PDA

View Full Version : Foto forum meeting (8) Bucuresti



Vadim
2nd August 2004, 04:09
Fotografiile de la intilnirea din 1 august 2004 - Forum Meeting 8.

Vadim
2nd August 2004, 04:10
Si inca 3.

Maximus
2nd August 2004, 08:24
01.08

EDMOND_
2nd August 2004, 08:31
Valimarine...deci pana la urma te-ai dus.... Eu am incercat sa ajung dar a fost imposibil . Au fost niste cozi cam de patru ore pe la fiecare vama.... Am intrat in tara abia la 19.30.. nu am putut sa vad nici meciul... Oricum daca ai fost tu si Inter este clar ca am fost bine reprezentati....

Maximus
2nd August 2004, 08:44
Am fost, am fost, nu puteam sa-i las pe stelisti sa fie majoritari. Un pic suparat dupa meci dar baietii au fost OK. Probabil ca o sa ma duc de acum incolo si o sa scriu mai mult si pe OLS.

cipi13
2nd August 2004, 12:18
Sper sa ajung data viitoare.....
Sa fim si mai multi "olteni"....:)

vasile314tzurka
2nd August 2004, 12:32
aia e:) cam multi cam multi:)

iulian
2nd August 2004, 12:50
Am fost, am fost, nu puteam sa-i las pe stelisti sa fie majoritari. Un pic suparat dupa meci dar baietii au fost OK. Probabil ca o sa ma duc de acum incolo si o sa scriu mai mult si pe OLS.
Stelisti au fost majoritari valimarine ...si la forum meeting ca si peste tot /hello

inter
2nd August 2004, 13:01
Stelisti au fost majoritari valimarine ...si la forum meeting ca si peste tot /hello


ia nu mai baga in carti ... majoritari au fost iarasi suporterii Sportului! :happy

iulian
2nd August 2004, 13:04
ia nu mai baga in carti ... majoritari au fost iarasi suporterii Sportului! :happy
Poate pana sa venim noi au fost....dupa aceea ....papa

inter
2nd August 2004, 13:08
bey, eu ma refer la forumisti , nu la "invitati"!

IlMILAN
2nd August 2004, 13:11
bey, eu ma refer la forumisti , nu la "invitati"!
:happy :happy
Inter tu de ce parte ai fost.....cu stiinta sau cu stelutza :D, adica ce fular ai avut.....ca in poze nu te-ai afisat...cu nimic...

inter
2nd August 2004, 13:14
:happy :happy
Inter tu de ce parte ai fost.....cu stiinta sau cu stelutza :D, adica ce fular ai avut.....ca in poze nu te-ai afisat...cu nimic...

n-ai vazut poza mea cu valimarine ... a celor 2 "olteni" :drak:
asa ca nu mai baga batul prin gard.... ca sa vezi ce poze fac eu cu galeria lui Poli la meciurile de pe Romprim :cool:

IlMILAN
2nd August 2004, 13:23
n-ai vazut poza mea cu valimarine ... a celor 2 "olteni" :drak:
asa ca nu mai baga batul prin gard.... ca sa vezi ce poze fac eu cu galeria lui Poli la meciurile de pe Romprim :cool:
Ei nah bag batul prin gard....am pus si io o intrebare...:D
P.S poti sa faci poze galeriei lui Poli si la Iasi nici o problema:D

vasile314tzurka
3rd August 2004, 12:10
ia nu mai baga in carti ... majoritari au fost iarasi suporterii Sportului! :happy

n-ai ghicit. oltenii au fost majoritari, mai cu steaua, mai cu sportul...:)