PDA

View Full Version : Poze si Imagini



Pages : [1] 2

TZEFERU
6th August 2004, 00:34
Poze CFR Cluj - FC Poli Timisoara (http://cfrcluj.itgo.com/CFR_Poli.html)

An_DR_eI
28th August 2004, 09:32
am un aparat digital si o sa fac poze la meciul cu dinamo
TZEFEREU daca vrei sa ne intalnim sa iti dau pozele sa le pui pe net intra pe mirc sa vorbim

TZEFERU
28th August 2004, 09:43
nu mi le poti trimite pe Yahoo? nu prea folosesc mirc sau chiar msn..sau o sa iti dau un email sa le trimiti, am spatiu cit de cit pt vreo 20 MB
iti trimit un mesaj pe privat

Angelina Jolie
28th August 2004, 12:15
Hai ca incet incet se aduna si poze. FORZA CFR in meciul de azi.

profu_iasi
19th October 2004, 14:17
dragii mei , toti care veti scrie pe acest site sa stitzi un lucru: ca m'am nascut cu CFR si U cluj , m'am nascut cu baditza Petre Emil, cu domnul Dan Anca, cu bombardierul de Tzegean, cu domnu profesor Remus Campeanu, cu fundasii Cretzu, Pexa, Solomon, m'am nascut cu culorile alb negru si albe ale lu U Cluj si CFR. Park de o viatza am stat pe potcoava sau sus pe Cetate. Va scriu aceste lucruri pentru ca varsta ma indreptatzeste, puterea de intzelegere si statutul pe care'l am, cand vad cat va jignitzi clujeni intre clujeni si altzii in acest timp rad. Va scriu aceste randuri cu sperantza de a citi pe viitor randuri inteligente ce sa emane ganduri cu sperantza, cu fair-play, cu bun simtz si cu morala, cum a emanat Clujul dintotdeauna.
Cu dragoste pentru Cluj al vostru prof din Iasi

andrei_cj
20th October 2004, 22:49
profu_iasi din pacate jignirile vin din partea suporterilor Universitatii Cluj care NU INCAP DE NOI de cand am PROMOVAT.In Gruia intotdeauna a dominat Fair Play-ul :

ProSport si Radio Romānia Actualitati
premiaza
Galeria Fairplay

Galeria Fairplay este o competitie pentru galeriile echipelor Diviziei A.
Cotidianul ProSport si emisiunea Fotbal minut cu minut de pe postul Radio Romānia Actualitati lanseaza o competitie ce se adreseaza, nu fotbalistilor, asa cum ati fi crezut, ci galeriilor echipelor de fotbal din Divizia A. Care ar fi scopul? Sa īi antreneze si sa īi angreneze si pe cei care au ales tribunele, īn schimbul gazonului, īntr-o competitie sportiva. Sa īi provoace la o competitie. Sa le ofere rolul de erou īntr-o partida sportiva.
Galeria, prin definitie, este suportul moral al celor de pe teren. Iar fotbalistii au nevoie de suport atīt īn momentele de glorie, dar mai ales īn acele momente, cīnd efortul depus parca nu tine cu ei. Atunci fotbalistii au nevoie de sustinere si de stimulare! Urale, imn, culorile echipelor! Tot ceea ce le poate oferi īncredere īn fortele proprii. Si victoria poate fi mai aproape.
Galeria trebuie sa aiba personalitate si un cod de conduita. Sa stie ca o lupta sportiva poate fi cīstigata prin respect fata de arbitru, fata de echipa preferata, fata de galeria adversa. Si, nu īn ultimul rīnd, fata de ceea ce reprezinta un meci de fotbal.
Vino pe stadion! Sustine-ti echipa favorita si ProSport te va premia! Urmareste īn fiecare zi de luni a returului ziarul ProSport si afla pe ce loc īn clasamentul Trofeului Fairplay se afla galeria echipei tale. Fii fairplay si ProSport te premiaza!

Mecanism de notare a galeriilor

Se puncteaza
1. Impresia artistica (imnuri cāntate pe stadion, steaguri si bannere, culoaera galeriei)
2. Sustinerea echipei pe durata īntregii partide
3. Sustinerea echipei īn momente dificile
4. Comportament civilizat fata de galeria adversa
5. Prezenta īn numar mare la stadion (mai ales īn deplasare)

Se depuncteaza:
1. Comportament violent (altercatii cu fortele de ordine sau cu ceilalti suporteri atāt īnainte cāt si dupa meci)
2. Injurii la adresa arbitrului si a galeriei adverse
3. Injurii la adresa unei alte echipe īn afara de cele doua de pe teren
4. Injurii la adresa echipei proprii


vizualizare afis


Clasamentul Galeriilor Fairplay (etapa a X-a)


Loc Clasament Punctaj
1 CFR Cluj 72 pct
2 Rapid 72 pct
3 Steaua 72 pct*
4 Poli AEK 67 pct
5 U. Craiova 66 pct
6 Farul 65 pct
7 Dinamo 63 pct*
8 Poli Iasi 59 pct*
9 Apulum 55 pct*
10 Otelul Galati 51 pct*
11 FC Arges 51 pct*
12 FC Brasov 50 pct
13 FCM Bacau 47 pct
14 National 45 pct*
15 Sportul Stud 31 pct
16 Gloria 18 pct

* - echipele au un meci mai putin disputat

Angelina Jolie
22nd October 2004, 12:44
La meciul cu Steaua promit sa fac poze. Multe.

andrei_cj
22nd October 2004, 22:38
Asa te vreau si se ne spui unde le pui!
Dar tu cum intrii cu camera digitala te lasa?

TZEFERU
23rd October 2004, 01:46
Valy trimiti pozele si le pun pe site-ul unde sint si pozele CFR-Poli.

Angelina Jolie
25th October 2004, 11:16
Am intrat si nu m-a intrebat nime de sanatate. Am facut vo 50 de poze. Tzeferu zi din nou pe Mess unde sa ti le trimit ca am sters adresa aia din gresala.

TZEFERU
26th October 2004, 08:44
Poze CFR Cluj - Steaua Buc. (http://cfrcluj.itgo.com/CFR_Steaua.html)

Multumim Valy de poze. Sint faine. HAI CFR!

Angelina Jolie
26th October 2004, 20:48
Daca mai vrei iti mai trimit, ca mai am multe, dar is cam variatiuni pe aceeasi tema. Las ca bag si cu Otelu'. Numai ca acolo vreau sa surprind bucuria de final.

Angelina Jolie
31st October 2004, 22:45
Tzeferule am trimis o noua portie de la meciul cu Otelul. Baga-le pe site.
HAI CFR-uuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!

TZEFERU
1st November 2004, 06:58
Poze CFR Cluj - Otelul Galati

http://cfrcluj.itgo.com/CFR_Otelul.html

Angelina Jolie
21st November 2004, 15:31
Poze de la meciul cu Bacaul. Va zice Tzeferu indata unde le gasiti. Stati pe play, ca mai vin si de la Brasov.

PS Am si un film de vo 30 Mb cu golul din 11 m. Este vreo posibilitate sa-l punem cumva pe net?

TZEFERU
21st November 2004, 22:26
Am sa pun pozele cit de repede pot. Vezi daca gasesti vre-un compresor pentru filmulet, nu avem 30 MB spatiu sa il punem. Incearca sa il faci mai mic cam 5 MB ar fi OK, dar sa nu strici calitatea prea mult.


Poze CFR Cluj - FCM Bacau (http://cfrcluj.itgo.com/CFR_Bacau.html)

Angelina Jolie
29th November 2004, 21:34
Pozele de la Brasov au fost trimise.
FORZA CFR!

andrei_cj
29th November 2004, 21:50
Le asteptam cu nerabdare! :-)

TZEFERU
30th November 2004, 09:27
Am primit pozele, nu am mai apucat sa le pun, am fost foarte ocupat azi.
Am sa incerc azi....(marti).

Pozele de la meciul cu Brasov

http://cfrcluj.itgo.com/FCBrasov_CFR.html

HAI CFR!!!

Angelina Jolie
30th November 2004, 21:54
Buna treaba tzeferule.
Acuma luam noi frumos o pauza pana la primavara si continuam atunci.
FORZA CFR si sper sa continue visul asta frumos si in 2005.

razvi2010
6th February 2005, 09:44
HAI CFR!!!!!!!!! Faine poze Valy!! Am si eu cateva cu Dinamo cand a batut cu 4-2 cainii.

Angelina Jolie
6th February 2005, 20:02
Era sa te confund cu mine. Schimba-ti avatarul ca eu l-am avut primul. Gata. Am pus piciorul in prag. :D :D :D
Daca nu, ma supar si mi-l schimb eu.

Angelina Jolie
20th February 2005, 12:12
Ia ca si l-a schimbat baiatul. Pai Razvi, daca ai poze de la meciul cu Dinamo da-i un pm la Tzeferu si vezi poate i le trimiti si le pune pe site si alea.

hamsterutz
20th February 2005, 13:14
bv mi-au placut pozele in special cele de la meciu cu steaua. bv !!!

andrei_cj
24th February 2005, 11:06
Incepi sa-ti shimbi parerea Hamsterutz .....adika mai demult ziceai intr-un post ca suntem la meci vreo 50.....vezi nu te mai lasa dus de nas de vorbele altora....cerceteaza si dupa aceea vorbeste! papa :-)

hamsterutz
24th February 2005, 20:22
am zis ca suntetzi 100 si ma bazez pe meciul care l-am vazut la tv dintre voi si nu mai stiu cine cand atzi avut penalty in ultima faza. cu nationalu parca, imi cer scuze daca gresesc!!

TZEFERU
25th February 2005, 21:59
Pozele cu Dinamo si Rapid se pot vedea:

http://cfrcluj.itgo.com/CFR_Dinamo.html
http://cfrcluj.itgo.com/CFR_Rapid.html

Ne lispesc pozele cu FC Arges si Sportul la meciurile din GRUIA.
Bine ar fi sa acoperim tot ce se poate..... :ok:

HAI CFR!!!

andrei_cj
26th February 2005, 00:19
cu fc national a fost deplasarec deci tot nu suntem 100 acasa ci in deplasare Hamsterutzu!

TZEFERU
26th February 2005, 01:21
Va rog sa revedeti "reportajul cu sunet" de la meciul U Cluj - CFR Cluj 0-2 de pe Moina. :yeah:

http://cfrcluj.itgo.com/index.html

King of Hell
26th February 2005, 14:58
Va rog sa revedeti "reportajul cu sunet" de la meciul U Cluj - CFR Cluj 0-2 de pe Moina. :yeah:

http://cfrcluj.itgo.com/index.html

mai bine nu puneai linku asta mai tzefe...ce sa vada tara? 40 de cfristi?intr-adevar aveti o galerie care poate rivaliza cu cea a Stelei sau a Timisoarei... :rosu:

andrei_cj
26th February 2005, 18:20
Lasa ma Axaphat.....ca nu ati fost voi la nici un meci de 5 ani incoace cati am fost noi la meciul Dinamo - Cfr deci...asta este....valoarea se vede....nu trebuie prea mult povestit despre ea!
Ce sa mai...zic bine ca ati fost voi multi la meciul din Gruia din returul campionatului trecut.......si v-ati purtata ca niste huligani! Si degeaba ati fost cati asta fost ca tot noi am dominat sonor!

roxana_cj
26th February 2005, 19:17
Mai Axaphat, o sa mori de ciuda intr-o zi! Dar fa si tu asa :headbang: si mai lasa-ne in pauza! Ce tot ai mai baiatule de ataci pe toata lumea? Eu cred ca in subconstientul tau putin bolnav totusi esti un suporter inrait a lui CFR! :o: :ciocan:

King of Hell
26th February 2005, 19:56
Mai Axaphat, o sa mori de ciuda intr-o zi! Dar fa si tu asa :headbang: si mai lasa-ne in pauza! Ce tot ai mai baiatule de ataci pe toata lumea? Eu cred ca in subconstientul tau putin bolnav totusi esti un suporter inrait a lui CFR! :o: :ciocan:

Pur si simplu superb... :ok:

PS Nici Freud nu si-a dat seama, si cu atat mai putin imi voi da eu seama..."CE VOR FEMEILE?" :mda:

Angelina Jolie
26th February 2005, 20:29
Lasa-nee, lasa-nee. Ai zis ca nu mai postezi pe forumul asta. Atunci tine-te de cuvant bai suporter al celeilalte echipe a Clujului. FORZA CS DEVA!


Am ceva poze de la meciul Steaua Valencia. Daca va intereseaza pe careva dati un pm cu adresa de mail.

roxana_cj
26th February 2005, 20:56
Pur si simplu superb... :ok:

PS Nici Freud nu si-a dat seama, si cu atat mai putin imi voi da eu seama..."CE VOR FEMEILE?" :mda:

Ce te tot iei de galerie ma baiatule? Tot zici ca aveti galerie tare si ca e lume la meciurile de pe Moina! Pe dracu! Cand e lume pe Moina 90% dintre ei vin sa-i vada pe oaspeti! :no:

King of Hell
27th February 2005, 00:05
Ce te tot iei de galerie ma baiatule? Tot zici ca aveti galerie tare si ca e lume la meciurile de pe Moina! Pe dracu! Cand e lume pe Moina 90% dintre ei vin sa-i vada pe oaspeti! :no:


Inca o data: SUPERB! :ok:

hamsterutz
27th February 2005, 18:35
axaphat vrei sa mori de inima? lasa ma "negrisori" din cluj sa tina cu CFR, cand ma uit la cartieru lor Gruia seamana cu Pacuretiu din iasi, numa coloratzi si blocuri mai vechi ca decebal!!!

Angelina Jolie
27th February 2005, 18:46
Vezi ca acuma chiar o iei pe aratura si faci confuzii majore baiete. Mai documenteaza-te despre Gruia si mai vorbim. Nu-ti ajung tie bani de pe 3 apartamente din Iasi ca sa iti iei o casa in Gruia. Cat despre colorati eu stiu ca nu locuieste nici unul in Gruia. Sincer acum, ca doar imi cam cunosc vecinii, ca nu-i asa mare cartierul. Ti-am mai zis odata hamsterila: inainte sa vorbesti documenteaza-te.
PS: ai vrut sa zici negrisorii dar te inteleg. Gramatica asta...

andrei_cj
1st March 2005, 12:56
Hamsterutzule tin sa te anunt ca deja o iei pe ulei ca bine zice valy dar lasa ca vi tu aici si o sa te convingi!

andrei_cj
3rd March 2005, 12:54
Ma bine ca sunteti voi bun in Manastur si Marasti ca Ceausescu' i-o adus pe toti taranii de la sate si o facut carteiere precum Manastur si Marasti nicidecum nu o facut cartiere de casa vad ca esti un INCULT si nici macar chestile despre tara nu le stii......deci mai baiete aminteste-ti de epoca Blocurilor Gri iti suna cunoscut? aaaaaaaa defapt ai 18 ani nu ca eu asi avea mai multi dar macar m-am documentat.....deci HIV draga deocamndata mai asteapta cativa ani ca sa poti spune ceva interesant dar mai ales ADEVARAT!

P.S. Cat despre stadionul vostru PICA PE VOI!!!!

King of Hell
3rd March 2005, 14:12
Balada cfristului:

"Tot ce spun uita pana maine, vorbeste spirtul pentru mine..." :rosu:

Angelina Jolie
3rd March 2005, 18:07
Ia-ti liber mai "studentule". Ia-l pe asfalt de mana si plimbati-va printre superbele blocuri din zoomanastur. Acolo unde de la geamul apartamentului auzi perfect ce vorbeste vecinul de cu 3 blocuri mai incolo. Un cartier "superb" intr-adevar, la fel ca si stadionul ala ce sta sa se darame acolo langa somes, unde stau sobolanii. Cea mai mare fericire a mea este sa stiu ca zi de zi suferiti pt ca voi va zbateti in mocirla si noi defilam. Este superb sa stiu ca va roade invidia. FORZA CFR GRUIA!

roxana_cj
3rd March 2005, 19:31
A mai aparut inca un gandac! Bai HIV mie chiar mi-e mila de tine. Nu m-ar mira daca as afla ca nu ai fost niciodata in Gruia. Pentru ca altfel nu se explica faptul ca nu stii cum arata.
Daca vrei te duc la un meci sa nu te ratacesti cumva! Sa vezi si tu cum arata Gruia! Dupa aia mai vorbim! :)

Angelina Jolie
3rd March 2005, 20:21
Pai is suparati ca nimeni nu-i baga in seama pe threadul lui u Cluj, pe care mai mult scriu tot ceferistii decat ei, si au venit sa-si reverse veninul aici.
Acum a aparut unul pe intern care baga la threaduri noi, sa-i bage si pe ei cineva in seama. Dar tot degeaba.

andrei_cj
3rd March 2005, 23:54
Mai HIV nu fi penibil deci Gruia nu e in centrul orasului dar nu stiu de ce presimt ca o sa va pierdeti cat de curand stadionul caci la cum joaca CFR vrea performanta si nu stiu cui o sa-i fie dat stadionul municipalitatii echipei care e in A si in Inter Totto si din astea(asta in cazul in care prindem o cupa Inter Totto) sau echipei care se zbate in mediocritate? Cred ca acum te-am pus pe ganduri...bucurati-va cu ce aveti ca oricum NU E AL VOSTRU'
Fratilor Uisti eu va spun inca o vorba nu mai comentati de altii cand voi va zbateti intre desfintare blaturi mediocritate divizia.....beeeeeeeee......si alte chestii din astea....bucurati-va cu ceea ce aveti si pe restul lasatii in pace!!!!

Angelina Jolie
4th March 2005, 17:55
Pe voi nu va prea baga in seama lumea pe nicaieri mai nou. Asta va roade asa tare. Dar ce sa-i faci, se invarte roata. Voua v-a trecut momentul de glorie in timp ce noi continuam sa urcam. Asta e realitatea si NU aveti ce face in privinta asta degeaba va tot zbateti ca pestii pe uscat. Punct si ne vedeti in 11 martie la ora 20 pe National TV.

andrei_cj
4th March 2005, 19:51
Ca bine zici Valy urmeaza un meci important si noi ne canalizam energiile pe amanunte din acestea neimportante....ne vedem la meci FORZA CFR!

roxana_cj
4th March 2005, 21:04
Ne vedem la stadionul din Gruia... Cred ca asta ai vrut sa zici!
Daca se "U" desfiinteaza (si cred ca nu mai are multe) CFR va fi echipa Clujului.
Si oricum cei din tara stiu o singura echipa a Clujului: CFR; ca noi suntem in A.

Angelina Jolie
10th March 2005, 11:56
Sper ca se gaseste cineva printre cei care mergeti la Timisoara sa faca si niste poze.
FORZA CFR!!! FORZA CS DEVA!!!

radus
15th March 2005, 11:22
Hello,

am facut eu niste poze la Timisoara, din pacate nu mi-au iesit toate, erau -10C ...:(
cum sa fac sa le postez ?

andrei_cj
15th March 2005, 15:32
Vorbeste cu Tzeferu da-i un private si rezolvati voi!

King of Hell
15th March 2005, 15:46
Ne vedem la stadionul din Gruia... Cred ca asta ai vrut sa zici!
Daca se "U" desfiinteaza (si cred ca nu mai are multe) CFR va fi echipa Clujului.
Si oricum cei din tara stiu o singura echipa a Clujului: CFR; ca noi suntem in A.

Tu fata, ai o logica..... :rosu:

TZEFERU
15th March 2005, 17:26
Radus ti-am trimis un privat, poti sa mi le trimiti.

gruppo_centrale
15th March 2005, 20:03
Domnule coleg Axaphat, stimate confrate HIV,

Intre atitea mesaje semi-geniale debitate de o adunatura care se cred "suporteri", ("simpatizanti efemeri" fiind termenul mult mai adecvat situatiei reale), opiniile D-voastra solid argumentate si documentate reprezinta faclii care imprastie bezna ignorantei! :))))))))
Inimitabilul mod de a se contrazice pe ei insisi este un stil omniprezent in dizertatiile lor mizere! Chiar, roxana, pina la urma cum ramine? cfr ESTE echipa Clujului, sau VA FI in cazul in care "U"nicul club de suflet s-ar desfiinta? Adevarul, mititico, nu salasluieste in nici unul din cazuri, cfr-ul fiind ANONIMI, respectiv "U" nu are cum sa se desfiinteze DIN MOTIV DE SUPORTERI. Amanunte iti voi oferi in cadrul meditatiilor, doar nu dau consultatii gratuite!

roxana_cj
15th March 2005, 21:14
Da da... Cred ca le vei da tu bani jucatorilor!
Nu ma face sa rad ca esti penibil!
CFR anonimi? Nu prea cred! Doar sunt in divizia A pe locul 6!
Asa ca .......

King of Hell
15th March 2005, 21:44
Daca ati ajuns sa va laudati cu faptul ca cfr e pe locul 6 in A dupa 28 de ani , si vezi doamne asta e motivu' pentru care sunteti respectati atunci chiar nu mai am cuvinte...pai si Alba Iulia a promovat in A, si nime' n-o respecta. U Cluj a fost este si va fi echipa Clujului. Hai pa!

Angelina Jolie
16th March 2005, 09:34
Mai mucegaiti voi vreo 3 4 ani prin Bee si apoi mai vorbim noi. Si asa sunteti cam marginalizati.
FORZA CFR!!! FORZA FC BIHOR!!!

roxana_cj
16th March 2005, 20:13
Pentru tine Axaphat u e echia Clujului. Din punctul meu de vedere CFR e echia Clujului. Fiecare cu parerea lui!

TZEFERU
17th March 2005, 09:54
Poze din meciul Poli - CFR

http://cfrcluj.itgo.com/index.html gasiti linkul in josul pagini in stinga.

Radus, merci de poze.

Virus
17th March 2005, 16:37
Se pare ca orice argumente logice li s-ar da suporterilor de la U ei nu doresc sa recunoasca ca incearca sa mentina in peisaj o echipa care nu mai are viitor in Divizia A. Cu toate aceastea ei raman cu marea satisfactie de a inflorii niste prostii pe internet despre echipa CFR-ului care este in divia A si va ramane pt mai mult timp acolo.
Si ca sa ma iau de ei intr-o maniera politicoasa ( nu de alta dar deja ma scot din sarite cu prostiile lor ) trebuie aratata realitatea. CFR-Ecomax CLUJ > u Cluj.
In concluzie: CINE TINE CU CFR LA u Cluj SA LE DEA.... :degete:

King of Hell
17th March 2005, 17:24
Poi ma racniti la noi ca dam poze defaimatoare la adresa cfrului si de fapt voi va dati singuri foc la valiza..ce ii ma cu aia? aia is ULTRASII?=))lololol vai de mine...:D

gruppo_centrale
17th March 2005, 19:41
bravo, virus, esti cel mai valoros, pustiu'! ai pus punctul pe "i"! hai, dragutzule, pe la meciurile lui "U" sa ne explici ce ai vrut sa spui cu imaginea aia mishcatoare! doar ti-au spus cu totii pe-aici ca la meciurile "Universitatii" nu-s decit o mina de oameni, iar suporteri numai HIV, Axaphat si cu subsemnatul! adu si un prieten la fel de istetz ca tine. ba, stii ceva, adu-i pe toti! (daca nu stringi paduchii impreuna, nu-i stirpesti in veci...) primul pas va fi sa ti-l prezint pe Erji, un tip timid, care te va aduce intr-o forma fizica de invidiat! apoi, de indata ce ajungi la Ortopedie, te trag eu in gips, ca sa nu mai ai dubii in privinta numarului real de oase din propriul organism! facem asa? TE facem asa? iar degetele alea care te incomodeaza ti le facem supozitoare. te vom externa ameliorat de 1 noiembrie! numai sanatate si hai pe la "U"nicul stadion!

Angelina Jolie
17th March 2005, 22:36
Pe unicul stadion care e in pericol de daramare? Acolo intr-adevar iti pui viata in pericol daca mergi. Nu de alta dar poate cadea oricand cu tine.
PS domnu sapte, nu crezi ca deja te injosesti cam mult ca sa treci la amenintari din astea penibile? Adica tu ca un "student" adevarat, odata ce ai epuizat argumentele logice vrei sa convingi omul prin bataie sau cum?

Virus
18th March 2005, 16:49
Draga Gruppo Centrale, eu iti intaleg frustrarile :) Pana la urma trebuia sa iti dai arama pe fata si de fapt sa iti arati adevarata inteligenta :headbang: Poate ca ai ocazia sa prinzi un CFR-ist pe strada si sa ii dati o bataie tu si cu Erji de sa il bagati in spital. Dar voi nu intalegeti ca tocmai lucrurile astea face ca respectul vostru sa cada la minus si sa fiti urati de CFR-isti. Cand sunt mai multi CFR-isti nu mai aveti acelasi curaj. Si chiar daca bateti niste suporteri sa stii ca echipa nu moare si intodeauna va fi lume care sa strige FORZA CFR. Nu o sa te apuci acuma tu si cu Erji sa bateti tot Clujul. Revino ma baiete cu piciarele pe pamant ca deja ma plictisesti. Chiar trebuie sa explic fiecare lucru in pare ca la niste copii de doi ani??? :sleep:

P.S. Sufletul pentru CFR nu moare, oricata bataie ar manca un suporter. Si ca sa stii ca nu mi-e frica de voi ca oricum CFR E VIATA MEA!
Ia lectii si tu de la un suporter adevarat!!!

Angelina Jolie
18th March 2005, 16:57
u CLUJ, TE URASC!!! Din tot sufletul meu!!!

ultra-delia
18th March 2005, 17:03
Ce de oameni suparati!
Gruppo_Centrale, nu are rost sa te iei in gura cu astia! Ei posteaza semne obscene, dupa care tot ei sar cand sunt amenintati cu o bataie buna. N-ai ce le face.

King of Hell
18th March 2005, 17:12
Voi chiar vreti sa incepem si noi vanatoarea ca in Bucuresti? Cum patesc pe acolo rrapidistii cand is vanati de dinamovisti si stelisti? Hai mai bine nu....ca ramane cfru fara galerie in 2 zile si nu mai am io cu cine ma certa pe forum.

Virus
18th March 2005, 17:16
Pei acuma la bune... e clar ca voi nu sunteti aici pentru ca iubiti echipa CFR-ului. Asa ca e clar ca noi va uram pe voi si voi ne urati pe noi. Diferenta e ca voi sunteti cei cu frustrarile mai mari. Daca e sa ne punem la bataie cred ca avem mai multi oameni daca e pana acolo. Si sa stii ca noi nu suntem ca cei de la U care cum sunt mai multi suporteri repede sa sara la bataie sa bata CFR-isti. Daca ar fii asa cred ca deja multi suporteri de-a lui U umblau prin spitale. Aici e diferenta de mentalitate. Si treaba cu semnele obscene... este sa va pun in evidenta ciuda pe care o aveti fata de noi. Vad ca tine figura, mai ales daca va simtiti asa ofensati. Daca nu va place nu mai intrati pe linkurile ce contin CFR Cluj. :lol:

King of Hell
18th March 2005, 17:20
Ma abtin de la orice comentariu....adica tu imi zici mie ca voi daca ati vrea ne-ati spulbera pur si simplu sau ce? Stai ca acum declara unu de la sportu studentesc ca in 2 zile omoara toti stelistii din peluza nord...poi voi si ce armata fratilor?

Virus
18th March 2005, 17:25
Nu asta am vrut sa iti spun... Se pare ca omu tre sa iti dea mura in gura. Noi daca vedem un U-ist pe strada nu sarim ca boii la bataie pentru ca avem cultura spre deosebire de voi. Cand am vazut suporteri cu fulare de la U si eram mai multi le-am dat pace in cel mai rau caz i-am injurat si ne-am spus: Lasa-l pe saracu ca oricum e vai de el in divizia B.

ultra-delia
18th March 2005, 17:27
Mi-a povestit gruppo_centrale cit sunteti de viteji voi, vishinele. V-ati luat 10 contra 2 in fata clubului SEVEN, de v-au lasat body-guarzii pe-afara, iar pe cei doi "U"isti i-au lasat sa intre fara sa plateasca nimic! :P
Si a mai fost un amanunt: "U"istii aveau fulare, voi - doar alcool in vene! Avantaj "U"!

King of Hell
18th March 2005, 17:30
Nu asta am vrut sa iti spun... Se pare ca omu tre sa iti dea mura in gura. Noi daca vedem un U-ist pe strada nu sarim ca boii la bataie pentru ca avem cultura spre deosebire de voi. Cand am vazut suporteri cu fulare de la U si eram mai multi le-am dat pace in cel mai rau caz i-am injurat si ne-am spus: Lasa-l pe saracu ca oricum e vai de el in divizia B.



Exista o explicatie logica pentru faza asta...daca voi sunteti 10 si vedeti un Uist si il bateti pentru ca e Uist, pentru Uistu ala batut o sa fie batuti 100 de-ai vostri si nu vreti asta, si sunteti constienti de asta. Statutul de Uist in Clujul asta iti ofera imunitate. :ok:

Virus
18th March 2005, 17:33
Daca nu te-ai maturizat pana la varsta asta am multe motive sa cred ca nici nu o vei mai face. Nu ma mai obosesc ca numa imi pierd timpul, mai bine ma duc sa ma pregatesc de meciul de maine cu Gloria. Hai PA!

Angelina Jolie
18th March 2005, 17:37
Mi-a povestit gruppo_centrale cit sunteti de viteji voi, vishinele. V-ati luat 10 contra 2 in fata clubului SEVEN, de v-au lasat body-guarzii pe-afara, iar pe cei doi "u"isti i-au lasat sa intre fara sa plateasca nimic! :P
Si a mai fost un amanunt: "u"istii aveau fulare, voi - doar alcool in vene! Avantaj "u"!
Tu de unde ai mai aparut? Cre ca au dat astia sfoara in tara ca sunt cam putini pe aici pe forum si se fac de ras.
Dar, sa revenim: eu personal, intru unde mi se scoala si cand mi se scoala, ca sa zic asa, si inca cu fularul lui CFR la gat.
FORZA CFR! FORZA BIHORU"! iar pt voi HAI DESFIINTAREA!

Virus
18th March 2005, 17:45
Delia draga vorbesti din auzite... la voi circula numai telefonul fara fir. Cunosc mai bine situatia cu Bodyguarzi din seven si din 69. Dar cam atata stiti voi cei de la U... zvonuri!
VAI DE U!

andrei_cj
19th March 2005, 09:55
Statutul de Uist iti confera Axaphat momentan doar umilinta.....ca bataie nici macar nu meritati!

andrei_cj
19th March 2005, 12:44
Si inca ceva...cu amenintarile las-o mai moale ca nu se stie niciodata.....asa ca momentan cat timp jucati in divizia Beeeee ciocu' mic si joc de glezne :-)))

hamsterutz
20th March 2005, 09:15
ce atata bataie ma? atzi crescut huligani ce drq? voi avetzi galerie de 2 ani si stitzi sa si batezti deacuma? phiuu da ce se jmechereste lumea asta!!!
P.S. pe un forum zicetzi ca voi suntetzi cultzi si nu batetzi u-isti aici zicetzi ca ii batetzi!!!! va hotartzi azi? apropo ce fel de galerie avetzi? ultras sau hooligans? sau nu stitzi??

TZEFERU
20th March 2005, 10:02
Stati linistiti ca nu bate nime' pe nime'.

Angelina Jolie
20th March 2005, 11:15
apropo ce fel de galerie avetzi? ultras sau hooligans? sau nu stitzi??
Suporterii celeilalte echipe au o grupare de-i zice ultra curva groapa hooligans. De astia ce mai zici? Ei sunt de ambele feluri. Asta denota ca "ultrasii" de pe moina habar nu au cu ce se mananca miscarea ultra sau hooligans. Cat despre noi cred ca in viitor se va tinde spre o grupare de tip ultras. Deocamdata sunt mai la inceput baietii.
FORZA CFR!!!

roxana_cj
20th March 2005, 16:07
@hamserutz Daca te-ai uitat la tv ai vazut ce galerie avem. Si daca ai un pic de minte tragi singur concluziile!

King of Hell
20th March 2005, 16:13
Cum sa iti zic io tie roxana dar cam toate meciurile cfrului is transmise de telesport care se prinde numa in ceva cartier din Bucuresti sau nu se transmit...asa ca nu a avut unde sa vada baiatul...de fapt nu ar fi avut oricum ce sa vada.Hai pa.

roxana_cj
20th March 2005, 16:17
Nu vorbeam cu tine! Nu te mai baga ca musca in lapte! Tocmai de-aia am zis pentru ca nu are de unde sa stie ce galerie are CFR!

gruppo_centrale
20th March 2005, 20:44
tot ce a postat Delia e adevarat. despre ciocnirile din fata clubului seven, si tot restul. erai si tut de fatza, herpes-virus? nepoate, ti s-a urcat miscarea "ultras" la cap! in sensul ca HABAR N-AI de ce e nevoie pentru asa ceva. voi - "hooligans"? atunci cind nu veti mai consuma alcool 'eftin care va distruge rapid ficatul si va face incapabili de efort. ca e un efort si sa te bati, sa stii... cita vreme "cfr e viata ta" (iti dai seama ce penibil suna?) nu te vad capabil de lucruri mai intelignte. sa stii ca a fi ultras include un simt inteligent al umorului de care nu pari prea capabil... :)
valy, minte mica, ce faci tu cind si unde ti se scoala?! pai ar cam trebui sa gasesti repede o femeie sau fuga direct la baie (cazul tau), nu sa bantui prin cluburi, da' de iti trece! faza cu fularul e slabuta... nici draq nu va vede cu fularul, ca e de prost-gust sa fii frinar! nici naiba nu se lasa agatata de un mitocan...
cit despre "U.C.G. Hooligans", adica ULTRAS CURVA GROAPA HOOLIGANS, iti fac legatura cu Erji si alti baieti de comitet din Marasti, sa-ti explice rapid mixtura de "ultras" cu "hooligan"; e un concept nou pentru tine, existent insa din 2002, de la festivalul "ARDE gRUIA!" le voi spune baietilor ca-i cauti... :ciocan:

hamsterutz
21st March 2005, 00:24
tare as vrea sa-l cun pe erji asta ca am auzit multe de el :)!!!
roxana esti fata te inteleg n-ai treaba cu fotbalul apoi cu galeria, da eu daca nu stiu ceva nu ma bag tu de ce o faci???!!!

andrei_cj
21st March 2005, 12:43
Mai oameni buni nu fiti penibili.....cu batausii vostrii.....cum adika veniti cu texte de 2 lei cum ca "pe astia nici salvarea nu-i baga in seama"

P.S. Eu mai am o singura intrebare pentru voi si va rog foarte mult sa nu fiti penibili.....so......de ce scrieti pe acest forrum daca noi suntem tigani alcoolici betivi.....nu avem echipa...patronul e Ungur.....(nu ca al vostru nu ar fii) dar al vostru e mai bun de cat al nostru......daca tot ceea ce inseamna CFR inseamna inferioritate? Aspirati si voi mai sus....intrati la echipe superioare voua nu la cele inferioare.....so.....va rog sa renuntati sa scrieti aici..........pentru ca un forrum presupune comunicare....nu cearta...si amenintari...scrieti si voi pe forrumuri unde sunt ultrasi.....nu pe forumuri unde sunt copii de 10 ani..........va rog renuntati!!!

Va Multumesc Anticipat!

HIV
21st March 2005, 13:49
Mai oameni buni nu fiti penibili.....cu batausii vostrii.....cum adika veniti cu texte de 2 lei cum ca "pe astia nici salvarea nu-i baga in seama"



Va baga in seama atata timp cat nu dati de un Erji . Daca il intalniti insa , dupa ce termina cu voi chiar ca nu va mai baga salvarea in seama .

roxana_cj
21st March 2005, 18:35
tare as vrea sa-l cun pe erji asta ca am auzit multe de el :)!!!
roxana esti fata te inteleg n-ai treaba cu fotbalul apoi cu galeria, da eu daca nu stiu ceva nu ma bag tu de ce o faci???!!!

N-am nici o treaba cu fotbalul? Dar tu de unde stii?
Vezi ca iar vorbesti in necunostinta de cauza! Am zis de galerie pentru ca am fost si eu acolo spre deosebire de altii care nici macar n-au vazut meciul! :rosu:
PS Nu te mai lua de mine fratele meu ca eu n-am nici o treaba cu tine.

TZEFERU
21st March 2005, 20:37
Pozele cu Gloria sint puse.

http://cfrcluj.itgo.com/index.html

Angelina Jolie
22nd March 2005, 14:46
cit despre "U.C.G. Hooligans", adica ULTRAS CURVA GROAPA HOOLIGANS, iti fac legatura cu Erji si alti baieti de comitet din Marasti, sa-ti explice rapid mixtura de "ultras" cu "hooligan"; e un concept nou pentru tine, existent insa din 2002, de la festivalul "ARDE gRUIA!" le voi spune baietilor ca-i cauti... :ciocan:
Adica voi ati inventat miscarea ultra huliganica sau ce sa inteleg? Eu zic ca suferi de mania grandorii doctore. Cat despre restul ineptiilor nu cred ca are rost sa iti raspund.

ultra-delia
22nd March 2005, 16:47
Gruppo, se pare ca vb cu peretii aici... Una scrii, alta se intelege. ERA VORBA DE
mixtura de "ultras" cu "hooligan" CA FIIND O QUESTIE NOUA! :ciocan:
Scria mai deveme tipul ala care nu stie in ce divizie ii este Frina ca pe-aici sunt numai mucoshi de 10 ani!!!?!?! El tre' ca stie cel mai bine...
A propos, ce mishto a fost simbata, un week-end inseninat de "gherla" cfrista! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Virus
22nd March 2005, 17:35
DIVIZIA B!!! :cya:

andrei_cj
22nd March 2005, 18:01
Lasa ca sunteti voi mai aproape de divizia A LOL :-P

Angelina Jolie
22nd March 2005, 21:07
Mai suporteri ai celeilalte echipe, frustrarile voastre sunt tare amuzante.

hamsterutz
23rd March 2005, 09:00
N-am nici o treaba cu fotbalul? Dar tu de unde stii?
Vezi ca iar vorbesti in necunostinta de cauza! Am zis de galerie pentru ca am fost si eu acolo spre deosebire de altii care nici macar n-au vazut meciul! :rosu:
PS Nu te mai lua de mine fratele meu ca eu n-am nici o treaba cu tine.
pai daca vb numa prostii :)

Virus
23rd March 2005, 18:31
Mai Hamsterutz vreau sa te intreb si eu ceva... Tu zici de altii ca spun doar prostii dar tu chiar ca habar nu ai de fapt de ce se intampla la Cluj si atunci nu ai cum sa critici pe altii, doar asa ca sa nu taci din gura. Mi-ar placea sa stiu si al carei echipa esti suporter? POLI IASI cumva? De aceea intreb, ca scrie pe tine Iasi. In legatura cu galeria CFR-ului, daca ai fost cumva la meciul Poli Iasi - CFR Cluj in tur, ai fi putut vedea cum ardea o ceapica si un fular de-a lui U :lol: asta daca nu erati prea disperati sa va bateti pentru niste fulare gratis doar pentru ca nu aveti 100.000 sa dati pe un fular. Si observ ca tot iti dai cu parerea si poate crezi ca la un moment dat nu se ia nimeni de tine sa te ia la intrebari. Suntem pe forum, la o adica spui ce doresti dar de la un timp devine agasanta treaba mai ales daca nu stii care e subiectul. Te bagi si tu ca musca in lapte cu alte cuvinte spus. Si nu te mai lua de Roxana pentru ca deocamdata stie mult mai bine ca tine care este situatia.

roxana_cj
23rd March 2005, 20:31
Mai Hamste tu fluctuezi intre simpatie si prostie...

Angelina Jolie
23rd March 2005, 21:46
chiar daca am ramas putzini , suntem curati si adevarati , cu mult peste voi .
In sfarsit unul care recunoaste.

King of Hell
23rd March 2005, 21:47
Ma io propun o chestie noua, ca deja e demodata faza cu arsul fularelor cu cfr la meciuri..hai dam foc la un cfrist...:drak:

Angelina Jolie
23rd March 2005, 21:51
Ma axaphat ai zis ca o sa incerci sa te abtii de la a debita tampenii. Ori asta ce tocmai ai zis-o e mama tampeniilor. Vrei sa vezi "universitatea" din gherla pe dinauntru sau ce?

King of Hell
23rd March 2005, 22:28
No scuze ma, nu m-am putut abtine :rolleyes:...zis-o am din exces de zel.

andrei_cj
23rd March 2005, 23:40
Mai dati-va foc voua ca oricum nu valorati doi lei cu ehipa aia de divizia B sper C mai mult decat sper A! FORZA CFR NICIODATA UISIT!

TZEFERU
24th March 2005, 00:59
Am mai pus citeva poze cu Bistrita.

http://cfrcluj.itgo.com/index.html

King of Hell
24th March 2005, 11:05
nu ca e buna ideea . Dar ar trebui sa incepem cu cociuba aia de lemn din fatza la tribuna din gruia pe care scrie "Hai ***" .


Ma nu te supara, dar esti prost...acum cand o sa arda cocioaba aia pe noi 2 o sa ne caute ca au drept dovada postarile. Acum probabil o sa dai in vileag si fazele alea ce aveam de gand sa i le facem Iuliei Muresan. :mda:

Angelina Jolie
27th March 2005, 19:24
Ma, cand va da Iuliu Muresan una cu burta peste cap zburati 5 metri.

Virus
30th March 2005, 00:35
Hiv, trebuie sa recunosca ca esti tare!!! :lol: PROST Da e simplu sa vorbesti in necunostinta de cauza. Nici nu stii ce se intampla la CFR. Si nu cred ca stii dar la noi o grama de oameni din tribuna care nu sunt in galerie au fulare cu CFR. Si la noi un fular costa 250.000 Asta doar pt tine daca te intreaba cineva. Sa nu mai spunem de tricouri care intradevar sunt cele de duzina cu 200.000 dar avem si cele errea care sunt peste geaca vostra de 1.500.000 :lol: Deci nu stii... In primul rand nu am mare treaba nici cu cei de la Iasi, pentru ca am stat de vorba si cu cativa din galeria lor. Pentru ca si acolo sunt oameni si nu doar gUnoaie. Iar de Hamsterut... trebuia sa ii inchida cineva gurita ca prea vorbea in necunostinta de cauza. Pana la urma fiecare suporter cu galeria lui.

Virus
30th March 2005, 00:37
Aaa... era sa uit :) v-ar sta foarte bine dupa gratii mai ales in alb-negru :lol:

ultra-delia
30th March 2005, 10:55
looooooooool, HIV! Andrei_cj, esti TOTAL! Poti sa storci lacrimi din pietre si spirit ultras din frinari! Virus mic si rrrrau, banii de care ai scris nu ii string prin propriile forte suporterii frinei intr-o viata! :happy :happy
Aha! Deja suntem infractori! Las-o mai moale cu stalinismele, proletar mic!

King of Hell
30th March 2005, 11:34
Hiv, trebuie sa recunosca ca esti tare!!! :lol: PROST Da e simplu sa vorbesti in necunostinta de cauza. Nici nu stii ce se intampla la CFR. Si nu cred ca stii dar la noi o grama de oameni din tribuna care nu sunt in galerie au fulare cu CFR. Si la noi un fular costa 250.000 Asta doar pt tine daca te intreaba cineva. Sa nu mai spunem de tricouri care intradevar sunt cele de duzina cu 200.000 dar avem si cele errea care sunt peste geaca vostra de 1.500.000 :lol: Deci nu stii... In primul rand nu am mare treaba nici cu cei de la Iasi, pentru ca am stat de vorba si cu cativa din galeria lor. Pentru ca si acolo sunt oameni si nu doar gUnoaie. Iar de Hamsterut... trebuia sa ii inchida cineva gurita ca prea vorbea in necunostinta de cauza. Pana la urma fiecare suporter cu galeria lui.


Daca tot veni vorba de prietenul meu Hamsterutz, impreuna v-am pregatit o surpriza pentru meciul din Gruia... :drak: (hihihi ramane cfrul fara galerie :evil: )

andrei_cj
30th March 2005, 14:11
Eu am tricou errea cumparat care e treaba? si am 3 tricouri cu 200 de mii de lei cumparate si 3 fulare...tot cumparate...care e treaba? fa si tu un calcul...si pe langa...asta.......sunteti niste GUNOAIE MA!!!!! VORBITI LA VOI PE FORRUM CA DOAR DE ACEEA L-ATI DESCHIS NU? CE NAIBA LASATI-NE in pace cu prostiile voastre.......aici avem de vorbit despre meciuri cu rapid dinamo steaua.....craiova...nu de meciuri cu Sanicolau Mare si Oasu' Negresti.......:-) asa ca vedeti-va de treaba....si scrieti la voi pe forrum poate e mai bine!

Angelina Jolie
30th March 2005, 16:29
De unde ti-ai cumparat tricoul errea? Ca vreau sa imi iau si eu dar nu stiu ce unde.

Virus
2nd April 2005, 00:08
Andrei... nu te strofoca ca degeaba te strofoci. Cel mai simplu ar fi sa le ignoram postarile sa nu raspundem nici unul la provocarile lor si apoi si-ar da seama de fapt care echipa e in plus prin Cluj. UN SINGUR CLUJ EXISTA IN A SI ACELA E CFR-CLUJ. Vedeti pe: http://www1.soccerstand.com/romania.php
Ne vedem in BUCURESTI! FORTZA CFR!!!

gruppo_centrale
4th April 2005, 18:33
stai linistit, valigrec, ca nu stie nici el! ba isi cumpara un tricou care inca nu s-a produs, ba isi cumpara 3 tricouri la fel, ba 3 fulare care difera prin gradul de combustie... loooooooooooooool! du-te, mah andrei, mai farmec-o pe delia cu charisma ta. looooooooooool!
virus, un site celebru scrie despre o echipa la fel de celebra. oricum, daca te stropsheshti la ei, iti vor spune ca, da, n-au scris nimic in plus, nu mai era nevoie sa mentioneze si "U" in fata orasului, ca se stie... looooooooooool!

Angelina Jolie
4th April 2005, 23:58
Domnu septica, tu chiar nu stii altceva decat sa te legi de fiecare CFR-ist de pe aici? Mai ia-ti o pauza omule. Am auzit ca vor sa te cheme astia la o emisiune la tv. Aia stii tu: "Si ei sunt ai nostri". Dar cica se mai gandesc ca nu vor sa le sperii publicul, uratanie mica ce esti tu.

gruppo_centrale
5th April 2005, 14:16
valy684569365, ce inseamna "septica"? caci eu sunt baiat de treaba si iti explic oricind ce inseamna "frinar cu pretentii de artist"...
ai dreptate, mos gerila, daca il bag in seama pe fiecare vagonetar de pe aici risc sa ma sufoc de ris ridiculizindu-l! am aterizat pe threadul victimelor! iarta-i, Doamne, ca sunt lipsiti de aparare (si de atac, iar mijlocul e ca si inexistent!...). numai statul de plata al lui pASZKANY ce va mai indulceste viata... hai chenzina!!!!
acum inteleg de ce sunt atitea moace plouate pe aici! nu mai primiti jumatea de bere pentru victorie! hai internarea, ca spirtul din tampoane e moca!

Virus
5th April 2005, 17:37
Ati vrea voi sa fiti acum in A in locul CFR-ului. Asta este... CFR-ul este in A... voi stati si salivati. Acum Clujul e CFR!!!

Angelina Jolie
5th April 2005, 17:41
Septica vine de la sapte, numele care cu onor ti l-ai atribuit numai ca l-ai tradus in engleza sa creada lumea ca esti poliglot. Pe cine ridiculizezi tu amaratule? Pana una alta cel mai ridicol de pe aici esti chiar tu. Ai grija sa traversezi strada numai pe la trecerile de pietoni sa nu patesti ceva ca dupa aceea nu mai am de cine sa imi bat joc.

gruppo_centrale
6th April 2005, 14:57
deci... strada - numai pe la trecere...altceva? cauta-ti, vali029983267578436 o femeie (care-o fi, cum o fi, nu conteaza, de cind face un frinar mofturi?!) si sa-ti toarne un frinar mic (si negricios, asta e) pe care sa-l educi, ca vad ca ai vocatie...
unde lucrezi, mos gerila? informator inainte de '89 si ******** de proximitate dupa? ca prea crezi ca le stii pe toate...
p.s. chiar vrei sa-ti dezvolt ideea cu "frinar cu pretentii de artist"?! las-o, ca mi-e lene.
virus scapat in cap, eu as vrea ca "U" sa fie in Premier League, nu in "A"! dar asta e, ca mi-e Clujul in Est. mai ai alte "istetzimi" in program? ole, ola, cfru' e in A. pina la vara cel mult, si asta numai daca nu retrage arpi rusinea asta de club in C-ul de unde o iesit... bafta cu alba. veti avea nevoie.

Virus
6th April 2005, 21:27
Gruppo... fara suparare... dar te plateste cineva ca sa vorbesti prostii???

Angelina Jolie
7th April 2005, 11:56
bafta cu alba. veti avea nevoie.
Mersi.

andrei_cj
7th April 2005, 13:02
Gruppo Centrale esti super PENIBIL FRATE.......ce sa zic urmeaza meciul cu alba trebuie sa-si revina odata echipa si cred ca ar fi un moment...bun! in rest......ce sa mai zic despre uistii astia de 2 lei....fratilor aveti si voi forrum postati acolo si get out of here!

P.S. Pentru toti uistii din lume : MOMENTAN ECHIPA VOASTRA JOACA JALNIC....STADIONUL E JALNIC.........ULTRASII VOSTRII MERG CAM 10 in deplasare ex:(ACU ARAD - U CLUJ) ......... nu stiu cu ce va puteti mandri? cu TRADITIA....traditia e 0 atata timp cat nu e ajutata cu faptele....deci SUNTETI PENIBILI!

gruppo_centrale
7th April 2005, 19:04
Mersi.
oricind, vali836548326592. hai promovarea! :happy

HIV
7th April 2005, 20:54
ULTRASII VOSTRII MERG CAM 10 in deplasare ex:(ACU ARAD - U CLUJ)

Mancamiai **** ma , noi am jucat cu lanterna rosie si era si deplasare lunga . Ia zii cati am fost la Oradea ? Sau cati am fost in tur la Deva sau UTA ? Ia zii !
Apropo voit cati (20) ati fost la buCUResti cu rrapid ? rrapid e pe 3 , ar fi trebuit sa fiti mai multi !

P.s. Noi NU mergem in deplasare pe bani de tigari (pachet mic de pall mall) . Asa ca taceti din gura si sugeti-o in continuare . **** cfr !

Angelina Jolie
7th April 2005, 21:02
sida, as vrea sa nu iti stearga nimeni mesajul asta ca sa vada toti cei ce citesc pe aici caracterul si limbajul "studentilor".
Andrei te inseli. N-au fost 10 ci au fost 4. Anul trecut CFR-istii au fost 2 autocare pline la meciul din depladsre cu Acu.

Virus
7th April 2005, 23:24
Hiv... stai linistit ca am fost mai multi de 10 si nu e Arad sa zici ca pierzi cateva ore pe drum. Plus ca a fost si Duminica ceea ce inseamna ca multi au trebuit sa mearga la lucru Luni. Asa ca hai sa nu comparam deplasarile din divizia A cu cele din B. Distanta e mult mai mare in caz ca nu stiati!

King of Hell
8th April 2005, 07:46
Da sigur..cati bani ati dat voi pe biletu de tren pana in bucuresti si inapoi? Si acum nu imi zice cum ti-ai cheltuit si ultimii bani pusi deoparte sa iti iei de mancare ca sa ai bani de deplasare...

andrei_cj
8th April 2005, 11:27
Axaphat tie iti da maica-ta bani sa mergi la meciuri in deplasare..poate altii iti strang bani din timp.....fac un sacrificiu' daca intelegi ce inseamna asta..nu stiu ce e rau?
Frate esti un PROST....ORGOLIOS.....FUDUL........nu stiu cum sa-ti mai zic sa intelegi......dar faza...este....ca.....nu stiu cum poti fi asa de penibil..frate....nu stiu de cand un ultras trebuie sa fie bogat...daca el reuseste sa-si stranga bani nemancand o saptamana ca sa mearga la meci....unde e problema?

P.S. Fratele..meu Virus....ati fost 10 la Arad si asta conteaza...faptul ca o trebuit sa mearga la lucru' e o scuza..dar nu totala.....mai nou daca mergi la arad nu apuci sate intorci...inapoi..... tot duminica...sa dormi bine si sa pleci la lucru'....hai sa fim seriosi.....dar de fapt ce stiti voi despre lucru' e usor sa ceri la mamica bani....de deplasari....SUNTETI PENIBILI!

Angelina Jolie
8th April 2005, 11:31
Mah, vezi ca Virus e de-al nost'. Cre ca ai incurcat borcanele. Si iti repet nu au fost 10 la Arad ci 4(patru).

gruppo_centrale
8th April 2005, 12:29
vali579275, fratele tau "...an...dr...ei..." e intr-o stare mai delicata. vesnic. un sindrom pseudo-premenstrual prelungit,
"evenimentul" aminindu-se indefinit. personalitatea sa e evident rupta intre tendintele hormonale derutante...
nu, vali07928579, nu a "incurcat borcanele", ci da dovada unui frinar adevarat! tu esti cam corcit cu "ACUist", "bihorean", "UTist", "ineuan" etc. daca te-ai concentra cu adevarat (asa cum faceti voi inainte de fiecare meci, looooooool!) asupra Frinei, cu siguranta ca ai incepe si tu sa tastezi mai multe puncte decit litere. tradatorule!!! :rosu: :rosu: :rosu:

Angelina Jolie
8th April 2005, 15:33
Nu mai vierme. Chestia este ca eu va doresc tot raul din lume. Oricare este adversarul vostru eu tin cu el. In rest mi-s indiferenti si pt mine exista o singura echipa: CFR. Darama-s-ar moina cu voi.

Virus
8th April 2005, 15:39
Axaphat te iei ca noi cat platim pe biletul de tren... Pei ma frate cand o fost U in A cati bani dadeau pe biletul de tren??? De obicei avem 50 de bilete de tren din partea conducerii dar noi la Timisoara am fost 300. Sa nu iti mai spun de cate ori am fost dublu biletelor cu care le-am avut. Sa nu uitam ca si Becali a spus o data ca ar desfiinta galeria lor pentru ca oricum merge pe banii lui in deplasare. Si atunci voi de ce va legati???

King of Hell
8th April 2005, 15:46
Andrei...am senzatia ca vorbeste vinul...

andrei_cj
9th April 2005, 10:53
Axaphat am senzatia ca esti cel mai prost om de pe aceasta planet.....

P.S. Doamne da sa se darame Moina pe voi si sa muriti acolo ca sobolanii!

Virus
9th April 2005, 12:54
Stai linistit andrei ca ei nu au nici o treaba cu moina. Nu cred ca sunt suporteri adevarati de-ai lui U. Ca daca ar fi si-ar vedea de viata lor din divizia B!

King of Hell
9th April 2005, 13:19
Axaphat am senzatia ca esti cel mai prost om de pe aceasta planet.....

P.S. Doamne da sa se darame Moina pe voi si sa muriti acolo ca sobolanii!

Nu imi plac atacurile la persoana dar tu andrei esti sub specie omule..esti undeva intre parameci si sobolan...pe scara evolutiva..vai de capu' tau retardule. :jerk:

Virus
9th April 2005, 23:13
Bah gUnoaie, de ce nu va bateti voi proprii jucatori, ca ei au pierdut!!!

U Cluj uita-te cat traiesc iti dau :degete:

Angelina Jolie
9th April 2005, 23:16
Subscriu.
Tzeferu ti-am trimis ceva poze de la meciul de azi.
HAI CFR!!! BRAVO UTA!!!

gruppo_centrale
10th April 2005, 09:59
virus, uita-te, ia o gura de Lamivudina (=antiviral, incult mic!) si cara-te!
virusurile au si ele demnitatea lor... esti o rusine! daca erai la hotelul Sport ieri, sareai si tu ca berbecu'! te vad cam din aceeasi categorie cu cei care au comis-o pe-acolo.

Virus
10th April 2005, 15:28
Gruppo... esti un nimic in fata mea!!!

andrei_cj
11th April 2005, 15:28
ESTI UN GUNOI IN FATA TUTUROR de fapt asa sunteti toti UISTI!

roxana_cj
11th April 2005, 19:54
gruppo... tu din ce categorie faci parte?

TZEFERU
12th April 2005, 08:20
Pozele CFR - Apulum sint puse.

http://cfrcluj.itgo.com/index.html

roxana_cj
13th May 2005, 17:13
Tzeferule pune pozele de la meciul ci Craiova te rog!

TZEFERU
13th May 2005, 18:42
Am pus pozele, am fost foarte ocupat saptamina asta, scuze de intirziere.

Poze de la meciul CFR - Stiinta Craiova sint puse

http://cfrcluj.itgo.com/index.html

roxana_cj
13th May 2005, 19:00
Cred ca sunt Ok! Mai ales ca eu le-am facut! :D

andrei_cj
14th May 2005, 14:19
:-)

King of Hell
14th May 2005, 14:21
Bravo Roxana...nu stiam ca esti chiar asa de VIP...poze facute de la 1 metru de Anca and CO...:D

andrei_cj
15th May 2005, 00:45
Pai vezi mai Axaphat noi le putem face chiar si poze si pe voi nu va lasa sa stati langa ei! :P no offence but this is the true!

Angelina Jolie
15th May 2005, 10:18
Da chiar asa cum zici. Cand am fost la Brasov, toti care i-am chemat sa vina sa isi faca poze cu mine au venit. Chiar si "vedeta" Anca. Din punctul asta de vedere stam bine.

King of Hell
15th May 2005, 10:32
Ma io cand am fost in cupa la Tg Mures am venit cu jucatorii cu autocarul lor...dar nu vad rostul sa fac poze cu acesti..nush cum sa le zic...jucatori submediocrii de divizia B-C..

Angelina Jolie
15th May 2005, 11:06
De la Targu-Mures puteai veni si pe jos ca nu era asa departe. De la Sanicolau era mai greu.
:happy :happy

King of Hell
15th May 2005, 11:09
Ma crede-ma ca aveam numa ceva tren cu 2 schimburi si eram destul de obosit :D oricum am fost impresionat de colectia de cduri cu manele a lui Tzarlea :)

Angelina Jolie
15th May 2005, 11:14
Pai aia e muzica fotbalului romanesc. Traiasca maneaua.
Io le-as pune la astia un black sau death metal sa vezi dupa aia cum ar musca din adversari. Ar muri cu ei de gat pe teren.

King of Hell
15th May 2005, 11:16
Da...inainte de meci i-as pune sa asculte Satyricon-Mother North...sa ii ghideze Odin in lupta...pacat ca ei au in cap numa Gutza si Izbasa...:D

Angelina Jolie
15th May 2005, 11:27
Pai asta e valoarea intelectuala a jucatorului roman. De aia si joaca cum joaca, cum dau un gol se cred vedete, isi permit tot felul de manevre prin care sfideaza suporterul platitor, trag doar unde e banul mai gros samd. Si cand dau un interviu se fac de rasul lumii. Vezi cazul bloc notes si altele de genul: " am pierdut.....aaaa...pentru caa.....aaaaa...am jucat prost si.....aaaaaaaa...". Concluzie tragica: jucatori analfabeti, conducatori analfabeti si batausi, suporteri batausi ==> DEZASTRU!

andrei_cj
16th May 2005, 11:55
Cam da si din pacate toate astea sunt tolerate de toate institutiile care ar trebuii sa ia atitudine.....nu-mi vine sa cred ca in momentul in care MM Stoica mergea spre acel suporter al stelei jandarmi se dadeau la o parte din fata lui....INCREDIBIL....concluzile sa le traga fiecare!

King of Hell
16th May 2005, 12:03
Si acum sa zic eu ceva inteligent ma...cand uistii mei io facut KO pe cefereii vosti...si n-o patit nimic...atunci ce sa pateasca MEME...care nu e muritor de rand ca noi...in fine..e condamnabil gestul nu si gravitatea lui ca sa zic asa..consecintele pumnului...fizicul lui Meme nu ii permite nici sa bata un copil de 12 ani...omul acela a resimtit pumnul aplicat de meme mai mult asa ca o mangaiere gentila a unei batistute imbibate in Cocolino pe fata lui aspra...

andrei_cj
16th May 2005, 12:15
Cam asa ceva cred ca daca erau fata in fata o musca MM Stoica rau de tot! :-)

HIV
16th May 2005, 15:50
meme asta are atitudine de comunist : JALNIC !

Virus
13th June 2005, 07:47
S-ar putea pune pe site imnurile de la CFR? Daca da... sa imi spui mai exact unde sa ti le trimit.

King of Hell
13th June 2005, 08:34
Care imn? Ala cu cfr mandria Ardealului. cfr echipa Clujului? cfr echipa de romani care nu-si are stapan? Macar faceti-va singuri cantece, nu copiati.

radus
13th June 2005, 16:53
Virus, ti-am scris un mesaj pe privat. Pe mine ma intereseaza melodiile respective. Si altii mi le-au cerut.

Angelina Jolie
13th June 2005, 17:06
De la '907
Am fost primii pusi pe fapte
...
Ce vreau sa va intreb eu este cine le canta? Am auzit ca Desperado, dar nu stiu sigur.

andrei_cj
14th June 2005, 21:59
Da Desperado canta! 100 %

Virus
4th September 2005, 01:44
Ceva poze frumoase. Oare cu ce echipa tin cei din poze?

Angelina Jolie
4th September 2005, 03:15
Cu singura echipa care conteaza in CLUJ!

andrei_cj
4th September 2005, 20:57
Da reusite poze...intr-adevar sunt foarte bune....sa vada ce public e la meciurile noastre, nu ca la ei pe Moina la meciul cu Unirea Dej unde au fost cel mult 1.500 de spectatori dintre care cel putin 300 tineau cu CFR II !!!!!!! :rosu:

Virus
5th September 2005, 00:26
Sa se convinga si ei care este echipa fanion a CLuJuLui!
De spectacolul de pe stadion nici nu merita sa povestim. Oricum cel putin pentru mine par foarte comici cand se dau cu pumnul in piept de ce mare show au facut in ultimul meci.

Triphat
5th September 2005, 17:26
Totusi, la capitolul galerie U este mult peste voi.

Angelina Jolie
5th September 2005, 20:58
Dar totusi la capitolul echipe suntem MUUULT peste ei!

andrei_cj
5th September 2005, 21:19
La noi galeria e intreg publicul pe cand la ei merg doar cei 500 de oameni care compun galeria lor si restul cfrisit care vor sa vada cum pierde cu Unirea Dej!

Dark Horror
6th September 2005, 22:26
shi ei au galerie shi noi,dar ce conteaza sunt echipele,unde suntem mult peste


[/B]Forza CFR

andrei_cj
9th September 2005, 13:24
Asta este adevarat si asta doare cel mai mult si de foarete multe ori suntem si la capitolul galerie mult peste ei! :lol: /OLE/

TZEFERU
19th September 2005, 19:44
Poze din Centru dupa meciul cu St-Etienne
http://ca.geocities.com/tzeferu/CFR-StEtienne/CFRsuporteri.html

Poze de la meciul cu RC Lens
http://ca.geocities.com/tzeferu/CFR-Lens/CFRLens.html

andrei_cj
19th September 2005, 22:43
Bravo Tzeferule sunt foarte bine venite pozele astea!!!!

roxana_cj
20th September 2005, 11:54
Iti trimit si eu niste poze de duminica! :D

andrei_cj
20th September 2005, 12:58
Repede Roxana ca sunt tare curios sa vad cum arata un stadion intreg strigand pentru uNICA echipa a CLuJuLuI!!!!!

P.S. A era sa uit CFR CLuJ ECHIPA DE AuR A CLuJuLuI!!!!!

roxana_cj
20th September 2005, 13:16
Rabdarica! Poate iti dau si tie CD-ul! :D

radus
20th September 2005, 15:12
si io-l vreau !!!

Parang_CLAN
20th September 2005, 16:43
faine poze.HAI CFR~!!!

andrei_cj
20th September 2005, 22:42
Dar ce este un cd intreg de la meciul cu timisoara!!!!!!!!!!

roxana_cj
21st September 2005, 17:01
Dar ce este un cd intreg de la meciul cu timisoara!!!!!!!!!!Sa nu exageram! Un CD cu mai multe poze adunate de la vreo 10 meciuri! :D
Din pacate pozele sunt prea mari si nu pot sa le pun aici!

andrei_cj
21st September 2005, 22:31
Oricum sa le puna Tzeferu pozele de la poli mai repde sa vedem care a fost treaba pe stadion!!!!

roxana_cj
22nd September 2005, 15:11
Eu le-am trimis! Vorbiti cu sefu'! :D

Virus
22nd September 2005, 16:38
Gasiti ceva poze si pe http://site.neogen.ro/gruppo_parang

TZEFERU
23rd September 2005, 21:39
Roxana multumim pentru poze.
Poze din meciul CFR Cluj - Poli Timisoara. Mai asteptam si alta data... :)

http://ca.geocities.com/tzeferu/CFRCj-PoliTm/CFR-Poli.html

roxana_cj
24th September 2005, 18:31
Cu placere!
Si in mod sigur vor mai fi si alte ocazii! :ok: HAI CFR!

andrei_cj
25th September 2005, 11:07
Multumim si asteptam si alte poze!!!!

Parang_CLAN
25th September 2005, 12:52
am pus si eu poze de la meciul cu poli pe http://site.neogen.ro/gruppo_parang/ intratzi :ok:
P.S:bravo baietzi!!!!DOAMNE DA SA PIARDA steaua si Dinamo ca sa ramanem pe locul 1 unde ne e locul :happy :happy HAI CFR!!!! /hello

andrei_cj
25th September 2005, 16:47
Ca bine zici FORZA CFR locul I dupa aceasta etapa!!!!

King of Hell
26th September 2005, 08:21
am pus si eu poze de la meciul cu poli pe http://site.neogen.ro/gruppo_parang/ intratzi :ok:
P.S:bravo baietzi!!!!DOAMNE DA SA PIARDA steaua si Dinamo ca sa ramanem pe locul 1 unde ne e locul :happy :happy HAI CFR!!!! /hello

Locu' vost e pe esafod. :rosu:

andrei_cj
26th September 2005, 11:00
Se pare ca suntem pe podium iar voi incepeti sa va departati tot mai mult de acest loc evident in alta divizie!!!! lucru care spune multe despre valoarea voastra!!!

antiucj
28th September 2005, 09:56
DACA LOCUL NOSTRU E UNDE AI ZIS TU,KING OF HELL,al vostru unde este atunci?

antiucj
28th September 2005, 09:58
iti spun eu :la ghena.acolo e locul vostru!

andrei_cj
28th September 2005, 10:20
Salut antiucj bine ai venit foarte sugestiv nick si asta ne place!!!! T.B. uite-te umpik sa facem o statistica cati oameni tin cu u pe acest forrum si cati tin cu CFR si din acest moment iti poti da seama care e cea mai iubita echipa din cluj!!!

Rila
28th September 2005, 11:47
Nici cum nu scapam de gura U-istilor??? Interesant nume de echipa: U Avram Iancu. Are oieru asta imaginatie nu gluma. :no:

andrei_cj
28th September 2005, 16:08
Nu este nimik doar o speculatie asa cum zicea t.b. pt ca uite-te ca in articol nemaivazutul lor patron care este doctor honoris cauza zicea ca ar fi foarte bine daca becali ar investii in cluj deci t.b. vine becali si o sa suferiti dupa cum am mai spus aproape cea mai crunta lovitura din istoria voastra (stim noi care sunt alea mai grele)

P.S. FORZA CFR! /OLE/

Alexuuu
28th September 2005, 23:33
Cea mai uibita echipa din Cluj e U!!!! "cfristii" astia pe forum sint niste oameni superficial care tin cu cfr pentru ca echipa e in A. Asa e si la Cluj. Copiii tin cu cfr pentru ca cfr e in A. Dar U e echipa faniona a clujului!!!!

PerVersion
29th September 2005, 00:00
Da da, voi sunteti echipa fanion.. whatever..
Oricum, decat sa vina oierul la Cluj (in caz ca e catusi de putin adevar in ce am auzit) mai bine dau toti clujenii bani :) Desi nu simpatizez cealalta echipa a clujului, prefer sa dau bani lunar decat sa-l vad pe Behecali pe aici :)

andrei_cj
29th September 2005, 14:27
Becali nu are ce cauta in ARDEAL dar totusi daca o sa vrea cu adevarat sa vina o sa vina si nu o sa avem cum sa-l oprim!!!

antiucj
29th September 2005, 14:49
tinere alexuuu ,ai grija pe cine faci superficial........

antiucj
29th September 2005, 14:58
si nu e faniona....e fanion al clujului.....ai uitat limba ramana?
poate fi.....cu atata ramane....peste cativa ani se va uita si acest aspect....

Parang_CLAN
29th September 2005, 19:51
beeeeeeeerbecali vine sa-i preieie pe cei de la "u" deoarece steauA nu are satelit

andrei_cj
30th September 2005, 11:35
Asta cred ca e ideea din pacate pt U dar acum om vedea cred ca nici unul dintre noi nu vrea sa oieru' la cluj pt ca ar strica imaginea unui oras care e totusi (un centru universitar) si chiar de oieri care sa isi etaleze mitocania prin acest oras!!!!

vlad1607
30th September 2005, 17:03
asta cu berbeeeeeeeeecali de unde e "scoasa" ?

Rila
30th September 2005, 21:47
De pe Prosport.

andrei_cj
1st October 2005, 01:16
Om vedea ce o fii oricum nu ne prea intereseaza dar asa ca subiect e bun de dezbatut!!!!

Angelina Jolie
1st October 2005, 01:39
Ah cat as rade sa le vina ciobanasul sef de trib. Ce batute si-ar lua vg dupa aia. Ioi ioi.

t.b.
1st October 2005, 01:44
Ni ma ca asta o scapat de ban :happy ai lung o fost :)
Da` totusi ce cauta subiectul asta la poze si imagini :mda:
De ce l-ati camuflat in halul asta? ca sa nu-l gasim noi?


vine sa-i preieie pe cei

Sa-i preia ba, mai lasa netul si treci si pe la scoala ;)

Angelina Jolie
1st October 2005, 01:59
Pai de acum cand ma supar pe vreo unu' ii zic cateva din suflet si-mi iau ban cate o luna. Ma mai relaxez si eu in timpul ala, ca pe forumul asta numa' ma enervez.
HAI CFR!

andrei_cj
3rd October 2005, 21:23
Sunteti cam off topic baieti....vorbiti la locul potrivit despre lucrui din astea! k? ca asa cand vine un om sa citeasca ceva pe aci nu mai intelege nimik!

Rossi
16th October 2005, 01:39
POZE DE LA PARTIDA

Dinamo - CFR Cluj
5 - 0


AVETI ?

andrei_cj
16th October 2005, 23:31
Nu avem daca ai tu sa ne trimit si noua adika lu Tzeferu sa le puna pe sus pe net! k? plsssssssssss

Rossi
17th October 2005, 15:01
Nu avem daca ai tu sa ne trimit si noua adika lu Tzeferu sa le puna pe sus pe net! k? plsssssssssss

fara suparare ....dar daca si voi aveti galerie .... ca sa nu mai vb de ultrasi ...

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=9460

V'am respectat pt performantele voastre din ultima vreme ... si in schimb voi a'ti aruncat cu noroi in noi .....
5-0 spune tot ...despre valoare lot , antrenor , stil de joc ..etc ..
V-am spus ca dupa meci o sa reveniti cu picioarele pe pamant ...

andrei_cj
17th October 2005, 19:46
Frumos! Dar vorbeam de poze de la meciul cu CFR CLUJ!

TZEFERU
9th November 2005, 08:46
Roxana merci de poze, le-am primit. Am sa le pun miine seara.

andrei_cj
9th November 2005, 11:43
De abea asteptam!!!!
Visit www.cfr-ecomax.ro SUPER!

TZEFERU
10th November 2005, 08:34
Poze CFR Cluj - Steaua

http://ca.geocities.com/tzeferu/CFR_Steaua/CFR_Steaua.html
http://ca.geocities.com/tzeferu/CFR_Steaua/CFR_Steaua2.html

andrei_cj
10th November 2005, 10:21
Ok multumim pt poze!

Angelina Jolie
10th November 2005, 23:36
Frumoasa atmosfera.

andrei_cj
11th November 2005, 00:07
Din poze nu-ti poti da seama a fost SUPER!

Angelina Jolie
13th November 2005, 04:16
Luati si de la mine o poza ca lumea. Sa mai ziceti ca nu-s meserias. Observati va rog tricoul.
FORZA CFR!

fia
13th November 2005, 04:23
Ce inseamna class C? E asta ca la noi?
Ce ai facut mah, ai taiat si poza :D? Numele inteleg, da poza ce are?

Angelina Jolie
13th November 2005, 04:40
Sa nu poata fi falsificata. :happy :happy Ma da ager esti. N-ai somn?
Class C ii ca B-ul la noi.

fia
13th November 2005, 04:44
N-aveam acuma parca a venit nitzel....

Angelina Jolie
13th November 2005, 04:50
Atunci somn usor si sa visezi frumos despre cum va batem in meciul direct.:D

fia
13th November 2005, 04:52
Din pacate pentru voi asta nu se va intampla, nu anul asta :evil:

Angelina Jolie
13th November 2005, 05:52
Stai numa sa vezi. Inca un pic si va executam.
HAI CFR!

Ammadeus
13th November 2005, 06:18
tzeferu executa rapidu' si progenitura plangacioasa ia drumu' exilului celor incompetentzi...oare unde o sa-l infiga vicleanu'?

andrei_cj
14th November 2005, 11:25
Ar fi bine daca s-ar intampla asta 9 puncte sa facem din urmatorele 3 meciuri ar fi de vis!

Virus
14th November 2005, 15:39
Mai, nu va lauti de fia, pt ca e om corect. Iar despre meci, sa castige cei mai buni, adica CFR CLUJ :)

andrei_cj
17th November 2005, 21:40
Sa dea Domnu' sa fie asa cum zici tu!

TZEFERU
19th February 2006, 21:40
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=314
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=313

andrei_cj
21st February 2006, 02:10
Super faza asta!!!!

Angelina Jolie
21st February 2006, 09:36
Cand vom avea si noi site cu astfel de informatii?

Parang_CLAN
26th February 2006, 10:18
Nush...deocamdata...

Parang_CLAN
26th February 2006, 10:19
Nush...deocamdata...nu se prea actualizeaza:sleep:

andrei_cj
27th February 2006, 09:16
Trebuie facuta o reclamatie in acest sens!

Ultras_gnr
28th May 2006, 09:37
andrei_cj schimba semnatura ca e de la poli c plm tre sa copiati tot????????/ U CLUJ SUNT THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angelina Jolie
28th May 2006, 09:50
Bine ma, meri lauda-i la ei pe tarla.
HAI CFR!

Elphax
28th May 2006, 12:48
:) de la o tarla spre o alta tarla...

King of Hell
28th May 2006, 14:27
ba broscoilor, daca si fratii vostri din Constanta rad de voi, ce sa mai faceti :D

forza_CFR
28th June 2006, 10:18
lasa ca rade Liberty de U:happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

King of Hell
28th June 2006, 12:59
Inca o replica super inteligenta din partea unei inteligente rare.

Parang_CLAN
3rd July 2006, 23:35
wow....dar de ce sa rada constanta de noi?explica-mi frumusete rara ce esti

King of Hell
4th July 2006, 14:26
Pentru ca omu asta care ii farist va scrie : andrei_cj schimba semnatura ca e de la poli c plm tre sa copiati tot????????/ U CLUJ SUNT THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

de aia. da lasa ca stiu io ca voi sunteti iubiti doar cu Pirates, cea mai ne-apreciata brigada din Constanta. asa cum e Commando Gruia in Cluj. :D

Dark Horror
9th July 2006, 14:12
Ce sa faci???Nu ne apreciaza nimeni dar tot noi suntem cei mai buni :P

Parang_CLAN
11th July 2006, 16:20
Mda....Sunt sondaje facute daca esti asa sigur?:happy
Dar ai vazut ca v-am luat-o inainte!!/hello /hello

King of Hell
11th July 2006, 17:15
:) ne-ati luat-o inainte din ce punct de vedere? ca sunt dispus sa vorbesc pe tema asta fara retineri. sau iti plac cuvintele mari, adica labarelile, fara fapte concrete. asa si io zic ca galeria nationalului e mai tare decat a voastra.

malexoid
15th July 2006, 15:15
Ar fi bine daca s-ar intampla asta 9 puncte sa facem din urmatorele 3 meciuri ar fi de vis!

Fie sa renasca numai cel ce har
Are de-a renaste curatit prin jar,
Din cenusa-i proprie si din propriul scrum,
CFR renaste pururi si acum. :rosu: :rosu: :rosu:

macar sti de unde sunt versurile? macar sti ce ai furat/copiat/plagiat?
clujul nu e tocmai prundul bargaului..aveam pretentii la locuitorii sai :)
acuma imi aduc aminte ca alaturi de funar si caritas mai exista si o comunitate care traieste pe varful unui deal si pateaza onoarea minunatului oras transilvan...