PDA

View Full Version : ECHIPA ANULUI IN EUROPA!



riva
3rd June 2003, 00:02
ECHIPA ANULUI IN EUROPA!

Dorin
3rd June 2003, 00:14
Dificil ! As alege Ajax pentru performanta sa cu un lot tinar si neexperimentat dar nu ajunge . Real poate invinge pe oricine si oricind .Impotriva oricarui adversar sin favoriti . Asa ca Real ! :yeah: Dorin

Ayrton
3rd June 2003, 10:02
Ca sa fii echipa anului in europa trebuie sa castigi un trofeu european.
Asa ca sondajul ar trebui sa contina doar 2 echipe Milan si Porto.
Restul echipelor sunt preferinte individuale ale userilor...

(Iar Real nu cred ca poate fi echipa anului nici in Spania daca nu ia titlul! Ce sa mai spuna atunci cei de la Sociedad, iau si ei un titlu la 50 de ani si nici macar atunci nu sunt echipa anului in Spania?)

Votul meu: Milan!

diablo20
3rd June 2003, 15:56
ai uitat sa treci pe juventus, real sociedad. cat despre unele echipe de acolo nu prea le vad ca fiind printre cele desemnate(barcelona, valencia, inter), iar daca real nu castiga titlul ar tre si ea scoasa.
parerea mea!!!

dj_jaxxx
3rd June 2003, 16:29
Dupa mine cine castiga cupa campionilor este cea mai buna echipa din Europa pt ca deja participa cele mai bune echipe din fiecare tzara iar Milan a dovedit in turneul care numai ce s-a terminat ca este superioara celorlaltor echipe. In fond si la urma urmei daca Madrid sau ceilalti sunt asa de buni de ce nu au castigat ei?

Sergio
3rd June 2003, 18:54
Eu as inclina spre Juve,desi nu e mentionata in lista, pentru scudetto si finala CL. :happy

baubau
4th June 2003, 15:54
Eu am votat pentru Porto a luat campionatul(la mare diferenta de puncte!) si cupa Uefa! :)

realmadrid.com
4th June 2003, 22:28
Diablo eu nu cred ca real ar trebui scoase ci mai degraba m. united,milan deoarece real lea batut de lea sunat apa in cap pe amandoua Milan-Real 1-0, Real Milan 3-1(si chiar daca milan nu era calificata tot isi lua o bataie buna) Real-M. U. 3-1 si M.U-Real 4-3 deci total este de 3-2 in favoarea realului cu milan si 6-5 cu M.U.
Si acum ayrton cred ca ai uitat prea repede ca din cauza lui ajax milan era sa srea acasa ,noroc ca a alunecat chivu ca altfel nu mi dadea thomason sau cine dracu a dat ultimul gol :yeah:

Milan
5th June 2003, 10:32
Buna la toti. MILAN este dupa mine echipa ANULUI :yeah: Cit despre Real este cea mai mare dezamagire a e Europei in acest an (meciul de la Real facut de Milan a fost mai mult decit dubios .. dar vorba poietului :drak: Dumitrescu Ionutz lea sunat apa in cap intrebarea este: La cine?) Insa cea mai placuta supriza a fost Ajax-ul :P sincer Iar un merit mare in are si Juv. au fost poate cei mai buni de dupa MILAN.

justafan
5th June 2003, 22:10
FORZA JUVEEE! Pacat de finala!Poate la anu' sun

riva
9th June 2003, 00:18
da frate, am uitat de juventus, imi pare tare rau pentru simpatizantii acestei echipe .... mai vorbim!

nick
9th June 2003, 22:30
Cred ca A.C. Milan a fost echipa anului.Si Juve ar fi intrat in calcule,dar nu e printre propuneri.In schimb cred ca Valencia, Barcelona si Bayern nu aveau ce cauta in lista.Nu s-au remarcat prin nimic(a...ba da!....Bayern a iesit "triumfal"din CL :drak: )

nemo_
27th June 2003, 17:38
i'd say Ajax.....

DRAGOS
4th July 2003, 14:00
Fara discutie, echipa anului in Europa este Juventus Torino pentru spiritul de lupta si coordonare f. buna in teren (meciul retur cu Real). Pacat de finala.... a avut un joc mai slab dar asta e. Poate la anul va castiga Juve CL.
FORZA JUVENTUS!!!!!!!
FORZA BIANCONERI 4 EVER!!!!!! :thinkso: