PDA

View Full Version : Multumim domnule Becali



Gabriel28
8th August 2004, 00:47
dupa ce o saptamana intreaga am stat toti romanii cu inima la piept sa vedem primul roman la Juventus Torino, in cele din urma s-a dus si speranta asta. Dupa 2 ani de transfere fara succes....Becali a ratat probabil cel mai mare transfer din activitatea asta. Oare acest domn care se crede drac nu isi da seama ca ar trebuii sa o lase putin mai moale asa cu tot? Unde vezi peste tot legat de fotbalul romanesc apare numele de Becali, fie Ioan fie Giovani, nu conteaza, cert este ca si echipa nationala este condusa tot de ei, deoarece mereu in lot sunt numai jucatorii lor, fie ei buni fie rai. Un lucru care mi se pare f. de *****, si mai de ***** mi se par oamenii care trec cu vederea asta (vezi FRF). Ultimele 2 calificari nu le-am ratat din cauza antrenorilor, ci a deciziilor luate de FRF legate de echipa nationala....va voi lasa pe voi in continuare sa adaugati ce mai e de adaugat, eu unul speram sa il vad pe MUTU la Juve, dar asta e. ne bucuram ca avem o jucator talentat pe banca de rezerve la mana unor idioti. ce misto!

realmadrid.com
10th August 2004, 14:40
Io zic sa te mai documentezi inainte sa postezi un asemenea subiect:ok:
Becali a ratat transferul deoarece Abramovich la blocat, pt ca nu ii convenea pretul pe care juventus il oferea, in caza da ar fi vrut sa il cumpere, acesta find de 12 mil euro
Deci cam asta a fost motivul!!!!!:headbang:
Iar faza cu decizile FRF ai dreptate, pt ca ei trebuiau sa schimbe antrenorul, iordanescu fiind prea invechit
Ultimele 2 calificari le-am ratat din cauza antrnorilor!!!!!!!!!