PDA

View Full Version : Intrebarea zilei 28.02.2009: Cine candideaza de la PSD la alegerile prezidentiale?



resita
28th February 2009, 08:59
Cine credeti ca va candida de la PSD la alegerile prezinentiale din acest an?

Celso
28th February 2009, 09:41
Sorin Oprescu:D

resita
28th February 2009, 10:12
eu cred ca Adrian Nastase :evil::evil:

Nico21
28th February 2009, 10:18
Nea Nelu mai are voie?:):):)

Lordliv
28th February 2009, 11:13
adrian nastase,spre disperarea baselului...

Balaci
28th February 2009, 11:25
Geoana

rob_din
28th February 2009, 11:51
Daca partidul nu-i e inca vandut complet lui Basescu Nastase. Orice alta varianta e blat cu marinarul de doi bani

resita
28th February 2009, 12:22
nea nelu inca mai afre un cuvant de spus in PSD si mai mult ca sigur ca grupul sau va avea castig de cauza sau daca nu vom asista la o spargere a partidului.

Lordliv
28th February 2009, 13:11
nea nelu inca mai afre un cuvant de spus in PSD si mai mult ca sigur ca grupul sau va avea castig de cauza sau daca nu vom asista la o spargere a partidului.

saptamana viitoare este decisiva in ceea ce priveste actuala alianta!
nastase deja cere iesirea psd-ului de la guvernare,iar in cazul in care isi va pierde imunitatea parlamentara vor iesi la suprafata si multe dosare pediste care stau la dospit!
santajul este in floare!:drak:

Grinco
28th February 2009, 14:05
Vanghelie, Sa fie o tiganeala completa in campanie:D

Bancaru
28th February 2009, 15:34
Alegeri prezinentiale?
Cred ca se fac eforturi sa nu "catindeze" Nastase. Geoana pierde sigur. Oprescu nu are ce cauta. Nastase spunea miercuri la RTV ca trebuie ca PSD sa caute un candidat care sa ia si voturile PNL. Se referea in turul 2, ma gandesc eu. Acest lucru va fi greu de crezut. Eu votez PNL dar nu votez in turul 2 candidat PSD. Sub nicio forma. Invers ar fi mai multe sanse, pentru ca mai degraba voteaza PSD pe PNL decat invers. Inca nu a aparut unul mai mitocan cu sanse egale. Iese tot Basescu si inca din prima. Mai bine asa sa nu cheltuim dublu. Da-l in ma-sa.

miril
28th February 2009, 15:38
Eu cred ca este vorba de alegerile pestilentiale, Bancaru.

Grinco
28th February 2009, 16:38
Cum a zis si Bancaru, pe Basescu il va bate, eventual, doar unul mai cocalar ca el. Oricum, presimt ca prin toamna vor fi niste dezbateri si o campanie electorala demne de Borat. Imi si imaginez ce discutii vor avea iar la TVR Basescu, Vadim, Jiji (daca mai are tupeul sa candideze), candidatul PSD (oricare va candida de acolo va fi penibil) etc. Mudava mai traieste? :D

moty
28th February 2009, 23:51
Papagalul de Geoana :)