PDA

View Full Version : Liber la off-topic



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8

REMUS_GALATI
6th August 2006, 19:41
Sunt Fan Inrait Al Echipei Otelul Galati....si Am Fost Mereu Anti Bucuresti...forza Otelul

Cristian
6th August 2006, 19:47
E nou si nu stie sa foloseasca forumul.

OVIDIU 62
6th August 2006, 20:38
Si noi suntem antibucuresti dar trebuie sa ai rabdare REMUS pentru ca razboiul este lung si dificil.

starsteel
7th August 2006, 00:30
Faptul ca inca nu stie nu e nici o problema va sti, important e ca avem un nou user -fan Otelul printre noi. Bine ai venit!

Cristian
7th August 2006, 00:35
Il si trec la "haideti sa ne prezentam" ;)

starsteel
7th August 2006, 00:36
Acolo te prezinti intai ai putina rabdare.

Cristian
7th August 2006, 00:38
pai i-am scris dupa ce l-am trecut ca e dator cu o prezentare ;)

starsteel
7th August 2006, 00:42
Vezi ca intre timp am sters postarea:D lasa ca se prezinta el, intai sa afle ce e pe aici pe forum.

Cristian
7th August 2006, 00:44
ok, da mai sunt destui care-s suporteri otelari :( oare le-o fi rusine sa se prezinte ? :D

starsteel
7th August 2006, 00:45
Rabdare, normal ca suntem mai multi ajung ei si la prezentare bineinteles daca vor.

lolo_grupa_c
7th August 2006, 09:33
poate unii sunt mai rusinosi,nu??..glumeam evident,haideti ca la_ti speriat pe incepator...lasatil sa vada singur care e treaba!!ANTI BUCURESTI,asta chiar imi place...

krystin_marian
19th August 2006, 15:17
Sa Calarim Ceahlaul Si De Pe Tern Si Din Tribuna

OVIDIU 62
22nd August 2006, 09:00
Am lipsit 2 saptamani pentru ca asa este serviciul dar inima mea este tot acolo la Galati .Sper sa incepem sa aducem puncte mai multe si sa nu mai jucam crispati.Ceea ce a fost anul trecut cu acel retur fantastic trebuie uitat cat mai repede,iar Grig cred ca trebuie sa se gandeasca in primul rand la rezultat si mai putin la spectacol.

sorin_otelarul
24th August 2006, 16:47
/OLE/ /OLE/ /OLE/ :) acuma tre sa vina meciul cu national un meci greu da cred ca dak se mobilizeaza baietzii poate aparea a 2-a victorie

SORINULTRA
29th August 2006, 16:51
ai vazut ca ai avut dreptate

OVIDIU 62
7th September 2006, 17:30
In pieptul meu bate o inima mare care se cheama OTELUL GALATI.

starsteel
9th September 2006, 13:09
Aici puteti discuta orice doriti singurul off-topic il constituie......Otelul.

lolo_grupa_c
15th September 2006, 02:05
inamicul nr.1 al galatenilor!!!!se ofera recompensa....

lolo_grupa_c
15th September 2006, 02:06
...din auzite mai vine si pe la meciurile de acasa ale otelului.....cine il toarna are 200 de mii...bani cash...raspunde la numele de SEBYO

The_Blonde
15th September 2006, 09:39
=)) moama ce fatza are =))))))))))) poate il mai prind k comenteaza k ma iau urat de el credeam si io k e si el mai smardoi da e praf.....bine de fapt fiind stelist oricum era praf

Doctor_Satan
15th September 2006, 12:19
m-am gandit sa mai intru si eu pe aici ca sa distrez moldovenii,dar ei,au sarit pe mine cu apostrofari si jigniri,sunt profund dezamagit:rosu:

Bine, hai, distreaza-ne!
Incepi cu niste tumbe sau caderi in cap?

tutye
15th September 2006, 12:23
inamicul nr.1 al galatenilor!!!!se ofera recompensa....

ce castravete!!!.....si cand ii vezi asa periculosi pe net stai si te gandesti ce bruce lee o mai fi si asta.....

bada_otelul
15th September 2006, 12:31
Bine, hai, distreaza-ne!
Incepi cu niste tumbe sau caderi in cap?

ce sa mai sara in cap ca l-a scapat maica-sa in cap cat era mic de nici nu mai stie de cate ori,nu se vede.sunt curios daca il vede cineva si-l raporteaza lui lolo mai vrea si bani,eu cred ca bucuria de a-l vedea pe latrau batut mar merita eventual o donatie la lolo:evil:

bada_otelul
15th September 2006, 12:33
si inca una....

am luat poza i-am dat crop sa se vada numai partea cu mori t....e si am pus la avatar pe mess:yeah:

Hard
15th September 2006, 12:40
am luat poza i-am dat crop sa se vada numai partea cu mori t....e si am pus la avatar pe mess:yeah:

wow meseriasule ! :happy

:pace:

WOLF_ULTRAS
15th September 2006, 13:53
wow meseriasule ! :happy

:pace:

P*******........esti mai ceva ca un t**** asa vb ma tu ccu fetele terminatule.......Si cand vei fi prins si batut nici pe net nu o sa mai intri.......spurcatule :no: :no: :no:

Triphat
15th September 2006, 14:06
Bai ce-aveti cu seby ca ma bag in voi imediat :D

mijto poze cu galeria.

lolo... tare tricou!

Doctor_Satan
15th September 2006, 14:21
Bai ce-aveti cu seby ca ma bag in voi imediat :D

mijto poze cu galeria.

lolo... tare tricou!

Cum ce avem cu el?
Nu vezi cum vorbeste cu suporterita noastra?
I-as fi zi si eu cateva, dar Wolf_Ultras a zis cam tot ce era de zis la adresa lui!
Pun pariu ca l-a si raportat pe Wolf sa-i umfle un avertisment! :ciocan:
In plus, daca intri p-aici si te iei de ai nostri, intri pe riscul tau, asa ca nu-i mai lua tu apararea, ca ne luam si de tine!
Fantezistu asta vine numai sa ne streseze si sa ne provoace si daca il prinde careva pe strada, o sa-si primeasca si rasplata!

Doctor_Satan
15th September 2006, 14:23
ce sa mai sara in cap ca l-a scapat maica-sa in cap cat era mic de nici nu mai stie de cate ori,nu se vede.sunt curios daca il vede cineva si-l raporteaza lui lolo mai vrea si bani,eu cred ca bucuria de a-l vedea pe latrau batut mar merita eventual o donatie la lolo:evil:

Nu mai, omu vrea sa ne distreze si eu i-am zis cu ce sa-nceapa!
Dar am scris inainte sa ma uit la poza cu fata lui, ca atunci ii ziceam doar sa zambeasca! :evil:

Doctor_Satan
15th September 2006, 14:26
Apropo, Seby!
La semnatura ar trebui sa spui ca le multumiti sclavilor!

Triphat
15th September 2006, 14:44
In plus, daca intri p-aici si te iei de ai nostri, intri pe riscul tau, asa ca nu-i mai lua tu apararea, ca ne luam si de tine!
Fantezistu asta vine numai sa ne streseze si sa ne provoace si daca il prinde careva pe strada, o sa-si primeasca si rasplata!

Wow, va luati de mine ? haha, vreti poza cu mine sa ma cautati ? Locatie ceva ? Cine dracu sa se ia de mine ma ?! :D Ce caterinca in tine satan....

Cristian
15th September 2006, 14:51
Triphat daca nu ai ceva interesant de zis nu te baga, stai deoparte. Calm down.

Triphat
15th September 2006, 15:04
Adica eu zic ceva in gluma si satan ala imi zice ca se ia de mine ?

Cristian
15th September 2006, 15:07
Omule cu tastatura nu ti-a rupt dintii, ce te simti asa de amenintat ??? Cati m-au amenintat pe mine, da tu crezi ca eu bag in seama toate copilariile astea ??? Salut

Triphat
15th September 2006, 15:44
Ma bucur ca recunosti si tu ca sunt copilarii ;)

Cristian
15th September 2006, 16:10
Pai asta nu eu ar trebui sa o recunosc, tu ar trebui sa-ti dai seama .

Jerry20cm
15th September 2006, 16:19
pot vorbi despre revolutia din 1989? :ras-plans: :D

starsteel
15th September 2006, 16:22
Ai ma Jerry stiu ca esti tanar dar cine ti-a spus ca a fost revolutie te-a mintit. Deci poti sa discuti despre orice in mod sigur cu cm tai esti un subiect interesant mai ales pt........:D
Singura problema e ca esti stelist dar noroc ca ai pile la moderatorul threadului.;)

Jerry20cm
15th September 2006, 16:25
gata ,gata, am inteles , off-topic intre otelari :ok:

Aurel.D
15th September 2006, 16:27
Doamne, nu sunteti zadraveni fratilor!!:happy Sunteti de toata coma!!
Am ras cu lacrimi la posturile de pe pagina 1!!:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Vorba aceea din armata: "Continuati, continuati...":D

Doctor_Satan
15th September 2006, 16:28
Mai Triphat! Eu iti spuneam sa nu iei apararea unui om ca SebyO, ca poate credem ca si tu esti ca si el!
El ne jigneste si ne provoaca pe unde are ocazia, asa ca-si merita o paruiala!
Tu nu-i lua apararea, ca si-a facut-o cu mana lui!

starsteel
15th September 2006, 16:28
gata ,gata, am inteles , off-topic intre otelari :ok:

Esti invitatul meu poate te accepta macar otelarele.
Si dinamovistii sunt bineveniti e off-topic pt. toti suporterii care nu zic nimic rau de Otelul atunci consider off-topic la threadul off-topic.:D

starsteel
15th September 2006, 16:50
Faceam si eu putina atmosfera pe aici cred ca mai mult ma incurajam urmeaza sa plec la dentist. Episodul 3 din thrillerul "Durerea", daca dau coltul sa aduceti si voi o floare las in testament sa-mi treaca pe cruce starsteel, o gasesc galatenii la Eternitatea.

The_Blonde
15th September 2006, 17:34
ai ma starsteel ...nu mai sunt locuri de veci la eternitatea ....cat despre "minunatele" cuvinte ale lui sebyO nu am ce sa comentezx atitutidine tipica de loser .... si am incheait subiectul referitor la el ...........

STEEL
15th September 2006, 17:41
inamicul nr.1 al galatenilor!!!!se ofera recompensa....

Doamne ce fatza de mascarici are.Priviti zmeul-zmeilor de tastiera ce mecla de ratalau are:happy
http://img75.imageshack.us/img75/197/dscn0365er6.th.jpg (http://img75.imageshack.us/my.php?image=dscn0365er6.jpg)
Inca una,distrati-va,amuzati-va ca este loc cat casa:ras-plans:
http://img236.imageshack.us/img236/342/sel11km7.th.jpg (http://img236.imageshack.us/my.php?image=sel11km7.jpg)
Incredibil,mai are si tupeul ordinar sa-si bage tzafarul(fatza) la sectiunea "poze cu forumisti":D.Macar daca-ti vedea-i de treaba....si nu mai enerva-i lumea pe aici. :rosu: :sneaky:

Aurel.D
15th September 2006, 17:45
Doamne fereste Starsteel!!
am eu un prieten catastrofist care vorbeste numai de pamant, tamaie, popa, ultimul drum, patrafir, mainile pe piept si alte din astea..:D

Acuma, cu dentistii astia nu se stie niciodata, dar totusi....

Steel ce ai mai, cu poza omului?:D
Ce crezi ca noi ceilalti suntem mai breji?:happy

bada_otelul
15th September 2006, 17:58
Doamne ce fatza de mascarici are.Priviti zmeul-zmeilor de tastiera ce mecla de ratalau are:happy
http://img75.imageshack.us/img75/197/dscn0365er6.th.jpg (http://img75.imageshack.us/my.php?image=dscn0365er6.jpg)
Inca una,distrati-va,amuzati-va ca este loc cat casa:ras-plans:
http://img236.imageshack.us/img236/342/sel11km7.th.jpg (http://img236.imageshack.us/my.php?image=sel11km7.jpg)
Incredibil,mai are si tupeul ordinar sa-si bage tzafarul(fatza) la sectiunea "poze cu forumisti":D.Macar daca-ti vedea-i de treaba....si nu mai enerva-i lumea pe aici. :rosu: :sneaky:

si totusi baiatul insista ca nu e el in poza inseamna ca e "prietena/concubina" lui,altcineva nu are cine sa fie:evil:

starsteel
15th September 2006, 19:13
Gata m-am intors de la dentist sunt viu de data asta totul a fost perfect sper ca nu postez pe OLS-ul de.....sus, din rai evident.
Seby a facut o gafa mai mare decat el cu pozele astea sigur regreta acum, asta e, greseala costa. Sorry for you!

lolo_grupa_c
15th September 2006, 19:40
nu cred ca a facut nici o greseala...mai degraba a vrut sa_si faca reclama..
in orice caz nu cred ca violenta e varianta cea mai buna...omul deja a murit de frica,nu seby?

starsteel
15th September 2006, 19:43
Atunci pun si eu o poza de-a mea daca e vorba de reclama. Sunteti de acord?

lolo_grupa_c
15th September 2006, 19:45
baga

starsteel
15th September 2006, 19:47
De pe stadionul Otelul bineinteles. Vineeee!

lolo_grupa_c
15th September 2006, 19:56
da bravo ma!!!dupa mine asta inseamna lasitate
ce se intampla daca te vedem cu adevarat?
crezi ca sar intampla ceva??io unul nu cred...

lolo_grupa_c
15th September 2006, 19:57
scuza_ma daca am vb. asa ...esti mai in varsta si ar trebui sa te respect....macar pt. simplul fapt ca suntem forumisti si oameni,...
...l;a faza cu steaua mai discutam...

starsteel
15th September 2006, 20:02
La faza cu Steaua? ............nu am inteles. Gata am inteles e vorba de respect. Stiti foarte bine ca sunt trup si suflet pt. cele 2 echipe, asta e, spun exact ceea ce simt.

lolo_grupa_c
15th September 2006, 20:08
adica mai pe inteles:din moment ce sunt mai mic ca tine,la varsta ma refer,cei 7 ani de acasa imi spune sa vb. frumos cu tine,sa nu fiu magar(asta pentru faptul ca suntem forumisti sau oameni in general) si asta am sa fac
...dar pt. faptul ca tii cu steaua,si din greseala as intra pe alt forum unde sunt stelisti as uita de cei 7 ani de acasa....bineintel;es asta e parerea mea(buna sau rea este a mea)

lolo_grupa_c
15th September 2006, 20:20
Bai ce-aveti cu seby ca ma bag in voi imediat :D

mijto poze cu galeria.

lolo... tare tricou!

... tricoul sa nascut dintro ura pe care nu cred ca ai cum sa tio imaginezi...:drak:

Hard
15th September 2006, 22:11
nu cred ca a facut nici o greseala...mai degraba a vrut sa_si faca reclama..
in orice caz nu cred ca violenta e varianta cea mai buna...omul deja a murit de frica,nu seby?

n`ai treaba:happy ,daca merg cu caligula pe cap prin oras


Doamne ce fatza de mascarici are.Priviti zmeul-zmeilor de tastiera ce mecla de ratalau are:happy
http://img75.imageshack.us/img75/197/dscn0365er6.th.jpg (http://img75.imageshack.us/my.php?image=dscn0365er6.jpg)
Inca una,distrati-va,amuzati-va ca este loc cat casa:ras-plans:
http://img236.imageshack.us/img236/342/sel11km7.th.jpg (http://img236.imageshack.us/my.php?image=sel11km7.jpg)
Incredibil,mai are si tupeul ordinar sa-si bage tzafarul(fatza) la sectiunea "poze cu forumisti":D.Macar daca-ti vedea-i de treaba....si nu mai enerva-i lumea pe aici. :rosu: :sneaky:

nu sunt eu ala coitza ,cine nu ar vrea sa aiba haine de la D&G in galati...:happy ..daca imi VEDEA-M. si nu ENERVA-M..vezi ca a inceput scoala azi copile mai treci pe la scoala ca stai cam prost cu gramatica ...


pt starsteel : ma aperi tu nu?:D

starsteel
15th September 2006, 22:26
De jigniri trebuie sa te apar chiar daca nu-ti impartasesc ideile sau macar unele din idei.

Hard
15th September 2006, 22:31
ok esti bodyguardul meu de acum :happy
uite ce funny ca sa ma dau bine pe langa moldovenii mei http://www.e-tare.ro/vezi-4-66-455-maimuta_sinucigasa.htm

starsteel
15th September 2006, 22:43
Asta daca e un apropo ai grija ca cei iritati aici nu sunt pui de tigri, unii dintre ei sunt chiar tigri adevarati. Eu sper ca ce-au postat pe prima pagina sa fie o intimidare nicidecum o posibila reactie la rautatile tale.

Hard
15th September 2006, 22:57
speri ...
nu mi-e frica am bodyguard de acu` :happy

nu sunt rautati ci adevarul PUR !!!!!

care esti ma tigru adevarat pe aici?:D

STEEL
15th September 2006, 23:00
Mda,exact cum ma asteptam:toroapa.Uite vezi ,eu nu am asa multa scoala ca tine dar nici nu am ajuns sa frec **** peste mari si tari.Cat despre faza cu copile,ai sa vezi cand cand am sa pun gheara pe tine...atunci vei realiza cat de copil sunt.
Ps:Aaa uitam ce-i mai important,te cunosc ********* deci pazeste-ti coclenderele.

starsteel
15th September 2006, 23:06
De la mistouri voi chiar vreti sa ajungeti la violente fizice? Chiar nu are rost.

STEEL
15th September 2006, 23:06
Ce spuneai?Ca nu esti tu in poze?Nu-i nimic,o sa si-o ia pe costum nevinovat *******ul care este in poza.
Te-ai mai linistit acum?

starsteel
15th September 2006, 23:09
Daca nu se opresc amenintarile inchid threadul cel putin temporar, tigrule.

Hard
15th September 2006, 23:13
cum o sa si-o ia : neveu ca la moldoveni:happy sau lupta intre smecheri el cu 4-5 baieti si tu la fel? ca ma bag si eu atunci

Cristian
15th September 2006, 23:54
:D Hai ma starsteel nu mai inchide offtopicu, lasa-l sa ne mai distram si noi, iti place tie sa spargi gasca ? :D

STEEL
16th September 2006, 00:12
cum o sa si-o ia : neveu ca la moldoveni:happy sau lupta intre smecheri el cu 4-5 baieti si tu la fel? ca ma bag si eu atunci

Ba carnatule,eu neveu nu am dat in viata mea.Stai linistit ca nu dau si fug,mai ales pe la spate.Atunci o sa te socheze doua lucruri:injoseala pe care o iei si prezenta mea.

Cristian
16th September 2006, 00:15
Gata gata ma oameni buni, aici e de offtopic intradevar, da la tine e offtopic la offtopic :D Nu e ptr amenintari deschis thread-ul asta.

Hard
16th September 2006, 00:28
Ba carnatule,eu neveu nu am dat in viata mea.Stai linistit ca nu dau si fug,mai ales pe la spate.Atunci o sa te socheze doua lucruri:injoseala pe care o iei si prezenta mea.

ora 00.25 in galati ploua cu pinguini ! copii bucurati-va ! misto offtopic aveti !:ok:

lolo_grupa_c
16th September 2006, 02:37
oki..pana acum totul a decurs conform planului.....

Dregan
16th September 2006, 03:39
Bai dati-l pe sebyo afara de pe topic ca pute. Saracule cumpara-ti si tu un spray...sau macar o fatza noua...sau lasa...cu fatza se rezolva daca te prind otelarii.

bada_otelul
16th September 2006, 12:08
2 melodii speciale pt sebyo,cred ca toti suntem de acord cu ele:bloodhound gang - i hope you die si godsmack - i fucking hate you.atentie melodiile astea chiar exista pt cunoscatori,asa ca nu-mi stergeti postul aiurea

Hard
16th September 2006, 13:57
pt bada_otelul am o melodie speciala,cred ca sunteti de acord cu ea : mihai constantinescu - iubiti si cainii vagabonzi ! atentie melodia asta chiar e facuta pentru el ! lasati-i va rog posturile,ca e si el ceva.

Cristian
16th September 2006, 14:22
Aia e ptr dinamo :D:D:D

WOLF_ULTRAS
16th September 2006, 19:03
pt bada_otelul am o melodie speciala,cred ca sunteti de acord cu ea : mihai constantinescu - iubiti si cainii vagabonzi ! atentie melodia asta chiar e facuta pentru el ! lasati-i va rog posturile,ca e si el ceva.

mars la lustruit bastone in ghencea :drak:

Cristian
16th September 2006, 20:47
De pe stadionul Otelul bineinteles. Vineeee!



Pun interpolu pe tine :D:D
Parca recunosc fatza aia pe stadion :D:D :evil:

starsteel
16th September 2006, 20:55
Cand umblam eu pe Otelul tribune nu existau mai precis gradene, gazonul se punea bucata cu bucata eu invatam in apropiere la 13, jucam in campionatul scolar pe stadionul de zgura acolo unde cu un an inainte Sc. 13 cu Vali Stefan in echipa a castigat titlul scolar pe judet iar tu Cristi erai doar intr-o faza de proiect si ala de pus in aplicare peste cativa ani.

Cristian
16th September 2006, 21:30
Si ce te-ai suparat asa ca nu inteleg, am glumit cu tine, nu am voie ? ok scuze, sterge-mi post-ul si gata

Hard
16th September 2006, 23:44
nu,doar a vrut putin sa se laude ...

starsteel
17th September 2006, 12:30
Si ce te-ai suparat asa ca nu inteleg, am glumit cu tine, nu am voie ? ok scuze, sterge-mi post-ul si gata
Asa cum tu nu ai inteles corect postarea mea tot asa nici eu nu o pot intelege pe a ta. Suparat?! Scuze?! Nici gand, ti-am relatat un moment din anii '80.
Hardliner cu ce sa ma laud? Ca m-am nascut in '67, sincer as fi vrut sa ma nasc in 2100.

bada_otelul
17th September 2006, 12:55
pt bada_otelul am o melodie speciala,cred ca sunteti de acord cu ea : mihai constantinescu - iubiti si cainii vagabonzi ! atentie melodia asta chiar e facuta pentru el ! lasati-i va rog posturile,ca e si el ceva.

vezi ca n-ai nimerit-o,melodia de care zici tu se refera strict la patrupede.
apropo de semnatura ta,vrei sa zici ca latraii din brigada galati,mari fani ai stelei,sunt inferiori chiar si prostituatelor?sincer te cred ca sunt,nu stiuy cum sunt prostituatele dar stiu cum sunt aia ca voi,si nu cred ca exista fiinte mai josnice ca voi:rosu:

starsteel
17th September 2006, 13:44
Daca nu ma insel Hardliner remarca din semnatura cu "tari in gura.." se refera la fanii galateni. Astept confirmarea sa vad daca mai dau vreun cartonas mai ales ca celalalt a fost incasat pe Suporter Steaua.
Bada_otelul eu ti-am editat ceva din semnatura pasajul referitor la iq, e mai bine asa.

Cristian
17th September 2006, 13:48
Mai avem putin si ne apropiem de postarea cu numaru 2000 ;)
Forza Otelul

Hard
17th September 2006, 21:24
Daca nu ma insel Hardliner remarca din semnatura cu "tari in gura.." se refera la fanii galateni. Astept confirmarea sa vad daca mai dau vreun cartonas mai ales ca celalalt a fost incasat pe Suporter Steaua.
Bada_otelul eu ti-am editat ceva din semnatura pasajul referitor la iq, e mai bine asa.

incet incet ajungi si tu un pui de inter:D,stii tu la ce ma refer...
de ce ai fi vrut sa te fi nascut in 2100?esti prea inteligent pt epoca noastra?cine stie unde daca mai exista otelul in 2100...in leg cu Steaua,chiar daca nu e locul bun sa intreb asta,dar fiindca doar aici e offtopic:din ce grup de stelisti faci parte?iti zic eu,dar ma aleg cu alte 2 puncte de jigniri usoare,asa ca mai bine tac .

lolo_grupa_c
17th September 2006, 22:08
incet incet ajungi si tu un pui de inter:D,stii tu la ce ma refer...
de ce ai fi vrut sa te fi nascut in 2100?esti prea inteligent pt epoca noastra?cine stie unde daca mai exista otelul in 2100...in leg cu Steaua,chiar daca nu e locul bun sa intreb asta,dar fiindca doar aici e offtopic:din ce grup de stelisti faci parte?iti zic eu,dar ma aleg cu alte 2 puncte de jigniri usoare,asa ca mai bine tac .

mai baiatule eu iti zic sa vorbesti frumos ca baietii sau pus pe tine,si nu stiu cum o mai scoti
...in rest tare de tot acest off topic :ras-plans:

The_Blonde
18th September 2006, 13:50
opa s-a schimbat seby0 in hardliner ....de care liner esti ma?de ochi sau de buze?:lol:

starsteel
18th September 2006, 16:49
...de ce ai fi vrut sa te fi nascut in 2100?esti prea inteligent pt epoca noastra?.....
Pe zi ce trece te dovedesti tot mai modest si ce m-am mirat cand ai mentionat caligula in loc de cagula. As fi vrut sa ma nasc in 2100 ca sa beneficiez de cuceririle tehnologice din sec.22. Mai clar nu as fi vrut sa ma nasc in 1500 pt. ca nu as fi avut masina, TV, PC, net sa te citesc pe tine, etc. Clar nu?
P.S. Nu mai spune la nimeni ca esti galatean............si nici stelist. Sssssttttt!

Hard
18th September 2006, 22:34
nu mai zic ma la nimeni ca nu e asa mare chestie sa spui ca esti galatean,conteaza ca esti roman! cei din 2100 vor rade de noi si cuceririle noastre tehnologice,stai calm!
daca te nasteai in 1500 nu pierdeai o gramada de timp cu forumul asta,nu aveai masina ceea ce inseamna ca dadeai burta jos mergand in fiecare si la muncile campului,cred ca aveai o viata mai palpitanta nu crezi?

pt fata de mai sus : liner de subliniat draga!

lolo_grupa_c
19th September 2006, 01:43
bai fratilor!!!aici trebuia sa vedem cum il turnam pe baiatu' asta si alte lucruri,de ce schimbati subiectul ca mie unul imi placea la nebunie

Dregan
19th September 2006, 03:30
bai fratilor!!!aici trebuia sa vedem cum il turnam pe baiatu' asta si alte lucruri,de ce schimbati subiectul ca mie unul imi placea la nebunie

Pai nu vezi ca isi sterge urmele...si-a schimbat nick-ul, si-a schimbat fatza, in curand isi va schimba si sexul

The_Blonde
19th September 2006, 09:40
loooooooooooooooooool ce tare ai fost dregan.....stai asa ca acu se crede liner de subliniat :lol: deci e praf....

Hard
19th September 2006, 09:55
dregan: baiatule, ai un complex din cate observin legatura cu wc-urile din anglia.te cred ca ai da orice sa poti face si tu ceea ce crezi ca fac,insa mai tre sa astepti nitel pana intram in UE.

pt fata de mai sus:daca erai inteligenta te uitai pe un dictionar ceva sau mai intrebai si pe altii ce inseamna,dar...

pt lolo:incet incet va torn eu sau baietii mei din galati:...urmatorul e cineva care incepe cu d:D ,ceilalti sa astepte la rand va rog

lolo_grupa_c
19th September 2006, 10:04
pt.hardliner:sper sa ma ocolesti,atunci cand baietii tai or sa ne caute ....eu unul nu am facut nimic,sa moara mama....lol lol lol =)) =))

Doctor_Satan
19th September 2006, 10:31
Asa aveam eu un coleg in liceu! Ne tot ameninta pe mine si pe cativa ca vine cu prietenii lui arabi si ne bat!
Asta pana i-am ars vreo doua palme!
Ce zici, Seby? Iti trimiti si tu baietasii? Ce-s aia arabi sau talibani?
Baga mare cu laude si amenintari, ca asa se face prin Micro 39-40! Sau Traian?

Cristian
19th September 2006, 11:19
Hardliner ce-ti tot schimbi echipa favorita ? Parca era Prefabricate modelu...

The_Blonde
19th September 2006, 11:21
Mai desteptule cum iti permiti tu sa ma faci proasta?in caz ca mintea ta aia bolnava nu stie liner se numeste in engleza creionul deochi si ala de bize ...al draq ce esti mai zici k stai si in anglia .... trecand peste acest amanunt total neinteresant cu prvire las nickul tau .... te rog foarte mult sa itimasori cuvintele in caz ca nu ai observat esti o kterink de om sau nu observi ca esti luat drept clovnul forumului si nu doar de galateni ....am mai vazut si alte natii de suporteri kre te faceau d kko...asa K GURA MIK!!!

starsteel
19th September 2006, 13:55
Astazi avem ceva de sarbatorit,
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=808156#post808156

Doctor_Satan
19th September 2006, 14:03
Astazi avem ceva de sarbatorit,
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=808156#post808156

Si cine da de baut? Cred ca unul dintre voi, astia mai vechi, ca voi ati dus greul!
S-o tinem tot asa!

Cristian
19th September 2006, 14:16
Mai desteptule cum iti permiti tu sa ma faci proasta?in caz ca mintea ta aia bolnava nu stie liner se numeste in engleza creionul deochi si ala de bize ...al draq ce esti mai zici k stai si in anglia .... trecand peste acest amanunt total neinteresant cu prvire las nickul tau .... te rog foarte mult sa itimasori cuvintele in caz ca nu ai observat esti o kterink de om sau nu observi ca esti luat drept clovnul forumului si nu doar de galateni ....am mai vazut si alte natii de suporteri kre te faceau d kko...asa K GURA MIK!!!

Nu-ti pune mintea cu un intortocheat. Asa e el.

Cristian
19th September 2006, 14:17
Si cine da de baut? Cred ca unul dintre voi, astia mai vechi, ca voi ati dus greul!
S-o tinem tot asa!

De obicei cine intreaba da si de baut :D:D:D:D

starsteel
19th September 2006, 14:45
Si cine da de baut? Cred ca unul dintre voi, astia mai vechi, ca voi ati dus greul!
S-o tinem tot asa!
Doctor Satan iti multumim ca te-ai oferit sa ne dai de baut tu esti vechi aici din 2004 noi astia de anul asta suntem cu primitul.:yeah: :bere:

Cristian
19th September 2006, 14:57
Doctor Satan iti multumim ca te-ai oferit sa ne dai de baut tu esti vechi aici din 2004 noi astia de anul asta suntem cu primitul.:yeah: :bere:

:bere: noroc starsteel :D
:bere: noroc Doctor Satan :D, esti norocos, ne dai de beut :D

Doctor_Satan
19th September 2006, 16:39
Eu si gura mea sparta!
Dau de baut cand vin prin Galati!

Hard
19th September 2006, 22:42
pt satan: esti tare in gura acolo departe,la tg mures,unde nu sunt talibani si arabi,dar nu-i nimic am niste prieteni unguri care urasc la culme moldovenii:happy

pt fata de mai sus:daca taceai..... daca erai isteata te uitai pana acum pe un dictionar,chiar si dupa ce ti-am atras atentia...oi fi eu in anglia si nu stiu engleza:happy(se poate asa ceva:happy???),dar sa nu vezi ca nick-ul meu este Hardliner si nu liner ,asta e altceva...in fine,pt tine nu conteaza prea mult asta:happy,mai mult te doare sa faci.... atac la persoana...

pt cristiangl: ar trebui sa primesti un avertisment pt ca nu ai scris corect numele echipei din judetul calarasi...da,mi-am schimbat echipa favorita precum fac 80% din galateni care devin suporterii unei echipe numai atunci cand acea echipa e pe val,asadar am sperat ca modelu va intra in prima liga,insa dupa 2 meciuri slabe am ajuns la concluzia sa devin iar stelist pt ca Steaua joaca in Champions League! multumit?:happy

STEEL
19th September 2006, 23:07
Pfooooai moama...ce miroase pe aici..:cry:
Da' tare de tot,nu gluma...:jerk:

Hard
19th September 2006, 23:13
pai daca ai aparut si tu,ai lasat boschetii de pe faleza nepaziti

Cristian
19th September 2006, 23:21
Nu am chef sa-mi stric buna-dispozitie cu unu ca tine, n-are rost, asa te-a lasat Dumnezeu nu putem sa cerem mai mult.

STEEL
19th September 2006, 23:31
pai daca ai aparut si tu,ai lasat boschetii de pe faleza nepaziti

.....ramane asa cum am stabilit.Pazeste-ti tricoul ala d&g periculos cand mai calci prin Galati....terminatule:no:

Hard
20th September 2006, 00:05
l-am facut demult cadou unui om sarac din galati intr-o actiune caritabila,acum port versace si armani...vad ca si tie ti-a cumparat mama ta oras insa te sfatuiesc sa o lasi mai moale cu amenintarile,ca doar nu mai avem 15 ani,de fapt nu pot vorbi si in numele tau....la vorbe de 2 bani nu te intrece nimeni,manca-ti-as!

Cristian
20th September 2006, 00:14
"pt cristiangl: ar trebui sa primesti un avertisment pt ca nu ai scris corect numele echipei din judetul calarasi...da,mi-am schimbat echipa favorita precum fac 80% din galateni care devin suporterii unei echipe numai atunci cand acea echipa e pe val,asadar am sperat ca modelu va intra in prima liga,insa dupa 2 meciuri slabe am ajuns la concluzia sa devin iar stelist pt ca Steaua joaca in Champions League! multumit?"


La faza asta vorbesti mult si degeaba...

Hard
20th September 2006, 00:32
da,hai sa ne dam porecle acum:happy ca nu mai stim ce sa postam pe aici

Cristian
20th September 2006, 09:17
Am postarea cu numarul 2000 pe Suporter Otelul :D trebuie sa fiu mandru :D:D

starsteel
20th September 2006, 09:24
Evident, insa trebuia sa mentionezi ca 2000 de pe Suporter Otelul ca altfel apare vreun liner sau vreun hard si iti atrage atentia ca ai aproape 1000.:D

Cristian
20th September 2006, 09:26
Am corectat.
Starsteel tu vii la meciu azi cu poli ?

starsteel
20th September 2006, 09:34
Crezi ca abonamentul l-am luat sa-l admir.

Cristian
20th September 2006, 09:35
@starsteel sa-l pui in rama :D:D

starsteel
20th September 2006, 09:37
Uite-l frumosul de el i-am facut si poza chiar il invat cu atmosfera din UCL.

Cristian
20th September 2006, 09:46
Al meu frumuselul are alta culoare :D

http://img223.imageshack.us/img223/6527/img1361fp0.th.jpg (http://img223.imageshack.us/my.php?image=img1361fp0.jpg)

starsteel
20th September 2006, 09:57
Da vad are exact culoarea care imi place mie.

Hard
20th September 2006, 11:05
vad ca te-ai adaptat usor cu samantarii de la trib 1.
poate vor reusi sa joace si otelul in CL prin 2100,dar pe abonament nu va mai scrie mittal steel ci poate gigi becali echipa 2

Cristian
20th September 2006, 11:12
Tie nu-ti mai raspund de acum, scrie Tribuna 1 da poti intra unde vrei cu abonamentu, nu stiu de ce iti dau eu tie explicatii ca esti un nimeni ptr mine.

Hard
20th September 2006, 11:24
stiu asta tinere ! am mai multe prezente pe otelul decat tine si stiu ca nu e in stare administratia clubului sa puna niste garduri despartitoare intre sectoare ca la stadioanele adevarate.in schimb,cred ca abonamentul la trib 1 e mai scump decat cel de la trib 2 :happy

Cristian
20th September 2006, 11:39
Nu cred ca ai tu mai multe prezente pe Otelul decat mine, iti spun sigur ;)
Cat despre abonamente daca nu stii despre ce e vorba mai bine taci ca nu esti in masura sa tragi tu concluzii.

Hard
20th September 2006, 12:26
asa e, un pas catre lumea buna! eliberarea de abonamente la otelul galati!

WOLF_ULTRAS
20th September 2006, 14:53
vad ca te-ai adaptat usor cu samantarii de la trib 1.
poate vor reusi sa joace si otelul in CL prin 2100,dar pe abonament nu va mai scrie mittal steel ci poate gigi becali echipa 2


Terminatule :rosu:
tu prezenta pe arena otelul ai doar cand venea oile tale cu ciobanu ala in frunte

starsteel
20th September 2006, 15:50
stiu asta tinere ! am mai multe prezente pe otelul decat tine si stiu ca nu e in stare administratia clubului sa puna niste garduri despartitoare intre sectoare ca la stadioanele adevarate.in schimb,cred ca abonamentul la trib 1 e mai scump decat cel de la trib 2 :happy

Din nou vorbeste gura cand capul nu are toate informatiile, vezi ca exista garduri despartitoare a trecut vremea cand se putea umbla dintr-o tribuna in alta. La peluza nord exista o poarta noua de acces.

The_Blonde
20th September 2006, 16:00
io cred k in loc de hrdliner ar trebui sa te numesti gik contra

Doctor_Satan
20th September 2006, 18:12
pt satan: esti tare in gura acolo departe,la tg mures,unde nu sunt talibani si arabi,dar nu-i nimic am niste prieteni unguri care urasc la culme moldovenii:happy


Iti ziceam ca am avut de a face cu alde tine, care se lauda ca-si trimit baietasii la bataie, dar n-ai prea inteles, ca esti cam greoi de felelul tau la gandire!
Oricum, la ce-ti ziceam, mi-ai dat dreptate fara sa incerc macar sa te contrazic1
Lasa fazele astea de 2 lei si nu te mai baga in seama singur!
Ai inteles, grabit?

Cristian
21st September 2006, 12:21
In curand fac 1000 de postari, si unde alt-undeva sa le fac decat pe Suporter OTELUL ? :D

The_Blonde
21st September 2006, 13:39
felicitari cristi...!!!

Cristian
21st September 2006, 13:44
:kiss: Steel_girl :D

starsteel
21st September 2006, 15:24
E liber la off-topic ma nu la pupaturi!

Cristian
21st September 2006, 15:39
Ete na, e liber la orice :D
Iata si postarea 1000

Hard
21st September 2006, 22:52
in urma unui pariu pierdut cu un dinamovist de pe acest forum,nu mai am acces la acest forum timp de 6 luni,in caz contrar tre sa-i platesc suma de 5 mil lei vechi.si cum acesti bani inseamna mult pt romania...asadar din fericire pt unii si din pacate pt altii de pe aici,nu imi veti mai vedea posturile pe aici timp de 6 luni. nu am multe de pierdut,mai ales pe aici,unde in ultima vreme si-au facut cont o carutza de pusti rasfatati.nu mai era ce a fost acum 1 an cand era interesant acest suporter otelul,cand mai aparea un post interesant marca marguise sau dr_satan.
si sa nu uitati: daca aveti 2000 de postari acum ,asta este si datorita mie,la cate prezente am semnat pe aici si la cate reply-uri :happy am primit !

starsteel
21st September 2006, 23:20
Deja se aude melodia "Don't cry for my Argentina!" din England?! decat sa stai 6 luni pe tusa mai bine decarteaza 5 mil., sa zicem ca e mult pt. Romania dar pt. New Cross-London suma e neinsemnata. Apropo ai fost la vreun meci ai lui "Spurs".

Hard
21st September 2006, 23:55
ai vreo atractie anume pt spurs ,pt ca nu sunt langa mine.dimpotriva,cred ca stadionul lor este cel mai indepartat.

starsteel
22nd September 2006, 00:08
A fost echipa mea de suflet cand eram copil, Meme era cu Inter eu cu Tottenham iar alti amici cu Ipswich, PSG etc. jucam fotbal din ala cu nasturi noi ii ziceam cutzchi.

starsteel
22nd September 2006, 00:19
Lolo esti tare la pronosticuri ai 46 puncte si esti pe pozitia 3-7, eu am 43 si sunt pe 13-23.

Hard
22nd September 2006, 00:26
si o sa patesti cum am patit si eu :happy

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 00:36
Pe pm buna poanta :nah: nu sunt fotogenic.:D

se vede ca nu ai incredere:rosu:
voiam sa vad daca te cunosc,spuneai ca ai fost prin deplasari acum 7-8 ani...personal nu am nimic cu tine...

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 00:37
Lolo esti tare la pronosticuri ai 46 puncte si esti pe pozitia 3-7, eu am 43 si sunt pe 13-23.

...poi...acolo imi e locul...pe podium:yeah:
dar stai calm ca nu ma multumesc eu cu atata:evil:

SORINULTRA
22nd September 2006, 09:20
daca a fost intradevar in deplasari il stim sigur

starsteel
22nd September 2006, 12:00
Crezi ca eu ma multumesc? sezonul trecut am prins 12 etape la pronosticuri din care 3 am iesit pe prima pozitie anul asta nu prea imi iese dar cel putin merg constant.

starsteel
22nd September 2006, 12:13
V-am spus ca ma stiti, am mers o perioada si cu autocarul inchiriat de Soimaru, altadata am jucat fotbal undeva pe un teren de 100m inainte sa ajungem la Pitesti, eram in echipa cu Gelu P. La loviturile de departajare am bagat-o la vinclu in stanga portarului. /hello Tot atunci la sfarsitul meciului m-am salutat langa autocar cu Meme si cu tatal sau.
P.S. Deja sau facut investigatii la evidenta po****tiei pt. a mi se afla numele.:headbang:

starsteel
22nd September 2006, 12:47
Pozitia galatenilor in "Clasament pronosticuri liga 1"

003-007 Lolo grupa C---- 46
013-023 Starsteel -------43
045-052 CristianGL-------40
097-111 Steel -----------36
112-121 Otelul for ever --35
122-131 Daughter ss ----34
219-225 Cap ------------20
290-300 Ovidiu62 --------10
340-367 Steelman-------- 6

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728
Daca am gresit/omis ceva semnalati si fac eu modificarile

Doctor_Satan
22nd September 2006, 12:48
Eu nu v-am spus ca ma stiti, am mers o perioada si cu autocarul inchiriat de Soimaru, altadata am jucat fotbal undeva pe un teren de 100m inainte sa ajungem la Pitesti, eram in echipa cu Gelu P. La loviturile de departajare am bagat-o la vinclu in stanga portarului. /hello Tot atunci la sfarsitul meciului m-am salutat langa autocar cu Meme si cu tatal sau.
P.S. Deja sau facut investigatii la evidenta po****tiei pt. a mi se afla numele.:headbang:

Asa ca fii baiat bun si baga-le o poza sa nu se mai chinuie atat sa te caute! :D

starsteel
22nd September 2006, 12:53
Si asa imi afla numele si adresa pana la urma cred ca o sa ma trezesc cu una facuta de ei aici pe forum.:mda:

Doctor_Satan
22nd September 2006, 12:56
Si asa imi afla numele si adresa pana la urma cred ca o sa ma trezesc cu una facuta de ei aici pe forum.:mda:

Daca te gasesc, inseamna ca te-au cautat si ca totusi au ceva sa-ti spuna! :D
Incearca sa-ti speli repede pacatele trecutului! :evil:

Hard
22nd September 2006, 12:56
eu te stiu pt ca ai avut un avatar mai demult cu tine,inainte de a aparea rasfatatii astia :)

Doctor_Satan
22nd September 2006, 12:58
E liber la off-topic ma nu la pupaturi!

Ei, lasa-i si tu in pace! Iubirea-i mare! :D
Luati-va o camera, copii! Preferabil una web ca sa vedem si noi spectacolul! :evil:

starsteel
22nd September 2006, 13:01
Cred ca o sa-mi pun o "caligula". Hai mai hardliner 5 milioane te-au facut pe tine stai online si doar citesti deja iti simtim lipsa. Noi am sperat sa te convertim sa revii la sentimente mai bune fata de Otelul, nu vezi ca e groasa cu galatenii astia, sigur te gasesc ei si prin evidenta imigrantilor din London.:D Nu de alta dar sa nu apeleze la IRA.

Doctor_Satan
22nd September 2006, 13:02
Yupieeeeeeeeee! /hello
Scapam de Seby 6 luni! :evil:

P.S. Multumesc totusi pentru ca mi-ai mentionat contributiile din vremurile trecute!

starsteel
22nd September 2006, 13:04
Ai vazut ca nu se poate sa nu intri; avatarul din biroul lui Becali?..... bine o sa-l mai folosesc dupa ce se termina UCL.

Cristian
22nd September 2006, 13:06
Pozitia galatenilor in "Clasament pronosticuri liga 1"

003-007 Lolo grupa C---- 46
013-023 Starsteel -------43
045-052 CristianGL-------40
097-111 Steel -----------36
112-121 Otelul for ever --35
122-131 Daughter ss ----34
219-225 Cap ------------20
290-300 Ovidiu62 --------10
340-367 Steelman-------- 6

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728
Daca am gresit/omis ceva semnalati si fac eu modificarile

Cine e pe locu 3 cine e pe locu 3 si da ...... la catei Cristi eeeeeeeeee :D

Hard
22nd September 2006, 13:06
nu am nimic cu otelul ,sunt realist ! si impartial fata de toti,otelul,iasi,craiova,pt mine toti sunt la fel !

in ceea ce priveste UNII galateni,sunt sub orice critica,si asta nu o zic numai eu.cine sa ma gaseasca?pai ma ascund eu de cineva?
ma lasi sa pun fostul tau avatar aici?:D

Cristian
22nd September 2006, 13:07
Ei, lasa-i si tu in pace! Iubirea-i mare! :D
Luati-va o camera, copii! Preferabil una web ca sa vedem si noi spectacolul! :evil:

Am webcam :D

Cristian
22nd September 2006, 13:11
Starsteel da cu Otelul cand pui un avatar ? :D
Si nu-ti face probleme galatenii daca vor tot te gasesc ;) ai incredere in mine, deja te monitorizez prin satelit :D:D:D:D:D

starsteel
22nd September 2006, 13:12
Lasa nu-l mai pune nu il vezi mai sus.:D

Vreau sa-mi fac o combinatie intre cele 2 favorite asta ca sa ma injure si unii si altii. Doar cu Otelul cred ca imi pun inainte de finala Cupei.

Hard
22nd September 2006, 13:12
Ai vazut ca nu se poate sa nu intri; avatarul din biroul lui Becali?..... bine o sa-l mai folosesc dupa ce se termina UCL.

ma lasi sa "difuzez" varianta necenzurata?:happy...astept oferte :D

Doctor_Satan
22nd September 2006, 13:14
Ai vazut ca nu se poate sa nu intri; avatarul din biroul lui Becali?..... bine o sa-l mai folosesc dupa ce se termina UCL.

Fir-as sa fiu!
Si am zis sa-ti copiez poza aia cand o aveai avatar!
Dar, pe atunci erai inofensiv!
Acum, de curand te-ai facut mai al dracului si ai si schimbat-o! :D

Hard
22nd September 2006, 13:16
totusi nu vad tabloul lui mihai viteazu,eu cred ca aceasta poza este trucata:D

starsteel
22nd September 2006, 13:19
Mai conteaza tabloul lui M.Viteazu am in spate unicul trofeu din fotbalul romanesc. Daca o pui pe cea necenzurata o sa-mi para rau ca nu ti-am dat un ban permanent.:D

Hard
22nd September 2006, 13:21
prima data am crezut ca esti intr-o biserica:happy ..in fine ..ma lasi?:D cred ca dupa asta vom privi impreuna meciurile lui otelul la tv :happy

Cristian
22nd September 2006, 13:22
Hardliner baga poza necenzurata :D

Hard
22nd September 2006, 13:26
daca as fi o persoana fara respect deja era pusa...insa nu ma pot lua dupa niste rasfatati care abia asteapta sa vada 2 ochi,2 urechi...oricum probabil vreti sa-i cereti autografe cand il vedeti pe strada si probabil sa ii faceti cinste cu niste bericica :D ca alt motiv nu vad :happy

starsteel
22nd September 2006, 13:28
Hai sa mut astea pe off-topic ca stricam threadul asta.

Cristian
22nd September 2006, 13:33
Eu oricum nu am nimic cu el, glumesc doar, tot respectul ptr ce face ptr noi, are si cateva minusuri normal care nu-mi plac, o bericica normal merge dupa meci ;)

starsteel
22nd September 2006, 13:36
E cineva fara minusuri?

starsteel
22nd September 2006, 13:38
Am un anunt, astazi pe Sectiunea Suporter mai depasim o echipa la nr. de postari adica pe Poli Timisoara aceeasi pe care am depasit-o si pe teren./hello

Hard
22nd September 2006, 13:39
eu cred ca daca toti ar pune o poza aici cu ei,atunci nici starsteel nu ar sta pe ganduri

Doctor_Satan
22nd September 2006, 13:40
Am webcam :D

Si cand ai intalnire cu SteelGirl?
Sa ne anunti si pe noi cand sunteti live!

Cristian
22nd September 2006, 13:40
eu am poza pusa la poze cu forumistii ;) eram mai tanar :D sunt de acu 2 ani pozele :)

Doctor_Satan
22nd September 2006, 13:42
eu cred ca daca toti ar pune o poza aici cu ei,atunci nici starsteel nu ar sta pe ganduri

Atunci, cineva sa dea un exemplu!
Hai, Lolo si restu!

Hard
22nd September 2006, 13:42
asteptam de la jar mancati cateva:happy...si bineinteles,si ceilalti viteji de pe acest forum...insa nu multa lume are sange in ... :D

ps: lolo cristian_gl sunt singurii care au poze aici

starsteel
22nd September 2006, 13:42
eu cred ca daca toti ar pune o poza aici cu ei,atunci nici starsteel nu ar sta pe ganduri
Nu faceti prostia asta cu pozele.
jar din pacate are ban permanent sper totusi sa se revina asupra deciziei.

starsteel
22nd September 2006, 13:46
eu am poza pusa la poze cu forumistii ;) eram mai tanar :D sunt de acu 2 ani pozele :)
am si eu una nud de acum 35 de ani!:D

Hard
22nd September 2006, 13:46
sa invete de la remy cum se face:D

Cristian
22nd September 2006, 13:47
Da de cine iti e frica ma Cristiane ? :)
Doar nu iti e frica de proprii suporteri, atat cat nu te manifesti cu tricou stelist etc, totu e OK ;)

Cristian
22nd September 2006, 13:48
am si eu una nud de acum 35 de ani!:D

Vrei sa faci pictoriale ? :D
Ca tot am vazut ca-s la moda :D:D:D:D:D

starsteel
22nd September 2006, 13:50
Doar ti-am spus ca nu am tricou stelist cand plec la meci marti o sa ascund si steagul..............bineinteles in Galati. Cine vrea sa-l vada are ocazia dimineata de miercuri sper sa nu-mi spargeti geamurile la masina.

Hard
22nd September 2006, 13:50
ti-au aflat numele,urmeaza numele mamei, a tatalui,a catelului si esti mancat:happy...
de cand nu am mai fost pe la otelul la meci ,nici cu tricou cu steaua nu mai ai voie sa te duci :ras-plans:

Cristian
22nd September 2006, 13:52
Doar ti-am spus ca nu am tricou stelist cand plec la meci marti o sa ascund si steagul..............bineinteles in Galati. Cine vrea sa-l vada are ocazia dimineata de miercuri sper sa nu-mi spargeti geamurile la masina.

Da-ne adresa completa nu asa :D

Hard
22nd September 2006, 13:52
starsteel , poti pleca cu trenul,am eu pile la nasi:)...intradevar treaba cu steag la masina e periculos...eu am patit-o cu a mea in fata blocului acum 2 ani...mi-am gasit masina sparta...dar nu din cauza steagului,care era la locul lui,ci din cauza casetofonului :happy

starsteel
22nd September 2006, 13:53
...
de cand nu am mai fost pe la otelul la meci ,nici cu tricou cu steaua nu mai ai voie sa te duci :ras-plans:
e riscant trebuie sa recunosc si inainte aveam dusmani, noi Otelul, doar pe aia din Giulesti......ce bine era.

starsteel
22nd September 2006, 13:54
starsteel , poti pleca cu trenul,am eu pile la nasi:)...intradevar treaba cu steag la masina e periculos...eu am patit-o cu a mea in fata blocului acum 2 ani...mi-am gasit masina sparta...dar nu din cauza steagului,care era la locul lui,ci din cauza casetofonului :happy

da ce aveai casetofon ros-albastru:happy

Cristian
22nd September 2006, 13:54
Hai ma Cristiane acu ne vezi ca pe niste dusmani ? :(

Hard
22nd September 2006, 13:56
intr-un fel e mai bine asa,ma saturasem sa vad tricouri cu dinamo prin oras:D...si sa fim seriosi,daca esti baiat bazat,nu se leaga de tine nici dreaq daca ai tricou cu steaua,fular cu dinamo si chiloti cu rapid.

Cristian
22nd September 2006, 13:57
Hardliner poti incerca... te poftim :D

starsteel
22nd September 2006, 13:58
Stelistii dusmani pe otelari nu prea cred, invers vad ca se mai vehiculeaza asta e din pacate pt. mine.

Hard
22nd September 2006, 14:01
ma, nu ma refeream la meci,ca asta e pura prostie, sa vii la meci entuziasmat de parca ar juca steaua,nu poli timisoara...si sa treci prin fata galeriei lui otelul.nu-l acreditez pe ala ca fiind stelist pt ca e prea prost:happy...recunosc,si la meciurile cu steaua,ma duceam frumos si parcam masina pe la popescu,traversam strada si intram la meci cu galeria,fara sa creez atmosfera cum fac altii(nu e genul meu).
dar eu vorbeam despre o zi obisnuita ,in care nu e meci...

starsteel
22nd September 2006, 14:07
are si el o scuza daca stia ca-i meci a crezut ca adevaratii otelari sunt in tribune numai ca la meciul cu Poli a fost o unica exceptie.
sa fii galatean si sa intri la un meci in Galati cu galeria Stelei nu e ceva normal :rosu:

Hard
22nd September 2006, 14:08
o plimbare pe brailei :D:yeah:


da cum spuneam,au dat si otelarii peste un prost,cum sa ii vezi pe aia strigand acolo si sa te duci fluturand esarfa aia made in depozit :happy...mi-e mila de asemeni oameni

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:10
....bai oameni buni....incetati_o dreaq cu steaua,aici e off-topic ,dar nici asa....
....in legatutra cu pronosticurile,e ceva gresit acolo....
....in legatura cu pozele...eu miam afisat poze,nu mie frica ...

Cristian
22nd September 2006, 14:11
Ti-ai luat si bodyguard cu tine ? :D

starsteel
22nd September 2006, 14:12
Ce e gresit cu pronosticurile? Ai avut 39+7=46
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23727

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:14
cum adica locul 3-7?
eu sunt la nr de pcte pe locul 2
...ce dreaq mai baieti.....

starsteel
22nd September 2006, 14:16
Primii doi au 47
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728

Hard
22nd September 2006, 14:17
are si el o scuza daca stia ca-i meci a crezut ca adevaratii otelari sunt in tribune numai ca la meciul cu Poli a fost o unica exceptie.
sa fii galatean si sa intri la un meci in Galati cu galeria Stelei nu e ceva normal :rosu:


7 ani la rand :D,si sunt mandru de asta ! chiar,hai sa o lasam cu steaua ca nu e cazul aici ,daca e offtopic ar trebui sa discutam despre altele

lui lolo nu-i trebuie bodyguard , isi face dreptate singur

Hard
22nd September 2006, 14:19
lolo ti-au masluit punctajul ma,ce naiba,ar fi culmea acum sa castige un galatean :happy...

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:21
inca o data.....la nr. de puncte sunt pe locul 2.....

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:23
bodyguard????????...nu ......
si in primul rand eu sunt 1oo% otelar,lumea ma respecta pt. faptul asta
in al 2 lea rand cei care ma cunosc se baga pt. mine indiferent de situatie,asa ca nu_mi fac griji

Cristian
22nd September 2006, 14:24
Starsteel nu intelegi, el vrea sa zica ca primii au 47 de puncte si-s pe locul 1, el are 46 de puncte si e pe 2, asta vrea sa zica ;)

Hard
22nd September 2006, 14:26
bodyguard????????...nu ......
si in primul rand eu sunt 1oo% otelar,lumea ma respecta pt. faptul asta
in al 2 lea rand cei care ma cunosc se baga pt. mine indiferent de situatie,asa ca nu_mi fac griji

cristian se referea la mine :D ...:happy

starsteel
22nd September 2006, 14:28
inca o data.....la nr. de puncte sunt pe locul 2.....
?! ai venit de la o bericica?:bere:

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:28
asa ca.....vrem si noi o poza....
daca e sa te cautam starsteel,sigur te vom gasi...cel mai bun exemplu e cristian_gl,care fara sa vrea a dat de noi(grupa c)...bineinteles nu iam zis nik ,dar sper sa nu se intample ceva,ca...
..astept o poza starsteel,doar sa vad daca te recunosc...asta e singurul motiv

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:29
:ras-plans:
cristian se referea la mine :D ...:happy

ce ma?umbli cu garda de corp prin oras???:happy
eu zic sa_ti pui un rapidist,asa mai vezi cum isi ia o cioara omor...

Hard
22nd September 2006, 14:30
daca a spus ceva de scoala 13,banuiesc ca locuieste pe undeva pe langa stadion,parerea mea tiglina 2 sau tiglina 1...ps-uri..starsteel?:D

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:30
sigur tiglina 2.....

Hard
22nd September 2006, 14:31
Pai mie ce sa mi se intample ? Ca-s Otelar si cu fular cu Otelul la gat, ar fi culmea sa ne batem intre noi :D

hai ma ca vin si eu cu fular cu otelul la gat...ce naiba,ne batem intre noi?:happy

starsteel
22nd September 2006, 14:33
La meciul cu Real promit ca ma duc cu fularul lui Otelul la meci. Singura conditie ca pana atunci sa nu ma urmareasca stelistii ca fiind otelar.

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:34
eu ziceam de faptul ca starsteel nu vrea sa ne dea o poza....si am mentionat faptul ca si cristian_gl fara sa vrea a dat de noi,pe langa stadion si lam recunoscut....zi_le cristiane

Cristian
22nd September 2006, 14:35
Tu esti stelist dute'n colo.
Eu oricand iti dovedesc atasamentu fata de echipa Otelul, pe cand tu ? La oi cu tine.

Cristian
22nd September 2006, 14:36
eu ziceam de faptul ca starsteel nu vrea sa ne dea o poza....si am mentionat faptul ca si cristian_gl fara sa vrea a dat de noi,pe langa stadion si lam recunoscut....zi_le cristiane

Daps, m-au recunoscut. Le placea de mine cred :D :D :D :D :D :D :D

Hard
22nd September 2006, 14:36
haha ce tare ai fost cristiane ...tocmai ce am primit un banc pe mess

Autobuzul pleaca din statie , dupa el alerga o doamna si striga: - Oameni buni, opriti va rog autobuzul! Intarzii la lucru! Pasagerii il roaga pe sofer sa opreasca. Doamna se urca si spune bucuroasa: - Ufff, am reusit... Acum biletele la control, va rog !

daca era in galati,femeia aia isi lua omor :happy

starsteel
22nd September 2006, 14:37
sigur tiglina 2.....
Spune un bloc din 2 sa vedem daca-l stiu.

Cristian
22nd September 2006, 14:37
Hardliner de unde stii ? :D


haha ce tare ai fost cristiane ...tocmai ce am primit un banc pe mess

Autobuzul pleaca din statie , dupa el alerga o doamna si striga: - Oameni buni, opriti va rog autobuzul! Intarzii la lucru! Pasagerii il roaga pe sofer sa opreasca. Doamna se urca si spune bucuroasa: - Ufff, am reusit... Acum biletele la control, va rog !

daca era in galati,femeia aia isi lua omor :happy

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:39
Spune un bloc din 2 sa vedem daca-l stiu.

conteaza???am multi prieteni in tiglina 2....nu asta e ideea...da_ne o poza cu tine sa te vedem ....ce dreaq?daca te recunosc vreo 10 persoane de pe ols,asta inseamna ca iti iei bataie sau fugareala?????te inseli...

Hard
22nd September 2006, 14:40
Spune un bloc din 2 sa vedem daca-l stiu.

cartierul ala plin de babe? nu as sta niciodata acolo...la un chef un prieten de al meu era sa o mierleasca:happy,cand un borcan de 2 litri a trecut pe langa freza lui,in momentul cand striga TREZIREA la 3 dimineata

Hard
22nd September 2006, 14:41
Hardliner de unde stii ? :D



demult casele de bilete au dat faliment in galati...

starsteel
22nd September 2006, 14:41
Ai facut o fixatie cu poza asta incercati si voi pe la stadion....Cristi, starsteel sa vedeti daca reactionez.:D

Hard
22nd September 2006, 14:43
lolo cum l-ai recunoscut pe cristiangl,incearca-ti norocul si cu starsteel la urmatorul meci,daca nu iti iese:D,iti dau eu o poza cu el frumos prelucrata si luminata:happy

Cristian
22nd September 2006, 14:44
Eu iti stiu si numele de familie :D
Asa ca fac prezenta :D:D:D

starsteel
22nd September 2006, 14:45
Vad ca esti gura sparta.:rosu:

Hard
22nd September 2006, 14:45
in loc sa va uitati la meci,va arde de noi cunostinte...:happy...lasati ma omu` in pace ca nu mai are varsta voastra:happy

Cristian
22nd September 2006, 14:46
Ce gura sparta ma ? glumeam de unde D-zeu sa-ti stiu eu numele de familie ? :D:D:D:D Nu-l stiu si nici nu ma intereseaza sa-l stiu ;)

Cristian
22nd September 2006, 14:47
Si mai degraba taste sparte :)))))))

starsteel
22nd September 2006, 14:47
in loc sa va uitati la meci,va arde de noi cunostinte...:happy...lasati ma omu` in pace ca nu mai are varsta voastra:happy
te referi la tenis?

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 14:51
in primul rand nu stau eu sal caut pe starsteel l;a stadion ,am lucruri mai bune de facut....de ex: sa beau de la 12-30 pana la 4,si dupa aceea sa intru in peluza (daca este ceva de organizat,ajut,daca nu,ies afara sa mai beau)
asa ca dl. starsteel stai calm ca nu am nimic personal cu tine,doar din pura curiozitate voiam sa vad cum arati...

starsteel
22nd September 2006, 14:59
Cand ne luam premiile de la concursul de pronosticuri bem ceva impreuna, sau dupa finala Cupei in cinstea victoriei.

lolo_grupa_c
22nd September 2006, 15:02
sar putea sa am niste probleme si sa nu mai postez....la otelul-craiova am zis ceva de inter...pa pa

Hard
22nd September 2006, 15:07
hahaha...ii dai de treaba lui starsteel sa iti numere punctele...probleme femeiesti?:D

inter
22nd September 2006, 15:08
ai zis ceva ... de bine ..nici jr. nu era asa de combativ ca tine ...:D:D
asta e ... e usor din spatele tastaturii ...sa jignesti ,...
asta e probabil tot din codul "ultras" pe care-l stapanesti la perfectie ...
e alegerea ta daca vrei sa-ti iei undita in spinare si sa te duci sa dai la peste :P

starsteel
22nd September 2006, 15:16
Lolo ai ciupit 3 zile de banare insa sa stii ca nu de la Inter.

Hard
22nd September 2006, 15:17
lasa intere ca si tu ai ceva cu el..bine..tu ai dreptul sa faci ce vrei ca vorba aia ai pile ...dar ca moderator ai putea sa calmezi situatia nu sa raspunzi la rautati si sa dai ban in stanga si in dreapta...de ce numai tu si craioveanu sunteti asa? o fi zona de prevenienta de vina? rusine!

starsteel
22nd September 2006, 15:19
Lasa ca Inter va da dovada de ingaduinta si ii va cere reducerea banarii la o singura zi. Nu-i asa Inter?:D

Cristian
22nd September 2006, 15:20
Cine nu e cu oltenii normal trebuie obligati fortati sa fie. Inter trebuie sa recunosti ca l-ai banat pe lolo de asta, ca urasti moldovenii, se cunoaste, eliminati-ne de pe forum si ramaneti draq singuri. Rasturnatii lumii

Hard
22nd September 2006, 15:20
si o zi e mult,lolo era omu` cu ultrasu` pe aici,acum o sa auzim numai povesti despre mosi si babe :happy

starsteel
22nd September 2006, 15:27
Atunci probabil va tine cont si de dorinta ta si cine stie poate il elibereaza chiar astazi.

inter
22nd September 2006, 15:27
mey nu l-am banat eu! ... mai usor cu aruncatul ... pietrei in balta!

starsteel
22nd September 2006, 15:28
Au aflat toti mai sus cu nu tu ai fost.

Cristian
22nd September 2006, 15:35
Iar a intrat Quittaro, vezi ca nu mai oferim show gratuit :D
Trebe sa scoti berea :D

starsteel
22nd September 2006, 15:39
Lolo a spus Inter ca daca stergi http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=41301
iti ridica banarea.
Mingea e la tine, hai ca eu aprind pipa pacii.

Hard
22nd September 2006, 15:40
lolo a plecat la stadion,asa ca o zi:D de lipsa nu strica

Hard
22nd September 2006, 15:58
ok vad ca va ingramaditi cu pozele alea ... pana atunci mai bag eu una



probabil iar se va lega fata aia de mine la ce fatza am dar de data asta am un motiv:D:afara erau -10 grade

Aurel.D
22nd September 2006, 16:00
Iar a intrat Quittaro, vezi ca nu mai oferim show gratuit :D
Trebe sa scoti berea :D

:D
N-am eu frate, nici o treaba....Cand bannez pe cineva recunosc, ca nu este nimic de ascuns, dar lui lolo nu i-am dat eu ban.
Dar am vazut ca si el o cauta, asa ca ce sa ii facem daca il mananca?:)

delaparis
22nd September 2006, 16:09
lasa intere ca si tu ai ceva cu el..bine..tu ai dreptul sa faci ce vrei ca vorba aia ai pile ...dar ca moderator ai putea sa calmezi situatia nu sa raspunzi la rautati si sa dai ban in stanga si in dreapta...de ce numai tu si craioveanu sunteti asa? o fi zona de prevenienta de vina? rusine!

Herdliner imi place ca si tu o iei pe calea "cea buna" din ce in ce mai insistent.

Eu l-am banat si stie foarte bine de ce ...

Quittaro: Nu stiam ca trebuie venit aici sa ne justificam imediat dupa actiune ...

Cristian
22nd September 2006, 16:09
@Quittaro Da nu era vorba de banare, e vorba ca am vazut ca te distrezi cu noi :D
Iar Show-ul costa :D

Hard
22nd September 2006, 16:19
delaperis , bine i-ai facut , pupa-te acum!

sa revenim la ale noastre, va place poza mea? nu e facuta la galati,dar se poate aranja si asta:D...cine stie cu ce afaceri mai vine roman ..poate cumpara combinatul si o face pe otelul "stea" de champions league