PDA

View Full Version : Etapa 2: Gloria - CFR Cluj



ADelPiero
2nd August 2004, 01:55
Etapa 2: Gloria - CFR Cluj
duminică (8 august): Gloria - CFR Cluj (18.00, Telesport)
Discutii si pronosticuri despre acest meci, aici.

fia
2nd August 2004, 04:03
Bate Gloria fara probleme... Acum sunt pe ultimul loc... nu cred ca le convine :evil:

sames44jc
2nd August 2004, 04:07
nu cred
au jucat bine cu steaua dar o sa vedem ce o sa se intample

BOGGIECOOL
2nd August 2004, 10:40
Bineinteles ca bate, fara indoiala, cu siguranta!
Dau si un pronostic 3-0. /hello :ok:

g_1k
2nd August 2004, 11:17
bate CFR CLuj. 1-0 sau 2-1
au inceput cam timorati campionatu dar o sa-si revina.
in orice caz sper sa ramana in divizia A. Vom vedea in functie de cat de constanti sunt. Eu sper sa ramana in Divizia A si sa faca meciuri frumoase, mai ales cu echipele din bucale. Cat despre bistrita: aceasi echipa cu jucatori experimentati, insa fara ambitii prea mari.
La meciul acesta nu pot sa fiu, din pacate, sunt inj concediu, dar ne revedem in etapa a 3 in Gruia.
Bafta ambelor echipe in campionatul acesta si sa castige 6 puncte CFR din meciurile directe /hello

baden
2nd August 2004, 11:20
eu cred ca va fi egal !!! ... nu pot pierde ambele echipe decat stima suporterilor!

radus
2nd August 2004, 11:49
Stie cineva vreun local din Cluj &imprejurimi unde se poate viziona cu parabolica meciul Gloria-CFR de duminica (transmis de Telesport) ?
Cei de la UPC se pare ca nu intentioneaza inca sa-l bage pe cablu .....

HAI CFR !

Catalanul
2nd August 2004, 13:53
alt meci greu de pronosticat :headbang:
o vad pe cluj favorita in a castiga acest meci, dar daca gloria repeta repriza a doua facuta in ghencea...

BOGGIECOOL
3rd August 2004, 03:49
:drak: :ok: Daca Gloria pierde cu o nou promovata in etapa a 2-a, de pe ultimul loc si cu CFR atunci miroase a B. Ha Ha ati pus botu! Bate Gloria 100% si imi mentin si pronosticu' 3-0

baden
3rd August 2004, 08:39
va fi egal ... iar jocul va fi "mocirlos"

dragos_popa17
3rd August 2004, 10:06
Rezultatul va fi strans, poate chiar un egal. Sper chiar sa bata CFR-ul ca poate. Oricum, daca va reusi sa invinga, CFR-ul va avea mari sanse sa ramana in A.

Angelina Jolie
3rd August 2004, 12:09
Daca se joaca pe bune eu zic ca e deschis oricarui rezultat. Daca nu ori "bate" gloria ori va fi un egal "amical". Oricum al nostru patron a zis ca nu se va baga niciodata in aranjamente si sper sa fie asa. Numai noii intrati in fotbal care nu au de "platit polite" pot ramane curati. Eu sper sa fie cazul nostru. Numai asa se pot atrage suporterii langa CFR. Deci: FARA BLATURI! Auzi Arpi? Vezi ca tata jean poate fi foarte convingator. Nu te lasa si de-ar fi sa pierdem. ORICUM NU RETROGRADAM.

Popikaru
3rd August 2004, 14:19
parerea mea este ca gloria are o echipa mai esperimentata shi teoretic are prima shansa la victorie...insa cfr'u va juca mai inteligent ....i va lasa pe gloria sa atace mai mult shi i va prinde pe contratac....cred ca asha se va desfashura meciu..
cu toate astea eu sper sa cashtige CFR ecomax...

HAI CFR!!!!!!!

vasile314tzurka
3rd August 2004, 17:39
e cazul ca gloria sa mearga in b

TZEFERU
3rd August 2004, 19:44
E posibil ca CFR sa joace mai bine in deplasare, sa vedem ce inseamna un meci oficial intre cele doua echipe.
Daca CFR prinde o zi buna la Bistrita nu cred ca pierde. Sper ca jucatorii sa nu se piarda cu firea si sa fie eliminari. Am inceput cu destule galbene etapa trecuta.

HAI CFR!!!

BOGGIECOOL
4th August 2004, 09:08
Bah da voi chiar va-ti prostit de tot cu CFRiu asta! Nu intelegeti ca o sa bata Gloria! Sa aud comentarii daca va tine! :jerk:

fia
4th August 2004, 09:12
Dar si daca bate CFR... abia astept sa te aud eu pe tine ce comentezi :evil: De ce nu le dai sanse... Poate sunt buni... Nu degeaba au promovat din ceam mai grea serie B....

BOGGIECOOL
4th August 2004, 09:15
Dar si daca bate CFR... abia astept sa te aud eu pe tine ce comentezi :evil: De ce nu le dai sanse... Poate sunt buni... Nu degeaba au promovat din ceam mai grea serie B....
Mah nam zis ca-s rai dar Gloria e mai buna si deci... . PS: Ce cauti in Singapore? :rolleyes:

fia
4th August 2004, 09:16
Dar de unde stii cum e CFR-ul? I-ai vazut doar intr-un meci (maxim)

Offtopic.... Imi fac lucrarea de diploma...

BOGGIECOOL
4th August 2004, 09:24
CFR o sa bata doar daca vrea nea Jean :evil: , si nu cred ca o sa vrea. If you know what I mean?
Offtopic: Ce diploma?

baden
4th August 2004, 17:49
ca nea Jean joaca biiinnneeeee
Le are cu fotbalu'
Au vazut bastanii la federatie

suporter-I-S
4th August 2004, 19:15
Bate Clujul si un rol important in victorie il vor avea jucatorii care au jucat la Gloria; presimt ca daca va juca, Florin Dan va fi jucatorul meciului, cel care va decide soarta partidei.

baden
4th August 2004, 19:23
Bate Clujul si un rol important in victorie il vor avea jucatorii care au jucat la Gloria; presimt ca daca va juca, Florin Dan va fi jucatorul meciului, cel care va decide soarta partidei.
Jean "face" jocuri mai "bune" ca Florin Dan

Angelina Jolie
5th August 2004, 02:06
Da daca nu are cu cine cum dreq le va face? Tre sa aiba concursul nostru ca sa isi poata face schema cu "eu bat acasa si tu bati acasa" sau altele de acelasi gen.

BOGGIECOOL
5th August 2004, 04:12
Bah v-am mai zis ca bate Gloria si gata.

baden
5th August 2004, 07:22
Da daca nu are cu cine cum dreq le va face? Tre sa aiba concursul nostru ca sa isi poata face schema cu "eu bat acasa si tu bati acasa" sau altele de acelasi gen.
iar cfr-ul e o adunatura de sfintisori ... :)

BOGGIECOOL
6th August 2004, 04:48
Clujenilor va pierit glasul? :ciocan:

baden
6th August 2004, 12:38
Clujenilor va pierit glasul? :ciocan:
nu cred ... dar stiu ca macar egal tot scot ei la bistrita

mahsat
7th August 2004, 16:37
Clujenilor va pierit glasul? :ciocan:

Bate CFR-ul cu 2 goluri diferenta :p

rainbird77
7th August 2004, 16:54
Fara dubii,nu exista doar un singur invingator:CFR ECOMAX!!!Sper pt ca baietii au jucat timorati cu Timisoara,dar totusi au castigat,si unde este Gloria pe langa POLI.....Hai CFR!!!!Doriti un pronostic?3-1 pt CFR

mariusc
7th August 2004, 19:36
Sunda i-a batut pe Gloria cu Apulum sezonul trecut, ii va bate si cu CFR-ul :)

2 -1 sau 1- 0 pt. CFR :)

CFR! Forza CFR!

P.S.:
Nu vi se pare o nesimtire ca galeria va trebui sa-si plateasca biletele de intrare?! Credeti ca prin asta vor sa descurajeze plecarea la Bistrita a mai multor clujeni?

BOGGIECOOL
7th August 2004, 22:42
O sa-mi faca placere cand o sa va cereti scuze dupa meciul de maine. Gloria bate cu 3-0. :evil:

TZEFERU
8th August 2004, 00:08
Va fi greu la Bistrita, dar cum CFR va evolua bine in deplasare, cred ca un egal este foarte plauzibil.
Anca, Brunco, "Rooney" vor marca. Keep in touch!!

HAI CFR!!!

apparte
8th August 2004, 00:55
Dar uitati ca de la Bistrita au venit atat Anca cat si Turcu!

flpetre8
8th August 2004, 03:25
Bai boggiecool, cred ca e timpul pentru Gloria sa retrogradeze. Nu crezi? Si tata Jan sa iasa la pensie.

Angelina Jolie
8th August 2004, 04:27
Bai boggiecool, cred ca e timpul pentru Gloria sa retrogradeze. Nu crezi? Si tata Jan sa iasa la pensie.

Ar fi cazul si eu sunt de acord, cu toate ca sunt ardeleni. Is mult prea murdari ca sa merite sa mai stea in A.

cristi_bcf
8th August 2004, 18:00
Ce o sa faca Bistrita dupa meciul asta? :headbang:
Cam asta. Bate CFR-ul :ciocan:
Probabil un 2-0 pt CFR

mariusc
8th August 2004, 20:19
Ce o sa faca Bistrita dupa meciul asta? :headbang:
Cam asta. Bate CFR-ul :ciocan:
Probabil un 2-0 pt CFR

Pacat ca a fost taman pe dos :(. Au castigat bistritenii cu 2 - 0. Nu-s chiar asa de rai bistritenii pe cum credeam :P.

______________
Fair-Play, Please!

ADelPiero
9th August 2004, 01:12
un egal era mai frumos pt Cfr... :ok:

TZEFERU
9th August 2004, 01:15
Prea multe ratari, prea multe galbene. Mai e de lucru.
Urmeaza 4 meciuri grele dintre care chipurile cel cu Apullum ar fi cel mai usor.
Avem nevoie de 3 puncte din urmatoarele 4 meciuri minim.
Jucatorii au nevoie de mai multa disciplina si nu de polite de platit si orgolii.

HAI CFR!!!

ADelPiero
9th August 2004, 01:20
Urmeaza 4 meciuri grele dintre care chipurile cel cu Apullum ar fi cel mai usor.
HAI CFR!!!

nu fii asa sigur ... eu cred ca 85% ia bataie CFR`u in meciu` cu Alba Iulia ... :ok:

g_1k
9th August 2004, 08:17
nu am fost la meci si nu prea am auzit niste comentarii serioase/
ne poate face cineva o caracterizare a jocului?
preferabil, din ambele parti.

Ovy-Iasi
10th August 2004, 18:01
Slabă prestatia CFR-ului...după prima etapă credeam că vor fi revelatia turului...dar m-am inşelat amarnic...

dragos_popa17
11th August 2004, 18:40
Slabut CFR. Ma asteptam la mai mult. Se pare ca Gloria isi continua reputatia de pe teren propriu.