PDA

View Full Version : Etapa a 21-a: U Craiova - CFR: 4-1



Pages : [1] 2 3

Cristian
16th March 2009, 11:53
Duminica, 22 Martie
U Craiova - CFR
ora 20:45, GSP TV 1

discutii inainte si dupa meci

Leo
16th March 2009, 11:54
Am votat 1 , dar imi doresc un egal .

rhadookoo5
16th March 2009, 12:05
Meci de 1X2. Orice e posibil. CFR e o echipa buna, dar Craiova e pe val. Sper totusi la un 1.

Ferko
16th March 2009, 12:15
Repeta Craiova prestatia de la Constanta ? CFR e cam in deruta. 1X.

nr.zece
16th March 2009, 12:19
cfr e in scandal su are jucatorii de baza accidentati
jumatate din titulari sunt noi veniti
e posibil sa invingem

papaletto2000
16th March 2009, 12:20
Totul depinde de napoli si de mititelu. Echipa trebuie motivata in continuare. Practic, asta e primul meci adevarat din retur, iar clujul are avantajul unui derbi cu rapid. Spre sa fie stadionul plin, si sa se bucure la final de o victorie a stiintzei!

Ess
16th March 2009, 12:30
s-a trezit insfarsit careva sa deschida etapa 21 :D
ot: ne-o trag oltenii ca la hotii de cai. inca vreo 4-5 meciuri sabotate si uhrin pleaca...ramanem cu culio si restul de vedete :rosu:

grande
16th March 2009, 13:27
In derby-ul etapei ,pronostic X solist ....

Cristian
16th March 2009, 13:29
Bate Craiova. Stiinta e in crestere de forma.

Nightwish
16th March 2009, 14:04
Poate ni se trezesc vedetele si batem la Craiova :rosu:

Uimirea
16th March 2009, 14:07
Cel mai interesant meci al etapei.Sper intr-un x.

Sezione
16th March 2009, 14:31
Asta e primul meci greu din retur..Cfr are jucatori deosebiti..dar ca si echipa in ultima perioada n-a rupt gura targului... ma astept la un egal ..dar sper sa batem....

laurdog
16th March 2009, 14:32
X, sa nu ma supar nici eu, nici Sezione.:happy

Telespan
16th March 2009, 14:58
Meci de 1 solist

Sezione
16th March 2009, 15:00
Meci de 1 solist

ehh...nici chiar asa.... Cfr e o nuca TARE!!

Denis
16th March 2009, 16:18
in ciuda formei in care se afla Craiova acum, cred ca tot CFR-ul va batea.

YoYoyOi
16th March 2009, 16:31
as vrea o surpriza frumoasa in meciul asta :D

ultra
16th March 2009, 16:54
Surpriza ar fi un egal, nu inteleg, la cat de echilibrat e campionatul de ce crezi ca daca bate Craiova e bine si pentru voi ?

six
16th March 2009, 18:29
1x2 :)

YoNuTzz
16th March 2009, 18:31
craiova a jucat super la farul si acum va face o figura frumoasa
1x

illazio
16th March 2009, 18:34
1 solist, maghiarii de la CFR Cluj o iau in bot

stiintacv
16th March 2009, 18:53
Desi imi doresc din tot sufletul sa castigam,cred ca va fi 0-0.

Sezione
16th March 2009, 18:57
in ciuda formei in care se afla Craiova acum, cred ca tot CFR-ul va batea.

Poate va bate... ca nu va batea niciodata:happy

zaheartless
16th March 2009, 19:25
sper sa bata craiova,dar realistic merg pe egal.

gica
16th March 2009, 19:32
Hai sa nu ne-mbatam cu apa rece.....despre jocurile slabe ale CFR din acest retur ne vorbesc marii cronicari sportivi.Realitatea ne arata ca echipele pe care le-a invins greu CFR-ul au facut surprizele etapei(partida cu Rapid nu se pune c-a fost hochei si aici vorbim de fotbal).Iar de scandalurile din vestiar aflam tot de la carcotasi.
Echipele mari isi arata valoarea in partidele cu echipe mari.Acum ar fi momentul si pentru CFR sa arate forta sa(asa cum a facut-o in ultimii ani la Craiova)

Sezione
16th March 2009, 19:49
Hai sa nu ne-mbatam cu apa rece.....despre jocurile slabe ale CFR din acest retur ne vorbesc marii cronicari sportivi.Realitatea ne arata ca echipele pe care le-a invins greu CFR-ul au facut surprizele etapei(partida cu Rapid nu se pune c-a fost hochei si aici vorbim de fotbal).Iar de scandalurile din vestiar aflam tot de la carcotasi.
Echipele mari isi arata valoarea in partidele cu echipe mari.Acum ar fi momentul si pentru CFR sa arate forta sa(asa cum a facut-o in ultimii ani la Craiova)

Diferenta e ca de data asta Craiova are alta fatza decit in ultimi ani...:ok:

TZEFERU
16th March 2009, 21:29
Adevarul e ca tre sa jucam la capacitate acest meci. Jumatati de masura nu vor fi suficiente. Chiar daca am piedeut la partea de spectacol inca simt ca putem fi o echipa de lupta si aveam nevoie de asta acum. Daca luam goluri de 2 lei ca la Brasov sau Tg-Jiu si or prinde oltenii oki de singe....nu vad bine lucrurile.

I legatura cu argentinienii nu stiu ce sa zic dar mie mi-au confirmat cei din A. De Sud ca sint aroganti ca popor. Mi-au zis cei din Chile, Columbia, Venezuela....si se pare ca doar cei din Brazilia le mai dau cu tifla peste nas...in rest ceilalti sint "ciurli-burlizati".
Parca am observat si eu partea de egoism...dar nu doar la ei mai recent Y.Kone care mai putea da niste pase in situatii favorabile si nu a facut-o....poate simte si el ceva adversitate. Chestiile astea sint nasoale pentru ca afecteaza deciziile jucatorilor in folosul echipei. Cred ca CFR ar trebui sa treaca cel putin pentru moment si la premierea pasei de gol....pentru a mai estompa cumva aceste tendinte de 2 lei. Sint foarte multe situatii in viata cind "oamenii maturi" chipurile se comporta ca niste copii panci facuti la norma si li se suie la cap pulezariile.

Antilopa
16th March 2009, 22:03
Bate CRAIOVA!!! /OLE/

m8k
16th March 2009, 22:07
Diferenta e ca de data asta Craiova are alta fatza decit in ultimi ani...:ok:

Are exact acelasi fata ca in anii trecuti! Si in acest tur au dovedit ca castiga pe unde nu te astepti si pierd puncte aiurea cum a fost si cu Bistrita acasa! Ce a ramas si poate a crescut e gura lui Mititelu! E frumos la echipa olteana ca nu poti sa dai niciodata un pronostic sigur, deci merg pe 1x2!:D Nu uitati oltenilor ca CFR nu a primit gol inca in acest retur!

Ulysses
16th March 2009, 22:09
MEci greu pentru CFR in Banie.

Ess, imi pare rau dar cu indulgenta pronosticul meu este 1x

vlad1607
16th March 2009, 22:12
avand in vedere forma de moment a celor doua echipe si tinand cont de faptul ca meciul e in Banie mizez pe un egal

Sorin Blaj
17th March 2009, 00:17
s-a trezit insfarsit careva sa deschida etapa 21 :D
ot: ne-o trag oltenii ca la hotii de cai. inca vreo 4-5 meciuri sabotate si uhrin pleaca...ramanem cu culio si restul de vedete :rosu:

Acum si tu Ess. N-o lua in tragic. La Timisoara a facut treaba buna. Pacat ca nu s-au hotarat pentru el inainte sa-i dea drumul lui Trica.

Sper sa va reveniti, dar dupa infrangerea cu noi. :)

Sorin Blaj
17th March 2009, 00:18
avand in vedere forma de moment a celor doua echipe si tinand cont de faptul ca meciul e in Banie mizez pe un egal

Asta e mai mult o dorinta proprie, decat o analiza realista. :)

delaoltenia
17th March 2009, 01:12
Cel mai interesant meci al etapei cu numarul 21.
Avand in vedere faptul ca cele doua echipe isi dau cu stangu-n dreptu cand le este lumea mai draga,consider ca acest meci este deschis oricarui rezultat. :D

Sorin Blaj
17th March 2009, 01:17
Lasa ca nici cu Steaua nu mi-e rusine, apropo de dat cu stangul in dreptul. :)

Salut Cra10veanu!!! Nu mai prea dai pe aici. :ok:

delaoltenia
17th March 2009, 01:19
@Sorine,aici nu discutam de Steaua.
Asta nu inseamna ca nu-ti dau dreptate. :D

alin_c
17th March 2009, 02:04
e greu sa castigi in banie 1x

resita
17th March 2009, 07:24
am vazut 2 meciuri ale craiovei in acest retur, ambele in deplasare, chiar mi-au placut cum se misca. parerea mea este ca pleaca cu prima sansa

papaletto2000
17th March 2009, 11:28
Are exact acelasi fata ca in anii trecuti! Si in acest tur au dovedit ca castiga pe unde nu te astepti si pierd puncte aiurea cum a fost si cu Bistrita acasa! Ce a ramas si poate a crescut e gura lui Mititelu! E frumos la echipa olteana ca nu poti sa dai niciodata un pronostic sigur, deci merg pe 1x2!:D Nu uitati oltenilor ca CFR nu a primit gol inca in acest retur!

nu e cu nimic mai mare gura lui miti decit cea a lui muresan, asa ca stai flexat. cfr/ul de acum nu mai e ce era in campionatul trecut, atunci cind au batut lejer in banie, fiind clar mai buni. voi a/ti cazut, noi ne/am intarit. punctele muyltev atrebuie voua, asa ca noi putem juca asa cum ne place, pe contre, si s/ar putea sa aveti o mare surpriza, chiar o infringere la scor, asta, asa, sa nu mai stati pe zero la capitolul goluri primite!

Nightwish
17th March 2009, 11:47
papaletto2000, Muresan e in silenzio stampa, asa ca ( din fericire :D), gura lui nu se mai aude pe la tembelizor... Faptul ca nu am primit niciun gol in retur are legatura in primul rand cu norocul si abia in al doilea rand cu apararea solida ( care s-a cam dus dupa ce s-a accidentat Cadu )... Oricum, sper sa fie un meci frumos :ok:

Sorin Blaj
17th March 2009, 11:50
Apropo Nightwish, ce se aude cu Cadu? Cat de grav este?

papaletto2000
17th March 2009, 11:54
papaletto2000, Muresan e in silenzio stampa, asa ca ( din fericire :D), gura lui nu se mai aude pe la tembelizor... Faptul ca nu am primit niciun gol in retur are legatura in primul rand cu norocul si abia in al doilea rand cu apararea solida ( care s-a cam dus dupa ce s-a accidentat Cadu )... Oricum, sper sa fie un meci frumos :ok:

nu are cum sa nu fie un meci frumos. si asta in prtimul rind datorita craiovei, care, trebuei sa recunoasca toata lumea, joaca spectaculos, chiar daca uneori fara rezultat pe tabela.

Sorin Blaj
17th March 2009, 12:22
De asta mi-e teama cel mai tare.

mireltox
17th March 2009, 13:07
Derby-ul etapei, merg pe mâna Craiovei, ca sa se mai stranga si mai mult lucrurile acolo sus. :P

Nightwish
17th March 2009, 13:39
Apropo Nightwish, ce se aude cu Cadu? Cat de grav este?

Ligament colateral rupt, nu necesita operatie, insa va fi recuperat doar catre finalul sezonului.. Va pierde toate derby-urile... Foarte nasol pentru noi... El era omul de baza al apararii si un lider pentru echipa... Acuma se cearta astia intre ei ca nu mai are cine sa le inchida gura vedetelor in vestiar :(.

BBB
17th March 2009, 14:19
Bate Craiova, 5-0. Muhahahaha. Mititelu dupa meci va spune: "Astazi am facut fericiti 70% dintre clujeni" :D

Sorin Blaj
17th March 2009, 15:20
Ligament colateral rupt, nu necesita operatie, insa va fi recuperat doar catre finalul sezonului.. Va pierde toate derby-urile... Foarte nasol pentru noi... El era omul de baza al apararii si un lider pentru echipa... Acuma se cearta astia intre ei ca nu mai are cine sa le inchida gura vedetelor in vestiar :(.

Tony nu il poate inlocui?

Nightwish
17th March 2009, 17:18
Nu... In ciuda bunelor intentii, Tony e prea maruntel pentru postul de fundas central :D
Ar fi vreo 3 inlocuitori posibili, insa nu prea se ridica la nivelul lui Cadu...

Sorin Blaj
17th March 2009, 17:56
Ma refeream sa-l inlocuiasca in functia de capitan de echipa (lider), nu pe post. :)

Sezione
17th March 2009, 19:22
Bate Craiova, 5-0. Muhahahaha. Mititelu dupa meci va spune: "Astazi am facut fericiti 70% dintre clujeni" :D

:happy:happy A ajuns CFR la 30 % ???

Sau 20 % tin cu steaua ?? ?

traktor
17th March 2009, 21:15
Am o informatie off line, :headbang: am auzit azi ca in galerie la U :sad: exista candva coltul oltenilor ,o categorie de oameni care veneau zilieri in ardeal (ca si acum vanzatorii de pepeni) care stateau linistiti si aplaudau viictoriile Universitatii ,si astazi unul scarbit zicea ca nu mai are sprijin moral si politic ca pe vremuri si uraste CFR ul......Ma intreb ? De cati dinozauri trebuie sa scapam ca sa traim linistiti :cheer::cheer: , daca va uitati bine la tv ,,,niciodata nu a fost un clujean mai fericit ca si la meciurile CFR....nu va mai prostiti singuri :limba:.Si daca anul acesta nu luam titlu , la anu e jale /OLE/.....asa ca FORTZA CFR>>>>>
on line


pronostic 2:evil:, vedeti-va de campuri si pepeni:ok: , asta suna si la aia din suburbiile Clujului bbb..:jerk:

Novac
17th March 2009, 21:38
ete p**a tractoare, va scot oltenii fotbalul din cap la cat de praf sunteti. Vezi ca ai scapat un emocion nemarcat ... baga un LE repede!

traktor
17th March 2009, 21:42
ete p**a tractoare, va scot oltenii fotbalul din cap la cat de praf sunteti. Vezi ca ai scapat un emocion nemarcat ... baga un LE repede!

VENI VEDI VICI .......MOROMETE ,MUhahahahahha,
:no:Desteptate romane..............:drak:

Cipri
17th March 2009, 21:43
Vom castiga !
Hai Craiova !

Novac
17th March 2009, 21:47
razi ca muta la ...


dubarbier ala mai sta pe tusa sau intra? ca daca-i in teren aveti sansa de-un egal, maxim:D

zebe
17th March 2009, 21:51
Am impresia ca sta pe tusa si etapa asta..Un castig ar fi Ema Kone, da' vad ca si ala o inceput cu fitzele.

Novac
17th March 2009, 22:00
Eu tin minte ca si-a luat 2 etape de la ceva comisie FRF dar nu si cand l-au incaltat aia:groggy:

zebe
17th March 2009, 22:06
In meciul cu Buzaul, chiar inaintea meciului cu Rapid de etapa trecuta. Deci sta si cu Stiinta.

m8k
17th March 2009, 22:09
Bate Craiova, 5-0. Muhahahaha. Mititelu dupa meci va spune: "Astazi am facut fericiti 70% dintre clujeni" :D

Iar ai cazut pe bot in mocirla de pe Clujeana si ai ramas fara oxigen la creier!:D Stai linistit ca ii dam noi vestea ca inca mai existati, el sunt sigur ca crede demult ca sunteti desfiintati!:D

dannymoga
18th March 2009, 02:20
Vom castiga !
Hai Craiova !

Hai stiinta :yeah::lol::lol::lol:
Un 3-0 spectaculos :yes:

Denis
18th March 2009, 02:48
Vom castiga !
Hai Craiova !

Sincer iti admir optimismul:D...greu de crezut ca va reusi Craiova sa stea in picioare in meciul de Duminica. Veti castiga maxim un punct dar va trebui sa inscrieti pentru acel punct caci nu se va termina 0-0.

Nightwish
18th March 2009, 10:36
Ma refeream sa-l inlocuiasca in functia de capitan de echipa (lider), nu pe post. :)

Cred ca ar putea sa-l inlocuiasca... E un lucru foarte bun ca revine Tony, inclusiv din acest punct de vedere...

the lion king
18th March 2009, 10:37
Duminica, 22 Martie
U Craiova - CFR
ora 22:45 (nu stiu daca e ora corecta), GSP TV 1

discutii inainte si dupa meci


ora 22.45??????????:shocked:
Pai ce petrec Revelionu?:shocked::D

Nightwish
18th March 2009, 10:48
Cred ca e o greseala cu ora aia... Pe gesepe apare 20.45...

Elphax
18th March 2009, 10:49
castiga oltenii, CFR nu are deloc un joc clar, inca nu se pliaza jucatorii pe tactica lui Uhrin, sau Uhrin nu-si pliaza tactica pe profilul jucatorilor

numa sa nu fie zapada mare :)

Nightwish
18th March 2009, 11:10
Doamne fereste sa ninga :shock:

papaletto2000
18th March 2009, 11:34
Doamne fereste sa ninga :shock:

nu ninge. in craiova e ca la napoli! :) eventual cu goluri in poarta voastra!:rolleyes:

the lion king
18th March 2009, 12:28
la Craiova ESTE Napoli....antrenor....:ok:

six
18th March 2009, 18:59
1 solist :cool:

blaga
18th March 2009, 19:45
Am o informatie off line, :headbang: am auzit azi ca in galerie la U :sad: exista candva coltul oltenilor ,o categorie de oameni care veneau zilieri in ardeal (ca si acum vanzatorii de pepeni) care stateau linistiti si aplaudau viictoriile Universitatii ,si astazi unul scarbit zicea ca nu mai are sprijin moral si politic ca pe vremuri si uraste CFR ul......Ma intreb ? De cati dinozauri trebuie sa scapam ca sa traim linistiti :cheer::cheer: , daca va uitati bine la tv ,,,niciodata nu a fost un clujean mai fericit ca si la meciurile CFR....nu va mai prostiti singuri :limba:.Si daca anul acesta nu luam titlu , la anu e jale /OLE/.....asa ca FORTZA CFR>>>>>
on line


pronostic 2:evil:, vedeti-va de campuri si pepeni:ok: , asta suna si la aia din suburbiile Clujului bbb..:jerk:

U e clubul nostru al intelectualilor clujeni, e drept ca pe langa noi..... in oras mai avem si niste frizeri care gandesc ca traktor.

baiatul meu e pe a 6-ea si la un momentdat ma gandeam daca si el o sa tina cu U ? sau pentru ca U nu are echipa, o sa simpatizeze cu CFR, eu pot sa merg la meciurile lui CFR din ideea de a vedea fotbal de buna calitate, chiar ma bucur ca joaca bine mult peste caricaturile de la Steau&Dinamo, dar cand am vazut ca merge cu colegii la meciurile lui U am zis ca sangele apa nu se face chiar daca la fotbal..........., traktor U e o stare de spirit daca vrei sa vezi iti recomand un meci de baschet unde pe langa galerie ii poti vedea pe multi clujeni nefrizeri.

http://www.telesport.ro/streaming.html

Sezione
18th March 2009, 19:57
Mesaj..pentru traktoristul clujean...

Nu de pepeni e vroba aici..ci de fotbal... Pina una alta am vazut si jucat mai mult fotbal decit o sa poata oferi CFr in 1000 de ani de acum inainte .... Faptul ca un PaSZkany a spalat niste bani din Ungaria si a creeat o echipa bunicica acolo ( bravo lui pin al urma )nu da dreptul unui neavenit ca tine sa reduca discuti despre Craiova in fotbal la pepeni... A mers pina acum sa bagi citeva zeci de miloane , sa aduci citiva jcuatori sud americani sa castigi un titlu (care va ramine ultimul din istorie ).... nu aveti nimi..traditie...pepiniera de jucatori...sa va vedem peste citiva ani coind o sa dispara banii lui Paszkany....pina una alta cu un bugaet de 5 ori mai mik..o sa va bagam citiva pepeni unde meritati ..duminica.

spartacus
19th March 2009, 04:59
L-am blamat destul pe Uhrin...
Un meci capital cu o Craiova care se arata in mare forma. Noi avem valoare dar nu stiu daca avem suficient spirit de echipa pentru a invinge.Tony,Cadu, Trica, Muresan sunt piesele grele care ne lipsesc. Si totusi...

chinezu
19th March 2009, 09:03
1-1

papaletto2000
19th March 2009, 10:26
Pentru traktor

Am locuit un an in Gruia, fata in fata cu stadionul cfr. echipa era in c si b pe atunci, si nu am vazut mai mult de 20 de oameni la un meci, cu tigancile ce vindeau semnitze cu tot. stadionul s/a umplut o singura data atunci, cind au tinut baptistii conferintza nationala. e penibil ce spui tu baiatule. unde erai atunci, tu si ceilalti mari suporteri? sunteti niste spargatori de seminte de conjunctura, care mai si vorbiti prostii. echipa asta nu a facut nimic pentru forbalul din romania, in afara de victoria de la roma si stadionul frumusel pe car e il are. nu ati dat jucatori nationalei, nu aveti traditie, performante, sunteti un produs de laborator conditionat de banii lui arpi si nimci mai mult. nu exista fenomenul suprterilor cfr/isti, copiati alte galerii iar u/istii va dau clsasa la orice ora, indiferent in ce liga ar juca. starile de spirit se nasc nu se copiaza sau imprumuta! :rosu:

traktor
19th March 2009, 11:32
:( Cata sperante va faceti voi oltenilor..tz tz tz .Puteti spune orice de la distanta .Eu cred Papaletto ca ai vazut stadionul din gara si ti ai imaginat cum ar fi sa locuiesti acolo.Oricum duminica o luati si iara fugiti dupa jucatori de la cluj sa i luati la voi (vezi anul trecut pe Semedo) .Si pt . muineaisti, gura mica ,sunte ti 0 barat ,mars la topicul de divizia secunda.:rosu:

papaletto2000
19th March 2009, 11:43
:( Cata sperante va faceti voi oltenilor..tz tz tz .Puteti spune orice de la distanta .Eu cred Papaletto ca ai vazut stadionul din gara si ti ai imaginat cum ar fi sa locuiesti acolo.Oricum duminica o luati si iara fugiti dupa jucatori de la cluj sa i luati la voi (vezi anul trecut pe Semedo) .Si pt . muineaisti, gura mica ,sunte ti 0 barat ,mars la topicul de divizia secunda.:rosu:

esti praf, traktorule. si itzi reamintesc ca cel mai bun jucator al vostru sezonul trecut e fostul capitan al stiintzei, eugen trica! asa ca mai lasa magariile. e pieredre de vreme cu tine, dar nu ma mir. probabil ca tu nici nu stiuai ca exista echip asta, atunci cind eu urmaream de plictiseala antrenamenteel si ieseam la beri cu pasca si alti forbalisti din era ciorceri, de care tu probail nici nu ai auzit. poate de documetezi putin, faci gura mai mica, si vezi si tu pozele de la meciul in care u/istii v/au dat clasa la un meci in liga a doua, atunci cind a aparut de fapt si celebrul slogan arde gruia! e mult, deodata, stiu. hai pa!

blaga
19th March 2009, 13:15
:
Si pt . muineaisti, gura mica ,sunte ti 0 barat ,mars la topicul de divizia secunda.:rosu:

Clar vroiam sa vad meciurile CFR-ului, au fotbalisti adevarati ,da ce inspirat am fost ca mi-am luat abonament la "LOJE" unde toti suntem U-isti:D
Sa nu-mi spui ca nu stiai ca elita clujeana(toti am facut macar o facultate, eu mai am si o societate comerciala) il are pe U in suflet.

BBB
19th March 2009, 13:41
:( Cata sperante va faceti voi oltenilor..tz tz tz .Puteti spune orice de la distanta .Eu cred Papaletto ca ai vazut stadionul din gara si ti ai imaginat cum ar fi sa locuiesti acolo.Oricum duminica o luati si iara fugiti dupa jucatori de la cluj sa i luati la voi (vezi anul trecut pe Semedo) .Si pt . muineaisti, gura mica ,sunte ti 0 barat ,mars la topicul de divizia secunda.:rosu:

Cineva sa-mi traduca ce vrea sa spuna semi-analfabetu' asta, nu vorbesc dialectul. Sunt convins ca are ceva de transmis, o sa-l chem pe Indiana Jones sa-mi descifreze.

Cat despre meci, abia astept sa savurez si sa ma bucur pentru victoria Stiintei. Sfatuiesc galeria Craiovei sa fie precauta, suporterii cfri-sti mai nou emit comunicate in care declara razboi pe fata ultrasilor, s-ar putea sa va provoace la un fair fight de sah

PS: M8k, esti un scump :D, te salut respectuos
PPS: Dupa meciu asta, pun pariu ca Tony iara se lamenteaza ca nu intelege dc cfr nu are galerie, ca uitati adversarii ce public senzational au. (Asta zice tony cam dupa orice meci , inclusiv ala din gruia dintre noi si ei)

the lion king
19th March 2009, 15:19
Baah...ia mai dati-le-n p***a mea de traktoare...:mda:

spartacus
19th March 2009, 15:57
cum dracu se pot masura "mercenarii" cu gigantii Craiovei...pierdem clar...

forza CFR!!!

traktor
19th March 2009, 15:57
Mai bine recunoasteti ca sunte ti invidiosi si degeaba , pronostic 2 , mai vorbim dupa .:ok:(vi dor?, gen)

BBB
19th March 2009, 16:11
Baah...ia mai dati-le-n p***a mea de traktoare...:mda:

tractoare, tractoristi, cfristi...:D

m8k
19th March 2009, 16:17
Pentru traktor

Am locuit un an in Gruia, fata in fata cu stadionul cfr. echipa era in c si b pe atunci, si nu am vazut mai mult de 20 de oameni la un meci, cu tigancile ce vindeau semnitze cu tot. stadionul s/a umplut o singura data atunci, cind au tinut baptistii conferintza nationala. e penibil ce spui tu baiatule. unde erai atunci, tu si ceilalti mari suporteri? sunteti niste spargatori de seminte de conjunctura, care mai si vorbiti prostii. echipa asta nu a facut nimic pentru forbalul din romania, in afara de victoria de la roma si stadionul frumusel pe car e il are. nu ati dat jucatori nationalei, nu aveti traditie, performante, sunteti un produs de laborator conditionat de banii lui arpi si nimci mai mult. nu exista fenomenul suprterilor cfr/isti, copiati alte galerii iar u/istii va dau clsasa la orice ora, indiferent in ce liga ar juca. starile de spirit se nasc nu se copiaza sau imprumuta! :rosu:

Daca ai stat un an in Gruia (desi ma indoiesc) atunci chiar daca ai vazut 20 de oameni la meciuri trebuia sa vezi si cati copii erau la antrenamentele echipelor de copii si juniori! Chiar daca asta inca nu ai auzit prin presa sau de la uisti iti spun acum ca chiar daca nu a fost rivalitate la echipele de seniori la copii era intotdeauna o concurenta mare intre cele 2 echipe! Ca tine care vorbesc din auzite sunt multi si toti cu invidia pina in gat! Chiar daca zici ca nu avem performante iti spun ca avem performante mult mai mari decat aveti voi de cand esti nascut tu! Probabil esti pasionat de istorie si de asta esti asa de implinit cu performantele voastre pe care le sti numai din auzite! Vanzatorii de pepeni nu isi permit sa stea in Gruia, asa ca incearca alte minciuni alta data!

m8k
19th March 2009, 16:41
Clar vroiam sa vad meciurile CFR-ului, au fotbalisti adevarati ,da ce inspirat am fost ca mi-am luat abonament la "LOJE" unde toti suntem U-isti:D
Sa nu-mi spui ca nu stiai ca elita clujeana(toti am facut macar o facultate, eu mai am si o societate comerciala) il are pe U in suflet.

Ba te lauzi cu inteligenta, ba cu cate facultati ai facut, sa sti ca se vede cultura ta fabuloasa de la distanta! Sa sti ca si eu am facut facultate si vindec boi:D Daca nu ma crezi intreaba-l pe academicianul de BBB!:D

zebe
19th March 2009, 16:45
Mai bine recunoasteti ca sunte ti invidiosi si degeaba , pronostic 2 , mai vorbim dupa .:ok:(vi dor?, gen)

Traktor, termina, nu faci altceva decat sa provoci!

BBB
19th March 2009, 16:47
Traktor, termina, nu faci altceva decat sa provoci!

Nu....gresit! El incearca doar sa se exprime, sa se faca inteles. Din pacate nu vorbim limba lui. O sa-l aduc pe varumio care-i pe clasa a 2-a, cred ca el ar intelege mai bine ce vrea sa zica traktoristu'

traktor
19th March 2009, 16:48
Clar vroiam sa vad meciurile CFR-ului, au fotbalisti adevarati ,da ce inspirat am fost ca mi-am luat abonament la "LOJE" unde toti suntem U-isti:D
Sa nu-mi spui ca nu stiai ca elita clujeana(toti am facut macar o facultate, eu mai am si o societate comerciala) il are pe U in suflet.

Daca imi explici unde e loja la cluj oaie , te cred .
Fortza CFR.Pronostic 2.:yeah:
Adica? Despre ce societate comerciala vorbesti inafara de diploma cumparata??/is curios de cifra de afaceri.:happy
hai , directia minimax , pa

traktor
19th March 2009, 16:55
Traktor, termina, nu faci altceva decat sa provoci!

Nu asta e farmecul in fotbal?// Sau ar trebui sa inghitim ca si anul trecut, tampitii . Sa inteleaga odata toti ca CFR e luminita din capatul tunelului in care ei sunt , si asa se ghideaza toate echipele din Romania .CFR a inceput o revolutie in fotbal si toti sa zica mersi .In alta ordine de idei............................:happy pronostic 2
(Trica asteapta un telefon de la Muresan si vine rapid sa simta inima CFR ului.)

Tyler Durden
19th March 2009, 17:27
Traktor, acum sincer, tu chiar ai 39 de ani?! :D

Sezione
19th March 2009, 17:28
Daca ai stat un an in Gruia (desi ma indoiesc) atunci chiar daca ai vazut 20 de oameni la meciuri trebuia sa vezi si cati copii erau la antrenamentele echipelor de copii si juniori! Chiar daca asta inca nu ai auzit prin presa sau de la uisti iti spun acum ca chiar daca nu a fost rivalitate la echipele de seniori la copii era intotdeauna o concurenta mare intre cele 2 echipe! Ca tine care vorbesc din auzite sunt multi si toti cu invidia pina in gat! Chiar daca zici ca nu avem performante iti spun ca avem performante mult mai mari decat aveti voi de cand esti nascut tu! Probabil esti pasionat de istorie si de asta esti asa de implinit cu performantele voastre pe care le sti numai din auzite! Vanzatorii de pepeni nu isi permit sa stea in Gruia, asa ca incearca alte minciuni alta data!

Mda...ce rai au devenit ciuca bumbacelior U-istilor... Uite ca eu nu virbesc din auzite..am trait pe viu 4 titluri castigate de Craiova...am vazut un Leeds umilit de noi ( cam cum ar fi trebuit sa macaniti voi daca umileati Chelsea..leeds era finalista CCE ) , Am vazut cum a fost eliminata Fiorentina ..care era campioana italiei (voi cu Roma v-ati luat-o original ) , am vazut victorii impotriva celor din Bucuresti cum voi nu o sa vedeti niciodata ( un 5-2 cu steaua cu 4-0 la pauza ) , am vazut UN MONACo cu 6 jucatori in nationala Frantei batuti mar cu 3-0, Am vazut elimnat un Bordeaux (care anul urmator jica semifinala CCE) ...aia care s-au pisat pe voi anul trecut, am vazut stadioane la Craiova cu 50000 oameni in tribune si 20000 la porti, am vazut un jucator ca si Balaci ( al carui deget mic face cit 10 muresani ) dupa care salivau echipe ca si Ac Milan ..., am vazut 11 jucatori de la Craiova in echipa Nationala .... Astea voi nu o sa le vedeti niciodata ...

Si nici n-am vazut eu un Mare jucator de fotbal crescut si lansat de CFR CLUj... asa macar de nivelul lui Gica Popescu . Asa ca in momentul cind deschizi gura despre fotbal fi mai retinut cind vorbesti cu noi...nu de alta da nu le aveti cu fenomenul..

In 2-3 ani va desfintati....

Sezione
19th March 2009, 17:36
:( Cata sperante va faceti voi oltenilor..tz tz tz .Puteti spune orice de la distanta .Eu cred Papaletto ca ai vazut stadionul din gara si ti ai imaginat cum ar fi sa locuiesti acolo.Oricum duminica o luati si iara fugiti dupa jucatori de la cluj sa i luati la voi (vezi anul trecut pe Semedo) .Si pt . muineaisti, gura mica ,sunte ti 0 barat ,mars la topicul de divizia secunda.:rosu:

O sa auzi la TV ce va spunem noi de la distanta...ca de mers la meciuri nu te vad ca[abil..daca te duceai aveai alta optika...astept cu mare interes mareatza voastra galerie...Sa vad daca ati evoluat cit de cit de anul trecut....cind ati fost penibili. Ca si jocul echipei voatre din meciul tur cu noi... Ce sa-i faci ...bani multi...ati atins apogeul existentei voatsre...ati luat un tiltlu la mare concurenta in materie de furt cu ciobanasul. Craiova cu Bugetul vostru ar castiga 10 titluri la rand....hai gata ca te-am bagat prea mult in seama. Sa ne auzim si cind o sa retrogradati ..sa vedem cit de mult iubiti atunci clona lui Arpi...

Sezione
19th March 2009, 17:50
Cineva sa-mi traduca ce vrea sa spuna semi-analfabetu' asta, nu vorbesc dialectul. Sunt convins ca are ceva de transmis, o sa-l chem pe Indiana Jones sa-mi descifreze.

Cat despre meci, abia astept sa savurez si sa ma bucur pentru victoria Stiintei. Sfatuiesc galeria Craiovei sa fie precauta, suporterii cfri-sti mai nou emit comunicate in care declara razboi pe fata ultrasilor, s-ar putea sa va provoace la un fair fight de sah

PS: M8k, esti un scump :D, te salut respectuos
PPS: Dupa meciu asta, pun pariu ca Tony iara se lamenteaza ca nu intelege dc cfr nu are galerie, ca uitati adversarii ce public senzational au. (Asta zice tony cam dupa orice meci , inclusiv ala din gruia dintre noi si ei)

Cum vrei sa aiba galerie o echipa fara istorie, fara traditie si identitate ?? O adunatura de mercenari ( buni cei drept cind ma gandesc la Kone sau Fereira ) , niste suporteri aparuti peste noapte , pliktisiti fara doar si poate sa se imparta intre steau si dinamo, si care sint Cfr-isti ca e cool....

the lion king
19th March 2009, 18:21
Sezione,cu tot respectu....nu e nevoie sa dai explicatii la asemenea....:(
Hai sa ne vedem de treaba noastra...nu te mai cobori atat...n-are rost...:(

traktor
19th March 2009, 18:53
Nu are rost ciondaneala ,e diferenta de 100 de ani ,Trica vrea inapoi ,asta explica tot.:confused:

Sezione
19th March 2009, 19:04
Sezione,cu tot respectu....nu e nevoie sa dai explicatii la asemenea....:(
Hai sa ne vedem de treaba noastra...nu te mai cobori atat...n-are rost...:(

Nu erau explicatii.... ca oricum nu e capabil sa le digere unicul neuron al tractoristului... Era asa ... o informare generala asupra subiectului fotbal.... pentru cei care au legatura cu subiectul si pentru aia care minimizeaza niste REALITATI si ISTORIA...:ok:

Sezione
19th March 2009, 19:05
Nu are rost ciondaneala ,e diferenta de 100 de ani ,Trica vrea inapoi ,asta explica tot.:confused:

Ar fi cazul sa-l luati repede, ca fara el...se vede ca alunecati pe tobogan.

traktor
19th March 2009, 19:06
Ganduri pasnice avem,nu venim cu nationalisti.....sa nu uitati sa vorbiti cu brutaru sa nu ia spaga...vam aruncat pisica .:D......

traktor
19th March 2009, 19:19
CFR inseamna inceputul,CFR inseamna revolutie , CFR inseamna totul nou ,CFR inseamna moarte ciobanilor machedoni,CFR e o gura de aer Romaniei.......Respect celor care inteleg.
In rest voi hotarati,,,,dar o sa fiti demascati ,posesori de diplome false.:rosu:

BBB
19th March 2009, 19:29
Cineva sa cheme Salvarea, avem un evadat de la Socola in libertate :D
PS: Mi-am sacrificat 5 minute sa citesc in mare toate postarile lu' asta de mai sus. Pai e jale frate! Caz de legat in camasa alba si aruncat intr-o camera izolata. Pun pariu ca ii autist

m8k
19th March 2009, 20:23
Mda...ce rai au devenit ciuca bumbacelior U-istilor... Uite ca eu nu virbesc din auzite..am trait pe viu 4 titluri castigate de Craiova...am vazut un Leeds umilit de noi ( cam cum ar fi trebuit sa macaniti voi daca umileati Chelsea..leeds era finalista CCE ) , Am vazut cum a fost eliminata Fiorentina ..care era campioana italiei (voi cu Roma v-ati luat-o original ) , am vazut victorii impotriva celor din Bucuresti cum voi nu o sa vedeti niciodata ( un 5-2 cu steaua cu 4-0 la pauza ) , am vazut UN MONACo cu 6 jucatori in nationala Frantei batuti mar cu 3-0, Am vazut elimnat un Bordeaux (care anul urmator jica semifinala CCE) ...aia care s-au pisat pe voi anul trecut, am vazut stadioane la Craiova cu 50000 oameni in tribune si 20000 la porti, am vazut un jucator ca si Balaci ( al carui deget mic face cit 10 muresani ) dupa care salivau echipe ca si Ac Milan ..., am vazut 11 jucatori de la Craiova in echipa Nationala .... Astea voi nu o sa le vedeti niciodata ...

Si nici n-am vazut eu un Mare jucator de fotbal crescut si lansat de CFR CLUj... asa macar de nivelul lui Gica Popescu . Asa ca in momentul cind deschizi gura despre fotbal fi mai retinut cind vorbesti cu noi...nu de alta da nu le aveti cu fenomenul..

In 2-3 ani va desfintati....

Nu ai vazut doar un lucru! Cum e sa nu lingi oasele celor din bucuresti (doar dupa ce a ajuns mititelu la voi, care de fapt e tot un lingau al oierului), iar dupa ce ti-am aratat anul trecut ai prins glas ce tari sunteti!
Eu in locul tau nu m-as mandri cu pepiniera voastra, cum nu as face nici cu cea a Braziliei sau Argentinei! Se poate vedea clar ca unde e saracia mai mare acolo apar mult mai multe talente! Noi nu avem recolte de pepeni cu care sa exersam acest joc numit fotbal! Asa ca iti urez sa scoateti de acum incolo cate 100 de Gica Popescu pe an!:happy

Cipri
19th March 2009, 20:40
Nu ai vazut doar un lucru! Cum e sa nu lingi oasele celor din bucuresti (doar dupa ce a ajuns mititelu la voi, care de fapt e tot un lingau al oierului), iar dupa ce ti-am aratat anul trecut ai prins glas ce tari sunteti!
Eu in locul tau nu m-as mandri cu pepiniera voastra, cum nu as face nici cu cea a Braziliei sau Argentinei! Se poate vedea clar ca unde e saracia mai mare acolo apar mult mai multe talente! Noi nu avem recolte de pepeni cu care sa exersam acest joc numit fotbal! Asa ca iti urez sa scoateti de acum incolo cate 100 de Gica Popescu pe an!:happy
Hai ca dadusi si tu o replica ....

Razvan T.
19th March 2009, 20:41
CFR inseamna inceputul,CFR inseamna revolutie , CFR inseamna totul nou ,CFR inseamna moarte ciobanilor machedoni,CFR e o gura de aer Romaniei.......Respect celor care inteleg.
In rest voi hotarati,,,,dar o sa fiti demascati ,posesori de diplome false.:rosu:

Ii recomand mamei tale sa te duca la un control, altfel peste cativa ani s-ar putea sa ii para rau ... :cry::cry:

Bate Craiova pe Gruia FC

m8k
19th March 2009, 20:44
Cum vrei sa aiba galerie o echipa fara istorie, fara traditie si identitate ?? O adunatura de mercenari ( buni cei drept cind ma gandesc la Kone sau Fereira ) , niste suporteri aparuti peste noapte , pliktisiti fara doar si poate sa se imparta intre steau si dinamo, si care sint Cfr-isti ca e cool....

O echipa infiintata in 1907 nu stiu cum poate sa nu aiba istorie! Incerci tu sa vii cu morala dar incultura ta si fanatismul tau prostesc nu te lasa!

m8k
19th March 2009, 20:47
Ii recomand mamei tale sa te duca la un control, altfel peste cativa ani s-ar putea sa ii para rau ... :cry::cry:

Bate Craiova pe Gruia FC

Oare cati ceferisti sunt pe threadurile voastre? Nu cred ca multi, altfel va luati de ei acolo! Cate boabe v-au dat aia de la International curtea de arges la luptele in noroi? Am vazut cateva momente din meci si mi-a placut linistea monumentala de pe Clujeana Arena!:happy

Razvan T.
19th March 2009, 20:54
O echipa infiintata in 1907 nu stiu cum poate sa nu aiba istorie! Incerci tu sa vii cu morala dar incultura ta si fanatismul tau prostesc nu te lasa!

:cry::cry: Ce sa zicem :cry::cry:

Razvan T.
19th March 2009, 20:55
Oare cati ceferisti sunt pe threadurile voastre? Nu cred ca multi, altfel va luati de ei acolo! Cate boabe v-au dat aia de la International curtea de arges la luptele in noroi? Am vazut cateva momente din meci si mi-a placut linistea monumentala de pe Clujeana Arena!:happy

Eu sunt aici pentru Craiova, deci nu te baga singur in seama
Bate Craiova!!! :yeah::yeah:

m8k
19th March 2009, 21:01
Eu sunt aici pentru Craiova, deci nu te baga singur in seama
Bate Craiova!!! :yeah::yeah:
Etapa viitoare o sa fi pentru Vaslui cum ai fost si pentru Rapid, Buzau sau Otopeni! Si eu trebuia sa fiu pe liga 2 pentry International Curtea de Arges dar recunosc ca am neglijat acest aspect!:happy

Razvan T.
19th March 2009, 21:07
Etapa viitoare o sa fi pentru Vaslui cum ai fost si pentru Rapid, Buzau sau Otopeni! Si eu trebuia sa fiu pe liga 2 pentry International Curtea de Arges dar recunosc ca am neglijat acest aspect!:happy

Pentru astea nu am fost, la meciu` cu Rapid vroiam un X si mai incolo ma vedem :P

traktor
19th March 2009, 21:34
Am eu impresia sau [...] au gresit threadul,bai oamenilor , am auzit la radio impuls cluj ca iarba de pe moinea nu e asa dulce precum se spune , si ca aia din Viena e mai tare .Dyibolu stie de ce,pana la urma nu va simtiti off topic? ,Sau imi dati dreptate cu coltul oltenilor.:D :yeah:
Pronostic 2 .......cu galerie sau fara.:rosu:

Jus7M3
19th March 2009, 21:47
Nu ai vazut doar un lucru! Cum e sa nu lingi oasele celor din bucuresti (doar dupa ce a ajuns mititelu la voi, care de fapt e tot un lingau al oierului), iar dupa ce ti-am aratat anul trecut ai prins glas ce tari sunteti!
Eu in locul tau nu m-as mandri cu pepiniera voastra, cum nu as face nici cu cea a Braziliei sau Argentinei! Se poate vedea clar ca unde e saracia mai mare acolo apar mult mai multe talente! Noi nu avem recolte de pepeni cu care sa exersam acest joc numit fotbal! Asa ca iti urez sa scoateti de acum incolo cate 100 de Gica Popescu pe an!:happy

titlul ala l-ati castigat exact in maniera stelei sau al lu` dinamo, cu arbitraje favorabile .. cu meciuri dubioase etc .. si pana la urma nu ati castigat voi titlul amarastenilor vi l-a facut dinamo cadou daca e sa o spunem p`a dreapta ;)

ce ma amuza e faptul ca va mandriti cu anul infiintarii dar in 102 ani cat ati stat in divizia A mah pitpalacilor ?!

daca vreti sa vedeti o echipa de traditie a fotbalului romanesc uitati-va la U Craiova sau chiar la voi in oras pentru ca aveti una chiar acolo. coincidenta face ca aceasta echipa sa aiba acelasi nume ca si echipa noastra. voi sunteti 0 de la un cap la celalalt, un produs al fotbalului modern ati aparut repede si o sa dispareti lafel de repede. sau voi poate credeti ca daca vorbesc aia de la gsptv si sport.ro si despre voi gata ati intrat automat in randul echipelor de traditie

un secol ati fost niste ilustrii anonimi si acum va trezirati sa vorbiti despre noi ? cand noi faceam performanta in europa habar n-aveati unde e stadionul cfr`ului .. dupa ce ati castigat un titlu ati aparut ca ciupercile dupa ploaie.. sunteti de duzina, de carton sunteti ca niste tzatze siliconate nimic mai mult

m8k
19th March 2009, 22:02
Astia au aceasi placa si creierul lor de 4 clase nu permite mai mult! Cine dracu vrea sa fie mai mare golan in tribune sau cine vrea sa aibe performantele craiovei? [...]
Poate discutam dupa meci pina atunci ciocu mic!
Statistică // 5 ani de la ultima victorie în Liga I cu CFR Cluj
http://www.cfrmania.ro/stiri/6498/statistica--5-ani-de-la-ultima-victorie-in-liga-i-cu-cfr-cluj.htm

Novac
19th March 2009, 22:07
Sa va arda focul in cociobele voastre saracacioase cu performante cu tot! Nu aveti ce manca si va dati mari aici cu performante!


Sper ca ti-ai facut si cruce cu limba in timp ce le "urai" asta:lol: ... vai tie! ca saracut mai esti la minte :(

Jus7M3
19th March 2009, 22:08
Astia au aceasi placa si creierul lor de 4 clase nu permite mai mult! Cine dracu vrea sa fie mai mare golan in tribune sau cine vrea sa aibe performantele craiovei? Sa va arda focul in cociobele voastre saracacioase cu performante cu tot! Nu aveti ce manca si va dati mari aici cu performante!
Poate discutam dupa meci pina atunci ciocu mic!
Statistică // 5 ani de la ultima victorie în Liga I cu CFR Cluj
http://www.cfrmania.ro/stiri/6498/statistica--5-ani-de-la-ultima-victorie-in-liga-i-cu-cfr-cluj.htm


nu e nicio placa e ADEVARUL. doare nu ?! :D

p.s. cfrmania .. hahhahaha :cry::cry: ce manie bah descultilor ?! :cry::cry: poate prin ungaria sa fie cfrmanie prin Romania cam pauza :happy:happy

m8k
19th March 2009, 22:08
Sper ca ti-ai facut si cruce cu limba in timp ce le "urai" asta:lol: ... vai tie! ca saracut mai esti la minte :(


Numai tu ai mai lipsit de aici ca sa fie academia plina!:happy

m8k
19th March 2009, 22:11
nu e nicio placa e ADEVARUL. doare nu ?! :D

p.s. cfrmania .. hahhahaha :cry::cry: ce manie bah descultilor ?! :cry::cry: poate prin ungaria sa fie cfrmanie prin Romania cam pauza :happy:happy

Vezi pina unde se intinde prostia? CFR nu are nici o legatura cu aceea denumire! E data de gazeta sporturilor! Cand am pomenit de cei cu 4 clase nu m-am referit la tine, tu ai intradevar 4 clase, dar de 4 ori clasa I!:headbang:

Jus7M3
19th March 2009, 22:12
m8k vad pana unde se intinde prostia uitandu-ma la tine

traktor
19th March 2009, 22:15
titlul ala l-ati castigat exact in maniera stelei sau al lu` dinamo, cu arbitraje favorabile .. cu meciuri dubioase etc .. si pana la urma nu ati castigat voi titlul amarastenilor vi l-a facut dinamo cadou daca e sa o spunem p`a dreapta ;)

ce ma amuza e faptul ca va mandriti cu anul infiintarii dar in 102 ani cat ati stat in divizia A mah pitpalacilor ?!

daca vreti sa vedeti o echipa de traditie a fotbalului romanesc uitati-va la U Craiova sau chiar la voi in oras pentru ca aveti una chiar acolo. coincidenta face ca aceasta echipa sa aiba acelasi nume ca si echipa noastra. voi sunteti 0 de la un cap la celalalt, un produs al fotbalului modern ati aparut repede si o sa dispareti lafel de repede. sau voi poate credeti ca daca vorbesc aia de la gsptv si sport.ro si despre voi gata ati intrat automat in randul echipelor de traditie

un secol ati fost niste ilustrii anonimi si acum va trezirati sa vorbiti despre noi ? cand noi faceam performanta in europa habar n-aveati unde e stadionul cfr`ului .. dupa ce ati castigat un titlu ati aparut ca ciupercile dupa ploaie.. sunteti de duzina, de carton sunteti ca niste tzatze siliconate nimic mai mult

Mare e frustrarea unora, :no: Nu ne treziram ,noi vam inventat morometilor.....ati avut noroc cu scornicestiul.
Visul oltenilor =mare domn la capitala ,hai mah ca ajunge,
s-a inventat caramida , lasati lutul pt oale.:yes:

Jus7M3
19th March 2009, 22:26
Mare e frustrarea unora, :no: Nu ne treziram ,noi vam inventat morometilor.....ati avut noroc cu scornicestiul.
Visul oltenilor =mare domn la capitala ,hai mah ca ajunge,
s-a inventat caramida , lasati lutul pt oale.:yes:

si cratima s-a inventat bai analfabetule .. si nu de azi de ieri ci de o gramada de vreme. poate incepi sa o folosesti

m8k
19th March 2009, 22:28
m8k vad pana unde se intinde prostia uitandu-ma la tine

Uita-te, macar asa o sa ai ceva in cap, chiar si prostie si nu va ramane gol!:D

Jus7M3
19th March 2009, 22:31
Uita-te, macar asa o sa ai ceva in cap, chiar si prostie si nu va ramane gol!:D

e bine ca recunosti, prostia e boala grea .. felicitari, faptul ca nu mai negi ceea ce este evident inseamna ca ai facut primul pas spre vindecare (ai sanse destul de mici ce-i drept dar cine stie s-au mai vazut miracole .. bafta) :D

traktor
19th March 2009, 22:38
Este clar , cineva se va alege cu ceva ,e un pas inainte pt, prazari.:yeah:FORTZA CFR.

alin_cv
19th March 2009, 22:44
cheferistilor,ciocu mic,intoria craiovei este unica,a voastra nu exista,in 100 ani nu ati realizat nimic.:rosu:
duminica va punem la respect,prea va dati mare importanta.sunteti o echipa de pluton,fara istorie(desi sunteti infiintati in 1907) si fara viitor.

Lordliv
19th March 2009, 22:44
baietii ( adica fotbalistii craiovei!) si-au primit banii saptamana aceasta ( in fine!),miti are sanse sa devina presedintele pnl craiova ,daca iese antonescu ( au,doamne!),borcea ne asigura o brigada corecta (augh!) multinationalii sunt imputinati serios,( leao,stancioiu,trica ,muresan,dubarbier,didi,cadu,tony si chiar ...semedo )asa ca sunt toate premizele ca sa ne luam revansa pentru acel 1-3 de anul trecut care a bulversat drumul spre performanta al nostru...

FORZZA STIINTA!

the lion king
19th March 2009, 22:46
V-ati facut in toate felurile.:mda:..sa revenim la meciul de duminica....:(

traktor
19th March 2009, 22:47
baietii ( adica fotbalistii craiovei!) si-au primit banii saptamana aceasta ( in fine!),miti are sanse sa devina presedintele pnl craiova ,daca iese antonescu ( au,doamne!),borcea ne asigura o brigada corecta (augh!) multinationalii sunt imputinati serios,( leao,stancioiu,trica ,muresan,dubarbier,didi,cadu,tony si chiar ...semedo )asa ca sunt toate premizele ca sa ne luam revansa pentru acel 1-3 de anul trecut care a bulversat drumul spre performanta al nostru...

FORZZA STIINTA!

Pacat ca esti EMO, pronostic 2

rhadoo
19th March 2009, 22:53
cred ca daca fiecare ar discuta despre meciul in sine,nimeni nu ar avea de pierdut!

Lordliv
19th March 2009, 22:56
Pacat ca esti EMO, pronostic 2

mai curand,EBA, baietas:))

ps. scrie undeva ca te-am bagat in seama....

Forzza stiinta!

traktor
19th March 2009, 23:02
Multumesc , demult nu am fost facut baietas ,de fapt o sa vezi la 40:ok:.........este o onoare.
pronostic 2

Lordliv
19th March 2009, 23:10
Multumesc , demult nu am fost facut baietas ,de fapt o sa vezi la 40:ok:.........este o onoare.
pronostic 2

da,baietas este o onoare!

ps.eu am peste 40:)

traktor
19th March 2009, 23:16
da,baietas este o onoare!

ps.eu am peste 40:)

De inch poate la felul in care te comporti ,oricum multi inainte .
pronostic 2

zebe
19th March 2009, 23:35
Toti sunteti foarte maturi...:headbang::rosu:
Craiova reprezinta trecutul si, se pare, viitorul in fotbalul romanesc. CFR reprezinta prezentul. Punct!

Lordliv
19th March 2009, 23:46
De inch poate la felul in care te comporti ,oricum multi inainte .
pronostic 2

auzi baietas,pana acum am dat dovada de bun simt ,de muuult bun simt in postarile mele de pe acest thread! ( tinind seama cu ce jigodii am de a face)
dar pe nesimtiti ii calc in picioare si-i bag in pm imediat!

FORZZA STIINTA!

the lion king
20th March 2009, 00:56
Q.E.D. Lordule....:D
Pt traktoristi explicatie:"Ceea ce trebuia demonstrat":D:rosu:

spartacus
20th March 2009, 02:23
no bine..asa mai mere:D
acuma ca ne-am inshogorit cu totii...fara suparare un 2 la limita...

p.s: simba lasa-l pe lord sa fie un lord...

ensic
20th March 2009, 04:07
Mama ce discutii civilizate intre oameni "maturi"!

Urat de tot a ajuns echipa. Sincer la cum arata lotul si aerele vedetelor noastre m-as bucura si de un egal.

red-bull
20th March 2009, 09:50
ics

Tyler Durden
20th March 2009, 10:07
Sunt foarte curios ce o sa se intample in meciul asta. CFR-ul trece clar printr-o perioada nefasta, iar oltenii seamana putin cu Rapidul, cand sunt pe val si toata lumea ii lauda, atunci o comit. Merg pe o remiza.

P.S. Fabulos Traktor asta. :D

Nightwish
20th March 2009, 10:19
Penibile ultimele 2 pagini ale topicului asta.
Cititi un interviu cu Balaci si calmati-va. Cred ca asta este tonul care trebuie folosit si nu injuraturile si contrele de pe paginile anterioare...


- Domnule Balaci, cum anticipați partida dintre Universitatea și CFR?
- Înainte de toate așteptăm 20.000 sau chiar 30.000 de oameni în tribună și, în consecință, îmi doresc un meci care să mulțumească spectatorii. Între Craiova și Cluj n-a fost niciodată dușmănie, nici cînd era "U" în Liga I, nici acum cînd e CFR-ul. Sper să iasă un meci plăcut ochiului. Să fie spectacol!

- Craiova e pe val. Puteți învinge echipa campioană?
- Noi vrem din tot sufletul să ne clasăm pe un loc în primele 6, ca să nu spun mai mult. Primele două rezultate din retur n-au fost deloc satisfăcătoare, dar nu ne-am făcut probleme fiindcă echipa juca un fotbal de calitate. Logic, a venit victoria de la Constanța. Sigur, cu CFR, ne-am dori să fim liniștiți încă după prima repriză, să nu suferim. Dar orice rezultat e posibil. Întîlnim campioana en-titre, echipa care a jucat fantastic în Europa.

- Ce detaliu credeți că va decide această partidă?
- De cînd e lumea și pămîntul un meci de fotbal s-a decis la mijlocul terenului. Mijlocul e cel care creează, dar și cel care împiedică adversarul să ajungă față în față cu apărarea. Echipa mai puternică în linia mediană va cîștiga și acest meci.

- Cît de mult contează absențele de marcă ale Clujului, Mureșan, Cadu, Dubarbier?
- Sînt jucători buni, îi respect, dar să-i luăm pe rînd. Mureșan n-a prea fost un om de bază la CFR. Cu excepția turului de campionat, a jucat și nu prea. Cadu e fundaș central. Un fundaș central, oricît ar fi de bun, poate fi înlocuit destul de ușor. Iar Dubarbier, în poziția pe care-l folosește Uhrin, de al doilea vîrf, nu e un jucător care să-ți creeze foarte multe neliniști. El e jucător de bandă, are viteză și o îndemînare bună, dar nu extraordinară. Sincer, cel mai tare mă bucur că nu joacă Trică împotriva noastră.

Balaci e fan Leao!

- Credeți că cei de la CFR nu l-au prețuit suficient pe Trică?
- Nu, din cîte știu domnii Paszkany și Mureșan nu au vrut să-i dea drumul în Cipru. De aceea, toată viața lui, Trică va trebui să-și scoată pălăria în fața celor doi oameni. L-au înțeles și l-au lăsat să plece și să cîștige mai mulți bani pe final de carieră. Și el, și nevastă-sa și soacra lui au sonerii pe telefoanele mobile cu imnul CFR-ului.

- Chiar și soția dumneavoastră?
- Din păcate, da. Dar în cazul ei, sper că a uitat doar s-o schimbe. În schimb, pentru Lorena și Eugen nu mai e nici o speranță.

- Vă place în mod special vreun jucător al campioanei?
- Da, portughezul Andre Leao. Dar nu știu ce s-a întîmplat cu el, parcă a dispărut.

- E accidentat. Pare totuși surprinzător, fiindcă Leao a jucat foarte puțin.
- Cît l-am văzut eu m-a impresionat prin ținuta sa în joc, prin felul în care dirija baloanele și schimba direcția de joc. Dani e un luptător, distruge bine construcția adversarului, însă Leao mi se pare mai creativ. Ceilalți jucători punctează la atitudine, la dorință. Tocmai asta le conferă unor jucători ca Tony sau Cadu stofa de campioni. Îmi pare rău de accidentarea lui Ricardo.

"CFR are mulți jucători interesanți. Culio nu se numără printre favoriții mei. Cu tot respectul pentru el, sînt alții mult mai buni decît Culio"

"Am fost suporterul CFR-ului cînd a jucat Trică acolo. Pentru el, dar și pentru doi oameni de excepție pe care i-am cunoscut: Paszkany și Mureșan" Ilie Balaci, Manager general Universitatea Craiova

papaletto2000
20th March 2009, 10:34
Mama ce discutii civilizate intre oameni "maturi"!

Urat de tot a ajuns echipa. Sincer la cum arata lotul si aerele vedetelor noastre m-as bucura si de un egal.

Ai drepate, dar asta nu schimba cu nimic citeva realitati, care daca au intrat in discutie trebuie clarificate. Corect si obiectiv, chiar daca unii nu prea suporta adevarul. Atit.

Sezione
20th March 2009, 13:07
Toti sunteti foarte maturi...:headbang::rosu:
Craiova reprezinta trecutul si, se pare, viitorul in fotbalul romanesc. CFR reprezinta prezentul. Punct!

Cam trist prezentul fotbalului romanesc..reprezentat de un Kone si Fereira...si de Arpi:happy:happy

Sezione
20th March 2009, 13:12
Mare e frustrarea unora, :no: Nu ne treziram ,noi vam inventat morometilor.....ati avut noroc cu scornicestiul.
Visul oltenilor =mare domn la capitala ,hai mah ca ajunge,
s-a inventat caramida , lasati lutul pt oale.:yes:

Ce naiba il mai bagatzi in sema pe frustratul asta ? ..Nu are nici o postare care sa aiba legatura cu jocul de fotbal... are el ceva cu oltenii..probail l-a parasit nevasta pentru unul (ca de...la cum se prezinta e tare pliktisitor )... Uite ca visul meu nu e sa ajung mare domn la capitala//acolo ma duc si ma distrez din cind in cind ..tot ca si domn:evil: esti in stare sa spui ceva legat de echipe ? de joc ? ...sint convins ca nu poti sa spui care e 11 de baza la CFR..sau macra 5 titulari obisnuiti... Hai gata ca te-am bagat prea mult in seama..bucura-te in continuare ca aveti o super echipa...care nu are nimik in comun cu tara asta...Din cite se pare nici tu...

Razvan T.
20th March 2009, 13:13
Cam trist prezentul fotbalului romanesc..reprezentat de un Kone si Fereira...si de Arpi:happy:happy

Ai dreptate sa speram ca viitorul o sa fie mai frumos :D

Sezione
20th March 2009, 13:24
Ai dreptate sa speram ca viitorul o sa fie mai frumos :D

Daca suporteri CFr-ului sint ca si traktoristul .inteleg de ce nu puteti sa-i s:ok:uportati...

Sezione
20th March 2009, 13:26
Balaci : Între Craiova și Cluj n-a fost niciodată dușmănie, nici cînd era "U" în Liga I, nici acum cînd e CFR-ul.

Da..nu a fost...Dar se pare ca unii vor cu orice chip sa fie...

Nightwish
20th March 2009, 13:44
Asa se pare, Sezione, mai ales avand in vedere postul tau anterior....

traktor
20th March 2009, 13:57
Apei dara, io mam calmat .Vedem duminica cum stam pe teren,sper sa nu il bage pe Deac coordonator ca atunci e clar.Mai mult ca sigur ca mijlocasii o sa decida meciul asta ,
stiti careva Frangipane are drept de joc?Si lamuriti ma si pe mine cine e Fereira? Respect Craiova , sa lasam ciondanelile ,vb. pe teren.:ok:

Sezione
20th March 2009, 13:57
Asa se pare, Sezione, mai ales avand in vedere postul tau anterior....

Cu tine nu am nimik... nu imi aduc aminte sa fi avut vreodata ceva. Postarile tale sint de cele mai multe ori la obiect . dar cind gasesti un retardat care reduce discutia la pepeni si praz...se schimba treaba. Sint mult mai in masura sa fac comparatii intre adeleni si olteni...am stat 14 ani in Ardeal ....am o gramada de rude acolo ..o parte din mine e de acolo..dar nu e momentul si lokul sa facem comparatii si evaluarii generale. In materie de fotbal nu e cazul sa ne priveasca de sus pe noi oltenii unii care il au idol pe Kone si Dubarbier...atata timp cit un oltean a fost capitanul Barcelonei iar cel mai bun produs autohton al CFr-ului reste ANca sau Muresan :happy

Sezione
20th March 2009, 14:12
Apei dara, io mam calmat .Vedem duminica cum stam pe teren,sper sa nu il bage pe Deac coordonator ca atunci e clar.Mai mult ca sigur ca mijlocasii o sa decida meciul asta ,
stiti careva Frangipane are drept de joc?Si lamuriti ma si pe mine cine e Fereira? Respect Craiova , sa lasam ciondanelile ,vb. pe teren.:ok:

Ehhh...asa mai merge... Si eu respect Clujul.... Sincer asa fi vrut uj oinvestitor ca Arpi la Craiova...Cu 50 de milioane inevestite cistagam 5 campionate si catigama Cupa UEFA...:ok: A fost bun si antrenamentul asta cu cointrele intre noi..ca vine meciul cu dinamo..si acolo NO RULES !!!:drak:
Fereira e Cadu Fereira de Sousa Ricardo .... Eu cred ca meciul o sa se decida in functie de cum abodreaza CFR-ul partida.. Craiova are mereu probleme cu echipele care se apara aglomerat... Pe contraatac cind e Costea in forma e jale pentru adversari... Sper sa nu fim la fel de prodenti ca si in mecirile cu steaua si rapid..ori la bal ori la spital..decit iar un zereo zero insipid..mai bine luam bataie cu 3-2...

traktor
20th March 2009, 14:22
Ehhh...asa mai merge... Si eu respect Clujul.... Sincer asa fi vrut uj oinvestitor ca Arpi la Craiova...Cu 50 de milioane inevestite cistagam 5 campionate si catigama Cupa UEFA...:ok: A fost bun si antrenamentul asta cu cointrele intre noi..ca vine meciul cu dinamo..si acolo NO RULES !!!:drak:
Fereira e Cadu Fereira de Sousa Ricardo .... Eu cred ca meciul o sa se decida in functie de cum abodreaza CFR-ul partida.. Craiova are mereu probleme cu echipele care se apara aglomerat... Pe contraatac cind e Costea in forma e jale pentru adversari... Sper sa nu fim la fel de prodenti ca si in mecirile cu steaua si rapid..ori la bal ori la spital..decit iar un zereo zero insipid..mai bine luam bataie cu 3-2...

Mersi, credeam ca vorbesti de Pereira si ai gresit litera.Oricum daca pierdem meciul asta singurul vinovat e Uhrin.:confused:

Sezione
20th March 2009, 14:34
Mersi, credeam ca vorbesti de Pereira si ai gresit litera.Oricum daca pierdem meciul asta singurul vinovat e Uhrin.:confused:

Nu stiu ce sa zic.... Ceva nu merge la voi... Uhrin e un antrenor bun totusi... E clar ca nu o sa fie un meci usor pentru voi ca naul trecut cind CFR a jucat magnific....dar intre timp pustii de la noi s-au mai maturizat.... Atentie la Gangioveanu:ok:

Nightwish
20th March 2009, 15:08
Cu tine nu am nimik... nu imi aduc aminte sa fi avut vreodata ceva. Postarile tale sint de cele mai multe ori la obiect . dar cind gasesti un retardat care reduce discutia la pepeni si praz...se schimba treaba.

Ma refeream la postul asta:

Daca suporteri CFr-ului sint ca si traktoristul .inteleg de ce nu puteti sa-i s:ok:uportati...
La faza cu retardatul, no comment :D

BBB
20th March 2009, 16:25
Balaci : Între Craiova și Cluj n-a fost niciodată dușmănie, nici cînd era "U" în Liga I, nici acum cînd e CFR-ul.

Da..nu a fost...Dar se pare ca unii vor cu orice chip sa fie...

E adevarat, intre Cluj si Craiova (adica intre Universitati). intre Craiova si enclava Gruia, orice se poate. pacat totusi de suporteri ca m8k sau nightwish, care sunt capabili sa poarte o discutie si inteleg cand e vorba de un schimb de ironii sau nu. fara rautate, publicul din gruia e format in mare proportie din "traktoristi"

Nightwish
20th March 2009, 16:26
E adevarat, intre Cluj si Craiova (adica intre Universitati). intre Craiova si enclava Gruia, orice se poate

Normal ca trebuia sa apara si un troll :rosu:

traktor
20th March 2009, 16:52
E adevarat, intre Cluj si Craiova (adica intre Universitati). intre Craiova si enclava Gruia, orice se poate. pacat totusi de suporteri ca m8k sau nightwish, care sunt capabili sa poarte o discutie si inteleg cand e vorba de un schimb de ironii sau nu. fara rautate, publicul din gruia e format in mare proportie din "traktoristi"

Iar esti aici iubitule,eu am primit doua avertismente pt. limbaj , mi le asum.Dute de te cearta in liga a doua , nu ai nas de campion.............Fortza CFR ,
Pronostic 2:ok:

Nightwish
20th March 2009, 17:31
Am citit undeva ca daca te bagi pe un forum si te certi cu toata lumea si zici de foarte multe ori ca echipa favorita castiga, chiar asa se va intampla :D

Stefan_Cel_Mare
20th March 2009, 17:36
Am citit undeva ca daca te bagi pe un forum si te certi cu toata lumea si zici de foarte multe ori ca echipa favorita castiga, chiar asa se va intampla :D

super ...hai Vasluiul !!:P

purpleheart
20th March 2009, 17:49
daca mai are SI nepedepsiti Dusan in echipa , cred ca vor cistiga meciul asta ! ;)

six
20th March 2009, 19:03
1x2 :)

Rossi
20th March 2009, 23:31
meci de 1X2

Grecu_
20th March 2009, 23:32
Meci deschis, sper sa bata Craiova.

JJ
21st March 2009, 00:10
Egal, Cfr-ul iesit din forma are fix valoarea Craiovei.

rhadoo
21st March 2009, 01:11
la cum joaca,universitatea pleaca cu prima sansa,pronostic 1

Rossi
21st March 2009, 03:19
Egal, Cfr-ul iesit din forma are fix valoarea Craiovei.

terminati mah cu prostiile ... cfr-ul e favorita ... e surpriza daca iese X
deja daca bate Craiova , e bomba ...

normal ca imi pun speranta in "satelit" si ca imi doresc un 1/X ... dar e greu

Denis
21st March 2009, 08:43
cred ca va fi cel mai frumos meci al etapei:) presimt ca si rapid-otelul va fi frumos, cu multe goluri, dar "U" - CFR pare a fi mai interesant. Imi mentin acelasi 2 solist.

delaoltenia
21st March 2009, 08:51
cel mai frumos meci a fost aseara :ciocan:

Denis
21st March 2009, 09:29
De pana acum:D:D:D

delaoltenia
21st March 2009, 10:15
nu mai stii la gluma,am pus si eticheta...alea sunt capetele lu' Becali si Lacatus. :D

Sezione
21st March 2009, 11:55
terminati mah cu prostiile ... cfr-ul e favorita ... e surpriza daca iese X
deja daca bate Craiova , e bomba ...

normal ca imi pun speranta in "satelit" si ca imi doresc un 1/X ... dar e greu

Oo da...s-a intors sekuristul meu favorit..Unde ai fost ? Ca intreba Duba de tine ?? ... Sa inteleg ca galacticii de la ministrul de interne nu au un joc pe masura figurilor din capul lu Domn Colonel Taktu ' ?? 2 egaluri cu niste viitoare retrogradate nu e prea putin pentru aia care se pregatesc de liga Campionilor Africii de 10 ani ?? ...Acum gata ..la cotetz cu javrele :drak:

Anarchy1slayer
21st March 2009, 13:06
Merg pe mana CFR-ului desi nici Universitatea nu joaca rau . Probabil 1-0 CFR sau 1-1

Sezione
21st March 2009, 21:13
terminati mah cu prostiile ... cfr-ul e favorita ... e surpriza daca iese X
deja daca bate Craiova , e bomba ...

normal ca imi pun speranta in "satelit" si ca imi doresc un 1/X ... dar e greu

Ce sa mai..de fiecare data cind puiul de sekurist da pronostikuri de genul "Craiova ia bataie clar" ne merge bine... Chiestia cu satelistul era valabila cind era pe la noi ala din familia ta de sekuristi ... Gigel ..acum ...game over jigodie.

alin_cv
21st March 2009, 22:14
terminati mah cu prostiile ... cfr-ul e favorita ... e surpriza daca iese X
deja daca bate Craiova , e bomba ...

normal ca imi pun speranta in "satelit" si ca imi doresc un 1/X ... dar e greu
javra imputita,ce sa ii ceri?.

Denis
21st March 2009, 22:30
astept spectacol /hello

Ess
21st March 2009, 22:56
in timp ce la craiova este o sete si o dorinta infinita de rezultate, la noi este INDESTULARE - bani, privilegii si mai ales - lipsa totala de provocare...sa nu mai punem faptul ca vestiarul vrea sa scape de cuplul "formidabil" dusan-jindra...

chiar nu inteleg ce vrea arpi acum...

sa castige cei care isi vad de fotbal. nevedetele. nenarcisistii!

raman la 1 solist.

Gaboiu
21st March 2009, 22:59
Am votat 1 , dar imi doresc un egal .

Voi va doriti cam multe, dar cred ca sezonul asta o luati in barba:happy

Gaboiu
21st March 2009, 23:03
javra imputita,ce sa ii ceri?.

Va rog frumos, nu mai folositi injurii la adresa javrelor !!! :rosu:

Grecu_
22nd March 2009, 19:03
Deci, pana acum etapa a fost buna spre de vis! :D
Gata insa cu surprizele, urmeaza o victorie fireasca a oltenilor! :D

Rossi
22nd March 2009, 19:13
oltenii pot trece pe locul 7 in cazul unei victorii

http://img21.imageshack.us/img21/1395/stoaia.jpg

m8k
22nd March 2009, 19:46
CFR va urca pe locul 2!:yeah:

ultra
22nd March 2009, 19:46
CFR va urca pe locul 2!:yeah:

Sincer, nu m-as supara.Sa nu ia militienii nimic !

valitudor
22nd March 2009, 20:01
Hai oltenii! :cheer: hai satelitu' ! :cheer:
2-1 se termina

marcel
22nd March 2009, 20:11
a zburat porcul ! caine!

crissis
22nd March 2009, 20:26
Sincer, nu m-as supara.Sa nu ia militienii nimic !

departamentalii vor ramane doar cu pregatirea si tv-urile pentru a vedea cl
cfr pleaca cu trei puncte de la craiova

YoYoyOi
22nd March 2009, 20:32
hai juvetii :cheer:

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:34
hai cfr:D

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:39
valeu ce furiosi fura:D totusi hai cfr

AxinTe
22nd March 2009, 20:40
1-0 craiova :D gol costea! foarte bine, steaua pe 8 :D

Nightwish
22nd March 2009, 20:40
1 - 0 pt. Craiova.. Baga-l-as eu in ma-sa pe Galiassi :rosu:

Grecu_
22nd March 2009, 20:41
Inceput bun de meci! :D

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:41
galiasii ala mi s epare cea mai mare petarda:D nu sunt fan cfr sa urmaresc meciurile atent ... dar de foarte multe gafe imi aduc aminte ..inclusiv cu pandurii

Nightwish
22nd March 2009, 20:42
E cea mai mare petarda...
Sa nu mai zic despre interventia lui N. Claro ca ma enervez ...Avem un portar de valoare care a gresit o data... Doar o data si nu a mai folosit din sezonul trecut...

mariomax
22nd March 2009, 20:44
mda. hai craiova.

illazio
22nd March 2009, 20:45
Bine oltenasilor ! :)

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:45
ce saritura in bazin :cry:unde esti tu lazar

illazio
22nd March 2009, 20:45
ce saritura in bazin :cry:unde esti tu lazar

invidiosule, a fost penalti clar

crissis
22nd March 2009, 20:45
brichetuta isi face datoria fata de cioban . la acea faza nu se da 11m nici in judet

Mr Cosmin
22nd March 2009, 20:45
Ioi, 2-0 :happy

Nightwish
22nd March 2009, 20:45
Penibil.. Ne fute si arbitrul :(

Ulysses
22nd March 2009, 20:46
Nu-i de gluma cu oltenii:D

samar
22nd March 2009, 20:46
Deaconu ii fura si pe visinii ceilalti.....:rolleyes:

TZEFERU
22nd March 2009, 20:46
Arbitru de 2 lei. Craiova nui Rapid sa recunoasca ca nu a fost.

Grecu_
22nd March 2009, 20:47
Ce misto joaca Craiova. Ata e, roata se intoarce si in privinta albitrajelor...
Deci, scoru' etapei! :D

Nightwish
22nd March 2009, 20:47
MM de arbitru brichetar :rosu:

illazio
22nd March 2009, 20:49
MM de arbitru brichetar :rosu:

voi sunteti obisnuiti cu arbitrii vanduti , v adoare cand sunteti arbitrati corect asa-i ? :drak:

Hingherul
22nd March 2009, 20:49
lol cum mah 2-0 :))
cfr cand vine de la incalzire?

TZEFERU
22nd March 2009, 20:49
Imputitule sper sa nu mai arbitrezi degraba. Ticalos de arbitru. Taran prost

Nightwish
22nd March 2009, 20:50
Dilevski scapa fara galben dupa ce da la gioale si opreste o faza de atac a CFR... Si Dananae trebuia eliminat....
Nici nu stiu de ce ma mai uit... Nu ai cum sa faci ceva impotriva unui asemenea arbitraj...

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:50
a fost penalty scz:)

illazio
22nd March 2009, 20:51
a fost penalti clar unguri invidiosi , l-a calcat pe picior !!! asa e cand comentatorii tampiti isi dau cu parerea, influenteaza destui creduli !

crissis
22nd March 2009, 20:51
acum de ce nu tipa oltenii cand ii avantajeaza arbitrii. de fapt ii avantajeaza pe departamentalii din capitala

YoYoyOi
22nd March 2009, 20:51
si Steaua e pe 8 :cry:

vai de curu nost :D

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:52
a fost penalty clar !

2-0 e scor periculos

illazio
22nd March 2009, 20:52
acum de ce nu tipa oltenii cand ii avantajeaza arbitrii. de fapt ii avantajeaza pe departamentalii din capitala

a fost penalti clar, l-a calcat pe picior

Roddicted
22nd March 2009, 20:52
cfr=echipa de ratati

mariomax
22nd March 2009, 20:52
brichetuta isi face datoria fata de cioban . la acea faza nu se da 11m nici in judet

una'i una, alta'i alta, da ne'am obisnuit deja cu penibilitati de genul celei de mai sus.

hai 3-0.

crissis
22nd March 2009, 20:54
a fost penalti clar, l-a calcat pe picior

las-o ca macane cu 11m . manareala pe fata alianta mititelu + ciobanu si cfr pierde la craiova.

marcel
22nd March 2009, 20:54
hai cfr:Dmarsh ma in b!:angry:

illazio
22nd March 2009, 20:54
las-o ca macane cu 11m . manareala pe fata alianta mititelu + ciobanu si cfr pierde la craiova.

ai vazut reluarea ? eu sunt stelist ce interes as avea sa tin cu craiova ?

Duba
22nd March 2009, 20:54
Deaconu ii fura si pe visinii ceilalti.....:rolleyes:

Cu ce v-a furat ma 10 ani de 'B'? Esti diliu? Deaconu a arbitrat ireprosabil acel meci. Iar decizia de a intrerupe meciul a luat-o dupa ce timp de peste 70 de minute, animalele din tribune au aruncat cu de toate. Dar in Romania este mai placut ca animalele sa ameninte, sa injure, sa arunce cu ce au la indemana.

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:55
marsh ma in b!:angry:

eu n`am cum sa ma duc in b:thinkso:

illazio
22nd March 2009, 20:56
am zis si mai devreme ungurii sunt suparati ca sunt arbitrati corect, ati vz ce gura facusera repede, ei sunt obisnuiti numai cu manareli si jepci pt chefere

marcel
22nd March 2009, 20:56
tu cu pandurii tai!valea!

Sorin Blaj
22nd March 2009, 20:57
acum de ce nu tipa oltenii cand ii avantajeaza arbitrii. de fapt ii avantajeaza pe departamentalii din capitala

Te rog sa te uiti la meci. Trebuia sa-i rupa piciorul? L-a calcat, e suficient pentru 11 m.

Grecu_
22nd March 2009, 20:57
Cu ce v-a furat ma 10 ani de 'B'? Esti diliu? Deaconu a arbitrat ireprosabil acel meci. Iar decizia de a intrerupe meciul a luat-o dupa ce timp de peste 70 de minute, animalele din tribune au aruncat cu de toate. Dar in Romania este mai placut ca animalele sa ameninte, sa injure, sa arunce ce au la indemana.

Spune bre, hariene, ca de fapt tu l-ai invatat pe Lovin sa danseze pe teren. :happy

TaciAcolo
22nd March 2009, 20:58
faceti eventu?:cry: ah uitai pandurii au umilit juvetii

Sorin Blaj
22nd March 2009, 20:58
Imputitule sper sa nu mai arbitrezi degraba. Ticalos de arbitru. Taran prost

Altul care nu vede meciul, dar comenteaza.

calu
22nd March 2009, 20:58
eu n-am tinut vreodata cu craiova si cred ca a fost 11m si ca joaca cu 2 clase peste CFR.

Grecu_
22nd March 2009, 20:59
Deci, pana acum CFR ii zero, juvetii cu mult peste ei.

YoYoyOi
22nd March 2009, 20:59
las-o ca macane cu 11m . manareala pe fata alianta mititelu + ciobanu si cfr pierde la craiova.

ce sa faci daca n-ai minte?

poate ne explici cu cata ti-a ramas ce interes are ciobanu sa castige craiova ca sa treaca in fata Stelei.

Sorin Blaj
22nd March 2009, 20:59
faceti eventu?:cry: ah uitai pandurii au umilit juvetii

Vezi ca nu-i rasul tau. La anul poate jucati la matineu.

marcel
22nd March 2009, 20:59
faceti eventu?:cry: ah uitai pandurii au umilit juvetii
in mintea ta copile! nici nu o sa existati in
istorie

Nightwish
22nd March 2009, 20:59
Altul care nu vede meciul, dar comenteaza.

Auzi moderatorule, termini o data cu trolingu?

Grecu_
22nd March 2009, 21:00
ce sa faci daca n-ai minte?

poate ne explici cu cata ti-a ramas ce interes are ciobanu sa castige craiova ca sa treaca in fata Stelei.

Pai, prin trecerea Craiovei peste Steaua, va apropiati de CFR! :groggy:

P.S. Vazui ce-i ala meci spectaculos? :D

mariomax
22nd March 2009, 21:00
reluarile au demonstrat ca a fost 11m, deci baietii veseli sa isi muste limbile. iar cfr'istii sa mearga la culcare, impreuna cu noi, urmeaza o saptamana grea. ;)

Sorin Blaj
22nd March 2009, 21:00
Auzi moderatorule, termini o data cu trolingu?

Realitatea doare, dar vad ca nu se vede si de la Cluj.

delaparis
22nd March 2009, 21:00
ai vazut reluarea ? eu sunt stelist ce interes as avea sa tin cu craiova ?

Asta ma intreb si eu ... tu ai gasit raspunsul ? :D

... si mai usor cu atacurile la CFR'isti te rog frumos

Cine are un link pt meci ms frumos :) ... ?

Grecu_
22nd March 2009, 21:01
http://www.canale-tv.net/tv-channels/ro/gsp-tv-live-transmis-online-s1.html

TaciAcolo
22nd March 2009, 21:02
in mintea ta copile! nici nu o sa existati in
istorie

craiova - pandurii 1-4 liniste si urmareste meciu cum va calareste cfr

Hard
22nd March 2009, 21:02
Auzi moderatorule, termini o data cu trolingu?

tu nu te uiti la meci ma ? :rosu: ...dar de ce naiba te-ai uita, ca doar aia nu joaca nimic :cry:

Cra10veanu
22nd March 2009, 21:02
ce de experti in fotbal pe formu asta, te doare capu...

Nightwish
22nd March 2009, 21:03
Realitatea doare, dar vad ca nu se vede si de la Cluj.

Auzi, daca ai chef de aforisme, scrie o carte...
E pacat ca sunt 3 moderatori pe threadul asta si se face trolling la greu.. E drept ca sunt stelisti...

Grecu_
22nd March 2009, 21:03
Incet, incet, incepe sa miste si CFR. Foarte frumos, vedem si noi fotbal!

YoNuTzz
22nd March 2009, 21:03
a fost penalty...urmeaza 3-0 in curand ? sa vedem...

vlad1607
22nd March 2009, 21:03
tu nu te uiti la meci ma ? :rosu: ...dar de ce naiba te-ai uita, ca doar aia nu joaca nimic :cry:

tu nu te uiti la clasament ma?:happy

Hard
22nd March 2009, 21:04
tu nu te uiti la clasament ma?:happy

love 8 ! :D

Sorin Blaj
22nd March 2009, 21:04
MM de arbitru brichetar :rosu:

Cand spuneai trolling, te refereai la postul asta?

marcel
22nd March 2009, 21:05
craiova - pandurii 1-4 liniste si urmareste meciu cum va calareste cfr
altceva? campionate,cupe,nimic?

Novac
22nd March 2009, 21:05
Auzi moderatorule, termini o data cu trolingu?

Ai nervi??? :) Lasa ma ca va reveniti voi in repriza a II-a, nu mai luati decat vreo 3:sleep:

Astia mai bine stateau la pacanele in Polus, se termina doar 3-0 si ramaneau si cu banii de deplasare la casierie:D

YoYoyOi
22nd March 2009, 21:05
Pai, prin trecerea Craiovei peste Steaua, va apropiati de CFR! :groggy:

P.S. Vazui ce-i ala meci spectaculos? :D

ce-i asa spectaculos la astea 27 de minute? Un gol in secunda 45 si unul din penalty? si in rest nimic?

Nightwish
22nd March 2009, 21:06
Cand spuneai trolling, te refereai la postul asta?

Hai sa ne intelegem... Ma refeream la posturi de 3 lei care nu au legatura cu meciul..
Postul asta l-ai vazut:
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2491498&postcount=208

Grecu_
22nd March 2009, 21:08
ce-i asa spectaculos la astea 27 de minute? Un gol in secunda 45 si unul din penalty? si in rest nimic?

Ma refeream la ala de ieri, despre care OLS n-a scris in articol nicaieri cuvantul spectaculos...