PDA

View Full Version : Reported Post by alter ego



useroarecare
27th February 2009, 19:57
alter ego (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=46236) has reported a post.

Reason:
Același comportament de trolling, întrerupe șirul discuției. Etichetează forumiști, postează off topic.
Post: Elena Basescu - fata lu' tata? (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=2461388#post2461388)
Forum: Politica
Assigned Moderators: miril, Gabri3l

Posted by: Marker (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=30544)
Original Content:
Lasand celebrii trolli de mai sus deoparte, asteptam totusi un raspuns pertinent al Utilizatorului intrebarii de mai sus de 10 puncte.;) Asta daca este dispus sa ni-l si ofere, desigur.:ok:

J.Bond
27th February 2009, 20:13
Incredibil cum mai pozeza trollul de mai sus in victima pe aici(desi stim deja ca nu-si face decat meseria), cand tocmai el provoaca initial si face pe trollul, plus ca mai si jigneste evident partenerii de dialog asa cum se poate constata lejer:

:happy
MArkere, ești mai penibil decât am crezut vreodată. Nici nu voiam să mă duc la alegeri, dar acum special pentru tine. mă duc să votez anti PD-L și îi invit și pe ceilalți să facă același lucru.
Si asta nu e decat un exemplu de mesaj al exemplarului de mai sus care ni se pozeaza in victima pe aici.
Desigur, acum este de asteptat sa apara pe aici si ceilalti specializati pe aici in mentinera trollingului(in special Grecu sau "moderatorul" rob_din).

LE: Sper totusi ca aceia(care sunt in masura sa judece obiectiv) catre care am facut si Atentionarea respectiva pe celalalt thread administrativ sa tina cont de ea.

Grecu_
27th February 2009, 20:15
Penibil nu este jignire, penibil esti tu...

J.Bond
27th February 2009, 20:26
Ar insemna sa ma injosesc prea mult sa ma mai si cobor la nivelul unora daca as da si eu Report Posturi. Sa speram ca aceia in masura sa judece obiectiv ii va trata ca atare pe cei care jignesc sau fac trolling chiar si aici pe Administrativ.:rosu:

Spor la trolling in continuare.(chiar si aici daca vi se permite) :cya:

Novac
27th February 2009, 20:28
Bai, individul asta provoaca greata generala sau ma insel eu?

rob_din
27th February 2009, 20:28
Va rog inca o data, nu-i mai raspundeti trollului. Va consumati neuronii degeaba.

rob_din
27th February 2009, 20:29
Bai, individul asta provoaca greata generala sau ma insel eu?

Generala nu, unii supermoderatori il tin in brate ca pe un bebelus

J.Bond
27th February 2009, 20:31
Asa cum era de asteptat au aparut celebrii trolli(Novac, Grecu, Alter_ego) si "moderatorul" rob_din.:)


Deviezi discutia, mai ataci si cate un user si niciodata nu raspunzi la obiect.
Tonomat penibil de doi lei... :rosu:
Alt mesaj de troll evident al Grecului care speram sa fie tratat ca atare.:rosu:

Hai ca v-ati adunat iar aici baieti. Spor la trolling! :ok:

Noapte buna!:cya:

Grecu_
27th February 2009, 20:33
Ce ma, te-am devalorizat? :cry:

Novac
27th February 2009, 20:33
bebelus!:happy (acum plangi putin de nervi!)

rob_din
27th February 2009, 20:40
bebelus!:happy (acum plangi putin de nervi!)

Cine sa planga?

Cred ca unii supermoderatori ii si canta niste cantecele de leagan la culcare. Ceva cu Basescu in text bineinteles ca sa nu aiba cosmaruri

Sa-mi fie iertat acest OFFTOPIC dar asta e, nu ma pot abtine

Novac
27th February 2009, 20:42
impricinatul Marker, cine altcineva:D

rob_din
27th February 2009, 20:43
impricinatul Marker, cine altcineva:D

:P El plange doar cand isi vede idolul la TV, mai ceva ca la "Din dragoste" plange

Scuze din nou de acest OFFTOPIC, nu ma mai provocati:)

useroarecare
27th February 2009, 20:44
Atențiune națiune, Marker a descoperit o nouă strategie, nu mai reportează mesajele care chiourile îl denigrează, acum doar le citează în threaduri în care el e acuzat pe bună dreptate de trolling, sperând că așa va scăpa de sancțiune. Ce comportament perfid și lipsit de demnitate umană !:rosu:

rob_din
27th February 2009, 20:47
Alter nu te-ai plictisit sa dai reprturi la posturile lui Marker? Vezi ca nu se ia nici o masura.

Eu mai dau asa cate unul, mai mult din inertie

Grecu_
27th February 2009, 20:49
Bre, cu indivizi de genul eu merg pe ochi pentru ochi. Mi se pare cea mai eficienta (si amuzanta :D) metoda.

useroarecare
27th February 2009, 20:51
Nici mie nu îmi face plăcere, dar nu pot să accept un individ care face propagandă pentru care probabil e și plătit. Miril a cerut ca Marker să fie suspendat la următoarea abatere, eu cred că aceasta a venit.