PDA

View Full Version : Etapa a 21-a: Gloria Buzau - Dinamo 1-3



Pages : [1] 2

Cristian
16th March 2009, 11:51
Duminica, 22 Martie
Gloria Buzau - Dinamo
ora 17:00, GSP TV 1

discutii inainte si dupa meci

vlad1607
16th March 2009, 11:52
ori castigam...ori invingem....

Leo
16th March 2009, 11:52
Meci usor .
2 solist ,

Ferko
16th March 2009, 12:16
2 solist, dar numai daca jucatorii lui Dinamo au terminat "greva".

nr.zece
16th March 2009, 12:21
ca in fiecare an cainii au 5 atacanti si e scandal in teren
toti sunt sefi acolo
orice alt rezultat decat victoria duce la haos si razboi

Cristian
16th March 2009, 13:28
A 2-a surpriza a campionatului...

grande
16th March 2009, 13:30
surpriza ar fi sa bata dinamo ,deci un meci fara surprize ,x solist !

Uimirea
16th March 2009, 14:04
Meci usor .
2 solist ,

meci usor,adica x.:happy

Nightwish
16th March 2009, 14:09
Probabil se va termina 0-0 :D

Sezione
16th March 2009, 14:32
In mod normal dadeam un 2 solist..dar dupa cum joaca " super echipa "sekuristilor...mai mult de un egal nu ai vad in stare.

_Razvi_
16th March 2009, 15:41
Ultima oara cand copii timisoarei au jucat contra lui Dinamo o iesit destul de bine ...
Acuma s-au maturizat, e vrema sa-i bata ...
1 solist

Roddicted
16th March 2009, 15:43
Va bate Mansour de unul singur:D

mateiasi
16th March 2009, 15:46
Buzaul e o echipa ambitioasa, dar cam atat. Faptul ca a invins la Galati nu inseamna mare lucru: oricine ar fi batut-o pe Otelul sambata, la cat de indolenti au fost jucatorii galateni. Nu cred ca ii va rezista lui Dinamo.

Denis
16th March 2009, 15:57
a batut odata Gloria si sau trezit spiritele?:cry:

de acord cu mateiasi:ok:

kain
16th March 2009, 17:17
Sper la un X :D

six
16th March 2009, 18:26
1 solist :D:);)

YoNuTzz
16th March 2009, 18:28
ar fi prea frumos al 3-lea pas gresit al lui dinamo, dar nu cred...
2 solist

zaheartless
16th March 2009, 19:51
desi as vrea sa nu se intample asa dar cred ca o sa bata dinamo.

stiintacv
16th March 2009, 20:19
2 solist dar e posibil si un egal...

TaciAcolo
16th March 2009, 20:20
mansour marcheaza sigur:ok: 1-1

Gica Chioru
16th March 2009, 22:08
Cine va arbitra? Corpodean? Balaj?

vlad1607
16th March 2009, 22:14
tu la centru si duba la ambele tuse

Gica Chioru
16th March 2009, 22:43
Inseamna ca Dinamo castiga cu 3-2. Doua penaltyuri gratis si gol cu mana.

delaoltenia
17th March 2009, 01:04
Dinamo va produce surpriza.....deci x. :cry:

alin_c
17th March 2009, 02:14
nu cred ca vor lua puncte buzoieni x2

resita
17th March 2009, 07:26
teoretic 2 dar la cum joaca dinamo in acest campionat nu se stie niciodata :(:(

Leo
17th March 2009, 08:12
Dinamo va produce surpriza.....deci x. :cry:

Scorul etapei .:)

moty
17th March 2009, 09:42
In trendul ultimelor evolutii, mizez pe un x

papaletto2000
17th March 2009, 11:31
dinamo nu bate. lajos e suspendat!

Leo
17th March 2009, 12:08
Fara ironii ieftine nu se poate ?

papaletto2000
17th March 2009, 12:13
fara campionate in care arbitrii fura pentru dinamo, pe fatza, se poate?

vlad1607
17th March 2009, 12:54
Inseamna ca Dinamo castiga cu 3-2. Doua penaltyuri gratis si gol cu mana.

inseamna ca esti murdarit

mireltox
17th March 2009, 12:57
Gloria are avantajul echipei care vine din urma :yes: cu toate acestea Dinamo e favorita clara. Merg pe un 2.

Adi Da Samraj
17th March 2009, 14:13
Merg pe un x :ok:

Aurel.D
17th March 2009, 14:33
Meci greu, dar echipa isi revine. 2 SOLIST.


Fara ironii ieftine nu se poate ?

Nu, daca vagauna din cap nu permite...:o:

fara campionate in care arbitrii fura pentru dinamo, pe fatza, se poate?

Se poate...daca te gandesti bine...:no:

Bumbescu
17th March 2009, 16:26
Un x obtinut cu greu de dinamo si probabil cu o noua greseala de arbitraj.....

Gica Chioru
17th March 2009, 16:35
inseamna ca esti murdarit

Murdarit esti tu, in creier.

Sezione
17th March 2009, 19:24
fara campionate in care arbitrii fura pentru dinamo, pe fatza, se poate?

NU... cum sa fie steaua mai tare ca dinamo ?? :happy:happy... Aici e concurenta mare de fapt...

alexuuBZ
17th March 2009, 19:40
1 solist :D

papaletto2000
18th March 2009, 11:01
Meci greu, dar echipa isi revine. 2 SOLIST.



Nu, daca vagauna din cap nu permite...:o:


Se poate...daca te gandesti bine...:no:

stiu ca e mult mai usor sa jignesti, decit sa recunosti: aveti o istorie dominata de arbitraje partinitoare, si nici n/am facut referire la perioada comunista. dar nu prea mai conteaza, am vazut valoarea reala a marii echipe dinamo, la medias si acasa cu otopeniul, asa ca meciul asta si celelalte nu prea mai conteaza. putetzi lua si campionatul. in ucl oricum va faceti de cacao.

Aurel.D
18th March 2009, 16:41
Ultimul campionat luat de Dinamo (tot cu Rednic) cum ti s-a parut? :o:

Gica Chioru
18th March 2009, 16:57
Pentru a raspunde suporterului MI-st de mai sus e suficient sa-i citam vorbele lui Dinu Vama: "sa nu uite cum au castigat titlul anul trecut"... Asta dupa ce Borcea&Badea vorbisera despre hotiile rapidiste.

six
18th March 2009, 18:54
Forza Gloria Viola :ok:

Leo
19th March 2009, 08:52
De data asta jucatorii lui Dinamo vor juca pt suporterii Dinamovisti . Deci Gloria Viola nu aveti nici o sansa . Dupa acest meci sunt curioasa ce veti mai nascoci . Deci atentie latratori de serviciu !

chinezu
19th March 2009, 08:59
0-3 danciu3

Jacob
19th March 2009, 11:22
Tot ce e posibil sa mai facem un egal...dar merg totusi pe victorie :D

Elphax
19th March 2009, 11:27
Mansour? Foarfeca?

cred ca si-ar manca Borcea cravata de ciuda :happy

papaletto2000
19th March 2009, 12:37
Mansour? Foarfeca?

cred ca si-ar manca Borcea cravata de ciuda :happy

baiatul asta chiar e talentat, si tinind cont cit de putine inscrie poli in ultima vreeme nu pre ainteleg de ce nu e in lotul banatenilor. dac exista acel spirit anti dinamo la timisoara, sa speram ca il au si cei exilati la buzau si ca vor face macar un egal. desi e greu de crezut ca dinamo face trei meciuri la fel de slabe, consecutiv.

BBB
19th March 2009, 13:44
1 solist. 2-0. Dubla Mansour. De fapt ce dracu, sa nu fiu nesimtit...unu Mansour si unu Axente, na :)

Leo
19th March 2009, 14:16
Te mai uiti acuma , ramai nesimtit ..............dar oricum 2 goluri mansour ? Trei nu vrei ?

BBB
19th March 2009, 15:18
Te mai uiti acuma , ramai nesimtit ..............dar oricum 2 goluri mansour ? Trei nu vrei ?

Vreau :happy, dar eram realist. Doar 2-0

dede
19th March 2009, 15:20
gloria a inceput etapa trecuta seria victoriilor :D

Nightwish
19th March 2009, 15:33
Gloria este pe val :D

moty
19th March 2009, 19:10
a inceput hegemonia gloriei?

Roddicted
19th March 2009, 19:46
Hai sa nu exageram.Gloria ramane echipa panaramelor din Liga I pana in momentul de fata.Sa faci 3 puncte in tur...:happy.Amatori:sleep:

BBB
19th March 2009, 19:50
Hai sa nu exageram.Gloria ramane echipa panaramelor din Liga I pana in momentul de fata.Sa faci 3 puncte in tur...:happy.Amatori:sleep:

Aici era vorba de o noua Glorie Buzau, renascuta din propria-i cenusa, ca si surata mai mare, Pasarea Phoenix violeta, cu bunavointa marelui Iancu. Si serios, e cu totul alta echipa, mult mai buna. Ca doara n-o batut la Galati din greseala :)

dede
19th March 2009, 21:47
a inceput hegemonia gloriei?
acum va fi dinamo... urmeaza timisoara, urziceni... :D

traktor
19th March 2009, 22:30
Aici era vorba de o noua Glorie Buzau, renascuta din propria-i cenusa, ca si surata mai mare, Pasarea Phoenix violeta, cu bunavointa marelui Iancu. Si serios, e cu totul alta echipa, mult mai buna. Ca doara n-o batut la Galati din greseala :)

Hai ca nu te mai jignesc,imi inchipui cum e sa comentezi in liga 2 ,oricum parerea ta conteaza.:(

red-bull
20th March 2009, 10:03
vrajela...bate dinamo lejer...doar iancu e prieten cu dinamo...nu degeaba nu castiga de ani buni timisoara cu cainii

alexuuBZ
20th March 2009, 11:00
vrajela...bate dinamo lejer...doar iancu e prieten cu dinamo...nu degeaba nu castiga de ani buni timisoara cu cainii

woooow! ai stat mult sa o gandesti? :rolleyes:

Sezione
20th March 2009, 13:35
Hai ca nu te mai jignesc,imi inchipui cum e sa comentezi in liga 2 ,oricum parerea ta conteaza.:(

De parca a ta e de baza:happy... relativa la liga a 2-a...tu n-ai cum sa stii ceva....ca doar voi frinarii sintei mari suporteri decit de vreo 2 ani incoace. Cei care susitin U cluj sint de respectat sint linga echipa si la greu. Sa va vedem si pe voi peste 2 -3 ani cind o sa ajungeti iar in ligile 2,3 ... daca va mai vedem pe aici. Cred ca da..dar toti o sa tineti cu steaua sau dinamo...:rosu:

Nightwish
20th March 2009, 13:46
Eu sustin ambele echipe ale Clujului, asa ca din punctul meu de vedere poti sa sustii tu linistit Steaua sau Dinamo :ok:

Sezione
20th March 2009, 14:16
Eu sustin ambele echipe ale Clujului, asa ca din punctul meu de vedere poti sa sustii tu linistit Steaua sau Dinamo :ok:

Offf...chiar crezi ca cine iubeste U CRAIOVA poate vreodata sa sustina sovieticii ??:happy

Sezione
20th March 2009, 14:16
Eu sustin ambele echipe ale Clujului, asa ca din punctul meu de vedere poti sa sustii tu linistit Steaua sau Dinamo :ok:

plus ca.... postul nu iti era adresat tie....:ok:

Sezione
20th March 2009, 14:36
Revenind la meci... Nu o fi dinamo in varf de forma dar si asa...nu cred ca pierd meciul asta.

Aurel.D
20th March 2009, 14:53
Si eu cred ca va fi meciul revenirii lui Dinamo...chiar daca buzoienii sunt motivati de ultimul rezultat, totusi...

Duba
20th March 2009, 16:36
Offf...chiar crezi ca cine iubeste U CRAIOVA poate vreodata sa sustina sovieticii ??:happy

Voi ce sunteti ma? Stii cand v-ati infiintat taranoiule? Hai ca-ti spun eu. La un an dupa Steaua, adica in 1948, dupa ce regele abdicase si a fost nevoit sa paraseasca tara, iar bolsevicii sustinuti in noiembrie 1946 de echipa ceferistilor, aka rapid, pusesera stapanire pe tot ce misca in Romania.
Cine crezi tu ca a infiintat Universitatea Craiova? Liberalii, taranistii? Nu ma tarane, tot bolsevicii, care aveau toate parghiile puterii, inclusiv in fotbal.

Sezione
20th March 2009, 16:55
Voi ce sunteti ma? Stii cand v-ati infiintat taranoiule? Hai ca-ti spun eu. La un an dupa Steaua, adica in 1948, dupa ce regele abdicase si a fost nevoit sa paraseasca tara, iar bolsevicii sustinuti in noiembrie 1946 de echipa ceferistilor, aka rapid, pusesera stapanire pe tot ce misca in Romania.
Cine crezi tu ca a infiintat Universitatea Craiova? Liberalii, taranistii? Nu ma tarane, tot bolsevicii, care aveau toate parghiile puterii, inclusiv in fotbal.

Ooo..fratiorul geaman al lui RoSsi traieste... Cine sintem noi ?? Aia carora le-ati furat citeva titluri de campioana impreuna cu colegii ministeriali de la minsterul de interne ...aia care nu l-au avut pe Valentin aproape 10 ani, aia care nu au avut un comportament tipic bolsevic zeci de ani in fotbalul romanesc.. aia care nu au arvbitrii de casa , aia carora li se luau jucatorii cu arcanul cind aveati putere absoluta -voi si altii ca voi ( vezi cazurile Hagi - Nicu Ceausescu si Gica Popescu ), aia care nu aveau nevoie de cite 5000 de militari sa isi umple stadionul la meciurile din CCE ( parca juca Ferencavaros ..nu steaua )
....si nu in ultimul rind aia care nu au castigat niciodata un meci pe baza de brichete si valize !!! Asumati-va si trecutul plin de rusine pe linga marile realizari si atunci o sa fie OK! Pina atunci o sa ramineti cea mai antipatizata echipa a a tarii la mare concurenta cu dinamo - da parca astia sint in ultima perioada mai cuminti ca voi) !! Acum trebuie sa va plingem de mila ca ati fost victimile bolsevismului saracii de voi..ATI FOST PRINCIPALII LUI BENEFICIARI !! Unde mai pui ca pina si geneza voastra a fost O MARE FRAUDA... un club nu ajunge direct in liga 1..niciunde in lume...Noi macar am promovat LEGAL in divizia A... Asa ca nu avem cum sa ajungem suporterii duo-ului misterial NEVER!!!! :evil:

De fiecare data cind iti spune cineva care e partea urata a istoriei stelei faci ulcer..asta e ADEVARUL/././.degeaba incerci sa gasesti in sitoria Rapidului sau a Craiovei similitudini..ca nu ai sanse.... Si asta e si motivul pentru care in ani 80 Craiova era de departe cea mai iubita echipa din tara ...pentru ca era simbolul luptei importiva voastra si a fartiorilor vostir ( pina si sitsoria dusmaniei dintre voi e preluata din cea dintre generalii armatei si cei ai ministerului de interne..acum ajunsa si la rivalitati intre cartiere)...Probabil ca tatikul tau APV-ist ti-a insuflat marea iubire pentru steaua si ura pentru MI-isti pentru ca il sicana vreun prieten militian !!!

Tyler Durden
20th March 2009, 17:12
Duby, oricat ti-ai lasa valul pe ochi atunci cand scrii, tot trebuie sa intelegi niste lucruri. Desi toate echipele au avut relatii mai mult sau mai putin apropiate cu regimul comunist, voi si cu Dinamo ati avut mai mult decat altele. Dovada care ramane de nezdruncinat este ca voi ati obtinut in per. 1945-1989 mai multe trofee decat orice alta echipa. Plus de asta se stie ca erati extrem de simpatizata de generali si de Ilie si Valentin Ceausescu, precum si de nomencaltura comunista. Orice om care are o relatia normala cu bunul-simt si onestitatea stie ca voi si cu Dinamo plecati de la startul campionatului cu cativa pasi inainte. Ca sa intelegi cum stau lucrurile o sa citez dintr-un banner de'al vostru dar care se referea la alt context: noi am avut momente, voi aveti o istorie.

Sezione, macar aia de la Dinamo sunt in stare sa-si asume trecutul, asa cum a fost el, dar o parte a stelistilor este exact cum spunea un vechi proverb romanesc: nici usturoi n-au mancat, nici gura nu le miroase.

purpleheart
20th March 2009, 17:15
atentia toata la Mansour , si da Axente 2 boabe ! ;)

Duba
20th March 2009, 17:39
@Sezione, [...] cu siguranta esti tu. La fel ca amaratul ala, n-ai argumente si evident minti de stingi.

Baga la capatana, daca ai asa ceva, pt. ca n-am sa repet la infinit. Steaua nu v-a furat niciun campionat. Voi, insa, i-ati furat Stelei doua (1979-'80 si 1990-'91), ambele le-ati castigat la golaveraj, in ambele am castigat mai multe puncte decat voi in intalnirile directe. In editia 1979-'80 v-am batut in ambele intalniri 4-0 in Ghencea si 2-0 in prazarie, in acelasi sezon, v-am scos si din cupa Romaniei, 2-1 in semifinala de la Pitesti. Se spunea in acea perioada ca mai trebuie sa va batem pe 'Casa Scanteii'. Insa blaturile pe care l-ati facut cu Targosviste si Rm. Valcea au facut sa va impuneti in acea editie de campionat. In 1990-'91, v-am luat 3 puncte din 4. 1-1 in deplasare si 1-0 pe Ghencea. In acel campionat ati blatuit si furat cu arbitrii si mai mult. Doar doua exemple. La Braila, ati iesit din stadion dupa vreo doua ore de la terminarea meciului, pentru japca pe care ati facut-o cu arbitrii, iar cu Corvinul ati blatuit fara pic de jena. Corvinul in acea editie de campionat nu pierduse nici macar un punct pe teren propriu, cu voi insa s-a dat la o parte. Presa vremii a scris despre ordinaria la care v-ati pretat, insa FRF-ul v-a tinut in brate. In Europa insa n-a mai putut sa va ajute si v-ati facut de rahat cu Apollon Limasol inca din primul tur. A fost prima oara cand o echipa cipriota elimina o echipa romaneasca.
Termina cu minciunile [...] Istoria nu minte, [....]. Retine, Steaua NU v-a furat niciodata, voi pe Steaua DA.

Duba
20th March 2009, 17:52
Duby, oricat ti-ai lasa valul pe ochi atunci cand scrii, tot trebuie sa intelegi niste lucruri. Desi toate echipele au avut relatii mai mult sau mai putin apropiate cu regimul comunist, voi si cu Dinamo ati avut mai mult decat altele. Dovada care ramane de nezdruncinat este ca voi ati obtinut in per. 1945-1989 mai multe trofee decat orice alta echipa. Plus de asta se stie ca erati extrem de simpatizata de generali si de Ilie si Valentin Ceausescu, precum si de nomencaltura comunista. Orice om care are o relatia normala cu bunul-simt si onestitatea stie ca voi si cu Dinamo plecati de la startul campionatului cu cativa pasi inainte. Ca sa intelegi cum stau lucrurile o sa citez dintr-un banner de'al vostru dar care se referea la alt context: noi am avut momente, voi aveti o istorie.

Sezione, macar aia de la Dinamo sunt in stare sa-si asume trecutul, asa cum a fost el, dar o parte a stelistilor este exact cum spunea un vechi proverb romanesc: nici usturoi n-au mancat, nici gura nu le miroase.

Subpodare, voi trebuie sa intelegeti ca aberatiile pe care corsicanii si frustratii vostrii vi le-au bagat in cap nu au nicio legatura cu adevarul. Voi, la fel ca si dinamo si Steaua, ati fost ajutati de puterea comunista. la sfarsitul anilor '40 si in anii '50-'60, poate chiar mai mult. Gheorghiu-Dej, (pentru cine nu stie, seful statului pana in 1965) a fost presedintele vostru de onoare. Ati transferat jucatori de foarte mare valoare in acei ani. Insa 'tigania' care exista la voi in club a facut sa nu realizati mai nimic si chiar sa retrogradati in doua randuri. Incepand cu anii '70, intr-adevar situatia s-a schimbat, si partidul si-a luat mana de pe voi.
Nu mai pune botu' la minciunile bosorogilor din tribunele voastre!

Tyler Durden
20th March 2009, 17:58
Duba, oricat ai vrea tu sa vopsesti Stelutza ta, lumea stie ce-i cum voi. Stie cum ati aparut (adusi de generalul tradator de tara Mihai Lascar, cel care a ales sa lupte alaturi de sovietici impotriva propriei sale tari). Stie ca ati aparut ca din spuma marii direct in divizia A. Stie ca erati echipa generalilor si a lui Valentin si Ilie Ceausescu. Stie ca ati avut un ireal record de invincibilitate si ca ati jucat pana prin minutul o suta si ceva meciul cu FC Bihor. Stie ca luati la oaste jucatorii. Stie ca ati profitat din plin de pe urma comunismului pentru ca ati castigat mai multe trofee decat orice alta echipa in perioada 45-89. Stie ca tribunele voastre erau pline de soldatei de plumb care va faceau galerie pentru un blid de fasole.
Noua perioada Dej nu ne-a adus niciun titlu, voi in schimb, cei care sunteti chintesenta comunismului in sport, ati profitat din plin de favorurile regimului prin grupul de presiune al generalilor si al Ceausestilor.
Hai ca te las, ca deja te-am enervat destul! Week-end placut!:D

traktor
20th March 2009, 18:00
Multa istorie si degeaba ,nu cred ca Dinamo mai face greseli .
Eu ma duc pe pronostic 2,ar fi haios sa piarda la Buzau .:D

six
20th March 2009, 18:59
pierde sigur,stai linistit,primele au plecat de la........Bucur :D

Sezione
20th March 2009, 21:05
@Sezione, [...] cu siguranta esti tu. La fel ca amaratul ala, n-ai argumente si evident minti de stingi.

Baga la capatana, daca ai asa ceva, pt. ca n-am sa repet la infinit. Steaua nu v-a furat niciun campionat. Voi, insa, i-ati furat Stelei doua (1979-'80 si 1990-'91), ambele le-ati castigat la golaveraj, in ambele am castigat mai multe puncte decat voi in intalnirile directe. In editia 1979-'80 v-am batut in ambele intalniri 4-0 in Ghencea si 2-0 in prazarie, in acelasi sezon, v-am scos si din cupa Romaniei, 2-1 in semifinala de la Pitesti. Se spunea in acea perioada ca mai trebuie sa va batem pe 'Casa Scanteii'. Insa blaturile pe care l-ati facut cu Targosviste si Rm. Valcea au facut sa va impuneti in acea editie de campionat. In 1990-'91, v-am luat 3 puncte din 4. 1-1 in deplasare si 1-0 pe Ghencea. In acel campionat ati blatuit si furat cu arbitrii si mai mult. Doar doua exemple. La Braila, ati iesit din stadion dupa vreo doua ore de la terminarea meciului, pentru japca pe care ati facut-o cu arbitrii, iar cu Corvinul ati blatuit fara pic de jena. Corvinul in acea editie de campionat nu pierduse nici macar un punct pe teren propriu, cu voi insa s-a dat la o parte. Presa vremii a scris despre ordinaria la care v-ati pretat, insa FRF-ul v-a tinut in brate. In Europa insa n-a mai putut sa va ajute si v-ati facut de rahat cu Apollon Limasol inca din primul tur. A fost prima oara cand o echipa cipriota elimina o echipa romaneasca.
Termina cu minciunile [...] Istoria nu minte, [....]. Retine, Steaua NU v-a furat niciodata, voi pe Steaua DA.
Trebuie sa imi cr scuze fata de Rossi... nici el nu merita sa fie comparat cu un specimen ca tine,,,Da esti un demn urmas al actvistilor de partid care nue invatau caraiul pe pamint e in blocul rasaritean si ca dincoloe un ias capitalist.. da ati fost furati de cind ati infiintat...V-a furat si Argesul , si petrolul si Rapidul si Craiova....:happy:happy .... esti ireemediabil...hai acum ..vreau sa vad cum tund oile pitestenii:happy

alexuuBZ
20th March 2009, 21:08
hao frate mai faceti mult off aici? :|

crissis
20th March 2009, 21:17
buzaul revine la satutul de ciuca batailor ligii lui mitica

rhadoo
20th March 2009, 21:22
pronostic 2,daca nici acum nu invinge dinamo,rednic o sa isi caute de lucru!

Sezione
20th March 2009, 21:25
hao frate mai faceti mult off aici? :|

nu e off ..e sedintza de partid:happy:happy

delaoltenia
20th March 2009, 21:42
Buzaul va produce surpriza etapei,chiar a campionatului. :D

red-bull
20th March 2009, 21:43
woooow! ai stat mult sa o gandesti? :rolleyes:

cu siguranta mai mult decat te-ai gandit tu inainte sa imi dai replica asta...oricum voi sunteti niste sclavi dupa cum bate vantul...azi cu unii maine cu altii....

Rossi
20th March 2009, 23:24
Buzaul va produce surpriza etapei,chiar a campionatului. :D

dap , va manca bataie la 5 goluri diferenta :D

Denis
21st March 2009, 09:45
Buzaul va produce surpriza etapei,chiar a campionatului. :D

Nu se poate sa produca 2 surprize in 2 saptamani:D. Daca bate si pe Dinamo sau daca ar scoate macar un egal ar insemna ca s`au intarit bine si ca tinerii jucatorii ai Timisoarei sunt omogeniati unu cu altul. Eu le doresc mult succes, si sper sa reuseasca sa incurce pe Dinamo, macar kt de kt. M`am saturat ca echipele din capitala sa castige campionatul. Sa mai castige Poli, sau Unirea, sau CFR Cluj, din nou.

delaoltenia
21st March 2009, 10:10
..sau Otelul Galati
de ce nu? :cry:

Denis
21st March 2009, 10:13
vorbim de fotbal aici nu de handbal sau volei:D

alexuuBZ
21st March 2009, 13:55
cu siguranta mai mult decat te-ai gandit tu inainte sa imi dai replica asta...oricum voi sunteti niste sclavi dupa cum bate vantul...azi cu unii maine cu altii....

esti chiar penibil!
lasa-ne te rugam frumos!

Tim
22nd March 2009, 12:21
Meci de 2 solist. Umilinta de care m-am rugat eu sa aiba parte,nu as vrea sa se implineasca asa de curand.


N-ar avea farmec. Mai pe sfarsit de campionat!!!!:drak:

EdySan123
22nd March 2009, 12:41
sa-i vad acum pe dinamovisti :drak:

vlad1607
22nd March 2009, 12:48
Meci de 2 solist. Umilinta de care m-am rugat eu sa aiba parte,nu as vrea sa se implineasca asa de curand.


N-ar avea farmec. Mai pe sfarsit de campionat!!!!:drak:

tot cu unghia adanc infipta in gat ai ramas....cand zici umilitna imi aduc aminte de recentul poli -Dinamo : 0-3:happy

azi vedem ce o fi....oricum e victorie alb rosie :D sa vedem scorul

Tim
22nd March 2009, 13:11
tot cu unghia adanc infipta in gat ai ramas....cand zici umilitna imi aduc aminte de recentul poli -Dinamo : 0-3:happy

Da. si am pus lumanari sa vi se intoarca inzecit.....Inceputul nu e rau!!!!:drak:

decimus
22nd March 2009, 13:45
sper sa bata BUZAUL

Duba
22nd March 2009, 14:03
dinamovistii (fostii ********i si copii lor) sunt disperati. Daca nu castiga acest meci s-a dus titlul, implicit Liga la care viseza de mai bine de 10 ani.
Porumboiu le-a facut felul si mai mult ca sigur vor pierde cele 3 puncte din meciul cu Vasluiul. Asadar, meciul cu Buzaul este aproape decisiv. Sa vedem cu s-a miscat Porcea. Sa vedem daca Iancu a fost cel care le-a dat meciul in tur. Buzaul are sapte fosti jucatori ai Timisoarei, daca 2-3 dintre ei se vor da la o parte, e clar ca Iancu este sclavul militienilor si ca va incerca sa-i ajute direct s-au indirect.

Merg pe victoria Buzaului sau maxim un egal daca Porcea nu umbla la arbitrii sau la jucatorii lui Iancu.

Buzoieni, omorati-i pe maidanezi!

decimus
22nd March 2009, 14:12
Nu mai imi stergeti postarile, PLS
SA RAMANA CE AM SPUS

AM SPUS SA BATA BUZAUL

TaciAcolo
22nd March 2009, 14:13
Nu mai imi stergeti postarile, PLS
SA RAMANA CE AM SPUS

AM SPUS SA BATA BUZAUL

:cool:ai si tu dreptatea ta

Hingherul
22nd March 2009, 14:17
Nu mai imi stergeti postarile, PLS
SA RAMANA CE AM SPUS

AM SPUS SA BATA BUZAUL

Ca bine le mai zici :D

Leo
22nd March 2009, 14:33
dinamovistii (fostii ********i si copii lor) sunt disperati. Daca nu castiga acest meci s-a dus titlul, implicit Liga la care viseza de mai bine de 10 ani.
Porumboiu le-a facut felul si mai mult ca sigur vor pierde cele 3 puncte din meciul cu Vasluiul. Asadar, meciul cu Buzaul este aproape decisiv. Sa vedem cu s-a miscat Porcea. Sa vedem daca Iancu a fost cel care le-a dat meciul in tur. Buzaul are sapte fosti jucatori ai Timisoarei, daca 2-3 dintre ei se vor da la o parte, e clar ca Iancu este sclavul militienilor si ca va incerca sa-i ajute direct s-au indirect.

Merg pe victoria Buzaului sau maxim un egal daca Porcea nu umbla la arbitrii sau la jucatorii lui Iancu.

Buzoieni, omorati-i pe maidanezi!

Disperati sunteti voi . Pt prima data nu prindeti nimic . Ciu ciu campionat , ciu ciu UEFA . Stati frumos acasa , acolo unde va este locul .

Duba
22nd March 2009, 14:40
Disperati sunteti voi . Pt prima data nu prindeti nimic . Ciu ciu campionat , ciu ciu UEFA . Stati frumos acasa , acolo unde va este locul .

Stai linistit! Fara cele 3 puncte si fara victorie astazi, veti fi in aceiasi situatie cu a noastra. Daca nu mai gaseste Netoiu un Cartu care sa faca echipa stramb (de ce oare a vrut Condescu sa-l dea afara?), nu veti mai castiga in veci. Ca joc sunteti mult sub Steaua. Ppoate ai uitat, dar in meciul direct, doar norocul a facut sa nu va dam 3-4 bucati. V-am rupt barele (Semedo si Kapetanos) si am ratat alre 4 situarii uriase. De altfel, doar in meciul cu Timisoara (Iancu stie!) se poate spune ca ati jucat ceva. In restul meciurilor pe care le-ati castigat ati facut-o cu ajutorul arbitrilor sau a adversarilor, care s-au dat la o parte (Iasi, Farul, Bistrita si care au mai foast).

Leo
22nd March 2009, 14:45
,,Fara cele 3 puncte si fara victorie astazi, veti fi in aceiasi situatie cu a noastra''


Duba , nu vom fi in aceeasi situatie pt ca noi astazi castigam . Si ne distantam , intelegi ? :drak:

Duba
22nd March 2009, 14:58
,,Fara cele 3 puncte si fara victorie astazi, veti fi in aceiasi situatie cu a noastra''


Duba , nu vom fi in aceeasi situatie pt ca noi astazi castigam . Si ne distantam , intelegi ? :drak:

Ai vorbit cu Borcea si ti-a comunicat ca intra pe teren?:D Fara blaturile ursarului n-aveti nici cea mai mica sansa. Nu jucati nimic. De fapt n-ati jucat in acesta editie de campionat nimic. Repet, daca ursarul nu intra pe teren, n-aveti nicio sansa sa castigati.

Cipri
22nd March 2009, 17:01
A inceput si meciul de la Buzau .
Un inceput de meci frumos , in care Buzaul a avut o ocazie buna , venita printr-un sut de la mijlocul terenului .
Lobont era sa o comita la fel cum a facut-o cu Danemarca .

Duba
22nd March 2009, 17:05
Inainte ca Lobont sa-o comita, a comis-o centralul care l-a iertat pe Tamas de un galben evident in minutul 4.

Vladek
22nd March 2009, 17:06
Penalty in minutul 10 :lol: .Borcica nu a mai neglijat meciul asta.

Lloyd Banks
22nd March 2009, 17:07
Un link pt sopcast...daca are cineva...

TZEFERU
22nd March 2009, 17:09
Ma ce urit vorbeste Niculescu asta... dupa gol a zis ...bagamias p..a. :drak:

illazio
22nd March 2009, 17:12
a fost off-side inainte de presupusul penalty. Borcica isi face din nou datoria

Grecu_
22nd March 2009, 17:13
Lloyd pentru Sop n-am gasit, da' merge si asta: http://www.canale-tv.net/tv-channels/ro/gsp-tv-live-transmis-online-s1.html

Cristian
22nd March 2009, 17:14
Trebuia galben la faultul asupra lui Mansour...

YoYoyOi
22nd March 2009, 17:17
absolut gretos comentariul partidei

Lloyd Banks
22nd March 2009, 17:18
Multam Grecule.

Duba
22nd March 2009, 17:19
absolut gretos comentariul partidei

Ce vrei sa spui? E pro Poli II?:D

Mr Cosmin
22nd March 2009, 17:24
Goooooool !

illazio
22nd March 2009, 17:28
absolut gretos comentariul partidei

i-a platit porcea si pe astia

mariomax
22nd March 2009, 17:32
slabul ala a avut intotdeauna un comentariu de doi lei. pentru dinamo din etapa urmatoare incepe coborarea, pana acuma au jucat cu pandurii, medias, buzau si otopeni...

Cristy RVD
22nd March 2009, 17:33
Si din 12 puncte sigure au luat doar 8 ... buuun :D

cinebelu
22nd March 2009, 17:36
Ce retarzi stelistii de conjunctura ai lui steaua. s-au dus la meciul lui Dinamo, sa se injure cu galeria noastra :happy
"universul stelii se invarte in jurul lui Dinamo" :rolleyes:


Si din 12 puncte sigure au luat doar 8 ... buuun important e sa le castigam pe alea importante, cu voi etapa viitoare, de ex :cool:

illazio
22nd March 2009, 17:39
titirezu de 150 cm merita rosu. dinamo moscova rusinea campionatului

rhadoo
22nd March 2009, 17:41
intradevar a fost fault de rosu

dede
22nd March 2009, 17:41
unde e :rosu:?

Cipri
22nd March 2009, 17:41
La interventia lui Torje a fost rosu clar !
Asadaro , Buzau-Dinamo 0-2 la pauza .
Buzoienii daca vor sa obtina ceva din aceasta partida trebuie sa atace mai mult , altfel ...

YoYoyOi
22nd March 2009, 17:41
e clara treaba si aici... pot sa incheie meciul de pe acum buzoienii sa nu fie bataia de joc a altora

Ulysses
22nd March 2009, 17:41
Iar cu arbitrii alaturi?:thinkso:

vlad1607
22nd March 2009, 17:42
Da. si am pus lumanari sa vi se intoarca inzecit.....Inceputul nu e rau!!!!:drak:

:happy corect a fost egal la Otopeni :happy si continuarea e ok..avem 2-0 la pauza la Buzau:happy

Rossi
22nd March 2009, 17:43
titirezu de 150 cm merita rosu.

steaua = rusinea campionatului

Petre Marin in ultimul meci al stelei a avut o intrare identica ... nu a luat nici galben ...
Sandu de la Buzau cand a intrat la Torje in acelasi fel nu a primit nici galben ...
Torje a primit ce a meritat , adica galben !!!

vlad1607
22nd March 2009, 17:43
Iar cu arbitrii alaturi?:thinkso:
Niculescu si Niculae sunt arbitrii?:happy

vlad1607
22nd March 2009, 17:44
lol ?
Petre Marin in ultimul meci al stelei a avut o intrare identica ... nu a luat nici galben ...
Sandu de la Buzau cand a intrat la Torje in acelasi fel nu a primit nici galben ...
Torje a primit ce a meritat , adica galben !!!

Ulyses ai citit? si daca da ai inteles? ciocu mic ca esti penibil....

rhadoo
22nd March 2009, 17:45
hai sa nu degeneram!

illazio
22nd March 2009, 17:46
Petre Marin in ultimul meci al stelei a avut o intrare identica ... nu a luat nici galben ...
Sandu de la Buzau cand a intrat la Torje in acelasi fel nu a primit nici galben ...
Torje a primit ce a meritat , adica galben !!!

pana si comentatorul dinamovist a recunscut ca merita rosu :rosu:

Rossi
22nd March 2009, 17:47
pana si comentatorul dinamovist ***nescu a recunscut ca merita rosu :rosu:

amandoi comentatorii sunt stelisti ... si e normal sa-si exprime frustrarile , cand steaua lor e carpa campionatului :happy
... e normal pentru niste stelisti ...

valitudor
22nd March 2009, 17:48
:happy:happy:happy
A fost de rosu clar. Dinamovistilor, trebuie sa intelegeti, lasati-i si pe altii sa traiasca. Daca o sa luam toate punctele azi sa ramana si ei cu "satisfactia" ca am furat din nou :happy

Bai, dar faultul asupra lui Torje din faza anterioara l-ati vazut?
Ce audienta are meciul asta printre stelisti :happy
Sa vedti statistici in presa dupa meciul asta. Toate auturile si cartonasele necordate...

vlad1607
22nd March 2009, 17:48
pana si comentatorul dinamovist a recunscut ca merita rosu :rosu:

ce comentator dinamovist ma?:happy cine merita rosu? P Marin?:happysau Goian?:happy

ok deci le mai dam doua dupa pauza !:yeah:

Ulysses
22nd March 2009, 17:49
Si va mai mirati ca va scuipa toti pe unde va duceti:cool:

illazio
22nd March 2009, 17:50
amandoi comentatorii sunt stelisti ... si e normal sa-si exprime frustrarile , cand steaua lor e carpa campionatului :happy
... e normal pentru niste stelisti ...

Samuila e dinamovist 100 %, gradinescu nu stiu dar dupa cum se excita in meciurile de pragatire ale lui dinamo pare si el un patruped.

Rossi
22nd March 2009, 17:50
stadionul plin si nimeni nu sustine buzaul ...
stadionul e plin de stelisti , care au venit doar sa huiduie pe Dinamo
au venit degeaba ... ca au luat'o la mumu

cand galeria lui Dinamo dadea la mumu stelei , toti buzoienii fluierau :)

nota 10 galeriei dinamoviste !!!

TaciAcolo
22nd March 2009, 17:55
fault clar ..gest nesportiv rosu clar!

oricum dinamo a dat 2 goluri cu noroc... numai bun pt ca dinamovistii sa se relaxeze etapele viitoare:D

illazio
22nd March 2009, 17:56
stadionul plin si nimeni nu sustine buzaul ...
stadionul e plin de stelisti , care au venit doar sa huiduie pe Dinamo
au venit degeaba ... ca au luat'o la mumu

cand galeria lui Dinamo dadea la mumu stelei , toti buzoienii fluierau :)

nota 10 galeriei dinamoviste !!!

galeria lu dinamo poa' sa dea mumu doar lu samuila ala, in rest cred ca si-o cam ia :happy

crissis
22nd March 2009, 18:00
Torje a primit ce a meritat , adica galben !!!

aici ai dat-o chix specialistul lui peste .... prajit ce esti, acolo merita clar rosu :rosu: , dar arbitrii au lectia invatata si nu pot lasa sa piarda departamentalii.
sunteti rusinea fotbalului romanesc

Cipri
22nd March 2009, 18:06
Samuila e dinamovist 100 %, gradinescu nu stiu dar dupa cum se excita in meciurile de pragatire ale lui dinamo pare si el un patruped.
Care Gradinescu ?
Cred ca te referi la Bogdan Cosmescu :)

resita
22nd March 2009, 18:08
n-am vazut prima repriza, cum a fost?

YoYoyOi
22nd March 2009, 18:09
mirobolanta, resita :D

rhadoo
22nd March 2009, 18:12
si 3-0 danciulescu

crissis
22nd March 2009, 18:16
borcea poate rasufla usurat este sigur ca poate castiga partida cu buzaul

Ulysses
22nd March 2009, 18:17
Buzaul e in b de 10 etape, ce sa astepti de la ei in afara de victoria de la galati?:lol:
dinamovistilor, urmeaza Rapidul si Craiova, 0 puncte deci in urmatoarele 2 etape:D

vlad1607
22nd March 2009, 18:18
sa-i spuna careva si disperatului ala ca Samuila e stelist....

Cristian
22nd March 2009, 18:19
Asteptam sa mai faca si un egal ceva cu steaua astia de la Buzau, in rest nimic :)

Duba
22nd March 2009, 18:24
E clar, Borcea Ursarul a intrat in actiune si s-a vazut, asa cum s-a vazut si in prima etapa cu Pandurii, cand Cartu a facut stramb echipa. De aceasta data, se pare ca ursarul a umblat la coarda sensibila a lui Iancu, care, ca si in meciul cu Timisoara, le-a spus ceva la ureche catorva jucatori imprumutati la Poli II.

Cristy RVD
22nd March 2009, 18:28
nota 10 galeriei dinamoviste !!!

Cati au fost ? 50 ?

vlad1607
22nd March 2009, 18:28
Buzaul va produce surpriza etapei,chiar a campionatului. :D

:happy deci scrisoarea ta nu a ajuns la Mos Craciun :happy

Rossi
22nd March 2009, 18:47
dinamovistilor, urmeaza Rapidul si Craiova, 0 puncte deci in urmatoarele 2 etape:D

daca i-am batut pe rapizi ... luam o optiune serioasa
la "satelit" o sa avem meci usor :D

valitudor
22nd March 2009, 18:59
Pacat de cum a decurs meciul.
S-a linistit si topicul asta :happy. Nu-i nimic, poate etapa viitoare...

Leo
22nd March 2009, 19:00
,,Fara cele 3 puncte si fara victorie astazi, veti fi in aceiasi situatie cu a noastra''


Duba , nu vom fi in aceeasi situatie pt ca noi astazi castigam . Si ne distantam , intelegi ? :drak:


Duba , sa nu te mai aud ca ai ceva de comentat . Am batut , la scor , ne-am distantat . Iar voi ciu ciu CL , ciu ciu Uefa .
:D:D

vlad1607
22nd March 2009, 19:03
Leo adica o sa joace in CUPA Ciu Ciu :D

vlad1607
22nd March 2009, 19:04
Cati au fost ? 50 ?

500 ! multumit ? :lol:

Grecu_
22nd March 2009, 19:05
Leo, abia astept sa vad cu recuperezi baxu' ala de bere! :D

Duba
22nd March 2009, 19:05
Duba , sa nu te mai aud ca ai ceva de comentat . Am batut , la scor , ne-am distantat . Iar voi ciu ciu CL , ciu ciu Uefa .
:D:D

V-ati distrat pentru ca ati avut atat arbitrul, care a trecut cu vederea faulturile de galben si de rosu ale lui Tamas si Torje, iar cativa jucatori ai Buzaului, de fapt ai Timisoarei au stat capra. Iancu stie de ce.

Rossi
22nd March 2009, 19:06
stelistilor luati d'aici :

http://img21.imageshack.us/img21/1395/stoaia.jpg

daca nu umbla Jiji cu valiza dupa adversari , nu mai castigati nici un meci pana la finalul campionatului

Duba
22nd March 2009, 19:08
Leo adica o sa joace in CUPA Ciu Ciu :D

Voi in cupa aia jucati an de an. De fapt nu jucati pt. ca faceti de ***** cu echipe de doi bani gen Elfsborg, Knatsfyrnufelag, NEC.

Duba
22nd March 2009, 19:09
stelistilor luati d'aici :

http://img21.imageshack.us/img21/1395/stoaia.jpg

daca nu umbla Jiji cu valiza dupa adversari , nu mai castigati nici un meci pana la finalul campionatului

Cretinel, Gigi umbla cu valiza dupa adversarii vostrii. Din nefericire, Borcea ursarul are parghi mult mai puternice. Ministerul de Interne vegheaza bine la bunul mers al lucrurilor la echipa care se face an de an de ***** in Europa.

vlad1607
22nd March 2009, 19:10
V-ati distrat pentru ca ati avut atat arbitrul, care a trecut cu vederea faulturile de galben si de rosu ale lui Tamas si Torje, iar cativa jucatori ai Buzaului, de fapt ai Timisoarei au stat capra. Iancu stie de ce.

baa...alooo...de ce nu ai fost asa de vehement cand P Marin a facut f recent uun fault identic cu cel al lui Torje? sau la Goian? de ce ba corectule? :rosu:

Rossi
22nd March 2009, 19:10
esti offtopic Duba ...
priveste clasamentul , urcate pe bloc si fa lumii un bine ... incearca sa ajungi jos cat mai repede :happy

Leo
22nd March 2009, 19:10
V-ati distrat pentru ca ati avut atat arbitrul, care a trecut cu vederea faulturile de galben si de rosu ale lui Tamas si Torje, iar cativa jucatori ai Buzaului, de fapt ai Timisoarei au stat capra. Iancu stie de ce.

Hai mai Duba , chiar asa ? Hai spune si tu ca Dinamo a fost mai buna . Fa-mi si mie pe plac . :D

samar
22nd March 2009, 19:11
Buey ce bine arata clasamentul dupa ce am urcat subit pe locul 3 :D
Sper sa se incurce si CFR etapa asta...:yeah:
On topic: Dinamo a batut categoric...s-a vazut diferenta de valoare intre cele 2 echipe!

ultra
22nd March 2009, 19:11
Rossi, te rog mai usor cu suferinta.Dupa ce ca nu jucati nimic, ati avut cel mai usor inceput de campionat si cate puncte ati obtinut voi si cate noi ? Plus ca pe Tamas ala se pare ca nu au voie arbitrii sa ii acorde galben/rosu.E praf omu, nu are treaba cu nationala, dar deh, are impresarii smecheri.

Va rupem la voi acolo in groapa.

Radu
22nd March 2009, 19:11
500 ! multumit ? :lol:
Ai fost si tu si cu rossi printre aia 500?
Aaaa stiu ce o sa spui...am avut o problema...

vlad1607
22nd March 2009, 19:11
esti offtopic Duba ...
priveste clasamentul , urcate pe bloc si fa lumii un bine ... incearca sa ajungi jos cat mai repede :happy

stai ca bat oltenii in seara asta si mai coboara echipa ciobanului o poztiei....adica o sa fie pe 8 :happy

Leo
22nd March 2009, 19:11
Leo, abia astept sa vad cu recuperezi baxu' ala de bere! :D

Tim este om de cuvant . Nu-mi fac probleme . Voi primi baxul de bere . :)

vlad1607
22nd March 2009, 19:11
Va rupem la voi acolo in groapa.

asta spui acuma...sa vedem ce mai spui dupa :happy

Leo
22nd March 2009, 19:13
Rapidisti aveti rabdare , vine si randul vostru . Deocamdata ssssstttttttttttt.

vlad1607
22nd March 2009, 19:14
Rapidisti aveti rabdare , vine si randul vostru . Deocamdata ssssstttttttttttt.

:happy nu ai auzit ce a zis georgica copos dupa 2 victorii ? ca ei merita titlul :happy

Leo
22nd March 2009, 19:16
Pai ce sa zica si el , saracul ? Mai au de luptat un pic pana la titlu .

samar
22nd March 2009, 19:17
:happy nu ai auzit ce a zis georgica copos dupa 2 victorii ? ca ei merita titlul :happy

Dar tu ai uitat ce a zis borcica inca din tur?Sunteti campioni deja din etapa 4:happy Hai mars si scuteste-ne de idiotenii d-astea!Bucura-te cat mai poti (atentie,am adresat acest raspuns individual)!

cinebelu
22nd March 2009, 19:18
Cretinel, Gigi umbla cu valiza dupa adversarii vostrii. Din nefericire, Borcea ursarul are parghi mult mai puternice. Ministerul de Interne vegheaza bine la bunul mers al lucrurilor la echipa care se face an de an de ***** in Europa.

dupa adversarii lui dinamo?!? :shocked:
Gloria Bistrita a jucat in Giulesti, iar la Cluj au jucat U si CFR...

mi-ar fi rusine in locul tau sa vorbesc de facut de ***** prin Europa, cand de 2 sezoane ajungeti pe nederept in CL si sunteti acolo umilitii de serviciu

anul asta aveti de premiat adversarii Vasluilui si ai Brasovului, ca sa mai aveti o sansa sa prindeti UEFA macar :D

Rossi
22nd March 2009, 19:18
Va rupem la voi acolo in groapa.

dupa meciul cu noi , Rapidul iese din lupta pentru titlu ...

apropos ... cum veniti ? pe jos sau in zbor ? :happy

http://img21.imageshack.us/img21/1395/stoaia.jpg

vlad1607
22nd March 2009, 19:19
Dar tu ai uitat ce a zis borcica inca din tur?Sunteti campioni deja din etapa 4:happy Hai mars si scuteste-ne de idiotenii d-astea!Bucura-te cat mai poti (atentie,am adresat acest raspuns individual)!

mars? :happy daca ar fi sa-ti raspund cu aceeasi moneda ar trebui sa-ti zic : zboara cra cra...dar nu o fac :rolleyes:
Bucura-te cat mai poti (atentie,am adresat acest raspuns individual)!

Grecu_
22nd March 2009, 19:19
Adica restu' sa nu ne bucuram? :D

Rossi
22nd March 2009, 19:20
Adica restu' sa nu ne bucuram? :D

nu mai croncani aiurea ...

samar
22nd March 2009, 19:23
mars? :happy daca ar fi sa-ti raspund cu aceeasi moneda ar trebui sa-ti zic : zboara cra cra...dar nu o fac :rolleyes:
Bucura-te cat mai poti (atentie,am adresat acest raspuns individual)!

Cata ingamfare la caini...:happy:happy:happy..si daca stam sa ne gandim,au batut o echipa deja retrogradata:happy:happy:happy
Cine rade la urma ,rade mai bine;)

eSteven
22nd March 2009, 19:24
Offf, saracii comentatori... :)... victime sigure dupa orice meci. Cosmescu pare sa cunoasca mai mult fotbal decat toata echipa Buzaului la patrat, si il subapreciez serios cand zic asta.

Aceasta lanterna rosie, ramasa fara baterie, a facut valuri si a tras vanturi dupa un succes la Galati (in fata unei echipe total nemotivate) si anunta cu surle si trambite o mare victorie si azi. Daca esti ..... si mai deschizi si gura, spulberi dubiile. Cand esti la 0 barat valoare, nici cocoseii, portofelele, nu mai pot juca in locul tau. Imi pare rau ca nu le-a dat Dinamo un 8-0, 7-0... ca meritau sa iasa din liga 1 pe usa din dos. Colac peste pupaza, cred ca echipa lui becali va fi singura fericita .. ca scapa de acest ghimpe otravit, atat ptr ei , cat si ptr campionat.

Carpelile, adunatul ciurucurilor de peste mari si zari, nu iti permit nici macar sa misti o nara, dapoi sa faci promisiuni false si pariuri euforice.

Scuze, dar impresia asta mi-a lasat-o, lamentabila prestatie de azi.

Grecu_
22nd March 2009, 19:24
Tim este om de cuvant . Nu-mi fac probleme . Voi primi baxul de bere . :)

Dintr-un motiv necunoscut (la ce dracu' m-oi fi uitat), am ramas cu impresia ca ai pariul cu ulysse, nu cu Tim, d'aia am si comentat.

Leo
22nd March 2009, 19:25
Va vom bate si in campionat si in Cupa . Va vom invata fotbal (cu arbitrii sau fara ) . Va vom umili , pt toate vorbele astea de doi bani spuse aiurea . Sa nu uitati , peste doua saptamani , ne vedem in Bucuresti . :D

Grecu_
22nd March 2009, 19:26
nu mai croncani aiurea ...

Bre, unii dintre voi imi sunteti chiar simpatici. Nu incerca sa intrii in polemica cu mine ca n-ai sa vezi. Mai bine faci un pic de spectacol cu geamanu' tau, dubitu'! :drak:

Hingherul
22nd March 2009, 19:27
Ba ce veselie intre soricari..... Gata mah, ati rezolvat meciul cu Real Madrid, acum la ce pregatire aveti, de cel putin 3-4 ani, rrrrrupei tot in Champions League. Deja sunt zvonuri cum ca Bayern face blaturi doar doar nu s-ar califica in C.L si asta numai ca sa nu dea ochii cu trupa de soricari. Si de la Manchester United sunt semne cum ca anul asta ar cam lasa-o mai moale cu liga asta. Vestile nu sunt totusi atat de bine, olandezii de la "neicanimeni" se pare ca nu vor sa renunte la liga.
Late: o echipa de pescari din Delta Dunarii se pare ca vor sa faca echipa si sa atace Europa. Vestile proaste continua pentru soricari.

Grecu_
22nd March 2009, 19:27
Va vom bate si in campionat si in Cupa . Va vom invata fotbal (cu arbitrii sau fara ) . Va vom umili , pt toate vorbele astea de doi bani spuse aiurea . Sa nu uitati , peste doua saptamani , ne vedem in Bucuresti . :D

Uhm, vorbe aiurea din partea cui? Ca daca te referi la conduceri, iti garantez ca ai vostri vor vocifera mai mult. La urma urmei, noi avem un sfert de patron, voi vreo 3-4! :D

ultra
22nd March 2009, 19:28
In locul vostru taceam.Daca era baiat Tamas facea ca Lazar si zicea ca merita rosu cu Otopeni, vreo 2 galbene azi cu Buzau ... niciodata in ultimii ani nu mi-a fost frica de Dinamo, ci de arbitrii, prietenii vostri de o viata, lucru clar.Ca joc suntem peste voi, dovada primele meciuri din retur, aveti in lot jucatori cu salarii mari si fite.

Mai tin minte intr-un sezon cand toti spuneau ca bate Dinamo pe RAPID in Supercupa si am socat lumea satului ..

vlad1607
22nd March 2009, 19:28
hinghierul mai studiaza un pic clasamentul la zi....

Leo
22nd March 2009, 19:28
Ba ce veselie intre soricari..... Gata mah, ati rezolvat meciul cu Real Madrid, acum la ce pregatire aveti, de cel putin 3-4 ani, rrrrrupei tot in Champions League. Deja sunt zvonuri cum ca Bayern face blaturi doar doar nu s-ar califica in C.L si asta numai ca sa nu dea ochii cu trupa de soricari. Si de la Manchester United sunt semne cum ca anul asta ar cam lasa-o mai moale cu liga asta. Vestile nu sunt totusi atat de bine, olandezii de la "neicanimeni" se pare ca nu vor sa renunte la liga.

Stim ca te oftici . 9 PUNCTE nu ma multumesc , vreau 15 . :happy:happy

resita
22nd March 2009, 19:29
si pana la urma am castigat si noi un meci :D

pana la meciul cu rapid se pot intampla multe mai ales ca-i pauza cu meciul nationalei.

cinebelu
22nd March 2009, 19:29
dar voi pe cine ati batut, samar??
Otelul -o echipa varza in acest inceput de retur. Buzaul reuseste prima victorie (etapa 20!!) din campionat cu ei, la Galati
Ati mai facut un meci bun la Cluj si ati fi meritat victoria, insa...abia dupa ce a inceput ninsoarea si portughezo-sudamericanii CFRului s-au speriat de zapada (basca, sa nu uitam - Rapid a facut pregatirea de iarna la Poiana Brasov :rolleyes: )

Meciul din etapa viitoare va fi cel al adevarului atat pt Rapid cat si pt Dinamo

Grecu_
22nd March 2009, 19:30
hinghierul mai studiaza un pic clasamentul la zi....


Pentru asta tre' sa stie sa citeasca. Daca tot ai lui nu joaca nimic, nu mai bine arunca cu niste ***** in restu' lumii, ca doar are ditamai stocu'?

vlad1607
22nd March 2009, 19:30
Pentru asta tre' sa stie sa citeasca. Daca tot ai lui nu joaca nimic, nu mai bine arunca cu niste ***** in restu' lumii, ca doar are ditamai stocu'?

sa citeasca si sa inteleaga...

Rossi
22nd March 2009, 19:34
rapizilor ... ciocu mic ...
nu ati jucat nimic pana acum ...
cu ce va laudati ?
cu blatul de la Bistrita ?
sau ca ati batut Otelul (care o furase etapa trecuta de la Buzau chiar pe teren propriu) ?!

Grecu_
22nd March 2009, 19:36
dar voi pe cine ati batut, samar??
Otelul -o echipa varza in acest inceput de retur. Buzaul reuseste prima victorie (etapa 20!!) din campionat cu ei, la Galati
Ati mai facut un meci bun la Cluj si ati fi meritat victoria, insa...abia dupa ce a inceput ninsoarea si portughezo-sudamericanii CFRului s-au speriat de zapada (basca, sa nu uitam - Rapid a facut pregatirea de iarna la Poiana Brasov :rolleyes: )

Meciul din etapa viitoare va fi cel al adevarului atat pt Rapid cat si pt Dinamo

Dupa mine, optimismul (exagerat) ai lor mei se datoreaza in principal faptului ca a mers jocul bine. Oricum, multe vor depinde de meciul nostru din etapa viitoare. Sper doar sa nu le vine vreo idee astora din conducere si sa le dea bani jucatorilor! :D

Roddicted
22nd March 2009, 19:36
uite ce retardat:happy

cinebelu
22nd March 2009, 19:36
:lol: vreun sclav stelist din Buzau, proaspat sosit de la meci??

Grecu_
22nd March 2009, 19:37
rapizilor ... Ciocu mic ...
nu ati jucat nimic pana acum ...
cu ce va laudati ?
Cu blatul de la bistrita ?
Sau ca ati batut otelul (care o furase etapa trecuta de la buzau chiar pe teren propriu) ?!

:) :)

Rossi
22nd March 2009, 19:38
:lol: vreun sclav stelist din Buzau, proaspat sosit de la meci??
la fel ca ala care a postat inaintea ta :happy
de cand steaua a cazut de pe podium , si-a scos steaua de la profil ... acum e fan barcelona :happy

Don Prince
22nd March 2009, 19:40
Un meci al lui Dinamo cum ne-am obisnuit pana acum....14 pe teren.
O victorie care nu este la fel de clara ca si proportiile scorului si cu un penalty cersit de fosila Niculescu (avea dreptate Gh. Popescu).

ultra
22nd March 2009, 19:40
rapizilor ... ciocu mic ...
nu ati jucat nimic pana acum ...
cu ce va laudati ?
cu blatul de la Bistrita ?
sau ca ati batut Otelul (care o furase etapa trecuta de la Buzau chiar pe teren propriu) ?!

Am crezut ca ai putina minte, dar se vede oftica ce zace-n tine, ca faceti manevre si tot nu ati batut Gazul sau Otopeni.Blat cu Bistrita ? Blat si voi cu Buzau.


Ne laudam ca am batut Farul in 10, nu am vrut un penalty care nu era corect, nu stiu daca ati fi facut vreodata asa, am remizat la Cluj, unde am dominat.

In schimb, voi ?

Hingherul
22nd March 2009, 19:41
Un meci al lui Dinamo cum ne-am obisnuit pana acum....14 pe teren.
O victorie care nu este la fel de clara ca si proportiile scorului si cu un penalty cersit de fosila Niculescu (avea dreptate Gh. Popescu).

Pai si cum vrei sa castige si ei???? sampion lig ii asteapta.

cinebelu
22nd March 2009, 19:42
acum e fan barcelona
si Poli Iasi (dupa semnatura)
odata cu prabusirea stelii, se termina sclavia in randul milioanelor de suporteri falsi ai acestei echipe :happy

Hingherul
22nd March 2009, 19:45
Va dati seama ca daca i-ar arbitra lajos in sampion lig astia sunt in stare sa vina si cu supercupa acasa? Si chiar si asa, aia 300 de fani ai lor chiar s-ar bucura si s-ar crede imbatabili?

vlad1607
22nd March 2009, 19:45
:lol: vreun sclav stelist din Buzau, proaspat sosit de la meci??

exista asa ceva? nu cred :happy:happy

Leo
22nd March 2009, 19:45
De unde apar clonele astea ? Nu aveti curajul sa spuneti ce aveti de spus decat sub anonimat ?
Am batut pe teren , fie ca va convine , fie ca nu . Va vine si voua randul , rapidistilor . Abia astept sa va vad cum va miscati pe teren !

eSteven
22nd March 2009, 19:47
Ba ce veselie intre soricari..... Gata mah, ati rezolvat meciul cu Real Madrid, acum la ce pregatire aveti, de cel putin 3-4 ani, rrrrrupei tot in Champions League. Deja sunt zvonuri cum ca Bayern face blaturi doar doar nu s-ar califica in C.L si asta numai ca sa nu dea ochii cu trupa de soricari. Si de la Manchester United sunt semne cum ca anul asta ar cam lasa-o mai moale cu liga asta. Vestile nu sunt totusi atat de bine, olandezii de la "neicanimeni" se pare ca nu vor sa renunte la liga.
Late: o echipa de pescari din Delta Dunarii se pare ca vor sa faca echipa si sa atace Europa. Vestile proaste continua pentru soricari.

treaba cu CL e complicata, in special cand te prezinti la meci oaie.. dar termini pe post de capra.

Roddicted
22nd March 2009, 19:47
la fel ca ala care a postat inaintea ta :happy
de cand steaua a cazut de pe podium , si-a scos steaua de la profil ... acum e fan barcelona :happy

Du-te ba si te imbata ca ati batut la Buzau.

Radu
22nd March 2009, 19:47
De unde apar clonele astea ? Nu aveti curajul sa spuneti ce aveti de spus decat sub anonimat ?
Am batut pe teren , fie ca va convine , fie ca nu . Va vine si voua randul , rapidistilor . Abia astept sa va vad cum va miscati pe teren !

Leo sustine echipa locala/Nu pe cele din capitala...si lasa gargara.

vlad1607
22nd March 2009, 19:47
O victorie care nu este la fel de clara ca si proportiile scorului si cu un penalty cersit de fosila Niculescu .

11m a fost foarte clar.....cred ca aveai ochelarii aburitzi....

Grecu_
22nd March 2009, 19:47
De unde apar clonele astea ? Nu aveti curajul sa spuneti ce aveti de spus decat sub anonimat ?
Am batut pe teren , fie ca va convine , fie ca nu . Va vine si voua randul , rapidistilor . Abia astept sa va vad cum va miscati pe teren !

...cu gratie! :D

Hingherul
22nd March 2009, 19:48
treaba cu CL e complicata, in special cand te prezinti la meci oaie.. dar termini pe post de capra.

Tu din profil nu pari soricar....ai rude chiuaua?

vlad1607
22nd March 2009, 19:48
...cu gratie! :D

daca e gratie dar nu e talent m-am linistit..castigam sigur :D

Leo
22nd March 2009, 19:49
la fel ca ala care a postat inaintea ta :happy
de cand steaua a cazut de pe podium , si-a scos steaua de la profil ... acum e fan barcelona :happy

Rossi nu este chiar asa . Adevaratii suporteri stelisti , merita tot respectul nostru .

ultra
22nd March 2009, 19:49
Cainilor, care e problema, cand ati comis-o cu Otopeni, erati prea putini acum multi ... Vad pe aici ca Rapidul nu joaca nimic, dar am obtinut 10 puncte cu echipe ca Bistrita, Farul, CFR si Otelul iar Dinamo, 8 pct cu Pandurii, Gaz Metan, Otopeni si Buzau.Nu sunteti corecti, am invins si in tur, si anul trecut 2-0 in Stefan cel Mare, sunteti atat de siguri ca suntem un adversar slab ?

vlad1607
22nd March 2009, 19:51
a mai scapat unu' de la nebuni ? :happy

samar
22nd March 2009, 19:51
dar voi pe cine ati batut, samar??
Otelul -o echipa varza in acest inceput de retur. Buzaul reuseste prima victorie (etapa 20!!) din campionat cu ei, la Galati
Ati mai facut un meci bun la Cluj si ati fi meritat victoria, insa...abia dupa ce a inceput ninsoarea si portughezo-sudamericanii CFRului s-au speriat de zapada (basca, sa nu uitam - Rapid a facut pregatirea de iarna la Poiana Brasov :rolleyes: )

Meciul din etapa viitoare va fi cel al adevarului atat pt Rapid cat si pt Dinamo

Pai se compara un meci in deplasare la Cluj, si meciul asta cu Otelul (avand in vedere ca Galatenii chiar joaca fotbal si de cele mai multe ori ne-au fost nasi) cu Gaz Metan si Otopeni..???!!!:mda:
Referitor la vremea de la Cluj...nu te supara dar si noi avem jucatori sud-americani care spre deosebire de altii,s-au acomodat cu "vremurile" de acilea;)..si inca ceva...faptul ca Rapiduletzu a fost nevoit sa se antreneze pe la munte (mai ales ca toti faceati misto de ei pe atunci) s-a dovedit a fi un lucru inspirat!Pana acum va bateati joc de pregatirea asta iar acum o considerati un atu care suna ca si cum am fi favorizati de acest lucru!!!

Leo
22nd March 2009, 19:52
Chiar atat de slab nu , dar pe aproape :happy

Cristy RVD
22nd March 2009, 19:52
500 ! multumit ? :lol:

Mai multi decat in Stefan Cel Mare.

Slabut ...

Lloyd Banks
22nd March 2009, 19:53
Duba, mascariciule pe ce loc e steluta? Cu putin noroc in seara asta "coborati" pe 8, aveti grija de matineu :D

vlad1607
22nd March 2009, 19:54
Mai multi decat in Stefan Cel Mare.

...

greu cu numaratul...greu te mai descurci....:happy

Van Halen
22nd March 2009, 19:57
Mama ce nebunie pe forum
DOAMNE
MA BUZAUL A FOST SLABA tre sa recunoastem
dinamo un pic mai buna

Hingherul
22nd March 2009, 19:57
si voi ziceati ca oile sunt de vina....uite de unde venea mirosul de branza :happy

Leo
22nd March 2009, 19:58
Leo sustine echipa locala/Nu pe cele din capitala...si lasa gargara.

De acord cu tine , dar nu in viata asta .:D

Cristy RVD
22nd March 2009, 19:58
E ciudat cum va bucurati ca ati batut Buzaul cu 3-1 pe fondul unui joc slab al lor.Parca v-ati fi calificat in UCL asa va laudati.Era o victorie normala ...

eSteven
22nd March 2009, 19:58
Tu din profil nu pari soricar....ai rude chiuaua?


Pai nici nu merita mentionati ceilalti, ca nu au simtit miros de grupe.
Nu am preferinte amice, dar vezi dumneata, e mai greu fara valiza si bricheta la tine.


*exceptie CFR, echipa care a lasat o impresie ..bunicica ptr prima participare, dar trecatoare.

Hingherul
22nd March 2009, 20:00
e mai greu fara valiza

De-ar fi toate "blaturile" ca ala cu valiza....:rolleyes:

Cristian
22nd March 2009, 20:00
Reveniti la subiect....

Duba
22nd March 2009, 20:03
Reveniti la subiect....

care subiect? mizeria de la Buzau? arbitrajul care a favorizat inca o data echipa fostei securitati?

Hingherul
22nd March 2009, 20:05
Na subiect. Rapidul, desi am facut misto de ei, dupa parerea mea e revelatia returului. Rupti de foame si cu datorii la intretinere joaca si alearga de mananca pamantul. De astia chiar nu mi-ar parea rau daca ar mai adauga un campionat castigat in palmaresul lor. La cum se misca pana acum chiar merita. catelusii au facut ceva normal astazi. dar ma amuza ca se gudura de zici ca au batut pe NEC. Ati batut pe proasta campionatului ma! Cat despre Steaua...cat e ciobanila oier sef chiar nu as mai vrea sa castige ceva care sa-i aduca bani fecaliotului. Poate asa se satura rapandula si se uscheste.

cinebelu
22nd March 2009, 20:07
Pai se compara un meci in deplasare la Cluj, si meciul asta cu Otelul (avand in vedere ca Galatenii chiar joaca fotbal si de cele mai multe ori ne-au fost nasi) cu Gaz Metan si Otopeni..???!!!:mda:
Referitor la vremea de la Cluj...nu te supara dar si noi avem jucatori sud-americani care spre deosebire de altii,s-au acomodat cu "vremurile" de acilea;)..si inca ceva...faptul ca Rapiduletzu a fost nevoit sa se antreneze pe la munte (mai ales ca toti faceati misto de ei pe atunci) s-a dovedit a fi un lucru inspirat!Pana acum va bateati joc de pregatirea asta iar acum o considerati un atu care suna ca si cum am fi favorizati de acest lucru!!!

Eu nu am comentat nimic in iarna de locul unde si-au facut cantonementul. De fapt, am aflat abia la meciul cu CFR :D, cand a mentionat comentatorul ca asta ar putea fi un avanataj pt Rapid. Daca rapizii s-au antrenat pe zapada, iar ailalti in Antalya, la 20 de grade, normal ca este un atu acum, insa doar atunci cand si starea meteo corespunde, cum a fost la Cluj
Chiar daca pozitia in clasament e mai proasta decat cea a adversarilor pe care i-ati intalnit voi, cred ca Gazul si Otopeniul joaca mai bine pana acum in retur decat Bistrita sau Farul. S-a vazut ca meciurile cu Dinamo nu au fost o intamplare, au urmat puncte castigate cu Timisoara - Otopeniul au fost chiar la 1-2 minute de o victorie, Gazul a batut Unirea...

Uimirea
22nd March 2009, 20:12
Cum a batut Dinamo niste dasculti, cum au inceput catelusii sa schelalaie.Parerea mea ca la ora actuala Rapid si Vaslui joaca cel mai bun fotbal..

valitudor
22nd March 2009, 20:14
catelusii au facut ceva normal astazi. dar ma amuza ca se gudura de zici ca au batut pe NEC. Ati batut pe proasta campionatului ma! Cat

Proasta campionatului v-a luat 2p in fiecare an, ma. Anul asta v-ati impartit echitabil punctele cu ei, pana acum. Pentru voi urmeaza un meci dificil la Buzau :happy. Bayer ca Bayer dar sa va vad cu Buzaul

Hingherul
22nd March 2009, 20:17
Proasta campionatului v-a luat 2p in fiecare an, ma. Anul asta v-ati impartit echitabil punctele cu ei, pana acum. Pentru voi urmeaza un meci dificil la Buzau :happy. Bayer ca Bayer dar sa va vad cu Buzaul

Pai si cu blaturile cum ramane ma soricare???? Daca nu facem cu ai nostri cu cine sa mai facem? Ti-ai dat singur cu tigaia in cap. Mai bine taceai si sapai dupa osu` ala pe care l-ai ingropat ieri. Iti ramanea macar alura de caine politist :ok:

illazio
22nd March 2009, 20:19
Costel Bucur: "Furt pe fata!" "M-au împușcat drept în inimă! Îmi pare rău că nu am scos echipa de pe teren!"

dinamo bucuresti mizeria campionatului :rosu::rosu::rosu::rosu:

vlad1607
22nd March 2009, 20:19
Costel Bucur: "Furt pe fata!" "M-au împușcat drept în inimă! Îmi pare rău că nu am scos echipa de pe teren!"
:happy:happy:happy:happy:happy

sclavul total :happy:happy:happy

kain
22nd March 2009, 20:26
Costel Bucur: "Furt pe fata!"

Patronul Gloriei Buzau, Costel Bucur, sustine ca inaintea meciului un oficial al lui Dinamo i-a spus ca echipa din Stefan cel Mare va beneficia de o lovitura de la 11 metri pana in minutul 15, lucru care s-a si intamplat.

"Gloria nu este lasata sa joace de arbitri. Inaintea meciului, cand am stat cu cei de la Dinamo la masa, asa cum se obisnuieste, unul dintre ei a spus ca Dinamo va avea un penalty pana in minutul 15 in jocul cu noi. Nu se poate asa ceva, sa fii furat pe fata. Atunci cand tu ai doar un cutit in mana, iar altii au mitraliera, e normal sa fii facut praf. Nu este vorba doar de o simpla comanda, ci de o comanda cu executie. Daca Dinamo va continua cu aranjamentele, normal ca o sa castige campionatul", a spus Costel Bucur.

Dinamo a marcat primul gol al partidei cu Gloria Buzau dintr-o lovitura de pedeapsa obtinuta de Claudiu Niculescu. Arbitrul Ovidiu Hategan a procedat insa corect in momentul in care a aratat punctul cu var.

Dinamo a castigat meciul cu Gloria Buzau, scor 3-1, prin golurile lui Claudiu Niculescu, Marius Niculae si Ionel Danciulescu.

Imi pare rau ca Dinamo are nevoie de arbitri ca sa castige impotriva codasei din Liga I, s-a ajuns prea departe.. :rolleyes:

Dinamo intr-adevar mizeria campionatului :rosu:

Hingherul
22nd March 2009, 20:28
Imi pare rau ca Dinamo are nevoie de arbitri ca sa castige impotriva codasei din Liga I, s-a ajuns prea departe.. :rolleyes:

Dinamo intr-adevar mizeria campionatului :rosu:

Cica sunt sanse sa ajunga si mai departe ..... aspira la titlul de mizeria Sampion Lig. Parca e prea putin sa rada doar Romania de ei.

valitudor
22nd March 2009, 20:28
Pai si cu blaturile cum ramane ma soricare???? Daca nu facem cu ai nostri cu cine sa mai facem? Ti-ai dat singur cu tigaia in cap. Mai bine taceai si sapai dupa osu` ala pe care l-ai ingropat ieri. Iti ramanea macar alura de caine politist :ok:

Adevarul este ca posturile tale debordeaza de inteligenta. Tot respectul pentru cei ca tine :ok:

Hingherul
22nd March 2009, 20:30
Si zici ca pana maine dimineata descoperi unde ai ingropat osu` ala?

Van Halen
22nd March 2009, 20:35
Si zici ca pana maine dimineata descoperi unde ai ingropat osu` ala?

nu te mai lua dupa el nu vezi ce nick name are nu stie ca VALi e un prenume si Tudor altul
:happy

Ma rog sa revenim la meci
Dinamo oricum batea la Buzau
Asa echipa de Kakao BUzaul!
Slaba RAU!:headbang:

Hingherul
22nd March 2009, 20:38
nu te mai lua dupa el nu vezi ce nick name are nu stie ca VALi e un prenume si Tudor altul


stie ma dar vrea sa para confuz. lasa-l ca acum are de sapat. sa vezi ce fericit o sa fie maine cand gaseste osu` :happy

vlad1607
22nd March 2009, 20:40
kain striga tare stiaua stiaua stiaua :happy

Roddicted
22nd March 2009, 20:41
rog moderatorii sa inchida threadul...e plin de off topic

vlad1607
22nd March 2009, 20:42
rog moderatorii sa inchida threadul...e plin de off topic

asta e postarea anului avand in vedere de la cine vine solicitarea :happy

Hingherul
22nd March 2009, 20:43
rog moderatorii sa inchida threadul...e plin de off topic

chiar ca e off topic. credeam ca vorbim de fotbal si vad ca aici se discuta despre....dinamo

kain
22nd March 2009, 20:44
kain striga tare stiaua stiaua stiaua :happy

Eu tin cu Rapid mai stai linistit si abia astept sa intalnim Dinamo ;)

valitudor
22nd March 2009, 20:45
nu te mai lua dupa el nu vezi ce nick name are nu stie ca VALi e un prenume si Tudor altul


:happy
Te-am mai rugat sa-ti scoti orasul de la profil. Ne pui intr-o lumina proasta. Scrie de unde esti, adica din miristile Nasaudului. In Bistrita s-au construit scoli, licee...

Meci fara istoric, suporteri de langa cimitir sunt disperati

Rossi
22nd March 2009, 20:51
Meci fara istoric, suporteri de langa cimitir sunt disperati

disperare e putin zis ... steaua e pe 8 ... e turbata toata rasa stelista :happy

vlad1607
22nd March 2009, 20:54
care ma?aia de pe locul 8? :happy

innuendo
22nd March 2009, 20:55
saraca gloria :D

Brain-dead
22nd March 2009, 21:13
Bine ca macar au dat golul de onoare..

Tyler Durden
22nd March 2009, 21:23
Sa-i dea cineva ban dezaxatului astuia.