PDA

View Full Version : Etapa a 19-a: Rapid-Farul Constanta 1-0



delaparis
1st March 2009, 23:10
Vineri, 6 martie:
Rapid-Farul Constanta, ora 20:45, Antena 1;
discutii inainte si dupa meci

Cipri
1st March 2009, 23:15
Cred ca Rapidul se va impune .

Kooler
2nd March 2009, 00:59
Indiferent cat de tare as tine cu Farul nu pot sa spun ca o sa castigam.... Trebuie sa jucam prudent matur, bine acoperiti, sa avem sansa si poate, poate... Copii sunt tineri si dornici de victorie, dar.... Copiii??, ce stiu ei?

Rossi
2nd March 2009, 04:55
1 solist

Telespan
2nd March 2009, 04:57
Sintem peste tot acasa...... 1 solist ....FORZZA RAPID!!!!!!!!!!!

riva
2nd March 2009, 08:57
e pre bun mijlocul rapidului ca sa nu bata! si cand joci de placere esti relaxat tare si joci frumos

Tyler Durden
2nd March 2009, 12:42
Sper sa batem lejer, desi meciurile cu Farul au fost deseori dificile.

Nico21
2nd March 2009, 12:58
Victorie clara...Marele Rapid va marsalui spre titlu !

Ferko
2nd March 2009, 14:25
Victorie normala pentru Rapid, dar @Nico21 : mai e muuuuuuult pana departe, mai sunt si alte echipe, asa ca las-o mai moale cu titlul ca anul asta nu aveti sanse nici la locul 2.

samar
2nd March 2009, 15:25
Victorie normala pentru Rapid, dar @Nico21 : mai e muuuuuuult pana departe, mai sunt si alte echipe, asa ca las-o mai moale cu titlul ca anul asta nu aveti sanse nici la locul 2.

Important este sa batem echipele mici ca doar asa putem spera la un loc pe podium...
On topic: Batem cu 1-0 sau 2-1:ok:

kain
2nd March 2009, 15:51
In mod normal, Rapid victorie.. :D

ultra
2nd March 2009, 18:05
Hai Rapedo.1

stiintacv
2nd March 2009, 19:04
1 solist

Cristy RVD
2nd March 2009, 19:33
Blat clar ca si la Bistrita, Farul va juca cu rezervele iar apoi Duba va veni sa ne explice cum a vazut el blatul din avion.

delaoltenia
2nd March 2009, 20:44
Victorie pentru Rapid.

Denis
3rd March 2009, 03:15
Nu va castiga nimeni.

resita
3rd March 2009, 07:28
orice alt rezultat decat o victorie a rapidului la cel putin 2 goluri este surpriza :D

Leo
3rd March 2009, 12:43
3 puncte in contul Rapidului .

Mr Cosmin
3rd March 2009, 20:07
Desi sper la un egal, Rapid probabil va invinge.

Aurel.D
3rd March 2009, 21:44
Rapidul va castiga, joaca destul de dezinvolt.... un egal ar fi o surpriza. Farul este in stare de multe dar nu cred ca va face fata gazdelor. 1 solist.

danny del corco
5th March 2009, 04:24
Hai Farule!!! Surpriza, nesurpriza, se poate.

delaoltenia
5th March 2009, 12:18
la fel zic si eu...HAI FARULE!!!!!! :D

Kooler
5th March 2009, 12:22
Ce e important pentru Farul e sa reconstruiasca din nou o echipa care atunci cand joaca in deplasare pe la bucurestene, plece cu sanse reale la victorie. Simt ca ceva se construieste....

Sezione
5th March 2009, 18:46
Cred ca Rapidul nu are cum sa piarda puncte...

andreidaniel
6th March 2009, 13:54
2-0 pentru gazde :)

Bumbescu
6th March 2009, 14:58
A venit vremea sa vedem si Rapidul la treaba intr-un meci oficial(pana acum ne-au incantat in amicale:D), cu o echipa slabuta, dar care i-a mai incurcat cateodata(sper sa apere Curca:D)....

samar
6th March 2009, 15:49
A venit vremea sa vedem si Rapidul la treaba intr-un meci oficial(pana acum ne-au incantat in amicale:D), cu o echipa slabuta, dar care i-a mai incurcat cateodata(sper sa apere Curca:D)....

Huuuooooooo :rosu:

Bumbescu
6th March 2009, 16:40
Ce tonalitate interesanta.....:D

Sezione
6th March 2009, 17:37
A venit vremea sa vedem si Rapidul la treaba intr-un meci oficial(pana acum ne-au incantat in amicale:D), cu o echipa slabuta, dar care i-a mai incurcat cateodata(sper sa apere Curca:D)....

Stai sa vezi cit sint de slabi cijd o sa joace cu voi.... pina una alta faceti chef daca scoateti un egal la Brasov ??:happy

rhadoo
6th March 2009, 17:53
pronostic 1x

six
6th March 2009, 18:21
1 fara probleme :ok:

danny del corco
6th March 2009, 18:36
1 fara probleme :ok:


Intrucat in ultima vreme iti ies pronosticurile numai pe dos, merg pe mana ta.
HAI FARUL!!! :ok:

six
6th March 2009, 18:37
Intrucat in ultima vreme iti ies pronosticurile numai pe dos, merg pe mana ta.
HAI FARUL!!! :ok:merci,colega :D

danny del corco
6th March 2009, 18:41
Pentru putin "06". Si ca tot veni vorba, sper sa fie Curca intre buturi. Stie el de ce...

purpleheart
6th March 2009, 20:28
1 fara probleme !

kain
6th March 2009, 20:49
Rapid: Andrade - Maftei, M. Constantin, R.Fernandes, Bozovic - Grigorie, Lazar, Spadacio, Cesinha - Dobroiu, Djalovic

Farul: Curca - Matel, Fl.Patrascu, Rastovac, Vukomanovici - Rusmir, Bacila, Larie, C.Voiculet - Chico, Alibec

Roddicted
6th March 2009, 21:18
Farul nu mai scapa anul asta de retrogradare.x1

Lady Gaga
6th March 2009, 21:34
Nema Goluri :D

purpleheart
6th March 2009, 21:39
cica a luat :rosu: M.Constantin pe drumul spre vestiare ! :shocked:

kain
6th March 2009, 21:40
Nu pot sa cred, nu are pic de creier prostul ala de Marius Constantin!

Nu am mai intalnit un jucator atat de idiot, a injurat el repede arbitru.. lasa-te de fotbal frate :rosu:

delaparis
6th March 2009, 21:41
Aveti si voi un link pentru a vedea meciul pls ? ... unul care merge :)

kain
6th March 2009, 21:44
Aveti si voi un link pentru a vedea meciul pls ? ... unul care merge :)

De ce nu te uiti pe Antena 1? :P

delaparis
6th March 2009, 21:46
Nu am postul asta la dispozitie la mine ....

purpleheart
6th March 2009, 21:48
Aveti si voi un link pentru a vedea meciul pls ? ... unul care merge :)

http://www.antena1.ro/index.php?page=live&s=OUCDFWQWJX

Grecu_
6th March 2009, 21:50
Doamne ce idiot e Constantin... :rosu:

Lady Gaga
6th March 2009, 21:52
Omg :shocked: :lol:

kain
6th March 2009, 22:22
gooooooooooooool R.Fernandes !

Rapid 1-0 Farul, min.78 :ok:

Grecu_
6th March 2009, 22:24
Propun sa il elimine pe Constantin permanent! :D

Mr Cosmin
6th March 2009, 22:26
Lol ce gol.

Lady Gaga
6th March 2009, 22:32
cum a fost dat golul? din pacate nu pot vedea meciul.

kain
6th March 2009, 22:33
cum a fost dat golul? din pacate nu pot vedea meciul.

Dupa un corner si mai multe devieri mingea a ajuns Fernandes care a bagat-o in poarta din 2 metri :P

purpleheart
6th March 2009, 22:41
m-am inselat, n-a fost asa usor !

Lady Gaga
6th March 2009, 22:45
Ori Timisoara,ori CFR-ul se va incurca in aceasta saptamana,Rapidul va ramane cel putin pana pe 4,parerea mea.

Mr Cosmin
6th March 2009, 22:48
Ce victorie chinuita...

kerosene
6th March 2009, 22:48
Ceea ce ma bucura,e faptul ca echipa arata din ce in ce mai bine.Dar ar arata si mai bine fara sapaliga pe banca.Si fara Gosic si Larie,ultimul care nu-si prea gaseste locul,in repriza a doua a stat degeaba pe teren.

Marineeeeeee,unde te uitai bre??? Iar stam si ne aparam cand avem un jucator in plus ???

kain
6th March 2009, 22:49
Se pare ca in meciul cu cei de la CFR vom avea o linie de fund formata din : Perja, J.P. Andrade, Mardare, Bozovic :P

Grecu_
6th March 2009, 22:49
Ce victorie chinuita...

Heh, mai bine chinuita, dar macar meritata.

ducus
6th March 2009, 23:06
Care-i faza cu suspendarea lui Maftei pentru meciul cu CFR dupa 7 cartonase galbene? De ce lui Constantin i se aplica suspendarea dupa 4 cartonase iar lui Maftei dupa 7? Nu ar fi trebuit dupa al 8-lea cartonas (adica 4+4)?

kain
6th March 2009, 23:07
Care-i faza cu suspendarea lui Maftei pentru meciul cu CFR dupa 7 cartonase galbene? De ce lui Constantin i se aplica suspendarea dupa 4 cartonase iar lui Maftei dupa 7? Nu ar fi trebuit dupa al 8-lea cartonas (adica 4+4)?

Marius Constantin a luat rosu :rosu:


Frumos meci :)
si meritata victorie pentru Rapid per total. Frumoasa si atmosfera din tribune :)

Imi pare bine ca ai parerea asta, esti obiectiva ;)

YoYoyOi
6th March 2009, 23:08
Frumos meci :)
si meritata victorie pentru Rapid per total. Frumoasa si atmosfera din tribune :)

delaparis
6th March 2009, 23:19
Kain ii raspunde lui Yoyo inainte ca ea sa posteze ... :groggy::o:


:happy

kain
6th March 2009, 23:20
Kain ii raspunde lui Yoyo inainte ca ea sa posteze ... :groggy::o:


:happy

Am dat cu edit :happy

Aurel.D
6th March 2009, 23:34
Rapidul a jucat destul de deschis, asa cum ma asteptam si are mari sanse sa faca un retur foarte bun. Sa vedem daca va evita oscilatiile din tur! Alibaba ala, a fost pe teren? Ca la aroganta si vorbe goale nu ne intrece nimeni!! :rosu: De aia exista la noi atatia jucatori nascuti talent si morti (sportiv) speranta!

ultra
6th March 2009, 23:37
Avem echipa, nu ne este frica, sa-ti dam la **** Mitica de la Liga !

delaparis
6th March 2009, 23:41
Ultra felicitari pentru victorie azi ... dar sa asteptam un pic sa vedem daca aveti echipa :cool:

Datenshi
6th March 2009, 23:49
Ce victorie chinuita...

Adevarul e ca Dinamo jucand 10 contra 11 ar fi avut vreo 30 de ocazii, din care fructificau cel putin 5.

Eu sunt multumit de atitudinea din a doua repriza, sincer eram multumit si cu un egal cand am auzit de eliminarea *******ului de Constantin. Djalovic a jucat extraordinar, iar Alibec poate declara ca Maftei i-a ridiculizat in seara asta.

De tragerile de timp de pana la 1-0 nu mai vorbesc, e prea jenant.

LE: inca ceva. Seara asta nu a facut decat sa-mi intareasca convingerea ca fara Boya in tur am fi avut mult mai multe puncte acum.

YoNuTzz
6th March 2009, 23:58
mda...era de asteptat ca rapidul sa invinga

ultra
7th March 2009, 00:21
Ultra felicitari pentru victorie azi ... dar sa asteptam un pic sa vedem daca aveti echipa :cool:

Mersi.Avem echipa, nu pile la Liga.O sa ni se taie "macaroana" in curand.Asa e in Romania.

Tyler Durden
7th March 2009, 01:08
Marele Rapid va marsalui spre titlu !

Uite un tip realist! :D

delaparis
7th March 2009, 01:14
jos a ajuns thread'ul asta :D

Tyler Durden
7th March 2009, 01:18
Da, a ajuns jos daca pana si tu ai ajuns sa postezi pe el. :D

samar
7th March 2009, 01:27
Bumbescule...dove sei?vino-n-coace sa mai auzi tonalitatea aia care-ti place mai ales ca dorinta ti-a fost indeplinita si curca a fost la datorie (el stie de ce)..:D
HUUUUUUUUUUUUUOOOOOOOOOOOOOOO :drak:

delaparis
7th March 2009, 01:27
Des eu incerc sa-l ridic in felicitari cantitative :D ...

Nu am vazut meciul si chiar am ciuda deoarece Rapid propune joc interesant de obicei contra Farului an de an ...

dannyreddog
7th March 2009, 02:26
Vad ca inceputul asta de retur a adus destule meciuri,din punct de vedere calitativ,peste media campionatului,lucru confirmat si in meciul din aceasta seara...Rapidul s-a impus greu dar meritat jucand mai bine dupa ce a evoluat mai mult de o repriza cu un om mai putin..ce mai! a inceput sa devina o placere sa urmaresti un meci de liga 1 :D

six
7th March 2009, 08:30
am zis 1 :) felicitari Rapid ;)

Ferko
7th March 2009, 10:28
Victorie meritata chiar si in 10.

Charon
7th March 2009, 10:56
daca reusim cu apararea pe butuci, sa scoatem un rezultat pozitiv la CFR ,locul in Europa este in proportie foarte mare asigurat!
la "realismul" lui Nico voi ajunge daca batem Dinamo si Poli in etapele 22-23!:D

Bumbescu
7th March 2009, 11:31
Ha ha, ce au ajuns sa viseze rapizii:happy:
Fratilor, in prima repriza nici macar nu ati intrat in careul advers iar in a doua in afara de gol ati mai avut o singura ocazie la un sut al lui Djalovici. Nu zic, ati luptat in a doua repriza si e posibil sa fi meritat victoria(un mic amendament la faultul din ultimul minut), insa Farul e o echipa jalnica, sau au un antrenor jalnic, este inadmisibil sa joci asa cu un om in plus.

manai
7th March 2009, 11:33
Blat Made In Romania.Sponsor:Cfr Cluj......

samar
7th March 2009, 11:47
Ha ha, ce au ajuns sa viseze rapizii:happy:
Fratilor, in prima repriza nici macar nu ati intrat in careul advers iar in a doua in afara de gol ati mai avut o singura ocazie la un sut al lui Djalovici. Nu zic, ati luptat in a doua repriza si e posibil sa fi meritat victoria(un mic amendament la faultul din ultimul minut), insa Farul e o echipa jalnica, sau au un antrenor jalnic, este inadmisibil sa joci asa cu un om in plus.

Este foarte usor sa diminuezi din meritele Rapiduletzului dar nu stiu pe ce te bazezi cand faci astfel de afirmatii...Apropo..steaua de cand n-a mai castigat?:Dsau gloria buzau este o echipa mai putin jalnica decat farul?!!
In concluzie,victorie absolut meritata a giulestenilor si seria comentariilor absurde dinspre ghencea continua:yeah:

Tyler Durden
7th March 2009, 11:49
Blat Made In Romania.Sponsor:Cfr Cluj......

Asta e in delirium tremens.:happy

Bumbescu
7th March 2009, 11:50
Eu chiar am fost ok in comentarii, ba am spus chiar ca poate ati meritat victoria pt repriza a doua....sunt unii care vorbesc chiar de blat.....si daca ne gandim ca abulicii constanteni nici macar nu au protestat la faultul destul de clar din ultimul minut, s-ar putea sa aiba chiar dreptate.....

Tyler Durden
7th March 2009, 11:52
Bumbescule, uneori semeni cu Duba...:D

Bumbescu
7th March 2009, 12:02
In ziua de azi Duba pare mai realist decat Nico ala al vostru....auzi titlu....:happy:
p.s. Tine minte ce-ti spun: maimuta aia din poarta voastra , in maximum 7 etape va fi fugarit printre sine de catre corsicanu si ai lui....

Tyler Durden
7th March 2009, 12:07
Exact...Duba este reprezentantul scolii realismului-fantastic.:D

Cristy RVD
7th March 2009, 12:07
11 meciuri la rand fara infrangere, cam mult pt. o echipa in faliment, nu ?

Vladek
7th March 2009, 12:09
Felicitari Rapidului - fie si numai pentru ambitie. In 10 oameni de camp, 90% din echipele din liga lui Mitica ar fi "acuzat socul", adica s-ar fi bagat cu fundul in poarta. Infrangerea Farului e perfect explicabila, in conditiile in care tactica standard a majoritatii echipelor la noi e "curul in poarta" - nu mai stii sa joci si altceva. Chiar si cand ai om in plus pe teren.

Datenshi
7th March 2009, 12:10
Andrade e un tip sufletist, dar ca portar e ok si atat. Parerea mea e ca el si Lazar vor fi verigile slabe in acest retur.

Totusi, i-am dominat categoric in 10 oameni. Iar cei care acuza voalat de lucruri dubioase, ar trebui sa urmareasca de cate ori s-au tavalit constantenii pe jos pana la 0-0 si cate minute ii lua lui Curca sa degajeze. La 1-0, acestea au disparut ca prin farmec.

Si da, daca am avea antrenor am putea sa ne batem inca la titlu.

Bumbescu
7th March 2009, 12:13
Mie Lazar mi se pare cel mai valoros din lotul vostru, dar in fine.....

YoYoyOi
7th March 2009, 12:15
Nici Dobroiu nu e de ignorat :rolleyes:

iar Alibec de la Farul chiar ar putea deveni cineva daca se tine de treaba

Datenshi
7th March 2009, 12:15
Pai n-am zis ca Lazar n-are valoare. E apatic insa, nu prea mai recupereaza, tine mingea prea mult, ii e frica sa traga... Ma rog, e o umbra a lui Lazar din sezoanele trecute, eu sper sa se trezeasca.

Bumbescu
7th March 2009, 12:16
Alibec e cam zevzec.....nu cred ca ion marin il poate modela...

YoYoyOi
7th March 2009, 12:17
nici eu nu cred, Bumbicel, dar cu un alt antrenor ar putea ajunge mare... de la Farul e greu sa ajungi mare... e prea greu nisipul din ghete :D

Brain-dead
7th March 2009, 12:17
Mie Lazar mi se pare cel mai valoros din lotul vostru, dar in fine.....

Me 2..

Un meci castigat in 10 oameni e ceva..

kain
7th March 2009, 12:18
Lazar e unul din cei mai valorosi jucatori de la Rapid, ca nu e in forma momentan asta-i altceva..

Nu cred ca antrenorul este problema in situatia de fata..

Daca am mai fi avut 2 atacanti bunicei si 1 fundas central gen Fernandes, deabia atunci ne-am fi putut bate la titlu :P

Datenshi
7th March 2009, 13:15
Adica Djalovic nu ti s-a parut ca e atacant sau ce? In plus, Dobroiu nu a avut prea multe mingi care sa-i puna in valoare viteza, dar eu am incredere in el. Atata timp cat am scapat de indolentul si ineficientul Boya, eu cred ca atacul va incepe sa mearga din ce in ce mai bine.

kain
7th March 2009, 13:27
Adica Djalovic nu ti s-a parut ca e atacant sau ce? In plus, Dobroiu nu a avut prea multe mingi care sa-i puna in valoare viteza, dar eu am incredere in el. Atata timp cat am scapat de indolentul si ineficientul Boya, eu cred ca atacul va incepe sa mearga din ce in ce mai bine.

Djalovic mi-a placut, Dobroiu are talent dar ii lipseste experienta. Dar eu spuneam de inca 2 atacanti pentru a face rocada, pentru a odihni atacul. Djalovic si Dobroiu nu vor juca la infinit, o sa oboseasca si ei. Si in legatura cu fundasul, in locul lui Marius Constantin poate sa vina oricine, numai el sa nu mai fie, cel mai idiot fotbalist din Liga I :cry:

Sezione
7th March 2009, 15:46
Bravo Rapid... sper sa luati voi titlul ..si nu hotii aia ORDINARI de la minister

danny del corco
7th March 2009, 16:01
Sa dam cezarului ce este al cezarului. Felicitari Rapid. Meci bun, v-ati dorit, si a-ti meritat mai mult victoria. Farul va creste, sunt sperante, poate gasim si ... un antrenor.
Parerea mea.

danny del corco
7th March 2009, 16:09
nici eu nu cred, Bumbicel, dar cu un alt antrenor ar putea ajunge mare... de la Farul e greu sa ajungi mare... e prea greu nisipul din ghete :D
Mai, mai, se ajunge mare numai cu masline de oaie in ghete ???:happy:happy:happy

maxx1923
7th March 2009, 19:12
Imi place daruirea jucatorilor pe teren.Daca stelistii sau clujenii spera la titlu nu inteleg de ce nu am spera si noi.Felicitari si peluzei care nu a raspuns la provocarile celor30-40 de constanteni si le-au dat un IGNORE total.Mi-au placut cei din galeria farului care se agitau dar nu se puteau face auziti sub nicio forma.Saracii, au ragusit de pomana.Jucatorii farului or fi stiut ca au suporteri in tribuna???
FORZZA RAPID!

Cneazul
7th March 2009, 21:38
Boya nu era deloc ineficient! el castiga foarte multe baloane in zona careului advers. dobroiu are viteza, dar nu stie sa intre in joc. am mare incredere insa in pibull, cred ca daca jucam cu pitbull si djalovic in fata am face spectacol meci de meci si am avea rezultate f bune:)

Telespan
8th March 2009, 05:08
Bravo Rapid... sper sa luati voi titlul ..si nu hotii aia ORDINARI de la minister
Ai vazut meciul GAZ-DINAMO?sau BUZAU-CFR?Hotie pe fata la astea doua meciuri,cum poate sa i-a RAPID titlu?

delaoltenia
8th March 2009, 08:55
Ai vazut meciul GAZ-DINAMO?sau BUZAU-CFR?Hotie pe fata la astea doua meciuri,cum poate sa i-a RAPID titlu?

De acord cu tine domnule.:ok:

Grecu_
9th March 2009, 09:55
Bre, daca ajungem pe 1, apare si Coposu', si Taheru' si Valvisu', achita toate salariile restante, investesc (in vorbe) fiecare cate 20 milioane, iar echipa nu mai castiga un meci pana la finalul campionatului! :cry:

samar
9th March 2009, 10:05
Bre, daca ajungem pe 1, apare si Coposu', si Taheru' si Valvisu', achita toate salariile restante, investesc (in vorbe) fiecare cate 20 milioane, iar echipa nu mai castiga un meci pana la finalul campionatului! :cry:

Hai ca esti rau...La Dorna alias Valvis a fost prezent si la meciul cu Faru...ba chiar a comunicat cu galeria oaspetilor dupa terminarea partidei :D

Nightwish
9th March 2009, 10:34
Ai vazut meciul GAZ-DINAMO?sau BUZAU-CFR?Hotie pe fata la astea doua meciuri,cum poate sa i-a RAPID titlu?

1. Incearca sa scrii mai corect.
2. Ce hotie a fost la Buzau - CFR? :confused:

Grecu_
9th March 2009, 10:46
Hai ca esti rau...La Dorna alias Valvis a fost prezent si la meciul cu Faru...ba chiar a comunicat cu galeria oaspetilor dupa terminarea partidei :D

Valvisu' e fostu' LaDorna, acu' e omu' mister. Pana nu vad actiuni, nu am incredere in nimeni.

andreidaniel
9th March 2009, 22:32
Chiar daca o fac cu cateva zile intarziere vreau sa felicit jucatorii Rapidului pentru a doua victorie consecutiva din retur. La mai multe! :D

Telespan
9th March 2009, 22:47
1. Incearca sa scrii mai corect.
2. Ce hotie a fost la Buzau - CFR? :confused:

La Dany hent clar...11 metri...la ce meciuri te uiti tu?
Sau in Los-Angeles este un alt gsptv?

Nightwish
10th March 2009, 11:55
La Dany hent clar...11 metri...la ce meciuri te uiti tu?
Sau in Los-Angeles este un alt gsptv?

Arata-mi o reluare cu hentul de care zici... Arata-mi un live text de pe orice site unde zice ca a fost hent... Arata-mi un articol din vreo publicatie care sa scrie ca a fost hent.
Merci.

Grecu_
10th March 2009, 12:10
"In faza premergatoare, Dani comisese un hent in careu "

http://www.gsp.ro/index.php?section=live&etapa_id=131&meci_id=898

"24' Dani lovește mingea cu mâna în careu, dar arbitrul nu acordă penalty pentru Buzău."

http://www.prosport.ro/live/fotbal-intern/liga-1/gloria-buzau-cfr-cluj-4016772

Cu placere! :D :D :D

Nightwish
10th March 2009, 13:00
Merci :D..
Trebuie sa recunosc ca am vazut doar ultimele 15 minute din meci, restul le-am urmarit live text pe OLS, unde nu se mentioneaza absolut nimic despre incidentul respectiv. Sunt convins totusi ca e vorba de o faza discutabila, daca ar fi fost un hent clar ar fi aparut in toata media diverse titluri interesante... Pe GSPTV nu exista nici macar o reluare a acelei faze, ceea ce imi intareste convingerea... La ce presa de sport amatoare de scandaluri avem, daca chiar era un hent clar ar fi iesit un scandal de proportii...

Grecu_
10th March 2009, 13:24
Am observat ca nu se pomeneste de faza asta in absolut nici o cronica, doar pe unele live-uri. Deci, e deja clar, aveti absolut toata presa cumparata! :D :cry:

Nightwish
10th March 2009, 13:31
Pai cu guvernatorul Ardealului la club, ce vrei? :D

Sezione
10th March 2009, 15:25
Ai vazut meciul GAZ-DINAMO?sau BUZAU-CFR?Hotie pe fata la astea doua meciuri,cum poate sa i-a RAPID titlu?

Pai..sa speram ca dupa ce am scapat de plutonierul Lajos ...o sa fie altfel... mai ramine curpodean...si inca vreo 2-3...

Telespan
11th March 2009, 04:51
Pai..sa speram ca dupa ce am scapat de plutonierul Lajos ...o sa fie altfel... mai ramine curpodean...si inca vreo 2-3...
Nu cred k se vor schimba multe in fotbal ,daca dupa 20 ani de la revolutie, Romania a ramas tot k in anii '70.
Eu tot sper de vre-o 50 ani sa dispara mafia din fotbal...
.

Telespan
11th March 2009, 04:59
Merci :D..
Trebuie sa recunosc ca am vazut doar ultimele 15 minute din meci, restul le-am urmarit live text pe OLS, unde nu se mentioneaza absolut nimic despre incidentul respectiv. Sunt convins totusi ca e vorba de o faza discutabila, daca ar fi fost un hent clar ar fi aparut in toata media diverse titluri interesante... Pe GSPTV nu exista nici macar o reluare a acelei faze, ceea ce imi intareste convingerea... La ce presa de sport amatoare de scandaluri avem, daca chiar era un hent clar ar fi iesit un scandal de proportii...
Hentul lui Dany a fost shi la recursul etapei ,prospot,gsp,gsptv,sport.ro,fanatik show etc
Am crezut k vorbesc cu oameni care vad meciurile sa putem discuta...next time watch the games and after we talking about'it.

BAK
11th March 2009, 07:16
Hentul lui Dany a fost shi la recursul etapei ,prospot,gsp,gsptv,sport.ro,fanatik show etc
Am crezut k vorbesc cu oameni care vad meciurile sa putem discuta...next time watch the games and after we talking about'it.

asta e pe ungureste? ca pe engleza e gresit....

Telespan
12th March 2009, 03:00
asta e pe ungureste? ca pe engleza e gresit...[QUOTE].

Pentru tine este pe tiganeste...:DLa tine in Texas se vorbeste spaniola?
Ma faci sa cred alceva despre tine ,stiu k traiesti in USA and you know better than that

BAK
12th March 2009, 06:49
man, e gresit....after we talking about it? ce inseamna asta? slang? e pe englezo-tiganeasca?

Datenshi
12th March 2009, 08:21
Va sfatuiesc sa continuati in privat discutia lingvistica. Aici e cu meciul, alea, alea...