PDA

View Full Version : Etapa 23: Pandurii Tg. Jiu - Steaua 2-0



delaparis
5th April 2009, 22:23
marti, 7 aprilie 2009
Pandurii Tg. Jiu - Steaua
- GSP TV - 21:00

discutii inainte si dupa meci

*Coco*
5th April 2009, 22:46
0-0

Radu
5th April 2009, 22:56
5-0,0-9,20-0...nu conteaza ce scor va fi...mergem sa ii dam la mumu lu nea gigi...
la parnaie mulgi o oaie?

Ioca10
5th April 2009, 23:05
3 puncte NOI.

moty
6th April 2009, 00:19
meci egal, 1-1 probabil.

tataleone
6th April 2009, 00:53
3 puncte NOI.

Crezi ca se da vreun premiu special daca postezi acelasi mesaj penibil de sute de ori??

On-topic: cel mai probabil va fi X, desi nu m-as supara daca ar castiga Pandurii. Norocul chior al "nOI"-lor cu Kapetanos nu va functiona la infinit.

Rossi
6th April 2009, 09:48
mai aranjati cu 2-3 jucatori de la pandurii , mai va impinge arbitrul de la spate ...
deci mai furati 3 puncte ...
steaua :rosu:

Ferko
6th April 2009, 11:05
1 sau x. Eu prefer 1 !

Leo
6th April 2009, 11:06
Am votat X .

janessu
6th April 2009, 11:52
castiga Steaua, daca nu cumva iese jiji intre timp ca sa faca echipa ... parerea mea

Jacob
6th April 2009, 13:41
Castiga Pandurii, steaua e prea slaba nici macar din penalty-uri facute cadou nu inscrie...

dede
6th April 2009, 15:16
daca gigi ramane unde ii e locul, castigam :cool:


mai aranjati cu 2-3 jucatori de la pandurii , mai va impinge arbitrul de la spate ...
deci mai furati 3 puncte ...
steaua :rosu:
:happy buey rossi, si sa vrem sa facem asta si nu putem... nu am avea cu cine, gigi e departeee... :D
deci schimba placa, cauta altceva acuma

six
6th April 2009, 18:54
Cartule,daca nici cu astia atunci cu cine.......:D sau are conde....inca datorii la puscarias...:happy

YoNuTzz
6th April 2009, 19:02
2 solist
scor 0-1 :ok:

JJ
6th April 2009, 19:36
Cand joaca si Steaua asta a voastra cu vreo echipa din primele 5-6? Ca numai cu Bistrite, Brasovi si Panduri ati jucat tot returul. :D Iar Steaua favorita, face maxim egal daca scapa azi ciobanul, altfel are sanse la victorie. :D

Rossi
6th April 2009, 20:19
Cartu zis si Partzu : "Vreau să plec de la echipă după meciul cu Steaua!"

Si banii de la steaua cum vrei sa-i primesti ? La fel ca data trecuta ? In cutia de table ?! :happy

Ted
6th April 2009, 20:25
ii intra direct pe card :sneaky:
Meci de 0-0,somn de voie :)

stiintacv
6th April 2009, 20:37
2 solist

red-bull
7th April 2009, 13:20
unu solist....ala la care are datorie condescu e borcea....si inca nu au dat-o la pace

*Coco*
7th April 2009, 14:26
Gata se termina si telenovela cu Iordache , a devenit liber de contract . Iar Condescu isi mai ia inca o teapa, practic a platit degeaba banii 500 000 de euro lui dinamo

Van Halen
7th April 2009, 18:39
mai aranjati cu 2-3 jucatori de la pandurii , mai va impinge arbitrul de la spate ...
deci mai furati 3 puncte ...
steaua :rosu:

iar te f---- grija
mai lasa ne
frustrarile altadata

ontopic
meci greu

Nightwish
7th April 2009, 19:22
Bravo Pandurii, era si cazul sa bata pe Steaua, de ce sa ia bataie doar CFR de la ei ? :D

Sergio_D
7th April 2009, 19:22
A fost picat forumul pe perioada meciului cumva? :D

Rossi
7th April 2009, 19:22
steaua = lot modest ... antrenor modest ... implicit un joc modest ...

nici nu jucator din lotul stelei nu are ce cauta la nationala ...

steaua nu merita sa joace nici macar in cupa uefa ...

Nightwish
7th April 2009, 21:46
Meci frumos, la concurenta cu cel de la Iasi :D.. Cred ca-l las balta si ma uit la CHL :)
LE: cred ca ma mai uit, e 1-0 pt. Panduri :D

razwan_vs
7th April 2009, 21:48
goooooooool....:D

Van Halen
7th April 2009, 21:54
Nu trebuie sa aveti orga..m!
Era de asteptat sa joace slab steaua!
Dupa ce s-a chinuit cu Bistrita!
Steaua strange in continuare spectatori pe stadioane!
ATAT!
Puncte NO!

YoYoyOi
7th April 2009, 21:59
baaaa ce meci frumos :mda:

Laca il mai tii ma pe Nicolita ala acolo? Manca-i-ai curu' ca vad ca ti-e tare drag de el :headbang:

JJ
7th April 2009, 23:15
Ce faceti ma, va place locul 8? :D

Sergio_D
7th April 2009, 23:15
Forumul e vraiste sau mi se pare mie? :D

YoYoyOi
7th April 2009, 23:17
felicitari Pandurilor:ok:

au stiut ce-au vrut si au obtinut. Stelistii sunt cu gandul la proteste si aparitii TV. Stau noaptea pe la OTV sa-i aduca ode conducatorului suprem. Asa baieti las ca joaca altii fotbal. :headbang:

razwan_vs
7th April 2009, 23:19
senzational meciul facut de steaua :D

cocosila69
7th April 2009, 23:21
"Vreau să plec de la echipă după meciul cu Steaua!":headbang:
vi se pare normal?
oare cine a spus asta?
cel care a spus ca e un hobby faptul ca antreneaza la tg jiu?:P
felicitari pandurilor!

Cristian
7th April 2009, 23:23
Nu va faceti griji, steaua pana de Pasti va fi pe locul 1 :cry:

YoYoyOi
7th April 2009, 23:26
in campionatul jocului deampixu :D

vai de capul lor :(

nr.zece
7th April 2009, 23:26
nu mai sunt bani nu mai e valoare
culmea cu acelasi lot ca in anii precedenti cand va calificat in C L, dar pe vremuri era si cas la stana acum va duceti in jos, jos, jos

unde va duce valoarea

delaparis
7th April 2009, 23:29
Am o intrebare ... cine plateste jucatorii Stelei cand Gigi e la arest ? ... probabil asta se intreaba si ei cand joaca :rolleyes:

YoYoyOi
7th April 2009, 23:29
acelasi lot pe dracu...


GG a decretat ieri sa fie platite salariile. Tu crezi ca in ziua de salariu vine GG cu sacu sa imparta banii? Steaua se autofinanteaza de cativa ani, doar *******ul ala tot urla ca un descreierat ca da bani de la el.

Cristian
7th April 2009, 23:30
in campionatul jocului deampixu :D

vai de capul lor :(

Asa e, steaua acolo merita sa joace. O echipa mai mult decat mediocra. :D

YoYoyOi
7th April 2009, 23:31
noi, ca suporteri ce putem sa facem? sa inghitim si sa ne rugam ca va fi mai bine.

Oricum, prefer oricand locul 7 si pe GG in puscarie, decat locul 2 si cercopitecul pe toate televiziunile cu ineptiile lui.

TaciAcolo
7th April 2009, 23:32
1 ocazie 2 goluri :D thiago e meserias:ok:

ps : spectatori au fost tot timpu la tg-jiu in numar mare

resita
7th April 2009, 23:32
:groggy::groggy::shocked::shocked::shocked: parca nu mi-a venit sa cred cand am vazut rezultatul

pandurii n-au batut pe nimeni in retur, dar uite ca toate au un inceput :happy:happy:happy:happy

Leo
7th April 2009, 23:35
Ulysses e frumos sa razi de altii ? Vezi ca nu-i pt cine se pregateste ci pt cine se nimereste !
Una peste alta , ma asteptam la un egal , nicidecum la o infrangere .

moty
7th April 2009, 23:38
vai de curu' nostru!
noroc c-am fost ocupat si n-am vazut meciul :(

Tyler Durden
7th April 2009, 23:41
Stelutza-echipa de hippie!:D

*Coco*
7th April 2009, 23:41
Cel mai mult mi`a placut de suporterii stelisti prezenti la Tg-Jiu, adica nici unul :))

YoNuTzz
7th April 2009, 23:46
steaua la ora actuala este praf
dar mai bine sa fie pe locul 8-9-10, daca asta este locul pe care il merita, SI ESTE, decat sa fie pe locul 1 sau 2 cu valize, arbitri, brichete, etc
si apropo, gigi ramai la puscarie, ca stai bine :D

nr.zece
7th April 2009, 23:47
gata cu vitejia
nu mai sunt oastea alui de sus

TaciAcolo
7th April 2009, 23:59
zapataaaaaa:cry:

mihai_alex
8th April 2009, 00:12
steaua = lot modest ... antrenor modest ... implicit un joc modest ...

nici nu jucator din lotul stelei nu are ce cauta la nationala ...

steaua nu merita sa joace nici macar in cupa uefa ...


Taci dracu, esti penibil! Offf, ce am crezut ca o sa fie primul meci in care suntem arbitrati corect, in 4 minute a stricat tot...

STEAUA ARE CEL MAI BUN LOT DIN TARA

PS: Campionii suntem noi!


Unde e zdrea*** de Rossi? Castigam cu 3-1 :)

Voi nu vedeti ca parca sunteti clonati?vad aceeasi persoana,iar singura diferenta e echipa favorita.

JJ
8th April 2009, 00:12
Lacatus ar trebui sa-l roage pe Jiji sa-i scrie echipa pe un pachet de tigari. :D El nu prea le are.

valitudor
8th April 2009, 00:18
Lacatus ar trebui sa-l roage pe Jiji sa-i scrie echipa pe un pachet de tigari. :D El nu prea le are.

:happy

Mie mi-e cam mila de Zapata. Nu e un portar atat de slab pe cat il scot astia acum. Eu zic ca e si vina antrenorului

*Coco*
8th April 2009, 00:19
Înfrîngerea contra Pandurilor a inflamat și mai rău spiritele în rîndul suporterilor roș-albaștri. Aproximativ 160 de fani au mers la hotelul unde sînt cazați jucătorii lui Marius Lăcătuș în Tîrgu Jiu și încearcă în aceste momente să pătrundă în incinta stabilimentului pentru a le cere socoteală acestora.

Fanii scandează în aceste momente "Mergem peste tot cu voi, voi vă bateți joc de noi" și "Mercenarii, mercenarii"!

Care plm de suporteri?! ca steaua nu avu nici un suporter, doar stelisti de tg-jiu care au stat in locul lor si au urmarit meciul:lol::lol::lol:

TaciAcolo
8th April 2009, 00:21
eu cred ca incearca sa ajunga la banel pt autograf:cool:

mihai_alex
8th April 2009, 00:49
Ce echipament interesant au avut stelistii :ras-plans:,nu au mai avut cu ce sa-si spele tricourile din echipamentul de rezerva?aratau ca fusta unei tiganci.

VILI
8th April 2009, 04:29
E timpul ca spurcatii sa-si taie venele, sunt crescute si e momentul prielnic!:happy:happy:happy

samar
8th April 2009, 06:21
Unde e zdrea*** de Rossi? Castigam cu 3-1 :)
:happy:happyai citit tu in stele?:happy:happy

Ce echipament interesant au avut stelistii :ras-plans:,nu au mai avut cu ce sa-si spele tricourile din echipamentul de rezerva?aratau ca fusta unei tiganci.
Asta e echipamentul mixt numit "home and away":happy

valitudor
8th April 2009, 07:53
Asa bine se potriveau culorile alea :happy
Chiar ca semanau cu fustele tigancilor

nr.zece
8th April 2009, 08:23
pai nu aveau echipament portocaliu ca aia de la guantanamo ca ei de fapt doreau sa fie solidari cu jiji

Ulysses
8th April 2009, 11:07
Ulysses e frumos sa razi de altii ? Vezi ca nu-i pt cine se pregateste ci pt cine se nimereste !
Una peste alta , ma asteptam la un egal , nicidecum la o infrangere .

Campionatul asta era terminat de mai mult timp pentru noi.Sa vedem cum se termina povestea cu JJ si poate de la anul redevenim ce-am fost.:cool:
Cat despre actualul sezon, am doua noi targeturi:sa nu joace dinamo in UCL si sa retrogradeze otelul!:yes:

YoYoyOi
8th April 2009, 11:08
bravo ma durilor :mda:

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/4176010/1/banner-pandurii-fc.jpg?width=661

vlad1607
8th April 2009, 11:10
sunteti praf baaaaaaaa :happy VARZA_N BECI :happy

samar
8th April 2009, 11:13
Cat despre actualul sezon, am doua noi targeturi:sa nu joace dinamo in UCL si sa retrogradeze otelul!:yes:

Tocmai astea n-o sa-ti iasa...:evil:Eu imi doresc sa retrogradeze Farul:ok:

VILI
8th April 2009, 11:31
Anul puscariei pentru stelisti, la mai multi!:drak:
Aia vor libertatea mocofanului pentru a retrograda steaua?:D

laurdog
8th April 2009, 11:55
Ce facurati muicaaaaa?:happy:happy
Apropos, nu aveti net sau ce se intampla?:drak:

Hard
8th April 2009, 12:04
probabil ca becali nu mai are bani sa plateasca jucatorii si s-a gandit sa faca blat cu pandurii :D
Steaua e in momentul de fata o echipa de pluton,bate acasa si o fura in deplasare .... mai mult nu se poate ,asta e valoarea . ne ramane doar sa nu o furam de la dinamo cu 10-0 :D

nr.zece
8th April 2009, 12:23
stai ca acasa a batut gloria care nu e mare lucru
vine farul cu dorinel pe banca si stii cum e cu schimbarea de antrenori...

Vladek
8th April 2009, 15:10
Rezultat perfect normal in conditiile in care pe teren a aparut antitalentul de Nicolita, iar mai toti jucatorii din aparare s-au preocupat de sambata incoace in principal cu tot soiul de "proteste".

Laca, te rugam, lasa-ne. Ca jucator ai fost enorm, ca antrenor esti sub mediocru, complet lipsit de imaginatie si capacitate de a motiva jucatorii. Sezonul a fost ratat de la bun inceput oricum. Nu mai ramane decat sa obtinem un rezultat bun contra sleahtei mili-secu, in rest nu conteaza.

vlad1607
8th April 2009, 15:13
Ce facurati muicaaaaa?:happy:happy
Apropos, nu aveti net sau ce se intampla?:drak:

:happy cum sa aiba net ? doar au pierdut ...ei sunt suporteri de rezultat ..nu e rezultat...nu e net...nu e prezenta :happy

mihai_alex
8th April 2009, 15:18
Va vor raul:ras-plans:

bravo ma durilor :mda:

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/4176010/1/banner-pandurii-fc.jpg?width=661

mihai_alex
8th April 2009, 15:28
Campionatul asta era terminat de mai mult timp pentru noi.Sa vedem cum se termina povestea cu JJ si poate de la anul redevenim ce-am fost.:cool:
Cat despre actualul sezon, am doua noi targeturi:sa nu joace dinamo in UCL si sa retrogradeze otelul!:yes:

Dar sa treci in clasa a 3-a nu vrei?

Ulysses
8th April 2009, 15:37
Mihaita, ai vreo problema cu ce-mi doresc eu sa se intample in acest campionat?
Am zis de fotbal, nu m-am legat de tine in ce clasa se vede ca ai fi :Dsau cat te duce capul.Asta e cusurul vostru,sunteti idioti- vorbiti deci despre fotbal, echipe, jucatori nu despre useri

newcool
8th April 2009, 15:44
hai catinel catinel Steaua,ca e posibil sa luptati pentru evitarea retrogradarii..:P

Ulysses
8th April 2009, 15:45
N-avem cum sa mai retrogradam, nu ne lasa altii:D
In schimb poate s-or limpezi apele si scapam de rebuturi, atleti si latifundiari:cool:

newcool
8th April 2009, 16:01
mai,io zic ca jiji nu va lasa numa' mort:)

mihai_alex
8th April 2009, 16:05
Mihaita, ai vreo problema cu ce-mi doresc eu sa se intample in acest campionat?
Am zis de fotbal, nu m-am legat de tine in ce clasa se vede ca ai fi :Dsau cat te duce capul.Asta e cusurul vostru,sunteti idioti- vorbiti deci despre fotbal, echipe, jucatori nu despre useri

Culmea e ca ai inceput ofensiva asta impotriva Otelului abia dupa ce ne-am contrat noi.Nu-i despre useri?urmeaza-ti propriul sfat.

O intrebare,ai cazut din copac in cap cand erai mic?


hai catinel catinel Steaua,ca e posibil sa luptati pentru evitarea retrogradarii..:P
Hai sa nu dam in basme,binele nu invinge raul in povestea asta.

Ulysses
8th April 2009, 16:12
Un raspuns:hai sictirica:D, nu-i obligatoriu sa pateasca si altii ce ai patit tu:rolleyes:

Nu-i vorba de nicio ofensiva, pur si simplu sunteti o echipa de div b deci succes acolo:cool:

Jacob
8th April 2009, 16:17
Daca Otelul e echipa de divizia B steaua cum e?!? Nu uita si de meciul direct...

mihai_alex
8th April 2009, 16:18
Un raspuns:hai sictirica:D, nu-i obligatoriu sa pateasca si altii ce ai patit tu:rolleyes:

Nu-i vorba de nicio ofensiva, pur si simplu sunteti o echipa de div b deci succes acolo:cool:
Poti sa vii si tu cu ceva original?
O echipa de B,dar care v-a batut:D,ce spune asta despre voi?si mai sunt echipe de B care au reusit acelasi lucru.

dannyreddog
8th April 2009, 18:03
Bravo Pandurii!:happy de echipa arestatului n-am ce sa zic...au jucat in nota lor obisnuita..roata morii se invarteste pac pac pac :cya:

six
8th April 2009, 20:02
Castigati campionatul :ok::ok::ok: