PDA

View Full Version : Etapa a 20-a: CFR Cluj-Rapid 0-0



Pages : [1] 2

delaparis
8th March 2009, 22:19
Vineri, 13 martie:
CFR Cluj-Rapid,
ora 20:45, Antena 1;

discutii inainte si dupa meci

m8k
8th March 2009, 22:21
1 solist! :D

delaoltenia
8th March 2009, 22:23
meci de 1x2,este posibil orice rezultat.

zebe
8th March 2009, 22:27
1x2

samar
8th March 2009, 22:36
Cu toate ca pot fi acuzata de subiectivism...2 solist!Am incredere in alb-visinii mei;)

delaoltenia
8th March 2009, 22:38
votezi si tu cu inima,e normal sa-ti doresti. :)

six
8th March 2009, 22:43
foarte interesant,1x2,doua echipe bune :ok:

Kooler
8th March 2009, 22:57
CFR sa castige. Rapid etapa trecuta a batut o echipa slaba, practicand un joc tare.

samar
8th March 2009, 23:09
CFR sa castige. Rapid etapa trecuta a batut o echipa slaba, practicand un joc tare.

Esti ofticat ca v-am batut 10 contra 11..?!!!Noi am jucat "tare"???Esti intr-o mare eroare...In fine,dorinta ta este de inteles dar nu logica:)

TZEFERU
8th March 2009, 23:14
Hmmm, trebuie abordata pardita intr-o maniera similara a meciurilor cu Dinamo si Urziceni din toamna. Altfel nu cred sa scoatem mai mult de egal cea ce ar fi mai mult o infringere in aceaste momente ale situatiei din clasament.
Am cistigat ultimele 3 partide greu, chiar cu forcepsul...e OK iese la spalat si ne mentine in grafic dar sper ca echipa sa joace mai legat si transant mai ales ca ne asteapta o deplasare dificila la Craiova dupa acest meci.
Ne cam lipseste atitudinea lui Tony si clarviziunea lui Trica la mijloc. Didy e o pierdere de mai demult.....pentru ca ne lipsesc cu desavirsire perpendicularizarile spre poarta. (daca tineti minte faza din toamna in meciul cu Rapid si faza din golul de la Timisoara l-au avut pe Didy in prim-plan).
In schimb Viera pare a fi un cistig sper sa nu ma insel. Sper sa lucreze jucatorii si la finalizare ca tragem prea des dupa avioane.
Oricum se anunta o partida foarte echilibrata cel putin pina vedem citeva minute din meci.

Tyler Durden
8th March 2009, 23:20
Meci egal, desi sper sa bata Rapiduletzu.

YoNuTzz
8th March 2009, 23:33
hmm, meci de 1x, insa merg totusi pe CFR, deoarece rapidul are apararea decimata...

Tyler Durden
8th March 2009, 23:37
Nici la ei nu joca Muresan si Dubarbier.

Kooler
8th March 2009, 23:39
Esti ofticat ca v-am batut 10 contra 11..?!!!Noi am jucat "tare"???Esti intr-o mare eroare...In fine,dorinta ta este de inteles dar nu logica:)

Sa fie ca tine, oricum era greu de deslusit cine au inceput primii sa faulteze....

Dorinta mea de a castga CFR se leaga pur si simplu de Copos, care nu 'joaca' corect. Corect e sa dea bani la echipa.

Charon
8th March 2009, 23:49
Cfr-ul joaca prost acasa,dar mai mult de X nu vad!

samar
8th March 2009, 23:52
Dorinta mea de a castga CFR se leaga pur si simplu de Copos, care nu 'joaca' corect. Corect e sa dea bani la echipa.

Rapiduletzu exista cu mult inainte sa apara acest personaj numit Copos...nu poti dori raul unei echipe doar din cauza celui care o patroneaza....;)

delaoltenia
8th March 2009, 23:54
Rapiduletzu exista cu mult inainte sa apara acest personaj numit Copos...nu poti dori raul unei echipe doar din cauza celui care o patroneaza....;)

ai dreptate,sunt curios daca si in privinta Stelei ai aceiasi opinie.:ok:

samar
8th March 2009, 23:57
ai dreptate,sunt curios daca si in privinta Stelei ai aceiasi opinie.:ok:

Desigur!Eu nu urasc Steaua din cauza oierului...el este un mascarici bine venit!Animeaza un popor intreg:DVoi suporterii il urati la fel cum noi il detestam pe Copos,pt ca strica reputatia si numele echipei pe care o iubim,fiecare folosind metode diferite!

delaoltenia
8th March 2009, 23:58
Eu nu urasc Steaua din cauza oierului.......sa-nteleg ca ai si alte motive?

samar
8th March 2009, 23:59
[I]...sa-nteleg ca ai si alte motive?

Categoric..:D dar nu face obiectul topicului;)

Tyler Durden
9th March 2009, 00:00
Dario, iti spun eu de ce uraste Steaua un rapidist: pentru ca exista! :D

Denis
9th March 2009, 00:02
cel mai 1x2 de pana acum. Foarte usor de pierdut bani pe pariuri. eu am votat X.

Telespan
9th March 2009, 00:02
Mergem la victorie cu clujul ,oricum CFR -ul a cistigat cu japca la buzaul shi otopeniul...nu joaca nimika ...FORZZA RAPID!!!!!!

Elphax
9th March 2009, 00:07
Rapidul poate scoate un rezultat bun. e foame mare si CFR inca nu joaca la fel cum juca in toamna in CL

grande
9th March 2009, 00:07
Va fi un meci de "nu te supara frate" :ok: ,deci pronostic X solist ...

Mr Cosmin
9th March 2009, 00:26
Meci de 1x2... totusi o victorie a clujenilor m-ar incanta mai tare :D .

Cristy RVD
9th March 2009, 00:58
11 meciuri fara infrangere la rand, dar cu apararea decimata.JP Andrade va fi stalpul, depinde de cum va sti sa-l traga aproape de el pe Mardare si sa-l reuseasca sa-l tina pe Kone pentru ca asta e singurul lor jucator periculos.
In atac stam bine, Djalovic se poate bate cu fundasi adversi.
Dupa forma si moral as zice X2, dupa pozitia periculoasa in clasament pe care o ocupam zic 1.

ensic
9th March 2009, 04:01
Am votat 1 dar in meciul asta se poate intampla orice mai ales ca nu joaca nici Dubarbier nici Muresan.

resita
9th March 2009, 07:28
Cfr-ul joaca prost acasa,dar mai mult de X nu vad!

asta e si parerea mea, un egal de zile mariiiiiiiiiiiii :D

maxx1923
9th March 2009, 08:46
Si eu tot un x vad la acest meci.O victorie ne-ar aduce sperante la titlu.Un meci de 1x2...sper sa fie 2.Cu o daruire ca in meciul cu marinarii si un pic de noroc,putem pleca cu toate punctele.Bafta baieti,forzza Rapid.

laurdog
9th March 2009, 08:58
Desi mi-as dori un egal, cred ca va castiga CFR-ul. Joaca totusi acasa si daca nu ma insel, la Rapid lipsesc si Constantin si Maftei, nu?

Grecu_
9th March 2009, 09:26
Deci, lipsa lu' Constantin ai trecut-o la dezavantajele CFR-ului, nu? :cry:


Desigur!Eu nu urasc Steaua din cauza oierului...el este un mascarici bine venit!Animeaza un popor intreg:DVoi suporterii il urati la fel cum noi il detestam pe Copos,pt ca strica reputatia si numele echipei pe care o iubim,fiecare folosind metode diferite!

Crezi tu? Nu vezi cati ii iau apararea? "Adevaratii nu il contesta" ne invata si sosu'! :cry:

On topic: Meci de 1x2, eu sper la un 2 da' cre' ca va fi un mare x

moty
9th March 2009, 09:43
Eu sper la un x

samar
9th March 2009, 10:06
Foarte bine...atunci o sa fie 2 :D

maxx1923
9th March 2009, 11:55
Eu sper la un x

pai ,voi stelistii mai sperati ceva de la acest campionat???:happy

Leo
9th March 2009, 13:21
2 solist


Hai Rapid !

Ess
9th March 2009, 14:27
va fii macel.
de la 7 strazi, pana pe masinistilor.

1 solist...primul meci din retur in care n-am nici o apasare :ok: prietenii stiu de ce...

Sezione
9th March 2009, 16:40
meci de 1x2.... dar....CFR e o umbra a echipei care batea Roma.... Rapid e in forma... deci....parca 1x2 e mai aproape de x2.

YoYoyOi
9th March 2009, 16:50
judecand cu capul as zice 2

judecand cu altceva as zice 1

acum sa vedem :D

Sezione
9th March 2009, 16:51
judecand cu capul as zice 2

judecand cu altceva as zice 1

acum sa vedem :D

Altceva ce ??:happy

YoYoyOi
9th March 2009, 17:05
am eu asa un feeling :D nu pot spune mai multe :D

Sezione
9th March 2009, 17:07
am eu asa un feeling :D nu pot spune mai multe :D

Ma gandeam ca de obicei se judeca cu capul... Si eram curios cu ce mai judeca unele persoane:evil:

delaoltenia
9th March 2009, 19:40
Rapid nu are bani sa mearga la Cluj


http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/rapid-bucuresti/45919/rapid-nu-are-bani-sa-mearga-la-cluj.htm

samar
9th March 2009, 19:50
S-o ia pe jos...ar fi indicat sa inceapa deplasarea de pe acum ca sa fie siguri ca ajung acolo pana vineri :D

Denis
9th March 2009, 20:10
asa ca o incalzire inainte de meci:D

eu unu cred ca e o stire falsa.

Grecu_
9th March 2009, 20:12
Deci, daca n-avem bani sa ajungem, batem clar (daca ajungem)! :D :cry:

delaparis
9th March 2009, 20:31
Rapid n-are bani de tren ? :D

Sa mearga cu Nasu' .. :)

alin_cv
9th March 2009, 20:46
x2:D

Bumbescu
9th March 2009, 20:48
He he....frumusetea vietii se intoarce in locul unde in returul trecut a aprofundat frumusetea pozitiei capra, non stop 90 de minute...:D

Kooler
9th March 2009, 20:49
Au ei pile la nas.... adica tocmai ei? Ajung ei cumva, asa se zice de anu' trecut ca nu mai are patron, ba ca nu are bani de bodyguarzi, ca n-au bani de paine, ca sa le dam curci si cocosi ca sa au ce sa manance.... Eu m-am saturat... nu cred o iota. Rapid o sa fie la Cluj si posibil sa si bata.

Grecu_
9th March 2009, 20:55
He he....frumusetea vietii se intoarce in locul unde in returul trecut a aprofundat frumusetea pozitiei capra, non stop 90 de minute...:D

Ce ofticati sunteti ca nu am facut jocurile ciobanului...
Acu' 2 ani va dadeati mari cand v-a scos Dinamo, de anu' trecut va vaitati cu fiecare ocazie.

Bumbescu
9th March 2009, 20:57
Daca pt voi a juca cinstit si a nu va umple de penibil inseamna a face jocurile cuiva, atucni nu stiu ce ar mai fi de zis...

Lover
9th March 2009, 20:58
Au ei pile la nas.... adica tocmai ei? Ajung ei cumva, asa se zice de anu' trecut ca nu mai are patron, ba ca nu are bani de bodyguarzi, ca n-au bani de paine, ca sa le dam curci si cocosi ca sa au ce sa manance.... Eu m-am saturat... nu cred o iota. Rapid o sa fie la Cluj si posibil sa si bata.

eu cred ca bugetul Rapidului e plin de bani, da copos se preface ca nu are ca sa economiseasca pentru cristiano ronaldo

Grecu_
9th March 2009, 20:58
Daca pt voi a juca cinstit si a nu va umple de penibil inseamna a face jocurile cuiva, atucni nu stiu ce ar mai fi de zis...

Am jucat pentru obiectul nostru. A, ca aveam alt obiectiv cu putin timp inainte, bricheta bat-o vina...
Sa ceri altora sa fie cinstiti, cand ai facut ce ai facut... Chiar, nu mai e ceva de zis...

Bumbescu
9th March 2009, 21:01
Am jucat pentru obiectul nostru. A, ca aveam alt obiectiv cu putin timp inainte, bricheta bat-o vina...
Sa ceri altora sa fie cinstiti, cand ai facut ce ai facut... Chiar, nu mai e ceva de zis...

In ce-ati jucat ma? :happy:happy
In filme xxx?

Grecu_
9th March 2009, 21:03
Mda, in lipsa de argumente, faci ceea ce acuzi la altii...
Pe cand inca o serie de 10 victorii cu un joc mai prost decat al Buzaului?

Bumbescu
9th March 2009, 21:06
Ce argumente ma cand v-a vazut o tara intreaga trantind meciul?

Grecu_
9th March 2009, 21:07
Da' aceeasi tara n-a vazut seria voastra de victorii?

Bumbescu
9th March 2009, 21:12
Ce-are una cu alta? Victoriile noastre au fost f normale,e adevarat, mai putin aia din meciul cu voi, dar acolo vina va apartine exclusiv, sau mai bine zis jivinelor ce va populeaza "stadionul"...
Dar sa te lasi invins, sa faci non combat in halul ala e mai mult decat jenant, e degradant....

Grecu_
9th March 2009, 21:15
Bine mai, fie ca tine. Steaua e neprihanita, ati castigat 10 meciuri pe merit fara sa fiti in stare sa legati 3 pase, becali a investit 2 milioane (de cate ori oare?) in prime, iar voi muriti de ciuda ca am stat capra hungurilor si nu ciobanului. :D

P.S. Blaturile din Romania se vad in europa, mai tineti minte? :mda:
P.S.2 De meciul tur si surub disparut cum comentezi?

samar
9th March 2009, 21:20
Bumbescule,dar seria aia in care steaua a furat-o pe CFR in returul anului trecut...sau cand steaua a castigat decisiv meciul cu unirea de pe teren propriu printr-un fault evident la portar iar in ambele cazuri arbitrii nu au aplicat regulamentul,nu le-a vazut o tara intreaga?!!
Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta.

manu10
9th March 2009, 21:28
1-1

m8k
9th March 2009, 21:32
Ce-are una cu alta? Victoriile noastre au fost f normale,e adevarat, mai putin aia din meciul cu voi, dar acolo vina va apartine exclusiv, sau mai bine zis jivinelor ce va populeaza "stadionul"...
Dar sa te lasi invins, sa faci non combat in halul ala e mai mult decat jenant, e degradant....

Iar debitezi prostii! Vezi ca ai incurcat threadul! Nu aici se discuta despre fotbalul balbait de la mijlocul clasamentului! Nu uita sa fi alaturi de echipa ta in derbyul cu Poli Iasi, echipa are nevoie si de sprijinul tau!:D

stiintacv
9th March 2009, 21:40
1 solist.

Telespan
9th March 2009, 22:09
Ce argumente ma cand v-a vazut o tara intreaga trantind meciul?

O tara intreaga a vazut stenogramele Stelei ,asta nu iti spune nimika ? Mirel era curierul ciobanului shi P.Marin era omul de legatura intre cioban shi jucatori altor echipe.....:rosu:
Rapidul i-a cele trei puncte la cluj...Forzza Rapid!!!!!!!:ok:

delaparis
9th March 2009, 22:17
Si eu cred ca Rapid va face un meci bun la Cluj ... de aici pana sa ia 3 pct e cale lunga.

O sa fie egal 1-1

Bumbescu
9th March 2009, 22:21
Bumbescule,dar seria aia in care steaua a furat-o pe CFR in returul anului trecut...sau cand steaua a castigat decisiv meciul cu unirea de pe teren propriu printr-un fault evident la portar iar in ambele cazuri arbitrii nu au aplicat regulamentul,nu le-a vazut o tara intreaga?!!
Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta.

Sa fim seriosi, CFR-ul a pierdut singuara puncte pe banda rulanta, a pierdut acasa cu pandurii, nu a fost furata Steaua. Ba mai mult a cumparat meciul cu Dinamo din groapa si a beneficiat de pasivitatea voastra.
O infrangere in care practici non combat-ul nu are cum sa te inalte....

Celor doi amarati ce au scris dupa tine nici nu mai are sens sa la raspund....

Telespan-"Rapidul i-a cele trei puncte la cluj...Forzza Rapid!!!!!!!" :happy:

Cristy RVD
9th March 2009, 22:22
Sper doar sa fie Stancioiu in poarta, Spadacio stie de ce :D

Bumbescu
9th March 2009, 22:27
In fine, cred ca poll-ul trebuia sa fie ceva de genul:

1. Le-a placut rapidistilor anul trecut, mai "stau" si anul asta
2. Le-a placut, ar mai sta, daca ar fi pe bani
3. Nu le-a placut, nu mai vor sa incerce, cel putin nu de bunavoie

gica
9th March 2009, 22:34
Sper doar sa fie Stancioiu in poarta, Spadacio stie de ce :D


Nu doar Spadacio stie de ce.....Si Becali si Borcea si....si...astea nu-s simple coincidente!
Cat despre marea forma a Rapidului,noncoment.Parca vad declaratiile lui Mititelu si lupta Craiovei(eterna)la titlu.Sper doar ca biletul la peluza 1(rezervat galeriei oaspetilor)sa fie aprox. 100 ron.....rapidistii stiu de ce!
Pronostic:1 sec!

Grecu_
9th March 2009, 22:48
In fine, cred ca poll-ul trebuia sa fie ceva de genul:

1. Le-a placut rapidistilor anul trecut, mai "stau" si anul asta
2. Le-a placut, ar mai sta, daca ar fi pe bani
3. Nu le-a placut, nu mai vor sa incerce, cel putin nu de bunavoie

Heh, eviti intrebarile care nu iti convin, arunci cu noroi cu o eleganta debordanta, iar barna din ochiul propriu te-a cam ...chiorit. Te-a invatat bine mentoru', se ne mai spui doar si cum e cu adevaratii si cu jiji...

Normal, amaratilor nici nu le raspunzi, ca doar voi sunteti savanti... :mda:

Grecu_
9th March 2009, 22:51
Sa fim seriosi, CFR-ul a pierdut singuara puncte pe banda rulanta, a pierdut acasa cu pandurii, nu a fost furata Steaua.

:happy:happy:happy
(ca sa fie pe intelesul tau)

delaparis
9th March 2009, 22:53
Grecu spera sa ajunga la Cluj :D ... de asta se lupta eroic :)

Grecu_
9th March 2009, 22:57
Nu se lupta bre nimeni. Discutam elegant si inteligent. Bine, la limita capacitatilor fiecaruia...

Cristy RVD
9th March 2009, 23:09
Cat despre marea forma a Rapidului,noncoment



Despre cele 3 suspendari tot no comment ? A zis cineva ceva de o forma mare a Rapidului ? Spre deosebire de voi nu ne-am chinuit cu Otopeni si Buzau, am jucat fotbal si asa o sa facem si la voi pana cand intervin aia de sus.





sa fie aprox. 100 ron.....rapidistii stiu de ce!


Nu-i nimic, tot o sa fie mai multi rapidisti in tribune decat CFR-isti :ok:



Pronostic: 1 sec!



Nici noi nu ne asteptam la altceva, nu sunteti departe de Steaua si Dinamo in afara terenului, pe teren sunteti cam la acelasi nivel.

ultra
9th March 2009, 23:14
Pronosticul meu 1 solist.Gol offside, astea ..

Rossi
9th March 2009, 23:30
X-ul multumeste ambele echipe

delaparis
9th March 2009, 23:32
Nu se lupta bre nimeni. Discutam elegant si inteligent. Bine, la limita capacitatilor fiecaruia...
De asta am zis egal :D

Bumbescu
10th March 2009, 00:06
Nu se lupta bre nimeni. Discutam elegant si inteligent. Bine, la limita capacitatilor fiecaruia...




P.S.2 De meciul tur si surub disparut cum comentezi?



Grecule, esti la fel de elegant ca un tigan in zi de sarbatoare....apropo, am vazut ca esti obsedat de eleganta, sa stii ca ai zgariat multe retine pe aici cu elegantu-ti "bre"....

Mai stii cand iti spuneam acum cateva saptamani ca nu pari chiar idiot?
Ei bine, afla ca te-am flatat:D

p.s. lasa surubariile de doi lei si stai in banca ta, poti sa ajungi moderator pe ols/rapid si daca nu ma ataci pe mine:D

iulian_1976
10th March 2009, 00:50
Ca joc Rapid arata mai bine decat CFR.

1.Uhrin o sa aiba un cuvant de spus la fazele fixe.Este o paine de mancat cu orice echipa romaneasca.
2.Pe de alta parte cred ca nu gresesc ca Rapidul arata mai bine ca Otopeniul.
Iar Otopeniul nu a aratat rau la Cluj.


Chestiunile de culise ma depasesc.:rolleyes:

Telespan
10th March 2009, 01:22
X-ul multumeste ambele echipe
Un 2 mai degraba ne-ar multumi:ok:Pe praful asta de unde atitea x-uri?
Poate la Dinamo-Otopeni ...Rossi:D

Rossi
10th March 2009, 05:21
ce ai mah ? ai inebunit ? doar sunt fratii vostri ...
ar fi prima oara cand va ajutati ? :D

Grecu_
10th March 2009, 09:16
Grecule, esti la fel de elegant ca un tigan in zi de sarbatoare....apropo, am vazut ca esti obsedat de eleganta, sa stii ca ai zgariat multe retine pe aici cu elegantu-ti "bre"....

Mai stii cand iti spuneam acum cateva saptamani ca nu pari chiar idiot?
Ei bine, afla ca te-am flatat:D

p.s. lasa surubariile de doi lei si stai in banca ta, poti sa ajungi moderator pe ols/rapid si daca nu ma ataci pe mine:D

Cat ai reusit si tu sa intelegi... :rolleyes:
Deci, cand vine vorba de Steaua si argumente nu scoti un cuvantel, cand e vorba de altcineva devii brav. Tipic...

Bumbescu
10th March 2009, 09:54
Ce legatura are Steaua pe threadul asta? Aici discutam libidoul rapidistilor inainte de "partida" cu cfr....

Poker27
10th March 2009, 10:04
Eu consider ca CFR.. ;) bafta.

Grecu_
10th March 2009, 10:14
E bine de stiut ca n-ai de gand sa discuti ceva, ci doar sa afirmi ce iti convine.
Astfel, putem adapta si noi nivelul discutiilor cu tine.
Ca sa citez un clasic ":cya:"

Uimirea
10th March 2009, 11:41
Meci interesant,prevadut un joc strans.Rapidul joaca din entuziasm (au si echipa),iarC.F.R.-ul,surprinzator,au inceput destul de slab,chiar daca au 2 victorii.

Nightwish
10th March 2009, 12:10
Despre cele 3 suspendari tot no comment ? A zis cineva ceva de o forma mare a Rapidului ? Spre deosebire de voi nu ne-am chinuit cu Otopeni si Buzau, am jucat fotbal si asa o sa facem si la voi pana cand intervin aia de sus.

Pai si CFR nu are 2 jucatori suspendati? Ce va place sa va dati victime :D...


Nu-i nimic, tot o sa fie mai multi rapidisti in tribune decat CFR-isti :ok:

Tu ai impresia ca jucati la Urziceni? :cry::cry:
Nu stiu daca stadionul va fi plin ( ca doar nu sunteti Chelsea :D), insa vor fi destui in tribune ca sa va simtiti...minoritari :evil:

Cneazul
10th March 2009, 13:34
sa speram ca o sa ajung si eu la meci:) hai Rapiduletzul. Daca ar fi sa ne luam dupa primele doua jocuri din retur, rapidul pare favorita deoarece a practicat un joc foarte ofensiv, spectaculos, in timp ce clujul a obtinut 6 puncte cu foarte foarte mult noroc! insa cand vorbim despre derby-uri, nu are rost sa te legi de meciurile trecute, deoarece aici este alta motivatia! sa speram ca va fi un meci spectaculos, iar pitbull o va baga in ata de doua ori:)

zebe
10th March 2009, 13:35
Grecule, esti la fel de elegant ca un tigan in zi de sarbatoare....apropo, am vazut ca esti obsedat de eleganta, sa stii ca ai zgariat multe retine pe aici cu elegantu-ti "bre"....

Mai stii cand iti spuneam acum cateva saptamani ca nu pari chiar idiot?
Ei bine, afla ca te-am flatat:D

p.s. lasa surubariile de doi lei si stai in banca ta, poti sa ajungi moderator pe ols/rapid si daca nu ma ataci pe mine:D

Voi sa castigati cu Iasiu' si dup-aia sa va intereseze alte echipe. Mi se pare de o ipocrizie imensa sa vorbesti de echipe care "stau capra" cand se stie foarte bine in ce situatie e Steaua.

Oricum, mai mult ca sigur asta o sa fie meci fain!:D

samar
10th March 2009, 15:31
Pai si CFR nu are 2 jucatori suspendati? Ce va place sa va dati victime :D...



Acum are 3...cica si Tony este incert :D dar mie nu prea imi vine a crede....

samar
10th March 2009, 15:32
sa speram ca o sa ajung si eu la meci:) hai Rapiduletzul. Daca ar fi sa ne luam dupa primele doua jocuri din retur, rapidul pare favorita deoarece a practicat un joc foarte ofensiv, spectaculos, in timp ce clujul a obtinut 6 puncte cu foarte foarte mult noroc! insa cand vorbim despre derby-uri, nu are rost sa te legi de meciurile trecute, deoarece aici este alta motivatia! sa speram ca va fi un meci spectaculos, iar pitbull o va baga in ata de doua ori:)

Eu cred ca mai degraba va fi un meci tacticizat iar spectacolul va lipsi,asa cum se intampla deseori in derbyuri.Miza este prea mare si niciuna dintre echipe nu-si permite sa greseasca ...

Charon
10th March 2009, 16:07
Daca pt voi a juca cinstit si a nu va umple de penibil inseamna a face jocurile cuiva, atucni nu stiu ce ar mai fi de zis...

Cunoscand mentalitatea stelistului in general,trebuia ales raul cel mai mic!
Nu te mai flata,cinstea e departe de vocabularul ghencist!

p.s. Punandu-ma si in pielea fotbalistilor,reactia normala nu putea fi decat una singura!
"Bucuria" lui lovin dupa meciul cu Buzau a fost rasplata mult dorita!

p.s. 2 In Romania oricum nu exista gri,ci doar alb si negru,deci ori eram considerati "caprele Cfr-ului" ori "carpele stelistilor" (situatie in care Dinamo a fost pusa, si de la care am avut de invatat),neutralitate nu exista de fel!

Charon
10th March 2009, 16:12
In fine, cred ca poll-ul trebuia sa fie ceva de genul:

1. Le-a placut rapidistilor anul trecut, mai "stau" si anul asta
2. Le-a placut, ar mai sta, daca ar fi pe bani
3. Nu le-a placut, nu mai vor sa incerce, cel putin nu de bunavoie

Dupa cum vad, te roade pana la os,sunt rani nevindecabile!:D
Tare as fi vrut sa-ti vad reactia daca se intampla sa batem la Cluj anul trecut!
Stiindu-va caracterul,100% reactia ar fi fost de un misto ieftin si infinit!

Grecu_
10th March 2009, 16:18
Ho, bre, gata. Discutam de meciul nostru aici, nu de mizeriile trecutului.

Chiar, de ce am fost programati vinerea?

Charon
10th March 2009, 16:26
Antena 1 stie ca pierde in lupta audientelor cu Pro tv in week-end si vrea si ea sa castige macar vinerea!:ok:
orice meci ar pune sambata seara,ar lua bataita la fundul gol de la emisiunea "O la la"!
p.s. cand se intoarce Dansez pentru tine,e vai si amar de Antena si Liga 1!:happy

ultra
10th March 2009, 16:52
Pai si CFR nu are 2 jucatori suspendati? Ce va place sa va dati victime :D...

Tu ai impresia ca jucati la Urziceni? :cry::cry:
Nu stiu daca stadionul va fi plin ( ca doar nu sunteti Chelsea :D), insa vor fi destui in tribune ca sa va simtiti...minoritari :evil:


Ba, aveti si voi galerie ma ? De abia abtin sa nu va fac, cum sunteti defapt.Ne batem si noi ? Femei ce sunteti.

Legat de meci, Dubarbier ala a luat rosu clar, dar Constantin sau Fernandes ?

Bumbescu
10th March 2009, 16:56
Dupa cum vad, te roade pana la os,sunt rani nevindecabile!:D
Tare as fi vrut sa-ti vad reactia daca se intampla sa batem la Cluj anul trecut!
Stiindu-va caracterul,100% reactia ar fi fost de un misto ieftin si infinit!

Voi stiti cum e cu ranile si cu mersul drept(atat la propiru cat si la figurat) dupa asa o experienta ca cea de anul trecut...desi trebuie sa recunosc ca cfr-istii s-au purtat frumos cu voi, v-au respectat "profesionismul", nu v-au abuzat.....:D

Hai sa-ti povestesc ceva:

In 99 va luptati pt titlu cu dinamo, in retur am jucat in groapa si aproape toti stelistii isi doreau ca dinamo sa ia titlul, nu voi. Asta pt ca ne era scarba de parvenitismul conducerii voastre, parvenitism transmis si lui mincea&comp.
La un moment dat meciul a inceput sa fie ciudat, parea ca stelistii se dau la o parte. Imediat galeria a inceput sa scandeze "fara blaturi", in final s-a terminat 0-0(era al 7-lea an de "dresaj", fara infranagere in fata cainilor).
Deci, desi nu vroiam sa ia dinamo campionatul, nu ne-am dat la o parte in meciul direct.
Alt exemplu : Poli Timisoara in 2005, in ultima etapa, cand desi banuiesc ca e clar pt toata lumea ca nu isi doreau sa ia Dinamo titlul, au jucat incrancenat cu noi in Ghencea.

samar
10th March 2009, 17:02
Mai Bumbescule tu o sa ma bagi in spital cu teoriile astea...
Ia zi-mi si mie care este diferenta intre a te da la o parte si a face blat?!
Care este diferenta intre a oferi spaga si a mituii???
Este acelasi lucru doar ca folositi alti termeni!!!
"eu nu fur...eu iau":rosu:

Grecu_
10th March 2009, 17:03
Hai sa-ti povestesc ceva:

In 99 va luptati pt titlu cu dinamo, in retur am jucat in groapa si aproape toti stelistii isi doreau ca dinamo sa ia titlul, nu voi. Asta pt ca ne era scarba de parvenitismul conducerii voastre, parvenitism transmis si lui mincea&comp.
La un moment dat meciul a inceput sa fie ciudat, parea ca stelistii se dau la o parte. Imediat galeria a inceput sa scandeze "fara blaturi", in final s-a terminat 0-0(era al 7-lea an de "dresaj", fara infranagere in fata cainilor).
Deci, desi nu vroiam sa ia dinamo campionatul, nu ne-am dat la o parte in meciul direct.


Gica Chioru reloaded! :cry:
De la povestirile adevarate, pana la contradictiile de la un rand la altul, stilul e identic! :cry:

Charon
10th March 2009, 17:05
Bumbescule,stim foarte bine ce s-a intamplat la acel 2-1 cu Timisoara,mai ales la pauza!
Olaroiu sa traiasca............;)

Bumbescu
10th March 2009, 17:13
Mai Bumbescule tu o sa ma bagi in spital cu teoriile astea...
Ia zi-mi si mie care este diferenta intre a te da la o parte si a face blat?!
Care este diferenta intre a oferi spaga si a mituii???
Este acelasi lucru doar ca folositi alti termeni!!!
"eu nu fur...eu iau":rosu:

De dat la o parte, noi nu ne-am dat niciodata. Nu am trantit meciuri.
In cazul vostru au fost implicati proprii jucatori in mizerie, au facut non combat.
Si crede-ma, a fost f inestetic.....

Cioclu@ daca si meciul ala jucat la rupere a fost dubios.....

In alta ordine de idei, voi rapidistii, cu f mici exceptii erati simpatici, ne intelegeam bine, va cam face de ras tractoristul asta, trebuia sa fie mai degraba dinamovist....:D

samar
10th March 2009, 17:17
De dat la o parte, noi nu ne-am dat niciodata. Nu am trantit meciuri.
In cazul vostru au fost implicati proprii jucatori in mizerie, au facut non combat.
Si crede-ma, a fost f inestetic.....

:D

Daca cumva jucatorii Rapidului au facut non combat ,a fost ceva tacit si inestetic (dupa cum zici tu),dar cum e cand conducatorii fac aranjamente si regleaza totul inca dinainte de a incepe?E inestetic,imoral si...ilegal.Ne-ati luat si la faza asta :D

Bumbescu
10th March 2009, 17:20
Pe conducatori nu dam doi bani si unii si altii, asta o stii f bine.....important e ca jucatorii sa nu faca porcarii, in cazul vostru s-au discreditat jucatorii....

Grecu_
10th March 2009, 17:22
...si aproape toti stelistii isi doreau ca dinamo sa ia titlul, nu voi. Asta pt ca ne era scarba de parvenitismul conducerii voastre, parvenitism transmis si lui mincea&comp...


Pe conducatori nu dam doi bani si unii si altii, asta o stii f bine.....important e ca jucatorii sa nu faca porcarii, in cazul vostru s-au discreditat jucatorii....

Aberationada continua...

samar
10th March 2009, 17:27
Pe conducatori nu dam doi bani si unii si altii, asta o stii f bine.....important e ca jucatorii sa nu faca porcarii, in cazul vostru s-au discreditat jucatorii....

Intr-adevar noi suporterii nu dam 2 bani pe conducatori,numai ca in cazul vostru lucrurile au stat altfel...voi ati continuat sa va laudati cu faptul ca jiji a aranjat totul,v-ati simtit onorati ca ati castigat meciul cu noi la masa verde,etc...Nu intentionez sa redeschid subiectul "bricheta" pt ca inca ma doare,dar a trebuit sa-l aduc in discutie ca sa vezi ca te contrazici!

Charon
10th March 2009, 17:30
Bumbescule,ne bucura faptul ca iti suntem simpatici!:D
Dar nu suntem naivi,asa ca nu ne lua cu Steaua-Timisoara 2005!
Daca in cazul lui Dinamo in acel meci cu CFR,ERA doar o chestiune de orgoliu(pe care banii lui jj au rezolvat-o), la CFR-RAPID a fost si o chestiune personala (Diaconu,Bricheta,Lovin,comisiile,Basescu,medalii, pierderea locului de C.l.),a fost daca vrei o chestiune de RAZBUNARE,DE DREPTATE,AFISATA FOARTE FRUMOS DE GALERIA DINAMOVISTA!:ok:

Si in plus,voi daca erati echipa, bateati pe Dinamo,pe Poli, meciuri disputate dupa jocul nostru de la CFR, si nu ati fi cautat scuze pentru neputinta de a pierde campionatul, pe care l-ati avut in mana cu o etapa inainte de final!:ok:

Bumbescu
10th March 2009, 17:31
Intr-adevar noi suporterii nu dam 2 bani pe conducatori,numai ca in cazul vostru lucrurile au stat altfel...voi ati continuat sa va laudati cu faptul ca jiji a aranjat totul,v-ati simtit onorati ca ati castigat meciul cu noi la masa verde,etc...Nu intentionez sa redeschid subiectul "bricheta" pt ca inca ma doare,dar a trebuit sa-l aduc in discutie ca sa vezi ca te contrazici!

Nu stiu cine s-a laudat vreodata cu ce a facut jiji si nici nu stiu cine s-a simtit "onorat" ca s-a castigat meciul asa. Personal nu mi-am dorit "victoria" respectiva, se poate chiar verifica pe posturile de anul trecut si, privind retrospectiv, pot spune acum ca sunt multumit ca nu am luat titlul anul trecut pt ca ar fi ramas in istorie impreuna cu povestea brichetei.
Desi...in cazul respectiv vina v-a apartinut exclusiv...

Cioclu@ nu ma intereseaza consecintele non combatului vostru, nu vb despre ratarea titlului, ci despre faptul ca ati trantit un meci, ceea ce e f urat...
Daca au ajuns sa vorbeasca dinamovistii despre dreptate......

Razvan T.
10th March 2009, 17:35
2 solist

Grecu_
10th March 2009, 17:37
Dar ce-ai fi vrut stimabile sa faca stelistii? Si ce crezi tu ca ar fi facut dinamovistii, rapidistii, chinezii, afganii, progresistii intr-o astfel de situatie?
Tu daca erai jucator la Steaua ce ai fi facut?
Ai fi ramas pe teren sa sara sapunaru la tine? sa te injure si sa te scuipe toti tiganii aia ce colcaie prin giulesti? sa-ti dea rada suturi in cur?
Eventual sa sara si negrii aia din tribune care incercau sa sparga plexiglasul.
Steaua era exact in situatia Elvetiei la Istanbul, cand la terminarea meciului elvetienii au fugit la vestiare cu toti tiganii turci dupa ei.

Referitor la elodizari si manelizari banuiesc ca te referi la rapidisti, pt ca numai ei au vorbit pana acum.

Hai sa folosim, totusi, fix aceeasi metode cu stelistii.
Foarte adevarat, ai blamat in modul caracteristic atitudinea Stelei...

P.S. Cine ghiceste al cui e postu' are o inghetata! :D

Bumbescu
10th March 2009, 17:39
Asta s-a dus repede sa cotrobaie:happy:
Da, asta am spus referitor la parasirea terenului si cu asta sunt si acum de acord. Mai cauta ce am zis despre cele 3 puncte...

laziobz
10th March 2009, 17:46
Dragi romani, Politicienii Romanii sunt gata sa ne vanda camatarilor internationali : FMI. Pentru ce luam acesti bani? Nimeni nu explica cum vom returna baniii? Imprumutul acesta va genera valoare adaugata? Raspunsul este NU.Va rog sa semnati petitia online care se vrea sa stopeze acest imprumut care are un singur scop : aruncarea Romaniei in bratele camatarilor internationali - FMI. Petitia o gasiti aici : http://www.petitieonline.ro/petitie/fara_imprumut_la_fmi_si_banca_mondiala-p67703048.html Va multumesc.
P.S. Stiu ca nu are legatura cu meciul, insa noi tinerii nu trebuie sa platim nota de plata a unor politicieni vanduti camatarilor internationali. Va rog din suflet sa ne unim puterile si sa actionam. Semnati petitia si faceti cunoscut acest demers.

Charon
10th March 2009, 17:46
Nu stiu cine s-a laudat vreodata cu ce a facut jiji si nici nu stiu cine s-a simtit "onorat" ca s-a castigat meciul asa. Personal nu mi-am dorit "victoria" respectiva, se poate chiar verifica pe posturile de anul trecut si, privind retrospectiv, pot spune acum ca sunt multumit ca nu am luat titlul anul trecut pt ca ar fi ramas in istorie impreuna cu povestea brichetei.
Desi...in cazul respectiv vina v-a apartinut exclusiv...

Cioclu@ nu ma intereseaza consecintele non combatului vostru, nu vb despre ratarea titlului, ci despre faptul ca ati trantit un meci, ceea ce e f urat...
Daca au ajuns sa vorbeasca dinamovistii despre dreptate......


Pai sa stii ca si hotul are cateodata dreptate...:D
Cum spuneam nu suntem naivi,odata cu venirea lui Copos unii dintre noi stim in ce ne-a bagat,stim ca ne-am ridicat si pe cadavre,ca altfel nu poti in mocirla asta numita fotbal romanesc!
E principala vina a lui Copos,ca ne-a ridicat,distrugandu-ne tot ce aveam mai de pret!
Ca unii suporteri au acceptat-o tacit,ma doare, dar asta e viata,eu nu de Rapidul lui Copos m-am indragostit si nici in galeria lui Corsicanu nu am copilarit!:ok:

P.s. tu zici meci trantit,eu zic victoria fotbalului,nu a valizelor,telefoanelor si comisiilor!

blaga
10th March 2009, 17:56
Apropo, Deaconu nu a facut macar o poza cu dovada locului in care a fost agresat de presupusa bricheta???

Ce meciuri au fost intrerupte pana la Rapid-Steaua si dupa, erau doar cu arbitrii siroind de sange, nu cu arbitrii care aveau tentativa sa se tina de locul loviturii dar cum nu-l gaseau, in loc sa se duca la doctorul echipelor pentru ceva apa rece pe cucuiul unei presupuse lovituri cu bricheta , a preferat sa transforme instant un 1-0 pentru rapid intr-un "Nea gigi sa sti ca acuma eu am facut maximum, intelegi mai mult de atata nu exista de la 0-1 la 3-0 spune si tu, sa-ti traiasca familia"

Cneazul
10th March 2009, 20:21
am reusit sa`mi iau bilete la tribuna 1, sectorul 20! hai rapidu! chiar daca o sa fiu incornjurat de fani ai cfr-ului:P

Roddicted
10th March 2009, 20:24
saracii si-o iau printr-un gol marcat din nou cu bulan de cfr in minutul 90

Roddicted
10th March 2009, 21:00
Care saraci, bai grajdar hamesit?

echipa sta sa se scufunde...Nici sponsor nu mai aveti pe tricouri.Nu mi-e antipatica echipa Rapid dar asta e adevarul

maxx1923
11th March 2009, 00:00
Daca pt voi a juca cinstit si a nu va umple de penibil inseamna a face jocurile cuiva, atucni nu stiu ce ar mai fi de zis...

Voi castigati cinstit???Bricheta sau valiza iti spune ceva???

Rossi
11th March 2009, 04:30
echipa sta sa se scufunde...Nici sponsor nu mai aveti pe tricouri.Nu mi-e antipatica echipa Rapid dar asta e adevarul

ce faci mah ? ai scos steaua de la echipa favorita ? acum ai bagat poli iasi ? :happy
tié rusine cu steaua , este ? blaturi , valize , mita ? :happy


nu duce grija Rapidului , ca steaua ta sta mult mai prost ...

Ferko
11th March 2009, 11:16
Un lucru e sigur : la sfarsitul meciului cel putin una din echipe o sa se bucure. Eu inclin spre CFR, deci 1X.

samar
11th March 2009, 11:29
Eu zic sa puneti toti banii pe Rapid :D

Charon
11th March 2009, 13:25
care bani,e criza,lumea se scufunda!:D

dannyreddog
11th March 2009, 16:20
Lasati-o fratilor mai moale cu criza asta din gradina lui Copos..voi chiar credeti tot mananca astia rahat pe la televizor? nu se vede ca toata aceasta "criza financiara" de la Rapid este doar o diversiune a lui Copos si Co menita sa adoarma contracandidatele in lupta acestui club pt castigarea titlului?:mda:

Ce sa spun! n-are Rapidul bani de deplasare la Bistrita..acuma cica n-au bani nici sa mearga la Cluj...:sleep:daca ar fi fost asa credeti ca jucatorii straini,mai ales, ar fi ramas la club in saracia aia? :nah:fiecare si-ar fi depus memorii sa devina liberi de contract si la revedere...:cya:
e plin de actori in fotbalul asta romanesc dar nici unul dintre ei nu pot juca in rolul vreunui personaj pozitiv..;)

Sezione
11th March 2009, 17:40
Lasati-o fratilor mai moale cu criza asta din gradina lui Copos..voi chiar credeti tot mananca astia rahat pe la televizor? nu se vede ca toata aceasta "criza financiara" de la Rapid este doar o diversiune a lui Copos si Co menita sa adoarma contracandidatele in lupta acestui club pt castigarea titlului?:mda:

Ce sa spun! n-are Rapidul bani de deplasare la Bistrita..acuma cica n-au bani nici sa mearga la Cluj...:sleep:daca ar fi fost asa credeti ca jucatorii straini,mai ales, ar fi ramas la club in saracia aia? :nah:fiecare si-ar fi depus memorii sa devina liberi de contract si la revedere...:cya:
e plin de actori in fotbalul asta romanesc dar nici unul dintre ei nu pot juca in rolul vreunui personaj pozitiv..;)

Subscriu ideii tale... Rapidul cu bani sau fara are un lot FOARTE BUN...au batut si pe Dinamo si pe CFT in tur pina una alta...Singurii de pina acum.

BBB
11th March 2009, 17:46
Bat feroviarii

TZEFERU
11th March 2009, 18:45
Sper ca Cadu sa demonstreze ca e lider de echipa, iar argentinienii sa joace la nivelul lor fara nervi nenecesari.
E un examen crucial si pentru Uhrin, acest meci il poate salta in ochii suporterilor
"semi-cunoscatori" sau sa il coboare dar si pentru jucatori. Uhrin si jucatorii au deja 2 luni impreuna si ceva muguri ai muncii lor ar trebui sa se vada.
Dar pina la urma tot jucatorii au ultimul cuvint de spus si rezultatele sint legate de efortul lor din teren.

Daca unii sint mari vedete si vor sa se "Surdizeze" nu au decit. Orice ai face referintele la ultima echipa pe care le ai conteaza. Si daca faci "smecherii de 2 lei" si altii de afara vad asta vor stii si ei ca pot patii la fel. Sa nu creada jucatorii ca cei de afara care ii monitorizeaza sint toti prosti.

Ca sa te razvratesti ca si Emanuel Kone
trebuie sa fii atit de bun ca oricind orice alta echipa sa trinteasca citeva milioane de "tromphi" pe masa la orice ora sa te ia....si inca nu e cazul ...

Jucatorilor ia cititi putini din cea ce zis Bill Gates recent intr-un Liceu poate va ajuta chiar daca ati terminat Liceul de citiva ani deja.

RULE 1
Life is not fair - get used to it.

RULE 2
The world won't care about your self-esteem. The world
will expect you to accomplish something BEFORE you feel
good about yourself.

RULE 3
You will NOT make 40 thousand dollars a year right out
of high school. You won't be a vice president with
car phone, until you earn both.

RULE 4
If you think your teacher is tough, wait till you get a
boss. He doesn't have tenure.
.........................................

Restul: http://www.truthorfiction.com/rumors/b/billgatesspeech.htm

Sezione
11th March 2009, 20:44
Sper ca Cadu sa demonstreze ca e lider de echipa, iar argentinienii sa joace la nivelul lor fara nervi nenecesari.
E un examen crucial si pentru Uhrin, acest meci il poate salta in ochii suporterilor
"semi-cunoscatori" sau sa il coboare dar si pentru jucatori. Uhrin si jucatorii au deja 2 luni impreuna si ceva muguri ai muncii lor ar trebui sa se vada.
Dar pina la urma tot jucatorii au ultimul cuvint de spus si rezultatele sint legate de efortul lor din teren.

Daca unii sint mari vedete si vor sa se "Surdizeze" nu au decit. Orice ai face referintele la ultima echipa pe care le ai conteaza. Si daca faci "smecherii de 2 lei" si altii de afara vad asta vor stii si ei ca pot patii la fel. Sa nu creada jucatorii ca cei de afara care ii monitorizeaza sint toti prosti.

Ca sa te razvratesti ca si Emanuel Kone
trebuie sa fii atit de bun ca oricind orice alta echipa sa trinteasca citeva milioane de "tromphi" pe masa la orice ora sa te ia....si inca nu e cazul ...

Jucatorilor ia cititi putini din cea ce zis Bill Gates recent intr-un Liceu poate va ajuta chiar daca ati terminat Liceul de citiva ani deja.

RULE 1
Life is not fair - get used to it.

RULE 2
The world won't care about your self-esteem. The world
will expect you to accomplish something BEFORE you feel
good about yourself.

RULE 3
You will NOT make 40 thousand dollars a year right out
of high school. You won't be a vice president with
car phone, until you earn both.

RULE 4
If you think your teacher is tough, wait till you get a
boss. He doesn't have tenure.
.........................................

Restul: http://www.truthorfiction.com/rumors/b/billgatesspeech.htm
'
Aveti o echipa de mercenari si astea sint consecintele... Chair si Liverpool o are la fel..dar acolo exista un Gerard in juru;l caruia se dezvolta un spirit tipic englezesc..Inainte aveati un Trica ..acum nu mai aveti nimik...

resita
11th March 2009, 21:39
Acum un an, CFR a batut Rapidul cu 1-0 imediat dupa meciul care a declansat scandalul bricheta din Giulesti. Atunci, stelistii i-au acuzat pe rapidisti ca s-au dat la o parte sa se razbune."Nu ne-am dat la o parte. Am vrut doar ca CFR-ul sa castige" spune Pancu

delaoltenia
11th March 2009, 21:45
@resita,cum s-ar traduce declaratia lui Pancu? ;)

Datenshi
11th March 2009, 21:47
'
Aveti o echipa de mercenari si astea sint consecintele... Chair si Liverpool o are la fel..dar acolo exista un Gerard in juru;l caruia se dezvolta un spirit tipic englezesc..Inainte aveati un Trica ..acum nu mai aveti nimik...

Hai domne, ajunseram sa-l comparam pe Gerard cu Trica? Nu zic ca nu era un jucator cu personalitate, dar nici nu poti sa spui ca era locomotiva echipei.

mariomax
11th March 2009, 22:31
0-0

ultra
11th March 2009, 22:33
0-0

Ai un cico de la mine.Privat.:lol:

Sezione
11th March 2009, 23:42
Hai domne, ajunseram sa-l comparam pe Gerard cu Trica? Nu zic ca nu era un jucator cu personalitate, dar nici nu poti sa spui ca era locomotiva echipei.

Nuj e vorba de comparatii sau de faptul ca era sau nu locomotiva echipei...ci de o satare de spirit, de identitate...e mai greu asa ..numai cu mercenari pe teren ,

Telespan
12th March 2009, 03:18
0-0

Mergem la cluj pentru victorie,nu cred k se v-a termina x....

Nightwish
12th March 2009, 10:02
'
Aveti o echipa de mercenari si astea sint consecintele... Chair si Liverpool o are la fel..dar acolo exista un Gerard in juru;l caruia se dezvolta un spirit tipic englezesc..Inainte aveati un Trica ..acum nu mai aveti nimik...

Da, auzisem si eu ca jucatorii Stiintei nu joaca pe salarii si pe prime, ci pe cozonaci facuti personal de Mititelu :D
Toti sunt mercenari dom`le, toti fotbalistii din Romania

traktor
12th March 2009, 21:32
Nu va mai crispati , clar ,CFR castiga:confused:, aveti ceva motive de indoiala?:mda: Ma gandeam ca nu.....numai un om prost ar gandi altfel ,,,,,imaginati-va Rapid -AS Roma ...........:happy:happy:happy,.....din start e gresit (mailat_rada ) ,Rica ce va mai poate salva ,traficantilor.Un lucru e clar ,trebuie sa
i faceti statuie lui Rica , Rada si mai e unu cu vioara , Voicu parca ....neeeeeeeeeeeee glumeam ,always locul trei.
Bafta in Gruia.:drak:

Roddicted
12th March 2009, 21:33
Nu va mai crispati , clar ,CFR castiga:confused:, aveti ceva motive de indoiala?:mda: Ma gandeam ca nu.....numai un om prost ar gandi altfel ,,,,,imaginati-va Rapid -AS Roma ...........:happy:happy:happy,.....din start e gresit (mailat_rada ) ,Rica ce va mai poate salva ,traficantilor.Un lucru e clar ,trebuie sa
i faceti statuie lui Rica , Rada si mai e unu cu vioara , Voicu parca ....neeeeeeeeeeeee glumeam ,always locul trei.
Bafta in Gruia.:drak:

esti prea prost pentru lumea asta

traktor
12th March 2009, 21:39
esti prea prost pentru lumea asta
:headbang::headbang:,Bine ca nu ma intretine mama.:happy

traktor
12th March 2009, 21:50
Gata revin, 2-0 ,scor final,

Roddicted
12th March 2009, 21:51
:headbang::headbang:,Bine ca nu ma intretine mama.:happy

postul tau anterior arata cat de limitat mintal esti.Fraze de rahat,din care abia intelegi ceva

Grecu_
12th March 2009, 22:02
Nu va mai crispati , clar ,CFR castiga:confused:, aveti ceva motive de indoiala?:mda: Ma gandeam ca nu.....numai un om prost ar gandi altfel ,,,,,imaginati-va Rapid -AS Roma ...........:happy:happy:happy,.....din start e gresit (mailat_rada ) ,Rica ce va mai poate salva ,traficantilor.Un lucru e clar ,trebuie sa
i faceti statuie lui Rica , Rada si mai e unu cu vioara , Voicu parca ....neeeeeeeeeeeee glumeam ,always locul trei.
Bafta in Gruia.:drak:

Tu esti un exemplu de civilizatie din Ardeal?
Sa mor de n-are dreptate ieseanu'...

traktor
12th March 2009, 22:03
postul tau anterior arata cat de limitat mintal esti.Fraze de rahat,din care abia intelegi ceva

Limitat mental se scrie , analfabetule .
on topic ...tot 2-0 o sa fie.:D

traktor
12th March 2009, 22:09
Tu esti un exemplu de civilizatie din Ardeal?
Sa mor de n-are dreptate ieseanu'...

Nu are , :angry:, dar e pe saturate , atata ne pupati in cur de CFR isti de mi scarba,oricum noi batem ,:yeah:,nu o sa ajungeti la nivelul nostru nici in 20 de ani .Deci scor final 2-0,in rest mucles.:drak:\
:lol::lol::lol:

Grecu_
12th March 2009, 22:12
Nivelu' vostru? Doamne, mare ti-e gradina...

Cneazul
12th March 2009, 22:20
bate rapidu` 2-1

Cipri
12th March 2009, 22:24
X-ul e cel mai probabil rezultat la acest meci , dar cred ca CFR se va impune !

maxx1923
12th March 2009, 23:42
Pe conducatori nu dam doi bani si unii si altii, asta o stii f bine.....important e ca jucatorii sa nu faca porcarii, in cazul vostru s-au discreditat jucatorii....

Dar stelistii cand se rugau de arbitru sa opreasca meciul ca sa-l castige la masa verde,nu se dicreditau???Cand fugeau spre vestiare ca bezmeticii nu se discreditau???
Cine da lectii de morala ?Un suporter invatat cu titluri la ordin,cu valize,stenograme si brichete!!!
Si la o adica ce-ti pasa tie ce face Rapidul atata timp cat voi va bateti cu vasluiul si brasovul pt.locul5.

maxx1923
12th March 2009, 23:51
Nu va mai crispati , clar ,CFR castiga:confused:, aveti ceva motive de indoiala?:mda: Ma gandeam ca nu.....numai un om prost ar gandi altfel ,,,,,imaginati-va Rapid -AS Roma ...........:happy:happy:happy,.....din start e gresit (mailat_rada ) ,Rica ce va mai poate salva ,traficantilor.Un lucru e clar ,trebuie sa
i faceti statuie lui Rica , Rada si mai e unu cu vioara , Voicu parca ....neeeeeeeeeeeee glumeam ,always locul trei.
Bafta in Gruia.:drak:

Se vede ca esti....tractorist.Din lipsa de argumente o dati in etnii.Spune-mi si mie o echipa fara nici un "mailat"in lot sau conducere???O peluza in care sa nu existe suporteri din aceasta etnie nu cred ca exista.Cand nu te duce memeaca si n-ai de ce sa te legi normal ca o jignire e cel mai usor de spus.
Daca nu-ti poti imagina un Rapid-Roma,iti trimit filmulete de la Rapid-Inter Milano,ca sa ai imaginatie.
Se vede ca ai mintea odihnita.

Telespan
13th March 2009, 03:50
maxx mergi pe victoria CFR-ul?:D

LazioRoma
13th March 2009, 05:32
Ufff de cand nu am mai intrat .. bate Clujul CLAR!

delaoltenia
13th March 2009, 08:30
...bate sigur,3-0,4-0,fara numar. :cry:
Va faceti iluzii,cele doua echipe-surori isi vor imparti punctele...asta daca n-o pun de-un blat.

Datenshi
13th March 2009, 08:47
Care ar avantaja pe cine?

delaoltenia
13th March 2009, 09:02
nu avantajeaza pe nimeni,este continuata traditia ultimilor doi ani. :D

samar
13th March 2009, 09:02
Lasa-i Datenshi sa invadeze threadul Rapidului ca la topicul lor nu au ce comenta :D

delaoltenia
13th March 2009, 09:08
sunt probleme d-ra? :D

samar
13th March 2009, 09:24
sunt probleme d-ra? :D

Absolut nicio problema domnule :D

delaoltenia
13th March 2009, 09:31
sincer,nu ma intereseaza catusi de putin acest meci,mai schimbam si noi cateva cuvinte.
ma intereseaza foarte mult ce e in ograda mea.

samar
13th March 2009, 09:40
Eu zic ca pe toti cei care se lupta pt locurile fruntase ii intereseaza acest meci;)Este o aroganta sa negi acest fapt :D

delaoltenia
13th March 2009, 09:43
Nu neg...dar cine se lupta pt locurile fruntase? :(

samar
13th March 2009, 09:56
Pai ...FC becali :D

delaoltenia
13th March 2009, 09:58
suntem off....se numeste FC STEAUA.

samar
13th March 2009, 10:03
Sunteti...sunteti off intr-adevar :evil:
Eu cred ca meciul de diseara va fi spectaculos chiar daca este un derby iar miza este destul de mare..;)

Denis
13th March 2009, 10:14
Nu neg...dar cine se lupta pt locurile fruntase? :(

pai sunt vreo 6 echipe care se bat pt titlu dupa parerea mea...Dinamo, CFR Cluj, FC Timisoara, Steaua, Rapid, si Urziceni.

Tyler Durden
13th March 2009, 10:37
O sa fie 2-1 pentru Rapid, golul celor din Gruia o sa-i fie dedicat lui Traktor. :D

traktor
13th March 2009, 10:48
O sa fie 2-1 pentru Rapid, golul celor din Gruia o sa-i fie dedicat lui Traktor. :D

Multumesc de atentie , o sa ma gandesc la tine cand o sa fie 2-0 la CFR.:D

Tyler Durden
13th March 2009, 10:51
Vai, esti induiosator...mi-a dat o lacrima.:D

Grecu_
13th March 2009, 11:16
De ce ma, ca a afirmat ca o sa gandeasca? :drak:

valitudor
13th March 2009, 11:40
pai sunt vreo 6 echipe care se bat pt titlu dupa parerea mea...Dinamo, CFR Cluj, FC Timisoara, Steaua, Rapid, si Urziceni.

Mai ales Steaua. Chiar daca au o alta strategie la club, nu le putem nega valoarea... :happy

Denis
13th March 2009, 12:27
Nici Urziceniul nu poti sa zici ca`s favoriti, dar se bat si ei pritre lei pentru locul intai.:D Toate echipele enumerate au aspiratii mari, mai ales Dinamo, Timisoara, CFR Cluj, Rapid, si Steaua.....Urziceniul este mai modesta prin declaratiile lui Dan Petrescu dar sunt constienti ca nu au ajuns pe locul doi doar prin noroc.

Aurel.D
13th March 2009, 12:38
Pronostic X2. Rapidul nu poate pierde acest meci, are omogenitate si un joc bun. CFR a inceput greu returul si mai nou au aparut si disensiunile dintre Uhrin si jucatori. As indrazni chiar la un 2!

Datenshi
13th March 2009, 13:20
S-a confirmat, nu joaca nici Cesinha. In locul lui va aparea eterna speranta cu ifose de vedeta, Herea. Eu speram sa joace cu Spadacio stanga si Ivelja in centru, ala macar se zbate.
In aparare, Rada cred ca va gresi grav. Perja sau Iencsi pe dreapta. Doi jucatori lenti, care nu cred ca-l pot contracara 90 de min prin experienta pe Pereira. Oricum apararea e in pioneze, eu cred ca trebuia incercat Bratu.

Grecu_
13th March 2009, 13:26
Mi se pare mie, sau chiar ai scris "Iencsi"????

Datenshi
13th March 2009, 13:50
ha?

Grecu_
13th March 2009, 13:59
Cand a jucat ultima oara Iencsi intr-un meci oficial?

Datenshi
13th March 2009, 14:02
octombrie cred. dar nici cu perja nu cred ca e vreo fericire.

Jacob
13th March 2009, 14:08
X va fi...un rezultat care multumeste pe toata lumea(si pe CFR si pe Rapid dar si pe adversarele lor).

Grecu_
13th March 2009, 14:41
Hai ma. Perjinho e o forta a naturii! :cry:

Datenshi
13th March 2009, 15:27
Natura moarta? :D Daca joaca, sper sa prinda un meci ca cel cu Craiova, dar acolo a jucat doar 30 de minute.

Grecu_
13th March 2009, 16:06
Haoleu, ce le are unii superiori cu geografia... :happy
Deci, mai sunt cateva ore, rezultatu' e deschis (sa spunem), macar un meci frumos sa facem.

Aurel.D
13th March 2009, 16:06
Pronostic X2. Rapidul nu poate pierde acest meci, are omogenitate si un joc bun. CFR a inceput greu returul si mai nou au aparut si disensiunile dintre Uhrin si jucatori. As indrazni chiar la un 2!


S-a confirmat, nu joaca nici Cesinha. In locul lui va aparea eterna speranta cu ifose de vedeta, Herea. Eu speram sa joace cu Spadacio stanga si Ivelja in centru, ala macar se zbate.
In aparare, Rada cred ca va gresi grav. Perja sau Iencsi pe dreapta. Doi jucatori lenti, care nu cred ca-l pot contracara 90 de min prin experienta pe Pereira. Oricum apararea e in pioneze, eu cred ca trebuia incercat Bratu.

Uitasem ca Rapidul are probleme in aparare :o: ramane X :)

Grecu_
13th March 2009, 16:08
Of, Aurele, in continuare esti optimist. Se vede ca tu nu stii ce-i ala fenomenul Perjihno.

Aurel.D
13th March 2009, 16:54
Ce este? :) Un fel de Tamas la Dinamo? :D

Nightwish
13th March 2009, 17:40
Inca un pic si incepe meciul...
Hai CFR ( Cluj :D)!!!!!

purpleheart
13th March 2009, 18:03
Tare greu de ghicit scorul asta ! Rapid e decimata, CFR-ul are si ea absente, interesanta va fi reactia cfr-istilor la amenzile lui Dusan , cred ca aici e cheia meciului !
Berea e in frigider, sa cistige cel mai bun, desi as vrea un egal ! :ok:

zebe
13th March 2009, 18:05
Se anunta un stadion plin, 18 000 de ceferisti (ma rog, ceferisti clujeni:D) si 1200 de rapidisti.

BBB
13th March 2009, 18:08
Se anunta un stadion plin, 18 000 de ceferisti (ma rog, ceferisti clujeni:D) si 1200 de rapidisti.

Eu zic 500 cfristi clujeni, 1200 cfristi rapidisti si 15.000 clujeni

grande
13th March 2009, 18:10
1200 de rapidisti fac mai mult decat 18000 de clujeni ,asta o stiti foarte bine ;)

BBB
13th March 2009, 18:17
1200 de rapidisti fac mai mult decat 18000 de clujeni ,asta o stiti foarte bine ;)

Pai nu te supara, dar oricine face mai mult decat publicul din gruia

six
13th March 2009, 18:22
Bafta celor doua combatante :ok:

kain
13th March 2009, 20:44
CFR Cluj: Nuno Claro - Viera , Cadu, De Sousa, Panin - Dani - Culio, Peralta , Pereira - Mara, Y. Kone
Rezerve: Hirschfeld, Alcantara, Traore, Deac, Frangipane, Ruiz, Flores
Antrenor: Ales Jindra

Rapid: Andrade - Perja, Andrade, Mardare, Bozovici - Lazar, Herea - S. Grigorie, Pitbull, Spadacio - Djalovici
Rezerve: Marinescu, Ivelja, J. Pinto, N Grigore, E Dica, Dobroiu, Iencsi
Antrenor: Marian Rada

Datenshi
13th March 2009, 21:27
Ce dracu' tot ii dau astia cu Bojovic?

Razvan T.
13th March 2009, 21:28
0-0 la pauza

Mr Cosmin
13th March 2009, 21:29
Cum poate sa ninga la Cluj...

illazio
13th March 2009, 21:30
io sper sa bata t... Rapidul :d

grande
13th March 2009, 21:30
plm ,a fost penalty ?....si daca nu ,atunci trebuia dat carton galben pt simulare ....

samar
13th March 2009, 21:30
Nu avem mari probleme in aparare...cel putin pana acum!Greseli copilaresti au fost comise de Lazar,Grigorie si Spadacio:headbang:Bineinteles sa nu uitam de ultima faza unde arbitrul cred ca putea acorda penalty :rosu:

Aurel.D
13th March 2009, 21:31
Dupa prima repriza: Frumos meci...pacat de vremea asta nasoala care afecteaza jocul.
CFR vad ca se bazeaza mult pe devieri din prima...este bine, dar terenul ii impiedica serios...am impresia ca Rapidul se multumeste cu contraatacul, ceea ce nu este rau in deplasare. Au avut 2-3 contraatacuri, care gestionate mai atent puteau aduce golul.

Pereira si Kone sunt fotbalisti adevarati...La Rapid, Herea este din alt film, dar Mardare s-a evidentiat destul de clar in aparare...

:) Si rapidistilor, nu mai fiti asa aspri cu Perja...participa cu bine la faza de atac.

PS: Nu cred ca a fost penalty la faza cu Grigorie

kain
13th March 2009, 21:32
Nu avem mari probleme in aparare...cel putin pana acum!Greseli copilaresti au fost comise de Lazar,Grigorie si Spadacio:headbang:Bineinteles sa nu uitam de ultima faza unde arbitrul cred ca putea acorda penalty :rosu:

A fost la limita, Nuno Claro nu cred ca l-a atins pe Grigorie..

In orice caz, la ce conditii de joc sunt, este un derby frumos :)

ensic
13th March 2009, 21:34
In meciul asta cel mai de admirabil e ca se joaca cat de cat fotbal pe o vreme imposibila!

zebe
13th March 2009, 21:34
A fost la limita, Nuno Claro nu cred ca l-a atins pe Grigorie..

Asa am vazut si eu.
Oricum, mostra de fotbal pe o vreme foarte urata...

Rossi
13th March 2009, 21:35
Indiferent cum se termina meciul , CFR si Rapid trag si ele la titlu ... au jucatori de calitate si jocul e unul deosebit.

Unu lucru e clar , steaua nu are cum sa termine in fata lui Dinamo, Urziceni, Timisoara, Rapid sau CFR ...
steaua se bate pt locul 6 cu Brasov, Vaslui, Craiova si FC Arges

illazio
13th March 2009, 21:40
eu sper sa termine mai jos de 6, poate asa scapam de cioban

Datenshi
13th March 2009, 21:41
plm ,a fost penalty ?....si daca nu ,atunci trebuia dat carton galben pt simulare ....

E discutabil daca a fost sau nu a fost, dar nici galben nu se putea da.

ensic
13th March 2009, 21:42
eu sper sa termine mai jos de 6, poate asa scapam de cioban

Eu sper sa scapati de cioban indiferent pe ce loc terminati campionatul.
Nenorocitul ala imbolnaveste tot fotbalul romanesc si nu numai echipa lui chiar daca voi sunteti cei mai afectati.

Ted
13th March 2009, 21:44
Bineinteles sa nu uitam de ultima faza unde arbitrul cred ca putea acorda penalty :rosu:
nici vorba de 11m

Roddicted
13th March 2009, 21:46
Indiferent cum se termina meciul , CFR si Rapid trag si ele la titlu ... au jucatori de calitate si jocul e unul deosebit.

Unu lucru e clar , steaua nu are cum sa termine in fata lui Dinamo, Urziceni, Timisoara, Rapid sau CFR ...
steaua se bate pt locul 6 cu Brasov, Vaslui, Craiova si FC Arges

Poti scrie un mesaj fara sa pomenesti numele Stelei?
Ca sa fiu on:o prima repriza asa si asa .Daca se va juca la fel cel mai echitabil e egalul.

Cipri
13th March 2009, 21:49
Frumoasa ninsoare :D . In aceste conditii cred ca egalul este cel mai probabil rezultat .

samar
13th March 2009, 21:52
Ca sa fiu on:o prima repriza asa si asa

Ma faci sa rad:happy Frate,voi ati jucat jalnic pe o vreme absolut favorabila si cu echipe de mijlocul si de coada clasamentului iar acum ti se pare acest meci care este incantator "asa si asa"?!!!:happy

razwan_vs
13th March 2009, 21:55
mingea portocalie a ajuns la meci :lol::happy

Ted
13th March 2009, 21:56
@samar:hai mai daca si meciul asta e incantator inseamna ca ne uitam pe posturi TV diferite :D
sigur,e greu pe o astfel de vreme,dar hai sa nu exageram :)

Cipri
13th March 2009, 21:58
Cum poate sa rateze Rapidul :cry:

samar
13th March 2009, 21:59
@samar:hai mai daca si meciul asta e incantator inseamna ca ne uitam pe posturi TV diferite :D
sigur,e greu pe o astfel de vreme,dar hai sa nu exageram :)

M-am referit la prima repriza desigur...pana sa inceapa ninsoarea asta neasteptata!Bineinteles ca un stelist n-o sa recunoasteti asa ceva niciodata:rolleyes:

Intre timp...ratarile noastre sunt de domeniul fantasticului:headbang::headbang:

Roddicted
13th March 2009, 21:59
Ma faci sa rad:happy Frate,voi ati jucat jalnic pe o vreme absolut favorabila si cu echipe de mijlocul si de coada clasamentului iar acum ti se pare acest meci care este incantator "asa si asa"?!!!:happy

Ce ti se pare tie atat de special la acest meci?App...ne plangem ca nu avem nationala:sleep:Cum dracu sa avem cand si Rapidul a devenit o echipa plina de straini?Din toti jucatorii straini de pe teren valoare au doar Kone,Pereira,Dani si Bozovic.Restul sunt slabani.Cum naiba a ajuns Pitbull asta la Porto?:happy

Mr Cosmin
13th March 2009, 21:59
Ala n`a vazut poarta.

Ted
13th March 2009, 22:00
doamne fereste,ce-a ratat grigorie :o:

oricum,baietii ar trebui sa scoata schiurile :D

Aurel.D
13th March 2009, 22:02
In locul arbitrului as intrerupe jocul...nu se poate juca pe ninsoarea asta....

cinebelu
13th March 2009, 22:04
Avantaj Rapid! Perfect camuflati, parca sunt vulpi polare, cum bantuie careu CFRului de cand a inceput nisnsoarea :D
Am doar eu impresia, sau chiar a crescut nivelul jocului de cand cu zapada?! :o:

samar
13th March 2009, 22:04
In locul arbitrului as intrerupe jocul...nu se poate juca pe ninsoarea asta....

Numai daca juca Steaua si conducea CFR se putea intrerupe jocul ;)

Ted
13th March 2009, 22:10
Avantaj Rapid! Perfect camuflati, parca sunt vulpi polare, cum bantuie careu CFRului de cand a inceput nisnsoarea :D
Am doar eu impresia, sau chiar a crescut nivelul jocului de cand cu zapada?! :o:
pai probabil ca la CFR sunt cativa care au vazut zapada abia de cateva ori in viata lor:D


Numai daca juca Steaua si conducea CFR se putea intrerupe jocul ;)
sigur si apoi ar veni Zotta explicandu-ne ca erau suporteri stelisti under cover care aruncau cu zapada pe teren :o:

Cristy RVD
13th March 2009, 22:11
Is Cineva, tu cum ai vrea sa joace portughezii si brazilienii pe un astfel de teren ?

crissis
13th March 2009, 22:13
ce ninsoare , mai degraba sar apuca de hochei cele doua echipe decat sa joace fotbal.
sa terminat meciul din cauza ninsorii , dupa brichete iata ca si ninsoarea nu ii la sa pe rapidisti sa joace

Ted
13th March 2009, 22:13
mai sunt si unii in maneca scurta :confused:,cum de nu dau in pneumonie astia jucand in halul asta de vreme?

Roddicted
13th March 2009, 22:13
gata meciul:happy

Cipri
13th March 2009, 22:13
Mare arbitru Augustu'su asta :D

illazio
13th March 2009, 22:14
Numai daca juca Steaua si conducea CFR se putea intrerupe jocul ;)

:rolleyes:

Sorin Blaj
13th March 2009, 22:14
Ce arbitru de toata jena avem. Asta ar trebui sa ceara singur sa iasa din arbitraj.

Ce naiba, se vede iarba, iar iarna se joaca pe zapada. Asta-i idiot.

samar
13th March 2009, 22:15
Cum mm sa opresti meciul asa din senin????:headbang::rosu::no:

Ted
13th March 2009, 22:15
l-a lovit un fulg exact in cap :D
Augustus,fii barbata!

Grinco
13th March 2009, 22:15
Sa nu va mai aud ca ii criticati pe aia de la Liga ca au vrut sa amane returul:D Mi se parea corect sa se amane pana prin 15 mai, iar apoi, sa joace zilnic cate o etapa pana in iunie

Elphax
13th March 2009, 22:16
era si cazul sa opreasca, deja se lipea zapada pe minge, nu se vad liniile deloc, daca intra mingea pe jumatate in poarta nu iti dai seama ...

Sorin Blaj
13th March 2009, 22:16
Nu pot sa cred. Mai erau 20 de minute.

samar
13th March 2009, 22:16
Si mai ziceti ca Rapidistii nu sunt vanati.....Baga-ia-s ceva in mm de arbitru si de brigada si de tot neamul acestui complot..Tot in min '70:headbang:

tataleone
13th March 2009, 22:17
Is Cineva, tu cum ai vrea sa joace portughezii si brazilienii pe un astfel de teren ?

Sa joace ca de-aia sunt platiti :confused:
Poate a primit vreo bricheta in cap...nu s-a vazut din cauza zapezii...

Cipri
13th March 2009, 22:17
Ce arbitru de toata jena avem. Asta ar trebui sa ceara singur sa iasa din arbitraj.

Ce naiba, se vede iarba, iar iarna se joaca pe zapada. Asta-i idiot.
O intrebare : daca s-a jucat pana acum , de ce se mai intrerupe ?
In sfarsit ... meciul se va relua .

razwan_vs
13th March 2009, 22:17
se reia meciul se pare :)

Sorin Blaj
13th March 2009, 22:17
Se joaca. I-a convins Dragomir. :))

illazio
13th March 2009, 22:17
A intervenit Corleone :cool:

Mr Cosmin
13th March 2009, 22:17
Trebuie sa continue, mai sunt doar 20 de minute.

Datenshi
13th March 2009, 22:17
Eu cred ca a intrerupt meciul cand a vazut ca trebuie sa intre Dica.

crissis
13th March 2009, 22:17
ce parodie de arbitru. au luat pauza de o tigara si un ceai cald cu rom. numai in romania se intampla asemena lucruri.

purpleheart
13th March 2009, 22:17
l-a salvat Mitica cu telefonul rosu ! ! !

Elphax
13th March 2009, 22:18
s-a gandit mitica, sa nu dea rapidu faliment cu inca o excursie la Cluj asa ca se continua ?

Vladek
13th March 2009, 22:19
Augustus asta chiar si-a propus sa enerveze pe toata lumea ?

tataleone
13th March 2009, 22:19
Cum dracu' numai la meciurile Rapidului se intampla din astea? :headbang::headbang:

razwan_vs
13th March 2009, 22:19
Eu cred ca a intrerupt meciul cand a vazut ca trebuie sa intre Dica.

si vreo 15 min de prelungire probabil :lol:

resita
13th March 2009, 22:19
Is Cineva, tu cum ai vrea sa joace portughezii si brazilienii pe un astfel de teren ?

pai altii cum joaca?


Ce arbitru de toata jena avem. Asta ar trebui sa ceara singur sa iasa din arbitraj.



corect.

un fluieras de tot rahatul

s-au jucat meciuri chiar pe o zapada mai mare, brasov-dinamo

Sorin Blaj
13th March 2009, 22:20
Asa arata gazonul acum, inainte de reluare. Asta este orb?

Elphax
13th March 2009, 22:20
eu pe net nici nu ii vad pe rapidisti pe zapada aia, dar asta e, sper sa dea gol aia pe care ii vad :P

razwan_vs
13th March 2009, 22:21
0-0 se termina ............

TZEFERU
13th March 2009, 22:22
Meci de tip turca. Vai de capul lui fotbal pe terenul asta cu zapada umeda.