PDA

View Full Version : Saudită Fotbal Federatia Kuzmin sac de formare al-hilal



alhilal
28th February 2009, 14:16
Eu sunt din Arabia Saudită și vă rog, iarta greselile pentru ca am folosi Google translator ..


Uniunea și-a luat, chiar înainte de decizia de a concedia Saudită antrenor roman Kuzmin !!!!!!

După evenimentele care au fost după ce echipa sa batut (al-hilal) la al-shbab, în final, înainte de Cupa Câștigătorii

Sincer, aceasta nedreptate împotriva alhi Saudită și Federația Kuzmin, în special în ceea ce club va lua parte la campionate din Asia, după câteva zile !!

Sincer, aceasta nedreptate împotriva Crescent Saudită și Federația Kuzmin, în special în ceea ce club va lua parte la campionate din Asia, după câteva zile

http://www.youtube.com/watch?v=SX7BxEl4Xss

Al furie și a publicului în luarea deciziei de retragere și de gestionare a clubului va demisiona obiecție la această rezoluție !!!

Te iubim, Cosmin !!

Ne pare rău, această uniune avem un picior înapoi :(

-----------
ttp://www.onlinesport.ro/uploads/modules/news/45460/capture21.jpg

Sorry for the bad translation ..

Summary of the News :

"Saudi Soccer Federation sack Kuzmin ,, and the Management of al-hilal club Resign Protesting !! "

alhilal
28th February 2009, 14:18
I am from Saudi Arabia, and I wanted to see this decision unjust Feedback

Novac
28th February 2009, 14:32
Dar vaaaii! Parca nu ajungea criza mondiala trebuia sa se mai intample si aceasta nenorocire, parca-i blestem ... pacat mare, zau:(


Din tot textul pe mine cel mai mult m-a impresionat fraza cu piciorul inapoi :shocked: care-i crancena:lol:




Ne pare rău, această uniune avem un picior înapoi :(

alhilal
28th February 2009, 14:38
Novac

Football Association, we have failed!!

The movement did not deserve impeachment!!

=============================================

Asociatia de Fotbal, noi nu au reușit!!

De circulație nu merita acuzație

Îmi pare rău pentru rău de traducere de Google

Aurel.D
28th February 2009, 14:39
It'a an obvious injustice, of course, but what happened, more exactly?

alhilal
28th February 2009, 15:14
Aurel.D

I / discarding of the shirt was worn by the players and the Crescent Club, which carries a portrait of His Royal Highness the Crown Prince.
II / refusing to go to the podium at the patron of the match award.
III / he has done to the security men despite the fact that there is coordinated in advance with the club and his determination to disobey.

The first reason is very stupid!! first he did not throw it !! ((see th video)) .. ant if he had not been forced in the shirt that is from Kuzmin rights !!

The second reason is also strange is the right, and Kuzmin was urgent because his wife was in the hospital!!

Third reason, no comment in the video I did not see Kuzmin hit or anything ..

miril
28th February 2009, 15:57
http://www.youtube.com/watch?v=jJi_ZK4WG9A

newcool
28th February 2009, 16:19
pe romaneste...Oli a demonstrat inca odata daca mai era nevoie,nivelul jalnic a tot ce inseamna caracter la oamenii de fotbal made in Romania.De necrezut cum a putut sa reactioneze astfel,nici Neaga cu mintea lui de bob de fasole nu facea asa....Pacat.:(