PDA

View Full Version : muntomani intre 16 - 30 ani!



florynro4
16th March 2009, 18:16
scoala de ghizi patagon va invita in acest we 21-22 martie in aplicatie cu cortul in ciucas. pretul este de 80 ron incluzand transportul si cortul (cei care nu au cort trebuie sa anunte dinainte pentru rezervare). vom colinda sfinxul din ciucas, tigaile din ciucas, varful ciucas (1954), valea berii :D
seara ne vom strange la un urias foc de tabara pentru cantece si povesti si este inclusa si o portie de mancare haiduceasca la ceaun (asta nu inseamna ca nu trebuie sa va mai luati si alte alimente, eventual sendvisuri la voi).
astept doritori. id-ul meu de messenger e <florynro4>
va asteptam!:)

Ess
16th March 2009, 22:38
frumoasa initiativa :ok:
as veni si eu, dar nu ma incadrez la categoria de varsta :D

pinki
17th March 2009, 20:45
valea vodcii nu exista? :D


daca n-as fi o fitoasa care nu sta la cort, as veni :D

Elphax
17th March 2009, 20:51
deci voi sunteti aia care dati foc la lemnele din padure ...

Doctor_Satan
18th March 2009, 09:31
Eu sunt pasionat de drumetiile cu cortul, dar evit drumurile pe frig pentru ca am suferit foarte mult in urma cu cativa ani in noiembrie la doar 1400m si mai ales ca pe Ciucas sigur mai este zapada.
Daca se mai organizeaza dupa luna mai, ma bag!

Aurel.D
18th March 2009, 14:48
pentru incepatorii in ale muntelui este cam mult o excursie cu cortul in Martie, plus seara la foc! Fara un cort bun si un sac de dormit serios, nici nu trebuie sa te gandesti. Dar pentru cei care isi cunosc conditia fizica si sunt dornici de aventura....poate fi o ocazie foarte buna!