PDA

View Full Version : Liber la off-topic



Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

STEEL
6th October 2006, 23:26
de unii da,de altii nu,acelasi lucru putem spune si de basescu nu?

Cum de mai esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea,se vede ca m-am inselat:evil:

Jar-Gon
7th October 2006, 10:18
seby nu ma face sa incep sa ma iau de soarta ta.termin-o frate nu te-ai saturat

STEELMAN
7th October 2006, 10:46
nu vreau sa postez nimic ci vreau doar sa ma laud ca ma duc la romania-belarus si maine la chsinau la zimbrul -otelul:> asa ca va intreb: am baza in voi sa aveti grija de forum?:drak:

Jar-Gon
7th October 2006, 10:51
ati adaugat acum si chisinau in primul rand trebuie sa ai pasaport.

STEELMAN
7th October 2006, 11:08
serios?:D

Cristian
7th October 2006, 11:17
Intrebare, la noi la suporter Otelul scrie Metalosport sau ceva de genu, nu s-ar putea pune spre exemplu: ROS-ALB-ALBASTRII CAMPIONII NOSTRII ????

Jar-Gon
7th October 2006, 11:33
sa mor eu daca nu e asa trebuie sa ai pasaport.nu poti intra doar cu buletinul

STEELMAN
7th October 2006, 11:38
era evident ma crezi ca mergem cu ochii inchisi?cand am spus "serios: a fost la hoha;)

Jar-Gon
7th October 2006, 11:43
Si mie! De ce?
Eu sunt fan de prin 96!

intreban sa vad ce galatean imi impartaseste pasiunea.ai home-videouri ceva de genul asta?

Jar-Gon
7th October 2006, 11:53
si aveti toti pasaport?absolut toti?

Hard
7th October 2006, 23:41
wolf !
nu m-am declarat niciodata ultras,dar daca tu esti ultras:happy,atunci ar insemna sa ii pun pe Grupa C,de ex,in aceeasi oala cu tine:ras-plans:,ia zi cate filme ninja ai vazut daca esti tanar?
sa-ti spun sincer mai ai un raport facut la postul tau anterior pt ca asta nu e limbaj demn de acest forum,si,probabil,vei lua o scurta pauza,pe care vad ca o ceri in ultima vreme.
2 jumate ai tai nu sunt de laudat,altii au multi mai multi si nu spun nimic.
vezi ce tare e anglia?internet pt maturatori:ras-plans:

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 23:54
Respect tuturor suporterilor galateni! Incepe sa se lege o pritenie intre cele 2 galerii shio asta e f bine:ok: sincer chiar ar merge Farul Otelul...parerea mea:bere:

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 23:57
wolf !
nu m-am declarat niciodata ultras,dar daca tu esti ultras:happy,atunci ar insemna sa ii pun pe Grupa C,de ex,in aceeasi oala cu tine:ras-plans:,ia zi cate filme ninja ai vazut daca esti tanar?
sa-ti spun sincer mai ai un raport facut la postul tau anterior pt ca asta nu e limbaj demn de acest forum,si,probabil,vei lua o scurta pauza,pe care vad ca o ceri in ultima vreme.
2 jumate ai tai nu sunt de laudat,altii au multi mai multi si nu spun nimic.
vezi ce tare e anglia?internet pt maturatori:ras-plans:

ALO esti dus vad.....nici eu nus ultras stai calm mai am de mancat paine .......... inca sunt un suporter dar cu inima mare.....cu timpul imi doresc sa merg peste tot cu echipa .......deocamdata e bine si asa mai am timp.........sunt copil pe lanaga Grupa C :P .........daca am la nume ULTRAS nu inseama ca si sunt pur si simpu asta mia placut sami pun sa ma intitulez.........bine ca recunosti ca esti maturator .....daca si pentru postarea aia mai primesc sanctiunea......inseamna ca sunt moderatori sensibli tari pe aici...........hai dute si te culca ca trebuie sa te scoli dimineata :happy

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 23:59
Respect tuturor suporterilor galateni! Incepe sa se lege o pritenie intre cele 2 galerii shio asta e f bine:ok: sincer chiar ar merge Farul Otelul...parerea mea:bere:

De acord cu tine :ok: .........mie imi sunteti simpatici.........si sunteti si de gasca si cu bun simt ......ar fi bine o prietenie. :bere: sa ne ajutam numai bine :ok:

Hard
8th October 2006, 00:19
jignesti prea mult,si indienii aia din micro 40 au un vocabular mai elevat decat tine.pacat,pui intr-o postura rusinoasa echipa pe care o sustii.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 00:21
jignesti prea mult,si indienii aia din micro 40 au un vocabular mai elevat decat tine.pacat,pui intr-o postura rusinoasa echipa pe care o sustii.

stau in 21 probleme ...........sa mori tu ca o pun intro situati rusinoasa ??......dar tu ma si cu alti in frunte ca faceti galatiul de rusine ce mai zici ???.......eu nush dc mai vb :rosu: :rosu: :rosu:
si sti prea bine dc jignesc .....

starsteel
8th October 2006, 00:25
Hard vad ca incepi sa iriti lumea in propria casa ce fac inchid si threadul asta?

lolo_grupa_c
8th October 2006, 00:27
eu unul nu sunt de acord cu o infratire intre galerii
motivul???:MIHAILESCU=SCLAV PT> steaua....aria ultra=OKI...

Hard
8th October 2006, 00:30
intreaba-l pe ultras ca el e cu limbajul neadaptat.

ce frati?ar fi josnic sa va infratiti cu o echipa anume.intre grupari mai merge,dar nu prea mult,ca ce e mult strica

Dregan
8th October 2006, 00:46
intreaba-l pe ultras ca el e cu limbajul neadaptat.

ce frati?ar fi josnic sa va infratiti cu o echipa anume.intre grupari mai merge,dar nu prea mult,ca ce e mult strica

Bai "ultras-maturatorule" nu-ti mai da tu cu parerea pe sectiunea Otelul.

Hard
8th October 2006, 00:50
daca tot e offtopic: in piata centrala kg de seminte s-a ieftinit de la 2.5 lei noi la 2 lei noi.o veste buna nu?

Cristian
8th October 2006, 00:56
Nu ne mai da tu exemplu ma, ca eu cred ca tu esti cel mai mare samantar. Noi ne insotim si ne si sustinem echipa in deplasare pe cand tu dai cu matura sau fabrici mentosane.
Eu nu inteleg de ce ii este permis unui stelist sa-si bata joc de noi, da de fapt e de inteles starsteel cu Hardliner e o combinatie perfecta din care ies 2 stelisti si e normal ca Hardliner sa-si bata joc si mai ales sa-i fie permis. Eu cand zic ca forumu asta e un forum stelist nu zic de dragu de-a mai adauga inca o postare.

Elphax
8th October 2006, 00:57
pai daca v-ati pus moderator stelist...

Cristian
8th October 2006, 00:58
L-am pus eu ?

delaparis
8th October 2006, 01:35
. Eu cand zic ca forumu asta e un forum stelist nu zic de dragu de-a mai adauga inca o postare.

Te referi la ols in general sau la Otelul ?

Cristian
8th October 2006, 01:37
La Otelul... moderator stelist + un stelist care ne tot sacaie pe aici.
Da nici cu forumu in general nu-mi e rusine.
Si de ce ma intrebi ? vrei sa propui vreo banare ? OK noi suporterii otelari ne-am obisnuit cu banarile si sa nu avem drept la libvera exprimare.

delaparis
8th October 2006, 01:51
Stai mai ca nu am vrut sa provoc nimic ... :cool:

Vreau si eu sa sondez din cind in cind impresia in general ...
Eu am alta opinie dar ma rog ...

Multi stelisti au fost sanctionati in ultimul timp (de mine :D ...) deci este atentie oricum la toti de maniera echilibrata cred eu ...

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 01:51
La Otelul... moderator stelist + un stelist care ne tot sacaie pe aici.
Da nici cu forumu in general nu-mi e rusine.
Si de ce ma intrebi ? vrei sa propui vreo banare ? OK noi suporterii otelari ne-am obisnuit cu banarile si sa nu avem drept la libvera exprimare.

FFF corect :ok: ..........jos mafia stelista.......de pe suporter otelul.......

Cristian
8th October 2006, 01:54
Pai fiecare cu opiniile lui, iar ca ni le exprimam in scris aici, si pe stadion prin viu grai (ma refer la opinii decente) nu inteleg ce e gresit in asta.

Iar ca ai sanctionat multi stelisti bravo tie, daca meritau e perfect. Da sunt unii gen Hardliner care ne insulta, ne jigneste... etc si nu se i-au masuri impotriva lui... de aici ce rezulta ????

delaparis
8th October 2006, 02:04
Nu vreau sa ma bag pentru ca nu e sectiunea mea iar starsteel stie mai bine ce e pe aici ...
Dar din ce am citit cel putin pe thread'ul asta am vazut ca nu e "menajat" nici el :rolleyes:
Ceva aluzii la ce face el prin Anglia au "zburdat" des prin postari ...:D

Dar oricum nu-l apar eu in mod special pentru ca stie sa o faca si singur iar pot spune ca am avut deja probleme ... la un moment dat daca nu se oprea la fix era sa fie sanctionat la fel ca si lolo :rolleyes:

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 02:13
Nu vreau sa ma bag pentru ca nu e sectiunea mea iar starsteel stie mai bine ce e pe aici ...
Dar din ce am citit cel putin pe thread'ul asta am vazut ca nu e "menajat" nici el :rolleyes:
Ceva aluzii la ce face el prin Anglia au "zburdat" des prin postari ...:D

Dar oricum nu-l apar eu in mod special pentru ca stie sa o faca si singur iar pot spune ca am avut deja probleme ... la un moment dat daca nu se oprea la fix era sa fie sanctionat la fel ca si lolo :rolleyes:

Da eu cat mai am ??? :D

delaparis
8th October 2006, 02:17
Ce anume ?

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 02:19
'''daca nu se oprea la fix era sa fie sanctionat la fel ca si lolo'''
Patesc ca lolo ?
mai am o chemare ?? ca elphax si tuxie ma tin din scurt....si toate se intapla numai din cauza lui hardilner :D

delaparis
8th October 2006, 02:28
Eh stai usor ca nu sunt eu aici sa fac "dreptatea divina" :D

Tot ce pot spune e ca daca ramai in limite decente nu are nimeni nimic cu tine sau cu altii ...


Ce a patit lolo ? :o:

Cred ca m-am bagat prea mult in discutie de fapt :cool:

Am plecat :D Noapte buna si hai Otelul /hello daca o tineti tot asa bagati frica in toata liga I :D

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 02:33
Eh stai usor ca nu sunt eu aici sa fac "dreptatea divina" :D

Tot ce pot spune e ca daca ramai in limite decente nu are nimeni nimic cu tine sau cu altii ...


Ce a patit lolo ? :o:

Cred ca m-am bagat prea mult in discutie de fapt :cool:

Am plecat :D Noapte buna si hai Otelul /hello daca o tineti tot asa bagati frica in toata liga I :D

lolo na patit nimik decat a fost sanctionat si eu team intrebat daca o sa fiu si eu sanctionat ca el in viitorul apropiat gata aajunge :ok:
FORZA OTELUL nb

starsteel
8th October 2006, 12:59
La Otelul... moderator stelist + un stelist care ne tot sacaie pe aici.
Da nici cu forumu in general nu-mi e rusine....
Am sesizat tendinta ta mai de mult timp chiar m-am intrebat daca e ideea ta sau a fost a lui elphax colaboratorul tau din Timisoara. Hai sa-ti spun pe sleau nu as lasa Suporter Otelul pe mana ta eu ma gandeam ca persoana cea mai nimerita ar fi Lolo insa nu mi-am propus inca sa parasesc acest forum asa ca incercarea ta de deschidere a acestei campanii e cam naiva. Daca cumva ai uitat am preluat acesta sectiune de la un dinamovist asa ca nu sunt probleme de moderare functie de apartenenta. Oricum istoriceste vorbind sunt mai otelar ca tine privind numai prin prisma anilor in care am sustinut aceasta echipa, tine cont ca am sustinut aceasta echipa de pe vremea cand stadionul Otelul nu avea nici macar tribune asa ca am mult mai multe amintiri decat ai tu in ceea ce priveste aceasta echipa.
P.S. Dezvaluirea numelui si adresei a fost o incercare de induplecare sau de santaj la adresa mea?

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 13:06
Mie mi se pare normal ca uni dintre noi vor schimbare aici.....tot il ti pe hardliner in brate :no:

Cristian
8th October 2006, 13:12
1) nu ti-am dezvaluit eu adresa si numele, garantez, intreaba-l pe STEELMAN.
2) Nu caut nici-un post si nu mai pot eu de moderator sau nu.
3) tu stiai dinainte ce parere am eu despre stelisti, ce te astepti sa mi-o schimb peste noapte ????
4) din acest moment acest forum nu ma mai intereseaza, atat timp cat aici domina guvernarea stelista pana si pe Suporter Otelul, ca esti tu stelisto-otelar am inteles si am acceptat, da ca mi l-ai adus si pe acest Hardliner e deja culmea. Numai bine si promit sa fie ultima mea postare.

starsteel
8th October 2006, 13:28
Mie mi se pare normal ca uni dintre noi vor schimbare aici.....tot il ti pe hardliner in brate :no:
Evident ca nu-l tin pe Hard in brate numai ca asta in timp ce umbla cu mistouri ieftine ca asta ii place, vezi panarama aia de thread Prefabricate Modelu, tu il pocneai cu jigniri. E clar ca jignirile nu pot fi admise oricum o sa-l am in vedere si pe Hard care merge taxat doar pt. off-topic si eventual trolling dar asta e imposibil pe "liber la off-topic".
P.S. Cineva mi-a spus cu ceva timp in urma, "esti bun cu ei si te vor lua de fraier iar totul se va intoarce impotriva ta", i-am dat dreptate mi-am asumat acest risc la fel cum mi-am asumat si favoritele.

starsteel
8th October 2006, 13:39
CristianGL din cele 4 puncte postate mai sus era mai bine daca cel cu nr.4 nu ar fi existat aici semeni cu un copil care isi ia jucariile si pleaca, o atitudine totusi nedemna de un fan otelar pe care noi ceilalti il vrem bataios.

Hard
8th October 2006, 13:42
sincer...din ce am citit eu pe aici in ultimele 2 pagini,mai panarama a ajuns acest thread decat cel amintit de tine.
cristian,din anturajul galeriei,am informatii ca nu ai fost in nici o deplasare,la fel ca Dragan,este adevarat?daca nu,vino cu dovezi,poze,prieteni de pe acest forum...tot 2 ani si jumatate de ultras ai si tu?
postarea mea nu este dovada de trolling,intrucat sunt curios sa vad daca am avut dreptate cand am zis ca pe forum sunt mai multi otelari decat in galerie

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 13:43
Evident ca nu-l tin pe Hard in brate numai ca asta in timp ce umbla cu mistouri ieftine ca asta ii place, vezi panarama aia de thread Prefabricate Modelu, tu il pocneai cu jigniri. E clar ca jignirile nu pot fi admise oricum o sa-l am in vedere si pe Hard care merge taxat doar pt. off-topic si eventual trolling dar asta e imposibil pe "liber la off-topic".
P.S. Cineva mi-a spus cu ceva timp in urma, "esti bun cu ei si te vor lua de fraier iar totul se va intoarce impotriva ta", i-am dat dreptate mi-am asumat acest risc la fel cum mi-am asumat si favoritele.

Da cine tea luat ma de fraier ?

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 13:49
sincer...din ce am citit eu pe aici in ultimele 2 pagini,mai panarama a ajuns acest thread decat cel amintit de tine.
cristian,din anturajul galeriei,am informatii ca nu ai fost in nici o deplasare,la fel ca Dragan,este adevarat?daca nu,vino cu dovezi,poze,prieteni de pe acest forum...tot 2 ani si jumatate de ultras ai si tu?
postarea mea nu este dovada de trolling,intrucat sunt curios sa vad daca am avut dreptate cand am zis ca pe forum sunt mai multi otelari decat in galerie

Si acuma ce vrei sa zici cu cei 2 ani si jumate de ultras ? tiam mai spus ca nus ultras........eu tin cu otelul de cand aveam 6 ani cand ma dus taicamiu pe stadion .........dar mereu am stat in peluza langa galerie pe partea tribunei II stiam toate cantecele ..........in 2004 am intrat si eu in galerie sa fiu mai aproape de echipa sa o sustin......
si mai termino ca intepaturile :mda:

starsteel
8th October 2006, 13:50
Da cine tea luat ma de fraier ?
Forma a fost "te vor lua de fraier" exista si aceasta posibilitate, oricum eu sunt harsait profesional cu astfel de problematica, am avut 1500 de oameni care trebuiau sa-mi stie de frica si cu toate astea i-am tinut in mana folosind metode ortodoxe iar la ora asta nu ma injura nimeni pe strada si treaba profesional vorbind mi-am facut-o chiar cu rezultate excelente.

starsteel
8th October 2006, 13:52
Si acuma ce vrei sa zici cu cei 2 ani si jumate de ultras ? tiam mai spus ca nus ultras........eu tin cu otelul de cand aveam 6 ani cand ma dus taicamiu pe stadion .........dar mereu am stat in peluza langa galerie pe partea tribunei II stiam toate cantecele ..........in 2004 am intrat si eu in galerie sa fiu mai aproape de echipa sa o sustin......
si mai termino ca intepaturile :mda:

wolf parca era vorba de altcineva nu de tine.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 13:54
bate apropouri......iam zis in niste postari ca sunt de 2 ani jumate in galerie........si acuma o face pe desteptul

Cristian
8th October 2006, 14:03
Sa stii ca nu te-am luat drept fraier, si stii doar cat te apreciez eu. Eu zic ca noi cat am vorbit ne-am inteles.
Cat despre bataios nu trebuie sa fii bataios aici pe forum cat pe stadion.
Iar ca l-ai adus pe Hardliner pe forumul nostru nu-mi mai convine, la inceput ziceam hai treaca mearga, da sa inceapa sa-si bata joc de noi, sa ne arunce tot felul de ironii si injurii, asta de mine suporter Otelar nu e de acceptat, iar tu stelist fiind ca si el normal ca-i accepti tot ce zice despre suporteri si despre echipa.

Cristian
8th October 2006, 14:06
sincer...din ce am citit eu pe aici in ultimele 2 pagini,mai panarama a ajuns acest thread decat cel amintit de tine.
cristian,din anturajul galeriei,am informatii ca nu ai fost in nici o deplasare,la fel ca Dragan,este adevarat?daca nu,vino cu dovezi,poze,prieteni de pe acest forum...tot 2 ani si jumatate de ultras ai si tu?
postarea mea nu este dovada de trolling,intrucat sunt curios sa vad daca am avut dreptate cand am zis ca pe forum sunt mai multi otelari decat in galerie


Ai informatii adevarate, n-am fost niciodata cu galeria la meciuri in deplasare, Duminica viitoare va fi prima mea deplasare la vaslui, si desigur nu ultima, de ce ? Sunt probleme ca am si eu o opinie despre tine pe care mi-o spun in scris ???

starsteel
8th October 2006, 14:15
...Iar ca l-ai adus pe Hardliner pe forumul nostru nu-mi mai convine, la inceput ziceam hai treaca mearga, ....
Evident ca nu l-am adus eu pe Suporter Otelul asta se poate si verifica oricum impresia mea a fost ca toata lumea l-a acceptat la un moment dat.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 14:18
Evident ca nu l-am adus eu pe Suporter Otelul asta se poate si verifica oricum impresia mea a fost ca toata lumea l-a acceptat la un moment dat.

eu unu nu lam acceptat de la inceput .......nu accept stelisti care urasc galatiul si isi bat joc de el :rosu:
asta nu e om.......nici nu am cuv sai spun ce este

Cristian
8th October 2006, 14:26
Evident ca nu l-am adus eu pe Suporter Otelul asta se poate si verifica oricum impresia mea a fost ca toata lumea l-a acceptat la un moment dat.

L-ai adus in sensul ca-l accepti.
Si sa-mi spui si mie cand te-am luat drept fraier ??

starsteel
8th October 2006, 14:31
In afara de acest thread care are o particularitate aparte o sa-l tin din scurt pe celelate threaduri evident cand o sa fie nevoie.

Hard
8th October 2006, 14:45
Ai informatii adevarate, n-am fost niciodata cu galeria la meciuri in deplasare, Duminica viitoare va fi prima mea deplasare la vaslui, si desigur nu ultima, de ce ? Sunt probleme ca am si eu o opinie despre tine pe care mi-o spun in scris ???

pai la 21 de ani ai tai aveam la activ cateva deplasari,asa ca incheie odata pt totdeauna comparatiile dintre mine si tine.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 14:47
pai la 21 de ani ai tai aveam la activ cateva deplasari,asa ca incheie odata pt totdeauna comparatiile dintre mine si tine.

Dute lasaneeeeeeeeeeeeee /hello

Cristian
8th October 2006, 14:49
Si chiar nu inteleg care e problema ca meciul vaslui - Otelul va fi prima mea deplasare.
E treaba mea cand, cum si ce fel imi sustin echipa, nu vine un stelist ca tine sa-mi dea exemplu mie cum sa-mi sustin echipa si cate deplasari trebuia sa am la activ. Promit ca e ultima oara cand te bag in seama.
Cineva daca-ti ofera un deget tu iei toata mana, asa faci tu aici, la inceput am zis hai treaca mearga, da acum de cand vii cu ironii ti-ai luat lumea in cap.

Hard
8th October 2006, 14:51
Nu ne mai da tu exemplu ma, ca eu cred ca tu esti cel mai mare samantar. Noi ne insotim si ne si sustinem echipa in deplasare pe cand tu dai cu matura sau fabrici mentosane.
Eu nu inteleg de ce ii este permis unui stelist sa-si bata joc de noi, da de fapt e de inteles starsteel cu Hardliner e o combinatie perfecta din care ies 2 stelisti si e normal ca Hardliner sa-si bata joc si mai ales sa-i fie permis. Eu cand zic ca forumu asta e un forum stelist nu zic de dragu de-a mai adauga inca o postare.

incepi sa te contrazici pe tine insuti,mai pe inteles ,furi cam mult curent la ora asta.sa inteleg ca din grupul "noi" nu faci si tu parte

starsteel
8th October 2006, 14:57
"Furi cam mult curent" atentie ca e posibil sa cazi in troaca cu jigniri si deja ai 10 puncte penalizare.

Hard
8th October 2006, 15:00
este expresie,stie el la ce ma refer.ce faci,ma lasi fara cuvant duminica?

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:34
http://img362.imageshack.us/img362/9581/cooltext31149509ro4.gif (http://imageshack.us)
http://img83.imageshack.us/img83/4705/cooltext31149779mk2.gif (http://imageshack.us)
http://img179.imageshack.us/img179/8289/cooltext31150235eu8.jpg (http://imageshack.us)

Hard
8th October 2006, 15:36
ce frumos :D ,dar cam mult alb,parerea mea:)

Cristian
8th October 2006, 15:40
Degeaba te-ai chinuit ma, iti vor fi sterse postarile.

starsteel
8th October 2006, 15:42
Care postari vor fi sterse?
Vedeti ca pe Liga II - Seria 1 am schimbat formatul se pot face discutii pe marginea meciurilor Dunarii Galati. Cati stiu oare ca "Dunarea batrana" e de fapt imnul fostei FCM Galati actuala Dunarea Galati.

Cristian
8th October 2006, 15:43
Ehh e vorba de o singura postare, cea cu numaru 544

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:43
Care postari vor fi sterse?

LOL ce repede a aparut :happy

Hard
8th October 2006, 15:44
de ce sa fie stearsa?la cat s-a chinuit omu`,si in plus acest thread a fost facut pt asta,ai uitat?citeste primul post

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:45
Bai Cristi si deci mergi la VS in deplasare ff frumos...sper sa mai vi si la altele e nevoie de tine esti un baiat de treaba Descucaret poate fugaresti vasluieni pe acolo :D

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:46
de ce sa fie stearsa?la cat s-a chinuit omu`,si in plus acest thread a fost facut pt asta,ai uitat?citeste primul post

5 min nu mam chinuit am facuto din placere :drak:

Ulio singuraticu
8th October 2006, 15:48
uau hardy , nu stiam ca esti in conflicte cu otzelarii! Nui nimik ca la prefab esti mereu bine primit!:happy
Nici io nu ma inteleg bn cu otzelarii! Cand ii prind la arad ii sparg cu pietre! :happy

Cristian
8th October 2006, 15:49
Bai Cristi si deci mergi la VS in deplasare ff frumos...sper sa mai vi si la altele e nevoie de tine esti un baiat de treaba Descucaret poate fugaresti vasluieni pe acolo :D

Da ma merg 100% si am sa merg si la Pitesti si la dinamo....

starsteel
8th October 2006, 15:49
de ce sa fie stearsa?la cat s-a chinuit omu`,si in plus acest thread a fost facut pt asta,ai uitat?citeste primul post
Deja ai dat "copy" hai recunoaste.:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 15:49
Bai Cristi si deci mergi la VS in deplasare ff frumos...sper sa mai vi si la altele e nevoie de tine esti un baiat de treaba Descucaret poate fugaresti vasluieni pe acolo :D

Cum faci textele astea ca vreau si io sami fac cu foc!:yeah:
Plzzzzzzz imi zici?

Cristian
8th October 2006, 15:50
uau hardy , nu stiam ca esti in conflicte cu otzelarii! Nui nimik ca la prefab esti mereu bine primit!:happy
Nici io nu ma inteleg bn cu otzelarii! Cand ii prind la arad ii sparg cu pietre! :happy

Ia o caramida si datio de cap, sa vezi care e mai tare...

starsteel
8th October 2006, 15:50
uau hardy , nu stiam ca esti in conflicte cu otzelarii! Nui nimik ca la prefab esti mereu bine primit!:happy
Nici io nu ma inteleg bn cu otzelarii! Cand ii prind la arad ii sparg cu pietre! :happy
Aici si-a facut stagiatura toata experienta acumulata aici si-a pus-o in slujba prefabricatilor.......dar ca e galatean stii?
P.S. Am corectat de 2 ori numele modelierilor e greu a naibii!

Hard
8th October 2006, 15:51
Deja ai dat "copy" hai recunoaste.:happy
da,vreau sa mi-o pun la avatar.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:51
uau hardy , nu stiam ca esti in conflicte cu otzelarii! Nui nimik ca la prefab esti mereu bine primit!:happy
Nici io nu ma inteleg bn cu otzelarii! Cand ii prind la arad ii sparg cu pietre! :happy

Mda pietre interesant ff frumos ....e ceva de asteptat de la voi....pietrarilor:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 15:52
Aici si-a facut stagiatura toata experienta acumulata aici si-a pus-o in slujba prefaricatilor.......dar ca e galatean stii?

Nu ma surprinde dak ii galatean!:happy
Dak el vine la arad nul bombardez!:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 15:54
:happy
Mda pietre interesant ff frumos ....e ceva de asteptat de la voi....pietrarilor:happy

Va mai trebui sa asteptati pana cand o sa veniti la arad! Dak o sa veniti!:happy

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:54
Cum faci textele astea ca vreau si io sami fac cu foc!:yeah:
Plzzzzzzz imi zici?

Na ma vezi sa nu iei foc http://cooltext.com/ :evil:

starsteel
8th October 2006, 15:54
Da ma merg 100% si am sa merg si la Pitesti si la dinamo....

Mi-ai facut pofta cu Dinamo parca as vrea sa vad si eu victoria asta.

starsteel
8th October 2006, 15:55
Prefabricatilor bucurati-va cat mai puteti ca vi se pregateste ceva. Adica o moderatoare.:ciocan:

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 15:56
:happy

Va mai trebui sa asteptati pana cand o sa veniti la arad! Dak o sa veniti!:happy

Si dc nu am veni la arad ? e interzis :thinkso:

Ulio singuraticu
8th October 2006, 15:58
Si dc nu am veni la arad ? e interzis :thinkso:

Credeam ca va e frica!:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 15:59
aveti grija sa veniti mai mult de 50 ca luati bataie!:happy

starsteel
8th October 2006, 16:01
Daca venim prea multi incapem in oras?... am auzit ca e dragut dar cam micut pt. noi.:P

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:02
totusi ms mult ca mi-ai spus cum se face cool textu'!

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 16:02
aveti grija sa veniti mai mult de 50 ca luati bataie!:happy

Bataie ?? pentru ce ??:hmm: ..........aaaaa da am uitat ca voi sunteti hooliguns :ok:

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:03
Daca venim prea multi incapem in oras?... am auzit ca e dragut dar cam micut pt. noi.:P

Credema ca incapeti!:yeah:

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 16:03
totusi ms mult ca mi-ai spus cum se face cool textu'!

cpl :ok:

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:04
Bataie ?? pentru ce ??:hmm: ..........aaaaa da am uitat ca voi sunteti hooliguns :ok:

pey revenge dupa 2-1!:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:05
Credema ca incapeti!:yeah:

Dar pe stadion nu prea aveti ce face ca aveti un sfert de peluza si cate un jandarm la fiecare suporter!:happy

starsteel
8th October 2006, 16:05
Credema ca incapeti!:yeah:

E perfect atunci pregatiti painea si sarea dar nu uitati PALINCA ca avem cateva guri de canalizare in galerie.

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:07
E perfect atunci pregatiti painea si sarea dar nu uitati PALINCA ca avem cateva guri de canalizare in galerie.

la noi palinca nu prea e! Mai mult bulion! Paine si sare o sa pimiti de o sa va supraincarcati!:happy

Cristian
8th October 2006, 16:10
Mi-ai facut pofta cu Dinamo parca as vrea sa vad si eu victoria asta.

Pai si ? de ce nu mergi la bucuresti sa ne bucuram de victorie ? :P

starsteel
8th October 2006, 16:14
la noi palinca nu prea e! Mai mult bulion! Paine si sare o sa pimiti de o sa va supraincarcati!:happy

Deci sa inteleg barter noi venim cu tuica si primim in schimb paine si sare, avem "di toate" dar nu-i nimic pt. voi facem schimbul asta.:D


Pai si ? de ce nu mergi la bucuresti sa ne bucuram de victorie ? :P
In primul rand trebuie sa-mi consult programul daca permite, apoi cine stie?

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:15
eh ziceam si io prostii! sunt 3 restaorante pline de bautura peste drum de stadion! Si au kebaburi specialitatea UTAei!

starsteel
8th October 2006, 16:16
Kebab la Arad?!..... eu credeam ca aveti un gulas ceva.
Sau gulasul il dam noi dupa ce va macelarim pe teren?:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:17
Da va zic sa nu intrati in acele restorante cu fulare cu otelu dak castigati! Sar putea sa fie ceva betivan si nu as vrea sa ruginiti!:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:18
Kebab la Arad?!..... eu credeam ca aveti un gulas ceva.

Avem si de astea da kebab gasesti peste tot pe toate strazile! De cand au venit aia cu ,,la unchiu kebab" sa stii ca toti au facut ca se vinde ca paine calda.
Toata discutia asta imi face pofta de mancare!:happy

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:19
Kebab la Arad?!..... eu credeam ca aveti un gulas ceva.
Sau gulasul il dam noi dupa ce va macelarim pe teren?:happy

exclus sa fim macelariti!:ok:

starsteel
8th October 2006, 16:20
Chiar ma gandeam ca toti sunt mancati la ora asta si nu vor fi probleme dar se pare ca unii au fugit in bucatarie vad ca am ramas noi doi.
Evident nu macelariti doar invinsi in lupta dreapta, asta daca bineinteles ne iese jocul:ok:

Cristian
8th October 2006, 16:23
Am mancat si eu Chio Gulas :D de curiozitate :)

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:23
Chiar ma gandeam ca toti sunt mancati la ora asta si nu vor fi probleme dar se pare ca unii au fugit in bucatarie vad ca am ramas noi doi.
Evident nu macelariti doar invinsi in lupta dreapta, asta daca bineinteles ne iese jocul:ok:

Da bn zis! Uite sa stii ca si eu mananc in momentul acesta!

starsteel
8th October 2006, 16:24
Pofta buna!
Chio astea is din ale, e-uri colorate? Eu vorbeam de ceva natur 100%.

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:25
Am mancat si eu Chio Gulas :D de curiozitate :)

Ala nu e acelas gust ca cel facut la UTA cu chifle mari de la brutaria ,,stadion" si cu pui la rotisor si cate vrei tu sa bagi in el! Acela e adevaratul gust!
bn eu vb de kebab si tu de gulas.... mah prost is!

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:26
Pofta buna!
Chio astea is din ale, e-uri colorate? Eu vorbeam de ceva natur 100%.

Multumesc! Deja aproape am terminat pizza asta!

starsteel
8th October 2006, 16:26
Ala nu e acelas gust ca cel facut la UTA cu chifle mari de la brutaria ,,stadion" si cu pui la rotisor si cate vrei tu sa bagi in el! Acela e adevaratul gust!
Nu mai incerca am mancat acum o ora nu imi e foame.

Ulio singuraticu
8th October 2006, 16:29
Nu mai incerca am mancat acum o ora nu imi e foame.

:happy :happy :happy :happy
Da pey ar trebui sa dai o fuga la UTA! Chiar dak nu tie foame merita!:happy

starsteel
8th October 2006, 16:47
Am dat o fuga pe site-ul oficial si am aflat de victoria Otelului de la Chisinau cu 2-1! /hello /OLE/

Cristian
8th October 2006, 16:56
Aproape ca am ajuns suporter Rapid la postari :D
Ma bucura victoria cu cei de la Zimbru asta ne da incredere in propriile forte.
FORZA OTELUUUUUUULLLLLLLLLL

starsteel
8th October 2006, 16:59
Ne bucura si aceasta victorie atat de tare incat facem off-topic la threadul off-topic aici discutiile care merg in celalate threaduri e clar ca sunt off-topic. Si celelalte sunt evident despre OTELUL GALATI!!!

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 17:58
Ce aveti ma vi sa facut foame la toti :D ghebab gulas :))

Ulio singuraticu
8th October 2006, 18:10
Ce aveti ma vi sa facut foame la toti :D ghebab gulas :))

Mie chiar mia fost foame! Dak nu ai ce manca si vrei sa mananci vorbeste de mancare siti trece! (nu e cazul meu):happy :happy :happy

Hard
8th October 2006, 18:49
nu va mai place ciorba de fasole,ati dat-o pe sish kebab-uri si shaworme

Ulio singuraticu
8th October 2006, 20:00
nu uita de pleshkavitza!

Cristian
9th October 2006, 11:52
http://www.onlinesport.ro/forum/poll.php?do=showresults&pollid=2163
Mai bagati voturi care nu ati bagat la oras frumos ;;) pe Galati desigur :)

Jar-Gon
9th October 2006, 11:57
semeni cu un copil care isi ia jucariile si pleaca, o atitudine totusi nedemna de un fan otelar pe care noi ceilalti il vrem bataios.[/QUOTE]

asa ca mine :ok:

starsteel
9th October 2006, 11:58
Jar ori stergi postarea ori primesti un rosu, alegerea e a ta dar repede ca nu poti edita decat maxim o ora. Anterioara nu ultima.

Jar-Gon
9th October 2006, 12:08
lasa-l asa te rog .bine baieti v-am salutat imi iau ban definitiv si vreu sa va spun[edit]
doamne ce frumos dispar de pe forumul onlinesport:cry: :ras-plans:

Doctor_Satan
9th October 2006, 12:11
De ce faci chestii de astea?
Chiar nu-ti place sa mai stai de vorba cu noi?
Te rog si eu, ca si SS: sterge te rog postarile cu prostii care mai pot fi sterse!

Cristian
9th October 2006, 12:11
Daps intr-un mod frumos injurand SDR-ul, si foarte original ;)
Felicitari JAR ;) si FORZA OTELUUUULLLL si mai ales [edit] la toate 3, adik mancare asta vreau sa spun.

Jar-Gon
9th October 2006, 12:17
hai ca imi vine banul definitiv acum-acum oricum sa veniti la stadionm sa incurajam acesti minunati baieti.lasati panaramele ca seby in pace

Jar-Gon
9th October 2006, 12:18
da prost mai sunt puteam sa astept sa ii injur pe stelisti ,dinamovisti si rapidisti dar nu ma mai puteam cenzura prea mult
.bafat FORZAAAAAAAAAAA OTELULLLLLLLLLLLLLL ..............
si sustin campania publica inceputa de Parazitii in colaborare cu mosul ala nu stiu cum il cheama:
Galeria-i prima voce-Ne-aude oare cineva(IN NICI UN CAZ LPF FRF SAU CINE TREBUIE)-JOZ CENZURA_ACTIUNILE VOASTRE NE ALIMENTEAZA URA
CINE NU SARE CINE NU SARE ORI ESTE GABOR ORI E PROST DE MOARE. IMI PLACE F MULT CUM SE AUDE REFRENUL CANTECULUI ALA LUAT DE LA FNII LUI ASCOLII
IN FINAL VREAU SA MULTUNESC PANTALONILOR [edit]
BAFTA SI NUMAI BINE
HAI OTELUL HAI OTELUL OLE OLE
MANDRU CA SUNT GALATEAN SI MAI MANDRU CA SUSTIN O ECHIPA ASA SE DRAGA MIE SI NU NUMAI
SINCERT IUBESC ECHIPA ASTA DE MULT TIMP SI O VOI IUBII IN CONTIONUARE:cry: /OLE/ :cry: :cry: :pace: :ras-plans:

Hard
9th October 2006, 12:41
individul asta confunda forumul cu stadionul,educatie de 2 bani,parerea mea...mai sunt si alti suporteri otelari,dar e clar ,acest individ care nu prea a trecut pe la scoala din cate vad,care posteaza numai jigniri la adresa forumistilor, nu are ce cauta aici.nu esti model pt suporterii echipei tale,sa stii,jargon!sau poate ma insel...

Cristian
9th October 2006, 12:44
Ma sa stii ca el e un exemplu de iubire la adresa echipei, deci chiar e exemplu cum isi iubeste echipa, ca-i uraste pe ceilalti si ca nu se poate exprima decat in scris aici si la stadion pe calea vocii, e altceva.
Da oricum e un exemplu de devotament.

Hard
9th October 2006, 12:47
daca ar fi putin istet si-ar arata devotamentul pe alta cale,ca de injurat stim cu totii

Kainsashiki
9th October 2006, 13:00
Seby O: sunt galatean da?
Seby O: iubesc la nebunie otelul

Cristian
9th October 2006, 13:02
Nu inteleg ce vrei sa spui.

delaparis
9th October 2006, 13:03
hai ca imi vine banul definitiv acum-acum oricum sa veniti la stadionm sa incurajam acesti minunati baieti.lasati panaramele ca seby in pace

Ai luat 10 puncte ca sanctiune care te-au dus spre ban automat.

Cind punctele de penalizare iti vor expira atunci vei putea scrie din nou pe forum

Kainsashiki
9th October 2006, 13:04
Nu inteleg ce vrei sa spui.

asta mi-a zis pe mess Hardliner :happy ca e galatean si ca iubeste otelul la nebunie :D

Cristian
9th October 2006, 13:06
Se vede din cat isi bate joc de noi si de echipa...

Hard
9th October 2006, 13:09
nu imi bat joc de nimeni,nu v-am jignit cu nimic,doar imi spun parerea.
mda,era o confesiune de a mea sincera pe mess:(

Dregan
9th October 2006, 13:11
nu imi bat joc de nimeni,nu v-am jignit cu nimic,doar imi spun parerea.
mda,era o confesiune de a mea sincera pe mess:(


si ce confesiuni ai mai facut ? I-ai spus si ce faci tu de fapt in Anglia ??:happy

Cristian
9th October 2006, 13:31
Cam ce zicea Jar cam aia face si el in Anglia :D

Hard
9th October 2006, 13:34
si ce confesiuni ai mai facut ? I-ai spus si ce faci tu de fapt in Anglia ??:happy

nu ma ascund de nimeni,stie toata lumea ce fac de fapt,voi puteti sa continuati sa jigniti daca asta va face bine,nu ma deranjeaza deloc.tu ce faci in galati la 24 de ani ai tai?:mda:

Cristian
9th October 2006, 13:36
Nu te deranjeaza ca te jignim da in secunda a 2-a ai si dat raportu amicilor tai stelisti: Diablo, starsteel...

Hard
9th October 2006, 13:38
este impotriva regulilor acestui forum,daca are ceva jignitor sa imi spuna,poate sa o faca si prin alte moduri...telefon,mess,benare:happy

Doctor_Satan
9th October 2006, 14:09
asta mi-a zis pe mess Hardliner :happy ca e galatean si ca iubeste otelul la nebunie :D

:happy :happy :happy
Interesant! Asta scrie de ceva timp pe aici si nu si-a exprimat decat afinitatea fata de Steaua!
Asta ori vrea sa ne streseze pe noi, cand de fapt e un ultras otelar (yeah, right!) ori e un ipocrit!
Voi ce ziceti baieti? Facem un poll pe tema asta?
Auzi, tu! Iubeste Otelul! :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Hard
9th October 2006, 14:16
ultras otelar de tastatura sunt,ca vad ca e la moda

STEEL
9th October 2006, 14:58
nu imi bat joc de nimeni,nu v-am jignit cu nimic,doar imi spun parerea.
mda,era o confesiune de a mea sincera pe mess:(

Marsh mha de aici.......Ascunde-ti fatza prin f...ii mei.

Hard
9th October 2006, 15:16
fara numarrrrrrrrrr! :happy.vai vai ce limbaj galatean!

STEEL
9th October 2006, 15:44
Ca sa intelegi ca esti p...t trebuie totusi sa-ti mearga mintea.
Frumosule.

Hard
9th October 2006, 15:59
tu esti clona lui jargon,cea cenzurata?:)

STEEL
9th October 2006, 16:04
Eu sunt ala care-ti va pune capac...dragutule.

Hard
9th October 2006, 16:10
cine esti tu viteazule?
capace sa pui la canalizare.daca ai ceva personal cu mine prezinta-te frumos si spune pe sufletel ce ai ca de razboinici ca tine sunt satul.si nu mai scrie cu rosu ca reactionez precum un taur la culoarea asta.hai gata,cauta-ti jucariile in alta parte ca de acum ne suparam.toate postarile tale au tenta amenintatoare iar calmul meu se apropie de final cu tine.
ps: degeaba ai 31 de ani daca gandesti ca unul de 15,termina cu amenintarile,cat e gluma e panarama dar tu promovezi altceva pe aici si nu e bine

STEEL
9th October 2006, 16:30
Desi ti-am spus ceva timp in urma ca va veni si ziua aia(cu prezentarile),vad ca devii din ce in ce mai curios pe zi ce trece.Te las in continuare sa fierbi in sucul tau propriu,pe mine nu ma deranjeaza asteptarea,e o chestiune de timp.Important este ca stiu ce am de facut.Ce?Incep sa te enervez?Nu iubitule,nu te enervez eu....tu singur iti creezi senzatia asta,daca vrei poate fi rezultatul atacurilor tale repetate la adresa echipei noastre si bineinteles la toti sustinatorii ei.Postarile mele "cu tenta amenintatoare" sunt doar in viziunea ta.Nu inteleg de ce te-ai simti amenintat de mine,un "razboinic de tastatura" dupa cum ai afirmat in nenumarate randuri???
PS:Nu te incrunta niciodata pentru ca nu stii cine ar putea sa se indragosteasca de zambetul tau.

Cristian
9th October 2006, 16:31
cine esti tu viteazule?
capace sa pui la canalizare.daca ai ceva personal cu mine prezinta-te frumos si spune pe sufletel ce ai ca de razboinici ca tine sunt satul.si nu mai scrie cu rosu ca reactionez precum un taur la culoarea asta.hai gata,cauta-ti jucariile in alta parte ca de acum ne suparam.toate postarile tale au tenta amenintatoare iar calmul meu se apropie de final cu tine.
ps: degeaba ai 31 de ani daca gandesti ca unul de 15,termina cu amenintarile,cat e gluma e panarama dar tu promovezi altceva pe aici si nu e bine

Ba tu sa stii ca ai mult tupeu, pe cuvant, pe langa ca mai vii si pe suporter Otelul mai vii si cu tupeu. Si daca "ne suparam" care e problema ? Te rog sa-ti mai verifici intonatia asta de baiat bazat si mai jos cu tupeul. Fugi cu tupeul asta teribil pe suporter steaua sau prefabricate. Pe tine daca te baga lumea in seama gata iti iei lumea in cap.

Hard
9th October 2006, 16:34
cristiane tu stai linistit in banca ta ,nu te-au speriat destul prietenii tai de la grupa c...mai vrei?ei iti sunt prieteni,eu s-ar putea sa nu.
steel,abia astept,sincer,insa pana atunci inceteaza cu amenintarile pe acest forum.se poate discuta si altceva nu?o mai spun inca odata pt un cap sec,nu atac otelul,imi spun doar parerile.am prieteni care sunt fani inraiti otelul si gandesc mai rational decat tine.acest forum nu este pt derbedei daca nu ai observat.
te declari suporter otelul insa intri pe forum doar ca sa ataci o singura persoana de aici,daca nu iti convine ce postez,ignora-ma,cum fac altii si cum fac si eu cu altii.obraznicie...

STEEL
9th October 2006, 16:45
cristiane tu stai linistit in banca ta ,nu te-au speriat destul prietenii tai de la grupa c...mai vrei?ei iti sunt prieteni,eu s-ar putea sa nu.
steel,abia astept,sincer,insa pana atunci inceteaza cu amenintarile pe acest forum.se poate discuta si altceva nu?o mai spun inca odata pt un cap sec,nu atac otelul,imi spun doar parerile

Eu ti-am mai spus,daca te-ai baga mai putin in seama si ai lasa dracului shtourile astea ieftine si rasuflate,nimeni n-ar avea nimic cu tine.Dar cum tu continui cu nonsalanta s-o faci pe interesantul,nimeni si nimic nu te va scapa de postura oii negre.Chiar nu intelegi cat de prost iti sta rasuflandu-te pe aici???Vezi-ti de echipa ta si lasa-ne pe noi in pace.

Hard
9th October 2006, 16:52
mai omule dar voua va place sa va dati dreptate unii altora?nu tre sa mai existe si pareri contradictorii?daca nu as fi eu pe aici nu ati avea ce discuta,ce naiba?chiar ma gandeam sa mai vb cu cativa sa mai posteze pe aici ca s-au cam terminat subiectele.da-mi un ex de shto,cum ii zici tu.daca era sa raspund la jignirile pe care mi le-ati adus de la bun inceput,acum eram banat permanent pe aici.
nu iti convine ce postez,ai 3 alternative:
-imi poti raporta postul
-ma poti ignora
-imi poti raspunde civilizat
eu cred ca nu mai avem varsta in care din lipsa de dialog,incepem sa ne jignim si amenintam pe forumuri.
eu zic ca daca moderatorii acestui forum nu mi-au interzis postarea aici,sunt ok:ok:

Cristian
9th October 2006, 16:58
daca iti raspundem noi civilizat tu ne raspunzi cu o aluzie(ironie) , e incercata, spune-i cum vrei

Hard
9th October 2006, 17:01
nu are rost sa iti arat ce aluzii am facut eu atunci cand mi s-a raspuns civilizat.in afara de 2 useri de pe aici,care de altfel sunt si vechi,toti m-ati amenintat/jignit cel putin o data!!!!!!!

STEEL
9th October 2006, 17:08
Daca as fi moderator cu siguranta ti-as fi dat ban permanent de mult timp.N-o mai scalda acum,ai uitat ca,nu cu mult timp in urma jigneai ca la usa cortului orasul Galati,suporterii,echipa etc.?Din cocsari,fomisti si moldoveni oropsiti nu ne mai scoteai.Acum ce faci,pledezi in victima?Saracutul de tine...Cu alte cuvinte,tu,crezi ca poti sterge cu buretele peste noapte toate mizeriile si caterinca de prost gust care ai facut-o inainte?Nuuuu,in ceea ce ma priveste pe mine si nu numai,ai fost,esti si vei fi o tinta.Ce crezi ca daca te-ai aciuiat prin Anglia si-ti castigi existenta intr-un fel sau altul,asta iti da dreptul sa te consideri superior altora?Daca da,ai probleme mari cu capu' baiete.

Hard
9th October 2006, 17:15
vezi sa nu mai poti dormi noaptea din cauza mea ca pe mine nici in p...nu ma doare de tinta ta.daca otelarii numesc cocsari pe cei de la trib 2 care mananca seminte(sursa = forumul vostru drag),ce vina am eu ca am preluat acest cuvant?in general sa stii,stelistii din galati,ii numesc pe cei de la tabela care flutura fulare dinamo sau rapid la meciurile cu Steaua asa.
moldoveni oropsiti nu am spus niciodata pt ca si eu sunt la fel.(moldovean)
am folosit cuvantul "fomisti" pt ca stiu multi galateni care muncesc pt 3 mil lei lunar si se plang ca nu au ce da la copii,nu m-am referit la cineva anume de pe forum.

ce fac in anglia as face si in galati,doar ca sunt mai bine platit,atat,nu are rost sa bagi chestia asta in discutie,pt ca oricine altcineva ar lua-o ca o invidie.

STEEL
9th October 2006, 17:30
Da cine esti tu,cumva miezul din p...da sa reproduci ironic ce spun unii sau altii?Bha baiatule aici suntem pe un forum national unde are acces toata tara si nu cred ca te afli in postura de-ati critica semenii.Cu ce sunt vinovati acei galateni care castiga f.putini bani sa-si intretina familiile,te face sa te simti mandru ca esti mai puternic ca ei din punct de vedere financiar?Putina decenta si modestie,cred ca nu ti-ar strica....."roata vietii se invarte" sa nu uiti asta niciodata.

Hard
9th October 2006, 17:38
m-ai inteles gresit.am si eu rude in acea postura si nu i-am criticat.in fine,cedez primul in aceasta discutie.daca ma privesti ca inamic si "viitoare tinta" e problema ta.nu sunt de acord cu violenta si amenintari,insa tu nu esti eu.te voi anunta in momentul in care voi fi in galati in vizita si ne vom intalni(ai spus ca nu esti adeptul neveului din cate stiu) ca sa ne cunoastem.pana si dupa asta,voi continua sa imi expun punctul de vedere pe acest forum,indiferent daca este suporter steaua,otelul,sau dunarea galati.si ca sa stii:pt mine dusmani sunt cei de la dinamo ,dar si asa am multi prieteni caini.voi vreti sa fiti mai ultras si mai infocati dar o dati alte chestii

STEEL
9th October 2006, 17:42
Nu-i nevoie sa ma anunti,din pacate pentru tine frecventam cam aceleasi locuri deci ne vom intalni cu siguranta:evil: .

Hard
9th October 2006, 17:51
de 5 ani nu mai frecventez niciun loc in gl,iar daca ma cunosteai dinainte ar fi trebuit sa dam unul de altul pana acum pt ca ma stie o intreaga zona ce imi poate capul,cat de fanatic sunt in ceea ce priveste echipa mea.si doar din cauza asta respect suporterii otelari care sunt 100%pt echipa lor si altceva nu conteaza.ce sa-ti spun...saluta-i pe ai mei prieteni daca frecventezi locurile alea ca de aici e mai greu si poate iti mai trece din manie.dau o bere:D

STEEL
9th October 2006, 18:10
Sa-ti intre bine in cap un lucru,eu nu am avut nimic de impartit cu nimeni care sustine alte echipe(gen tu),eu am boala pe fraieri care nu-si mai incap in piele si care nu ezita nicio clipa sa arunce cu noroi in echipa mea de suflet.Cu atat mai mult din partea unor galateni.Dati cu parerea despre Otelul in limita bunului simt sau abtinete daca chiar nu poti altfel.Ar fi fost totul OK daca ne-ai fi ascultat sfaturile....dar se vede ca tu esti un fel de Gica contra....asta este,omu' cu mana lui si-o face.

Hard
9th October 2006, 18:18
in ultima vreme in limita aia a bunului simt mi-am dat cu parerea pe aici,insa tu ai continuat cu amenintari la adresa mea.in afara de cristiangl,care doreste interzicerea mea pe aici,il sustii? faceti un sondaj si daca aveti majoritatea ma retrag.e adevarat ca am exagerat la inceput cand am vazut ca au aparut mai multi fani otelari pe aici care exagerau la randul lor,dar eu zic ca m-am indreptat:D.respect pe cei care ma respecta!astept ce zic si ceilalti.numai bine!

STEEL
9th October 2006, 18:32
Lucrurile sunt mai dificile decat par,nu este vorba de un sondaj pt.ca stii foarte bine nimeni dintre suporterii lui Otelul nu te-ar ierta.Ai sarit calul chiar mai mult decat trebuia,te-ai folosit de ironii pt.a-ti ascunde toate frustrarile tale referitoare la trecutul tau in calitate de galatean.Sau probabil ai incercat de la inceput sa-ti creezi o imagine diabolica pt.a parea mai interesant decat esti....sunt putin confuz,dar,cert este faptul ca ai dat cu bata-n balta si imi este imposibil sa cred ca se mai poate remedia ceva in privinta ta.

Hard
9th October 2006, 18:39
ok.nu am pic de frustrare.sunt galatean 100%,stelist de cand ma stiu!acum vor veni toti si imi vor sari in spate ca sunt sclav.si atunci,cine incepe primul ?exact asa s-a inceput toata panarama asta si nu mai vreau sa o iau de la capat.punct.vezi tu ce faci,poate o sa avem ocazia sa stam face 2 face si inainte de violente fizice putem schimba si 2 vorbe civilizate.de iertat nici eu nu ii pot ierta pe unii de pe aici care au aruncat vorbe referitoare la persoana mea si familia mea.

STEEL
9th October 2006, 18:52
Treaba cu "sclav" inclin sa le dau dreptate la toti cei care au facut-o,la randul meu si eu te consider asa DAR atentie,nu sunt si nu voi fi de acord cu nimeni care intrece masura si recurge la jigniri pe tema asta.Daca erai mai dezghetat la minte nu incepeai pt.2,3,4 suporteri sa jignesti o regiune,un oras intreg si pe toti suporterii echipei.Daca vroiai sa faci o margica trebuia sa indrepti armele si sa le focalizezi doar pe acei suporteri,nu tot ce inseamna Galati,Otelul,suporteri si locuitori.

Hard
9th October 2006, 19:02
Nu sunt de acord cu suporterii de tastatura care se dau mari ultrasi dar nu au fost niciodata intr-o deplasare iar la meciurile de acasa prefera sa stea cu 10 min mai mult in pauza ca sa bea o bere la colt
Nu sunt de acord cu otelarii care se dau mari suporteri si apoi ies pe strada bucurandu-se ca s-a calificat o echipa romaneasca in CL,poate nu e cazul celor de pe acest forum,nu am de unde sti,dar cunosc personal 2 persoane care au foacut gestul asta.
In ceea ce priveste locuitorii acestui oras,nu sunt de acord ca pe acest forum sa fie inregistrati doar indivizi care pun orasul intr-o lumina proasta,si nu zic de mine:D,ci de ceilalti care se fac de ras pe threadurile cu meciurile etapei,acolo unde toti au o parere proasta despre galateni(noroc de starsteel ca mai face ce face si mai pacaleste lumea reeditand postarile).
Orasul mi l-am laudat mereu,atat pe forum cat si unde lucrez.
Nu sunt de acord cu cocsarii,acei suporteri care,atunci cand joaca otelul-steaua,vin la tabela cu diverse fulare ale echipelor din bucuresti,instigand,cat si cu acei suporteri ai otelului care,din "dragoste" pt steaua,tin cu echipele adverse.cum ii poti numi pe astia suporteri adevarati?
Toti ma lauda ca sunt dezghetat la minte,cum de tu nu esti de acord cu ei?:)

Hard
9th October 2006, 19:16
si ca sa vezi ca ii respect pe unii din galeria otelului pe care ii pot numi suporteri adevarati si jos palaria in fata lor pun o poza facuta de unul dintre suporerii galateni la meciul nationalei jucat in templul fotbalului romanesc.se poate vedea bannerul Galati pe el.sunt mandru ca orasul nostru a fost reprezentat de niste baieti valabili.mai am si altele dar cred ca e destul,pe restul poate o sa le pun in alta parte.

STEEL
9th October 2006, 19:20
Chestiile astea le stim cu totii dar unii cu mai multa sau mai putina inteligenta reusesc sa faca abstractie.Intrebarea este,tu de ce nu poti???Ce dracu,padure fara uscaturi nu exista.....Crezi ca daca faci varza Otelul se schimba cu ceva datele problemei?Si prin postarea de mai sus a ta dovedesti inca o data ca tu insuti ai ceva in mod special cu o anume parte dintre suporteri "Nu sunt de acord cu cocsarii,acei suporteri care,atunci cand joaca otelul-steaua,vin la tabela cu diverse fulare ale echipelor din bucuresti,instigand,cat si cu acei suporteri ai otelului care,din "dragoste" pt steaua,tin cu echipele adverse.cum ii poti numi pe astia suporteri adevarati?".Ce vrei acum,ca steaua sa fie primita la Galati cum a fost la Vaslui si la Buzau numai de dragul ca esti tu stelist si nu suporti ca echipa ta favorita sa fie injurata tocmai in orasul tau natal????Hai ca devii penibil cu pretentii de astea.

STEEL
9th October 2006, 19:30
Toti ma lauda ca sunt dezghetat la minte,cum de tu nu esti de acord cu ei?:)

Chiar toti sau mai sunt si impartiali?I-a vezi,stii vorba aia....lauda de sine....

Hard
9th October 2006, 19:36
nu am zis asta,ce...galeria otelului nu injura Steaua?dar cum poti tine in mana fularele echipelor adverse din bucuresti?bineinteles ca am ceva cu asa numiti suporteri pe care personal ii numesc sclavi!nu eu sunt sclav ca sunt dedicat unei singure echipe.sclavi sunt aceea care ajung sa tina cu toate echipele din bucuresti.nu zic ca sa fim primiti in galati bine,insa putin respect nu strica.ati inceput sa fugariti brailenii acum cativa ani pe strazi dupa meci,dupa care au venit drogatii de la bucuresti si au atacat copii nevinovati pe strada,si de acolo a inceput toata prostia asta,pe care unii o numesc ultras!niciodata nu am fost e acord cu asta,si de aceea am mai spus,nu sunt de acord cu violenta nejustificata,cand vin la meciurile otelul-steaua nu creez nici un fel de probleme pt ca nu e genul meu.tot ce s-a intamplat la un singur meci a fost din vina celui care m-a injurat de mama si am reactionat cum se cuvine.

Hard
9th October 2006, 19:36
Chiar toti sau mai sunt si impartiali?I-a vezi,stii vorba aia....lauda de sine....

era o gluma

STEEL
9th October 2006, 19:46
Ai fost si vei mai fi injurat,asta-i riscul care ti l-ai asumat banuiesc de fiecare data cand intri pe stadionul Otelul cu tricoul stelei pe tine si mai ales cand incurajezi adversara Otelului sau scandezi impotriva ei.Nu poti emite pretentii,acelasi tratament il are si galeria Sidexplozia in deplasari pe alte stadioane.Ia-l exemplu pe starsteel,eu personal nu cred ca la meciul Otelul-steaua se va afla in spatiul rezervat galeriei vizitatoare,pe cand tu....:no:

Hard
9th October 2006, 19:57
ce sa caut cu tricoul stelei la meciurile otelului?starsteel este poate o persoana calma sau poate nu este stelist,dar eu nu ma pot abtine.ce fac daca dica inscrie?:)imi musc limba?meciul otelul-steaua este poate singura ocazie de a-mi revedea amicii mei din galati care sustin aceeasi echipa ca si mine,ca la bucuresti rar ii vad,iar pe unii deloc.asta e,am stat si in tribuna pana la o varsta,pana cand mi-am dat seama ca nu este locul meu,pana cand am vazut acea faza in care un suporter galatean l-a scuipat pe ilie dumitrescu(faza e binecunoscuta de catre toti:D).iar din momentul in care am inceput sa fiu etapa de etapa prezent pe ghencea,cum pot ca la meciul lui otelul sa vin si sa stau cu tine la meci?nu pot,nu ma lasa ceva...
eu zic ca nu e vorba de un oras,ci de o echipa!macar de v-ar finanta primaria ca sa reprezentati orasul.chestia asta cu sustineti echipa locala mi se pare expirata si daca vrei iti dau exemple.bineinteles,fiecare cu opinia lui

STEEL
9th October 2006, 20:07
N-am incercat nicio clipa sa te fac sa-ti schimbi parerea,doar sa te mai ponderez in a mai lua lumea la mishto pe aici.Nu ma intereseaza ce faci tu in privat cu ce echipa tii care-ti sunt prietenii si ceea ce te face sa te simti mai bine pe lumea asta.Tot ce VREM de la tine e sa-ti vezi de treaba ta si sa nu mai enervezi lumea,comportate ca si cum ai fi neutru fara injurii,fara intepaturi,si,mai ales caterinca in ceea ce priveste Otelul sau meciurile pe care le disputa.(poate fi vorba de un compromis temporar)

Hard
9th October 2006, 20:15
o sa incerc,nu mai vreau sa fiu jignit si amenintat si se va vedea si o schimbare din partea mea.

Ulio singuraticu
9th October 2006, 20:18
Lasai mah in pace pe astia! Tu faci parte dintre modelisti nu dintre ruginiti!:happy

Hard
9th October 2006, 20:20
iar ai venit cu sish-kebabul tau?de imi faci pofta de mancare...

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 20:45
hardliner tu facy deplasari ptr Steaua?...Eu ptr Farul da:ok:...in ultimu tp nu prea a meritat dar asta e....tu nu sti c e viata in deplasare ...esti mai de tastatura ca mn

Hard
9th October 2006, 21:10
in ultimu an nu,dar inainte am fost ,doar de 2 ori la farul,ultima aventura s-a terminat in duba voastra de rahat de jandarmi care ne-a dus pana la gara si ne-a fortat sa urcam in tren fara bilet.si asta pt ca nu m-au lasat sa cumpar:D,ce *******i:happy.am fost in deplasari,da.am prieteni in ct,baieti din tomis 2, tomis nord,poarta 6,baieti valabili,tu unde stai?

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 21:17
Eu stau exact la blocul ala de langa stadion:ok:....de mik am crescut langa FARUL

Hard
9th October 2006, 21:20
adica tomis 2,blocul turn?

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 21:36
nups...blocul ala din spate la peluza und sta galeria Farului...nu e chiar turn...da poti sa ii zici shi asha....ala e tomis 3:ok:

Hard
9th October 2006, 21:40
bine ca la voi e tomis 1-5,in galati nu iti spun cate micro exista ca te iau ametelile.oricum,nu stiu de unde pana unde tine tomis 2 si tomis 3:).insa piata din tomis 3 e unica:happy

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 21:47
:ok:...de akolo mananc eu asha ca numai rade

Hard
9th October 2006, 21:54
de acolo am mancat si noi inainte de meci:happy

WOLF_ULTRAS
9th October 2006, 22:49
de acolo am mancat si noi inainte de meci:happy

SCLAV prost :mda:

delaparis
9th October 2006, 22:51
cine e yang ? :D

Hard
9th October 2006, 23:15
un chinez.cine esti tu?

delaparis
9th October 2006, 23:16
un francez ... si tu ?:D

Hard
9th October 2006, 23:43
o clona :D

STEELMAN
9th October 2006, 23:48
la meciul ala de la farul stelistii au batut recordul mondial la viteza pe distanta stadion-gara/hello

STEELMAN
9th October 2006, 23:50
nu prea voiam sa postez da mi-am schimbat avaratul si am vruut sa vad cum se vede:p

Hard
9th October 2006, 23:53
si poza de la cine o aveti?:Dnu ma laud,doar vreau sa informez lumea.dar tu cine esti?

STEELMAN
9th October 2006, 23:57
uite intamplator am gasit-o si eu .ce vrei .. sa fie vorba oare de destin?

Hard
9th October 2006, 23:58
soarta...nu mi-ai raspuns la intrebarea din urma

STEELMAN
10th October 2006, 00:02
de la baietii cu care am fost.cred ca stii detalii

Hard
10th October 2006, 00:05
dar tu cine esti,asta era intrebarea...

STEELMAN
10th October 2006, 00:06
sa zicem ca acela care a organizat excursia

starsteel
10th October 2006, 00:36
Nu pot sa spun decat un singur lucru DEZASTRU CE A IESIT AICI!

Doctor_Satan
10th October 2006, 10:23
@Starsteel
(Asta e cam off-topic, dar nu aveam unde sa o scriu! Deci, dupa ce citesti, poti sa-l stergi sau sa-l muti unde crezi tu de cuviinta!)
Am o intrebare: de ce ai inchis Liber la off-topic? S-or fi luat Steel si Hard la cearta, dar puteau fi mutate pe discutii cu prieteni si dusmani!
E pacat sa stergi un topic care acumuleaza atatea pagini intr-un timp atat de scurt! Plus ca unele postari erau chiar interesante!
De exemplu, am citit cearta dintre Steel si Hard si am observat un lucru: cu toate ca sunt inca suparati unul pe altul, acea discutie purtata i-a facut sa mai reduca din amenintari! Mie mi s-a parut foarte interesant ce au scris ei 2! Cu ocazia asta, cred ca si atitudinea lui Hard fata de noi se va mai imbuntati un pic!
Iar otelarii care au citit cu atentie ce a scris si Hard, poate ca au bagat la cap un lucru la care eu ii dau dreptate lui Hard: faptul ca noi, suporterii galateni, nu suntem prea bine vazuti pe acest forum datorita iesirilor multora dintre noi! Acest lucru ar trebui sa ne revizuiasca un pic atitudinea fata de alti forumisti, indiferent cat de inculti si tampiti ii credem!
In final, te rog inca o data sa redeschizi off-topicul pentru ca in afara de caterinca zilnica pe care o facem, mai apar si lucruri serioase, demne de citit si raspuns la ele!
Multumesc pentru intelegere si rabdare in citirea acestui post lung!

starsteel
10th October 2006, 11:36
Eu sunt tentat sa sterg cearta dintre Steel si Hard insa daca consideri ca reiese si ceva bun de acolo atunci iti respect parerea.

Doctor_Satan
10th October 2006, 16:07
Eu sunt tentat sa sterg cearta dintre Steel si Hard insa daca consideri ca reiese si ceva bun de acolo atunci iti respect parerea.

In cele din urma mie mi se pare ca putem invata ceva din cearta aia!
Sa-si dea cu parerea si ceilalti, pt ca nu poti asculta de unul singur care te-a rugat insistent, cand mai sunt vreo 10 p-aici a caror parere conteaza!
Deci, parerea mea e s-o muti la "Discutii cu prietenii si dusmanii otelari" (sau cum se numeste, ca am uitat).
Alte opinii?

Hard
10th October 2006, 21:38
nu prea mai sunt opinii,contactati-l cineva pe cristiangl ca ma simt vinovat.din cauza mea,a renuntat la forum.dau o bere aceluia care il face sa se razgandeasca.

WOLF_ULTRAS
10th October 2006, 23:27
nu prea mai sunt opinii,contactati-l cineva pe cristiangl ca ma simt vinovat.din cauza mea,a renuntat la forum.dau o bere aceluia care il face sa se razgandeasca.

Am vb eu cu Cristiangl si a zis daca iti este dor de el ?

Hard
10th October 2006, 23:36
sincer nu dar ma simt vinovat ! v-am facut putin sa va bagati unghia in gat:happy,dar nici sa se ajunga la cazuri extreme de genul asta! cristiangl inapoi pe forum!

WOLF_ULTRAS
10th October 2006, 23:38
sincer nu dar ma simt vinovat ! v-am facut putin sa va bagati unghia in gat:happy,dar nici sa se ajunga la cazuri extreme de genul asta! cristiangl inapoi pe forum!

Ce unghie ma retardatule.......aia so tio bagi tu in bostanul ala mare.....

WOLF_ULTRAS
10th October 2006, 23:39
Cristaingl: mi-a zis ca nu intra atata timp cat suporter Otelul e condus de un stelist

delaparis
10th October 2006, 23:49
Seby aici faci trolling ... nu stiu daca intelegi ? :cool:

Desi nu e sectiunea mea imi permit sa ma bag asa ca opinie :cool:

Kainsashiki
11th October 2006, 00:05
asta l-am intrebat si eu de ce intra sa provoace si a zis ca el e suporter otelul si ca iubeste echipa si orasul...

Hard
11th October 2006, 00:11
ce trolling? e offtopic,discutii deschise intre galateni ! :),ia citeste prima postare depe acest thread:D

WOLF_ULTRAS
11th October 2006, 00:12
Mda ce sa zici u acuma...........

Kainsashiki
11th October 2006, 00:15
oricum si galatenilor le place prezenta lui hardliner aici, daca vroiau sa scape de el il ignorau pur si simplu.

pun pariu ca daca hardliner nu mai intra pe forum 2 saptamani o sa li se faca dor de el :D

WOLF_ULTRAS
11th October 2006, 00:17
Da numai pot dupa el sa plece dracu odata sa moara sa nul mai vad :headbang: :headbang: :headbang:
Nu calca el prin galati odata si odata :mda:

Kainsashiki
11th October 2006, 00:19
si daca nu mai calca prin galati? ce te faci ? o sa stai sa-ti faci nervi cu el pe net aiurea? mai bine nu-l mai bagi in seama si o sa vezi ca pleaca singur de aici.

delaparis
11th October 2006, 00:21
ce trolling? e offtopic,discutii deschise intre galateni ! :),ia citeste prima postare depe acest thread:D


Las' ca ai inteles ce vreau sa spun ... :cool:

WOLF : mai incet baiete ... :rolleyes:
Nu sunt pe tarlaua mea pe aici dar oricum calm un pic

WOLF_ULTRAS
11th October 2006, 00:22
si daca nu mai calca prin galati? ce te faci ? o sa stai sa-ti faci nervi cu el pe net aiurea? mai bine nu-l mai bagi in seama si o sa vezi ca pleaca singur de aici.

Tacem din gura el isi face de cap vb aiurea face mistouri apoi o sa zic toti ce prosti sunt galateni aia ...isi bate joc ala de ei sunt 30 si el unu............................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ............ eu unu nu pot sa tac nul suport:jerk:

Hard
11th October 2006, 00:36
iar sunt subiect de discutie? anuntati-ma si pe mine

Doctor_Satan
11th October 2006, 09:19
Normal! Aici esti vedeta! :rolleyes:
Nu pot decat sa fiu de acord cu ceilalti galateni: ori incepi sa-ti revizuiesti atitudinea fata de noi, ori cearturi in genul aceleia cu cristi o sa ai cu multi de pe aici!
Eu am dedus de pe la finalul discutiilor tale cu cristi ca intentionezi sa te comporti civilizat cu noi, asta cel putin daca ai macar o simpatie fata de Otelul!
In cazul in care te comporti ca un om normal cu noi, sunt sigur ca si ceilalti se vor comporta la fel cu tine!
Ce ziceti? Comunicam ca oamenii sau ca animalele?

WOLF_ULTRAS
11th October 2006, 11:19
Nu ai cum sa comunici cu asta e prea de tot..........e mai ceva ca un animal :jerk:

Doctor_Satan
11th October 2006, 13:49
Incearca si tu!
Eu zic ca poate fi si om de treaba daca se chinuie un pic!
Optiunea mea e sa-i dam o sansa, a ta e clara: sa-l linsam! :o:
Restul, ce opinie sustineti?

STEEL
11th October 2006, 15:28
Eu cred ca m-am exprimat destul de clar,acum ramane de vazut,totul depinde numai de el chiar daca nu voi putea uita smantaneala in care a dat-o pana de curand.

Doctor_Satan
11th October 2006, 15:50
2 pentru gratiere si 1 pentru esafod!

STEEL
11th October 2006, 16:03
2 pentru gratiere si 1 pentru esafod!

Din punctul meu de vedere n-ar fi vorba de o gratiere,mai degraba doar de o perioada in care va fi tinut sub observatie de catre noi.

Doctor_Satan
11th October 2006, 16:08
Asa am zis si eu!
Atata timp cat se poarta frumos cu noi, ne purtam si noi cu el!
Ei, ce zici Hardliner? Te bagi? Vrei sa fie prietenie intre tine si otelari?

Hard
11th October 2006, 22:54
nu mai postez nimic pe forumul vostru,decat mici precizari si informatii,uneori.bye bye

Dregan
11th October 2006, 23:05
uraaaaaaaa:D

Hard
11th October 2006, 23:54
:ok:
am vaz ceva ce ma face sa rad: stelea se antreneaza cu unirea urziceni

WOLF_ULTRAS
12th October 2006, 01:01
si ce daca :happy

SORINULTRA
12th October 2006, 07:29
lasa l sa se antreneze pt cl

Doctor_Satan
12th October 2006, 08:30
:ok:
am vaz ceva ce ma face sa rad: stelea se antreneaza cu unirea urziceni

Vrea sa-i salveze si pe astia de la retrogradare din bar! :happy

Cristian
12th October 2006, 11:40
Se duce si el unde crede ca se mai poate accidenta inca odata si sa ia bani desigur.
Si starsteel intru si eu pe suporter steaua sa fac si eu caterinca care-o facea hardliner sa vedem ce o sa mi se intample.

Cristian
12th October 2006, 13:03
Mda m-am lamurit, pe suporter steaua imi sunt delete toate mesajele ce le trimit.
Propunerea mea e sa-l schimbam pe starsteel de la conducerea forumului suporter Otelul, in afara faptului ca e stelist si nu are ce cauta la conducerea unui forum Otelar si numai otelar. Trebuie numit un forumist otelar 100%, propunere: Tutye sau Dregan

starsteel
12th October 2006, 13:18
Ha, ha, ha, eu credeam ca te autopropui......din nou. Eu il propun si pe Lolo insa pe RA (restricted area) dar astept un moment favorabil pt. propunere oricum o fac acolo unde se fac numirile, nu aici.
P.S. Ce iti mai transmite din RA prietenul tau elphax?..... chiar nu te-ai gandit ca ar fi bun si el in locul meu?

Cristian
12th October 2006, 13:22
Treaba mea mai omule cu cine vorbesc si ce vorbesc.
Cat despre elphax el e bun pe forumul Poli Timisoara, in rest nu ma intereseaza.
Sunt de acord si cu propunerea Lolo. Dar nu dau in spate nici la ce am propus eu: Tutye sau Dregan.

starsteel
12th October 2006, 13:36
Ai dreptate, e treaba ta cu cine vorbesti si ce vorbesti dar sunt totusi interesat atunci cand eu sunt subiectul.

Cristian
12th October 2006, 13:38
Oare, te intereseaza asa de tare? vorbesc ce vreau, nu stiu daca e treaba ta ce vorbesc eu in privat.

starsteel
12th October 2006, 13:40
Subliniez cand eu sunt subiectul.

Cristian
12th October 2006, 13:42
Si poate sa fie si George W. Bush, te crezi asa de important ???

Doctor_Satan
12th October 2006, 16:10
@ Cristi
Tu esti suparat ca SS i-a ingaduit multe lui Hardliner, da?
Dar uiti cate ne-a ingaduit si noua? Eu in locul vostru, mi-as aminti!
Nu poate face favoritisme cu noi, ci doar sa ne ia mai usor un pic si, evident, face la fel si cu altii!
Eu sunt de parere ca SS e un bun moderator!

Cristian
12th October 2006, 16:57
Doctor tu daca esti stelist de la bosghori de acolo mai bine taci.

Doctor_Satan
12th October 2006, 17:05
Doctor tu daca esti stelist de la bosghori de acolo mai bine taci.

Cristi, n-am chef de certuri cu suporterii echipei pe care o iubesc!
Eu nu-i tin partea pentru ca sunt stelist, ci pentru ca sunt realist!
Daca te intereseaza, din Romania, eu tin doar cu Otelul!

Cristian
12th October 2006, 17:08
In regula, scuze ca te-am jignit atunci cu apelativul stelist.
Da mie asta e, nu-mi plac stelistii sii urasc si cu asta basta.

Doctor_Satan
12th October 2006, 17:32
In regula, scuze ca te-am jignit atunci cu apelativul stelist.
Da mie asta e, nu-mi plac stelistii sii urasc si cu asta basta.

Si tu crezi ca o sa gasesti un moderator mai ingaduitor ca SS?
O fi el stelist, dar ne-a tinut partea in multe cazuri!
Incearca sa treci peste faptul ca e stelist (nici mie nu-mi place chestia asta si de aia il mai iau peste picior din cand in cand) si gandeste-te la el ca la un om care-ti ia apararea la nevoie!

SS, dupa atata lauda, o saptamana o sa fac misto de tine! :evil:

Cristian
12th October 2006, 17:35
:D am inteles, saptamana para si saptamana impara, asa o fi si la mine ? :D :ras-plans:

STEEL
12th October 2006, 17:44
Sunt de acord cu Doctor Satan in privinta moderatorului.Sa lasam lucrurile asa cum sunt,eu unul merg in continuare pe mana lui SS facand abstractie de faptul ca mai are si alte afinitati.Atat timp cat i-si face datoria nu vad un motiv serios sa cerem inlaturarea lui.Nu trebuie sa uitam ce a facut pana acum pt.suporterii otelari.

Hard
12th October 2006, 21:45
tin sa fac si eu o precizare,daca se poate.
cristi_galati a revenit pe acest forum azi si s-a plans tuturor ca stersteel m-a lasat sa fac caterinca pe threadurile otelului.si a dat acolo ca exemplu un post semnat de mine de acum 2 luni:happy.e adevarat ca eram pus pe caterinca in acea vreme, dar domnule cristian,la 21 de ani ,daca cineva te injura pe strada,ce faci?te duci repede la taticu sa-l spui sau incerci sa rezolvi problema cu persoana care te-a jignit?in rest nu mai am nimic de precizat,ti-au raspuns foarte frumos moderatororii de acolo,inclusiv vadim.au dreptate,am exagerat,insa trebuia sa semnalezi infractiunea atunci,nu dupa ce ai raspuns cu aceeasi moneda.ma bucur ca ti-ai scos "fair play" de la nume pt ca nu il meritai.
in legatura cu moderarea acestui forum,uita-te la forumul suporterilor otelului (cel vechi) si vezi ce subiecte interesante au fost realizate de tutye si dregan si apoi vezi daca ei ar fi buni moderatori aici.forumul asta nu reprezinta galati,ci romania.limbajul folosit trebuie sa fie in limita bunului simt.nu il meritati pe starsteel!alt moderator nu v-ar reedita prostiile si nu si-ar pune obrazul la altii sa va reduca pedepsele.
o seara buna!

Dregan
12th October 2006, 22:27
tin sa fac si eu o precizare,daca se poate.
cristi_galati a revenit pe acest forum azi si s-a plans tuturor ca stersteel m-a lasat sa fac caterinca pe threadurile otelului.si a dat acolo ca exemplu un post semnat de mine de acum 2 luni:happy.e adevarat ca eram pus pe caterinca in acea vreme, dar domnule cristian,la 21 de ani ,daca cineva te injura pe strada,ce faci?te duci repede la taticu sa-l spui sau incerci sa rezolvi problema cu persoana care te-a jignit?in rest nu mai am nimic de precizat,ti-au raspuns foarte frumos moderatororii de acolo,inclusiv vadim.au dreptate,am exagerat,insa trebuia sa semnalezi infractiunea atunci,nu dupa ce ai raspuns cu aceeasi moneda.ma bucur ca ti-ai scos "fair play" de la nume pt ca nu il meritai.
in legatura cu moderarea acestui forum,uita-te la forumul suporterilor otelului (cel vechi) si vezi ce subiecte interesante au fost realizate de tutye si dregan si apoi vezi daca ei ar fi buni moderatori aici.forumul asta nu reprezinta galati,ci romania.limbajul folosit trebuie sa fie in limita bunului simt.nu il meritati pe starsteel!alt moderator nu v-ar reedita prostiile si nu si-ar pune obrazul la altii sa va reduca pedepsele.
o seara buna!


Bai obositule, in primul rand nu imi mai pronunta numele atata timp cat eu nu te mai bag in seama. In al doilea rand, nici nu doresc sa fiu moderator aici si cred ca urmasul de drept al lui starsteel(daca o sa vrea sa se retraga vreodata) este Lolo. Si in al treilea rand sa stii ca nu ma intereseaza parerea ta despre ce subiecte am facut eu pe forumul vechi sau nu...Suporterii otelari m-au apreciat si presupun ca de aia sunt moderator si pe forumul oficial al Otelului. Sincer acum...chiar nu vreau sa mai ne contram...asa ca evita sa mai vorbesti de mine.

Hard
12th October 2006, 22:29
te-au apreciat pt ca sunt ca tine,lasa jignirile mai intai si apoi contrazice-ma.esti moderator pe nu stiu ce forumuri insa nu stii ca nu se da quote la postul precedent.

ULTRAS_TAVY
12th October 2006, 22:33
Ptr stelisti mesaj...aveti sectiune steaua...ciao akolo...eu ma duc p Farul ...shi fiecare cu aia masii:ok:

WOLF_ULTRAS
12th October 2006, 23:00
Hardliner

MARS LA OI :mda:
JOS MAFIA STELISTA DE AICI.............LOLO SUS LA PUTERE /hello

Hard
12th October 2006, 23:19
lolo nu are timp de voi

STEELMAN
13th October 2006, 08:05
probleme de"familie" gagii?

Doctor_Satan
13th October 2006, 09:27
Mai, voi iar incepeti sa va certati?
Incetati odata cu prostiile astea si sa incercam toti sa fim rezonabili!