PDA

View Full Version : Liber la off-topic



Pages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 23:40
ce jmekeri voi...daca erati 1 vs. 1 fugeai sigur :happy

Parerea ta era un ochelrist prost cu un harb ordinar .....ce stelisti aveti pe la buc vede ca este oleaca amenintat gata numai tine cu steaua :happy

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 23:45
Sa mai intamplat odata cu un sclav din gl la meciu cu poli tim eram afara protestam si ttrece el cu tricou steaua pe el a fost incojurat gata sa moara mama nu mai tin cu steaua luati tricoul :D

Dregan
23rd October 2006, 00:09
ce jmekeri voi...daca erati 1 vs. 1 fugeai sigur :happy



Oi fi tu vreun viteaz si n-am auzit noi de tine ??:headbang:

WOLF_ULTRAS
23rd October 2006, 00:22
Plictiseala ......................... si ma tirezzzz......to sleep.....night night...............FORZA OTELUL.................o sa adorm fericit....deoarece a batut OTELUL ce mai we are the best...............am inebunit :D

Kainsashiki
23rd October 2006, 00:24
Oi fi tu vreun viteaz si n-am auzit noi de tine ??:headbang:

sincer, mie mi-ar fi rusine sa ma laud ca eram cu inca 20 si l-am batut pe unu..

si felicitari pt victoria de azi, se pare ca sansa a fost de partea voastra.

WOLF_ULTRAS
23rd October 2006, 00:28
sincer, mie mi-ar fi rusine sa ma laud ca eram cu inca 20 si l-am batut pe unu..

si felicitari pt victoria de azi, se pare ca sansa a fost de partea voastra.

Mda cine sa laudat ca a batut ? :rosu:
Eu am zis ce penal a fost ala ..........
Ce deviere ..........

starsteel
23rd October 2006, 13:43
Hard nu ai reusit sa rezolvi poza din biroul lui Becali? Am o veste proasta pt. tine, am scos poza de pe forumul siteului oficial al Stelei era la Profile Picture deci nu era avatar, era poza in toata regula facuta impreuna cu Radoi. Te-am lasat atata vreme poate o descoperi, asta e, nu ti-a cazut fisa......la tine era mai usor ca esti stelist. ;)
P.S. SebySteaua?....zero postari :no:

Hard
23rd October 2006, 16:13
ce ai ma?ce tot zici acolo?crezi ca nu am altceva de facut pe aici decat sa iti caut tie pozele de pe net?hmmm ce sebysteaua,ce zero postari?nu inteleg nimic,vorbeste mai pe limba mea ca sa inteleg si eu:happy.nu am nimic cu tine mai omule,cand vin in galati,fac cinste cu o bere;)
ai si tu poza cu radoi?:ras-plans: ai rabdare ca o sa iti arat colectia mea.si nu imi mai zice hard ca nu stiu daca iti place sa iti spun doar star:D

starsteel
23rd October 2006, 16:32
Poza cu Radoi e de la o petrecere facuta impreuna dupa o frumoasa victorie e totusi mai tare decat una facuta pe strada. SebySteaua era cu semnul intrebarii, oricum nu ma supar daca imi spui star fiecare cu statutul sau, unii stele iar altii doar grei. :P

Dregan
23rd October 2006, 16:39
...............unii stele iar altii doar grei. :P

unii stele verzi(dupa meciul de ieri) iar altii doar grei (de cap):drak:

Hard
23rd October 2006, 16:44
ce strada ma?ce tot zici acolo?:happy ai baut ceva dupa victoria de ieri observ

starsteel
23rd October 2006, 16:45
Stele verzi si grei de cap?.......stii foarte bine ca in niciun caz nu ai dreptate.

ce strada ma?ce tot zici acolo?:happy ai baut ceva dupa victoria de ieri observ
Bine atunci poti sa ne arati poza din dormitorul Victoriei cand era David la Bucuresti.:happy .......nu aia cand era-i cu "caligula" pe fata, manusi si lanterna ca e intunecoasa si nu-ti vedem zambetul. :ras-plans:

Hard
23rd October 2006, 16:51
urata aia?ma lasi?nici daca mi-ar da bani nu as intra in dormitorul ei...te credeam mai cu bun gust:)

starsteel
23rd October 2006, 16:52
Urata, urata dar argintii si faima o fac un vanat pe cinste.

Doctor_Satan
24th October 2006, 13:37
starsteel, eu nu ziceam de hardliner..ziceam de mine..

primul meu post pe suporter otelul parca a fost atunci cand am deschis threadul "ce e grupa c?"

uitati exemple de ospitalitate din galati:

http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=833594&postcount=15
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=833627&postcount=17
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=834693&postcount=28

Acolo ai nimerit exact in zilele cand erau certurile cu Hard!
Asa ai avut tu ghinionul sa fii stelist ca si el! Ai fost victima colaterala!

starsteel
24th October 2006, 15:01
Pozitia galatenilor in "Clasament pronosticuri liga 1"

002 Lolo grupa C----67
033 Cristi Galati-----59
072 Starsteel -------55
093 Steel -----------52
100 Otelul for ever --51
118 Daughter ss ---- 48
179 Cap ------------33
245 Steelman--------20
317 Ovidiu62 --------10
413 Cryrad1975------05
439 Rave_o_Lution---05


http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728
Daca am gresit/omis ceva semnalati si fac eu modificarile

STEEL
24th October 2006, 16:23
Mda,foarte slab am fost etapa asta,prost inspirat la pronosticuri.Dar ce mai conteaza?Bine c-am nimerit ce era mai important Otelul-steaua.:great:

Cristian
24th October 2006, 17:30
Stiti cine nu a mai aparut pe OLS ? Si parca imi e si dor :D Steel Girl :D

WOLF_ULTRAS
24th October 2006, 19:18
Stiti cine nu a mai aparut pe OLS ? Si parca imi e si dor :D Steel Girl :D

Cred ca i sa facut greata de atata prostie pe care o varsa hardliner si cu respectul lui politetea de taran.... :rosu: :rosu: :rosu:

starsteel
24th October 2006, 19:49
Stiti cine nu a mai aparut pe OLS ? Si parca imi e si dor :D Steel Girl :D
A intrat nu stiu exact pe ce thread cred ca acum o saptamana si i-am spus eu sa vina pe Suporter Otelul ca ne e dor de posteriorul....adica de avatarul ei nici nu am verificat daca mi-a raspuns, o sa caut acum.

Cristian
24th October 2006, 23:10
@starsteel ai dat de Steel_Girl ? :D Chiar imi e dor de ea, am sa-i scriu o scrisoare de dragoste :D:D :ras-plans:

WOLF_ULTRAS
24th October 2006, 23:13
@starsteel ai dat de Steel_Girl ? :D Chiar imi e dor de ea, am sa-i scriu o scrisoare de dragoste :D:D :ras-plans:

Nebunule :happy
Casanova :D

STEELMAN
25th October 2006, 01:48
radu cristian si sebastian exemple de sclavagism local

Hard
25th October 2006, 01:56
sclavii striga sclavii !
hai realul !

starsteel
25th October 2006, 10:53
@starsteel ai dat de Steel_Girl ? :D Chiar imi e dor de ea, am sa-i scriu o scrisoare de dragoste :D:D :ras-plans:
Pt. chestii din astea trebuie un nou thread, sa-l denumim romance ?
P.S. Se pare ca nu ai sanse cu oferta ta nu a mai intrat de mult pe aici sper sa nu ne umpli acum monitoarele cu lacrimi o solutie se pare ca ar fi emisiunea "Din dragoste" dar sa fie neaparat pe Telesport.
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=847610#post847610

Cristian
25th October 2006, 11:38
:cry: :cry: :cry: Cred ca am sa apelez la emisiune sa vad daca ma mai iubeste, sau la Tradati in dragoste am sa apelez :ras-plans: Doamne ce ma distrez la emisiunea lu ala :D:D

Hard
25th October 2006, 12:07
pai daca aveai 2 nu puteai sa ii imprumuti unul?
intradevar pe aici fetele nu seamana cu baietii.
sa fiti fericiti!

Cristian
25th October 2006, 12:10
Mai HardLINER nu vezi ca a vrut sa ne arate ca a fost cu o fata la meci ce naiba nu intelegi atata lucru...e grav daca nu distingi o fata de un baiat ai probleme cu orientarea...:D

Nu am fost cu una, cu 2 am fost ;)
Iar in poza aia vroiam sa vad care e Dl Radu Cristian :)

Doctor_Satan
25th October 2006, 12:19
otelist?:happy...eu le zic altfel:D

Si cum le zici, ma rog?

starsteel
25th October 2006, 12:27
Te distrezi, insa vezi sa ai grija sa nu devii un protagonist al ei.

starsteel
25th October 2006, 12:28
Cristi ce-i cu hormonii tai se pare ca vremea primavarateca de afara ti-a deschis apetitul. :D

Hard
25th October 2006, 12:44
mai sunt barbati care se uita la tradati din dragoste?

Cristian
25th October 2006, 12:48
Hai ma Cristi ce e interzis sa mergi la meci cu 2 tipe ? :P

starsteel
25th October 2006, 12:48
Daca e emisiunea de pe Prima, da, sa stii ca au existat multe faze dure in special episodul ala cand si-a amplasat unu in casa camere de luat vederi si au filmat-o pe nevasta-sa facand sex oral cu prietenul lui iar saracul cand a vazut remarca lui a fost...."si pe mine ma facea-i pervers" :ras-plans:

Cristian
25th October 2006, 12:49
:D:D:D tare faza o stiu, am vazut-o si pe net :))))

starsteel
25th October 2006, 12:51
Evident nu si eu am fost numai ca una era nevasta-mea iar cealalta fiica-mea iar meciul era din UCL. :D

Cristian
25th October 2006, 12:55
Da la Otelul la meciuri o aduci pe ficata sau pe sotia ta ?

Hard
25th October 2006, 12:57
scapati mai usor cu meciurile ca la cluburi si terase e mai scump:D

starsteel
25th October 2006, 12:58
Da la Otelul la meciuri o aduci pe ficata sau pe sotia ta ?

Pe fiica-mea da, sotia niciodata.
Cam mult off-topic trebuie sa le mut la locul lor.

Cristian
25th October 2006, 12:59
De ce ea nu e un fel de starsteel in varianta feminina ? :D

starsteel
25th October 2006, 13:00
Nu... e doar fan starsteel si daughter ss.

J.M.-LOVES-O.G.
26th October 2006, 09:39
sal
am intrat la voi sa vad daca chiar este adevarat ce am auzit.cum ca ar fi cei mai rai de pe forumul asta.si ca o curiozitate cine este cel mai neastamparat?
nu luati ca o insulta ce am scris ci doar ca o curiozitate.
poate imi raspundeti si mie.bafta

starsteel
26th October 2006, 11:16
Sunt cam rebeli galatenii pe aici dar au fost chiar mai rai....la ora asta avem parte se pare chiar de un record din pacate, un banat definitiv si 3 trasi momentan pe dreapta. Oricum insulta nici gand iar daca O.G. e Otelul Galati aici e sectiunea in care esti la tine acasa si te asteptam la discutii.

STEELMAN
26th October 2006, 11:45
nu prea esti la tine acasa stai linistit personal daca nu aveam vechimea asta pe ols nici prin gand nu ma mai inregistram.sectiunea asta e monopolizata de un stelist

starsteel
26th October 2006, 12:19
Bine ma las-o balta......somn usor. Daca ai vechimea asta pe OLS trebuia sa preiei Suporter Otelul sa-l moderezi din 2004 si acum erau probabil aici de 2 ori mai multi galateni asa multumiti-va cu ce aveti ca eu oricum am preluat de la un dinamovist sectiunea asta.

Hard
26th October 2006, 12:24
pe cristi_galati il mananca dosul:happy...oare si in realitate e asa periculos?mie unul a inceput sa imi fie frica!!!

STEELMAN
26th October 2006, 12:47
wow cata generozitate cata determinare.... iti dai seama ce sacrificii ai putut face de ce nu il lasi pe lolo?este superevident ca suferi dupa putere iti place sa fii in centrul atentiei probabil si la servici esti la fel , cu siguranta toti subordonatii te injura printre dinti ,am mai vazut ca tine.....

starsteel
26th October 2006, 13:09
Subordonatii ma injura printre dinti s-ar distra baietii daca te-ar auzi e evident ca sunt extrem de al dracului se poate vedea si aici pe forum...
Cum as putea sa-l las pe Lolo daca la propunerea mea care exista pe o sectiune "Resticted Area" (numai pt. moderatori) prin care am solicitat sa devina Lolo moderator pe Suporter Otelul nu a iesit in urma votarii ....el stie ca in ziua in care l-am propus a postat "m..e" practic si-a dat cu stangul in dreptul din pacate. Moderarea iti asigura o oarecare imunitate deci e necesar sa poti posta fara injurii, jigniri etc. e conditie esentiala chiar daca poate unii dintre moderatori mai sar calul cateodata.

STEELMAN
26th October 2006, 13:30
cu siguranta nu ai fi lasat sa devina moderator fara sa fii sigur ca poti avansa.. nu lasi tu puterea din mana...

MariusTR
26th October 2006, 13:32
Cum as putea sa-l las pe Lolo daca la propunerea mea care exista pe o sectiune "Resticted Area" (numai pt. moderatori) prin care am solicitat sa devina Lolo moderator pe Suporter Otelul nu a iesit in urma votarii ....
Asa e. lolo a fost propus mod aici , insa tocmai atunci s-a pus pe vulgaritati, fapt care a adus multe voturi negative pe RA.
Si tot pe aria moderatorilor, s-a propus ridicarea banului pentru Jar-Gon. Asta in noaptea trecuta.

cu siguranta nu ai fi lasat sa devina moderator fara sa fii sigur ca poti avansa.. nu lasi tu puterea din mana...
Unde sa mai avanseze ?!? Fiti mai seriosi ... astea-s presupuneri aiurea.

starsteel
26th October 2006, 13:39
Nu e asa Marius, Lolo nu s-a pus pe vulgaritati a postat numai "m..e" o singura data crezand probabil ca daca cuvantul nu e scris clar nu sunt probleme.
Despre avansare ea nu poate fi decat afara din forum, ce naiba credeti ca imi propune Vadim sa-i iau locul.....si banii. :happy

Hard
26th October 2006, 13:46
este asa de placut sa fii moderator?sa fii atent la ce scrie orice individ pe acest forum...sa iei apararea unora care nu merita si in acelasi timp sa devii antipatic pt ei?eu nu cred...a fi moderator e un chin

MariusTR
26th October 2006, 13:48
Hardliner, chiar imi doream un coleg de moderare ... si am vrut sa propun pe cineva. Daca tu zici asa, atunci nu te mai propun, il propun pe unul din restul otelarilor de aici ... ca poate lor nu li se pare un chin.

STEELMAN
26th October 2006, 13:49
mai mult tre sa te porti ca atare uneori nu poti fi tu insuti datorita faptului ca ai un statut si nu da bine la imaginea pe care o ai

Hard
26th October 2006, 14:10
Hardliner, chiar imi doream un coleg de moderare ... si am vrut sa propun pe cineva. Daca tu zici asa, atunci nu te mai propun, il propun pe unul din restul otelarilor de aici ... ca poate lor nu li se pare un chin.

ce sa caut eu moderator aici?sunt doar un simplu musafir.si daca starsteel care modereaza acest sub forum a propus pe cineva,ar trebui luat mai mult in seama.sa nu uitam ca sunt deja moderatori care folosesc un limbaj nu tocmai civilizat.

MariusTR
26th October 2006, 14:15
Nu aici, pe Diverse , mai omule! :ras-plans:

Dar daca ai zis ca-i un chin pentru tine ...

Hard
26th October 2006, 14:17
pai noi suntem pe diverse aici?:)
ma refeream ca e un chin aici,nu vezi cate probleme sunt?cred ca starsteel are cel mai mult de lucru pe ols.parerea mea

MariusTR
26th October 2006, 14:20
Gata, eu am iesit de pe Otelu pentru azi .. vi-l las pe Hard sa va conversati cu el :D

Otelul e o echipa buna sezonu asta, serios.

Hard
26th October 2006, 16:52
pai cu cine sa mai conversez?jumatate sunt banati iar cealalta jumatate sunt plecati ca daca ar fi online,tot banati ar urma sa fie:happy.glumesc

STEELMAN
27th October 2006, 20:13
cum [edit] poate sa ne vorbeasca noua un stelist de istoria noastra?[edit] fara margini!

STEEL
27th October 2006, 20:40
STEELMAN frate,nu mi-o lua in nume de rau,SS trebuie totusi apreciat pt.aceasta initiativa de a prezenta istoria clubului nostru.Hai sa incercam sa-l intelegem asa cum este el(bigam cum spun altii).Repet,nu ma dusmani pt. asta.Sper ca m-ai inteles.

STEELMAN
27th October 2006, 22:20
e stelist si steaua e dusmanul nostru. nu pot fi prieten cu prietenul dusamanului meu.sau si tu..

STEEL
27th October 2006, 22:46
De ce imi era frica de aia n-am scapat.:headbang: Acum ma suspectezi si pe mine???:o:
Nu-ti ceream sa devii prieten cu el,doar sa inchizi putin ochii avand in vedere faptul ca el a fost mereu alaturi de Otelul.Ca mai are si alte simpatii,asta-i problema lui.Vrem nu vrem trebuie sa-l acceptam ca facand parte din "familia" noastra otelara pe acest forum.
PS.Hai ca facem offtopic la greu.

WOLF_ULTRAS
27th October 2006, 23:40
eu am spus ca e frumoasa.nu am comparat-o cu a altora.
trebuie remarcat faptul ca am citit tot ce a postat starsteel,ce alt neotelar o mai face?:ok:

Bv esti om mare

starsteel
27th October 2006, 23:57
cum [edit] poate sa ne vorbeasca noua un stelist de istoria noastra?[edit] fara margini!

Deschiderea de threaduri nu e apanajul unui moderator de cand postezi aici adica de mai bine de 2 ani avea-i tot timpul sa dechizi un thread de genul asta nu e vina mea ca ai lasat pe altcineva sa completeze acest gol. Uite daca vrei te trag de maneca si iti spun ca lipseste un thread cu cupele europene asa ca pune mana si deschide-l, fa un istoric al participarilor europene apoi putem discuta pe ce a fost si asteptam momentul in care subiectul va deveni de actualitate.

STEELMAN
28th October 2006, 09:17
De ce imi era frica de aia n-am scapat.:headbang: Acum ma suspectezi si pe mine???:o:
Nu-ti ceream sa devii prieten cu el,doar sa inchizi putin ochii avand in vedere faptul ca el a fost mereu alaturi de Otelul.Ca mai are si alte simpatii,asta-i problema lui.Vrem nu vrem trebuie sa-l acceptam ca facand parte din "familia" noastra otelara pe acest forum.
PS.Hai ca facem offtopic la greu.

cum sa accept ma pe unu care dadea informatii la stelisti gen "vedeti aveti grija in galati desfasoara astia o campanie antisteaua" etc etc.nu sunt asa radical o fi avand el ceva pt otelul dar numai un otelar 100% tre sa vb despre istoria echipei ca trebuie spusa din toata inima.ai ceva impotriva ca imi iubesc prea mult echipa?

STEELMAN
28th October 2006, 09:20
Deschiderea de threaduri nu e apanajul unui moderator de cand postezi aici adica de mai bine de 2 ani avea-i tot timpul sa dechizi un thread de genul asta nu e vina mea ca ai lasat pe altcineva sa completeze acest gol. Uite daca vrei te trag de maneca si iti spun ca lipseste un thread cu cupele europene asa ca pune mana si deschide-l, fa un istoric al participarilor europene apoi putem discuta pe ce a fost si asteptam momentul in care subiectul va deveni de actualitate.

ba tu ai o obsesie pt forumul asta si ai face orice sa mai mazgalesti cate ceva pe el,thread-uri din astea copiate sunt usor de facut nu e greu sa dai un ctr-c si sa copii pe forum apoi. si nu in ultimul rand faci asta sa se mai vada cateva postari in plus la numar

SORINULTRA
28th October 2006, 09:25
Ss , N Ai Frate Dreptul Moral Macar Sa Te Gandesti La Istoria Noastra Dar Sa Mai Si Postezi , Mi E Rusine De Rusinea Ta

starsteel
28th October 2006, 10:31
cum sa accept ma pe unu care dadea informatii la stelisti .....
e chiar ridicol ceea ce mentionezi :happy

Ss , N Ai Frate Dreptul Moral Macar Sa Te Gandesti La Istoria Noastra Dar Sa Mai Si Postezi , Mi E Rusine De Rusinea Ta
Pana vei vedea tu meciurile care le-am vazut eu cu Otelul am un singur raspuns la prostiile tale in ceea ce ma priveste.....mai bine TACI!

Hard
28th October 2006, 10:37
muta la offtopic ,sfatul meu,ce ati discutat.un club de fotbal asa mare in Romania nu merita asta.istoria nu este prezentul.istoria ii apartine lui starsteel,prezentul lui steelman:happy

STEELMAN
28th October 2006, 10:41
alo nenea ca tu ai 40 de ani asta e partea a 2-a .asta nu e un motiv.este normal sa fi vazut mai multe meciuri ca ai cu vreo 15 ani mai mult ca mine.daca asi fi avut vreo 40 de ani si eu cu siguranta as fi avut cel putin dublu meciuri live ale otelului.un stelist imi zice mie pe suporter otelul sa tac.mda..

starsteel
28th October 2006, 10:52
Ceea ce am scris era raspuns la postarea de mai sus.

STEELMAN
28th October 2006, 11:06
bine hai ca tac...te las pe tine sa colorezi in ros-albastru forumul

Kainsashiki
28th October 2006, 11:08
de ce n-ati deschis voi astia cu 100 % otelul thread cu istoria clubului ?

cand cineva va intinde o mana va purtati ca niste...n-am cuvinte..

STEELMAN
28th October 2006, 11:13
opa.. s-au gasit "campionii" faceti pereche buna
decat sa deschida un stelist un thread despre echipa mea mai bine sa nu se mai deschida threadul.din 2 rele o aleg pe cea mai put rea

starsteel
28th October 2006, 11:15
Eu nu le intind o mana sunt unul dintre ei chiar unul care a existat cu destul timp inaintea lor dar se pare ca sunt momente cand ma lupt cu morile de vant cred ca dupa ce se va pune inca un moderator aici nu voi face altceva decat sa ordonez si sa pastrez vechile threaduri ca m-am saturat sa o fac pe moasa comunala aici.

STEELMAN
28th October 2006, 11:18
cata determinare ,dar ce caracter ,cat curaj... aoleu ce ne facem fara tine?:(( ne ne lasam bigame e mai bine fara tine:ras-plans:

SORINULTRA
28th October 2006, 17:46
vorbesti de parca am fi pierduti fara tine nu am mai avea nici o sansa. ne lasi? ti au murit laudatorii ? totusi putina modestie nu ar strica

Doctor_Satan
30th October 2006, 11:35
Nu pot sa va inteleg!
O sa-l plageti pe SS daca il schimbati si nu vine alt galatean!
Ganditi-va doar la cat s-a bagat pentru cei care trebuiau avertizati sau banati si a incercat sa-i convinga pe ceilalti moderatori sa-i ia mai usor!
Faceti o mare greseala cu actiunile astea impotriva lui!
Sa mai facem misto de el ca e si stelist e una, dar deja se merge prea departe!
Parca vad ca si mie o sa-mi sara unii in cap pentru ca "tin cu dusmanul"!

starsteel
30th October 2006, 17:51
Pozitia galatenilor in "Clasament pronosticuri liga 1"

002 Lolo grupa C-----73
043 Cristi Galati------63
055 Starsteel -------62
090 Otelul for ever --57
098 Steel -----------56
116 Daughter ss ---- 52
175 Cap ------------36
248 Steelman--------20
319 Ovidiu62 --------10
424 Cryrad1975------05
454 Rave_o_Lution---05


http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728
Daca am gresit/omis ceva semnalati si fac eu modificarile

STEELMAN
30th October 2006, 19:30
eu am uitat sa pun pronostic etapa asta
adica nu am uitat dar nu stiam ca vineri la 3 e primul meci:(

starsteel
30th October 2006, 21:33
Si eu am patit asa ceva la mine a fost chiar mai crunt, mi-am adus aminte la ora 15.15 ca nu am pus pronosticurile meciurile etapei incepusera la 15.00 si cand am incercat sa postez threadul era inchis. Etapa asta meciul a inceput la 15.00 iar inchiderea a fost la 16.30 evident ca celor care au pus dupa ora de inceput le-a fost scazut rezultatul insa au ramas cu celelalte.

bada_otelul
30th October 2006, 23:30
un moment emotionant,dupa o absenta care parea sa nu se mai sfarseasca,adica 7 zile si un pic,am revenit,stronger than ever

Kainsashiki
30th October 2006, 23:32
welcome back, sa nu ne mai parasesti ;)

bada_otelul
30th October 2006, 23:34
mai vedem dupa meciul cu dinamo:drak:

Hard
30th October 2006, 23:45
a scapat fiara!!

Kainsashiki
31st October 2006, 00:25
sa-i ziceti la multi ani lu hardliner k e ziua lui azi :)

Doctor_Satan
31st October 2006, 08:57
La Multi Ani ba!
Poate-mi iau un avrtisment pentru asta, dar se merita!

Sa cresti mare si voinic
Si c-o putza de pitic!
Sa ai casa de piatra, copii de lemn, sa traiesti 100 de ani si eu sa-ti duc crucea!

Dregan
31st October 2006, 09:28
sa-i ziceti la multi ani lu hardliner k e ziua lui azi :)

huoooooooooo:P

bada_otelul
31st October 2006, 12:22
no mah la multi ani mai seby,sa vii sa-ti dau o sticla de wisky...de cap :),glumeam mah,nu am porniri violente.iti doresc sanatate si sa-ti vina mintea la cap:drak: ,te asteapta baietii la peluza nord

MariusTR
31st October 2006, 12:30
Phiuuuuu ... ce atmosfera de fratie pe aici intre otelari-otelari si otelari-Hardliner ... asta da viata!
S-a intors si unul din fii ratacitori ...

Hai bem o bere buey cu totii si sa petrecem!

:ras-plans:

MariusTR
31st October 2006, 12:52
Apropo, stiti cum se numeste un otelar stelist ? :ras-plans:

Later edit : Stiti , mey ??

Cristian
31st October 2006, 13:19
La Multi Ani !!!! Seby
Ptiu ce bine e in libertate :D

MariusTR
31st October 2006, 13:21
stiti cum se numeste un otelar stelist ?

Cristian
31st October 2006, 13:23
Eu nu stiu :) STEELstar ? :D

MariusTR
31st October 2006, 13:25
Nope. :)

Oţelist ... heheh. :D

Cristian
31st October 2006, 14:03
Cum am scapat eu si Bada_Otelul de penitenta cum a prins viata Sub-forumul Suporter Otelul, sa scape si fratele nostru Jar si sa speram ca de data asta sa reuseasca sa se abtina :D si totul va fi bine ;)

MariusTR
31st October 2006, 14:09
Jargon nu o sa mai fie eliberat. A fost organizata o intrunire a moderatoririlor pe RA si s-a decis ca el nu va mai posta pe OLS. Nu poate fi vindecat de unele apucaturi criminale.
In rest ... tu Cristi ai fost adus in discutie pentru moderare, dar tocmai ai jignit grav un moderator numindu-l m**st. Tocmai in acea zi pe RA discutam desper numirea ta ca moderator , cand tocmai ai scos "proumbelul" si ti-ai taiat singur craca de sub picioare.

Cristian
31st October 2006, 14:11
Intrebarea e si daca vroiam moderarea ? :D
Oricum multumesc celui ce m-a propus si celui ce m-a votat.

delaparis
31st October 2006, 14:17
Intrebarea e si daca vroiam moderarea ? :D
Oricum multumesc celui ce m-a propus si celui ce m-a votat.

trebuie sa le multumesti la toti care au acceptat discutia :rolleyes: asa e fairplay:ok:

apropos cum se face ca ai scapat din suspendare? :o:

Cristian
31st October 2006, 14:18
Mi-am calcat pe suflet si i-am cerut stelistului pasuire. Nu mai suportam penitenta :D

delaparis
31st October 2006, 14:21
bravo ... uite aici ai dat proba de inteligenta si cum se vede ai fost rasplatit :ok:

J.M.-LOVES-O.G.
31st October 2006, 14:26
bine ma vad ca sunteti pusi pe jocuri.ia sa vad daca va prindeti==
ce inseamna J>M loves Otelul Galati cei mai vechi o sa recunoasca initialele doar sunt baieti destepti:ok:
ia ghici ce inseamna J M :cry: :ras-plans:

delaparis
31st October 2006, 14:30
Tu esti jar ?

J.M.-LOVES-O.G.
31st October 2006, 14:30
e ziua lui seby azi atunci iti doresc casa in subteran cu usa-n tavan
iti doresc ce-mi doresti tu mie si sa t-i se-ntample tie

J.M.-LOVES-O.G.
31st October 2006, 14:31
Tu esti jar ?

nu:ras-plans: :nah: :thinkso: :lol: :cry: :pace: :sneaky:

STEEL
31st October 2006, 14:33
Eu nu stiu :) STEELstar ? :D

"Multumesc" domnu' Cristi_Galati,daca a fost o insinuare la adresa mea ma vad nevoit sa-ti "aplaud" genialitatea de care ai dat dovada.Daca m-am pripit in a trage conluzii atunci scuzele de rigoare.

delaparis
31st October 2006, 14:34
nu:ras-plans: :nah: :thinkso: :lol: :cry: :pace: :sneaky:


Se pare ca da ...

MariusTR
31st October 2006, 14:47
Am aflat astfel si cine a deschis threadul ala sinistru pe Suporter Dinamo ... aceleasi cuvinte ... :(

Doctor_Satan
31st October 2006, 14:48
Va transmit un mesaj de La Multi Ani de la Jar pentru Hardliner!
Nu banati mesagerul, l-am postat pentru ca m-a rugat foarte frumos omul!

"deci 1 1 123 si
multi ani traiasca iemasul(ca o behaitoare care este) sa il pascaaaa laaaaaaa mukltiiiii aniiiiiii
unde sa traiasca, la 6 metrii sub limita terestra-pamanteasca laaaaaa multtiiiiiiiii aniiiiiiiiiii
te iubesc ca pe nun frate.....numai atunci cand o sa te vad calcat de masina mea cu roata din spate"

Cristian
31st October 2006, 15:41
"Multumesc" domnu' Cristi_Galati,daca a fost o insinuare la adresa mea ma vad nevoit sa-ti "aplaud" genialitatea de care ai dat dovada.Daca m-am pripit in a trage conluzii atunci scuzele de rigoare.

Nu are legatura cu tine sa stii.
Daca ne-a intrebat cum ii spune la un otelar stelist ? ce era sa-i zic stiind ca avem deja unul care e stelisto-otelar ?????

STEEL
31st October 2006, 16:08
Nu are legatura cu tine sa stii.
Daca ne-a intrebat cum ii spune la un otelar stelist ? ce era sa-i zic stiind ca avem deja unul care e stelisto-otelar ?????

M-a dus in eroare modul in care ai scris STEELstar.Dar ma rog,sper sa fi fost doar o coincidenta.Scuze.

Cristian
31st October 2006, 16:17
@STEEL in mod cert e coincidenta, stai linistit ca nu te acuz de nimic :)

STEEL
31st October 2006, 16:20
@STEEL in mod cert e coincidenta, stai linistit ca nu te acuz de nimic :)

Ok man.:ok:
M-am mai linistit acum.:D

Doctor_Satan
31st October 2006, 17:27
Inca un mesaj de la Jar:

"doctore mersi dar am vazut ca zicea un **** ca a aflat cine a deschis un subiect sumbru sau ceva de genul asta te rog spune-le ca eu nu stiu sa deschid un subiect pe forum si nici nu stiu la ce se referea cutatre .nu am nici o legatura cu ce spunea ****** ala."

Se pare ca s-a luat o decizie pripita!
Imi pare rau Jar, dar a trebuit sa te cenzurez!

starsteel
31st October 2006, 17:36
Deja ai inceput cu editul?....Jar intelege ca nu asta e calea toti sunt cu ochii pe tine.

P.S. Am citit acum minunea dinainte din pacate J. chiar cred ca a devenit irecuperabil.

Hard
1st November 2006, 02:25
La Multi Ani ba!
Poate-mi iau un avrtisment pentru asta, dar se merita!

Sa cresti mare si voinic
Si c-o putza de pitic!
Sa ai casa de piatra, copii de lemn, sa traiesti 100 de ani si eu sa-ti duc crucea!

SATANA!


no mah la multi ani mai seby,sa vii sa-ti dau o sticla de wisky...de cap :),glumeam mah,nu am porniri violente.iti doresc sanatate si sa-ti vina mintea la cap:drak: ,te asteapta baietii la peluza nord

Nu am ce cauta acolo,doar n-oi fi nebun:happy


La Multi Ani !!!! Seby
Ptiu ce bine e in libertate :D
multumesc tuturor si cand ne-o fi cel mai rau,asa sa ne mearga:D

Doctor_Satan
1st November 2006, 08:32
Deja ai inceput cu editul?....Jar intelege ca nu asta e calea toti sunt cu ochii pe tine.

P.S. Am citit acum minunea dinainte din pacate J. chiar cred ca a devenit irecuperabil.

Omul m-a rugat frumos, nu puteam sa-l refuz!
Cum adica sunt cu ochii me mine? Iar ma simt urmarit! Voi faceti din oameni simpli si aproape normali niste adevarati paranoici!:scared:
Cum am zis si-n alt post: se pare ca Jar nu ne vrea! :mda:

MariusTR
1st November 2006, 08:44
Satana , vad ca te erijezi in avocatul diavolului ... mi-am schimbat impresia despre tine :(

Pacat, promiteai...

Doctor_Satan
1st November 2006, 09:08
@MariusTR
Hei, incercam sa-i fac omului o favoare! Stii, ca ultima dorinta a condamnatilor la moarte! Sa ramana si el cu niste vorbe de duh aici pe forum, nu doar cu injuraturile (ingenioase, ce-i drept) cu care ne obisnuise deja!
As fi vrut sa-l putem convinge sa nu mai scrie tampenii!
Eram de parerea ca daca ar fi un om care sa-i stearga/editeze prostiile si tine un contact strans cu el pe pm, poate se linistea! Mai sunt si oameni de acest gen, care nu se pot abtine, dar, cu putin ajutor si intelegere se poate lasa de prostii!
Daca v-am inselat asteptarile, asta e! Eu incercam sa fac omul sa inteleaga ca e binevenit aici si nu trebuie sa-si exprime parerile in injuraturi! Se pare ca nici el, nici voi nu m-ati inteles!

MariusTR
1st November 2006, 09:11
Jar-gon are ban pe IP. Nu mai are sens, forget it. Gata.

Cristian
1st November 2006, 09:12
Si ce e mare lucru ? Isi poate schimba IP-ul
Daca vroiam faceam si eu faze cu chestia asta cat am fost banat

Doctor_Satan
1st November 2006, 09:13
Am scris si pe suporteri banati ca-mi iau ramas bun de la el!
Numai bine Jar! Pacat ca nu ne-ai vrut!

Cristian
1st November 2006, 10:39
Si desigur postarea mea cu numarul 1500 unde altundeva sa fie sarbatorita in afara de Suporter Otelul.
FORZA OTELUL... sa batem duminica pe rapid

STEELMAN
1st November 2006, 16:37
starsteel e handicapat

starsteel
1st November 2006, 16:45
Tu probabil esti bolnav chiar nu inteleg remarca ta.

Hard
1st November 2006, 16:49
ce are lipsa?:)

STEELMAN
1st November 2006, 16:54
deci..e democtratie nu?

Doctor_Satan
1st November 2006, 16:54
starsteel e handicapat

Ce ti-a facut de-ai avut iesirea asta brusca?

Doctor_Satan
1st November 2006, 16:56
Ce tot zici acolo, steelman?

STEELMAN
1st November 2006, 16:57
trebe neaparat sa imi fac vreo ceva?.e orbit de steaua lui si crede ca ceea ce face e perfect normal.nu intelege ca nu accepatm stelistii.obsedat posedat

Hard
1st November 2006, 16:58
s-a marturisit:happy

Doctor_Satan
1st November 2006, 17:01
Mai steelman!
Ce naiba, n-a mai scris nimic de Steaua p-aici pe la noi!
Chiar era nevoie de o iesire de genul asta si sa-ti iei avertismente?

STEELMAN
1st November 2006, 17:05
de ce avertisment?am folosit vreun cuvant obscen?vreo trivialitate?omul iubeste 2 echipe nu e normal.e un handicap.deci e handicapat nu?nu e nevoie sa scrie vreo ceva de steaua atata timp cat e stelist.suport de ex un stelist care zice ca e stelist nicidecum un otelar-stelist

SORINULTRA
1st November 2006, 17:13
de unde stii? fizic sau psihic? o fii? nu o fii ? nu stim cert e ca tine cu steaua si e bigam . intrebarea mea pt. el ar fi ai doua neveste si le iubesti pe amandoua la fel ?

WOLF_ULTRAS
2nd November 2006, 23:42
Oricum mie mia placut de STEELMAN la Pitesti dupa meci :D....la articulat pe un gras :D
Merita mai mult :P

Hard
3rd November 2006, 01:48
ce a avut ma cu grasul?asta e rasism!

Doctor_Satan
3rd November 2006, 08:59
Nu ma! Rasism e cand te iei de o cioara sau un galbejit!
El a facut doar o simpla discriminare!

starsteel
3rd November 2006, 12:50
...
043 Cristi Galati------63
055 Starsteel -------62
....
Imi simti rasuflarea in ceafa? Etapa asta am jucat la surprize, ori fac puncte zdravan ori doar 2-3.


...Rasism e cand te iei de o cioara sau un galbejit!...
Trebuie evitate colorari ale limbajului in negru si galben chiar daca de multe ori ne stau pe varful limbii. Atunci trebuie sa inchidem gura!:D

Doctor_Satan
3rd November 2006, 12:53
Imi simti rasuflarea in ceafa? Etapa asta am jucat la surprize, ori fac puncte zdravan ori doar 2-3.

Nu, mai! Rasuflarea in cefa ar simti-o in alta situatie! :P

Doctor_Satan
3rd November 2006, 13:04
....
Trebuie evitate colorari ale limbajului in negru si galben chiar daca de multe ori ne stau pe varful limbii. Atunci trebuie sa inchidem gura!:D

Bine, bine!
Eu vroiam doar sa subliniez ce inseamna rasism! :P

Cristian
3rd November 2006, 16:23
Imi simti rasuflarea in ceafa? Etapa asta am jucat la surprize, ori fac puncte zdravan ori doar 2-3.


NU :) ca-n spatele meu nu-i nimeni sa-mi sufle in ceafa :D:D si nu-s de ala :ras-plans:

starsteel
3rd November 2006, 17:19
Ai dreptate la ora la care postai deja probabil nu ma simti in ceafa din cauza ca suntem umar langa umar eu am prins primul meci Unirea - Arges x tu ce ai mizat aici?

Cristian
3rd November 2006, 18:58
Urziceni - FC Arges 1
Pandurii - UTA 2
Poli Iasi - Gloria 1
Poli Tim - Farul X
National - Vaslui 1
Jiul - Craiova 1
Otelul - Rapid 1
CFR Cluj - Dinamo 2
Ceahlaul - Steaua 2

starsteel
3rd November 2006, 19:28
Avem cateva pronosticuri diferite eram tentat si la meciul Stelei sa joc X dar am renuntat,

Urziceni - FC Arges x
Pandurii - UTA 1
Poli Iasi - Gloria 1
Poli Tim - Farul 1
National - Vaslui 1
Jiul - Craiova 1
Otelul - Rapid x
CFR Cluj - Dinamo 1
Ceahlaul - Steaua 2

Facem o partida in 2.....pana acum am 1-0, sper sa ma bati la meciul de la Galati.

Cristian
3rd November 2006, 19:47
:D Doamne ajuta.
Da eu zic ca am sa te bat si cu dinamo

starsteel
3rd November 2006, 19:49
Aici zic eu Doamne fereste, desi sunt convins ca titlul e jucat.

Cristian
3rd November 2006, 19:52
Pai de asta is convins si eu.
Deja dinamo are 4 meciuri avans fata de echipa de pe locul 2.
Titlul zic eu e ca si jucat.

Cristian
5th November 2006, 09:45
Avem cateva pronosticuri diferite eram tentat si la meciul Stelei sa joc X dar am renuntat,

Urziceni - FC Arges x
Pandurii - UTA 1
Poli Iasi - Gloria 1
Poli Tim - Farul 1
National - Vaslui 1
Jiul - Craiova 1
Otelul - Rapid x
CFR Cluj - Dinamo 1
Ceahlaul - Steaua 2

Facem o partida in 2.....pana acum am 1-0, sper sa ma bati la meciul de la Galati.

Acum ii 1-1 datorita meciului Poli Timisoara - Faru ;)

starsteel
5th November 2006, 12:39
E 2-1 pt. mine (vezi Pandurii) dar oricum suntem amandoi la "furat" etapa asta. Sa de-a Domnul sa faci 2-2 la Galati si apoi sa castig eu cu 3-2./hello

starsteel
5th November 2006, 20:45
Pana la urma a fost 3-1 pt. mine....sa zicem ca am facut o partida de volei.

Hard
5th November 2006, 21:01
dar la pronosticurile concursului tau cum sta treaba?

SORINULTRA
6th November 2006, 12:49
OFF TOPIC........... MA LESI ? zii la subiect

Datenshi
8th November 2006, 10:21
Scuze de off-topic. Am si eu nevoie urgent sa stiu de la persoanele care stau in Galati cum este vremea acolo. Scuze inca o data dar nu stiam unde sa postez.

starsteel
8th November 2006, 11:14
Vremea e excelenta, primavara adevarata.

Hard
9th November 2006, 01:30
cat a fost intrarea la meciul din cupa de era asa multa lumea pe stadion?

Dregan
9th November 2006, 01:35
cat a fost intrarea la meciul din cupa de era asa multa lumea pe stadion?

50.000 lei vechi

Cristian
9th November 2006, 10:41
cat a fost intrarea la meciul din cupa de era asa multa lumea pe stadion?

Pe stadion maxim 1000 de oameni

Doctor_Satan
9th November 2006, 10:51
Cine stie ce meci o fi vazut Hardliner!
Sau ai cumva iar chef de glume?

Dregan
9th November 2006, 12:39
Cine stie ce meci o fi vazut Hardliner!
Sau ai cumva iar chef de glume?


Cred ca se referea la meciul de Cupa dintre Farul si Poli Iasi disputat la Galati...

STEELMAN
9th November 2006, 19:21
vali si popica spun asa:nu vrem sa spunem nimic

Hard
9th November 2006, 23:12
Cred ca se referea la meciul de Cupa dintre Farul si Poli Iasi disputat la Galati...

pai care altul la galati?

dr_satan,ma intarati,nu ma face ca nu ma mai opresc dupa aia:ras-plans:

starsteel
9th November 2006, 23:19
Pt. amatorii de volei a fost deschis astazi un sub-forum care cuprinde si CM volei feminin Japonia 2006 unde evolueaza si 2 "galatence" in echipa Serbiei.
http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=274

Doctor_Satan
10th November 2006, 12:57
pai care altul la galati?

dr_satan,ma intarati,nu ma face ca nu ma mai opresc dupa aia:ras-plans:

Atat iti trebuie! :evil:

starsteel
12th November 2006, 00:14
Zmarandescu facut KO de Sora intr-un mod crunt nici nu mai stie cei cu el....bine ca nu a dat coltul.

starsteel
12th November 2006, 00:16
Se contesta lovitura de KO deoarece arbitrul a strigat stop......probabil asa a fost. Balamuc total!

Iata si poza cu momentul in care arbitrul striga STOP pumnul lui Sora deja era plecat in mod sigur nu poate fi acuzat de ceva.

Kainsashiki
12th November 2006, 00:17
cel mai fericit cred ca este gainusha:D

starsteel
12th November 2006, 00:20
Zmarandescu anunta ca se retrage si nu mai boxeaza iar decizia arbitrilor e.....meci fara decizie. E tare asta! :happy

Hard
12th November 2006, 01:01
cand il prind pe sora,ii dau o bucata ca e magar

bada_otelul
12th November 2006, 11:30
cand il prind pe sora,ii dau o bucata ca e magar

:happy daca il prinzi ii dai o bucata de ce?de tort,daca sufla mai tare spre tine te face ko:evil:

Dregan
12th November 2006, 17:54
Se contesta lovitura de KO deoarece arbitrul a strigat stop......probabil asa a fost. Balamuc total!

Iata si poza cu momentul in care arbitrul striga STOP pumnul lui Sora deja era plecat in mod sigur nu poate fi acuzat de ceva.

Ce fata are Smarandescu cand se indreapta pumnul lui Sora spre el:happy

Hard
12th November 2006, 18:15
gata l-am rezolvat pe sora

starsteel
12th November 2006, 23:57
Pozitia galatenilor in "Clasament pronosticuri liga 1"

002 Lolo grupa C----83
028 Starsteel -------74
070 Cristi Galati-----67
073 Otelul for ever --67
097 Steel -----------63
119 Daughter ss ---- 59
175 Cap ------------39
204 Steelman--------30
282 Ovidiu62 --------16
440 Cryrad1975------05
469 Rave_o_Lution---05


http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728&page=2

Hard
13th November 2006, 00:04
lolo daca castiga locul 1 ,face cinste

Kainsashiki
13th November 2006, 00:07
care-s premiile pt locul 1?

starsteel
13th November 2006, 00:07
Daca nu ratam o etapa eram langa el oricum trag sa recuperez decalajul etapa asta am reusit 9 din 9.

starsteel
13th November 2006, 00:09
care-s premiile pt locul 1?

Sezonul trecut au fost produse Caro locul 3 DVD-Rw, locul 2 placa de baza iar 1 chiar nu mai stiu.

Hard
13th November 2006, 00:18
o masina ceva

STEEL
13th November 2006, 02:49
o masina ceva

....de gaurit...cotetze....:happy

SORINULTRA
13th November 2006, 10:17
o excursie dus in vietnam , speram sa o castige starsteel

Hard
13th November 2006, 10:18
a speriat Galatiul,urmeaza Vietnamul:happy

lolo_grupa_c
13th November 2006, 19:36
afara ploua,muncitorii necalificati de la primarie o freaca prin tiglina...un vecin isi scutura covorul de la balcon....o rabla de masina se chinuie sa porneasca...astia de la gaze au plecat acasa...mai am doar un pahar de vin ...atmosfera de tot rahatul....astept sami schimb poza de la avatar...

STEELMAN
13th November 2006, 20:22
Welcome

lolo_grupa_c
13th November 2006, 21:02
mersi ba [edit]

Hard
14th November 2006, 01:01
iti dau report send la postarea anterioara...trolling

Aurel.D
16th November 2006, 17:32
Mai baieti, daca tot este off topic, tot sunteti asa multi si activi pe aici am si eu o intrebare la voi, tot off topic dar in legatura cu sportul: aveti cunostinta de Clubul de Turism Montan Albatros?
Aaaiii?:)

Hard
16th November 2006, 18:14
ai facut ceatza:)

STEELMAN
16th November 2006, 18:19
sigur .....cum sa nu avem si membri fondatori ,dar la de mult iubim si clubul de yahting capra neagra din sulina

SORINULTRA
17th November 2006, 10:22
evident nu putem uita dunarea sky , dubla campioana europeana si mondiala la barbynton nautic

Aurel.D
17th November 2006, 10:39
Steelman,
chiar sunt membrii fondatori aici pe forum? Numele Maria Magdalena Danaila iti spune ceva?:)

bada_otelul
17th November 2006, 10:55
cred ca preferam soad mariei magdalena danaila(sper ca am nimerit-o:D)

STEELMAN
18th November 2006, 16:12
mai inainte am baut apa.de la robinet.un pahar:headbang:

Leutzz-Korn
18th November 2006, 17:03
Hardlinder, chiar ca esti departe...
Nu ti-e rusine ma sa mai intri pe threadul asta...dupa ce ai zis atatea lucruri jignitoare la adresa echipei Otelul?stai in fata tv-ului si fii tu suporter adevarat...

Hard
18th November 2006, 17:04
pai e ca unii ma contrazic aiurea.

STEEL
18th November 2006, 17:15
pai e ca unii ma contrazic aiurea.

Te inseli,nu unii ci majoritatea,e o diferenta mare.Si nu aiurea,pe buna dreptate.

STEELMAN
18th November 2006, 17:16
din lipsa de ocupatie mai sunt cetateni care incerca cu toate mijloacele sa iasa din anonimat .exemplu sebastian al nostru cel drag e convins ca facand valuri lumea isi va mai aminti si de el.ce sa faci e mare londra aia ,el e timid de fel nu are cu cine isi omori timpul il inteleg..
p.s. adevaratele razboaie se dau in peluza si nu pe net.
va doresc o seara buna eu as dori daca nu va suparati sa imi continui activitatea muncii ce ma framanta.un vin de tara "nervos"
cu deosebit respect al vostru distins ...STEELMAN

STEEL
18th November 2006, 17:26
va doresc o seara buna eu as dori daca nu va suparati sa imi continui activitatea muncii ce ma framanta.un vin de tara "nervos"
cu deosebit respect al vostru distins ...STEELMAN

Bravo,sa ai pofta :ok: .Cred ca am s-o comit si eu putin mai tarziu,imi simt instalatia jugulara uscata si trebuie sa-i dau niste combustibil.:evil:

SORINULTRA
18th November 2006, 17:40
nu tine , 2 pahare de vin si e praf

STEELMAN
18th November 2006, 17:50
hihihi -you're funny

SORINULTRA
18th November 2006, 18:13
parca bausi vin?????????????

Hard
18th November 2006, 19:43
scumpa apa dom`le ,dincolo era mai ieftin

bada_otelul
18th November 2006, 22:08
seby ramai ce-ai fost mereu:UN MARE [edit]....informat,988 de scaune sunt in sectorul alb,dar e de inteles,nu ne puteam astepta la mai mult de la un stelist,vb lui einstein:"aaaaa...hai steaua!":rosu:

bine macar ca ai recunoscut ca esti [edit]...informat:evil:

Hard
18th November 2006, 22:43
tot necivilizati in limbaj au ramas unii.de vina sunt parintii!
imi e rusine ca sunt nascut in acelasi oras cu ei.sincer.pacat.de vina sunt parintii!
e bine ca ai aflat si tu cu ocazia asta cate scaune sunt,samantare.
offtopic:Hai otelul!

bada_otelul
18th November 2006, 23:07
vai de capul tau,stiam de f multa vreme,si nu a trebuit sa stau jumate de zi sa le numar,o simpla inmultire si gata,cat despre limbaj necivilizat chiar nu inteleg ce vrei sa spui,unde vezi tu asa ceva?

bada_otelul
18th November 2006, 23:15
mi-a macelarit starsteel mesajul,nu se mai intelege mare lucru =))

Hard
18th November 2006, 23:22
vorbeste frumos cu mine si iti voi raspunde la fel de civilizat.suntem oameni ce naiba.cum sa numar ma cati au fost in galerie?:happy...daca nu te prinzi de glumele facute de mine,mai bine nu iti mai da cu parerea despre mine.e o vorba:mai bine nu deschizi gura si te crede lumea prost decat sa o deschizi si sa inlaturi orice indoiala.
lasa vorbele in vant la o parte si vino cu ceva concret.ai vazut ca mi-am retras cuvintele cand am obs ca nu am dreptate:happy.oricum este de necrezut ca ati fost mai multi de 300 acolo.pacat.nu veniti decat la meciurile cu Steaua,dinamo,in schimb va dati mari ultras si suporteri infocati pe forumuri...

bada_otelul
18th November 2006, 23:25
eu ziceam de numaratul scaunelor 19 inmultit cu 52 egal camp nou :D
apropo,erau peste 500 in galerie,iar eu nu am zis nicodata ca as fi ultras,daca gasesti tu macar un msg in care sa fi zis asa ceva eu ma las de fotbal
iar cei care merg in galerie merg constant nu doar la unele meciuri,ca vin ceva mai multi cu sdr e altceva,peste tot e la fel,chiar si la stelutza voastra cea cu sufletul curat:happy :happy :happy

Hard
19th November 2006, 00:09
bun deci galeria voastra are 500 de membri,ca sa inteleg?

MirelRadoi
19th November 2006, 00:20
bun deci galeria voastra are 500 de membri,ca sa inteleg?

pe numarate? :happy :happy

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 00:59
pe numarate? :happy :happy

Si ce razi ma ?:cool:

STEEL
19th November 2006, 02:11
Si ce razi ma ?:cool:

Bineeeeee WOLF...:ok: ......fii rau,nu te lasa....mama masi de treaba....:happy

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:12
Lam filamt aseara Hardliner cu camera ascunsa pe la 01:30 si ia uite ce facea
In loc sa doarma
http://img218.imageshack.us/img218/1914/gremlingu4.jpg (http://imageshack.us)

STEEL
19th November 2006, 02:14
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: ....hai ca-i tare......:happy :lol: :lol:

Hard
19th November 2006, 02:18
pai cum sa dorm ma la ora aia?ce-s copil de tzatza?:happy

sper sa nu te intreci cu gluma;)

STEEL
19th November 2006, 02:21
Vad ca avem un proaspat simpatizant......
Oresore bine ai venit in familia noastra!!! :ok:

STEEL
19th November 2006, 02:22
....

sper sa nu te intreci cu gluma;)

Nu mai mult decat tine,stai linistit.

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:25
pai cum sa dorm ma la ora aia?ce-s copil de tzatza?:happy

sper sa nu te intreci cu gluma;)

Nu ma face sa postez si restu :happy

Hard
19th November 2006, 02:27
Vad ca avem un proaspat simpatizant......
Oresore bine ai venit in familia noastra!!! :ok:

proaspata clona ai vrut sa spui.nu vezi cum a venit chitit:happy...vezi primul post cat farmec are:happy

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:28
proaspata clona ai vrut sa spui.nu vezi cum a venit chitit:happy...vezi primul post cat farmec are:happy

Doamne ......vb numai prosti...intreabal pe delaparis daca e clona ca tot vad ca se uita pe aici

STEEL
19th November 2006, 02:29
....

sper sa nu te intreci cu gluma;)

Caci de nu,ce faci?O pui de un raport ceva?Nuuuuuu fir-ar ea de treaba,mai nou am ajuns moderator,raportul e de domeniul trecutului,gata cu sifonul acum imi fac sigur dreptate...
Eheheee Sebastian tata,greu.....greu cu otelarii astia,nu?

Hard
19th November 2006, 02:34
Din punct de vedere al moderarii,Starsteel stie cat de greu e:D
Postul merita un raport dar spre deosebire de altii stiu si de gluma si la ora asta merge si o astfel de poza ca doar e trecut de 12:happy

pt Wolf:asa e,la 18 ani imi mai statea gandul si la asemenea prostii.

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:38
ce raport ma..pentru o poza ? ...cred ca esti [edit] ?
Vad ca te ataci cand face altu misto de tine nuti convine....
mai degraba merita report la post pe sectiune iubesti echipa locala........

Hard
19th November 2006, 02:39
pa tocmai asta e problema ca nu m-am atacat copile! te ataci tu in locul meu observ:happy

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:41
pa tocmai asta e problema ca nu m-am atacat copile! te ataci tu in locul meu observ:happy

auzi bosorogule dute si te culca......sau veziti de popusile conflabile....
ATAC cu bomba asta fac......

STEEL
19th November 2006, 02:42
Din punct de vedere al moderarii,Starsteel stie cat de greu e:D
Postul merita un raport dar spre deosebire de altii stiu si de gluma si la ora asta merge si o astfel de poza ca doar e trecut de 12:happy

pt Wolf:asa e,la 18 ani imi mai statea gandul si la asemenea prostii.

Pai bai,eu nu va inteleg pe astia care va tot lamentati intr-una,va dati peste cap de trei ori faceti tumbe etc. sa deveniti moderatori si cand va pune Dumnezeu mana in cap incepeti sa oftati sa va plangenti ca-i greu,ca nu stiu ce.:mda:
Parca v-ar obliga cineva sa moderati forumul sau poate primiti salariu de va place asa de tare.:confused:

Hard
19th November 2006, 02:44
nu stiu nu vorbesc in numele lui Starsteel:D
care-i acrobatul pe aici?:happy

Hard
19th November 2006, 02:46
auzi bosorogule dute si te culca......sau veziti de popusile conflabile....
ATAC cu bomba asta fac......

Bine pustiu o sa iau in considerare sfatul tau de duh de o scriere gramatica imaculata:happy
PS:Se mai face gramatica la scoala?Nu cred...

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:50
Bine pustiu o sa iau in considerare sfatul tau de duh de o scriere gramatica imaculata:happy
PS:Se mai face gramatica la scoala?Nu cred...

Nu se mai face domnul [edit].....care are studii de gimnazo-liceano-facultativa........
am uitat ca ai fost profesor de romana.........
cred ca mam scos cu un 3 ...iar raman repetent :mda:
Nu mai scap de tine si de cls I

Hard
19th November 2006, 02:51
nu e nimic,s-a inventat sapa...

STEEL
19th November 2006, 02:53
Bine pustiu o sa iau in considerare sfatul tau de duh de o scriere gramatica imaculata:happy
PS:Se mai face gramatica la scoala?Nu cred...
Important e ca ai inteles ideea,restul conteaza mai putin...
Ps.Daca era la ora de limba si literatura romana mai ziceam dar aici merge....cum e si proverbul "nu se cunoaste o lingura de rahat...."

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:53
nu e nimic,s-a inventat sapa...

Nu ma bag peste familia ta si hobiul tau din tinerete.....nu vreau sa va for foloasele ......

Hard
19th November 2006, 02:56
ai inceput sa-ntreci masura...:rolleyes:

STEEL
19th November 2006, 02:58
Taci ca se inerveaza sebastian......:evil:

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 02:58
Hai gata ma duc sa ma culc ca iar mai plictisit si iar o sa am cosmaruri ca te spanzur la poarta stadionului steaua si pun lumea sa aruncea in tine cu pietre si apoi ma fugareste politia prin oras pentru rasism si stau in parnaie pana maine cand ma trezesc.........

Hard
19th November 2006, 02:59
Ok extraterestrule verde.

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:00
ai inceput sa-ntreci masura...:rolleyes:

Ce gata ma pedepsesti ....fi bland nam facut nimik ...sa nui spui lu taicamiu ...ca iar ma bate cu furtunu :(

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:01
Ok extraterestrule verde.

Ce varza esti doar atat poti :happy

STEEL
19th November 2006, 03:01
Oare cand te scapi la bannat otelarii?Sau o poti face numai pe sectiunea "filme"?.:D

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:03
Cred ca ia crescut tensiune :D
Hai pa pa [edit] mai vb si maine te las in seara asta sa te documentezi.....

Hard
19th November 2006, 03:03
Ce gata ma pedepsesti ....fi bland nam facut nimik ...sa nui spui lu taicamiu ...ca iar ma bate cu furtunu :(

naspa copilarie:happy bine ca acum ti-ai dat seama cum e cu "pipi in pat" :ras-plans: sau nu?

STEEL
19th November 2006, 03:04
Hai gata ma duc sa ma culc ca iar mai plictisit si iar o sa am cosmaruri ca te spanzur la poarta stadionului steaua si pun lumea sa aruncea in tine cu pietre si apoi ma fugareste politia prin oras pentru rasism si stau in parnaie pana maine cand ma trezesc.........

Asta-i chiar o frumusete de vis......:happy

Hard
19th November 2006, 03:05
Oare cand te scapi la bannat otelarii?Sau o poti face numai pe sectiunea "filme"?.:D

Poate de acum:rolleyes: ,poate de maine...numai sa am motive care sa duca la o astfel de decizie.:D
PS: Da,numai pe filme:happy bagati acolo mare:ras-plans:

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:05
naspa copilarie:happy bine ca acum ti-ai dat seama cum e cu "pipi in pat" :ras-plans: sa nu?

esti din ce in ce mai [edit].....:happy
nu te duce capu ce sai faci ...reproseazale parintilor ...asa se intampla daca te lasa prea mult sa te uiti la filme porno...sincer mie chiar imi pare rau de tine...as vrea sa te ajut dar nush cum...:(

Hard
19th November 2006, 03:07
sa nu mai faci pipi in pat:happy

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:07
Uite daca vrei te ajut eu te inscriu al o scoala FF ca sa te poti reintrega in societate ?

STEEL
19th November 2006, 03:08
Poate de acum:rolleyes: ,poate de maine...numai sa am motive care sa duca la o astfel de decizie.:D
PS: Da,numai pe filme:happy bagati acolo mare:ras-plans:

Ma bag cu tupeu numai daca aveti discutii despre filme porno.:ras-plans:

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:08
sa nu mai faci pipi in pat:happy

bn nu mai fac in pat fac pe tine e bine ? :ok:

Hard
19th November 2006, 03:08
Wolf nu o mai da in diverse aici,fii sincer:II ceri tatalui tau voie sa te duci in deplasari?
Uite,pe mine m-a lasat sa plec in Anglia:ras-plans:

Hard
19th November 2006, 03:10
Ma bag cu tupeu numai daca aveti discutii despre filme porno.:ras-plans:

Se rezolva face Wolf un thread cu "Marturisiri de 18 ani..."

WOLF_ULTRAS
19th November 2006, 03:12
Wolf nu o mai da in diverse aici,fii sincer:II ceri tatalui tau voie sa te duci in deplasari?
Uite,pe mine m-a lasat sa plec in Anglia:ras-plans:

Alo pasarica ...sunt major....eu numai cer la parinti voie de cand aveam 16...zic unde ma duc si e ok ?
Chiar ca ai avut copilarie nasoala....nu te lasa tactu ala nicaieri...te lega de calorifer maltratarea minorilor vai vai....dar cum de esti in anglia lai omorat lai legat de calorifer ?