PDA

View Full Version : Etapa 8: Farul Constanta- FC National



tchibos
16th September 2006, 23:50
Joi, 21 septembrie, Farul - FC National 18:00 National TV

Discutii despre partida Farul - FC National inainte si dupa meci, aici.

rechinul farist
17th September 2006, 01:31
2-0, ca doar si-a revenit!!!

tchibos
17th September 2006, 02:32
Eu zic sa nu ne facem iluzii prea mari ca sa nu avem iar deziluzii. E adevarat ca si la National lucrurile nu stau prea bine insa asa cum am mai spus nu de adversar trebuie sa ne temem ci de ai nostri. Sper sa mai luam trei puncte dar de crezut nu stiu ce sa cred ca va fi. Vedem cum joaca si National maine si apoi mai vorbim..

danny del corco
17th September 2006, 03:05
Speranta moare ultima ! Poate apare revirimentul, mai ales ca nici Nationalul nu mai este ce afost anul trecut spre exemplu.

Cristian
17th September 2006, 10:28
Bate Farul, daca nu vor alterna jocurile bune cu jocurile mai putin bune.

cap
17th September 2006, 10:49
faru bate nationalul merge prost tare anul asta

rechinul farist
17th September 2006, 11:10
faru bate nationalul merge prost tare anul asta

si ia drumul spre liga a 2-a :drak:

WOLF_ULTRAS
17th September 2006, 11:45
faru 2-0 progresu

PORTOKALA_007
17th September 2006, 13:04
eu zic ca e un meci de 1 x 2 dar toata lumea deja vede National retrogradata??? mai ales aia din galati care saracii anu trecut luasera puncte doar de la pe sticlele de la cola la concurs...si nimen i nu le-a dorit nimik rau dar astia asa e ei galteni si nu ai ce le face...eu sper ca National v-a incepe iar cu seriile alea bune cu farul si poate intr-o zi buna v-a face scor cum facea odata!!!

Bancaru
18th September 2006, 13:55
Doi scheleti se trag de piele. Cu tot respectul pentru Farul, dar mai ales pentru noi, cred ca ambele victorii au fost intamplatoare. Ma astept la un meci de genul Arges - Farul, pentru ca nici acolo problemele nu s-au rezolvat. Pentru noi e bun si egalul, pentru Farul e buna si victoria. Eu cred ca atat constantenii cat si "nationalistii" doresc plecarea antrenorilor. Ei cu al lor noi cu al nostru.
1x2 la intamplare.

rechinul farist
18th September 2006, 16:37
daca si de national ne incurcam, sa pierdem al 3=lea meci pe teren propiu?
nici nu ma gandesc......decat la o victorie la scor, un 4-0 ca in retur.... :D

b3bito
18th September 2006, 17:28
m ie intotdeauna mi`a fost frica de national mai mult decat de steaua dinamo rau rapid....dar cred ca vom bate :)

Hezbolah
18th September 2006, 18:00
Sper sa bata Farul da mi`e cam frica mai ales ca Natzionalul sunt foame rau acum cred ca o sa traga macar pt un punct!

Bancaru
18th September 2006, 19:26
Rechinu Farist, putin reşpect, frate, ca nu suntem nu stiu ce echipa. Adia cum "daca si de National..."? Mai vezi tu ce meciuri am jucat noi cu Farul si ai sa vezi ca nu e chiar de caca o. Cel mai bun sa invinga (vorba vine, cel mai bun, ca suntem varza toti).

tchibos
18th September 2006, 20:20
cred ca a vrut sa spuna ca si National e o echipa la care e ceva haos si ca ar trebui sa va batem, altfel suntem regii hosului in campionatul asta

Platanu
18th September 2006, 21:11
Chiar daca Nationalul a batut etapa trecuta,va avea viata foarte grea cu Farul.Una peste alta,un meci echilibrat.
X.

rechinul farist
19th September 2006, 00:12
Rechinu Farist, putin reşpect, frate, ca nu suntem nu stiu ce echipa. Adia cum "daca si de National..."? Mai vezi tu ce meciuri am jucat noi cu Farul si ai sa vezi ca nu e chiar de caca o. Cel mai bun sa invinga (vorba vine, cel mai bun, ca suntem varza toti).

tot respecu pentru tine, am vrut sa zic ca, dupa clasament suntem mai buni, jucand si acasa, nu avem cum sa ne incurcam, dar am mai vazut surprize: Urziceni, Ceahlaul, asa ca nu mai accept si a 3a surpriza.....
HAI FARUL!!!/hello /hello /hello

tchibos
19th September 2006, 00:41
mai sunt surprize in perioada asta cand e vorba de Farul?

Ammadeus
19th September 2006, 10:03
faru', mai bine batetzi ca altfel va pricopsitzi cu bursucul habarnist! 2-0

grande
19th September 2006, 12:19
Victorie lejera a marinarilor !

alex-hcm
19th September 2006, 14:16
Farul-National 3-1

Aurel.D
19th September 2006, 15:24
Bate Farul meciul asta, insa cred ca, indiferent de rezultat, in curand va veni Dan Petrescu antrenor, in locul lui Colombo asta in devenire, pe care il aveti acuma.

Bancaru
19th September 2006, 17:05
De unde si pana unde Petrescu la Farul? Si Ion Marin ce face? E de papagal? Ca tot zicea el ceva, ca e papagal cu cioc.

tchibos
19th September 2006, 18:03
Farul are deja doi antrenori. Vukotic nu pleaca, Ion marin e proaspat venit, asa ca ori nu vine Dan Petrescu ori vine pe post de director tehnc adjunct :D ... o sa ajungem sa avem cate un antrenor pentru fiecare jucator

Elphax
19th September 2006, 18:10
egal, 1-1

LazioRoma
19th September 2006, 20:01
meci de 1x

OVIDIU 62
19th September 2006, 21:26
Nationalul trage la retrogadare asa ca 1 solist.

kerosene
19th September 2006, 22:37
Ar fi bine sa-l dea afara pe vukotici si sa vina Dan Petrescu,dar asta ar cam insemna sa luam bataie.Dar chiar si daca pierdem nu stiu daca va pleca sarbu de la echipa.Asa ca nu ne ramane decat sa castigam.1-0 sau 2-0 ca vad ca am inceput sa nu luam gol :D :D

gtibi
19th September 2006, 23:38
Pronostic 1

rechinul farist
20th September 2006, 00:01
Ar fi bine sa-l dea afara pe vukotici si sa vina Dan Petrescu,dar asta ar cam insemna sa luam bataie.Dar chiar si daca pierdem nu stiu daca va pleca sarbu de la echipa.Asa ca nu ne ramane decat sa castigam.1-0 sau 2-0 ca vad ca am inceput sa nu luam gol :D :D

de cand? doar din ultimul meci? ca in rest din ultimele 3 am luat 5 :rosu: , si nu am marcat niciunul!!! :no:

crissis
20th September 2006, 01:59
Meci de 1
National nu are nici o sansa sa cistige la Constanta

Aurel.D
20th September 2006, 11:01
Ar fi bine sa-l dea afara pe vukotici si sa vina Dan Petrescu,dar asta ar cam insemna sa luam bataie.

Pai si ce asta este o problema? Asta o pot rezolva, Gurita et comp., imediat!:D

Bancaru
20th September 2006, 11:30
Eu cred ca Gurita si Co se chinuie de ceva vreme si nu au rezolvat. Poate luam si noi un punct, desi e greu. Ideea e ca nu stiu cat de mult a vrut sa castige, etapa trecuta, fiecare dintre combatante. O fi batut Farul din intamplare, adica ce sa faca Gurita cu mingea aia singur in fata portii? Poate nici Argesul nu trage pe bune. Nu stiu. Noi am vrut si nu am putut? Am putut dar nu am vrut, pana acum... ?

Aurel.D
20th September 2006, 11:53
Bancaru,
Multe dileme la cele doua echipe....:D

dannymoga
20th September 2006, 12:35
sper sa bata nationalul cu scorul de 2-0

miril
20th September 2006, 12:47
Este suficient si un 1-0, desi...egalul este ce putem spera, cel mult, noi...progresistii, de la acest meci.

dannymoga
20th September 2006, 12:57
Este suficient si un 1-0, desi...egalul este ce putem spera, cel mult, noi...progresistii, de la acest meci.

oricum nu o sa fie un meci prea stralucit...dar o sa fie peste 1-0 o sa vezi tu:D

Pepsi-Cola
20th September 2006, 16:30
2-1 pentru Faru Constanta

herculis
21st September 2006, 09:35
Poate un egal ne va multumi pe toti :-)))

rechinul farist
21st September 2006, 14:44
Poate un egal ne va multumi pe toti :-)))

poate pe voi, nu si pe noi......:drak:

tchibos
21st September 2006, 14:44
Pe mine m-ar multumi si o infrangere dar vreau sa vad iar fotbal pe stadionul Farul, sa vad iar daruirea echipei Farul de altadata... culmea e ca jucatorii sunt aceeasi dar..

pinki
21st September 2006, 17:41
fara vreo legatura (poate) cu meciul, dar cine are un jucator "disney"???? :happy :happy :happy scuze de offtopic dar nu m-am putut abtine :happy

Luis Garcia10
21st September 2006, 18:58
un rezultat echitabil desi Farul putea sa castige :D

krapulax
21st September 2006, 19:15
fara vreo legatura (poate) cu meciul, dar cine are un jucator "disney"???? scuze de offtopic dar nu m-am putut abtine
e o poanta? noi, astia care nu tinem cu steaua suntem mai prosti, si nu ne prindem asa usor,

radutu
21st September 2006, 19:33
Nu se poate. Conducerea tehnica chiar nu vede ca Farmache si Florea sunt depasiti. Chiar nu se gasesc 2 jucatori buni de banda in locul lor? In rest neputinta totala, chiar si cu doi jucatori in plus. Rusine. Cred ca Rapidul va face scor duminica, sau poate se trezesc miraculos ca anul trecut cand si-au dat viata pe teren. Becali stie de ce....

tchibos
21st September 2006, 21:22
e o poanta? noi, astia care nu tinem cu steaua suntem mai prosti, si nu ne prindem asa usor,

nu e o poanta.. e o reactie intarziata pe care au avut-o toti cand a venit prima data in Romania Disney, insa dupa ce baiatul si-a dovesit valoarea si a devenit golgheter toti si-au schimbat opinia si chiar l-au indragit pe jucator. Sper sa isi intre si la Farul in mana..

be@
21st September 2006, 21:30
Vai, vai, ce multi au dat 1 solist.

Mda... Multumim arbitrilor, care ne-au macelarit din nou cu doua cartonase rosii, la fel ca si la Bistrita.

rechinul farist
21st September 2006, 22:25
de ce i=a dat rosu lu` Florentin Dumitru?

pinki
21st September 2006, 22:34
e o poanta? noi, astia care nu tinem cu steaua suntem mai prosti, si nu ne prindem asa usor,

nu, chiar nu auzisem de el, si mi s-a parut funny cum il cheama. nu inteleg de ce te ataci, chiar trebuie sa fie toata lumea mereu serioasa? :D

rechinul farist
21st September 2006, 23:24
noi suntem cei mai prosti!!!!!!!!!!! , toata lumea a castigat acasa, deci a fost 1 solist, la noi a fost singuru meci de X.....:D

krapulax
22nd September 2006, 06:35
de ce i=a dat rosu lu` Florentin Dumitru?
cred ca a injurat. nu e exclus sa aiba vreo nunta duminica, iar acest carton ii asigura ziua libera.
ofsside sau nu, cred ca farul egala oricum. ciudat ca la 1-1 si cu un om in plus au fost mai putin insistenti. n-or mai fi avut energie si avānt,

Bancaru
22nd September 2006, 11:39
Bine ca a luat si Costin rosu. Etapa viitoare, cel putin, scapam de el.

herculis
22nd September 2006, 12:03
Poate ca ar trebui sa pregatim o lista cu cei care ar trebui sa primeasca rosu in etapele viitoare? Poate in aceste fel vom juca bine si o sa ajungem din nou pe podium!!!

rechinul farist
23rd September 2006, 01:37
cred ca a injurat. nu e exclus sa aiba vreo nunta duminica, iar acest carton ii asigura ziua libera.
,

:happy :happy :happy tare de tot, nici prin cap nu mi-a trecut de ce iau jucatorii rosu gratuit!!!