PDA

View Full Version : Etapa a 19-a: Universitatea Craiova-Gloria Bistrita 0-0



delaparis
1st March 2009, 23:11
Sambata, 7 martie:
Universitatea Craiova-Gloria Bistrita, ora 20:30, GSP TV;
discutii inainte si dupa meci

Cipri
1st March 2009, 23:12
Castiga Craiova !
2-0 !

Lordliv
2nd March 2009, 02:12
daca miti a spus ca este meci greu,asa va fi!:rolleyes:

Rossi
2nd March 2009, 04:54
meci de 1X2 ... intre doua echipe modeste de mijlocul clasamentului

riva
2nd March 2009, 08:59
ca anul trecut gloria poate scoate un egal, cu noroc poate sa si bata! Forza Gloria!

papaletto2000
2nd March 2009, 11:10
meci de 1X2 ... intre doua echipe modeste de mijlocul clasamentului

Comunitare, tine/ti coada intre picioare si nu/ti mai imprastia balele pe unde nu ai tu nici o treaba!

Ferko
2nd March 2009, 14:35
Doua echipe "subtirele", deci nimic alteceva decat X.

ultra
2nd March 2009, 18:07
Stiinta, stim ca puteti.X

stiintacv
2nd March 2009, 19:03
Dupa ce au dat meciul rapidului,baietii lui Contele Blatula isi vor da viata pe teren cu Craiova[ca de fiecare data]si probabil ca o sa reuseasca sa ii invinga pe ratatii nostrii.:(

delaoltenia
2nd March 2009, 21:12
1 solist
Sabau va juca din nou cu rezervele...sa nu zica lumea ca au dat meciul Rapidului. :cry:

Telespan
2nd March 2009, 22:38
Meci de 1x2

*Coco*
2nd March 2009, 22:44
Avem oamenii nostri la Bistrita Ciuca&Velcovici si daca mai pui ca Enescu e cu Stiinta de mic:)

Denis
3rd March 2009, 03:07
nu va castiga nimeni

X

riva
3rd March 2009, 08:53
1-0 pt bistrita, velcovici marcator sa se taie oltenii :))

papaletto2000
3rd March 2009, 12:29
1-0 pt bistrita, velcovici marcator sa se taie oltenii :))

:happy e tare, asta cu velcovici! ai umor!

Leo
3rd March 2009, 12:42
Cu putin noroc , castiga oltenii .

the lion king
3rd March 2009, 14:17
rupem tot..rupem barele ca la iasi...:mda:

six
3rd March 2009, 19:10
rupem tot..rupem barele ca la iasi...:mda: :D stai relax ca pe bistrita ii bateti si cu juniorii...:)

red-bull
3rd March 2009, 20:02
:D stai relax ca pe bistrita ii bateti si cu juniorii...:)

sa vezi ce o sa moara aia de la gloria pe teren in meciul asta

Mr Cosmin
3rd March 2009, 20:58
Mizez pe olteni :) .

the lion king
4th March 2009, 01:22
ai o simpatie pentru noi?:)

rhadoo
4th March 2009, 01:44
1 solist
craiova nu se poate impiedica de gloria,mai ales acasa

Rossi
4th March 2009, 01:44
probabil ca o sa reuseasca sa ii invinga pe ratatii nostrii.:(

fii mai optimist ... aveti echipa tanara , de viitor ...
peste 7-8 ani poate reusiti sa va bateti pentru podium ...

papaletto2000
4th March 2009, 11:47
fii mai optimist ... aveti echipa tanara , de viitor ...
peste 7-8 ani poate reusiti sa va bateti pentru podium ...

Esti sigur ca intervalul asta de timp nu reprezinta perioada ce mai trece pina ajungeti voi in UCL?

alin_cv
4th March 2009, 23:10
ii este frica cainelui de noi si deasta se bucura de insuccesul nostru
asta inseamna ca avem valoare si o sa vedethi ca universitatea craiova nu o sa mai piarda pana finalul campionatului

riva
5th March 2009, 08:25
sa vezi ce o sa moara aia de la gloria pe teren in meciul asta

mi se pare normal sa moara pe teren pentru ca la voi se poate castiga! cu rapidul nu avea rost dar unde se poate se incearca! :cool:

Sezione
5th March 2009, 16:53
Nu trebuie subestimati Bistritenii.dar putem bate fara problme.

Sezione
5th March 2009, 16:54
mi se pare normal sa moara pe teren pentru ca la voi se poate castiga! cu rapidul nu avea rost dar unde se poate se incearca! :cool:

Experytule ..al noi se paote castiga... de aia am pierdut taoate meciurile de pe teren propriu pina acum. Pina sa ne duci noua grija tare mi-e mie ca anul asta va duceti in B unde va e lokul....

Sezione
5th March 2009, 18:51
[QUOTE=Rossi;2464272]meci de 1X2 ... intre doua echipe modeste de mijlocul clasamentului[/QUOT

Cam la fel de modeste ca dinamo in cupele europene.... Voi cu un buget de 5 ori mai mare ar trebui sa va uitati in sus mai potaie in crestere:drak:

riva
6th March 2009, 08:46
Experytule ..al noi se paote castiga... de aia am pierdut taoate meciurile de pe teren propriu pina acum. Pina sa ne duci noua grija tare mi-e mie ca anul asta va duceti in B unde va e lokul....

da ma asa e de fapt, la voi nu se poate castiga, sunteti imbatabili pe teren propriu! am fost inconstient cand am zis ca va putem bate!

Sezione
6th March 2009, 12:59
da ma asa e de fapt, la voi nu se poate castiga, sunteti imbatabili pe teren propriu! am fost inconstient cand am zis ca va putem bate!

Ai spus-o de parca o sa fie floare la ureche..ca de toti ne-au batut pina acum ..nu..Mai vb dupa meci...

riva
6th March 2009, 13:03
am zis ca se poate incerca nu ca neaparat o sa va batem, e o diferenta mare

Sezione
6th March 2009, 13:09
am zis ca se poate incerca nu ca neaparat o sa va batem, e o diferenta mare

Corect.... Eu zic ca ar trebui fiecare echipa sa incerce CU ORICINE sa bata ... ca nu se poate e alta treaba. Sa vezi ca echipa moare pe teren e esential... Vezi..ca Middlesborough a incercat si batut Liverpool.,...

Sezione
6th March 2009, 13:11
ii este frica cainelui de noi si deasta se bucura de insuccesul nostru
asta inseamna ca avem valoare si o sa vedethi ca universitatea craiova nu o sa mai piarda pana finalul campionatului

ehhh... ar fi bine.... Dar eu zic ca esti prea optimist... Sa jucam cum am jucat pina acum..si sa avem parte de arbitraje corecte si o sa fie bine.,

Denis
6th March 2009, 13:11
"ulciorul nu merge de multe ori la apa".....sa incerce si cs buftea sa bata pe manchester a lu fergurson....:cry:...sau cu alte cuvinte CS Otopeni pe Otelul.....nu se poate:drak:

Sezione
6th March 2009, 13:17
"ulciorul nu merge de multe ori la apa".....sa incerce si cs buftea sa bata pe manchester a lu fergurson....:cry:...sau cu alte cuvinte CS Otopeni pe Otelul.....nu se poate:drak:

Si daca va bate Cs otopeni insemna ca si Cs Buftea poate sa bata MAn utd ??? :happy

riva
6th March 2009, 13:57
Corect.... Eu zic ca ar trebui fiecare echipa sa incerce CU ORICINE sa bata ... ca nu se poate e alta treaba. Sa vezi ca echipa moare pe teren e esential... Vezi..ca Middlesborough a incercat si batut Liverpool.,...

a mai reusit sa bata Middlesborough pe cineva dupa ce a fost conudsa :happy :happy :happy :happy :happy

Sorin Blaj
6th March 2009, 13:59
Pe Gloria Bistrita cumva? :)

Bumbescu
6th March 2009, 14:56
Sa vedeti ce-o sa mai joace bistritenii in meciul asta....vor incerca sa faca uitata prestatia din meciul cu rapid....:D

Sorin Blaj
6th March 2009, 15:26
Cu siguranta. S-au predat Rapidului si acum o sa faca pe fortosii cu Universitatea. Sper sa o ia pe cocoasa. :)

delaoltenia
6th March 2009, 16:17
De cine vorbiti?....De Gloria lu' nea Jean?
Nu se poate,nea Jean nu cunoaste termenul blat,lumea e rea si barfeste. :ras-plans: :ras-plans:

Sezione
6th March 2009, 17:47
Cu putin noroc , castiga oltenii .

Ar cam fi cazul sa mai avem si norok dupa o gramada de ghinioane si piedici puse !!1

six
6th March 2009, 18:26
1 megasolist :ok:

YoNuTzz
7th March 2009, 00:00
1 solist

purpleheart
7th March 2009, 20:24
1 solist
interesanta va fi evolutia oaspetilor . ;)

TaciAcolo
7th March 2009, 20:27
1 sper ... sa scapam odata de bistrita

Cipri
7th March 2009, 20:41
Ocazie mare a bistritenilor , dupa ce sutul lui Bajenaru a trecut putin pe langa poarta lui Bornescu . :(

Cum a putut Costea sa rateze din fata portii :|

Sorin Blaj
7th March 2009, 20:54
Deseneaza frumos Craiova, dar impresia artistica nu se puncteaza pe tabela de marcaj.

Cipri
7th March 2009, 21:01
Ce bine a dat Woobay cu capatana :D , dar Tatarusanu e la post :(

Cipri
7th March 2009, 21:14
Ce faze ne mananca Woobay :headbang:

Sorin Blaj
7th March 2009, 21:37
A fost tras de tricou orbule. Ce prost este Gradinescu. Sa-si faca o programare la oftalmolog.

Cipri
7th March 2009, 21:44
Cu Dina e clar :)
Trebuie sa plece de la Craiova :)

Sorin Blaj
7th March 2009, 21:59
Ce ocazii ratam!

Cipri
7th March 2009, 22:01
Ce ocazii ratam!
Trebuie sa si inscriem !
Golul pluteste !
Hai Craiova !
Woobay , Woobay , Woobay :headbang:
Doreal Stoica loveste bara , dupa o lovitura de cap de toata frumusetea :(

Sorin Blaj
7th March 2009, 22:10
Ce sa mai zic? Sper sa marcam pe final. :ok:

Cipri
7th March 2009, 22:19
A fost off-side la Prepelita ? Ma indoiesc ...Jucatorul nostru a ramas singur cu Tatarusanu :| Felicitari arbitrilor pentru ultima faza ;)
0-0 rezultat final ...

riva
7th March 2009, 22:20
sigur zic acuma oltenii ca i-au furat arbitrii!!!! bravo bistrita!!

purpleheart
7th March 2009, 22:21
bine ca n-am pariat azi ! ;)

Sorin Blaj
7th March 2009, 22:21
Nu poti castiga cand ratezi in halul asta. Bistrita? ...

Duba
7th March 2009, 22:22
Ce diferenta de atitudine in jocul Bistritei fata de acum o saptamana. Atunci le-a oferit rapidului spatii cat cuprinde, aparandu-se extrem de lejer. Astazi, in schimb, nu le-a lasat aproape deloc spatii de joc oltenilor. Asta este! Craiova nu-i prietena Bistritei, rapidul insa ...

Cipri
7th March 2009, 22:26
sigur zic acuma oltenii ca i-au furat arbitrii!!!! bravo bistrita!!
Nu spunem , dar la ultima faza n-a fost off-side ... deci , shut up !

Rossi
7th March 2009, 22:26
Craiova arata bine ... are o echipa tanara , de viitor ... in 7-8 ani sar putea sa se bata chiar pt locurile 2-3

samar
7th March 2009, 22:27
Ce diferenta de atitudine in jocul Bistritei fata de acum o saptamana. Atunci le-a oferit rapidului spatii cat cuprinde, aparandu-se extrem de lejer. Astazi, in schimb, nu le-a lasat aproape deloc spatii de loc oltenilor. Asta este! Craiova nu-i prietena Bistitei! rapidul, insa ...

Cat de mult vi s-a potrivit Gabi Safta ca si crainic...Era un reprezentant perfect pt instigarea care va caracterizeaza ....

riva
7th March 2009, 22:28
a fost o decizie la mustata... bafta in continuare craiova!

Duba
7th March 2009, 22:29
Cat de mult vi s-a potrivit Gabi Safta ca si crainic...Era un reprezentant perfect pt instigarea care va caracterizeaza ....

Stiu ca adevarul supara, insa trebuie spus. rapid a blatuit la Bistrita. Daca Gloria juca si cu rapid cum a jucat astazi, nu pierdea nicidata acel meci.

Cipri
7th March 2009, 22:32
Sabau : Echipa Craiovei este o echipa care imi face placere sa o urmaresc . Nu credeam ca o sa scoatem vreun punct in Banie .

Cam asta e concluzia de la conferinta de presa a lui Ioan Ovidiu Sabau .

Sorin Blaj
7th March 2009, 22:37
Craiova arata bine ... are o echipa tanara , de viitor ... in 7-8 ani sar putea sa se bata chiar pt locurile 2-3

Rossi, vezi-ti de Lajos, ca iar va mai pregatiti un an de Liga Campionilor.

Sorin Blaj
7th March 2009, 22:38
a fost o decizie la mustata... bafta in continuare craiova!

Bafta si Bistritei. Pacat ca-l aveti pe Padureanu, dar fara el ...

riva
7th March 2009, 23:03
in bistrita ii pupam picioarele lui nea` Jean, totul e gratis pt el aici, nu plateste absolut nimic aici! e cel mai respectat om din bistrita! multumim nea` Jean!

iulian_1976
7th March 2009, 23:15
Bistrita a aplicat un joc la off-side incredibil de eficient.:rolleyes:

..incredibil Costea poate fi prins de peste 9 ori afara din joc.

Ironia sortii este ca dupa atatea off-siduri ...ultimul nu a fost dar stiti povestea cu lupu la stana ...:happy
Incepuse tusierul sa ridice mecanic fanionul :rolleyes:

papaletto2000
7th March 2009, 23:31
E extrem de greu fara atacanti si jucatori bazati si blazati precum Costea / cel putin de 10 ori in offside. Mi/a placut Prepelita si pentru prima oara in viata Soava. Cred ca ne lipseste totusi o viteza in plus, si un joc ceva mai avintat. Un punct din doua meciuri cu Gloria si Iasi e extrem de putin, indiferent de motive. Poate ca azi, o echip motivata sa joace si pentru Cristi Neamtzu, nu doar sa intre cu tricouri purtindu/i imaginea, ar fi reusit un gol. Rautate in joc, asta ne lipseste. Apropos, l/ vazut cineva vreodata pe Napoli nervos, zbierind, agitat, iesit din fire?

iulian_1976
8th March 2009, 00:08
..Napoli a fost calm pe banca.
Insa el e suficient de istet sa-si dea seama ca a gresit asezarea in teren. Pe Craiova o costa mult Costea acum trage in jos echipa . Pot 9 insi sa construiasa si unul singur sa opreasca constructia .
S-a mai intamplat in fotbalul nostru nu este o noutate , jucator cum este Costea au mai fost .
Sper sa nu ,,sa se fi nascut talent si sa moara speranta,,


Imi place Gangioveanu baiatul asta nu ar fi rau sa devina coordonatorul de joc al Craiovei.

Sorin Blaj
8th March 2009, 00:33
Si eu l-am remarcat pe Gangioveanu. I-a luat locul la constructie lui Wobbay, in repriza a doua. Chiar m-a surprins inlocuirea lui pe final.

delaoltenia
8th March 2009, 09:17
"Felicitari" bistritenilor,arata ca sunt o mare echipa care se mobilizeaza la comanda si atunci cand trebuie.
Bravos nea Jane,esti curat ca lacrima. :cry:

crissis
8th March 2009, 10:31
Tot corpodean este vinovat pentru egalul de aseara.

papaletto2000
8th March 2009, 10:55
Tot corpodean este vinovat pentru egalul de aseara.

lasa ca scapi de el in liga 2. numai sa te poti trezi de dimineatza, sa apuci sa vezi meciurile!

Ferko
8th March 2009, 13:04
@Sorin Blaj : Scuze !

Ferko
8th March 2009, 13:08
Rossi, vezi-ti de Lajos, ca iar va mai pregatiti un an de Liga Campionilor.Nu fac caracterizari, nu sunt de la "cadre".

Sorin Blaj
8th March 2009, 13:12
Citeste comentariile lui Rossi si apoi discutam.

Sezione
8th March 2009, 14:05
Citeste comentariile lui Rossi si apoi discutam.

Ce va mira ? e tipul clar al dinamosvostului... :evil:

Sezione
8th March 2009, 14:07
Am jucat repriza a 2-a bine..prima slabutz... Puteam sa castigam lejer cu un atac mai inspirat.. Eu sint multumit de jocul echipei..o sa vina si rezultatele.

Sezione
8th March 2009, 14:08
lasa ca scapi de el in liga 2. numai sa te poti trezi de dimineatza, sa apuci sa vezi meciurile!

LAsa tzaranu sa macane...ca atat stiu... fotbalul oricum e o limba straina pentru ei. Astia nici nu se uita la meciurile pe care le comenteaza..nici macar la cele pierdute de marea lor echipa di la iesi...

crissis
8th March 2009, 14:21
LAsa tzaranu sa macane...ca atat stiu... fotbalul oricum e o limba straina pentru ei. Astia nici nu se uita la meciurile pe care le comenteaza..nici macar la cele pierdute de marea lor echipa di la iesi...

vorbesti serios sau ai vorbit ca sa nu adormi. daca la iasi sa zicem ca ati fost furati de corpodean cu gloria sa vazut cat de ''mare si valoroasa '' a ajuns dupa parerea unora u craiova , daca se juca o saptamana tot nu marcau juvetii , asa ca las-o balta bai tzarane ca sa iti raspund cu acelasi apelativ

Sezione
8th March 2009, 14:27
vorbesti serios sau ai vorbit ca sa nu adormi. daca la iasi sa zicem ca ati fost furati de corpodean cu gloria sa vazut cat de ''mare si valoroasa '' a ajuns dupa parerea unora u craiova , daca se juca o saptamana tot nu marcau juvetii , asa ca las-o balta bai tzarane ca sa iti raspund cu acelasi apelativ

Tzarane..inainte sa deschizi fura..uita-te la meciuri. Nu da sentinte aiurea... Craiova a jucat mai bine ca voi la Iasi cu 2 clase ...a jucat bine si cu Gloria..nu am luat nici un puncta asta.e..se mai intimpla..macar avem ce sa speram ..VOi ?? Ati jucat penibil la VAslui..pe noi nue-ati furat si v-ati gudurat de parca ati fi jucat ca si man Utd... Am avut 8 ocazii clare de gol in 2 meciuri..Zero baratii taiau avut 3 .... mai vorbim Tzarane... pregatiti-va de liga a 2- a ca asta va e valoarea .
Da Craiova este Valoroasa... si numai pentru faptul ca sintem unde sintem fara sa fim ajutati de arbitrii si pentru faptul ca avem citiva jucatori care ajung la loturile nationale. VOi ? ZERO !@!!

Sezione
8th March 2009, 14:29
"cu gloria sa vazut ".. au vazut ai care s-au uitat la meci..nu astia ca tine care nici la meciurile echipei favorite nu se uita !!

crissis
8th March 2009, 14:38
inca odata sa iti aduc aminte ca fotbalul se joaca pe goluri si nu pe impresia artistica si daca piturca nu era oltean nu ajungea nimeni de la craiova la lotul national. cu gloria am vazut o u craiova care nu a fost in stare sa inscrie nici macar odata deci impotenta sunt cei drept cativa jucatori la craiova de perspectiva dar pana sa confirme mai este cale lunga.

Sorin Blaj
8th March 2009, 14:43
Baieti. Hai s-o lasam balta. Nu merita. Craiova si Iasiul nu sunt printre echipele favorizate de arbitrii. Asta e clar.

Sezione
8th March 2009, 14:44
inca odata sa iti aduc aminte ca fotbalul se joaca pe goluri si nu pe impresia artistica si daca piturca nu era oltean nu ajungea nimeni de la craiova la lotul national. cu gloria am vazut o u craiova care nu a fost in stare sa inscrie nici macar odata deci impotenta sunt cei drept cativa jucatori la craiova de perspectiva dar pana sa confirme mai este cale lunga.

Da fotbalul se joaca pe goluri..dar daca se intimpla o data sa castigi cu norok nejucand nimik si cu arbitrul, cum ati facut voi etapa trecuta....nu m-ar incinta. Am avut mai multe ocazii decit altii in 5 meciuri in aceste 2 partide . Gloria a jucat Forate bine cu noi... au un portar de mnare clasa..asta e nu i-am batut. Cu toate ca se putea..daca castiogam cu 1-0 toata lumea ar fi spus ca a fost o victorie meritata. Te-ai gasit tu sa vorbesti impresie artistika... Lasa ca aveti voi 100 de jucatori la molova ca si Costea si Gangioveanu.. Mai vorbim peste o luna doua despre impresia artistika si depsre rezultate...

crissis
8th March 2009, 14:51
nu am chef de cearta cu nimeni dar totusi sa privim lucrurile asa cum sunt. La iasi juvetii au ratat cat pentru doua meciuri si nu au marcat , cu gloria la fel deci problema nu cred ca este cea de arbitraj cat de atitudine a unor jucatori de la craiova care in ultimul timp au fost ridicati in slavi de presa si au cam inceput sa uite ce inseamna sa fii fotbalist. pentru mine una dintre echipele frumoase ale ligii lui mitica este si U Craiova , bafta juvetilor pe mai departe si sa auzim de bine.

Sorin Blaj
8th March 2009, 14:53
Cand ratezi ocazii clare, inseamna ca ai dominat jocul si ai reusit sa ti le creezi. Este prima conditie ca sa ajungi sa dai gol, dar nu suficienta. Ratarile au fost monumentale, asa ca nu poti sa astepti clementa cand pierzi pe mana ta. Faptul ca arbitrajul te mai si dezavantajeaza, pune capac la toate.

crissis
8th March 2009, 14:54
sezione nu Poli si Craiova sunt problemele fotbalului romanesc. eu prefer ca Poli sa joace prost si sa castige doar cu 1-0 in rest ce spun altii nu ma intereseaza.

crissis
8th March 2009, 14:56
Cand ratezi ocazii clare, inseamna ca ai dominat jocul si ai reusit sa ti le creezi. Este prima conditie ca sa ajungi sa dai gol, dar nu suficienta. Ratarile au fost monumentale, asa ca nu poti sa astepti clementa cand pierzi pe mana ta. Faptul ca arbitrajul te mai si dezavantajeaza, pune capac la toate.

corect :ok: dar cine este de vina ca juvetii nu inscriu iar costea a cam uitat ce inseamna meseria de atacant.

Sorin Blaj
8th March 2009, 14:56
Acelasi lucru il doresc si eu Craiovei, doar victorii la limita. Impresia artistica, ocaziile uriase si dominarea jocului nu puncteaza pe tabela de marcaj.

Sorin Blaj
8th March 2009, 14:59
corect :ok: dar cine este de vina ca juvetii nu inscriu iar costea a cam uitat ce inseamna meseria de atacant.

In meciul cu Bistrita, tactica lui Napoli a fost dezastruoasa. Joci o repriza cu angajari in spatele aparatorilor si vezi ca nu merge. Schimbi la pauza. Ce naiba! S-a vazut ca este mai eficient sa incerci sa combini la firul ierbii ca sa treci de o aparare greoaie totusi. Dar s-a mers cu aceeasi tactica ineficienta pana la sfarsit.

six
8th March 2009, 17:43
0-0 :shocked:cu astia !!!????atunci ceaules :(

Bumbescu
8th March 2009, 19:43
Sa vedeti ce-o sa mai joace bistritenii in meciul asta....vor incerca sa faca uitata prestatia din meciul cu rapid....:D

qed

Sezione
8th March 2009, 20:22
nu am chef de cearta cu nimeni dar totusi sa privim lucrurile asa cum sunt. La iasi juvetii au ratat cat pentru doua meciuri si nu au marcat , cu gloria la fel deci problema nu cred ca este cea de arbitraj cat de atitudine a unor jucatori de la craiova care in ultimul timp au fost ridicati in slavi de presa si au cam inceput sa uite ce inseamna sa fii fotbalist. pentru mine una dintre echipele frumoase ale ligii lui mitica este si U Craiova , bafta juvetilor pe mai departe si sa auzim de bine.

Ai dreptate aici... Bafta Poli ....ar fi pacat sa retrogradati!!:ok:

Sezione
8th March 2009, 20:23
0-0 :shocked:cu astia !!!????atunci ceaules :(

"Astia " au jucat pe viata si moarte.... jucand asa nu vad cine o sa ai bata usor...

six
8th March 2009, 22:33
"Astia " au jucat pe viata si moarte.... jucand asa nu vad cine o sa ai bata usor... io stiu.....treaba voastra :sleep:

Sorin Blaj
9th March 2009, 02:10
nu am chef de cearta cu nimeni dar totusi sa privim lucrurile asa cum sunt. La iasi juvetii au ratat cat pentru doua meciuri si nu au marcat , cu gloria la fel deci problema nu cred ca este cea de arbitraj cat de atitudine a unor jucatori de la craiova care in ultimul timp au fost ridicati in slavi de presa si au cam inceput sa uite ce inseamna sa fii fotbalist. pentru mine una dintre echipele frumoase ale ligii lui mitica este si U Craiova , bafta juvetilor pe mai departe si sa auzim de bine.

Daca Iasiul scapa datorita victoriei cu Craiova, chiar nu-mi va parea rau ca am pierdut.

papaletto2000
9th March 2009, 10:14
Acum, ca s/a terminat etapa, pot spune ca Stiintza nu a jucat cu nimic mai prost ca alte echipe, ba din contra. Spre deosebire de timisoara, brasov, dinamo si cluj, am ratat si nu am beneficiat nici de autogoluri si nici de favorulie arbitrilor. Mititelu ar trebui sa ii faca o oferta de prelungire a contractului pentru Napoli, a carui inlocuire ar fi o mare gresala. Jucam frumos si consistent, vor veni si rezultatele!

riva
9th March 2009, 14:12
ciuca a fost cel mai bun de pe teren, a luptat ca un leu! bravo lui! velcovici a jucat si ei bine! bravo bistritei ca i-a luat, dupa costea, ciuca e cel mai bun oltean din generatia actuala! multumim ca ni l-ati dat! numa` voi puteati sa dati un jucator asa bun aproape gratis! bravo sabau si nea` jean ca i-au luat!

Sezione
9th March 2009, 16:33
ciuca a fost cel mai bun de pe teren, a luptat ca un leu! bravo lui! velcovici a jucat si ei bine! bravo bistritei ca i-a luat, dupa costea, ciuca e cel mai bun oltean din generatia actuala! multumim ca ni l-ati dat! numa` voi puteati sa dati un jucator asa bun aproape gratis! bravo sabau si nea` jean ca i-au luat!

Ce sa-i faci... ca ei mai sint citeva zeci in ultimii 20 de ani... E o obisnuinta ... Macar tu observi asta.... sint pe aici vreo 20-30 de habarnisti in ale fotbalului care nu vad.

Rossi
10th March 2009, 05:29
o sa vedethi ca universitatea craiova nu o sa mai piarda pana finalul campionatului

e normal mah ... la ce lot aveti ... aveti chiar sanse la titlu

Sezione
10th March 2009, 10:59
e normal mah ... la ce lot aveti ... aveti chiar sanse la titlu

Nu avem...nici noi nici altii..de cind l-ati transferat pe Lajos..sinteti clar catigatori @!!!!:lol:

papaletto2000
10th March 2009, 11:08
e normal mah ... la ce lot aveti ... aveti chiar sanse la titlu

comunitare, mai da o tura pe la tomberoane si lasa/ne. tie itzi spun doar atit: balaci, camataru, stoican, niculescu, moti, danciulescu, secu, netoiu, militia.

Sezione
10th March 2009, 15:28
comunitare, mai da o tura pe la tomberoane si lasa/ne. tie itzi spun doar atit: balaci, camataru, stoican, niculescu, moti, danciulescu, secu, netoiu, militia.

Ai uitat de Lajos si:happy Turcu