PDA

View Full Version : Cluj-Craiova



Xplod3
18th September 2006, 23:47
Maine se vor intalni 2 fosti mari jucatori de nationala din postura de antrenori-jucatori.Cine credeti ca va avea castig de cauza Stanga sau Munteanu , Cluj sau Craiova? Speram sa fie Craiova ca merita. A demonstrat in putinele meciuri jucate in divizia A in actualul sezon ca aceasta echipa poate multe daca vrea. Asa ca hai Craiova ca a venit si timpul nostru.
/OLE/

corto
19th September 2006, 01:22
Asa sa fie frate! A venit timpul sa demonstram ca putem fi si maturi in joc, ce naiba, anul trecut am luat doar cateva goluri! Hai Craiova! E timpul ...

Cra10veanu
19th September 2006, 03:55
Le insurubeaza Costea doua goluri, si gata, iar se dopeaza dorinel ca trebuie sa recupereze puncte etapele urmatoare :D

nr.zece
19th September 2006, 08:47
cu o tactica buna se poate scoate un rezultat bun
e cazul sa nu ne mai avantam in atac, nu avem fundasi care sa dea siguranta
toate punctele le-am pierdut pe tactica gresitala fiecare meci ne-am aparat cu 2 oameni si am atacat cu opt
cei 2 din aparare nefiind vitezisti normal ca nu au facut fata si ma refer aici la stoica si mitchell
e cazul sa nu mai jucam cu baird care a fost mana moarta pana acum

dannymoga
20th September 2006, 11:54
fratilor eu merg la meci cu inca 10 clujeni care va dati seama cu cine tin ei...
tin cu craiova desi sunt in raport 1-10 cu ei..daca pierd eu dau 10 beri, daca castig va dati si voi seama
insa eu simpatizez clujul si special pe dorinel pentru ca isi vede de treaba si face treaba aici la cluj...
noua ne trebuie schimbata umpic mentalitatea... craiova nu mai e cum era inainte...si din pacate nici suporterii nu mai sunt ce-au fost...formau cea mai frumoasa galerie din tara...
daca craiova joaca concentrat, o sa bata...adica sper sa bata, ca ii trebuie puncte ca sa stea in liga I.

rotuning
20th September 2006, 19:43
Mai bine promova Valcea!!!!
Mititelu'!!!!!!!!mic mai esti .....vrem antrenor...daca intelegi ce-i aia!!!!Dan Petrescu e liber de contract.
Daca nu, singurul lucru onorabil ce ne mai ramane e sa ne retragem din liga I!

Sezione
22nd September 2006, 23:28
Uff...din pacate a fost cel mai jenant meci al Stiintei de cind urmaresc eu aceasta echipa ...adica din 1981... Trist...