in campionat sau cupa, nu mai stiu, apoi Liverpool - Chelsea in Liga Campionilor. Au amanat meciul din campionat? Nu, desi ar fi putut sa o faca.

Dar Steaua, si in principal Stoica si Fecali, crede ca daca s-a calificat in Liga Campionilor, restul Romaniei ar trebui sa ii pupe picioarele. Aceasta este de fapt modalitatea Stelei de a se scuza. Si imi pare rau sa il aud pe Olaroiu - pe care l-am crezut om intregru, ca pune si el botul (sau oare este pus sa puna) si vorbeste si el baliverne.

YoYoyOi
22nd September 2006, 21:25
Ma bag si eu in seama ca tanga-n dos. E drept ca nu prea le am cu forumurile (sunt la inceput :P ), dar vreau si io sa inteleg anumite aspecte. Se tot discuta despre cine ia campionatul, care cu cine joaca, cine e avantajat si cine nu e.
Oameni buni, treziti-va!!! Suntem abia la etapa a noua. Voi chiar credeti ca totul e rezolvat de pe acum? Chiar credeti ca Dinamo nu se impiedica pana la uram de ceva echipa codasa? Eu abia astept momentul sa savurez o infrangere a cainilor de echipele care se bat la retrogradare.:drak:
Sunt doar 7 puncte, doua meciuri si un egal. E chiar imposibil de realizat? Prin faptul ca dati o asemenea importanta avantajului luat de alb-rosii, aratati ca va temeti.
Eu nu ma tem de nimeni si de nimic. Daca avem caracter puternic putem invinge. :yeah: Putem trece si peste arbitri si jocuri de culise.
Nu sunt de acord sa sacrificam un an ca sa tragem un semnal de alarma. Pentru ca semnalul nu o sa fie auzit de nimeni. Si nu o sa ne aduca nici un beneficiu, chiar din contra. Deschidem drumul celorlalti sa profite de pe munca Stelei din sezoanele trecute.
Nu trebuie sa ne lasam! Eu stiu ca cel mai destept cedeaza, dar hai sa fim prosti de data asta. Sa nu cedam. :ok: ?

AxinTe
22nd September 2006, 21:28
uitati aici mentalitate !! luati exemplu!

SORENSEN
22nd September 2006, 22:22
Hai ca va fi arbitru strain la meciul cu Rapid ..va dau rapizii de va sar capacele...
In rest ati furat dara vedem in cupele europene

dede
22nd September 2006, 22:32
Eu nu ma tem de nimeni si de nimic.
in afara de arbitrii, nici nu avem de ce sa ne temem :mda:

oricum, dupa cum ai zis, mai sunt multe etape, insa daca se continua ca pana acum, degeaba :jerk:

YoYoyOi
22nd September 2006, 22:50
in afara de arbitrii, nici nu avem de ce sa ne temem :mda:

oricum, dupa cum ai zis, mai sunt multe etape, insa daca se continua ca pana acum, degeaba :jerk:

Nici de arbitri nu trebuie sa ne mai temem. Dupa greselile pe care le-au facut sunt si ei la pamint.
Si daca jucatorii ar avea putina inteligenta, ar face in asa fel incit sa nu le dea motive sa-si faca de cap. Daca iti vezi de treaba ta, nici un arbitru nu-ti poate face nimic. Dar daca intri pe teren cu impresia ca orice ai face arbitrul e calare pe tine, ajungi sa fie chiar asa. Fiecare sa-si vada de joc, sa nu faca faze stupide, sa nu comenteze si o sa fie bine. Trebuie sa fie!!!

dede
22nd September 2006, 22:54
Nici de arbitri nu trebuie sa ne mai temem. Dupa greselile pe care le-au facut sunt si ei la pamint.
clar...dupa meciul de miercuri, corpodean e primul pe lista fifa...foarte inteligent :jerk:

si daca nu le dai motive, tot inventeaza careva un penalty, un cartonas ceva, pe cand la ceilalti pauza ... :mda:

astept sa vad ce se va intampla etapa asta...oare mai are cineva curaj sa o ajute pe dinamo asa cum a facut-o cu Steaua? :jerk:

Snake_21
22nd September 2006, 23:07
penibil a fost arbitrajul, asa hotie nu am mai vazut de mult, dupa cum zicea cineva nu mai stiu pe ce forum tusieru mai avea putin sa-i ceara lui corpodean sa-l elimine pe carlos pt ca are plete :)) si sunt sigur ca ar fi facut-o. Ce sa mai jalnic nu am cuvinte pt arbitraj.

pinki
22nd September 2006, 23:49
penibil a fost arbitrajul, asa hotie nu am mai vazut de mult, dupa cum zicea cineva nu mai stiu pe ce forum tusieru mai avea putin sa-i ceara lui corpodean sa-l elimine pe carlos pt ca are plete :)) si sunt sigur ca ar fi facut-o. Ce sa mai jalnic nu am cuvinte pt arbitraj.

:happy :happy :happy asta a fost tare :happy

realmadrid.com
22nd September 2006, 23:54
Baietasi, dar arbitrajul din jocul cu Rapid, cum a fost ?. Din cate am vazut, Salomir s-a scos...din arbitraj, pt meciul ala :D, Corpodean nu. Deci e clar, ca si comisia aia idioata a vazut ceva.

Ati fost ajutati in meciul ala de 10 ori mai mult decat ati fost "furati" (cu "" pt ca n-ati fost) in meciul cu Dinamo. Dar ce sa-i faci, daca castiga Steaua (dar cum dracu sa castige cand nu trecea de jumatatea terenului) nu mai spunea nimeni nimic.

Cat despre program, nu sunteti singurii care jucati in Europa, asa ca nu va mai plangeti ca tarfele. Sau ce, nu rezistati fizic la CL ?...atunci nu aveti nici 10% din valoarea unei echipe care joaca constant in liga.

dede
22nd September 2006, 23:58
am fost dezavantajati si cu dinamo si cu rapid...da' ce mai conteaza...fiecare crede ce vrea
a trecut, corpodean nu a patit nimic, ba chiar a ajuns arbitrul nr 1...degeaba stam sa ne plangem aici, avem lucruri mai importante de facut

Sa vina lyonu' :D

pinki
23rd September 2006, 00:07
si apoi realul :D poate primesc vreun cadou frumos de ziua mea :evil:

realmadrid.com
23rd September 2006, 00:15
De venit vin...si Realu si Lyonu, nuj cat o sa plangeti voi pe urma :D.

@d3d3

Clar, cu Rapidul ati fost dezavantajati :happy de unde le scoateti :D ?

STEAUA-MANIA
23rd September 2006, 00:16
Subtila remarca...oricum nu iti luam nimic de ziua ta...:D Apropo,esti ciudatica:D cum poti sa pui echipa favorita:real madrid si barcelona!:happy :ras-plans:

dede
23rd September 2006, 00:19
@d3d3

Clar, cu Rapidul ati fost dezavantajati :happy de unde le scoateti :D ?
rosu la rada, inainte de eliminarea lui Nesu...si inca cateva cartonase pe care salomir nu a vrut sa le dea...in meciul ala s-a gresit de ambele parti

pinki
23rd September 2006, 00:21
nu era asa subtila :D de fapt nu avea nici urma de ceva ascuns :D pai, sa mai explic pt a 100 a oara, ca mai bine scot una de-acolo :happy asa, initial realul a fost echipa mea preferata pt ca jucau multi brazilieni (si mai joaca) si eu sunt fana brazilia, apoi a aparut fenomenul ronaldinho si am inceput sa ma uit si la meciurile barcei si sa tin si cu ei. dar nu sunt fana fanatica :D sunt mai degraba, simpatii, cum mai zice cineva aici pe forum :evil: deci asta e mare poveste :D oricum, mi se intampla de-astea si in viata de zi cu zi :happy

STEAUA-MANIA
23rd September 2006, 00:32
Pai si la AC MILAN joaca un vagon de brazilieni:D baga si MILAN:)) Ca sa nu zic ca cel mai valoros jucator din lume joaca la MILAN:KAKA! :yeah:
On topic:sunt curios cum ii va fura arbitrii pe cei de la arges..place ur bets!:D

dede
23rd September 2006, 00:42
deja mi-i mila de ei
cu Steaua au avut un penalty, ieri trebuia rosu la coman, iar cu dinamo se stie deja

pinki
23rd September 2006, 01:02
Pai si la AC MILAN joaca un vagon de brazilieni:D baga si MILAN:)) Ca sa nu zic ca cel mai valoros jucator din lume joaca la MILAN:KAKA! :yeah:
On topic:sunt curios cum ii va fura arbitrii pe cei de la arges..place ur bets!:D

pe vremea aia, prin '98, altele erau datele problemei... si ce ma, n-am voie sa tin cu 2 echipe rivale? :D daca astea imi plac mie, ce sa le fac eu ca sunt marile rivale? :D

Sezione
23rd September 2006, 01:25
Da..fara arbitrii dinamo nu cistiga... Primul rosu a fost dubios...al doilea sub semnul intrebarii ...Dar la faza cu Tamas s-a vazut clar orientarea lui Corpodean... Si totusi ?? Parca si steaua ( cel putin pina la prima eliminare ) ar fi trebuit sa joace altceva... Si sa nu uitam ca arbitrii au cam ajutat steaua in ultimele 2 meciuri ( arges si rapid) ... SI doar acum se tipa arbitrii sint hotzi ???
In stilul asta nu ajungeti nicaieri...

Cristian
12th October 2006, 11:52
Jucati voi slabi si sunteti varzuk nu ca e campionatu lu dinamo.

pinki
12th October 2006, 11:55
e putin promis, totusi... dar depinde si de noi :) trebuie sa ne revenim si sa detronam cainii rosii :D

dede
12th October 2006, 12:00
Jucati voi slabi si sunteti varzuk nu ca e campionatu lu dinamo.
:happy
sa facem si noi ca borcea dupa ce a castigat Steaua anul trecut campionatul: "noi am pierdut campionatul, nu l-au castigat ei" :D

Cristian
12th October 2006, 12:01
Pai asa si Craiova poate sa zica :)
Adevarul asta e ca sunteti slabi in campionat.

pinki
12th October 2006, 12:02
hai ca nu suntem slabi, sa nu exageram, pur si simplu trecem printr-o perioada mai nefasta :)

Cristian
12th October 2006, 12:04
Inca 2 etape sa mai treceti prin perioada asta si pe urma nu ma intereseaza ce faceti.

dede
12th October 2006, 12:12
ai vrea tu sa treceti peste Steaua, nu? ce mandrie ar fi pt voi...locul 2 :evil:
poti sa visezi, daca asta te face fericit...dar sa nu plangi mai tarziu :evil:

Cristian
12th October 2006, 12:13
N-am plans nici cand eram la retrogradare, d-apoi acum ;)

Travis Daye
12th October 2006, 12:19
toate discutiile astea dinaintea furtunii mi se par o mare pierdere de timp.... de ce nu puteti sa va luati dupa rezultate si dupa aia sa comentati pe baza lor.. care a fost mai bun... desi... in mintile voastre de stelisti fanatici nu cred ca o sa fie vreodata vreo victorie a lu Dinamo impotriva Stelei la care o sa recunoasteti ca a fost pe merit

dede
12th October 2006, 12:19
cristian...bv voua...da' poate incepeti si voi sa va vedeti campioni ca timisorenii si dupa va crizati pe aici ca de ce sunt altii mai buni ca voi

schumi...dupa mintea ta ar trebui sa spunem ca ultima victorie a lui dinamo a fost pe merit?

Cristian
12th October 2006, 12:22
toate discutiile astea dinaintea furtunii mi se par o mare pierdere de timp.... de ce nu puteti sa va luati dupa rezultate si dupa aia sa comentati pe baza lor.. care a fost mai bun... desi... in mintile voastre de stelisti fanatici nu cred ca o sa fie vreodata vreo victorie a lu Dinamo impotriva Stelei la care o sa recunoasteti ca a fost pe merit


Nu ma jigni cu apelativu stelisti fanatici. Ca nu-s stelist, nici dinamovist, nici rapidist ;)

Travis Daye
12th October 2006, 12:24
Nu ma jigni cu apelativu stelisti fanatici. Ca nu-s stelist, nici dinamovist, nici rapidist ;)

nu de tine am zis.... si cei care sunt fanatici nu cred ca trebuie s-o vada ca pe o jignire avand in vedere ca asta e adevarul