PDA

View Full Version : Etapa 2: Fc Unirea - Poli Iasi



ADelPiero
2nd August 2004, 01:34
vineri (6 august): FC Unirea - Poli Iaşi (18.00, Telesport) :yeah:

MaPaX
2nd August 2004, 10:20
Degeaba ii pe TeleSport ca eu ma duc pe stadion :) :ok:
HAI UNIREA /hello

bill
2nd August 2004, 10:33
Sper sa fie cat mai multa lume pe stadion. Sa dam navala sa ocupam scaunele astea noi :D. Oare cat o fi biletul anul asta?

MaPaX
3rd August 2004, 01:59
Exact ca si anul trecut ! :ok:

mariusc
3rd August 2004, 07:39
/me se uita cu invidie la cei care vor merge pe stadion si vor vedea pt. prima oara noua fata a stadionului intr-un meci oficial

Ah, ca nu pot veni si eu pe stadion, ajung in Alba numai la meciul cu CFR-ul cred :((

Sa-mi spuneti cum e atmosfera printre spectatori si in galerie si cum arata si stadionul!

HAI UNIREA!

sscalin
3rd August 2004, 13:58
Vineri ora 18
Sper sa vina lumea la stadion pentru ca echipa noastra merita incurajata dupa succesul din Regie. Ne vedem pe stadion.
HAI UNIREA!!!

bill
3rd August 2004, 14:32
Sa-mi spuneti cum e atmosfera printre spectatori si in galerie si cum arata si stadionul!

Stadionul arata bine pe dinafara si pe unde au pus scaune. Ieri cand am trecut pe acolo unele le luasera jos. Poate le fixeaza mai bine :D

spmihai
3rd August 2004, 22:44
Unele scaune le-au dat jos pentru a turna beton ca tribuna era denivelata si nu puteau prinde scaunele bine, asa ca nu cred ca acel sector va fi gata pana vineri, cand avem meciul cu Poli Iasi.

ADelPiero
5th August 2004, 16:23
ii halim cu fulgi cu tot :D
5-1 /OLE/

mariusc
6th August 2004, 18:52
Stie cineva ce se intampla in meciul de la Alba Iulia? Daca da, il rog sa scrie aici, fiindca live-ul de pe onlinesport si gsp nu merge, iar pe prosport nu actualizeaza... raman doar la http://www.livescore.com/ insa acolo vad doar scorul nu si ce se intampla :(

Deocamdata vad ca pe gsp scrie ca e 2 - 1 pt. noi, da' pe onlinesport, prosport si livescore zice 1 - 1... ?! Si prima repriza s-a incheiat....

Hai Unirea!
Edit/Delete Message

ADelPiero
6th August 2004, 20:15
Doar 2-1 !!!!!!!
Hai Unirea, Hai Unirea Haideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !
/OLE//OLE/

spmihai
6th August 2004, 20:38
A fost un meci destul de greu, ne-au condus cu 1-o printr-un gol ......., super, a trecut prin aparare ca prin branza. Bine ca am egalat repede si dupa aia am obtinut penalty-ul ala si s-a facut 2-1 ca de nu era bai. Am ratat totusi cam mult, puteam marca din primul minut si dupa aia in ultimele minute Mitrofan l-o sclavit pe ala si o dat pe langa, pacat, cu 3-1 aveam sanse sa fim pe locul 1, dar si asa se poate de face Steaua egal cu Rapid. HAI UNIREA!!!

ADelPiero
6th August 2004, 20:47
ce la limita frate... sa zica multumesc frumos ca le`am dat doar 2 :evil::evil:
cel mai tare de la Iasi a fost Adrian Cristea... ma lasat pur si simplu masca !!

bill
7th August 2004, 11:54
e bine ca am castigat desi in continuare meciurile acasa par mai grele ca cele din deplasare. poate vom sta pe primul loc dupa etapa asta

ADelPiero
8th August 2004, 17:12
daca jucam tot asa ... ii batem si pe Steaua :D