PDA

View Full Version : Salut



catalincatalin
1st March 2009, 01:17
Dorin,
Spune-mi ce problema ai avut cu codurile si pun pe cineva sa te contacteze.
Am comunicat oamenilor mei sa faca rubrica de sport (cu extrem de putin fotbal) care sa cuprinda golf ,polo ,yachting ,moto si competitii ecvestre (altele decat polo).Ar fi foarte important pentru noi daca ai putea sa scrii acolo.
In legatura cu prietenul tau nu am resentimente. O lamurim pe iarba.Soseaua Bucuresti -Ploiesti , km 39.Terenul "chiar " este acolo si poate fi jucat.Problema este ca nu am voie sa tund mai devreme de 20.03.2009.
Daca problema cu codurile persista , pentru o perioada putem folosi mailul .La 01 martie se incheie probele si dau drumul la capacitate maxima postului TV BizChannel.ro . Vom avea si transmisii live 3G si SAT.Cum iti pare pana acum ?Voi trimite echipe de filmare la toate competitiile de golf interne incepand cu primavara asta.

Dorin
1st March 2009, 09:42
Cred ca facem impreuna o confuzie. Ioan Simion e cel cu interesul de a face teren la Baia Mare si comentariul critic venea de la "design26 " .
Asa ca sa vorbim de altceva. Cind am scris comentariu la un articol pe bizchannel mi s-a cerut un cod automat acolo. L-am scris de mai multe ori si de fiecare data am fost refuzat ca e incorect. Asa ca am renuntat.
Cand am posibilitate as putea scrie ceva mai mult de golf . Cea mai buna zi e joia caci atunci incep turneele din fiecare saptamana. Voi puteti face corecturi si completari daca e necesar. Ma gandesc cam cum ar tebui sa scriu. Sa inteleaga oricine , chiar daca nu stiu mai nimic de golf , sau sa fie pentru cunoscatori? Probabil prima vaianta se potriveste mai bine.
Si sint link-uri cu adrese oficiale care presupun ca daca le dau pot sa fie si publicate.
Atunci, scriu aici si preluati sau aveti o adresa e mail la un redactor de sport? :yeah:

catalincatalin
2nd March 2009, 09:05
ionut.titei@bizchannel.ro

Dorin
5th March 2009, 14:29
I-am scris doua mail-uri scurte si nu primesc nici o confirmare ........

catalincatalin
5th March 2009, 22:48
Il calc in picioare imediat........................................... ................................................ac um raspunde.

catalincatalin
5th March 2009, 22:55
Dupa ce raspunde sterge te rog post-ul deoarece nu are un limbaj pentru forumul asta.Scuze.

catalincatalin
5th March 2009, 23:10
Cred ca ,desi fitele sunt la maxim,nu avem cunoscatori in golf.Trebuie sa scrii pentru incepatori.Daca ai timp sa explici despre regulile de baza,handicap,sfaturi pentru incepatori,swing,alegerea club-urilor,comportament pe un teren aglomerat etc. ar fi exceptional. Dupa ce au povestit tuturor prietenilor ce "meseriasi" jucatori sunt,nu vor avea curajul sa intrebe...
Explicatiile tale i-ar scoate...
Orice ai scrie despre echipament,sa stii ca il vor cumpara pe cel mai scump.Nu-i condamn ,deoarece si eu am facut acelasi lucru.Poate in loc de rubrica sport facem doar rubrici de golf,polo si yachting.Pentru ca lumea sa se uite, avem nevoie de stiri cu Tiger,chiar daca nu joaca.
Ex:
X a castigat turneul Y dupa un duel dificil cu Z. In timpul asta Tiger era la mall...
Cei care nu au mai jucat nu au auzit de altcineva si scopul este sa-i scoatem pe iarba.

Dorin
17th March 2009, 13:11
Am scris articole, doua au si fost publicate pe Bizchannel. Dar.... Stirile trebuie sa fie proaspete. Articolul de ieri despre turneul WGC inca nu a aparut si lumea uita.... Articolul anterior a fost corectat ulterior de mine dar a aparut totusi necorectat. Ma refer la nume care au fost scrise un pic gresit. Nu scriu direct redactorului tau ca el nu raspunde la mesajele mele cu vreo parere sau confirmare...
Dorin:yeah:

catalincatalin
18th March 2009, 10:38
Verific