PDA

View Full Version : Etapa a 19-a: Pandurii Tg. Jiu-FC Timisoara 0-1



delaparis
1st March 2009, 23:13
Duminica, 8 martie:
Pandurii Tg. Jiu-FC Timisoara, ora 20:30, GSP TV.
discutii inainte si dupa meci

Cipri
1st March 2009, 23:15
Egal ! ! !

Rossi
2nd March 2009, 04:59
1X ... Timisoara s-a chinuit pe teren propriu , dar la Tg Jiu unde se castiga foarte greu ... Tmisoara fara Uhrin nu mai e ce'a fost

riva
2nd March 2009, 08:56
cam egal o sa fie, timisoara clacheaza de multe ori in deplasare cu echipele mici

laurdog
2nd March 2009, 11:08
Hei, hei Pandurii, ca sa citez cativa preceni.:D

me
2nd March 2009, 11:19
am votat 2, desi nu mi se pare rau nici X-ul
dar na, de ce sa nu speram?..:)

Elphax
2nd March 2009, 12:01
ii batem si pe astia :)

Ferko
2nd March 2009, 14:31
Timisoara n-a aratat mare lucru acasa cu Argesul, dar a castigat. Pandurii sunt o echipa slaba, cu Piturca Jr. care se impiedica de minge rau de tot ( la propriu !), asa ca iar o sa auzim tot felul de "texte" de la Condescu si Cartu. X sau 2 !

TaciAcolo
2nd March 2009, 17:58
1 solist ...daca vasilache e out si intra hidisan in locu lui.

ultra
2nd March 2009, 18:03
Egalitate.Sau in caz de 12, Timisoara clar.

six
2nd March 2009, 19:02
2 solist ;)

stiintacv
2nd March 2009, 19:04
2 solist

delaoltenia
2nd March 2009, 21:05
Voi fi in tribuna,imi doresc o victorie pentru Pandurii.
...nici un egal nu e de lepadat. :D

_Razvi_
2nd March 2009, 21:34
Dumnezeu cu mila, Poli are o saptamana sa-si inchege un nou cuplu de fundasi centrali si sa puna la punct greselile facute in meciul cu Arges

Telespan
2nd March 2009, 22:36
Merg pe 2 solist

Denis
3rd March 2009, 03:14
2 solist.....sper doar sa nu fie un scor maraton.

matei_viola
3rd March 2009, 04:50
2 solist

Leo
3rd March 2009, 12:48
1 solist .

six
3rd March 2009, 19:01
Voi fi in tribuna,imi doresc o victorie pentru Pandurii.
...nici un egal nu e de lepadat. :D..hai curaj,pana duminica se face 2 solist :D

red-bull
3rd March 2009, 20:04
cred ca o sa fie 2...timisoara are echipa...poate cel mai valoros lot al campionatului

Mr Cosmin
3rd March 2009, 20:41
^ Dupa cel al lui Dinamo, da.


2 solist.

delaoltenia
3rd March 2009, 21:12
..hai curaj,pana duminica se face 2 solist :D

ce zici?bem o bere dupa meci? :D

six
4th March 2009, 18:34
ce zici?bem o bere dupa meci? :Ddaca vin la tg jiu cu placere :ok:

delaoltenia
5th March 2009, 12:24
daca vei veni fac cinste,pentru ca esti oaspete si pentru ca Pandurii vor lua toate punctele. :D

six
5th March 2009, 18:27
da,da.....mai vedem ;)

Denis
5th March 2009, 21:46
Curtean: "Sîntem mai buni decît Pandurii, vom învinge"

Si daca pierdeti, sa inteleg ca sunteti mai slabi. :evil:

rhadoo
6th March 2009, 17:56
am votat 1,insa cred ca oricine dintre cele 2 echipe pot sa invinga,conteaza foarte mult cat sunt de concentrati jucatorii

six
6th March 2009, 18:19
2 fara emo..tii :D

YoNuTzz
7th March 2009, 00:01
x2

_Razvi_
7th March 2009, 11:36
Fara Vrsici (nerefăcut total), Dorin Goga, Brezinsky (accidentați), Bădoi (probleme la spate), Bucur (lovitură la mușchi), Cisovsky (suspendat) e greu de tot, mai ales ca Goga si Bucur se pliaza perfect pe stilul impus de Balint

purpleheart
7th March 2009, 22:38
Corpodean , Aurel Onița (Constanța) , Szabo Gero (Cluj-Napoca).
Rezervă de arbitru - Mihai Ianovschi (Pitești)
Observatori: Mircea Dâncu (Sibiu) și Florin Prunea (București).

:shocked: :shocked: :shocked:
E clar prima miscare a Sandelului !
Batem greu ,poate in 10 oameni, dar batem ! :yeah:

_Razvi_
8th March 2009, 03:47
Balint spunea la inceputul mandatului ca nu ii e frica de arbitraje, daca echipa joaca bine si o baga in atze nimeni nu o poate scoate de acolo.

malexoid
8th March 2009, 11:17
Corpodean , Aurel Onița (Constanța) , Szabo Gero (Cluj-Napoca).
Rezervă de arbitru - Mihai Ianovschi (Pitești)
Observatori: Mircea Dâncu (Sibiu) și Florin Prunea (București).

:shocked: :shocked: :shocked:
E clar prima miscare a Sandelului !
Batem greu ,poate in 10 oameni, dar batem ! :yeah:

as vrea sa-i vad muia prunei cand il va vedea pe corcodean incapabil sa execute ordinele mirceasandului :D

diorin
8th March 2009, 11:25
corpodean- condescu-fanta de lumina- observator pruna.
Indiferent ce vom vedea noi la tv sau direct in teren valabil este numai ce trece arbitrul si observatorul, fiecare in hartia lui.
Asa a spus seful CCA despre Medias-Dinamo ;"noi am vazut clar, dar sa vedem foile".:happy ,om fara personalitate ca gheo asta nu cred ca exista .

*Coco*
8th March 2009, 11:32
Deci gata deja ati inceput de pe acum. In cazul de luati bataie Coropdean si Prunea sunt de vina nu?
Ganditi-va si la faptul ca pana acum doar dinamo a reusit sa scoasa un egal, CFR a luat bataie,rapid a luat bataie...Urmati voi

Ferko
8th March 2009, 12:40
corpodean- condescu-fanta de lumina- observator pruna.
Indiferent ce vom vedea noi la tv sau direct in teren valabil este numai ce trece arbitrul si observatorul, fiecare in hartia lui.
Asa a spus seful CCA despre Medias-Dinamo ;"noi am vazut clar, dar sa vedem foile".:happy ,om fara personalitate ca gheo asta nu cred ca exista .Ba da, exista si chiar multi ! Un exemplu mititel : de "arbitrul" Deaconu ai auzit ?

Ferdininho
8th March 2009, 12:47
X2 oricum nu va fi un meci usor.

TaciAcolo
8th March 2009, 14:52
presimnt o victorie la limita 1-0 gol piti:D

_Razvi_
8th March 2009, 17:14
Este un meci greu pentru Poli, pe care sper sa il castigam .. Pandurii poate arata mult mai mult decat in meciul cu Dinamo, care se bazeaza pe forta colectiva si nu pe individualitati ...

six
8th March 2009, 17:25
presimt o victorie la limita 0-1 gol Nibombe :D

Ess
8th March 2009, 18:41
daca nu fac iar o gherla de toata frumusetea, timisorenii nu ar trebui sa aiba nici o problema cu oltenii

resita
8th March 2009, 18:57
pandurii sunt condamnati sa castige azi, deoarece in cazul unui rezultat negativ intra serios in hora retrogradarii.

relansat
8th March 2009, 19:18
invinge poli timisoara, febletea mea :D

Sezione
8th March 2009, 20:31
Sper sa bata Poli... nu pentru ca am ceva cu gorjenii...ci pentru ai vedea disperati ca unii cu 6 puncte penalizare ( abuziv ) le sufla in ceafa aia de hotzi ordanari!!!

Grinco
8th March 2009, 20:53
Ma, nu vi se pare si voua ca Balint seamana cu Dr. Evil? :D

rhadoo
8th March 2009, 21:54
autogol!0-1

Nightwish
8th March 2009, 21:54
Tare de tot... 0-1 :)

rhadoo
8th March 2009, 22:08
penalty pt pandurii!

Mr Cosmin
8th March 2009, 22:08
Nu nimereste nimeni la penalty-uri :happy

rhadoo
8th March 2009, 22:08
ratare!

Nightwish
8th March 2009, 22:09
Eram sigur ca rateaza... Portarul ala al lui Poli e viitorul Nationalei :ok:

Novac
8th March 2009, 22:17
Ce-i cu tine mai unguras ... esti agitat?
Nu, insa poate juca pe mama unui anumit tampit de suporter stelist de pe forumul asta, nu?

Bulanosi astia ai lui Balint :D

Sergio_D
8th March 2009, 22:17
Nu, insa poate juca pe mama unui anumit tampit de suporter stelist de pe forumul asta, nu?

QFT :D

Pandurii s-au batut singuri. E OK, din partea mea, Timisoara sa ia campionatul. :rolleyes:

six
8th March 2009, 22:22
presimt o victorie la limita 0-1 .... :Dshi cand v-am spus :happy:happy:happy totushi cred ca scapati de matineu ;)

iulian_1976
8th March 2009, 22:22
Totusi Pandurii au jucat suspect de bine si rai contra lui Poli.:rolleyes:
...ce s-a intamplat contra lui Dinamo este un mister pentru mine.

Nightwish
8th March 2009, 22:23
Rhadoo, imi pare rau pentru tine, insa stiam ca provocarile si trollingul se taxeaza, nu se sterg... Poate te mai uiti peste regulamentul ala...
Noivac, se pare ca m-am inselat in privinta ta.. Ai ignore de la mine.
O seara placuta.
LE: Asta daca in cele din urma gasesc un buton de ignore :D

Novac
8th March 2009, 22:27
Vezi ca din cele 4 postari sterse 2 sunt ale tale, amandoua mirosind suspect a bagare in seama cu userii si cu mamicile lor. Si mai vezi ca mi-ai pocit nick-ul si asta se penalizeaza dupa "regulamentul ala":D

on. iulian zice el ceva acolo:D Pandurii chiar aveau ceva de impartit cu dinamo ... deh, platile si libertatea unui jucator.

rhadoo
8th March 2009, 22:27
Rhadoo, imi pare rau pentru tine, insa stiam ca provocarile si trollingul se taxeaza, nu se sterg... Poate te mai uiti peste regulamentul ala...
Noivac, se pare ca m-am inselat in privinta ta.. Ai ignore de la mine.
O seara placuta.

si jignirile.......lasa ca e mai bine asa
discutati de fotbal ca e mai bine
pandurii intra in hora retrogradarii

Cipri
8th March 2009, 22:27
Pacurar :cry:
Pantelimon ajunge portar mare , asta e clar :ok:

six
8th March 2009, 22:28
si acum serios vorbind cred ca am avut BULAN si de data asta ;) autogol oltenesc si bineinteles simulacrul de penalty acordat de frf,pardon, corpodean :happy

Grinco
8th March 2009, 22:29
Totusi Pandurii au jucat suspect de bine si rai contra lui Poli.:rolleyes:
...ce s-a intamplat contra lui Dinamo este un mister pentru mine.

Vei vedea des scenariul asta in retur, in sensul ca o gramada de echipe vor sta capra cu Dinamo, iar etapa urmatoare vor fi zmei cu Poli. Borcea stie ;) Pana una-alta ne-am distantat cu noroc la doua puncte de aia :D

Nightwish
8th March 2009, 22:30
rhadoo... Spun despre Pantelimon ca e portar la nationala si primesc replica: in nationala Ungariei nu se poate, dupa aia vine cretinu celalalt si ma face boanghen sau asa ceva... Urmeaza primul ***** din nou care imi scrie nu stiu ce in ungureste... . Pa

Grinco
8th March 2009, 22:32
Nightwish, chill, ca nu are rost sa te enervezi din cauza stelistilor :D

delaparis
8th March 2009, 22:35
Timisoara este "PSG-ul" Romaniei ? :D

Nightwish
8th March 2009, 22:35
Grinco, stiu ca nu, insa se pare ca o parte din ei, daca echipa e varza, au alte preocupari, provoaca si fac trolling.. Totul sub tutela unui moderator " intelegator " care prefera sa stearga posturi in loc sa respecte regulamentul...
De data asta chiar ma duc sa ma culc.
Noapte buna!
Si felicitari Poli... Cu bulan, dar sunt 3 puncte :D

six
8th March 2009, 22:36
Noapte buna,domnule(:D) M Sandu :cry::cry::cry::ras-plans::ras-plans::ras-plans::limba::limba::limba:

samar
8th March 2009, 22:37
Felicitari fratilor :ok:

six
8th March 2009, 22:39
merci la fel,men :ok:

delaoltenia
8th March 2009, 22:41
e women ;)

samar
8th March 2009, 22:46
e women ;)

Desigur,sunt woman:D

TaciAcolo
8th March 2009, 22:48
cu cartu nu avem nicio sansa( sper sa-si dea seama condescu ..incredibil sa-l scoti pe iordache la pauza... sa nu incepi meciu cu pacurar si hidisan titulari sau sa-l lasi pe piturca sa se chinuie 90 d emin in teren cand mai sunt raskovici arieta simion... si sa continui in aparare cu penalu sde chibulcutean cand il ai pe martinovic un jucator de 1.90 bun cu la jocu capu`

mai bine asa ..Poli sa castige campionatu:ok:

delaparis
8th March 2009, 22:48
Grinco, stiu ca nu, insa se pare ca o parte din ei, daca echipa e varza, au alte preocupari, provoaca si fac trolling.. Totul sub tutela unui moderator " intelegator " care prefera sa stearga posturi in loc sa respecte regulamentul...
De data asta chiar ma duc sa ma culc.
Noapte buna!
Si felicitari Poli... Cu bulan, dar sunt 3 puncte :D

se rezolva ...

Poli (care Poli ? :D) felicitari !!!
Pandurii meritau un egal :cool:

six
8th March 2009, 22:56
Desigur,sunt woman:Dok,girl :ok:

iulian_1976
8th March 2009, 23:08
Ce ar fi daca Poli ar lua campionatul ?:rolleyes:

Au castigat cu sansa insa imi place mai mult echipa decat cand era Uhrin antrenor.

samar
8th March 2009, 23:11
Ce ar fi daca Poli ar lua campionatul ?:rolleyes:



Ar fi ideal...numai ca inclin sa cred ca nu se va intampla asta datorita a ceea ce se intampla in campionatul nostru:no:

_Razvi_
8th March 2009, 23:15
Am castigat pe merit dar nu am jucat nimic ... mai e mult de munca pana ca Poli sa devina o echipa mare ...

YoNuTzz
8th March 2009, 23:20
timisoara - 35 + 6 = 41 pcte = noul lider al campionatului :ok:

delaparis
8th March 2009, 23:23
Care 35+6 ? :D

Tyler Durden
8th March 2009, 23:24
Delaparis, te faci ca nu-ntelegi sau iar esti obosit? :D

samar
8th March 2009, 23:26
Care 35+6 ? :D

Hmmm...negi cele 6 puncte ale timisorenilor?!!!:mda:Eu cred ca le vor lua inapoi...

delaoltenia
8th March 2009, 23:26
Care 35+6 ? :D

alea pe care le vor primi in toamna. :happy:happy

Tim
8th March 2009, 23:34
Ce rost mai are sa mergem la stadion?
ce rost au punctele castigate?
Ce rost mai au cantonamentele,transferurile?
Ce rost mai avem noi.....daca vine un porcodean si da penalty in min 85?
Suntem noi,suporterii partasi cu lajos,porcodean si toata mafia din acest fotbal mizerabil?


Azi nu a intrat mingea in poarta.Ce te faci in viitor gunoiule de sandu???

Grinco
8th March 2009, 23:47
Pai ne mai baga o depunctare daca nu merg manevrele miselesti cu purtatorii ilegal de fluier:D Nu face boul de Zambon reclamatie si ca scaunele de pe stadion au ramas violete? Sau ca imi permit eu sa merg la meci cu fular violet pe care scrie POLI TIMISOARA? :D

*Coco*
8th March 2009, 23:54
Va plangeti degeaba,dar priviti echipa voastra ca nu joaca absolut nimic,astazi pur si simplu nu a avut nici o ocazie de gol,Pandurii au dominat tot meciul pana a venit acel autogol stupid, dar asta e fotbalul se joaca pe goluri.da-ti vina pe arbitraj ca de ce a dat penalty( poate ca nu a fost) ,dar Maghera ala trebuia sa primeasca rosu inca din prima repriza la cate faulturi a facut

Grinco
9th March 2009, 00:09
Pai toate echipele joaca ca curu' in returul asta deocamdata

*Coco*
9th March 2009, 00:11
Oricum sper sa luati campionatul anul acesta:) la cati bani a investit Iancu de cand a venit merita sa luati campionatul,dar e greu de tot

Sorin Blaj
9th March 2009, 02:21
BRAVO Poli!!! O victorie importanta. Sa dea Dumnezeu sa recuperati si punctele. In ciuda tampitilor de Sandu, Kassai, Lupescu, et. comp.

ensic
9th March 2009, 03:56
Felicitari Poli! Saptamana asta a evoluat interesant clasamentul macar ca mai nimeni nu a prea jucat fotbal.

samar
9th March 2009, 07:04
Felicitari Poli! Saptamana asta a evoluat interesant clasamentul macar ca mai nimeni nu a prea jucat fotbal.

:mda:

purpleheart
9th March 2009, 10:51
A pregatit bine zic eu Balint meciul, a vazut ca cine a iesit la joc a luat bataie de la Pandurii, dar inca gresim mult ! Felicitari baietilor, 3 puncte mari, intr-o etapa care a mers bine pt noi !
Sa vedem intilnirea de azi de la FRF ce aduce !

diorin
9th March 2009, 11:50
Lajos si Corpodean. Ultimii mohicani
Etapa cu numarul XIX din Liga a demonstrat inca o data ca arbitrajul romanesc este in continuare unul murdar. Pastrati inexplicabil in arbitraj, cand locul lor era cu totul altundeva, Tiberiu Lajos si Sorin Corpodean au avut prestatii care ridica mari semne de intrebare.
Despre modul in care a condus Tiberiu Lajos meciul dintre Gaz Metan si Dinamo prea multe nu ar mai fi de spus. Prestatia sa este elocventa pentru un fotbal in care inca din etapa a doua circula zvonuri de genul "este anul lui Dinamo".
Ceea ce s-a intamplat la Targu Jiu este mult mai grav insa. Dupa ce a gresit flagrant in prima etapa la Iasi, Sorin Corpodean a fost delegat, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, la Pandurii Targu Jiu-FC Timisoara. Si nu singur. Observator a fost unul dintre cei mai aprigi contestatari ai lui Marian Iancu, Florin Prunea.
Inaintea partidei au circulat tot felul de zvonuri care sugerau un singur lucru: "Corpodean va avea o misiune de indeplinit", spuneau surse autorizate.
Banatenii s-au ferit sa comenteze inaintea meciului. Erau pe cale sa faca infarct insa in minutul 84, cand Corpodean a scos din joben un penalty acordat cu usurinta, dupa ce Raskovic a plonjat in careu in momentul in care a simtit mana firava a lui Stancu pe spatele sau.
Corpodean nu si-a indeplinit misiunea, insa a aratat clar ca sistemul ramane in continuare unul murdar, in care ti se arata pisica daca superi pe cine nu trebuie.
Onlinesport

oare mai exista undeva atata nesimtire ca in frf.Pt unele situatii de arbitraj DNA si organele de ancheta ar trebui sa se autosesizeze.Sandu ,Prunea,Condescu ...etc sunt printre cei mai corupti oameni din Romania.

dannyreddog
9th March 2009, 13:59
Nu s-a jucat pe bune a fost BLAT aseara..:shocked:pai cum? ca si in meciul cu Dinamo,jucatorii lui Cartu au jucat aseara fara vlaga,fara spirit de sacrificiu,fara determinare,apatici,dand posibilitatea echipei oaspete sa castige cele 3 puncte in joc fara un efort prea mare,cu toate ca scorul final indica altceva...:rolleyes:ei bine domnilor..revenind la lucruri serioase,oare ce spuneau acum contestatarii echipei DINAMO,daca aseara in locul banatenilor s-ar fi aflat echipa bucuresteana si ar fi castigat asa in fata unui adversar care atata poate la ora actuala?:cool:

Mai lasati-o incolo cu blaturile inexistente ale echipei DINAMO,ce dovada mai vrei cand aceasta echipa Panturii Tg Jiu care a fost banuita ca s-a dat la o parte in meciul cu noi,etapa urmatoare joaca acelasi fotbal plictisitor,incalcit si slab in fata unei echpe ca Timisoara?;)

Ar fi mai bine sa ne vedem cu totii de oitele(in cazul unora:D) sau treburile noastre,si sa nu aruncam cu noroi intr-o echipa s-au alta pentru simplu fapt ca oponentul sau a jucat mai slab chiar daca presiunea e foarte mare..:ok:

Sezione
9th March 2009, 16:43
Sper ca Poli sa castige campionatul...dar parca jocul asta de acum nu ma face prea increzator pentru viitor. Meci castigat cu MARE sansa,,,,

Sezione
9th March 2009, 16:49
Lajos si Corpodean. Ultimii mohicani
Etapa cu numarul XIX din Liga a demonstrat inca o data ca arbitrajul romanesc este in continuare unul murdar. Pastrati inexplicabil in arbitraj, cand locul lor era cu totul altundeva, Tiberiu Lajos si Sorin Corpodean au avut prestatii care ridica mari semne de intrebare.
Despre modul in care a condus Tiberiu Lajos meciul dintre Gaz Metan si Dinamo prea multe nu ar mai fi de spus. Prestatia sa este elocventa pentru un fotbal in care inca din etapa a doua circula zvonuri de genul "este anul lui Dinamo".
Ceea ce s-a intamplat la Targu Jiu este mult mai grav insa. Dupa ce a gresit flagrant in prima etapa la Iasi, Sorin Corpodean a fost delegat, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, la Pandurii Targu Jiu-FC Timisoara. Si nu singur. Observator a fost unul dintre cei mai aprigi contestatari ai lui Marian Iancu, Florin Prunea.
Inaintea partidei au circulat tot felul de zvonuri care sugerau un singur lucru: "Corpodean va avea o misiune de indeplinit", spuneau surse autorizate.
Banatenii s-au ferit sa comenteze inaintea meciului. Erau pe cale sa faca infarct insa in minutul 84, cand Corpodean a scos din joben un penalty acordat cu usurinta, dupa ce Raskovic a plonjat in careu in momentul in care a simtit mana firava a lui Stancu pe spatele sau.
Corpodean nu si-a indeplinit misiunea, insa a aratat clar ca sistemul ramane in continuare unul murdar, in care ti se arata pisica daca superi pe cine nu trebuie.
Onlinesport

oare mai exista undeva atata nesimtire ca in frf.Pt unele situatii de arbitraj DNA si organele de ancheta ar trebui sa se autosesizeze.Sandu ,Prunea,Condescu ...etc sunt printre cei mai corupti oameni din Romania.


Traiti in romania !!! Ce va asteptati ?? Sa stea jigodiile cu mana in san ...si sa castige cumva Poli campionatul?? Deja e deranj mare ca anul trecut l-a castigat CFR... Nu auziti toata ziua de marea echipa dinamo..de investiile imense facute acolo...( multe si prin buzunarele arbitrilor) ... SI inca nu ati vazut nimik ...asteptati putin... Cum sa uite Corpodean si Lajos cine trebuie sa castige ?? astia au invatat sa arboitreze dupa casetele meciurile Victoriei Bucuresti si dinamo din anii 80.

Sezione
9th March 2009, 16:51
In mod normal intr-o tzara normal si un campionat KORECT...la ora asta javrele vedeau locul intai de pozitia a doua..... UN FUND MARE IN SORT VIOLET !!! .... sase puncte inapoi si gata cu basinile lui Borcea ::)))

Grecu_
9th March 2009, 17:05
Timisoara n-o sa vada niciodata punctele inapoi. Iar daca o sa continue in ritmul asta (chiar si cu bulan), parca vad inca o penalizare, chiar mai penala.

2stupiddogs
9th March 2009, 17:59
Timisoara este "PSG-ul" Romaniei ? :D

w.t.f. is PSG?! :thinkso:

cocosila69
9th March 2009, 18:06
w.t.f. is PSG?! :thinkso:

PSG-Polystart Security Group e o firma din Craiova :P

six
9th March 2009, 18:42
hei,hei,pandurii :D capu' sus shi la munca :ok:

Sergio_D
10th March 2009, 21:04
Mai lasati-o incolo cu blaturile inexistente ale echipei DINAMO,ce dovada mai vrei cand aceasta echipa Panturii Tg Jiu care a fost banuita ca s-a dat la o parte in meciul cu noi,etapa urmatoare joaca acelasi fotbal plictisitor,incalcit si slab in fata unei echpe ca Timisoara?;)

E cunoscut faptul ca Pinamo e echipa blaturilor in Romania, nu mai e niciun dubiu... :rolleyes: