PDA

View Full Version : Liber la off-topic



Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Cristian
13th October 2006, 11:02
Trebuia sa dai cartonas Dl Stegarescu.
Nu-mi schimb parerea orice ar fi, urasc stelistii

Kainsashiki
13th October 2006, 11:04
ia zi ma...de ce urasti stelistii...??

parerea mea e ca ii urasti ca sa cresti in ochii celor de pe forum, ca sa te dai mai intersant

SORINULTRA
13th October 2006, 11:07
ce ai ma cum adica nu are voie omul sa urasca stelistii??? bravo lui si grupa c uraste stelistii, implicid eu nimic nu urasc mai mult ca steaua

Kainsashiki
13th October 2006, 11:09
Sorin, e treaba ta pe cine urasti sau pe cine nu urasti. Puteti sa urati Steaua, dar dintre toti galatenii care urasc Steaua vad ca numai el scrie asta in fiecare post. Si sunt sigur ca nu el uraste Steaua cel mai mult de pe forum, sunt altii care tac si fac..si prin fapte urasc Steaua.

starsteel
13th October 2006, 11:18
ia zi ma...de ce urasti stelistii...??

parerea mea e ca ii urasti ca sa cresti in ochii celor de pe forum, ca sa te dai mai intersant

Pleaca in primul meci cu galeria si vrea sa-si dovedeasca virtutiile antisteliste plus motivul care il roade mai demult insa eu ii pot demonstra oricand ca as avea loc langa galeria otelara cu toate ca sunt un stelist convins. Am mers cu galeria Otelului pana si cu vaporul deci se poate spune ca sunt un batran lup (otelar) de mare (Dunare). :D
Sa stii ca traditia orasului Galati e de antirapidism hotarat dovada stau si sloganele anti-Rapid vechi si numeroase e clar pt. toata lumea ca dupa Otelul in Galati cea mai iubita echipa e Steaua.
Ultima moda la Galati e antistelismul insa acest curent prinde exclusiv in peluza nord mai departe nu are sorti de izbanda.

SORINULTRA
13th October 2006, 11:23
pt cristi am o intrebare ai fost vreodata la o bataie cu fanii stelei????

SORINULTRA
13th October 2006, 11:26
i ti zic eu chiar daca noi suntem mai buni ei is multi ai draku chiar si atunci cand vin in gl. cu toate astea am 3 tricouri cu steaua luate de la ei

Cristian
13th October 2006, 12:32
pt cristi am o intrebare ai fost vreodata la o bataie cu fanii stelei????


Nu particip la asa ceva.
In al doilea rand urasc pe cine vreau, si pe mama daca vreau sa o urasc o urasc si nu inteleg care e problema lu starsteel in cazul asta.

Cristian
13th October 2006, 12:33
ia zi ma...de ce urasti stelistii...??

parerea mea e ca ii urasti ca sa cresti in ochii celor de pe forum, ca sa te dai mai intersant

Nu trebuie sa dau explicatii unui stelist...

Kainsashiki
13th October 2006, 12:36
Cristi, eu n-am nimic cu tine, chiar parai amuzant, am cam ras de tine :D

Hai sa-ti zic ceva..

La inceput erai o persoana calma, n-aveai iesiri d-astea. Acum am inteles ca faci o deplasare cu echipa la Vaslui si vrei sa te dai bine pe langa cei care mai merg, sa pari ultras, etc. Tu stii ce spun ei despre tine cand te vad tot atat anti-steaua ? iti zic eu..."ia uite-l ma si p-asta tot se da anti-steaua ca sa se pune bine cu noi"

Daca vrei sa te pui bine cu ei, du-te si fura un steag, bate 3 stelisti fa ceva ! Fapte nu vorbe ! Nimeni nu da 2 bani pe vorbele tale !

Cristian
13th October 2006, 12:40
1) fac deplasarea de placere nu ca sa impresionez pe cineva.
2) ti-am mai zis nu trebuie sa-ti dau tie explicatii.
3) nu vroiam sa merg nici in deplasarea asta, da m-a convins Vali (STEELMAN) si ptr asta ii multumesc.l
4) puteti sa credeti ce vreti si sa nu dati "2 bani" pe vorbele mele, chiar nu ma intereseaza.

starsteel
13th October 2006, 12:42
De ce ai schimbat numele parca era mai interesant cel dinainte eu ti-as fi recomandat mai degraba cris-gal/crisgal era mai simplu si mai finut.

Cristian
13th October 2006, 12:44
Eee asa mi-a placut mie :)
Suna prea nu stiu cum CristianGL, si ma plictisisem de nick-ul ala

WOLF_ULTRAS
13th October 2006, 16:37
Hardliner

MARS LA OI :mda:
JOS MAFIA STELISTA DE AICI.............LOLO SUS LA PUTERE /hello

Forumul asta incepe sa ma calce pe nervii nu poti sa zici ceva ca trebuie sa se bage unu sa te sanctioneze
Tuxie :rosu:

WOLF_ULTRAS
13th October 2006, 16:41
Pleaca in primul meci cu galeria si vrea sa-si dovedeasca virtutiile antisteliste plus motivul care il roade mai demult insa eu ii pot demonstra oricand ca as avea loc langa galeria otelara cu toate ca sunt un stelist convins. Am mers cu galeria Otelului pana si cu vaporul deci se poate spune ca sunt un batran lup (otelar) de mare (Dunare). :D
Sa stii ca traditia orasului Galati e de antirapidism hotarat dovada stau si sloganele anti-Rapid vechi si numeroase e clar pt. toata lumea ca dupa Otelul in Galati cea mai iubita echipa e Steaua.
Ultima moda la Galati e antistelismul insa acest curent prinde exclusiv in peluza nord mai departe nu are sorti de izbanda.

Incepi sami fi din ce in ce mai antipatic cu arfmitile tale :rosu: :rosu: :rosu:

starsteel
13th October 2006, 17:43
Ce e fals in afirmatia de mai sus.

Cristian
13th October 2006, 17:50
3500 de postari pe suporter Otelul :D

SORINULTRA
13th October 2006, 17:52
scrie frate si pe forum , da mai vezi si stadionul live, nu numai la tv

Cristian
13th October 2006, 17:56
Adik ce vrei sa zici ca nu vin la stadion ? Afla ca vin meci de meci. Am un abonament pe care normal ca-l folosesc meci de meci.

starsteel
13th October 2006, 20:18
Incepi sami fi din ce in ce mai antipatic cu arfmitile tale :rosu: :rosu: :rosu:
Asta e, totusi ofera si tu un raspuns te rog la intrebarea.....cine e yang?

Hard
13th October 2006, 21:05
ce ti-e si cu galatenii astia:happy,ca la voi pe forum la nimenea,starsteel va cam scapat din mana si nu e bine deloc.pe unii:)

Dregan
13th October 2006, 21:43
ce ti-e si cu galatenii astia:happy,ca la voi pe forum la nimenea,starsteel va cam scapat din mana si nu e bine deloc.pe unii:)



Exact cum ai spus si tu... ca la NOI pe forum. Deci sterge-o de pe forumul nostru.

STEELMAN
14th October 2006, 11:49
vand bilete pt cupa uefa editia 07-08 la tribuna 1 pt meciul Otelul-O. Marseille

lolo_grupa_c
14th October 2006, 12:36
vand bilete pt cupa uefa editia 07-08 la tribuna 1 pt meciul Otelul-O. Marseille

:ras-plans: cate ai?:happy

Dregan
14th October 2006, 15:00
vand bilete pt cupa uefa editia 07-08 la tribuna 1 pt meciul Otelul-O. Marseille

Vreau si eu 3 bucati:happy :rolleyes:

Hard
14th October 2006, 20:56
si cu lyon ai bilete?

Dregan
14th October 2006, 22:51
si cu lyon ai bilete?


Hmmm...Lyon...Lyon...Oare unde am mai auzit eu numele asta ?:evil: :happy

Hard
14th October 2006, 22:56
In CHAMPIONS LEAGUE :D

WOLF_ULTRAS
14th October 2006, 23:00
Asta e, totusi ofera si tu un raspuns te rog la intrebarea.....cine e yang?

Nuti zic :drak:

Hard
14th October 2006, 23:11
un chinez

starsteel
15th October 2006, 21:58
Nuti zic :drak:
Din cauza aceluiasi IP cineva obtuz poate considera ca e o clona eu am sustinut ca probabil e vorba de un frate de-al tau, evident stelist. :P Vii cu el la meci?

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 22:31
Din cauza aceluiasi IP cineva obtuz poate considera ca e o clona eu am sustinut ca probabil e vorba de un frate de-al tau, evident stelist. :P Vii cu el la meci?

Ce mah........eu cu un stelist :mda: tu ai inebunit creca ...daca ar fi fratimiu stelist in fiecare zi las bate :jerk: las lega undeva pe stdionul otelul pana se lecuieste ce ip ma ce clona :rosu:

Hard
15th October 2006, 22:40
l-ai bate sau ai lua bataie,depinde cat de fanatic stelistu asta:D

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 22:45
l-ai bate sau ai lua bataie,depinde cat de fanatic stelistu asta:D

fratimiu e mai mic cu 5 ani deacat mine :hmm:

Hard
15th October 2006, 22:47
atunci fie-ti mila de el ca e mic si nu stie

starsteel
15th October 2006, 22:50
fratimiu e mai mic cu 5 ani deacat mine :hmm:
Si e stelist convins, ce naiba postati de pe acelasi IP adica 89.38.23.xx; si xx e acelasi

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 22:50
atunci fie-ti mila de el ca e mic si nu stie

Pai nu trebuie sami fie mila de el .....Ca nu e stelist am avut eu grija :drak:

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 22:52
Si e stelist convins, ce naiba postati de pe acelasi IP adica 89.38.23.xx; si xx e acelasi

Ba voi ati inebunit fratimiu nu are treaba cu forumul asta nici cu steaua nici cu cine plm ziceti voi....are 13 ani se joaca cu masinute si la calculator sta doar la jocuri alo aveti bau bau................depsre cine dracu zici ??? cine e ala
ce nik are ma :jerk:

starsteel
15th October 2006, 22:53
Uite ce avatar frumos are.....
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=852310#post852310

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 22:54
si ala nu e ipul meu de la net :headbang:
ce plm faceti voi ma trafic de ipuri....ss ce dracu vrei sa insinuiezi in ce plasa ma bagi :mda:

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 22:58
in plm despre asta zici u ma eu nici nul cunosc esti tampit ...nici eu nu stiam cinei a zis atuncea delapris parca ceva de yang da nu am luat in seama....abia am venit de la vs am stricat si la stadion m*** steaua si prin oras cand am venit ....si fratimiu nu are nici o treaba tiam zis...e prea mic si cu minte in colturi...si tiam zis ca daca era sa fie stelist nu il mai primeam in casa il legam la stadion...........a fost si cu mine la niste meciuri pe otelul de vreo 2 si pe dunarea de 3 ori ...nush care e treaba nam nici o clona eu...o fi incucatura

starsteel
15th October 2006, 23:02
Deci yang intra cand nu esti tu acasa :happy nu vezi postarea e astazi de la 18,43...uite mai facem o proba Cristi Galati tu ai IP-ul 86.124.205.xxx?

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:06
Deci yang intra cand nu esti tu acasa :happy nu vezi postarea e astazi de la 18,43...uite mai facem o proba Cristi Galati tu ai IP-ul 86.124.205.xxx?

Bai acuma fara misto nush care e treaba dar fratimiu nu stie sa aprinda calculatoru ca nu lam lasat eu sa se invete cu el ca mi la stricat odata si ma fost de ajuns si cand sunt plecat de acasa macamia si taicamiu nul lasa in preajma lui nu mai eu ai dau acceptul sa umble...........cum dracu ma eu azi la ora aia eram drum spre casa veneam de la VS ..........chiar ca sunt confuz cum dracu cine e ce cum :headbang:

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:07
Dar ala nu e ipul meu de net ma :D

Kainsashiki
15th October 2006, 23:10
Wolf, tu ai net prin retea? Poate toata reteaua are acelasi ip si o fi cineva din retea

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:11
este 86.105.203.101

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:12
Wolf, tu ai net prin retea? Poate toata reteaua are acelasi ip si o fi cineva din retea

Nu are cum sa avem acelasi ip ....inseamna ca ala cand ia ban iau si eu....dar eu mai joc CS pe net si unu daca ia ban inseamna ca nu mai joaca nimeni sau numai poate intra pe un site ? adica 1000 si ceva de oameni

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:13
si asa ca eram destul de suparat si obosit a mai aparut o problema mm

starsteel
15th October 2006, 23:15
Lasa ca pe OLS nu apar probleme stai linistit exista Valea Plangerii si in caz de greseli se rezolva.

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:17
Lasa ca pe OLS nu apar probleme stai linistit exista Valea Plangerii si in caz de greseli se rezolva.

Pai sa se ia mai rep o masura ca nu am chef de surprize....noroc ca e ala mai cuminte

starsteel
15th October 2006, 23:23
Am verificat IP-ul precizat de tine e adevarat apari acolo impreuna cu Otelul, Otelul 4 ever, Ultras Otelul. Otelul 4 ever sigur e o clona banata permanent daca imi aduc eu bine aminte.

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:30
Am verificat IP-ul precizat de tine e adevarat apari acolo impreuna cu Otelul, Otelul 4 ever, Ultras Otelul. Otelul 4 ever sigur e o clona banata permanent daca imi aduc eu bine aminte.

Asa da :ok: furaciosi de ipu fac trafic

starsteel
15th October 2006, 23:33
Am verificat, toate 3 sunt banate permanent numai tu esti viabil. :D

WOLF_ULTRAS
15th October 2006, 23:36
Am verificat, toate 3 sunt banate permanent numai tu esti viabil. :D

Si deci e bine :D
Nu ma aflu in pericol
Nu ma astept la surprize neplacute :D

Hard
16th October 2006, 00:26
cam multe clone pe aici:D

starsteel
16th October 2006, 00:45
Clone, neclone da avem si un virus....cine o fi? :thinkso:

Hard
16th October 2006, 00:59
nu a disparut nici acum "boala gainii nebune"?

STEEL
16th October 2006, 01:26
Ehhh...acum e acum,starsteel tie ma adresez.Sa vedem la meciul asta unde se inclina balanta:Otelul sau steaua?Ma refer la opiniile tale pe acest forum.Desi cunosc raspunsul tau,nu m-am putut abtine sa nu-ti pun intrebarea asta.:rolleyes:

Hard
16th October 2006, 01:35
sa vedem ce pronostic da la concurs:)

Cristian
16th October 2006, 08:52
Deci yang intra cand nu esti tu acasa :happy nu vezi postarea e astazi de la 18,43...uite mai facem o proba Cristi Galati tu ai IP-ul 86.124.205.xxx?

Da ma asta e, de ce vrei sa zici ca si eu am o clona sau ceva cu steaua ? :D

starsteel
16th October 2006, 16:59
Clona nici gand, ceva cu Steaua ai desi eu cred ca mai mult e bravura decat antipatie.

starsteel
16th October 2006, 17:06
Ehhh...acum e acum,starsteel tie ma adresez.Sa vedem la meciul asta unde se inclina balanta:Otelul sau steaua?Ma refer la opiniile tale pe acest forum.Desi cunosc raspunsul tau,nu m-am putut abtine sa nu-ti pun intrebarea asta.:rolleyes:
Interesant ca tu cunosti raspunsul eu la primul gol inscris de Steaua cu CFR Cluj am anuntat-o pe fiica-mea ca e 1-0, bucurie mare dupa care i-am spus "etapa urmatoare Steaua joaca cu Otelul" la care ea m-a intrebat "si noi cu cine tinem?"....raspunsul a fost extrem de sincer si a continut exact 2 cuvinte, "NU STIU".
P.S. Oricum pt. cine e curios imi poate gasi pronosticul dat cu ceva timp in urma pe Suporter Steaua, scorul a fost acolo Otelul-Steaua 2-1.

starsteel
16th October 2006, 17:29
Pozitia galatenilor in "Clasament pronosticuri liga 1"

001 Lolo grupa C----63
076 CristianGL-------51+4 (Cristi Galati)
070 Starsteel -------52
095 Steel -----------49
108 Daughter ss ---- 47
111 Otelul for ever --47
184 Cap ------------31
272 Steelman--------15
314 Ovidiu62 --------10
403 Cryrad1975------05
430 Rave_o_Lution---05


http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=23728
Daca am gresit/omis ceva semnalati si fac eu modificarile

lolo_grupa_c
16th October 2006, 20:06
...iar pe primul loc?....eu unul nu mai vreau.....:happy

Cristian
16th October 2006, 20:51
Ce inseamna acel 51+4 de la mine ?

lolo_grupa_c
16th October 2006, 21:01
intra la pronosticuri...si acolo la contestatii

WOLF_ULTRAS
16th October 2006, 21:05
Ce inseamna acel 51+4 de la mine ?

Ai facut blaturi :rosu: :P

starsteel
16th October 2006, 21:36
Ce inseamna acel 51+4 de la mine ?
Datorita schimbarii numelui nu se stie ca e vorba de unul si acelasi user oricum am facut o observatie la "Intrebari si contestatii" parca asa se cheama ca sa rezolve problema.

starsteel
17th October 2006, 00:15
La ora asta ma duc la culcare mai ales ca urmatorul somn l-am programat miercuri dimineata sper sa nu va borciti iar pt. meciul de asta seara impotriva Realului sa fiti alaturi de reprezentanta noastra in Uefa Champions League. Ar fi o dovada de maturitate, adversari vor deveni oricum duminica.

WOLF_ULTRAS
17th October 2006, 00:35
ANTI BUCURESTI .....ANTI STEAUA :rosu: :rosu: :rosu:
allez real :happy
OTELUL the best

STEELMAN
17th October 2006, 00:35
intradevar nenea chai acum ias in fata blocului sa fac un banner cu steaua...:drak:

chiar oare pe cine sa urasc mai mult pe staua sau pe real?ma poate ajuta cineva?avand in vedere ca e interesul local mi-as rupe din orgoliu si as tine cu madrid

Hard
17th October 2006, 00:48
daca ar juca otelul cu o.marseille :happy,nici in cot nu m-ar durea de meciul asta...mai bine m-as duce la pescuit

WOLF_ULTRAS
17th October 2006, 00:53
NEINTERESANT...nici nu e nevoie de tine .....:rosu:

SORINULTRA
17th October 2006, 08:25
urasc realul dar mai mult urasc steaua, deci hai realul din madrid

Doctor_Satan
17th October 2006, 08:47
Eu am pariat ca Real bate Steaua la minim 2 goluri diferenta!
Cu doar 10 Ron pot castiga 80 Ron! Am mai pus ca inscrie Steaua, asa ca sper sa fie macar 3-1 pentru Real.
Si asta nu pentru ca urasc Steaua! Tin cu orice echipa romaneasca atunci cand joaca in Europa, dar, sa fim realisti: n-au nici o sansa!
Hai Steaua! Dati macar un gol si luati cat de multe, sa nu-mi pierd banii!

lolo_grupa_c
17th October 2006, 10:45
urasc realul dar mai mult urasc steaua, deci hai realul din madrid

:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: eu zic sa castige fair-play_ul..:happy :happy :happy :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Hard
17th October 2006, 10:51
nici mie nu imi place real madrid,deci....tin cu Steaua,ce sa fac?

Doctor_Satan
17th October 2006, 12:06
nici mie nu imi place real madrid,deci....tin cu Steaua,ce sa fac?

Yeah, right!
Auzi la el, stelistu declarat de acum cateva zile, acum tine cu echipa lui pt ca n-are de ales! :ciocan:
Asta era o tentativa de banc, sau asa esti tu: iti schimbi opiniile de la o zi la alta?

Jar-Gon
17th October 2006, 13:45
bai vad ca nu m-au banat asa ca am o intrebare.este adevarat ca s-au scos la vanzare tricouri .eu am fost si la stadion si la club Sidex si l-am intrebat pe Tase si cine mai era pe acol si mi-au spus ca nu au auzit de asa ceva.
sa imi zica si mie cineva daca e adevarat.

Doctor_Satan
17th October 2006, 14:40
Nu te-au banat? Norocosule!
Vezi, poate iar faci prostii!

Dregan
17th October 2006, 20:15
bai vad ca nu m-au banat asa ca am o intrebare.este adevarat ca s-au scos la vanzare tricouri .eu am fost si la stadion si la club Sidex si l-am intrebat pe Tase si cine mai era pe acol si mi-au spus ca nu au auzit de asa ceva.
sa imi zica si mie cineva daca e adevarat.

Eu nu am auzit asa ceva...

Hard
17th October 2006, 23:19
tricouri gasesti in depozit,de alea facute pe vapor

WOLF_ULTRAS
17th October 2006, 23:21
tricouri gasesti in depozit,de alea facute pe vapor

GATA teai lin istit nu te mai uiti la favoriti tai :happy

Hard
17th October 2006, 23:30
nu am vazut meciul.nu prind protv.

WOLF_ULTRAS
17th October 2006, 23:34
nu am vazut meciul.nu prind protv.

Norocul tau :headbang:

Dregan
18th October 2006, 00:02
nu am vazut meciul.nu prind protv.


Mare pacat...ai pierdut un lob de geniu al lui Van Nistelroy...

Hard
18th October 2006, 01:10
vad acum rezumatul (implicit si lobul) la itv1 si declaratiile lui mourinho inainte de meciul cu barca.moscova cska a invins arsenal deci se putea mai mult...poate otelul la anul

Doctor_Satan
18th October 2006, 08:23
vad acum rezumatul (implicit si lobul) la itv1 si declaratiile lui mourinho inainte de meciul cu barca.moscova cska a invins arsenal deci se putea mai mult...poate otelul la anul

Decat Steaua... :happy :happy :happy

Jar-Gon
18th October 2006, 10:20
bai am lipsit eu vreo 2 saptamani de pe forum dar un lucru nu s-a schimbat
seby........ce e cu el......a ramas la fel nu s-a schimbat deloc
e acelasi [edit]

Doctor_Satan
18th October 2006, 12:08
Eu unul, vad ca nu ne mai enerveaza cu prostii la adresa Otelului!
Tu, in schimb vad ca iar te apuci de scris prostii!
Scrii 2-3 posturi si te baneaza o saptamana! Se renteaza?
Gandeste-te ca ei au de castigat: tu scrii injuraturi pe care moderatorii ti le editeaza sau ti le sterg si scapa de tine vreo saptamana!
Nu ai nimic de castigat la faza asta, decat ca-ti versi nervii pe moment!
Fii te rog baiat cumsecade si editeaza-l macar pe asta!

Hard
18th October 2006, 12:15
nu mai poate:D,lasa sa vada toata lumea ce poate,asta daca nu se stie deja

Hard
18th October 2006, 16:26
am castigat un pariu,acum urmeaza sa beau bere...nici la vin nu ma dau in spate:D

starsteel
18th October 2006, 16:43
...iar pe primul loc?....eu unul nu mai vreau.....:happy

Se rezolva stai linistit. :evil:

bada_otelul
18th October 2006, 21:58
se supara cineva ca am pus 2 solist la meciul steaua-real madrid?

Hard
18th October 2006, 22:25
unde ai pus?

bada_otelul
18th October 2006, 22:45
unde ai pus?

la pariuri normal,las ca pun maine poza sa se vada frumos:drak:

Hard
18th October 2006, 23:39
eu unul ma bucuram cand nimeream la pariuri o surpriza,dar asa...pariaza pe otelul duminica si sa imi arati biletul luni

Doctor_Satan
19th October 2006, 08:27
A se vedea al doilea bilet din poza!
Acum imi pare rau ca n-am pus vreo 100 Ron, dar atunci imi era teama ca nu cumva Kiev sa faca vreo surpriza!

Dregan
19th October 2006, 11:50
A se vedea al doilea bilet din poza!
Acum imi pare rau ca n-am pus vreo 100 Ron, dar atunci imi era teama ca nu cumva Kiev sa faca vreo surpriza!



Bravo doctore:ok:

bada_otelul
19th October 2006, 12:04
eu unul ma bucuram cand nimeream la pariuri o surpriza,dar asa...pariaza pe otelul duminica si sa imi arati biletul luni

din principiu nu pariez NICIODATA pe otelul,adica echipa favorita.am pariat o singura data cu fc bv am avut o gramada de ocazii penalty ratat la 1-0 si au dat aia singurul sut pe poarta in min 92 si s-a terminat 1-1,am zis ca e semn de la dumnezeu:D

Hard
19th October 2006, 12:14
clar

dr unde ai jucat biletul ala

MariusTR
19th October 2006, 12:47
mey otelari, am auzit ca nu sunteti cuminti :D

Ce faceti voi pe aici ?
Cu ce va ocupati ?

:)

WOLF_ULTRAS
19th October 2006, 13:28
mey otelari, am auzit ca nu sunteti cuminti :D

Ce faceti voi pe aici ?
Cu ce va ocupati ?

:)

LOL :happy
Cei ma cu tine teai pierdut ??
Si daca nu suntem cuminti ??
Probleme ??
Cu ce ocazie pe la noi ??

MariusTR
19th October 2006, 13:34
Sa inteleg ca nu se poate vorbi cu voi ?
Ca sunteti un fel de grup aici otelar care respingeti pe oricare care are o opinie diferita ... asa e ?
Am ajuns p'aciulea sa vad daca asa e dupa cum am auzit.
E problema daca sunt stelist ?

Hard
19th October 2006, 13:46
a nu,esti binevenit printre noi.

Doctor_Satan
19th October 2006, 14:02
clar

dr unde ai jucat biletul ala

La Gamebookers!

Doctor_Satan
19th October 2006, 14:04
Sa inteleg ca nu se poate vorbi cu voi ?
Ca sunteti un fel de grup aici otelar care respingeti pe oricare care are o opinie diferita ... asa e ?
Am ajuns p'aciulea sa vad daca asa e dupa cum am auzit.
E problema daca sunt stelist ?

Daca nu iei exemple de la Hrdliner sa faci glume proaste pe seama echipei si a noastra si daca nu vorbesti in numele nostru (cum a facut individul mai sus mentionat un pic mai devreme), esti binevenit!
Discutii pertinente si fara raportari subite in cazul in care vezi vreo doi care mai scapa un cuvant dubios!
Oka?

Doctor_Satan
19th October 2006, 14:06
Yupieeee!
Am ajuns si eu la postul meu cu numarul 500!

Hard
19th October 2006, 14:08
marius nu da send raport,ci baneaza direct daca e cazul:happy
marius,fii cu ochii in patru pe aici ca limbajul folosit nu e tocmai cel potrivit

MariusTR
19th October 2006, 14:15
Indiferent unde si cum : cand exista jigniri se aplica regulamentul.
Nu sunt un om cu inhibitii sau prejudecati insa fac urticarie la jigniri marlanesti. Eu nu suport marlanii si spre deosebire de colegul starsteel nu am greata sa intru in ei ca in branza.
Nu cred insa sa fie cazul aici :) Sper...

Doctor_Satan
19th October 2006, 14:54
Nu cred sa fie cazul, ca nu stiu daca ar fi corect sa te bagi in ciorba lui SS (daca ai putea)!

Hard
19th October 2006, 15:03
mmm.ce buna ar fi o ciorba la ora asta!

bada_otelul
19th October 2006, 15:22
Indiferent unde si cum : cand exista jigniri se aplica regulamentul.
Nu sunt un om cu inhibitii sau prejudecati insa fac urticarie la jigniri marlanesti. Eu nu suport marlanii si spre deosebire de colegul starsteel nu am greata sa intru in ei ca in branza.
Nu cred insa sa fie cazul aici :) Sper...

pai si o sa intri tu in colegul tau sebyo/hardliner ca in branza?ma indoiesc sincer.
sper ca v-ati prins de aluzie baieti

bada_otelul
19th October 2006, 15:24
a nu,esti binevenit printre noi.

ai pus gresit virgula,trebuia pusa dupa interjectie:evil:

Dregan
19th October 2006, 16:31
ai pus gresit virgula,trebuia pusa dupa interjectie:evil:


Bada nu-l mai chinui, crezi ca stie ce e aia interjectie ?:happy

Hard
19th October 2006, 16:33
lol

Doctor_Satan
19th October 2006, 18:56
Si uite asa, ati mai speriat unul care avea intentii sa posteze pe aici!
In curand forumul se va numi onlinesport_si_threadurile_otelarilor.ro

Cristian
19th October 2006, 18:57
Doctor_Satan tu de ce nu vii macar la meciul asta cu steaua :D ??

Hard
19th October 2006, 19:23
tu abia te-ai dus la vs si ii ceri omului sa vina de la tg mures.

Doctor_Satan
19th October 2006, 19:34
Deja fac demersuri sa vin la meciul de la CLuj din retur, ca am la cine sa stau o noapte!
Ma primiti cu voi in galerie?

@ Cristi
Eu sunt asa de lenes ca n-am mai calcat in Gl de vreo 2 ani sa-mi vad macar familia!

Cristian
19th October 2006, 19:35
tu abia te-ai dus la vs si ii ceri omului sa vina de la tg mures.

Nu stiu daca asta e treaba ta, din cate stiu pe el l-am intrebat, de ce te bagi tu ca musca ????????????

Doctor_Satan
19th October 2006, 19:36
Vezi ca ti-am raspuns, dar amandoi am dat mesajul aproape simultan!

Hard
19th October 2006, 19:46
faceam si eu niste intepaturi,de ce te superi asa repede?

Doctor_Satan
19th October 2006, 19:50
La faza cu deplasarea cam are dreptate renegatu!

Cristian
19th October 2006, 21:02
faceam si eu niste intepaturi,de ce te superi asa repede?

Da tre sa ma supar programat ? :happy

Cristian
19th October 2006, 21:03
Vezi ca ti-am raspuns, dar amandoi am dat mesajul aproape simultan!


S-au infiltrat printre noi vreo 20 de vasluieni, tu nu inteleg de ce nu ai putea.

Hard
19th October 2006, 21:12
nu are ce vedea..sa vina sa isi vada parintii,ca de la meci s-ar intoarce cu coada intre picioare

Doctor_Satan
19th October 2006, 21:49
nu are ce vedea..sa vina sa isi vada parintii,ca de la meci s-ar intoarce cu coada intre picioare

@ Hardliner
Taci, ma, ca ma superi pana si pe mine!
@ Cristi
Ideea e ca timpul nu-mi permite sa fac deplasari de 400 km!
Ti-am spus ca voi veni la Cluj in retur, poate bem o berica inainte de meci si vreo 15 dupa victorie! :D
V-am lasat ca plec si eu acasa de la lucru!
Noapte buna!
Pt Hard si Cristi: sa nu va certati pana dimineata! :happy

Hard
19th October 2006, 21:55
noi ne iubim.
dar mult mai muncesti.lasa ca e bine.nu imi plac puturosii

lolo_grupa_c
20th October 2006, 04:36
hm....doctor satan...daca chiar vrei sa bei 15 beri...cred ca cel mai potrivit moment as fi eu...sau grupa c in general...in rest nu vad variante
cat despre cristi galati...nu prea il mai vad prin deplasari...a fost la vaslui ca era aproape...dar la cluj???EXCLUS..parerea mea..
apropo:unde muncesti in targu mures??eu am stat 12 ani acolo....

Cristian
20th October 2006, 15:19
hm....doctor satan...daca chiar vrei sa bei 15 beri...cred ca cel mai potrivit moment as fi eu...sau grupa c in general...in rest nu vad variante
cat despre cristi galati...nu prea il mai vad prin deplasari...a fost la vaslui ca era aproape...dar la cluj???EXCLUS..parerea mea..
apropo:unde muncesti in targu mures??eu am stat 12 ani acolo....

Depinde in ce zi e meciul daca e in intervalul L-S n-am cum sa merg, doar Duminica daca e pot veni cu siguranta oriunde, si la Timisoara

Doctor_Satan
20th October 2006, 16:29
Depinde in ce zi e meciul daca e in intervalul L-S n-am cum sa merg, doar Duminica daca e pot veni cu siguranta oriunde, si la Timisoara

Mergi tu la Timisoara la meci si te si intorci intr-o zi? Cu ce? Ai insigna de teleportare?

Doctor_Satan
20th October 2006, 16:30
hm....doctor satan...daca chiar vrei sa bei 15 beri...cred ca cel mai potrivit moment as fi eu...sau grupa c in general...in rest nu vad variante
cat despre cristi galati...nu prea il mai vad prin deplasari...a fost la vaslui ca era aproape...dar la cluj???EXCLUS..parerea mea..
apropo:unde muncesti in targu mures??eu am stat 12 ani acolo....

Lucrez la E.On. Divizia "Negri pe plantatie".

MariusTR
20th October 2006, 17:25
Mey otelari ... care din voi astia care activati pe OLS sunteti liderul otelarilor ?
Adica in grupul vostru de fani otelari @ OLS aveti un lider ?

Hard
20th October 2006, 17:27
au pe unul insa e plecat in delegatie pt o perioada nelimitata.jar-gon,cred ca il cunoaste toata lumea.sa imi zica cineva daca ma insel

MariusTR
20th October 2006, 17:29
Jar_gon are ban forever ... nu se mai intoarce ... al doilea la comanda dupa el care e liderul ?

starsteel
20th October 2006, 17:29
Lider ai fanilor unei echipe pe OLS?! Ce naiba fiecare cu personalitatea lui, doar nu suntem o turma.
Hard evident te inseli dar parca ar fi prima data.

Hard
20th October 2006, 17:32
Jar_gon are ban forever ... nu se mai intoarce ... al doilea la comanda dupa el care e liderul ?

ei nu se mai intoarce...acum 5 min mi-a trimis un PM de incurajare pt meciul de duminica:happy...e online tipu,ne conduce din umbra

starsteel
20th October 2006, 17:35
Precum vezi e totusi corect, nu isi face clona, pacat ca nu se poate stapani in ceea ce priveste injuraturile. Incurajare? :happy

MariusTR
20th October 2006, 17:39
starsteel .. eram doar curios daca se considera ca exista printre ei un lider... atat. Evident tu stii mai bine, tu stai mai mult cu ei pe aici, eu eram doar curios. Deci nu exista un lider.
OK.

STEEL
20th October 2006, 17:39
Pt."renegatu'".....stau si te urmaresc de cateva zile si exact asa cum ma asteptam nu-i nimic de facut in privinta ta.Cum e proverbul ala "lupu'-si schimba parul dar naravul ba" asa te comporti si tu.Ai lasat-o mai moale cateva zile dar acum observ ca ai inceput sa te exciti mintal din nou si ti-ai "revenit" la vechile indeletniciri:atacuri la adresa galatenilor si a Otelului.Bha, cand am spus sa-ti revizuiesti atitudinea m-am referit s-o faci peste tot,inclusiv threadurile cu Otelul,nu numai pe suporter Otelul.Dar se vede clar ca n-ai nici o intentie si mai mult,continui sa stresezi lumea.
Ps.Astept acum sa ma bagi in "ceata" cu shtocareala ta ieftina.

MariusTR
20th October 2006, 17:42
Hardliner, ia mai opreste caii si nu vorbi de un forumist care nu poate raspunde ... mmmOK ?
Nu fii rautacios.

Hard
20th October 2006, 17:44
Pt."renegatu'".....stau si te urmaresc de cateva zile si exact asa cum ma asteptam nu-i nimic de facut in privinta ta.Cum e proverbul ala "lupu'-si schimba parul dar naravul ba" asa te comporti si tu.Ai lasat-o mai moale cateva zile dar acum observ ca ai inceput sa te exciti mintal din nou si ti-ai "revenit" la vechile indeletniciri:atacuri la adresa galatenilor si a Otelului.Bha ,cand am spus sa-ti revizuiesti atitudinea m-am referit s-o faci peste tot,inclusiv threadurile cu Otelul,nu numai pe suporter Otelul.Dar se vede clar ca n-ai nici o intentie si mai mult,continui sa stresezi lumea.
Ps.Astept acum sa ma bagi in "ceata" cu shtocareala ta ieftina.

pai imi apar echipa :mda:
sincer,nu ai nimic altceva de facut decat sa imi urmaresti postarile? daca nu ai nimic interesant de spus,o sa incerc sa te ignor.

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 17:47
pai imi apar echipa :mda:
sincer,nu ai nimic altceva de facut decat sa imi urmaresti postarile? daca nu ai nimic interesant de spus,o sa incerc sa te ignor.

dute in alta parte cu echipa ta....din cauza ta este jar banat ....ca sa fie liniste si pace tu trebuie sa dispari sa vezi atuncea moderatori ce viata usoara au..........

STEEL
20th October 2006, 17:50
mi-am pierdut juma' de zi cu tine incercand sa te mai ponderez putin,acordandu-ti un armistitiu,o sansa daca vrei asa.Nu crezi ca e intr-un fel normal sa-ti urmaresc postarile,mai ales cand te bagi in seama peste tot unde se vorbeste de Otelul????

MariusTR
20th October 2006, 17:57
Ok, hai sa zic si eu ceva aici.
Sunt un forumist care in afara de Steaua nu are alte pasiuni : adica nu urasc alte echipe.
Am intrat aici la voi fiind curios. Am pus o intrebare al carei raspuns nu stiam ca o sa nasca asemenea resentimente. Nu stiam si imi pare rau ca exista neintelegeri intre voi. Mi-a explicat starsteel cum sta treaba. Bun.
Acum ... Hardliner, tu incearca sa lasi de la tine si sa te intelegi cu restul , iar restul incercati sa-l acceptati.
Sper ca am zis bine ;)

Hard
20th October 2006, 18:01
nici eu nu sunt cu ura.

MariusTR
20th October 2006, 18:03
Astia de aici zic ca injuri. Daca e adevarat, asta nu e bine, asta se pedepseste.
Daca poti vorbi cu ei fara sa folosesti/folositi cuvinte grele, ar fi exact ce trebuie.

Hard
20th October 2006, 18:05
eee,daca injuram eram prieten de suferinta cu jar-gon acum:)
nu nimic,sunt baiat cuminte:D
otelarilor nu le plac parerile diferite de ale lor:)

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:06
nici eu nu sunt cu ura.

Pleaca dracu de aici ca strici forumul asta...sau cel putin nu mai posta aici:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

starsteel
20th October 2006, 18:06
Nu injura insa cam incita cateodata iar deacum incolo o sa aiba bara la asa ceva.

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:07
Nu injura insa cam incita cateodata iar deacum incolo o sa aiba bara la asa ceva.

Eram sigur ca se va comporta asa cand va veni meciul direct :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Hard
20th October 2006, 18:07
ai crize?

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:08
ai crize?

O am pe [edit]

STEEL
20th October 2006, 18:10
.....incercati sa-l acceptati.

Daca vrei sa intelegi mai bine ce se intampla cu adevarat treaba-i foarte simpla:intra,daca nu pe toate macar pe cateva threaduri unde vezi ca-i vorba de Otelul si ai sa te convingi de tot.Te sfatuiesc s-o iei mai de la inceputuri...

MariusTR
20th October 2006, 18:11
Hardliner , uite cum sta treaba ... eu sunt acum un privitor neutru.

starsteel care sta mult pe aici zice ca tu esti cel care inteapa.
Tu zici ca esti cuminte.

Eu sunt chiar curios cum sta treaba.
Mai stau si eu prin zona , doar sa va urmaresc pe toti sa vad unde e adevarul.
Care incita si care nu.
Restul rog sa-l lasati pe Hradliner in treaba lui fara sa va provocati reciproc sa vedem unde pocneste.
Numai bine.

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:13
Hardliner , uite cum sta treaba ... eu sunt acum un privitor neutru.

starsteel care sta mult pe aici zice ca tu esti cel care inteapa.
Tu zici ca esti cuminte.

Eu sunt chiar curios cum sta treaba.
Mai stau si eu prin zona , doar sa va urmaresc pe toti sa vad unde e adevarul.
Care incita si care nu.
Restul rog sa-l lasati pe Hradliner in treaba lui fara sa va provocati reciproc sa vedem unde pocneste.
Numai bine.

Ca sa fi un adevarat neutru nu trebuia sa ti cu steaua ....un adevarat neutru e ala care nu tine cu nimeni din LIGA I
Asa ca dg nu cred poti face nik

STEEL
20th October 2006, 18:20
Marius,te superi sau nu,pe noi mai putin ne intereseaza de parerea ta.Un singur lucru vreau sa specific ca sa inteleaga toata lumea:Cine va incerca sa ne ironizeze,jigneasca etc. atat pe noi suporterii Otelului cat si pe echipa noastra va fi dusmanul nostru si nu vom ezita nicio clipa sa ne aparam intr-un fel sau altul.Acelasi lucru este valabil pt.toti suporterii ale tuturor echipelor deci ce s-o mai balacarim atat.

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:32
Sustin in continuare ...daca nu sar mai baga hardliner peste noi topicurile nostre adica OTELUL....nu ar mai fi asa zarva nu ar mai fi asa multe sanctiuni etc
Chiar nu e clar pentru toti ca el vine aici cu gand de razboi incita ...etc....e foarte clar ce sa caute un stelist aici ?? Unde vezi tu ca mai unu ca el mai vin uni da o parere 2 pleaca dar el zi si noapte prezent aici cu ironile si ce mai face el......Trebuie facut ceva ca el sa nu mai intre aici restrictionare nush

Hard
20th October 2006, 18:36
mai bine te-ar restrictiona pe tine cu limbajul tau obscen,pericol public!

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:39
mai bine te-ar restrictiona pe tine cu limbajul tau obscen,pericol public!

dute si vb la alta masa....nuti convine te ataci....zimi si mie explicami ce tot vrei de la noi dc stai zi si noapte cu noi aici si aduci ironi intepaturi si toate alea ....iti da sa manaci topicul asta otelul ? Esti redus mintal ?
Unde mai vezi unu ca tine ? Dute la Sanatoriu :rosu: :rosu: :rosu:

MariusTR
20th October 2006, 18:40
Vad ca nu sunteti capabili de dialog civilizat.
Luati amandoi warnuri :
tu , hardliner pentru ca ai incitat cand ai zis de crize si Wolf ia pentru ca a raspuns si a injurat. Continuati si mai luati unul.

Cristian
20th October 2006, 18:42
Daca pana si un stelist zice ca nu e bine ce faci, atunci e grav.
Incearca sa-ti revizuiesti comportamentu. Intra aici dati cu parerea intr-un mod civilizat (exemplu MariusTR) si pleaca, nu ne mai instiga, nu mai face intepaturi.
Duminica avem un meci important de 1X2 din care sper sa iesim invigatori. FORZA OTELUL

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:43
Vad ca nu sunteti capabili de dialog civilizat.
Luati amandoi warnuri :
tu , hardliner pentru ca ai incitat cand ai zis de crize si Wolf ia pentru ca a raspuns si a injurat. Continuati si mai luati unul.

Nu o sa ma opresc niciodata pana nul vad pe asta ca zboara de aici....chiar nu are ce cauta :mda:

Hard
20th October 2006, 18:48
Vad ca nu sunteti capabili de dialog civilizat.
Luati amandoi warnuri :
tu , hardliner pentru ca ai incitat cand ai zis de crize si Wolf ia pentru ca a raspuns si a injurat. Continuati si mai luati unul.

o sa observi ca l-am intrebat inainte ca tu sa imi atragi atentia(warning dat degeaba).iar intrebarea a fost pusa pe merit,tu nu vezi cum se adreseaza?sunt si eu putin ingrijorat de el

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 18:50
o sa observi ca l-am intrebat inainte ca tu sa imi atragi atentia(warning dat degeaba).iar intrebarea a fost pusa pe merit,tu nu vezi cum se adreseaza?sunt si eu putin ingrijorat de el

Vai tu ingrijoratule ....vezi sa nuti cada inima :happy

STEEL
20th October 2006, 19:03
o sa observi ca l-am intrebat inainte ca tu sa imi atragi atentia(warning dat degeaba).iar intrebarea a fost pusa pe merit,tu nu vezi cum se adreseaza?sunt si eu putin ingrijorat de el

Poate in sfarsit incepi sa realizezi ca n-o sa-ti mai mearga la infinit.Ar trebui sa-i saruti picioarele lui SS pt.cat te-a pasuit pana acum.

Hard
20th October 2006, 19:15
de-as fi singurul...cu totii avem pacate:D
ce sa imi mearga?postez ce cred,daca e sa sar calul,voi fi pedepsit stai linistit

Kainsashiki
20th October 2006, 19:16
pai vad ca tot zic galatenii.."esti stelist, nu esti binevenit.." "pleaca d-aici..." dispari"


parca ar fi propietate privata

in fine, never mind

starsteel
20th October 2006, 19:16
de-as fi singurul...cu totii avem pacate:D
ce sa imi mearga?postez ce cred,daca e sa sar calul,voi fi pedepsit stai linistit

Daca sari calul nu vei mai fi acceptat aici, cred ca e clar.

starsteel
20th October 2006, 19:18
pai vad ca tot zic galatenii.."esti stelist, nu esti binevenit.." "pleaca d-aici..." dispari"


parca ar fi propietate privata

in fine, never mind
E totusi Suporter Otelul iar daca cineva vine pt. incitare nu are acces atunci intradevar forumul asta devine doar al nostru si a celor ce pot discuta cu noi fara sa ne irite. Acelasi lucru e valabil si pe Suporter Steaua.

MariusTR
20th October 2006, 19:20
Nimeni nu trebuie acceptat daca sare calul.

Aici trebuie sa avem TOTI dreptul la o opinie fara sa fim scosi afara si trebuie sa se poarte un dialog civilizat de toate partile. Suntem forumisti, faptul ca tinem cu o echipa sau alta nu trebuie sa ne transforme in dusmani.

Nu imi place ca Hard mai incita , dar nici ura asta "Esti stelist, du-te dreq!" nu e normala. Ambele trebuie eradicate de-o masura. Daca intra un stelist, rapidist, dinamovist, turc, tatar sau ungur si incita sa fie sanctionat. Dar daca se comporta civilizat , el sa nu fie scos afara fiindca nu e otelar.

starsteel
20th October 2006, 19:25
Mai exista si legea nescrisa ca nu ataci in sectiunea Suporter eu am invatat asta in zona Suporter Dinamo unde la inceput am lansat cateva sageti, nu au fost chiar atacuri ci mai mult mici intepaturi. Daca ma duc acum pe acolo cu cate o postare in mod sigur nu irit pe nimeni.
Hard a fost acceptat pt. ca e galatean insa cateodata are tendinta sa sara calul cu mistourile si e clar ca trebuie linistit.

STEEL
20th October 2006, 19:26
pai vad ca tot zic galatenii.."esti stelist, nu esti binevenit.." "pleaca d-aici..." dispari"


parca ar fi propietate privata

in fine, never mind

Daca eu m-as cuibari pe forumul vostru si nu as cauta altceva decat sa va iau la mishto pe motiv ca "postez ce cred",TU m-ai primi cu flori si aplauze la scena deschisa???
Cel mai indicat ar fi sa ne vedem toti de forumurile si echipele noastre.

Hard
20th October 2006, 19:29
pai eu cu ce am incitat pe suporter otelul in ultima vreme?
pe intern:otelul-steaua imi spun parerea si contrazic tot ceea ce mi se pare ca nu este adevarat.moderatorii isi fac treaba din cate am vazut.

starsteel
20th October 2006, 19:32
Exista postari sterse deci e clar ca au existat probleme care poate le-ai creat indirect e si asta o forma de trolling. Nu poti lansa o perla in alta parte iar apoi venind aici sa fii Sfantul Seby. Provoci resentimente. Actiunea mea impotriva ta nu e decat de linistire dovada ca poti posta in continuare aici.

STEEL
20th October 2006, 19:32
Nimeni nu trebuie acceptat daca sare calul.

Aici trebuie sa avem TOTI dreptul la o opinie fara sa fim scosi afara si trebuie sa se poarte un dialog civilizat de toate partile. Suntem forumisti, faptul ca tinem cu o echipa sau alta nu trebuie sa ne transforme in dusmani.

Nu imi place ca Hard mai incita , dar nici ura asta "Esti stelist, du-te dreq!" nu e normala. Ambele trebuie eradicate de-o masura. Daca intra un stelist, rapidist, dinamovist, turc, tatar sau ungur si incita sa fie sanctionat. Dar daca se comporta civilizat , el sa nu fie scos afara fiindca nu e otelar.

De acord cu tine,tot ce ai spus are o logica.Te-ai convins singur,in ciuda faptului ca esti stelist de cand ai intrat aici si ti-ai spus parerea fara sa ne ataci cumva,nimeni nu a avut nimic cu tine.Atat timp cat ne respecti,noi te vom respecta deasemeni.

STEEL
20th October 2006, 19:38
Exista postari sterse deci e clar ca au existat probleme care poate le-ai creat indirect e si asta o forma de trolling. Nu poti lansa o perla in alta parte iar apoi venind aici sa fii Sfantul Seby. Provoci resentimente. Actiunea mea impotriva ta nu e decat de linistire dovada ca poti posta in continuare aici.

E prea greu sa inteleaga,atat poate saracu'.Unii cu siguranta asa ar spune DAR eu sunt de alta parere....la el totul se rezuma la fentari(o scalda cum bate vantul)

Kainsashiki
20th October 2006, 19:38
starsteel, eu nu ziceam de hardliner..ziceam de mine..

primul meu post pe suporter otelul parca a fost atunci cand am deschis threadul "ce e grupa c?"

uitati exemple de ospitalitate din galati:

http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=833594&postcount=15
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=833627&postcount=17
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=834693&postcount=28

starsteel
20th October 2006, 19:40
Deja incepe sa ma ingrijoreze threadul asta, din 3700 de postari pe toata sectiunea 900 sunt aici la off-topic, oare nu e mai important subiectul threadului adica OTELUL?

MariusTR
20th October 2006, 19:40
....De acord cu tine,tot ce ai spus are o logica....
Aici nu am de zis nimic, nu s-a intamplat asta ... mai ales ca eu nu am chiar nici un interes pentru echipele din provincie , singurele care imi starnesc interesul fiind Steaua evident, Dinamo si Rapid, restul pentru mine nu exista si auzul numelui altei echipe in afara de cele 3 nu inseamna absolut nimic, nici ura sau iubire.
Ce nu-mi place e ura asta pentru stelisti incepand cu primul post in care prezentati un stelist ca "dusmanul no1" al otelarilor. Asta nu e in regula.
De aceea am intrat sa ma conving daca chiar ii scoateti pe stelisti afara imediat.

Sunt stelist dar respect Otelul Galati care a facut meciuri superbe de multe ori, respect absolut toate echipele.
La fel simt 99% dintre stelisti, va asigur.

Hard
20th October 2006, 19:41
si exemplele pot continua dar nu are rost sa dezgropam mortii,HAI SA INGROPAM SABIA RAZBOIULUI! CE ZICETI?

STEEL
20th October 2006, 19:46
Aici nu am de zis nimic, nu s-a intamplat asta ... mai ales ca eu nu am chiar nici un interes pentru echipele din provincie , singurele care imi starnesc interesul fiind Steaua evident, Dinamo si Rapid, restul pentru mine nu exista si auzul numelui altei echipe in afara de cele 3 nu inseamna absolut nimic, nici ura sau iubire.
Ce nu-mi place e ura asta pentru stelisti incepand cu primul post in care prezentati un stelist ca "dusmanul no1" al otelarilor. Asta nu e in regula.
De aceea am intrat sa ma conving daca chiar ii scoateti pe stelisti afara imediat.

Daca ai fi citit mai atent era vorba de sclavi stelisti,la asta se refereau postarile mentionate de tine.Eu unul personal n-am nimic cu stelistii pur sange.La urma urmei daca toti isi vad de treaba lor totul ar fi mult mai bine.

bada_otelul
20th October 2006, 19:48
si exemplele pot continua dar nu are rost sa dezgropam mortii,HAI SA INGROPAM SABIA RAZBOIULUI! CE ZICETI?

hai mai bine sa-i ingropam pe toti cei care nu tin cu otelul,mai ales daca tin cu steaua!ce ziceti?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 19:50
hai mai bine sa-i ingropam pe toti cei care nu tin cu otelul,mai ales daca tin cu steaua!ce ziceti?:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

:happy :happy :happy
GEGE bada :ok:

starsteel
20th October 2006, 19:50
Stelistii trebuie sa inteleaga si iritarea galeriei galatene care logic ar vrea ca stadionul sa fie 100% trup si suflet numai cu Otelul insa asta este, stelistii sunt omniprezenti recunosc ca si eu cateodata ma uit la meciuri impreuna cu altii si parca m-am saturat sa-i vad pe toti alaturi de Steaua vreau si eu un dinamovist sa ma contrazic insa vad ca pe zi ce trece sunt tot mai rari. Despre rapidisti ce sa spun prin Galati sunt.....era sa-mi zboare un porumbel din gura....de negasit.

MariusTR
20th October 2006, 19:51
Bine a zis Diablo : voi urati Steaua si tot ce e legat de acest club : suporteri, jucatori ... etc. , chiar daca suporterii stelisti nu va urasc pe voi si pot sa jur ca e asa.
In fine, care va incalca Regulamentul OLS va fi sanctionat, stelist sau otelar. Asta e, fratilor.
Numai bine si LA REVEDERE.

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 19:52
Nici eu nu am nik cu stelisti puri nici nu ma intereseaza ce fac.....Ce nu suport
SCLAVI = HARDLINER mai ales ca face mistouri caterinca pe seama nostra isi bate joc de oras ....no sa accept niciodata asa ceva

starsteel
20th October 2006, 19:54
Nu urasc Steaua cu adevarat toti sau bucurat odata la succesele Stelei insa vor sa o faca pe inraitii la adresa stelistilor. Performantele fotbalului romanesc intotdeauna vor fi rasplatite pe masura.
P.S. Ce n-as da sa vad o semifinala UEFA Cup intre Rapid si Dinamo.

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 19:57
Nu urasc Steaua cu adevarat toti sau bucurat odata la succesele Stelei insa vor sa o faca pe inraitii la adresa stelistilor. Performantele fotbalului romanesc intotdeauna vor fi rasplatite pe masura.
P.S. Ce n-as da sa vad o semifinala UEFA Cup intre Rapid si Dinamo.

Cine dracu sa bucurat ma :mda: ma faci si sclav acuma :rosu:

Hard
20th October 2006, 19:58
sclav esti tu pt ca nu esti in stare sa porti un dialog civilizat pe un forum.am spus-o de mai multe ori ,si asta pt ca stiu ca doar acolo m-am nascut si eu.in galati,multi confunda ultras-ul cu teribilismul.nu dovedesti nimic si nu cresti in ochii nimanui daca jignesti.

Dregan
20th October 2006, 19:59
Eu zic sa ne oprim aici...Nu ajungem nicaieri...Starsteel termina cu discursurile pompoase legate de sTEAUA ca nu ne induiosezi catusi de putin. Aici e sectiunea Suporter Otelul !
E clar ca Hardliner nu va pleca de pe sectiunea asta tocmai pentru ca stie ca se poate distra in voie aici. Si noi il ajutam intr-un fel sau altul pentru ca ripostam. Pana la urma tot ce conteaza e Otelul... hai sa discutam despre Otelul atunci... de ce scriem sute de pagini despre un stelist in loc sa scriem despre echipa noastra ?

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 20:00
sclav esti tu pt ca nu esti in stare sa porti un dialog civilizat pe un forum.am spus-o de mai multe ori ,si asta pt ca stiu ca doar acolo m-am nascut si eu.in galati,multi confunda ultras-ul cu teribilismul.nu dovedesti nimic si nu cresti in ochii nimanui daca jignesti.

Doamne esti batut in cap ? nus ultras vin mereu in peluza sustin echipa ajung acasa ragusit merg si in deplasari nu toate....dar inca nu ma pot numi ultras
Si adu argumente dc sunt Sclav ?

Hard
20th October 2006, 20:01
te-ai bucurat cand a batut real?

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 20:03
te-ai bucurat cand a batut real?

Eu unu da si multi alti care ai cunosc.....:cool:

Hard
20th October 2006, 20:04
deci esti sclav

starsteel
20th October 2006, 20:04
Cine dracu sa bucurat ma :mda: ma faci si sclav acuma :rosu:
Daca ai fi trait momentul '86 sigur te-ai fi bucurat. Bucuria a fost generala atunci nu existau stelisti sau dinamovisti ci numai romani si un Borcea de care nu stia nimeni.

Dregan
20th October 2006, 20:06
deci esti sclav


Sclav esti tu mai baiatule ca iti renegi originile.:rosu:

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 20:07
Daca ai fi trait momentul '86 sigur te-ai fi bucurat. Bucuria a fost generala atunci nu existau stelisti sau dinamovisti ci numai romani si un Borcea de care nu stia nimeni.

Mam nascut 2 ani mai tarziu si ma bucur ca nu am prins evenimentul......
Oricum tot Cu OTELUL eram :evil: Datorita lui taicamiu :D cand era mai tanar si el mergea cu OTELUL in deplasari venea meci de meci acasa :ok:
La mine poti zice ca e din tata in fiu :P
E in sange

starsteel
20th October 2006, 20:09
Eu zic sa ne oprim aici...Nu ajungem nicaieri...Starsteel termina cu discursurile pompoase legate de sTEAUA ca nu ne induiosezi catusi de putin. Aici e sectiunea Suporter Otelul !...
E sectiunea Suporter Otelul insa threadul e "Liber la off-topic" deci orice in afara de subiectul sectiunii adica Otelul. Esti moderator mai mult ca sigur ca intelegi asta.

starsteel
20th October 2006, 20:12
Mam nascut 2 ani mai tarziu si ma bucur ca nu am prins evenimentul......
Oricum tot Cu OTELUL eram :evil: Datorita lui taicamiu :D cand era mai tanar si el mergea cu OTELUL in deplasari venea meci de meci acasa :ok:
La mine poti zice ca e din tata in fiu :P
E in sange
Vorbe fara acoperire daca ai fi existat ca suporter galatean inainte de 1985 nici nu ai fi mers la meciurile Otelului ci la Dunarea. Apropo stii ca imnul Dunarea batrana e al Dunarii Galati (ex. FCM)? Tatal tau a fost fcm-ist iti garantez asta iar a doua echipa la care se mai ducea era CSU care juca pe Portul Rosu.

Hard
20th October 2006, 20:13
Sclav esti tu mai baiatule ca iti renegi originile.:rosu:

nu mi le reneg,sunt mandru ca sunt galatean[edit],insa asta nu are nici o legatura cu fotbalul.

voi folositi un cuvant care nu stiti ce inseamna.sclav e ala care zice ca e otelar inrait,dar cand joaca steaua in CL ,vezi Doamne,e stelist!sau invers,tine cu real.pai ori esti otelar si iti vezi doar de echipa ta,ori tii cu cine e mai tare !eu unul nu ii pot suporta pe astia.

Dregan
20th October 2006, 20:13
E sectiunea Suporter Otelul insa threadul e "Liber la off-topic" deci orice in afara de subiectul sectiunii adica Otelul. Esti moderator mai mult ca sigur ca intelegi asta.

Intr-adevar se poate vorbi despre orice mai putin de sTEAUA. Se cheama trolling sa te apuci sa vorbesti de o echipa neagreata de galateni pe sectiunea Otelul (indiferent ca e Liber la Off-topic).

Hard
20th October 2006, 20:15
Intr-adevar se poate vorbi despre orice mai putin de sTEAUA. Se cheama trolling sa te apuci sa vorbesti de o echipa neagreata de galateni pe sectiunea Otelul (indiferent ca e Liber la Off-topic).

pai si atunci de ce mai discutati pe threadul asta?tu nu vezi cu ce ocazie a fost deschis...?

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 20:20
Vorbe fara acoperire daca ai fi existat ca suporter galatean inainte de 1985 nici nu ai fi mers la meciurile Otelului ci la Dunarea. Apropo stii ca imnul Dunarea batrana e al Dunarii Galati (ex. FCM)? Tatal tau a fost fcm-ist iti garantez asta iar a doua echipa la care se mai ducea era CSU care juca pe Portul Rosu.

Sti sa citesti OTELUL

Cristian
20th October 2006, 20:22
Stelistii trebuie sa inteleaga si iritarea galeriei galatene care logic ar vrea ca stadionul sa fie 100% trup si suflet numai cu Otelul insa asta este, stelistii sunt omniprezenti recunosc ca si eu cateodata ma uit la meciuri impreuna cu altii si parca m-am saturat sa-i vad pe toti alaturi de Steaua vreau si eu un dinamovist sa ma contrazic insa vad ca pe zi ce trece sunt tot mai rari. Despre rapidisti ce sa spun prin Galati sunt.....era sa-mi zboare un porumbel din gura....de negasit.



Eu cunosc 2 rapidisti, unul la facultate si unul prieten de familie.

Hard
20th October 2006, 20:25
dar cand joaca cu otelul ,vin cu tine la meci si striga:hai otelul,nu?

starsteel
20th October 2006, 20:25
Eu cunosc 2 rapidisti, unul la facultate si unul prieten de familie.
Felicitari o adevarata performanta eu nu am nici un prieten care sa tina cu Rapid.

Hard
20th October 2006, 20:28
starsteel,de astia sunt multi in galati.sunt suporterii unei echipe bucurestene pt ca e la moda sa te bucuri cand joci in cupele europene.vrei prieteni de astia?iti dau eu!

starsteel
20th October 2006, 20:31
Sti sa citesti OTELUL
Daca referirea e la tatal tau iti garantez ca e imposibil fiind amator de fotbal inainte de 1982 sa zicem, nu putea sa tina cu Otelul pt. era o echipa fara suporteri iesirile cu Otelul au inceput sa apara dupa acesta data iti garantez ca asa a fost am fost si eu cu vaporul, trenul, autobuzul.

Cristian
20th October 2006, 20:33
dar cand joaca cu otelul ,vin cu tine la meci si striga:hai otelul,nu?


Nu, unul din ei nu are abonament si n-ar da niciodata 300 de mii, iar celalalt ne face sclavi ai stelei, deci nici al doilea nu vine. [edit]

WOLF_ULTRAS
20th October 2006, 20:40
Daca referirea e la tatal tau iti garantez ca e imposibil fiind amator de fotbal inainte de 1982 sa zicem, nu putea sa tina cu Otelul pt. era o echipa fara suporteri iesirile cu Otelul au inceput sa apara dupa acesta data iti garantez ca asa a fost am fost si eu cu vaporul, trenul, autobuzul.

Poate e cum zici u dar cu fcm na tinut numai OTELUL a fost 100%

Cristian
20th October 2006, 20:49
Daca referirea e la tatal tau iti garantez ca e imposibil fiind amator de fotbal inainte de 1982 sa zicem, nu putea sa tina cu Otelul pt. era o echipa fara suporteri iesirile cu Otelul au inceput sa apara dupa acesta data iti garantez ca asa a fost am fost si eu cu vaporul, trenul, autobuzul.

Lipseste cu avionul si parasuta :D

starsteel
20th October 2006, 20:58
Chiar ar fi fost culmea cu avionul nu de alta dar ar fi trebuit sa decolez si sa aterizez din/in cartierul "aeroport" despre parasuta ce sa-ti spun mi se pare o poanta ieftina.

Jerry20cm
20th October 2006, 21:08
Starsteel, o curiozitate:
Platesc bine cei de la Mital Steel ?:D

starsteel
20th October 2006, 21:09
La cine te referi angajati sau jucatori? Tocmai mi-au oferit o vacanta in Haiti. :ras-plans:

Jerry20cm
20th October 2006, 21:10
angajati

starsteel
20th October 2006, 21:13
Nu cine stie ce, oricum in Haiti au zis ca ma pot duce dar nu-mi asigura transportul daca ma duc pe jos ei nu au nimic impotriva...eventual sa fiu si in concediu iar de cazare neaparat sa ma descurc la fata locului....din banii mei evident. :D Firma serioasa o recomand dusmanilor.

Jerry20cm
20th October 2006, 21:15
pai ce-ti ofera: cazarea?

Hard
20th October 2006, 21:16
cum se numesc locuitorii insulei haiti?

starsteel
20th October 2006, 21:21
Se numesc hailasobalta!

Cristian
20th October 2006, 21:25
Chiar ar fi fost culmea cu avionul nu de alta dar ar fi trebuit sa decolez si sa aterizez din/in cartierul "aeroport" despre parasuta ce sa-ti spun mi se pare o poanta ieftina.

Sa stii ca nu am vrut sa para o poanta, serios acum.
Mie mi-ar place sa vin la meci de undeva cu avionul si sa aterizez cu parasuta pe stadion :D Serios acum, nu te-am facut parasuta, scuze daca ai inteles gresit.

starsteel
20th October 2006, 21:27
Ce faci daca te lanseaza in groapa si nimeresti la PCH, te mananca dulaii chiar nu mai e cazul de revenire.

Cristian
20th October 2006, 21:34
Din cate stiu eu dinamo nu ne-au furat jucatorii cum fac altii ba dinpotriva ne-au dat jucatori, asa ca nu cred ca este vreo adversitate. Oricum se stie urasc si steaua si dinamo in mod egal.

starsteel
20th October 2006, 21:39
La Dinamo nu-i adversitate?! Iti recomand o iesire la Buc. desi esti departe de galeria lor, locul oaspetilor e in partea cealalta nu vei scapa fara cateva monede in cap noroc ca nu mai sunt din alea grele de 100 lei. Intreaba pe cei din galerie daca au avut vreodata probleme pe stadionul Steaua oricum acolo e locul larg aterizezi lejer prin lucerna in afara stadionului.

Hard
20th October 2006, 21:40
nu e lucerna,e porumb

Cristian
20th October 2006, 22:15
Credeam ca numai la Vaslui e cu porumb :D

Hard
20th October 2006, 22:47
iti trebuie mai multe deplasari tie ca sa cunosti imprejurimile stadioanelor din romania

Cristian
20th October 2006, 22:50
Tu de altceva nu ai de ce sa te legi decat de cate deplasari am eu la activ ???
1) cand eram mic nu ma lasau ai mei in deplasare (7-15 ani)
2) acum ca am crescut si am aproape 22 de ani n-are ce sa-mi zica da mai muncesc si mai am si facultate pe deasupra.
Asa ca nu mai comenta ce nu stii, te-am rugat sa lasi intepaturile deoparte.

Hard
20th October 2006, 23:59
ce intepaturi?it place sa o faci pe victima?intre 15 si 22 de ani unde ai fost?
era doar o parere.

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 19:30
Cam liniste pe aici :D inainte de meci :D

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 19:30
Deschideti si voi un ssubiect o cearta o bataie ...............:happy

starsteel
21st October 2006, 19:30
Sa speram ca o sa fie si dupa meci. Ce faci acum plangi dupa Hard?

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 19:32
Sa speram ca o sa fie si dupa meci. Ce faci acum plangi dupa Hard?

Niciodata :evil:

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 19:34
In alte zile mai ziceati ceva mai ineventati ceva mai iese o barfa mai era ceva....unde este lumea numai eu cu tine si hard atat ?

starsteel
21st October 2006, 19:45
Toti asteapta meciul de maine pt. mine rezultatul nu e o problema singurul lucru de care imi e frica e stadionul mai precis publicul daca va fi putin atunci gafa va fi de proportii. Si singurii vinovati vor fi cei din conducerea administrativa care isi pot repara eventuala gafa doar la meciul cu Rapid, chiar sa o comiti de 2 ori e imposibil.

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 19:52
Toti asteapta meciul de maine pt. mine rezultatul nu e o problema singurul lucru de care imi e frica e stadionul mai precis publicul daca va fi putin atunci gafa va fi de proportii. Si singurii vinovati vor fi cei din conducerea administrativa care isi pot repara eventuala gafa doar la meciul cu Rapid, chiar sa o comiti de 2 ori e imposibil.

3000 de oameni 100%

Dregan
21st October 2006, 19:55
3000 de oameni 100%


Daca o sa fie 3000 de otelari 100% eu unul sunt multumit si nu ma intereseaza daca se umple stadionul. Sunt satul de sclavi:no:

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 20:00
Stiri din ssport in direct pe Pro tv :D

WOLF_ULTRAS
21st October 2006, 20:07
LOL a renuntat becali sa se duca in spania sa vada barca - real
Si vine la gl sai creasca par alb :D

lolo_grupa_c
21st October 2006, 20:11
....ce sa vada?echipe adevarate,nu panaramele de la noi...

Cristian
21st October 2006, 21:36
LOL a renuntat becali sa se duca in spania sa vada barca - real
Si vine la gl sai creasca par alb :D

Gata nu mai e "frate de sange" cu patronul Realului.

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 11:20
Gata nu mai e "frate de sange" cu patronul Realului.

A ramas fara bani :D

bada_otelul
22nd October 2006, 18:56
hardliner,ti-am urmat sfatul si am pus 1 solist la meciul otelului,din pacate nu a fost singurul meci pe bilet,daca imi iesea biletul iti dadeam o bere,asa iti dau doar poza biletului :))

starsteel
22nd October 2006, 19:04
Unde e poza?

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 19:16
Bai ce penal a fost unu :)) eram in statie la tramvai aseptam sa plec acasa si trece unu cu o dacie brek si avea sus la oglinda atarnat o stema aa lu steaua si se oprise la trecerea de pietoni si a inceput toti sa fluieram sa dami cu picioare cu pumni in masina si strigam [edit] stelistule ..ma duc langa el si strigam [edit] steaua la care el cica cinei ma stelist :happy :happy :happy

Cristian
22nd October 2006, 19:28
LOOLLLLLL tare faza pe cuvant

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 19:33
LOOLLLLLL tare faza pe cuvant

Trebuia sa fi acolo sa vezi live de tot rasu :happy

Kainsashiki
22nd October 2006, 23:35
ce jmekeri voi...daca erati 1 vs. 1 fugeai sigur :happy

WOLF_ULTRAS
22nd October 2006, 23:38
WOOOW postarea 1000 :D