PDA

View Full Version : Dumitru Dumitriu vs Basarab Panduru



Killeru
6th August 2004, 12:16
As vrea sa aud si eu parerea voastra referitoare la cei 2 antrenori
Credeti ca daca era Basarab Panduru pe banca la cluj altul era rezultatul? (eu unu sincer cred ca da)
Vi se pare normal ca acesta sa fie atacat de Dumitriu? http://www.gsp.ro/index.php?c=2&a=19441
Ce parere aveti de disponibilizarea celor 7 jucatori de la Poli ? (Balauru, Mendy, Dragnea, Iova, Belosevici, A. Oprea, Axente)
Si cea mai mare problema a mea... pe cat vom termina cu Dumitriu pe banca???


:ok: :yeah: :ok:
FORZZA VIOLA

Sergio
6th August 2004, 12:32
Mi se pare normal ca fiecare antrenor sa vina cu jucatorii lui, dar nu mi se pare normal sa dai vina pe cel care a fost inaintea ta antrenor. Iar chestia cu nesemnarea contractului, parca suna cunoscut... :rolleyes:
Vad ca Titi se implica la tot ce tine de club si asta e bine. Trebuie sa acceptam ideea ca Panduru nu mai e si sa mergem inainte. In fond, nimeni nu e de neinlocuit.
Cea mai tare faza mi se pare:"Velcea e un jucator de mare perspectiva". Saracu', a ajuns la 30 de ani sa fie tot de perspectiva... :happy

ViolaBoy
14th August 2004, 09:25
bine bine dar nici titi nu e de vina, nu a avut 2 luni sa pregateasca echipa, panduru nea mai lasat odata tot asa. sper sa nu mai antreneze la POLI niciodata. acum fie ce o fi mergem cu multescu inainte. nu inteleg dece in romania se schimba antrenori asa mult. nu e echipa care sa aiba antrenorul mai mult de 2 sezoane, e androne si a fost piturca dar nah. in rest toate schimba cate 2-3 antrenori pe sezon.

ViolaBoy
28th August 2004, 17:52
dumitru dumitriu vs. Basarab Panduru vs. George Multescu

Sergio
28th August 2004, 23:33
dumitru dumitriu vs. Basarab Panduru vs. George Multescu
vs. etc, etc........ :D :D

A|3x
23rd September 2004, 09:03
cu gigi multescu sau cu
basarab panduru ne va fi mai
bine decat cu oricare alt antrenor

Sergio
20th May 2005, 18:17
Detalii despre FC 3 aici:

http://www.poliaektimisoara.ro/forum/viewtopic.php?t=1712