PDA

View Full Version : Etapa 8: Otelul - Poli Timisoara



Pages : [1] 2

tchibos
16th September 2006, 23:47
Miercuri, 20 septembrie, Otelul - Poli Timisoara 17:00 TVR 2

Discutii despre partida Otelul - Poli Timisoara inainte si dupa meci, aici.

six
17th September 2006, 00:06
Mergem la victorie deci pronostic 2.....:ok: ;)

*Coco*
17th September 2006, 00:06
DAca Poli va juca cum a jucat astazi are toate sansele sa vina cu cele 3 puncte

THE HUN
17th September 2006, 00:07
Pronostic 2,dar meciul asta este de 1X2.Macar sa fie unul frumos.

cap
17th September 2006, 00:11
intradevar un meci de 1x2 un mic avantaj care il avem e terenul propriu forza otelul

tchibos
17th September 2006, 00:13
Grig e un mare antrenor, iar cand e pe val e greu de invins, insa nici Cartu nu sta mai rau. Meci de mare intres intre doua nuci greu de spart. Merg pe X

SORENSEN
17th September 2006, 00:16
1 ---Otelul parca are 4 victorii consecutive...urmeaza nr 5...

cap
17th September 2006, 00:17
grig si cartu sunt intre cei mai buni antrenori din tara dar ori ce razultat va fi vom fi langa echipa forza otelul

six
17th September 2006, 00:22
1 ---Otelul parca are 4 victorii consecutive...urmeaza nr 5...:happy mai ramane de vazut aia a cincea...:D :kiss:

cap
17th September 2006, 00:24
:happy mai ramane de vazut aia a cincea...:D :kiss:
nu fiti voi asa siguri ca nu sunteti o echipa care sa nu luati bataie mingea e rotunda

byg
17th September 2006, 00:27
:happy mai ramane de vazut aia a cincea...:D :kiss:

otelul e o echipa imprevizibila nu stii nici o data ce se va intapla pe tot parcursul meciului forza otelul

be@
17th September 2006, 00:30
Egal...Cel mai bun pentru Iasi.:D
Colaborat cu o victorie a noastra in fata UTA-ei.

six
17th September 2006, 00:30
nu fiti voi asa siguri ca nu sunteti o echipa care sa nu luati bataie mingea e rotunda:rolleyes: ok,ai dreptate dar ca mentalitate sigur mergem la victorie.....sper sa si fie asa :)

cap
17th September 2006, 00:34
:rolleyes: ok,ai dreptate dar ca mentalitate sigur mergem la victorie.....sper sa si fie asa :)

noi tot la victorie speram dar stim ca e un meci greu si toti de la otelul ca si voi de altfel speram in victoria proprii echipe :D /hello lupta galati

six
17th September 2006, 00:44
noi tot la victorie speram dar stim ca e un meci greu si toti de la otelul ca si voi de altfel speram in victoria proprii echipe :D /hello lupta galatiSa dea Dumnezeu sa castige cei mai buni.....si normal RESPECTAM Galatiul anti-bucuresti....;) ;) ;)

cap
17th September 2006, 00:56
cei mai buni vor demonstra pe teren

malexoid
17th September 2006, 01:22
intradevar un meci de 1x2 un mic avantaj care il avem e terenul propriu forza otelul

nu, terenul propriu nu constituie un avantaj pentru voi, s-a demonstrat asta si in returul trecut si in cele cateva meciuri din turul actual. Otelul e periculoasa si incomoda in deplasare, dar pe propriu-i teren joaca parca...altceva.
de asta ar putea profita Poli, dar si Galatiul ar putea profita de deconcentrarea care va urma (din pacate) meciului din aceasta seara.
eu pronostichez...punct(e) pentru violeti, si sper sa fie un meci frumos, curat!

andrei1921tm
17th September 2006, 05:00
Meci foarte greu,mai greu ca si cu clujul.Probabil ca o sa fie egal,insa eu doresc sa vad si goluri!!!

STEELMAN
17th September 2006, 07:56
sa terminat cu ,complexul terenului propriu .meci de 1 x 2.am pus 1 dar dupa cum il stim eu pe cartu va juca sa nu primeasca gol .revine baciu in linia de fund dar va absenta in schimb semeghin.una peste alta va fi un meci frumos

Marius.B
17th September 2006, 09:04
Din cate stiu s-ar putea sa revina si Baltoi.Oricum va fi un meci din care va iesi scantei ,de departe cea mai dificila partida de pana acum.Miercuri sper sa ne bucuram din nou.

WOLF_ULTRAS
17th September 2006, 10:08
FORZA OTELUL batem cu 2-1 ole :ok:
nasol tare ca nu joaca semeghin :cry:

bada_otelul
17th September 2006, 10:17
nu, terenul propriu nu constituie un avantaj pentru voi, s-a demonstrat asta si in returul trecut si in cele cateva meciuri din turul actual. Otelul e periculoasa si incomoda in deplasare, dar pe propriu-i teren joaca parca...altceva.
de asta ar putea profita Poli, dar si Galatiul ar putea profita de deconcentrarea care va urma (din pacate) meciului din aceasta seara.
eu pronostichez...punct(e) pentru violeti, si sper sa fie un meci frumos, curat!

ambele echipe vin dupa victorii importante,va fi un meci f greu,iar anul asta terenul propriu va fi un avantaj pt noi,vb in general nu numai cu poli.este interesant ca pana acum otelul si poli nu s-au mai intalnit din postura de echipe din primele 6.cartu e campion al apararii,a nu se intelege ca se baga cu autocarul in poarta cum a zis nu stiu ce idiot,grig prefera jocul ofensiv si asta se vede si in clasament,poli are a 4a aparare dar dinamo steaua si rapid au un joc mai putin,noi avem al 4lea atac.cred ca va fi totusi un meci frumos ca mai toate ale noastre din acest campionat,cu goluri

Cristian
17th September 2006, 10:19
Sa speram ca baietii iar se vor darui exemplar si vom reusi sa batem si pe Poli Timisoara. Bafta le urez si banatenilor in lupta cu capitala.

AxinTe
17th September 2006, 10:32
merg pe otelul.. desi e echipa de deplasare.. in orice caz e meci de 1x2, ambele echipe vin dupa un rezultat bun.

cap
17th September 2006, 10:40
o sa fei un meci foarte greu dar sper sa castigam noi cartu e un antrenor foarte bun stie cum sa aseze o echipa in teren si cum sa vbeasca cu jucatorii ei dar grig a demonstrat acelasi lucru daca nu era el noi acum eram in liga a II-a forza otelul

six
17th September 2006, 10:41
Bafta le urez si banatenilor in lupta cu capitala.:ok: merci colega, dar va invitam si pe voi sa "atacati" capitala.....;) ;) ;)

cap
17th September 2006, 10:47
noi am dori sa intre toata provincia in potriva capitalei dar deocamdata ramanem cu dorinta anti bucuresti

Cristian
17th September 2006, 10:57
@ZEROSASE pai eu zic ca deja pe cei din Bucuresti ii trec fiorii cand aud de Otelul. Si nu ma refer la suporterii vrunei echipe din bucuresti, ci la conducatori. Da pana la meciurile cu capitala, care reprezinta adevaratele teste mai e destul.
Trebuie sa ne concentram asupra meciului cu Poli Timisoara.

cristian75poli
17th September 2006, 11:15
FORZA OTELUL batem cu 2-1 ole :ok:
nasol tare ca nu joaca semeghin :cry:

E foarte rau ca nu joaca semeghin, pt ca mai avem datorii la el de la ultimul meci, cand s-a crezut mare fotbalist si a luat cateva "serve" dupa meci. Probabil o sa savureze linistit niste sticle cu vin ca altceva oricum nu stie...cat despre meci... 2 SOLIST!

"POLI"- CAMPIONII!!!:ok:

Cristian
17th September 2006, 11:27
cristian75poli parca ai fi Inacu sau Mititelu asa vorbesti. Mititelu de tine traiesti in jungla.
Degeaba ne ataci tu asa ca tot ce se va juca pe teren vom vedea cu totii.

*Coco*
17th September 2006, 11:39
Merg pe X2 dar cel mai probabil se termina egal
Dar sa vedem un joc frumos ,spectaculos cu multe goluri:D
Nu 0-0 :no:

WOLF_ULTRAS
17th September 2006, 11:40
:ok: merci colega, dar va invitam si pe voi sa "atacati" capitala.....;) ;) ;)

Ma da torje ala mai e la voi mai joaca ?? ca nam mai auzit nik de el ??

SORINULTRA
17th September 2006, 11:43
sper in victoria alor nostri , nu conteaza scorul , astept sa vad la treaba cvucs-ul , printre putinii din tara pe care-i apreciez

andrei1921tm
17th September 2006, 11:54
Ma da torje ala mai e la voi mai joaca ?? ca nam mai auzit nik de el ??

Intreaba-l pe Cartu...el stie mai bine!:mda: :mda: :mda:

Andutzu
17th September 2006, 12:27
speram intr-o victorie dar va fi foarte greu!
indiferent de rezultat noi suntem alaturi de ei/hello

Casuba
17th September 2006, 12:35
E foarte rau ca nu joaca semeghin, pt ca mai avem datorii la el de la ultimul meci, cand s-a crezut mare fotbalist si a luat cateva "serve" dupa meci. Probabil o sa savureze linistit niste sticle cu vin ca altceva oricum nu stie...cat despre meci... 2 SOLIST!

"POLI"- CAMPIONII!!!:ok:

N-aveti voi la poli aek jucator asa de luptator ca Semeghin !...cat despre meci...Otelul-poliaekbragadiru 3-1.

Andutzu
17th September 2006, 12:50
N-aveti voi la poli aek jucator asa de luptator ca Semeghin !...cat despre meci...Otelul-poliaekbragadiru 3-1.

imi pare rau sa o spun dar semeghin nu joaca ca a luat al 4-lea cartonas in meciul cu jiul :(
oricum il inlocuieste craciun ...

cap
17th September 2006, 13:51
se aude ca in meciul cu poli intra si baltoi e foarte buns si craciun forza otelul

renachyotelarul
17th September 2006, 15:02
un meci de 1x2 dar sper din toata inima sa castige otelul forza otelul forza galati

six
17th September 2006, 15:21
Ma da torje ala mai e la voi mai joaca ?? ca nam mai auzit nik de el ??Da,este la noi dar este prea crud cum zice Cartu....:ok:
PS:CE SEMNATURA FAINA AI RENACHYOTELARULE :yeah: :ok: ;)

lolo_grupa_c
17th September 2006, 15:34
....miercuri vom avea un meci dificil,dar dupa ultimele 4 etape imi permit sa cred 100% in victorie
....reintra craciun si baltoi....un plus de prospetime in echipa,pacat de seme care are 4 galbene...forza otelul

cap
17th September 2006, 16:04
felicit inca o data baietii care au facut deplasarea
imi doresc foarte mult a 5-a victorie
daca se va intampla asta vom avea din ce in ce mai multi dusmani forza otelul

lolo_grupa_c
17th September 2006, 16:10
...dupa cum spunea si steelman,militienii de la targu_jiu sunt de tot rasul....RUSINE!!!

Cristian
17th September 2006, 16:29
Petrosani ma lolo :D

lolo_grupa_c
17th September 2006, 16:49
Petrosani ma lolo :D

da ma..............
am inteles ......:drak:
ti_am mai zis ca leam confundat...oboseala...

starsteel
17th September 2006, 19:12
un meci de 1x2 dar sper din toata inima sa castige otelul forza otelul forza galati

Sa speram intr-o victorie sa stii ca-ti editez semnatura nu pt. continut ci pt. marime, oricum e evident asta. FORTZA OTELUL!

tutye
17th September 2006, 19:31
meci foarte greu pe care sper totusi sa-l castigam...cu toate ca ma multumesc si cu un egal......

andrei1921tm
17th September 2006, 22:36
Tutye cred k egal o sa fie...nu prea aveti cum sa castigati,dar nici noi nu avem cum.Totusi mai sigur e ca noi o sa jucam prost...

Ginxler
17th September 2006, 22:47
Sa castige Poli, sa am motiv sa beau pana leshin in autocar :D

Otzelaru'
17th September 2006, 22:59
Mergem la victorie deci pronostic 2.....:ok: ;)

cand va vad pe unii asa optimisti ma apuca toti draciii...otzelu are prima sansa pronostic 3-1 si gata:yeah:

lolo_grupa_c
17th September 2006, 23:57
Sa castige Poli, sa am motiv sa beau pana leshin in autocar :D

...si ce???????nu poti sa bei pana leshini daca poli ia bataie???:ras-plans:
...meci greu,cartu e un bun antrenor,dar scuzati_ma oameni buni,GRIGORAS e peste...

LazioRoma
18th September 2006, 03:20
bate Poli CLAR 5-6 la zero

Ginxler
18th September 2006, 03:26
...si ce???????nu poti sa bei pana leshini daca poli ia bataie???:ras-plans:
...meci greu,cartu e un bun antrenor,dar scuzati_ma oameni buni,GRIGORAS e peste...

Ba da, pot sa beau si daca facem egal sau ne batetzi, dar parca mai bine aluneca berea cand esti bine dispus :D
Si nu joaca Sorinel sau Grigoras , joaca jucatorii , care joaca , care nu , mimeaza si el pe acolo ceva si se cere afara dupa 50 de minute :D

STEELMAN
18th September 2006, 07:55
daca bat ai vostri bei de bucurie, daca castigam noi ai sa bei de necaz.nu faceti decat 1 700 de km dus intors la o asemenea distanta organismul necesita o cantitate pe masura de lichide bahice.lolo si popica pot confirma

cap
18th September 2006, 08:20
corect sper sa bei de necaz dar e bine si un egal

SORINULTRA
18th September 2006, 08:54
sau mai bine bei , bei , bei, si iarasi bei iar cand ai ajuns in timisoara de la meci i ti intrebi tovarasii " cat a fost frate scorul" . orcum fara caterinca sper un 1-0

Marius.B
18th September 2006, 09:18
Vesti foarte proaste pt noi Semeghin suspendat,Craciun si D.Stan accidetati,sper ca Grig sa gaseasca solutiile potrivite pt a-i inlocui pe cei 3.

bada_otelul
18th September 2006, 10:10
iar a aparut ciuperca aia care da numai scoruri astronomice impotriva otelului.
si ca sa nu zica nimeni ca e offtopic,meci de 1X2,desigur eu vreau 1.oricum va fi un meci f interesant pt ca se intalnesc 2 antrenori cu viziuni complet diferite asupra jocului,cartu incepe cu apararea,grig cu atacul.respect cartu,un antrenor f apreciat in galati,unul dintre cei mai apreciati

starsteel
18th September 2006, 10:27
Sa castige Poli, sa am motiv sa beau pana leshin in autocar :D
Merge bautura si cu o bucata muzicala asa ca iti doresc sa bei multa bere la intoarcere si iti recomand bucata cu versurile....... "hai baieti sa bem o bere/ de necaz si de durere/ hai baieti sa bem o bere/ ca sa prindem o putere" :D

SteelBoyA
18th September 2006, 10:40
bate Poli CLAR 5-6 la zero

Bai pinguin infometat fugi cu echipa ta de copii de mingi si nu ne mai plictisii...Bate OTELUL si ne face fericiti ... nu de alta da miercuri e ziua mea si merit si eu CEL MAI FRUMOS CADOU ... nu?:yeah:

Dadoman
18th September 2006, 11:09
La multi ani:ok: :bere:

andrei1921tm
18th September 2006, 11:42
Bai pinguin infometat fugi cu echipa ta de copii de mingi si nu ne mai plictisii...Bate OTELUL si ne face fericiti ... nu de alta da miercuri e ziua mea si merit si eu CEL MAI FRUMOS CADOU ... nu?:yeah:

La multi ani mah dar hai sa facem blat si sa fie 2-2...e bine?Nu prea aveti cum sa ne bateti,dar noi nici atat!!

*Coco*
18th September 2006, 12:02
Hmmm vazui ca nu joaca Stan,Craciun(accidentati) si Semeghin(suspendat) in partida de miercuri:D
Daca nu joaca astea slabe sanse la victorie;)
Stie Cartu sa isi aseze echipa in teren:rolleyes:

SteelBoyA
18th September 2006, 12:08
La multi ani mah dar hai sa facem blat si sa fie 2-2...e bine?Nu prea aveti cum sa ne bateti,dar noi nici atat!!

Multumesc baietilor pentru urari!Sincer prefer sa facem egal cu voi iar peste vreo 4 etape cand jucam cu oile la Galati sa ii batem sa le sune apa in cap.Atunci o sa scrie coma alcoolica pe mine.Daca batem steaua acasa sarbatoare o saptamana!

andrei1921tm
18th September 2006, 12:13
Merge,e perfect.CU dinamo cand aveti sa ii bateti si pe aia?

SORENSEN
18th September 2006, 12:25
Otelul e o echipa care va incurca multe echipe asa ca aveti grija ca nu e asa usor.
Timisoara e inconstanta ..asa ca e greu sa castige la Galati.

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:00
Otelul e o echipa care va incurca multe echipe asa ca aveti grija ca nu e asa usor.
Timisoara e inconstanta ..asa ca e greu sa castige la Galati.

..eu zic asa:craiova va incurca multe echipe:ras-plans: :ras-plans:
acuma serios,va fi un meci greu,disputat,in care avantajul terenului propriu va conta mult in balanta meciului

*Coco*
18th September 2006, 13:05
Ma da al draq multe echipa a incurcat Otelul anul trecut in tur...
Nush ce draq mai cauta in Divizia A...
Voi in 15 partide aveti punctajul pe care il avem noi acuma dupa 7
Vedeti-va draq de echipa voastra si nu mai comentati de echipele altora ca nu sti cand se intoarce roata
Si in fata de voi am juca cu SDR`u voi nu ati jucat stai asa sa vedeti ce o sa radem si noi cand o sa stati capra in fata Stelei:ras-plans:
Vedeti-va draq de echipa voastra si nu mai contestati echipele altora gata aveti si voi 4 victorii si sunteti vitejii campionatului

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:08
bai olteane!ce faci?traiesti din amintiri???uite_te nene la prezent!!!sunteti unde sunteti,adica in mocirla.....
on topic:sper in victorie miercuri sa mergem la olteni cu moral ridicat si sai facem ....

Luis Garcia10
18th September 2006, 13:09
2-1 pt Otelul..

Luis Garcia10
18th September 2006, 13:11
Coco de fapt toate echipele din A ar trebiu sa bata pe Steaua ,nu?Dar nu vor , nu-i asa?De fapt cred ca dak ar juca pe bune si Otelul si Farul ar avea sanse sa castige Champions League,in campionat nici nu mai vb ar DEFILA!:rosu:

starsteel
18th September 2006, 13:13
Merge,e perfect.CU dinamo cand aveti sa ii bateti si pe aia?

Buna intrebare :D dar chiar un suporter timisorean are curaj sa o puna unor otelari.
Raspuns: Extrem de des ii frigem an de an ca doar suntem Otelul Galati.:yeah:

*Coco*
18th September 2006, 13:14
Pai vezi cum ati fost voi anul trecut poate asa suntem si noi acuma
Vedeti-va draq de echipa voastra si nu mai contestati echipa altora
Mari smekeri sunteti voi ati fi castigat cumva Campionate,Cupe si nu stim noi
Cand ati ajunge si voi macar 10 % unde a fost Craiova si cate a castigat atunci sa comentati...
Mare echipa e Otelul asta aveti si voi 4 victorii si gata stai asa ca urmatoarele 4 etape nu scoateti mai mult de 3 puncte
Noi macar acuma am promovat veniti voi moldovenii in plm sa comentati voi de echipele altora taceti din gura si vedeti-va de echipele voastre ca nu ati castogat in viata voastra nimic

corto
18th September 2006, 13:19
Si aici va intepati mai? Otelul-Poli Tim e numele threadului ... ce cauta discutiile despre Craiova aici? Va sfatuiesc pe toti sa lasati blata conflictul asta penibil, deocamdata Otelul este peste Craiova in clasament, iar din cate imi aduc eu aminte, Craiova are rivalitati cu Dinamo si Steaua nu cu Otelul.

Considerati postul asta ca un ultim avertisment. Amandoi!

starsteel
18th September 2006, 13:20
.....urmatoarele 4 etape nu scoateti mai mult de 3 puncte....
Nu scoatem 3 puncte?! :ras-plans: Imposibil jucam cu Timisoara, Craiova, UTA, Vaslui eu ma gandeam la 10 puncte.

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:22
inca o data ma repet si sper ca o sa intelegi si tu olteane:E O BUCURIE IMENSA SA VEZI CUM craiova ECHIPA oltenilor,ZACE RUSINOASA IN FUNDUL CLASAMENTULUI!!!sunteti de tot rasul mai oltenilor,unde e cupa uefa??unde e cupa romaniei??unde sunt victoriile impotriva sdr_ului?/?dupa cum ziceam doar gura e de voi,cine stie poate faceti ceva cu ea ,nu?
....on topic:din timisoara vin brigazile la meci sau sunt in protest??rog sa_mi raspunda careva...

*Coco*
18th September 2006, 13:23
Nu scoatem 3 puncte?! :ras-plans: Imposibil jucam cu Timisoara, Craiova, UTA, Vaslui eu ma gandeam la 10 puncte.

Mingea e rotunda si orice e posibil
Gata daca e cineva in clasament pe ultimul loc si nu are nici un punct nu te poate bate...
Sa credeti voi surprize au fost si vor fi si nici un meci nu seamana cu altul..

*Coco*
18th September 2006, 13:24
Lolo Cupa Romaniei inca nu a inceput
Si poti ajunge in Cupa Uefa castigand Cupa Romaniei sau jucand doar in Finala daca joci finala cu ocupanta locului 3:P

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:25
abia astept sa_i vad pe olteni la fata dupa meciul cu otelul...sa_i vezi cum se cearta intre ei,va fi comedie pura....eu unul abia astept sa vad ce mai comenteaza dupa meci....pe cine vor mai da vine??pe horoscop???hai ca ma prapadesc de ras,,,,

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:26
Lolo Cupa Romaniei inca nu a inceput
Si poti ajunge in Cupa Uefa castigand Cupa Romaniei sau jucand doar in Finala daca joci finala cu ocupanta locului 3:P

:ras-plans: :happy si voi vreti cupa???la felul in care jucati??:happy :ras-plans:

*Coco*
18th September 2006, 13:27
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Sa vezi ce mai ma prapadesc eu de ras daca va batem cea ce nici nu concep sa nu va batem
Dar mai sunt 5 zile pana atunci mai e timp:P

gheorghe
18th September 2006, 13:27
Apreciez atitudinea suporterilor care sunt 100% alaturi de Otelul, merita tot respectul. Mai putin de apreciat este acel galatean cu stea in nume care posteaza pro-Otelul doar in zi de duminica.:no: Deh...suporter se duminica! In alta ordine de idei, sper si cred in victoria lui POLI la Galati, sper sa fie fara dubii!:ok: Respect Otelul!

*Coco*
18th September 2006, 13:29
Pai daca te interesaeza U.Craiova are obiectiv castigarea cupei Romaneiei...
Si in campionat mentinerea in prima Divizie...Dar Mititelu a zis ca el crede ca aceasta echipa va ajunge in primele 8 dar nici de cum nu este acesta obiectivul
Obiectivul este castigarea Cupei si mentinerea in prima Divizie...
Dar totusi suntem Off-Topic vine in 2 zile si Topicul Craiova-Otelul si discutam atunci...

starsteel
18th September 2006, 13:31
Gheorghe aproape am intrat in panica o asa personalitate sa nu ma aprecieze. Iar iti recomand bucata muzicala "Gheorghe, Gheorghe". Vezi ca sunt moderatorul de pe Suporter Otelul deci acolo intru zilnic.
O sa-ti pun o poza sa vezi cum arata un suporter adevarat chiar cu 2 favorite. Fii pe faza!

P.S. Lolo si Coco, daca mai raman postarile astea aici promit ca le mut eu pe threadul Craiova - Otelul se anunta un thread bogat, bogat.....in postari.

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:31
...corect...mai asteptam 2 zile..pana atunci numai bine...

Casuba
18th September 2006, 13:35
Nu joaca Semeghin, Stan si Craciun. Cine dracu o sa joace fundas stanga ? Mijlocas ar putea sa joace Badescu sau Tase, dar fundas ?...am o ciuda pe Semeghin ca a luat cartonasul ala aiurea...dar cine stie poate asa se ambitioneaza echipa mai bine !

The_Blonde
18th September 2006, 13:36
Mai io zic ca e meci de 1 x fiindca otelul e pe val....FORZA OTELUL....iar daca vreun moderator oltean se benocleaza pe aici ...poate reuseste sa il calmeze pe mr. nume de papagal!!!!

lolo_grupa_c
18th September 2006, 13:47
gata sa rezolvat .....baiat de treaba acest CORTO.....
....brigazile fac deplasarea la galati???....nici un raspuns....

tutye
18th September 2006, 13:57
coco, tie parca ti-am mai zis...pana vine meciul cu Craiova si se va face un thread in care sa ne exprimam parerile, ciocu mic si joc de glezne..

The_Blonde
18th September 2006, 14:02
tutye :lol: vezi k semeni cu halagian dand ordine de antrenament ..... App de meci e aiurea k nu joaca semeghin ...dar sa nu ne descurajam timisoara e f inconstanta si victoria cu clujul io zic k a fost o intamplare...sau cel mai bine sa asteptam pna miercuri la ora meciului!!!

gheorghe
18th September 2006, 14:07
... Vezi ca sunt moderatorul de pe Suporter Otelul deci acolo intru zilnic...


Somnul ratiunii naste monstrii...Pacat:rosu:

starsteel
18th September 2006, 14:29
Parafrazarea ta nu e prea reusita, lasa originalul "Somnul natiunii naste monstri" la care continuarea logica este "Atentie!"

Tu ce ai vrut sa exprimi? Daca raspunsul e....nu stiu......nicio problema trec cu vederea.:D

Aurel.D
18th September 2006, 15:16
Atentie!
Cam mult off topic!! Reveniti la meci si problemele legate de acesta!

Coco,
aici este topicul: Otelul-Poli Timisoara, mai este pana la meciul cu Craiova.

WOLF_ULTRAS
18th September 2006, 15:27
Vesti foarte proaste pt noi Semeghin suspendat,Craciun si D.Stan accidetati,sper ca Grig sa gaseasca solutiile potrivite pt a-i inlocui pe cei 3.

Craciun cum dracu sa mai accidentat abia a revenit....fara stan....nasol tare:headbang:

m8k
18th September 2006, 15:49
Violetilor aveti meci usor, dupa vorbele voastre jucati cu o echipa mica. In realitate si Otelul are 12 puncte ca si voi. Dupa meci veti simti ce inseamna echipa mica. Pronostic 1X

Chriss34
18th September 2006, 16:05
bate Otelul , daca nu Poli e ajuta-ta din nou de arbitri
scor 2-0

Elphax
18th September 2006, 16:15
Violetilor aveti meci usor, dupa vorbele voastre jucati cu o echipa mica. In realitate si Otelul are 12 puncte ca si voi. Dupa meci veti simti ce inseamna echipa mica. Pronostic 1X

acum cateva zile erai convins ca ne bateti, vei vedea curand ca perseverezi in greseala

starsteel
18th September 2006, 16:20
Adevarul e ca a pus si arbitrul umarul la victoria voastra altfel ar fi avut dreptate.

Elphax
18th September 2006, 16:27
n-ai idee despre ce vorbesti, penalty-ul gratuit primit de clujeni a fost in favoarea noastra?

rechinul farist
18th September 2006, 16:31
cu toate ca otelul se confrunta cu probleme de lot,toata partea stanga e indisponibila, Girgoras va stii sa alcatuiasca cel mai bun 11, a demonstrat-o si la Cta.
deci: 2-0

m8k
18th September 2006, 16:33
acum cateva zile erai convins ca ne bateti, vei vedea curand ca perseverezi in greseala

Gresit! poate revezi inca o data si vei vedea ca am scris ca nici o infringere nu ar fi fatala, pentru ca aveam un avans de 7 pct fata de Poli (desigur am pronosticat victoria CFR-lui, doar nu vroiai sa zic ca pierdem) In fine , urmeaza "echipe mici" pentru voi, si nu fi tu asa sigur ca nu o sa mai rad de tine. Greseala ta se va sfirsi dupa meciul cu Otelul.

Carlos Gambino
18th September 2006, 16:33
Adevarul e ca a pus si arbitrul umarul la victoria voastra altfel ar fi avut dreptate.



Zau ? Si a cantarit mult "umarul" arbitrului ? De fapt, ai dreptate..."umarul" arbitrului s-a simtit cel mai mult atunci cand a dat un penalty, numai de el vazut, la duelul dintre Alexa si Tilinca. Asta i-a ambitionat pe jucatori si astfel am castigat.

Elphax
18th September 2006, 16:39
m-ai 'luminat' frate! mersi

Casuba
18th September 2006, 16:48
Adevarul e ca va fi un meci echilibrat, eu zic un 3-1 pentru Otelul ( Paraschiv, Tase si ... Jula )

malexoid
18th September 2006, 17:04
Violetilor aveti meci usor, dupa vorbele voastre jucati cu o echipa mica :rosu: . In realitate si Otelul are 12 puncte ca si voi. Dupa meci veti simti ce inseamna echipa mica. Pronostic 1X

vad ca cauti sa incingi spiritele prin calomnii :happy iti cauti aliati?
n-ai sa-i gasesti printr-e galatzeni...linge-ti ranile ajutat de altii!
si pana una-alta, arata posturile in care suporterii timisoreni au desconsiderat Otelul, asta ca sa nu consideram ca te ia (iarasi) gura pe dinainte!
on topic: e un meci greu, deschis oricarui rezultat, galatenii sunt pe un val ingrijorator de inalt de cateva etape...speram sa isi pastreze traditia de a juca mai poticnit pe propriu-i teren iar baietii lui Cartu sa nu se fi 'imbatat' cu victoria de sambata...
Pronostic: X2

Aurel.D
18th September 2006, 17:09
Auzi domnu' moderator, dar la stelistul de mai sus de ce nu ii stergi postarea? E on topic? Visezi batrane, e complet in afara dezbaterii, s-a bagat in seama fara sa-i fi pronuntat "porecla", mai urmareste de unde a pornit totul, OK? Fi Impartial daca ti-ai asumat acest rol, daca nu muta-ti sediul mai la sud!


Tu si malexoid faceati filozofie, iar acest lucru poate fi facut si pe pm, fara suparare!:)

13-13
18th September 2006, 17:10
un meci foarte echilibrat ,,, Otelul dupa 3 infrangeri in primele 3 etape , a reusit 4 victorii consecutive !!!
cred ca Otelul va fi echipa de anul trecut ,,, joc slab acasa si victorii pe linie in deplasare ,,, greu de prezis rezultatul meciului , dar cred ca 1 ar trebui exclus din calcule ,,, Otelul are 4 victorii la rand ,,, toata stima pentru otelari dar aceste 4 victorii au fost obtinute la echipe slabe ale campionatului .
X,2 foarte probabil

malexoid
18th September 2006, 17:16
Adevarul e ca va fi un meci echilibrat, eu zic un 3-1 pentru Otelul ( Paraschiv, Tase si ... Jula )

hmmm...periculoase afirmatii :)
asa (blablabla) vorbea si un anume proaspat uns inaintea meciului de la Timisoara (nu ii dau numele) si acuma isi poarta mandru porecla de m3k1.
nu e exclus nici un rezultat in meciul asta,dar e totusi bine sa fii mai ponderat, mai lucid cand postezi...sa nu patesti ca nefericitul ala!

tu chiar crezi ca e usor sa dai 3 goluri politehnicii?

m8k
18th September 2006, 17:23
malexoid imi pare bine ca ti-ai alungat frustrarile dupa meciul cu CFR, dar ar fi timpul sa te calmezi, ca devii din ce in ce mai penibil. Mai vorbim miercuri, pina atunci uita-te prin clasament si vezi ca avem 4 puncte avans fata de Poli.

andrei1921tm
18th September 2006, 17:49
mah m8k laso mai moale k acu te afunzi in rahat.Trebuia sa accepti tot ce a spus!!!

Acum dua un Pronostic:2(0-2)
Dar dupa cum am spus e bun si un egal.Noi nu suntem infumurati precum unii ardeleni!

Si mah m3k1 ce vb tot felul de nonsensuri...noi am jucat cu steauadinamorapid si voi cu urziceni,ceahlaul,petrosani si jiul de aveti 4 puncte inaintea noastra.Deschide ochii!!!

dannymoga
18th September 2006, 17:52
va castiga cea mai buna...
si momentan otelul pare mai buna
merg totusi pe X

Hezbolah
18th September 2006, 18:10
Un mic avantaj pt otzelul cred ca o sa bata pana la urma !

Otzelaru'
18th September 2006, 18:17
hmmm...periculoase afirmatii :)
asa (blablabla) vorbea si un anume proaspat uns inaintea meciului de la Timisoara (nu ii dau numele) si acuma isi poarta mandru porecla de m3k1.
nu e exclus nici un rezultat in meciul asta,dar e totusi bine sa fii mai ponderat, mai lucid cand postezi...sa nu patesti ca nefericitul ala!

tu chiar crezi ca e usor sa dai 3 goluri politehnicii?

si cine e ma timisoara asta ca n-am auzit de ea...firati voi de timisoreni...ia ca am chef de cearta...bate otelul ca la fasole la voi:yeah:

tutye
18th September 2006, 18:18
hmmm...periculoase afirmatii :)
asa (blablabla) vorbea si un anume proaspat uns inaintea meciului de la Timisoara (nu ii dau numele) si acuma isi poarta mandru porecla de m3k1.
nu e exclus nici un rezultat in meciul asta,dar e totusi bine sa fii mai ponderat, mai lucid cand postezi...sa nu patesti ca nefericitul ala!

tu chiar crezi ca e usor sa dai 3 goluri politehnicii?


afirmatii pe care le face fiecare in favoarea echipei lui....doar nu era sa zica ca bateti voi chiar de ar fi sa fie asa.....e pararea lui si ar trebui respectata asa cum si noi v-am respectat parerile...fie ca cea mai buna echipa sa castige....Doamne ajuta sa fie Otelul..Acest Doamne ajuta a fost cu noroc de 4 etape incoace... :d

andrei1921tm
18th September 2006, 18:20
@ otzelaru` Pai nu a spus nimic de Timisoara...sau te iei de locul de desfasurare a partidei Politehnica-cfr?

Pronostic X2

Otzelaru'
18th September 2006, 18:21
Zau ? Si a cantarit mult "umarul" arbitrului ? De fapt, ai dreptate..."umarul" arbitrului s-a simtit cel mai mult atunci cand a dat un penalty, numai de el vazut, la duelul dintre Alexa si Tilinca. Asta i-a ambitionat pe jucatori si astfel am castigat.

sa va duceti naibii in liga 2-a unde va e locu firati voi ca ma enervati...sunteti penibili...SA SCRIE LIGA 2-A PE VOI CA MA ENERVATI RAU....:evil: :evil:

Otzelaru'
18th September 2006, 18:22
4-1 ca a acu 2 ani parca.. nu mai tin minte exact:yeah:

imi place sa fiu optimist dar am de ce sa fiu ,sunt motive..pe cand voi cu cluju ati castigat cu bulanoasele alea de goluri:headbang:

daca nu era grig nu eram in halu asta de optimist...nici cartu nu e mai prejos dar grig e putin in fata lui :yeah:

m8k
18th September 2006, 18:26
Pai o sa urmarim Champions Ligue....

No salutari si tie, bine ca ai ajuns si tu la pupaturi, si esti fericit ca ma revezi. Intii asi dori sa te corectez, se zice Sampionz Ligh, in rest nu ai tu treaba pina la meciul cu OTELUL, bucurate ca mai ai 2 zile si vei reveni cu picioarele pe pamant.

resita
18th September 2006, 18:50
ambele echipe sunt in revenire de forma cu un plus pentru galati

va fi un meci deschis si cu multe goluri. 2-2 :ok:

newbye
18th September 2006, 20:07
O sa fie meci greu pentru ambele echipe! Sper sa faca otelul o figura frumoasa.

six
18th September 2006, 20:33
si cine e ma timisoara asta ca n-am auzit de ea...firati voi de timisoreni...ia ca am chef de cearta...bate otelul ca la fasole la voi:yeah::happy :happy :happy :happy noi ne-am infintat ieri la un poker de seara .....culmea "astia"de la bucale ne-au programat cu voi la Galati :D deci este normal sa nu fi auzit de noi si intradevar va rugam sa nu ne bateti asa de rau(ca la fasole!!??):ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

cap
18th September 2006, 21:37
asta e mult sa mai scri azi zerosase nu uita ceva mingea e rotunda
forza otelul

cipri_cj
18th September 2006, 22:26
Bafta multa Otelul!! Acum ca shi-au luat-o in cap sunt mai ushor de rapus...

Cra10veanu
18th September 2006, 22:45
cred ca altii si-o luasera in cap, si hopa s-au lovit de echipa bune, parca asa cipri :D
pronostix 2(0-1)

WOLF_ULTRAS
18th September 2006, 23:02
FORZA OTELUL...........2-1...........vad ca tot nu i sa raspuns lui LOLO se prezinta gruparile la meci ? sau protestati ?
Ar fi bine sa veniti sa fie atmosfera mai frumoasa ;)

cristian75poli
19th September 2006, 00:24
4-1 ca a acu 2 ani parca.. nu mai tin minte exact:yeah:

imi place sa fiu optimist dar am de ce sa fiu ,sunt motive..pe cand voi cu cluju ati castigat cu bulanoasele alea de goluri:headbang:

daca nu era grig nu eram in halu asta de optimist...nici cartu nu e mai prejos dar grig e putin in fata lui :yeah:


Respiri degeaba...va batem ca si pe infumuratii aia de la cfr care nu-si mai vedeau lungul nasului inaintea meciului cu noi.

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lolo_grupa_c
19th September 2006, 01:35
se putea sa nu se bage pui de "rasturnat " pe aici???
in fine ,dupa cum am mai spus_o va fi un meci dificil,sper cu multe goluri si victorie galateana!nu trebuie neglijat faptul ca sorin cartu este un bun antrenor iar timisoara vine dupa un succes acasa cu cfr_ul...dar sa tinem cont si de ambitia jucatorilor nostri care ne_au promis victorie acasa cu timisoara
meci deschis oricariu rezultat,dar eu unul sper in favoarea noastra

newbye
19th September 2006, 04:50
Daca se organizeaza bine otelul si nu ii fura arbitrul pot sa bata echipa bulibasei!

cristian75poli
19th September 2006, 06:02
se putea sa nu se bage pui de "rasturnat " pe aici???
in fine ,dupa cum am mai spus_o va fi un meci dificil,sper cu multe goluri si victorie galateana!nu trebuie neglijat faptul ca sorin cartu este un bun antrenor iar timisoara vine dupa un succes acasa cu cfr_ul...dar sa tinem cont si de ambitia jucatorilor nostri care ne_au promis victorie acasa cu timisoara
meci deschis oricariu rezultat,dar eu unul sper in favoarea noastra

Inca mai crezi in promisiunile fotbalistilor??? Doar nu erau sa va spuna ca le este frica...inseamna ca tu crezi si in Mos Craciun...

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

Nick hai poli
19th September 2006, 08:08
o va fura otelul acasa de nu se vad de la 0-2 in sus...

Elphax
19th September 2006, 08:34
poate n-o fura chiar asa, ideea e sa ne luam revansa ;)

Ammadeus
19th September 2006, 09:44
otzelari, lichidatzi mafiotzii de la fulgerul bragadiru de banat, a.k.a. poli timisoara; mercenarii condusi de un tandem de olteni si finantzatzi de rromul obez cu accente penale merita sa stea pe dinafara locurilor care duc la uefa; 2, 3-0 de la inceput ca sa-l scutitzi pe cartzu de vreun atac de cord!

lolo_grupa_c
19th September 2006, 10:09
hm....nu stiu daca v a fi asa usor cum spui tu ammadeus.....dar fiind galatean sper in victoria noastra
....pana la urma,cei mai buni sa castige...

Jar-Gon
19th September 2006, 10:25
gues who's back back again JAR is back tel a friend
cum sa nu castgam ,castigam sigur macar experienta daca nu puncte
poza asta e pt my friend .....ce stie el:cya:
ii batem pe baltenii astia care se freaca cu baietii word life/hello

Bega
19th September 2006, 10:30
Acum ca shi-au luat-o in cap sunt mai ushor de rapus...

Asta o spui din proprie experienta, nu?

lolo_grupa_c
19th September 2006, 10:44
welcome JAR!!!!

Jar-Gon
19th September 2006, 11:16
oye oye
mersi frate .maine hai cu totii la meci.fara scuze am scoala ,munca.
eu abea m-am inscris la scoala din nou dar o dau in plm cum sa nu vin la meci.cat despre munca .... otelul e mai mult decat un viciu si mai presupus de serviciu(munca)

Sauron
19th September 2006, 11:18
Iar deplasare in capatul lumii, macar sa pice vreo doua sa nu mai avem atatea deplasari la Moscova. ;)
Pe astia tre sa-i batem, scor 1-4 /hello

The_Blonde
19th September 2006, 11:24
sAURON ESTI RAUTACIOS SI IO ZIC SA NU MAI VISEZI LA SCORURI DIN ASTEA K APOI VEI FI TRIST LA INTOARCERE...MINGEA E ROTUNDA!!!

Bega
19th September 2006, 11:34
Poli trebuie sa bata, presiune ce ar putea sa avantajeze Otelul in meciul de maine.
Daca Otelul pregateste meciul ca si Iasiul cu Poli, adica sa nu primeasca gol si cu complexele inerente unui meci cu o echipa mai puternica, cu siguranta ca meciul se va termina egal.
Daca Otelul va iesi la joc, meciul va fi cu scintei si cu final de 3 pct, de o parte sau cealalta.

Benny
19th September 2006, 11:54
malexoid imi pare bine ca ti-ai alungat frustrarile dupa meciul cu CFR, dar ar fi timpul sa te calmezi, ca devii din ce in ce mai penibil. Mai vorbim miercuri, pina atunci uita-te prin clasament si vezi ca avem 4 puncte avans fata de Poli.

Barbate, tu ti-ai dat seama, ca ai postat mai mult pe thread-ul cu Poli decat
cel cu CFR? Esti doar razbunator sau ai alte probleme? In ceea ce priveste actualul clasament si eu sunt de parare, ca Dinamo e ca si campioana. Steaua nu va putea recupera in veci cele 4 puncte, dupa cum nici Poli nu va recupera cele 4 puncte fata de CFR. Sau nu asta doreai sa spui?

On t: Meciurile Otelul-Poli au fost foarta interesante in anii trecuti. La fel ca si atunci, cred ca e un meci deschis oricarui rezultat.

cap
19th September 2006, 12:03
wow ce scoruri pun unii trezitiva aici e realitatea nu mai avem mult pana maine atunci vom vede forza otelul

grande
19th September 2006, 12:04
Meci de X2

malexoid
19th September 2006, 12:39
Asta va fi ultimul meci greu din turul campionatului, dupa care intram in linie dreapta...
Greu, al dreaq de greu, mi-e si groaza sa ma gandesc...Sper sa putem reedita scorul ultimului meci direct de pe malul dunarii - totodata sa ne revansam pentru corectia care i-au tras-o baietii lui Grigoras debusolatei armade ale lui Hagi, chiar pe "Dan Paltinisanu"...
Sper intr-o partida frumoasa, exclud infrangerea violetilor.

M3K1 - vad ca ai dat-o pe mamaliguta+tochitura, parca te vad ca spre sfarsitul saptamanii sa faci lobby pt Urziceni...
Probleme majore, personalitate ioc, identitate lost, irecuperabil...

tutye
19th September 2006, 12:44
Asta o spui din proprie experienta, nu?


ala ce il ai tu la avatar parca e iancu...fara suparare dar e o asemanare izbitoare... :evil: :D

bada_otelul
19th September 2006, 13:13
vad ca s-au trezit cativa pe aici fara sa aiba habar de fotbal,altii raman fair play.care a scris ca aplica otelul metoda poli iasi?mai tata pe ce lume traiesti,otelul pana nu da gol nu ai nicio sansa sa se bage cu fundul in poarta,altfel nu luam 10 goluri,la noi atacul e prioritar,de aia am si dat 12 goluri.mai degraba voi va bazati pe aparare,nu autobaza cum spunea un idiot sezonul trecut,dar apararea e principala arma la voi,de altfel ati luat numai 4 goluri,dar ati si dat mai putine.de revansa nu cred ca poate fi vb pt ca esi noi v-am batut cu 2-0 la timisoara in tur voi ne batuserati cu 2-0 la gl,asa ca suntem chit pe sezonul trecut.va fi meci greu pt ambele echipe,atac vs aparare,o sa fie interesant,cine da primul gol castiga,0-0 sigur nu se termina

lolo_grupa_c
19th September 2006, 13:13
Iar deplasare in capatul lumii, macar sa pice vreo doua sa nu mai avem atatea deplasari la Moscova. ;)
Pe astia tre sa-i batem, scor 1-4 /hello

intotdeauna deplasarile lungi sunt si cele mai frumoase.....dar vad ca esti total pe dinafara
,,,la faza cu retrogradatul sper ca nu ai zis de otelul,nu?

WOLF_ULTRAS
19th September 2006, 14:05
Forza Otelul

giovanni BV
19th September 2006, 14:08
Otelul , de obicei , ce ia pe PERE afara , le da pe MERE acasa !!! Pot se schimbe acest joc cu Poli ???:ciocan:

Benny
19th September 2006, 14:13
v-am batut cu 2-0 la timisoara in tur voi ne batuserati cu 2-0 la gl,asa ca suntem chit pe sezonul trecut.va fi meci greu pt ambele echipe,atac vs aparare,o sa fie interesant,cine da primul gol castiga,0-0 sigur nu se termina

Cand s-a jucat la Galati, Otelul era debusolata, la fel Poli, cand s-a jucat la Timisoara. Cu atat mai interesant meciul de maine, acum cand amandoua sunt pe val.

Cristian
19th September 2006, 14:22
Otelul , de obicei , ce ia pe PERE afara , le da pe MERE acasa !!! Pot se schimbe acest joc cu Poli ???:ciocan:


S-a terminat campionatul despre care vorbesti tu, in campionatul asta avem 2 victorii afara si 2 acasa ;)
Asa ca nu mai e ce iei pe pere dai pe mere, ai ramas cam in urma cu evenimentele.

cap
19th September 2006, 14:42
otelul cand joca cu echipe bune face spectacol si pierde maine vreu sa vad ca joaca rau dar sa castige :D
forza otelul lupta galati

offline
19th September 2006, 14:56
bate Poli cu 2-1 !

starsteel
19th September 2006, 15:09
Ai pus si arbitrajul in calcul la pronosticul asta?

Aurel.D
19th September 2006, 15:19
Otelul are probleme de efectiv la meciul asta: Stan, Craciun, Elek si Baltoi accidentati plus Semeghin (spaima.....:D ) suspendat.
O sa le fie cam greu cu "Europoli"!

starsteel
19th September 2006, 15:21
welcome JAR!!!!

M-am stricat de ras, mare figura jar asta, am citit revenirea lui produsa la ora 10,25 cu mesajul "gues who's back again JAR is back...." urmeaza urarea ta de bun venit la 10,44 mai posteaza o data la 11,16 iar in cea de a 3-a postarea la 11,40 il face chiar nu conteaza pe cine in toate felurile isi baga si isi scoate, urmand evident banarea pt. 2 zile. Cred ca nu am ras asa niciodata la o banare e tare de tot.:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
P.S. Moderatorii au sansa sa poata citi pe "find all posts jar mancati" episodul revenirii si banarii lui jar:happy

deep purple
19th September 2006, 15:22
Ai pus si arbitrajul in calcul la pronosticul asta?

Nu cred ca l-a pus, ca Salomir e suspendat si noi oricum nu avem baschetbalisti in echipa. :drak:

starsteel
19th September 2006, 15:26
Nu voi aveti din aia care se arunca ca in bazin la semnalul arbitrului? ridicol penalty ati primit in meciul cu Cluj :no:

malexoid
19th September 2006, 15:34
Nu voi aveti din aia care se arunca ca in bazin la semnalul arbitrului? ridicol penalty ati primit in meciul cu Cluj :no:

da, in compensatie la penalty-ul lor la fel de ridicol

starsteel
19th September 2006, 15:40
Sub orice critica unii useri care in "pronosticuri" voteaza un rezultat iar aici in poll cu totul altul mai precis infrangerea galatenilor. Pastreaza resentimente fata de otelari? Cine a facut asta?

polist_4ever
19th September 2006, 15:47
Ce atata agitatie...Poli cand joaca bine nici o echipa nu o poate oprii,cu clujul au jucat acceptabil,sper ca jocul lor va creste in meciul de maine,apropo arbitrul va fii Alexandru Tudor din bucuresti...pronostic clar 2,cota la pariuri de aprox. 2.5...o cota foarte buna!!!

starsteel
19th September 2006, 16:28
Iar Brad Pitt?! lual-ar :drak: de figurant. Cota asa buna e de cand s-a anuntat arbitrul?

WOLF_ULTRAS
19th September 2006, 16:48
Valei iar tudor.....ma dispera ala intrun hal...............FORZA OTELUL FORZA GALATI
Echipa Poli cazata la HOTEL Galmondo GALATI
http://img171.imageshack.us/img171/8707/img1357mp4.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=img1357mp4.jpg)

Cristian
19th September 2006, 16:59
Wolf, de unde ai poza a ?
Trebuie sa-i dai o bere aluia de-a facut-o :D:D:D
On-topic Victorie otelara :D

deep purple
19th September 2006, 17:03
Dar ce contrast in poza aia. tehnologie sudeza vs. imobil comunist. :D

Cristian
19th September 2006, 17:05
Alea-s unele din cele mai vechi blocuri din Galati.

starsteel
19th September 2006, 17:08
Dar ce contrast in poza aia. tehnologie sudeza vs. imobil comunist. :D
Asa suntem noi astia din Romania (comunista) nu avem imobilele precum le-ati facut voi in Banat......scuze in Timisoara (capitalista).

Valei iar tudor.....ma dispera ala intrun hal...............FORZA OTELUL FORZA GALATI
Echipa Poli cazata la HOTEL Galmondo GALATI
http://img171.imageshack.us/img171/8707/img1357mp4.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=img1357mp4.jpg)

A mai avut cineva curajul sa se cazeze la 50 metri de stadion?

Cristian
19th September 2006, 17:10
Iar tehnologia aia suedeza facea ca un tractor. Eu am facut poza.

starsteel
19th September 2006, 17:17
Aaa....adica precum jocul echipei timisorene.

Cristian
19th September 2006, 17:25
@starsteel ceva de genu :D

malexoid
19th September 2006, 17:56
Valei iar tudor.....ma dispera ala intrun hal...............FORZA OTELUL FORZA GALATI
Echipa Poli cazata la HOTEL Galmondo GALATI
http://img171.imageshack.us/img171/8707/img1357mp4.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=img1357mp4.jpg)

i-ati cazat la particulari? :happy
pai...ori e Iancu mai zgarcit decat se spune, ori...
voi aveti hoteluri?

Elphax
19th September 2006, 18:15
lasa, ca e mai bine daca e aproape de stadion. dupa ce castiga meciul nu mai trebuie sa intre la dush, merg direct la hotel...

starsteel
19th September 2006, 18:16
Nu, nu avem hoteluri, ala la care sunt ai vostri e de 4* insa erau pe faleza Dunarii altele de 3* de nota 10. Ia pacalit cineva ca e mai bun Galmondo sau pt. ei nu au fost locuri in alta parte.:D
P.S. Trece tramvaiul pe langa Galmondo cred ca asta e motivul pt. care sunt acolo, e singurul hotel din Galati pe langa care e linie de tramvai./hello

http://www.hotel.galmondo.tourneo.ro/F_New/

deep purple
19th September 2006, 18:42
Asa suntem noi astia din Romania (comunista) nu avem imobilele precum le-ati facut voi in Banat......scuze in Timisoara (capitalista).

Dar rapid te-ai atacat. Si in Timisoara sunt blocuri comuniste de 4 etaje aruncate cu lopata. N-avea nici o legatura orasul sau regimul local cu poza aia. Am spus doar ca e un contrast puternic. Probabil daca venea echipa cu un TV de Autubuzul Bucuresti din anii 60 si parca in fatza unui bloc nou din sticla era acelahsi contrast.

Volvo ala e normal sa faca galagie ca un tractor ca merge tot pe motorina. Nea Iancu n-a gasit pe benzina si oricum ii iesea mai scump consumul pt banii lui. :D

Otzelaru'
19th September 2006, 18:50
Respiri degeaba...va batem ca si pe infumuratii aia de la cfr care nu-si mai vedeau lungul nasului inaintea meciului cu noi.

"POLI" - CAMPIONII!!!:ok:

lasa ca vedem dupa meci mai :ok:

WOLF_ULTRAS
19th September 2006, 19:02
Timişorenii s-au plimbat prin Galaţi




Delegatia lui FCU Poli Timisoara a ajuns ieri seara, dupa ora 21, la Galati, anunţă site-ul oficial al clubului.

Alb-violetii sunt cazati la hotelul Galmondo, situat la la cinci minute de mers pe jos de stadionul Otelul, acolo unde miercuri, de la ora 17,00, elevii lui Sorin Cartu vor da piept cu echipa locala, intr-un meci contand pentru etapa a opta din Liga I.

In aceasta dimineata, baietii au iesit la o scurta plimbare, insa nu au zabovit prea mult prin oras datorita vremii inchise. Acum, timpul este insorit, iar dupa amiaza, de la ora 17,00, are loc un antrenament.

SORINULTRA
19th September 2006, 19:03
Nici Nu Discut , Victorie Otelara

andrei1921tm
19th September 2006, 19:36
Ce atata agitatie...Poli cand joaca bine nici o echipa nu o poate oprii,cu clujul au jucat acceptabil,sper ca jocul lor va creste in meciul de maine,apropo arbitrul va fii Alexandru Tudor din bucuresti...pronostic clar 2,cota la pariuri de aprox. 2.5...o cota foarte buna!!!

Na ca bine zici...bine ai venit printre noi mah sarbule...sper sa postezi mai des.Respect.:yeah:
Chiar eu si cu sarbu asta am pus la pariuri pe Poli,dupa foarte mult timp.Nu ma laud dar suntem specialisti la meciurile interne!!!/hello

luciano_1644
19th September 2006, 19:41
Sper ca spiritul pur si curat sa castige in fata impuritatii,artificialului,minciunii nerecunoscute! HAI OTELUL! Fara suparare,dar Timisoara are o echipa mincinoasa ,fara palmares,identitate clara si traditie!

luciano_1644
19th September 2006, 20:07
Rog suporterii defunctei Poli Timisoara sa nu ma agaseze cu mesaje plictisitoare,deoarece eu nu le recunosc actuala echipa,deci implicit nici pe ei! Nu vreau sa simulez un monolog cu persoane fictive! Pur si simplu eu nu recunosc echipa formata de voi in urma fuziunii din 2002,si nu cred ca cineva trebuie sa se simta jignit ptr acest lucru.HAI OTELUL! ADEVARUL PUR IMPOTRIVA MINCIUNII PERMANENTE!

Larel
19th September 2006, 20:25
luciano_1644

Nici nu trebuie, chiar nu te agaseaza nimeni, esti tu suficient de stresat de la natura nu mai trebuie sa ti se spuna nimic.

pana atunci ... daca Poli joaca cum a jucat cu CFR nu poate sa faca un joc rau... Hai POLI

si apropo... Hai Craiova!!!

Cristian
19th September 2006, 20:34
Rog suporterii defunctei Poli Timisoara sa nu ma agaseze cu mesaje plictisitoare,deoarece eu nu le recunosc actuala echipa,deci implicit nici pe ei! Nu vreau sa simulez un monolog cu persoane fictive! Pur si simplu eu nu recunosc echipa formata de voi in urma fuziunii din 2002,si nu cred ca cineva trebuie sa se simta jignit ptr acest lucru.HAI OTELUL! ADEVARUL PUR IMPOTRIVA MINCIUNII PERMANENTE!

WOW esti primul oltean care zice de bine ptr Otelul :yeah:

SORINULTRA
19th September 2006, 20:39
propun galatenilor sa nu incite , nu are rost

deep purple
19th September 2006, 20:59
WOW esti primul oltean care zice de bine ptr Otelul :yeah:

El doar a vrut sa spuna ceva de rau vizavi de Poli. :D Interesant.


Sorinultra, cine a incitat? Fiecare spera ca echipa favorita sa iasa castigatoare. Nu vad nimic grav in asta.

be@
19th September 2006, 21:04
Hai baieti. Va rog eu, un egal, daca se poate. :D

OVIDIU 62
19th September 2006, 21:20
Va fi greu dar sa nu uitam meciul se joaca la Galati si nu la Timisoara asa ca 1 solist.

Bega
19th September 2006, 22:11
Normal, daca si Iancu a spus ca Poli pleaca cu sansa a doua.

Va trebui sa ne multumim si cu un egal, iar la final sa producem "surpriza" si sa plecam cu toate cele 3 pct.

andrei1921tm
19th September 2006, 22:12
propun galatenilor sa nu incite , nu are rost

Pai si eu zic...dar oricum se gasesc altii de la alte echipe sa incite.Pana acum totul a fost civilizat,inafara de cateva uscaturi!

luciano_1644
19th September 2006, 22:23
Daca arbitrajele continua pe linia trasata de Iancu,Timisoara e favorita,daca nu,bate Otelul lejer.

luciano_1644
19th September 2006, 22:25
luciano_1644

Nici nu trebuie, chiar nu te agaseaza nimeni, esti tu suficient de stresat de la natura nu mai trebuie sa ti se spuna nimic.

pana atunci ... daca Poli joaca cum a jucat cu CFR nu poate sa faca un joc rau... Hai POLI

si apropo... Hai Craiova!!!

Nu am sa-ti raspund,ci doar am sa-ti aduc aminte ca esti fan al unei echipe hibrid conduse de un puscarias pe nume Iancu.CINE SE ASEAMANA SE ADUNA!:ok:

magica_steaua
19th September 2006, 22:27
sper sa bata otelul poate asa isi va da seama iancu cat de mic e in fenomenul fotbal..............e paralel il pacalesc toti cu jucatori ratati dar ameninta ca ia campionatul............singurul motiv pt. care da atat de multi bani pe jucatori expirati este spalarea banilor........nu degeaba il asteapta puscaria

pentru poli e bun si un loc 12......la ce echipa au

andrei1921tm
19th September 2006, 22:28
Ce calicatura de om...luciano:happy :happy :happy

Pronostic (x)2.

luciano_1644
19th September 2006, 22:29
sper sa bata otelul poate asa isi va da seama iancu cat de mic e in fenomenul fotbal..............e paralel il pacalesc toti cu jucatori ratati dar ameninta ca ia campionatul............singurul motiv pt. care da atat de multi bani pe jucatori expirati este spalarea banilor........nu degeaba il asteapta puscaria

pentru poli e bun si un loc 12......la ce echipa au

Te contrazic si spun ca ptr Poli este bun si un loc ...9,dar in divizia 2-a,avand in vedere in ce divizie se afla Poli cea reala!:happy


Ce calicatura de om...luciano:happy :happy :happy

Pronostic (x)2.

Nu ma pot astepta la o postare civilizata de la unul pe care-l conduce Iancu! Apropo,vad acolo jos anul 1921,e anul nasterii tale? Daca nu,schimba-l cu...2002!:happy

maonel
19th September 2006, 22:32
pt iasi un x e perfect

m8k
19th September 2006, 22:35
haha, esti tare omule, deja nici tu nu mai crezi in victorie....
;
Pronostic (x)2.Slabuti de la un suporter:headbang: :headbang: :headbang:

luciano_1644
19th September 2006, 22:40
haha, esti tare omule, deja nici tu nu mai crezi in victorie....Slabuti de la un suporter:headbang: :headbang: :headbang:

Nu e suporter! O echipa fictiva nu poate avea decat suporteri fictivi!;)

magica_steaua
19th September 2006, 22:42
Te contrazic si spun ca ptr Poli este bun si un loc ...9,dar in divizia 2-a,avand in vedere in ce divizie se afla Poli cea reala!:happy

cum ai zis si tu cu un patron care doar da impresia ca ar vrea performanta el folosind poli aek timisoara doar ca un loc unde poate spala bani nu vor depasi niciodata mediocritatea de care se bucura in ultimii ani.........

nu vedeti ca ii pacalesc toti........steaua il da pe cristea care nu mai marcase de nu stiu cati ani,grigorie si alexa frati de pahar in rest afacere buna pt. dinamo care a scapat de ei........plesan :happy ,restul nu am azuit de ei ca fotbalisti la altele s-ar putea sa se priceapa ca mecanici auto s-ar descurca

asa ca daca poli nu ia multe maine la galati e mare performanta..........

pana si mititelu cat o fi el de coleric dar ii da clase in materie de fotbal lui iancu........

luciano_1644
19th September 2006, 22:46
cum ai zis si tu cu un patron care doar da impresia ca ar vrea performanta el folosind poli aek timisoara doar ca un loc unde poate spala bani nu vor depasi niciodata mediocritatea de care se bucura in ultimii ani.........

nu vedeti ca ii pacalesc toti........steaua il da pe cristea care nu mai marcase de nu stiu cati ani,grigorie si alexa frati de pahar in rest afacere buna pt. dinamo care a scapat de ei........plesan :happy ,restul nu am azuit de ei ca fotbalisti la altele s-ar putea sa se priceapa ca mecanici auto s-ar descurca

asa ca daca poli nu ia multe maine la galati e mare performanta..........

pana si mititelu cat o fi el de coleric dar ii da clase in materie de fotbal lui iancu........

Nu stiu daca-i da clasa Mititelu,dar macar olteanul isi cheltuyie putinii bani,care sunt chiar ai lui,pe U Craiova,pe cand Iancu,asa cum ai spus,spala banii furati de la altii!;)

magica_steaua
19th September 2006, 22:53
macar mititelu arata a om,si recunoaste cand o echipa care-l bate a fost superioara universitatii plus ca nu ataca cu limbajul giulestino-timisorean al lui marean iancuuuuu,si inca un aspect nimeni n fotbalul romanesc nu a atacat fara sa fie atacat ........iancu vorba lui mm este "o gluma proasta a naturii"

cap
19th September 2006, 23:13
bai stadionul e la 1 minute de mers pe jos de hotelul lor dar dupa cum se aude asnoapte dupa ce au ajuns la stadion a cobort un jucator de la poli si a cumparat 6 sticle de vin de la magazinul de vizavi forza otelul

Hard
19th September 2006, 23:17
chioscurile alea au numai produse expirate,deci se pare ca jucatorii de la poli vor juca cu dureri de burta:happy...hai ma,se stie ca un pahar de vin rosu inainte de culcare face bine oricui:happy

cap
19th September 2006, 23:20
k asa o fi dar sper sa cumpere si in noaptea asta

luciano_1644
19th September 2006, 23:22
k asa o fi dar sper sa cumpere si in noaptea asta

Cumpara,cumpara! Sunt echipa cu cei mai multi ......!Sper sa-i bateti pe .....! BAFTA!/hello

gtibi
19th September 2006, 23:24
Pronostic: X2.

cap
19th September 2006, 23:38
maine vom vedea cu adevarat care echipa e mai buna
cu toate ca avem un meci greu dar sper sa castigam forza otelul vinci per noi

Elphax
20th September 2006, 00:06
bai stadionul e la 1 minute de mers pe jos de hotelul lor dar dupa cum se aude asnoapte dupa ce au ajuns la stadion a cobort un jucator de la poli si a cumparat 6 sticle de vin de la magazinul de vizavi forza otelul

de unde ai scos chestia asta?

leku
20th September 2006, 00:10
Nu prea stiu nimic despre Otelul din sezonul asta decat ca are 4 victorii consecutive ceea ce inseamna ca va fi greu pt. noi. In mod normal as fi multumit cu un egal dar trebuie sa recuperam punctele pierdute aiurea la Iasi. Pronostic 0-1!!!!


P.S. Luciano, ar fi o chestie, daca tot ne dispretuiesti atat, sa te muti pe cele topicuri cu parfum de praz. La Timisoara ne-am cam saturat de olteni ...... Ceau ceau!!!

SORENSEN
20th September 2006, 00:17
Meci intre o echipa care e in mare forma si o echipa inconstanta care vine dupa o victorie ...as merge aici pe un 1 ..dar e posibil ca un atrenor cum e Cartu sa gaseasca un egal...

crissis
20th September 2006, 01:48
Meci de 1
BAFTA MULTA OTELUL.

Ammadeus
20th September 2006, 07:18
3-1, 1 solist clar ca lumina de la procesul de fabricare a otzelului...jos mafia!

me
20th September 2006, 07:57
de pierdut imi vine greu sa cred ca pierde poli (nu ca nu s-ar putea, dar sincer nu cred ca se va intampla)..ramane de vazut daca pot insa castiga

Elphax
20th September 2006, 08:35
Otelul nu prea ne poate da gol, si, daca joaca baietii ca si sambata, marcam sigur

starsteel
20th September 2006, 08:45
Sa inteleg ca si astazi vreti arbitraj precum cel de sambata. Otelul va poate da gol si va mai poate da de gol adica sa demonstreze ca va lipseste valoarea pe teren, voi aveti valoare doar pe hartie. Despre lupta la titlu mai bine liniste ca picati in ridicol.

Elphax
20th September 2006, 09:01
daca sambata aveam arbitraj corect castigam cu minim 2-0

Cristian
20th September 2006, 09:31
Eu mai postez dupa meci, impresii despre meci la cald.

Ammadeus
20th September 2006, 09:45
ce impresii la cald? datzi-le in gura la mafiotzii relocatzi in banat, sa-i vad pe jos, rromul obez de la bulau sa crape de ciuda!

WOLF_ULTRAS
20th September 2006, 09:48
În palmaresul întâlnirilor directe dintre Oţelul şi Poli figurează opt dispute, trei dintre acestea fiind câştigate de gălăţeni. Timişorenii s-au impus de două ori, iar celelalte trei jocuri s-au încheiat la egalitate. Golaverajul general este favorabil Oţelului (10-7). La Galaţi au avut loc patru meciuri între cele două echipe, încheiate cu două succese ale gazdelor, un egal şi o victorie timişoreană (golaveraj: 7-5 penru Oţelul). Singura victorie a timişorenilor la Galaţi (scor 2-0) s-a înregistrat pe 19 noiembrie 2005, în ultimul meci jucat pe malul Dunării. Meciul de astăzi, de la Galaţi, va fi transmis în direct de TVR 2.

Cristian
20th September 2006, 09:53
Zii si de unde ai copiat aia...

starsteel
20th September 2006, 09:54
Cu declaratiile de 2 lei ale parnaiasului se pare ca vom avea mult mai multi suporteri astazi asa ca trebuie sa le facem o bucurie.

*Coco*
20th September 2006, 10:00
Sa imi dau si eu cu parerea despre acest meci:D
Eu unul cred ca Poli va bate la cel putin 2 goluri diferenta:) (E Doar o parere)
Valoarea celor de la Galati o sa se arate in meciurile cu echipele tari ale Campionatului
Pana acuma Otelul a batut doar echipe din subsolul clasamentului
Acest meci va arata valoarea celor de la Otelul in meciuri tari:ok:
Daca ii va bate va arata ca pot sa se bata la locurile 3-5

Benny
20th September 2006, 10:02
Sa inteleg ca si astazi vreti arbitraj precum cel de sambata.
Mai intai trebuie sa inveti sa citesti, inainte sa poti intelege. Sunt niste pasi, care nu pot fi sariti. Dar iti voi repeta, ca la politisti: Nu, nu ne dorim un arbitraj ca sambata.

Mai e mult, pana la sfarsitul campionatului. Chiar daca pierde, Otelul tot ar mai putea sa se bata pt. locurile 3-5.


Cu declaratiile de 2 lei ale parnaiasului se pare ca vom avea mult mai multi suporteri astazi asa ca trebuie sa le facem o bucurie.
Si eu cred, ca declaratiile lui Jaba vor fi maniat pe galateni. In consecinta vor scanda: "Steaua, Steaua!" si "Meme! Meme!". Trebuie sa le faceti o bucurie si sa invingeti azi si sa-l consolati pe Meme si sa pierdeti la scor urmatoarea partida cu Steaua.

WOLF_ULTRAS
20th September 2006, 10:04
Sa imi dau si eu cu parerea despre acest meci:D
Eu unul cred ca Poli va bate la cel putin 2 goluri diferenta:) (E Doar o parere)
Valoarea celor de la Galati o sa se arate in meciurile cu echipele tari ale Campionatului
Pana acuma Otelul a batut doar echipe din subsolul clasamentului
Acest meci va arata valoarea celor de la Otelul in meciuri tari:ok:
Daca ii va bate va arata ca pot sa se bata la locurile 3-5

Un meci pierdut cu poli nu inseamna ca nu am putea sa ne batem pentru primele 5 locuri ....ex:steaua anu trecut a luat bataie de la gloria asta ar insemna ca ei nu mai aveau voie sa castige campionatul ?

*Coco*
20th September 2006, 10:07
Dai draq pe Steaua poi nu va bateti la Campionat
Va bateti ptr locurile 3--5 ca sa prindeti un loc in UEFA
Echipele din coada clasamentului le bateti ,sa vedem ce faceti si cu echipele din primele 6 locuri:P

Marius.B
20th September 2006, 10:08
Nu pot sa cred ca iar l-au delegat pe Tudor la un meci cu noi,dupa ce ne-am mai arbitrat acasa cu Ceahlaul.(si Serea iar e rezerva)

WOLF_ULTRAS
20th September 2006, 10:14
Dai draq pe Steaua poi nu va bateti la Campionat
Va bateti ptr locurile 3--5 ca sa prindeti un loc in UEFA
Echipele din coada clasamentului le bateti ,sa vedem ce faceti si cu echipele din primele 6 locuri:P

Pai nu ne batem pentru Campionat ca inca nu avem acea echipa ce o visam :P
FORZA OTELUL....greu ma trece timpul ....pana la meci mai sunt 7 ore :headbang: ...o sa mai stau oleaca si ma tirez la scoala sa treaca timpu mai Rep apoi la stadion alaturi de echipa FORZA SIDEXPLOZIA-ULTRA /hello

bada_otelul
20th September 2006, 11:08
Sa imi dau si eu cu parerea despre acest meci:D
Eu unul cred ca Poli va bate la cel putin 2 goluri diferenta:) (E Doar o parere)
Valoarea celor de la Galati o sa se arate in meciurile cu echipele tari ale Campionatului
Pana acuma Otelul a batut doar echipe din subsolul clasamentului
Acest meci va arata valoarea celor de la Otelul in meciuri tari:ok:
Daca ii va bate va arata ca pot sa se bata la locurile 3-5


:o: :o: :o: coco ce se intampla cu tine,nu te mai iei tu de noi,in sfarsit iti spui parerea intr-un mod fara sa insulti!felicitari.
sunt curios cum se vor deplasa timisorenii la stadion,pe jos sau cu autocarul,ca doar nu sare nimeni la bataie,nu suntem batuti in cap.mai in gluma mai in serios,ca sa nu ocoleasca ar putea sari gardurile stadionului:D
mai este putin pana la meci,mi-am pus bateria de la aparat la incarcat sa fac poze si filme cu sidexplozia/hello

Sauron
20th September 2006, 11:29
intotdeauna deplasarile lungi sunt si cele mai frumoase.....dar vad ca esti total pe dinafara
,,,la faza cu retrogradatul sper ca nu ai zis de otelul,nu?

1.Da sunt frumoase,pentru voi, ca veniti in Banat la rude.:ok:
2.Ba bine ca nu, normal ca si voi :rosu:
Scor 1-4 /hello


Rog suporterii defunctei Poli Timisoara sa nu ma agaseze cu mesaje plictisitoare,deoarece eu nu le recunosc actuala echipa,deci implicit nici pe ei! Nu vreau sa simulez un monolog cu persoane fictive! Pur si simplu eu nu recunosc echipa formata de voi in urma fuziunii din 2002,si nu cred ca cineva trebuie sa se simta jignit ptr acest lucru.HAI OTELUL! ADEVARUL PUR IMPOTRIVA MINCIUNII PERMANENTE!

Un hibrid ca tine, la noi, se cheama praz-bobinat. Probabil nu te recunosti nici pe tine in oglinda ca ai capul in borcanul cu muraturi :jerk: ,sper ca nu te simti jignit ;)
Uitate la meci ca o sa ai la ce, si e transmis, fata de alte echipe

gheorghe
20th September 2006, 11:47
Otelul nu o sa marcheze nici un gol. Problema este sa dam cat mai multe goluri, nu de alta dar o sa avem nevoie si de golaveraj.:ok: Pronostic 0-2, Olah si Cristea./hello Dixit:evil:

cap
20th September 2006, 11:51
de unde ai scos chestia asta?

nu am scoso de nicaieri chear asa sa intamplat sursa sigura vanzatoarea

WOLF_ULTRAS
20th September 2006, 12:06
1.Da sunt frumoase,pentru voi, ca veniti in Banat la rude.:ok:
2.Ba bine ca nu, normal ca si voi :rosu:
Scor 1-4 /hello

ALO baiatu ce ai ai mancat ceva de pe jos ?? de doare burta ....comunistule.........
1-4 :happy lol optimistule

dannymoga
20th September 2006, 12:12
sper sa bata otelul cu 2-0 ca e pe val

Sauron
20th September 2006, 12:18
ALO baiatu ce ai ai mancat ceva de pe jos ?? de doare burta ....comunistule.........
1-4 :happy lol optimistule

Da,am fost la restaurantul chinezesc, si nu ma doare burta, o sa ma doara dupa meci..... de bucurie :happy ,1-4 ramane valabil /hello

Casuba
20th September 2006, 12:20
Hai ca m-am enervat...Otelul- Poli Timisoara 4-1...avem echipa, avem valoare...

Sauron
20th September 2006, 12:25
Hai ca m-am enervat...Otelul- Poli AEK Bragadiru 4-1...avem echipa, avem valoare...

Si cand te enervezi spui prostii ? ;)

cap
20th September 2006, 12:42
astazi vom vedea cu adevarat cine vbeste prostii indiferent de rezultat noi vom fi alaturi de echipa foraza otelul nu mai e mult pana incepe meciul

gheorghe
20th September 2006, 12:48
Hai ca m-am enervat...Otelul- Poli AEK Bragadiru 4-1...avem echipa, avem valoare...

Usurel! Nurse, nurse! Atentie la casuba, e nervos!:no:

tuxie
20th September 2006, 13:08
In primul rand, eu nu vad de ce v-ati pus sa aruncati cu mucii in sus pe aici? Ce, e meci cu vreo echipa de mitici? Reveniti-va, oameni buni!
cristian75poli - am o intrebare la tine: te crezi mai bun ca un moldovean, oltean, mitic, sau ce-o fi el? Daca da, de ce (tu personal)?
Casuba - fa-mi o favoare te rog si renunta la chestii gen "AEK", "Bragadiru" si alte alea. Denumirea corecta a echipei o gasesti in clasament. Nu-mi amintesc sa fi vazut vreun timisorean numindu-va in vreun fel sau sa poceasca numele echipei voastre.

Pana una-alta, peace dudes! :ok:

dannymoga
20th September 2006, 13:10
casuba uuuusaaaaaaaah... calmeaza-te ca oricum bate otelul

STEEL
20th September 2006, 13:15
Meci greu,foarte greu,mai ales din cauza importantelor absente din tabara galateana....6 la numar.Sper ca rezervele care vor juca in locul celor 6,sa se ridice la un nivel corespunzator si sa demonstreze ca se poate conta pe ei in orice moment.Am mare incredere in Grig ca va reusi sa gaseasca formula cea mai inspirata.Pronostic 1,sincer m-as multumi si cu un egal...

STEEL
20th September 2006, 13:18
In primul rand, eu nu vad de ce v-ati pus sa aruncati cu mucii in sus pe aici? Ce, e meci cu vreo echipa de mitici? Reveniti-va, oameni buni!
cristian75poli - am o intrebare la tine: te crezi mai bun ca un moldovean, oltean, mitic, sau ce-o fi el? Daca da, de ce (tu personal)?
Casuba - fa-mi o favoare te rog si renunta la chestii gen "AEK", "Bragadiru" si alte alea. Denumirea corecta a echipei o gasesti in clasament. Nu-mi amintesc sa fi vazut vreun timisorean numindu-va in vreun fel sau sa poceasca numele echipei voastre.

Pana una-alta, peace dudes! :ok:

Uite o persoana verticala din toate punctele de vedere:ok:

Casuba
20th September 2006, 13:39
Casuba - fa-mi o favoare te rog si renunta la chestii gen "AEK", "Bragadiru" si alte alea. Denumirea corecta a echipei o gasesti in clasament. Nu-mi amintesc sa fi vazut vreun timisorean numindu-va in vreun fel sau sa poceasca numele echipei voastre.

Pana una-alta, peace dudes! :ok:

Asa e, am sarit putin calul, dar numai in privinta denumitrii. Scorul e corect pentru ca nu inteleg cum pot fi timisorenii asa de optimisti, cand Poli din 7 meciuri a jucat a jucat bine numai in unul si mai joaca si in deplasare la o echipa aflata in forma

STEEL
20th September 2006, 13:52
"Cîrţu: "Galaţiul e periculos"
Antrenorul Sorin Cîrţu vede în formaţia gălăţeană o aspirantă pentru un loc în cupele europene. "E o echipă bună, am observat-o şi pe casete. Nu întîmplător a cîştigat ultimele patru meciuri pe care le-a disputat. Pe zi ce trece, Oţelul devine mai periculoasă, mai bună şi mai greu de învins. Jucăm împotriva unei contracandidate directe, pentru că eu consider că Galaţiul este o echipă care va juca un rol important în ierarhizarea clasamentului, pentru cupele europene şi pentru campionat", a avertizat Cîrţu.(sursa gsp)"
Cata dreptate are Sorinaccio?Intotdeauna mi-a placut de el,e un super antrenor,super strateg cu o viziune profunda in fenomenul fotbal.

Sauron
20th September 2006, 13:58
Mai bine hai la bere inainte de meci :bere: , gata, m-am saturat de lucru :cya: .Maine schimbam impresii. /hello

m8k
20th September 2006, 14:00
Sau vrea sa fie asigurat in cazul in care pierde....1-0 ptr Galati

Otzelaru'
20th September 2006, 14:01
4-1 E CLAR BAIETI??

STEEL
20th September 2006, 14:13
Sau vrea sa fie asigurat in cazul in care pierde....1-0 ptr Galati

Nu stiu daca asta urmareste cu adevarat.Oricum,parerea mea e ca indiferent de rezultatul cu care se va termina partida n-ar mira pe nimeni.Sunt echipe de valoare apropiata,amandoua pe val cu moralul f.bun.Ramane de vazut care dintre echipe va reusi sa se concentreze mai tare si sa profite de orice greseala din partea adversarului.

m8k
20th September 2006, 14:37
+ un cuvint de spus va avea si arbitrul ca deobicei:D

WOLF_ULTRAS
20th September 2006, 14:48
Inca 30 de minute si plec la meci .....FORZA OTELUL se stie vrem o victorie cu multe goluri ..............LUPTA GALATI.........SIDEXPLOZIA-ULTRA langa echipa ;)
Pana la urma sa deplsasat vreo cineva de la timisoara la meci ??

Casuba
20th September 2006, 15:11
Echipa !:D

cap
20th September 2006, 15:25
peste 20 de min plec la meci imi place ca sau linistit spiritele pe aici si speram sa castige otelul forta otelul forta galati lupa otelul lupta galati