PDA

View Full Version : Etapa 18: DINAMO – PANDURII TG. JIU 3-0



resita
18th February 2009, 19:57
Duminica, 01.03.2009 - Ora 20:30 GSPTV

Discutii inainte si dupa meci

Hingherul
18th February 2009, 20:08
incepe seria 007 varianta 2009. zic egal dar sunt sanse sa debuteze cu o infrangere cateii.

Mr Cosmin
18th February 2009, 20:12
Pe astia ar trebui sa ii batem la scor de tenis.

Cristy RVD
18th February 2009, 20:41
adica 1-0 :)

1 clar, Borcea nu`si permite sa dea rateuri inca de la incepu + ca Condescu are si o datorie.

BAK
18th February 2009, 20:44
1. dinamo nu va pierde puncte cu echipele mici.

Hingherul
18th February 2009, 20:46
asa e. pescarii au fost la diversiune :happy

BAK
18th February 2009, 20:49
la fel ca si prezenta voastra in CL

Hingherul
18th February 2009, 20:50
la noi a fost din inertie. :D la patrupezi s-ar numi miracol obisnuinta noastra.

BAK
18th February 2009, 20:53
asta este drept. o fi steaua ciuma fotbalului romanesc, dar si dinamo ne face de rusine prin toate satele pescaresti din europa

delaparis
18th February 2009, 21:35
scor final 3-0 ....

vlad1607
18th February 2009, 21:36
adica 1-0 :)

1 clar, Borcea nu`si permite sa dea rateuri inca de la incepu + ca Condescu are si o datorie.

:happy

3-0 si datoria ramane !

relansat
18th February 2009, 21:38
victorie pandurii. n`ar fi ptr prima oara :)

Hingherul
18th February 2009, 21:42
naspa e daca intra bucatarii de la pandurii ca fac aia macel pe teren :happy:happy

vlad1607
18th February 2009, 21:46
pisi in maxim 4 etape nu o sa mai miorlai...o sa fie 10 puncte diferenta intre Noi si vOi.....bafta la locul 4 :happy

Hingherul
18th February 2009, 21:57
super amuzant a fost cum si-au anulat latratorii ultimul meci din pregatire. au vazut ca se ingroasa gluma cu Dnepr si si-au bagat cozile intre craci dandu-se loviti in "cordul inimii" cam cum s-a dat si mutulica ala in cotul mainii. :happy:happy
e lucru mare (ba chiar treaba mare) cu bulldogii astia :happy:happy

Duba
18th February 2009, 22:00
Daca regele neincoronat al blaturilor, borcea ursarul, nu apasa pana face bataturi pe butoane, e posibil ca Pandurii sa le-o mai traga inca o data echipei M.I.-ului. Piti jr. abia asteapta sa mai inscrie o data in poarta mascariciului Lobont.

delaparis
18th February 2009, 22:02
m-am razgandit ... scor final 4-0

vlad1607
18th February 2009, 22:02
azi faceti circ..peste cateva etape o sa plangeti :happy

relansat
18th February 2009, 22:04
puteti fi batuti de pandurii? "Yes, we can" :evil: :D

vlad1607
18th February 2009, 22:04
acuma nu mai poti de grija noastra? :happy

Grecu_
18th February 2009, 22:04
puteti fi batuti de pandurii? "Yes, we can" :evil: :D


Zici de Dinamo sau de PSG? :D

TaciAcolo
18th February 2009, 22:05
2 solist.... daca se joaca ! cainii au prins frica de Pandurii si forteaza un eventual 3-0 de la comisii:D

Hingherul
18th February 2009, 22:05
partea buna a cateilor in marele circ al ligii 1 e ca isi fac datoria de bufoni si distreaza masele.

relansat
18th February 2009, 22:07
acuma nu mai poti de grija noastra? :happy

ma plictiseam :D

grecule, de ambele :D:drak::lol:

vlad1607
18th February 2009, 22:08
partea buna a cateilor in marele circ al ligii 1 e ca isi fac datoria de bufoni si distreaza masele.

intr-adevar e distractiv cand ma uit peste clasament si vad ca avem momentan (doar) 6 puncte in fata voastra :happy

Hingherul
18th February 2009, 22:13
de la 6 la 007 e doar un pas. aveti grija pe unde calcati!

vlad1607
18th February 2009, 22:16
vezi ca tre sa numeri mult peste 7 ca sa contabilizezi meciurile voastre fara victorie.....

calcam ferm...si urmati voi :D

delaoltenia
19th February 2009, 11:34
"dinamo o ia in mufa"...super,titlul postat de duba :ras-plans: :ras-plans:
imi doresc un egal,problema e ca e grele cu dulaii.

dannyreddog
19th February 2009, 13:17
de la 6 la 007 e doar un pas. aveti grija pe unde calcati!

Da sa stii ca aici ai dreptate,o sa avem mare grija atunci cand vom calca peste voi :D

Leo
19th February 2009, 14:01
4-0
Asa scurt . Stiti voi ...........pac , pac .

laurdog
19th February 2009, 15:10
Ce distractivi sunt amaratii astia care marcheaza azi si in...septembrie. Copilasi dragalasi, vedeti-va de oile voastre schioape si sa nu va mai f..a grija de aia mari.
3-0 pentru noi, sa moara.....aia de inima.

moty
19th February 2009, 15:25
bate dinamo fara probleme.

Razvan T.
19th February 2009, 18:06
1 solist :D

YoYoyOi
19th February 2009, 18:39
Bate Dinamo...ca asa zic eu :D

Duba
19th February 2009, 19:13
Bate Dinamo...ca asa zic eu :D

Da ce mai pasarico, tu esti borcea?

On topic:
Repet, daca borcea nu nu apasa suficient de tare pe butoane, Pandurii se va impune.

TaciAcolo
19th February 2009, 19:19
numai cu ajutorul divin putem sa invingem in groapa;) ... anu trecut dinamo cu un arbitraj de partea lor cum altfel??? avea 1-0 pana in min 85 cand arbitru a dictat penalty absolut gratuit pentru dinamo probabil ca sa fumeze mai linistiti trabucu la oficiala ...dar cristea a ratat si astfel am avut sansa sa invingem!

in meciu asta cred ca o sa fie un penalty inca din prima repriza

stiintacv
19th February 2009, 20:07
1 solist

rhadoo
19th February 2009, 20:24
nu zic ca pandurii nu ar putea furniza o surpriza,insa la cat de crancena e lupta pt locul 1,borcea nu isi permite pasi gresiti

Leo
19th February 2009, 20:41
Mai terminati cu butoanele voastre .

vlad1607
19th February 2009, 21:21
dubo esti ca o moara stricata...si vezi ca butoanele sunt specialitatea ciobanului...canta la alta masa..ma rog pat de spital in cazul tau....

cinebelu
19th February 2009, 21:41
On topic:
Repet, daca borcea nu nu apasa suficient de tare pe butoane, Pandurii se va impune.
daca jiji nu baga tare din butoane in retur, steaua s-ar putea sa si retrogradeze (pe cale sportiva, nicio legatura cu procesul valiza)
s-a vazut in tur ca nu sunteti in stare sa bateti mai pe nimeni :rolleyes:

Denis
20th February 2009, 11:25
1. Scurt si la obiect.

Nightwish
20th February 2009, 18:29
Probabil 1...

six
20th February 2009, 19:26
nu se incurca dinamo cu "familia" becaly :D 1 solist :)

valitudor
20th February 2009, 21:35
numai cu ajutorul divin putem sa invingem in groapa;) ... anu trecut dinamo cu un arbitraj de partea lor cum altfel??? avea 1-0 pana in min 85 cand arbitru a dictat penalty absolut gratuit pentru dinamo probabil ca sa fumeze mai linistiti trabucu la oficiala ...dar cristea a ratat si astfel am avut sansa sa invingem!

in meciu asta cred ca o sa fie un penalty inca din prima repriza

Mda. Sportul national al romanilor: mania persecutiei. Toate ne sunt impotriva: arbitri, terenul, vremea etc. Noi suntem destepti si frumosi, dar altii nu ne lasa sa jucam.
Prietene, minti cu nerusinare. Nu am gasit o inregistrare video, dar iata o parte din cronica meciului, foarte favorabila voua (pe drept cuvant, recunosc):

Min.80 PENALTY DINAMO! Ionel Ivan acordă corect lovitură de la 11 metri după ce Cristea a fost agățat în careu de Popete. Popete este avertizat

Hai sa venim mai incoace si anume in tur cand Dinamo a fost FURATA cu 2p - un gol perfect valabil anulat + un offside de unu' la unu' cu portarul...
http://www.youtube.com/watch?v=2B1Rg9vI2Ks

Chiar nu-ti este jena?

Pentru respectul pe care ti-l port, sper sa retrogradati!

Revenind la meciul de acum, e musai sa punem umarul sa trimitem minerii acolo unde le este locul, adica in ligile inferioare.
Daca nu batem la 3 goluri diferenta... n-am facut nimic

TaciAcolo
20th February 2009, 22:40
prietene pt tine urc eu rezumatu pe iutube

oricum in groapa morcovu e cat casa inaintea acestui meci:D vor 3-0 cu orice pret

3-0 pe teren niciodata cu cartu antrenor

TaciAcolo
21st February 2009, 00:33
http://www.dailymotion.com/user/taciacolo/video/x8fvqo_rezdinamopandurii_sport

minutul 11 asa zisu` penalty:-j

cinebelu
21st February 2009, 00:36
Poate n-o fi fost penalty, dar golu anulat a fost perfect valabil
Plus ca ati egalat in ultimul minut, iar astfel de egalari pot fi considerate norocoase
Dinamo merita 3p la Tg Jiu!

Marius
21st February 2009, 11:47
Ok, de ajuns cu off-topicul :D

Despre meci, nimic de zis. Da Lutu doua boabe, Vasilache una si se duc sperantele de titlu :drak:

TaciAcolo
21st February 2009, 11:51
piti jr o infige:evil:

Marius
21st February 2009, 11:57
bai, chiar imi pare ca nu-l mai aveti pe Ilie... Iti dai seama? Vasilache - Lutu - Iordache si in fata Piti... pai ce sa faca Moti in fata astora? :D :drak:

Leo
21st February 2009, 12:02
Marius , nu-ti bate capul cu Moti ............stie el ce are de facut cu alde Piti .

Aurel.D
21st February 2009, 12:18
Daca aveti ceva de discutat despre acest meci, bine, daca nu, discutiile off topic, trolling se vor sterge.

Stifler
21st February 2009, 14:39
Dinamo pleaca favorita si nu imi prea fac probleme ca nu va bate :D

TaciAcolo
21st February 2009, 18:08
1-2 am pierdut cu valcea:D Stromajer a dat 2 pase de gol un fost pandur.........
Pandurii au fost cam apatici pe teren.... dar cu siguranta isi revin pana la meciu` cu dinamo( daca are loc:thinkso:) a intrat cartu serios la pauza in ei .. si in repriza a 2 valcea nu a trecut mijlocu terenului de 2 ori... daca marele atacant piti nu rata poate bateam .. da nu conteaza amicalele:D
Hidisan si fundasul martinovic sunt super jucatori:ok: si ionut lutu a aratat o prestatie foarte buna nu`si arata varsta mosu:D

six
21st February 2009, 18:50
... Iti dai seama? Vasilache - Lutu - Iordache si in fata Piti... pai ce sa faca Moti in fata astora? :D :drak::happy:happy:happy

Ferko
21st February 2009, 18:51
Bate Dinamo.

TaciAcolo
21st February 2009, 19:21
Suntem în continuare pentru găsirea unei soluții pe cale negociată. Dacă nu ne înțelegem, marți ne vom prezenta în fața comisiei și vom arăta documentele pe care le avem noi referitor la aceste două litigii pe care le avem cu clubul Dinamo. Nu vom plăti nici un ban din negocierile pe care le-am purtat pentru transferul lui Iordache cu riscul de a nu fi programați în prima etapă. Iar dacă liga și federația, cărora le-am spus că federația a luat o decizie pe niște documente pe care noi nu ni le-am însușit ne vom adresa la forul european, la UEFA în acest caz.
merge inchis:D cred ca o sa fie 3-0 pt dinamo..marcatori nu se stie:cry:

delaoltenia
21st February 2009, 21:05
suparat,suparat sunt Doamne iarasi,suparat..... :cry:
Mai nou,Dinamo nu intra pe teren la meciul cu gorjenii,sunt suparati ca nu si-au luat 500.000 de euroi pentru Iordache....nu zic eu,o zice Porcea.
Cica,"Pandurii trebuie retrogradata"....iar eu zic,nu mor caii cand vor cainii. :D

Marius
21st February 2009, 21:15
O sa intre, le da Lutu 2 boabe dupa care castiga meciul la masa verde :D

TaciAcolo
21st February 2009, 21:30
o sa intre poate dinamo2 pe teren sa joace cu dinamo
pentru ca la Pandurii e o criza de bani Condescu doar incearca sa castige timp prin acest scandal.. a renuntat la iordache pentru ca nu are 500000 euro cash sa-l cumpere si incearca sa faca uitat transferul definitiv la Pandurii

Uimirea
21st February 2009, 23:57
Dinamo si-a atins varful de forma in meciurile de pregatire.Ce urmeaza..........x.

purpleheart
22nd February 2009, 11:27
meciul asta a inceput deja prin ziare, si tare mi-e ca se termina pe la comisii !:ciocan:
pe teren...un 2-1 chinuit, cu multi nervi si cartonase !

Ferko
22nd February 2009, 12:16
O sa intre, le da Lutu 2 boabe dupa care castiga meciul la masa verde :D Vorbe domnule Marius, fapte avem in : Rapid - Aia unde a fost 1-0 pe teren si 0-3 la masa verde !

YoNuTzz
22nd February 2009, 12:54
bate dinamo...

Duba
22nd February 2009, 13:25
Dinamo si-a atins varful de forma in meciurile de pregatire.Ce urmeaza..........x.

Nu cred. X-uri au facut in ultimele doua amicale, apoi le-a fost frica sa joace cu Dniepr. Cred ca amcum urmeaza 2. Bineinteles, daca Borcea nu-si face bataturi apasand pe butoane.

Telespan
23rd February 2009, 03:25
Merg pe un x:ok:

TaciAcolo
23rd February 2009, 18:33
ilie a revenit la antrenamente:evil: se pregateste iar o surpriza in groapa

*Coco*
23rd February 2009, 19:11
Robyyy daca tu te astepti ca Ilie sa joace impotriva lui dinamo te inseli...Cartu la cum e el nici in lot nu il ia... dar sa il mai si bage in teren

TaciAcolo
23rd February 2009, 19:23
la ce forma au aratat jucatorii in amicalu cu valcea .. eu cred ca o sa fie cel putin pe banca
si nu a fost vina lui iordache ...

laurdog
24th February 2009, 09:05
Meci greu, dar cred ca vom castiga. Apropos de arbitraje, imi aduc aminte ca in prima etapa lui Bostina i-a fost anulat un gol perfect valabil!!!!! De ce, pentru ca a marcat cu dreptul sau pentru ca arbitrul era pro.....Dinamo?:groggy:

Duba
24th February 2009, 12:45
Meci greu, dar cred ca vom castiga. Apropos de arbitraje, imi aduc aminte ca in prima etapa lui Bostina i-a fost anulat un gol perfect valabil!!!!! De ce, pentru ca a marcat cu dreptul sau pentru ca arbitrul era pro.....Dinamo?:groggy:

Iti aduci aminte total gresit. Bostina a marcat dupa ce arbitrul fluierase o infranctiune, este adevarat inexistenta (a crezut ca a fost hent), la un jucator de la Dinamo (Moti parca). Deci arbitrul n-a anult nimic.

six
24th February 2009, 19:03
hei,hei.pandurii.....:D

laurdog
25th February 2009, 08:03
hei,hei.pandurii.....:D

Ti-ai platit cotizatia la sindicat tovarase?:D Desi sunt off topic, sa stii ca si eu vreau sa castige alb violetii meciul cu.........galben negrii!!!:drak::drak:
On topic, castigam meciul asta, insa ma intereseaza mai mult cum jucam. Visam cai verzi pe pereti, CL, dar trebuie sa aratam ca meritam sa ajungem acolo. Daca nu, sa stam dracului acasa.

Rossi
25th February 2009, 08:32
trebuie sa-i umilim pe astia care joaca fraudulos in liga 1 ...

Dinamo - Pandurii 6-0 :ok:

Jacob
25th February 2009, 10:44
Nu cred. X-uri au facut in ultimele doua amicale, apoi le-a fost frica sa joace cu Dniepr. Cred ca amcum urmeaza 2. Bineinteles, daca Borcea nu-si face bataturi apasand pe butoane.

Sa inteleg ca Dinamo nu are cum sa castige acest meci pe bune, nu? Deci ori e x2 ori 1 dar atunci e ceva dubios(Borcea, butoane, etc)...Pai mai [...] pandurii astia or fi Barcelona sau cum, de nu pot fi batuti "pe teren"?!?
ps: Nici azi n-ai luat pastilele?

Leo
25th February 2009, 12:24
Propun o cheta , pt a putea ajuta Dinamo sa cumpere meciul asta atat de greu cu Pandurii . Donez 100 euro in acest scop .

Nici un meci nu seamana cu celalalt. Deci , asa cum am mai spus ........pac , pac 4-0 .

Duba
25th February 2009, 13:06
Propun o cheta , pt a putea ajuta Dinamo sa cumpere meciul asta atat de greu cu Pandurii . Donez 100 euro in acest scop .

Nici un meci nu seamana cu celalalt. Deci , asa cum am mai spus ........pac , pac 4-0 .

Nu-i nevoie, Porcica cotizeaza pentru toti suporterii dinamovisti. Daca nu poate asa, ii santajeaza cu ajutorul M.I. pe Condescu@comp.

Duba
25th February 2009, 15:22
Dinamo-Pandurii a fost scoasa din lista de bwin.com!!!!!!!!!!!!!!! De ce oare? S-a certat Porcea cu Condescu doar de ochii lumii? Sa asistam la primul BLAT al returului?

Denis
25th February 2009, 15:31
cred ca heckareste borcea si partida asta:drak: poate ca de`aia a fost scoasa partida din lista.

Leo
25th February 2009, 15:36
Vad ca te pricepi la scenarii Duba . Cu un film ai incercat ?

Duba
25th February 2009, 15:56
Vad ca te pricepi la scenarii Duba . Cu un film ai incercat ?

Cred ca aici te inseli, ca sa nu spun ca 'vorbesti pe nas'. Cand o casa de pariuri scoate meciul de pe lista trebuie sa-ti pui intrebari, nu-i asa? Si intrebarea magica este DE CE OARE? :D

vlad1607
25th February 2009, 16:01
Dinamo-Pandurii a fost scoasa din lista de bwin.com!!!!!!!!!!!!!!! De ce oare? S-a certat Porcea cu Condescu doar de ochii lumii? Sa asistam la primul BLAT al returului?

:happy:happy:happy

sau poate pt ca Pandurii tre sa plateasca pana maine 250 000 euro(din 500 000 datorie ) pana MAINE (cazul Iordache)altfel nu o sa fie programati?

Sezione
25th February 2009, 17:44
Meciurile de pregatire nu sint elocvente,,, sa vedem dinamo la treaba in cele oficiale... Pandurii nu sint o echipa usor de batut...prea aud numai scoruri de 3,4 la zero...Ilie Iordache ala e " scula " de jucator... Totusi cred ca Dinamo are prima sansa...

Sezione
25th February 2009, 17:48
Iti aduci aminte total gresit. Bostina a marcat dupa ce arbitrul fluierase o infranctiune, este adevarat inexistenta (a crezut ca a fost hent), la un jucator de la Dinamo (Moti parca). Deci arbitrul n-a anult nimic.

Tare asta : Adrian Porumboiu: "Dinamo avea o adevărată filieră în arbitrajul românesc. Cele mai mari măgării le-a făcut Dinamo."

Da de la un timp incoace au predat stafeta in maini bune.... Steau nu face delok de rusine traditia !!!

Vladek
25th February 2009, 17:49
:happy:happy:happy

sau poate pt ca Pandurii tre sa plateasca pana maine 250 000 euro(din 500 000 datorie ) pana MAINE (cazul Iordache)altfel nu o sa fie programati?

Cum dracu sa plateasca pana maine :rolleyes: ? Au cumva banii ingropati prin padure, ceva ramas de pe vremea lui Iancu Jianu ? E absurd sa crezi ca Pandurii ar putea plati, chiar daca ar avea banii in secunda asta. Pana si prin transfer bancar, dureaza minim o zi - adica cel mai devreme ar putea ajunge banii in cont VINERI.

Ferko
25th February 2009, 17:52
Dinamo-Pandurii a fost scoasa din lista de bwin.com!!!!!!!!!!!!!!! De ce oare? S-a certat Porcea cu Condescu doar de ochii lumii? Sa asistam la primul BLAT al returului?
Nenea Duba dumneata uiti ca echipa sufletului matale joaca vineri sau sambata (nu stiu ca-i meci neinteresant intre doua echipe blatiste), deci automat sigur PRIMUL BLAT al returului nu poate fi al lui Dinamo - care oricum nu are nevoie de blat ca sa-i bata pe Pandurii.
PS Intrebarea corecta este : "De ce oare uiti sa-ti iei pastilele ?"

six
25th February 2009, 18:42
Ti-ai platit cotizatia la sindicat tovarase?:D Desi sunt off topic, sa stii ca si eu vreau sa castige alb violetii meciul cu.........galben negrii!!!:drak::drak:......... Daca nu, sa stam dracului acasa.:happy:happy:happy da,da cum spui tu....:ras-plans::ras-plans::ras-plans:cat despre ultima ta remarca zic ok ;)

vlad1607
25th February 2009, 18:48
Cum dracu sa plateasca pana maine :rolleyes: ? Au cumva banii ingropati prin padure, ceva ramas de pe vremea lui Iancu Jianu ? E absurd sa crezi ca Pandurii ar putea plati, chiar daca ar avea banii in secunda asta. Pana si prin transfer bancar, dureaza minim o zi - adica cel mai devreme ar putea ajunge banii in cont VINERI.

:happy asta e hotararea Comisiei.....

de ce nu au platit in atatea luni pana acum ? si daca dureaza o zi ce? sa faca dovada platii si e destul.

Leo
25th February 2009, 18:53
Cica plata s-a facut astazi .

*Coco*
25th February 2009, 20:22
Plata s-a facut imediat dupa decizia comisiei

Ferko
26th February 2009, 15:23
Exista dovada platii, deci meciul se va juca conform programarii. Ma intreb cand "onor" conducerea FRF va lua masuri impotriva celor care acuza arbitrajul inaintea meciului. Ex. Cartu - se teme sa nu fie furat de arbitrii. Bine domnule Cartu de ce nu spui ca iti este frica ca o sa fii talharit pe strada ? Ai sanse mult mai mari sa fii atacat de hotii de buzunare decat de arbitrii.

vlad1607
27th February 2009, 16:52
f bine ca se joaca..pac pac castigam :D

Cristian
27th February 2009, 16:55
Ceva de prost gust cum a incercat dinamo sicanele astea fix inaintea meciului....

cinebelu
27th February 2009, 18:22
Doar pt informarea lui duba, Dinamo-Pandurii se afla in oferta de la bwin. cote: 1.3 pt 1; 4.85 pt X si 8 pt 2.
Mai nou, mie nu-mi apar in oferta meciurile de astazi, insa acum cateva zile erau. Sa fie astea, oare, dupa logica lui duba, primele blaturi ale returului?? :thinkso:

Grecu_
27th February 2009, 18:52
Acu' a ramas doar meciu' Stelei, deci, se pare ca bwin nu-i depistatoru' de blaturi al ligii I. Bine, in mintea unora, poate ca e... :drak:

offtopic :D 1 solist

alin_cv
27th February 2009, 23:44
AICI SE STIE 1 SOLIST
ARANJAMENT PE FATA
PLATA A FACUT-O IN CONTUL LUI DINAMO TOT DINAMO:happy
PENTRU 3 PUNCTE SIGURE
TRAIASCA MILITIA:headbang:

Rossi
28th February 2009, 00:09
ce faci mah ? esti suparat ca v-ati luat'o la Iasi si iti versi naduful p'aici ?! :happy
o sa castigam , pt ca verisorii vostri sunt la fel de "buni" ca voi :evil:

alin_cv
28th February 2009, 01:07
nu,verishorii nostrii sunt cu voi,asta-i diferentha,si corpodean deasemenea de al casei cainesti,avethi si CU IASI 3 PCT
SA VA DAU

dannyreddog
28th February 2009, 01:25
Ce sa-ti povestesc..:sleep:daca n-am mai batut Pandurii in ultimele 3 meciuri de campionat,asta nu inseamna ca sunt nasii nostrii..
Atunci ce sa mai zicem de derby-ul Madridului(pastrand proportiile) in care Atletico n-a mai reusit sa bata Realul de la ultimul titlu al lor in 96'
ahh! sa nu uitam derby-urile dintre Craiova si Dinamo,asa ca fapt divers,in care albastrii n-au mai invins pe cei echipati in rosu de vreo 7-8 ani...:rolleyes::lol:

dannyreddog
28th February 2009, 01:28
ROSSI,TU AI VAZUT MECIUL?
ESTI VARZA CA ECHIPA PE CARE O SIMPATIZEZI
DINAMO:happy,ASTA ESTE ECHIPA:happyREPATRIEREA GLOABELOR:happy
IMI ESTE MILA DE VOI
FARA ARBITRI SI FARA INFLUENTA IN 3 SEZOANE RETROGRADATI
CE MAI CUMPARATI VOI?
ANI GREI DE PUSCARIE PT SPALARE DE BANI :D
LATHUL SE STRANGE!!!!!!!!!!!!!!!

Cu cine te certi? :rosu: crezi ca rezolvi ceva daca injuri pe aici? las-o mai moale..devii penibil

alin_cv
28th February 2009, 01:44
Nu ma cert cu nimeni,dar respect ,craiova are echipa
si chiar va punem cu botul pe labe:d
cea fost astazi ,este de domeniul fantasticului si numai farmecele si mataniile facute la manastirile din moldova au facut acest rezultat nefavorabil craiovei,

Rossi
28th February 2009, 01:45
@ alin_cv

alooo ... mergi pe burta ... analizeaza statistica Dinamo-Craiova si Craiova-Dinamo si pe urma sa comentezi ... voi sunteti satelitul nostru , sau mai bine zis sclavii nostri , asa ca nu mai te ambala aiurea

dannyreddog
28th February 2009, 01:51
Nu ma cert cu nimeni,dar respect ,craiova are echipa

Mda :sleep:de vreo 15 ani tot asa spuneti ca aveti echipa, dar se pare ca realitatea va joaca mereu cate o festa..:lol:

alin_cv
28th February 2009, 01:54
ne intalnim peste 5 etape ,va facem varza
mai ales ca pui de cathel si fular alb rosu nu are voie pe stadion:D

six
28th February 2009, 09:16
in mod normal este 1 solist,orice alt rezultat este ....rusinos,parerea mea :drak:

Aurel.D
28th February 2009, 11:28
alin_cv, calmeaza-te!

Pandurii este o echipa incomoda, insa Dinamo va invinge, destul de greu. Fie 1-0 sau 2-1, fie 2-0 dar cu multe chinuri. Totusi daca Dinamo va marca repede, se vor simplifica lucrurile.

Sezione
28th February 2009, 18:01
Mda :sleep:de vreo 15 ani tot asa spuneti ca aveti echipa, dar se pare ca realitatea va joaca mereu cate o festa..:lol:

Au grija unii sa nu terminam de format o mare echipa... aia care viseaza Champions league cind si-o fura de la Nijmegen... dar ce sa ne mire intr-o tara in care hotia e ceva de respectat !! Realitatea e..ca in lok sa vedem ca traim intr-o minciuna continua ne impaunam cu niste realizari mirsave MODEL BORCEA _ BECALI ( cita asemanare intre voi si oi )...

Sezione
28th February 2009, 18:02
Relativ la meci,...bate dinamo...

TaciAcolo
1st March 2009, 10:59
joaca lutu:D

Driblează-i, Luțule!”



Fotbalistul echipei Pandurii, Ionuț Luțu, a beneficiat azi de un editorial interesant în cotidianul sportiv Gazeta Sporturilor. În cele ce urmează vă prezentăm integral materialul semnat de editorialistul Gazetei Alin Fornade:

”E de bonton să numărăm centrările și recuperările. Vorbim de echipe scurte, dezbatem savant importanța fazelor fixe, așteptăm cartonașul portocaliu. Fotbalul s-a schimbat, pragmatismul e ambalat în cuvinte meșteșugite și prezentat drept spectacolul secolului XXI. Opoziția, nostalgică după driblinguri și fente, e privită cu condescendență.
Azi începe returul și ne pregătim pentru o nouă simfonie a crampoanelor. Pandurii Tg. Jiu a sfidat canoanele și a legitimat un mingicar. Sorin Cîrțu a pariat din nou pe Ionuț Luțu. Vă vine să credeți că Luțu va împlini în august 34 de ani? A îmbătrînit hîrjonindu-se cu fundașii și cu lăutarii. Și-a risipit talentul prin Coreea de Sud, Turcia, Cipru și Kazahstan. Ne-a dăruit momente de magie pe gazon și ne-a amuzat cu replici savuroase. “Sidefat” de frumusețea fetelor, uimit că fostul secund al lui Alexanco, Esteban Vigo, alerga mai repede cu spatele decît el cu fața, șocat că în Coreea de Sud nu erau blaturi, Hagiluțu a fost întîmpinat peste tot cu simpatie. Era omul fără dușmani și care nu ținea de bani. Acum încearcă să recupereze timpul pierdut. Luțu este reprezentantul unei companii turcești de produse de iluminat, ce a deschis un magazin la Craiova. Pentru a-și supraveghea afacerea, a refuzat China și a ales Pandurii. Să fie primul semn de maturizare?
Pentru că iubește mingea, nici un dribling nu i s-a părut în plus. Ultimul gol în Liga lui Mitică, înscris în 2007, merită un premiu de frumusețe. Autograful l-a primit Dacia Mioveni, într-un meci în care “Știința” venea după 7 înfrîngeri consecutive. Luțu a șerpuit printre fundași, plecînd de la linia de aut și a finalizat cu un lob în stilul lui Del Piero sau, dacă vreți, Adrian Ilie. Mingicarii ligii îi numărăm pe degetele de la o mînă: Adrian Cristea, Dayro, Lucian Sînmărtean, Florin Costea, Mara. Nici unul nu are glezna “Piticului”.
Nu știm de ce Mititelu nu i-a mai întins o mînă de ajutor copilului de suflet al Băniei. Dintotdeauna a existat un magnetism între tribuna Craiovei și Luțu. Doar lui Ionuț i s-au iertat pe loc “trădările”, anii petrecuți la Steaua și Rapid. Alții recitau jurăminte de iubire, lui Hagiluțu îi era de ajuns să îmbrace tricoul alb-albastru. Craiova s-a regăsit în Luțu. “Știința” și Luțu au promis mereu meciuri mari și au sfîrșit trăgîndu-și sufletul pe buza prăpastiei. Au plecat în cursă din fruntea grilei de start, dar “prietenii” i-au scos de pe culoar.
Cîrțu a fost generos cu microbiștii. Luțu va juca în echipa din orașul lui Brâncuși, artistul ce mărturisea că în operele sale nu a vrut să reprezinte pasărea, ci să exprime spiritul ei: zborul, elanul. Fentele lui Hagiluțu ne amintesc de fotbalul de care ne-am îndrăgostit, al cărui spirit s-a pervertit. În numele tuturor nostalgicilor, avem o rugăminte: Driblează-i, Luțule!”

cinebelu
1st March 2009, 11:08
Au grija unii sa nu terminam de format o mare echipa... aia care viseaza Champions league sa stii ca la anu, daca ajunge borcea in LC, chiar ar prinde foarte bine un Costea in atac la Dinamo. :drak:
ce zici, l-ar da mititelu macar imprumut pe-un an daca nu prinde UEFA?

dannyreddog
1st March 2009, 14:15
Au grija unii sa nu terminam de format o mare echipa... aia care viseaza Champions league cind si-o fura de la Nijmegen...( cita asemanare intre voi si oi )...

Imi pare rau,dar asta-i vina voastra,ca ani de-a randul nu ati fost in stare sa aveti un conducator 100% dedicat propiei echipe...:rolleyes:
Faptul ca voi spuneti tot timpul,vom castiga campionatul anul asta sau ca avem echipa,a ajuns ca o marca inregistrata pt voi si chiar si atunci cand,evident,lucrurile nu stau asa,tot insistati pe "tema" asta...

acidu
1st March 2009, 15:36
http://gsptvonline.comuf.com/ meciul live aici pt cine nu are gsp

resita
1st March 2009, 15:59
o-o la pauza, 2-0 la final, asta e pronosticul meu :D

illazio
1st March 2009, 16:02
blat.bate dinamo

TaciAcolo
1st March 2009, 16:59
si dc e blat?:lol:

Mr Cosmin
1st March 2009, 17:03
Presimt ca Niculescu va deranja paianjenul :D .


Pronostic: peste 3-0 :)

*Coco*
1st March 2009, 19:23
iara o ia ***** dinamo ...Gol Lutu

Mr Cosmin
1st March 2009, 19:39
Voi fara jigniri nu puteti ?

Novac
1st March 2009, 19:42
Castiga Pandurii si poate ca asa le mai ies alora rasinile de mari jucatori din cap ... niste resapati:yeah:.

Razvan T.
1st March 2009, 20:00
Hai ma nu va mai agitati ca bate Dinamo... :D:D

Razvan T.
1st March 2009, 20:28
incepe meciu :D:D

Razvan T.
1st March 2009, 20:29
gooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ll 1-0 :yeah::yeah:

Mr Cosmin
1st March 2009, 20:29
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll lllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!

resita
1st March 2009, 20:30
blat domnule blat :ras-plans::ras-plans:

Razvan T.
1st March 2009, 20:31
Na sa-i vad acuma pe stelisti :cry::cry::cry:

Nightwish
1st March 2009, 20:51
gooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ll 1-0 :yeah::yeah:

Cum se numeau aia care au construit piramidele din Egipt? Sclavi parca?:o: Sau faraoni? Nu mai tin minte :(...

cinebelu
1st March 2009, 20:55
meciu arata pana acum exact ca cel din tur.
sper sa mai dam una sau doua, sa nu mai pierdem puncte daca marcheaza si ei, pe final

Mr Cosmin
1st March 2009, 20:56
2-0 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLL NICULESCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!


Ce usor ii batem.

Razvan T.
1st March 2009, 20:57
Cum se numeau aia care au construit piramidele din Egipt? Sclavi parca?:o: Sau faraoni? Nu mai tin minte :(...

:lol::lol::lol:
Ce sa facem ne bucuram si noi, in felul asta ma asigur ca rfc nu ia campionatu :D

cinebelu
1st March 2009, 20:57
Clauuuuugoooooooooool!!!!!! 2-0

Leo
1st March 2009, 20:57
Blat . Minutul 29 si deja 2-0 .

cinebelu
1st March 2009, 21:00
a marcat Dinamo prea repede, inca nu au Duba&Co scenariile gata :happy
dar parca vad ca apar acusi, la pauza :rolleyes:

Leo
1st March 2009, 21:03
Nu la pauza , la final o sa apara .

Mr Cosmin
1st March 2009, 21:15
In repriza a 2-a trebuie sa mai marcheze si Danciulescu... cel putin :evil: .

Novac
1st March 2009, 21:17
Pana la urma cata lume este in groapa, ca la radio ziceau ceva de 2500-3000 de suporteri? Asta cu vreo 10 min inainte sa inceapa, probabil ca s-au mai strans...

Leo
1st March 2009, 21:17
Jocul merge , goluri marcam , suntem pe locul 1 ..................ce frumoasa este viata . :happy

vlad1607
1st March 2009, 21:18
iara o ia ***** dinamo ...Gol Lutu

si iar iti bagi unghia adanc in gat :D :D hai ca mai urmeaza sa luati :happy

Celso
1st March 2009, 21:20
Pana la urma cata lume este in groapa, ca la radio ziceau ceva de 2500-3000 de suporteri? Asta cu vreo 10 min inainte sa inceapa, probabil ca s-au mai strans...

chiar asta te interesa acum?:drak:

..sa vedem si reprz a 2-a, sa intre si Mitea...Miranda..

Mr Cosmin
1st March 2009, 21:20
Asta e o etapa perfecta. Urziceni si Steaua n-au castigat iar noi ne jucam cu aia :happy .


Rapid nu se ia in calcul, pentru ca ei sunt blatisti :) .

YoYoyOi
1st March 2009, 21:21
E jale la gorjenii astia pe stanga in defensiva, Cardoso ala cred ca s-a incaltat invers. Bate Dinamo ca la fasole azi...

Leo
1st March 2009, 21:21
Daca nu au de ce se lege , se leaga de spectatori . Simplu . :evil:

Novac
1st March 2009, 21:23
Adica nu stiti sau nu vreti sa spuneti?(:mda:)

cinebelu
1st March 2009, 21:23
Asta e o etapa perfecta. Urziceni si Steaua n-au castigat iar noi ne jucam cu aia .


Rapid nu se ia in calcul, pentru ca ei sunt blatistii-ai uitat pe CFR, care de-abia au batut Otopeniu in ultimul minut :D
Dinamo spre titlul nr 19! :yeah:

Leo
1st March 2009, 21:24
Sa zicem ca nu e treaba ta ;)

Novac
1st March 2009, 21:25
Ce-ai zice de un report de trolling, merge?

Celso
1st March 2009, 21:26
http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

hai si tu Danciule cu un gol

Leo
1st March 2009, 21:33
Mai merge inca un gol , da repede .

resita
1st March 2009, 21:35
Asta e Dinamo :yeah::yeah::yeah::yeah:

Novac
1st March 2009, 21:49
da da. fault, fault, fault, galben, fault :D

cinebelu
1st March 2009, 21:52
min 66 si Rednic incearca sa inchida jocul, schimbandu-l pe Claugol cu Izvoranu?! :o:

Mr Cosmin
1st March 2009, 22:16
Zicu plange de fericire.

rhadoo
1st March 2009, 22:17
si 3-0

iulian_1976
1st March 2009, 22:17
...Dinamo joaca bine .

Insa cu Tamas ce se intampla? :(

cinebelu
1st March 2009, 22:20
Tamas pleaca la sf sezonului

cinebelu
1st March 2009, 22:21
1 DINAMO
2 Poli TM
3 Unirea
4 CFR
5 Rapid

Dusmanii nu sunt nici pe loc de UEFA :D

TaciAcolo
1st March 2009, 22:22
naspa meci din min 2 gol :( dinamo cred c anu are emotii la campionat in urmatoarele 4 meciuri se decide totul contracandidatele(urziceni,crf,steaua,rapid,timiso ara o sa piearda puncte multe in schimb dinamo are forta sa acstige tot..... iordache si hidisan trebuie sa fie titulari de acum

vlad1607
1st March 2009, 22:25
ne-am scos cu N'Doye
Marius Niculae si-a revenit....a placut ca a alergat si luptat mult
Zie Diabate f ok si el
SUPER PT ZICU

resita
1st March 2009, 22:28
jos palaria in fata jucatorilor la modul cum au tratat acest meci :ok:

asa cum apua ai roby, daca castigam urmatoarele 3 meciuri nimeni nu ne mai poate ajunge ;)

cinebelu
1st March 2009, 22:28
in urmatoarele 4 meciuri se decide totul
Dinamo nu pierde puncte pana la deplasarea de la Craiova, care va fi in etapa a 8a. Admitand ca ceilalti vor pierde fiecare cel putin cate 3-4-5 pct pana atunci, Dinamo va fi practic campioana. Si daca nu, atunci pana la meiul cu CFR!

Roddicted
1st March 2009, 22:29
Dinamo nu pierde puncte pana la deplasarea de la Craiova, care va fi in etapa a 8a. Admitand ca ceilalti vor pierde fiecare cel putin cate 3-4-5 pct pana atunci Dinamo va fi practic campioana. Si daca nu, atunci pana la meiul u CFR!

te cheama nostradamus?

vlad1607
1st March 2009, 22:30
"dinamo o ia in mufa"...super,titlul postat de duba :ras-plans: :ras-plans:
.

noapte buna!

:happy

valitudor
1st March 2009, 22:31
In sfarsit am jucat bine. Zie, N'Doye, Torje, Scarlatache excelent. Atacantii nu trebuie pomeniti, ne-am obisnuit.
Bravo si pentru Zicu. Mi-a placut si Cristea (ptiu... n-am crezut ca o sa spun asta). Mitea ok si el

cinebelu
1st March 2009, 22:31
Ce infectie umana e Argaseala asta! http://www.planetsmilies.com/smilies/sick/sick0001.gif

cinebelu
1st March 2009, 22:31
te cheama nostradamus?

nostradamus e mic copil pe langa mine :D

resita
1st March 2009, 22:36
ceea ce este bine este ca am jucat un fotbal frumos, deschis :D

TaciAcolo
1st March 2009, 22:50
chiar daca astia zic ca a fost penalty.... in situatia aia 9 din 10 nu dau penalty si mi s epare corect... vasilache e o petarda de jucator in ultimu timp

resita
1st March 2009, 22:51
arbitraj ca de obicei...

:ras-plans::ras-plans:

da, cu ajutorul fluierasilor am castigat, te oftici? :evil::evil::evil:

vlad1607
1st March 2009, 23:06
chill iar ai febra? sau s-a infectat rana provocata de unghia infipta adanc in gat ? :happy

Rossi
1st March 2009, 23:37
Se vede cu ochiul liber ... DINAMO e viitoare campioana a Romaniei ...

Cu un atac format din Niculae , Danciulescu , Niculescu ... Bratu
Cu mijlocasi ca Adrian Cristea , N'Doye , Torje , Mitea sau Zicu ...
Cu Tamas si Moti ca fundasi centrali , cu un Lobont foarte sigur ...
INDOIM ORICE ECHIPA DIN LIGA 1

Cipri
1st March 2009, 23:43
Cum e Rossi asta :cry::cry::cry:

Rossi
1st March 2009, 23:46
ce zice un oltean care nu ne-a halit niciodata in viata lui ...

Eugen Trică: "Dinamo e principala candidată la titlu, joacă fotbal adevărat!"

resita
1st March 2009, 23:46
unde au disparut cei care spuneau ca dinamo nu castiga azi?

coco, novacel etc :happy:happy:happy:happy:happy

Rossi
1st March 2009, 23:48
cainii au prins frica de Pandurii si forteaza un eventual 3-0 de la comisii:D

nu mah , am fortat un 3-0 pe teren ... :ok:

moty
1st March 2009, 23:53
asta mi-a placut!

Rossi
1st March 2009, 23:55
Ilie Dumitrescu: ”Dinamo are cel mai puternic lot din Liga I”

Condescu tipa ca o sa ne bata si o sa ne puna BOTNITA ...
Pana una alta ... ne-au facut o BOTnita

Rossi
2nd March 2009, 00:04
Zicu : ”Cel mai puternic adversar pentru Dinamo este Dinamo”

Niculae : "Dedic victoria lui Marian Cozma și Hâldan"

Clau-Gol : ”Mi-a fost dor de suporterii dinamoviști, să-i aud cum îmi scandează numele”

Rednic : "Am jucat bine doar 60 de minute și apoi ne-am relaxat"

valitudor
2nd March 2009, 01:00
Mie mi-e frica de accidentari si de "inspiratia" lui Jiji atat de cunoscuta pe sfarsit de campionat

Van Halen
2nd March 2009, 06:24
lasa ca o sa ajungeti in SAmpions Lig..
cum ati mai ajuns ..............peste 20 ani
HA HA HA

laurdog
2nd March 2009, 08:37
Copii, copii, nu va alarmati, va vine randul tuturor, avem de ajuns pentru toti. Stati frumos la coada si asteptati sa "beneficiati" de.......tot ce va oferim!!!!:drak::drak:

Ferko
2nd March 2009, 10:28
Dinamo a jucat f bine, dar asa cum spune si Rednic - 60 minute. Daca jucau 90 min asa cum au inceput atunci Condescu se cerea afara din liga 1 (oricum este fraudulos acolo).

Duba
2nd March 2009, 13:01
Mie mi-e frica de accidentari si de "inspiratia" lui Jiji atat de cunoscuta pe sfarsit de campionat

Bine ca nu-ti este frica de celebrele blaturi ale lui Porcea.

laurdog
2nd March 2009, 13:31
Asa domne' iti simteam lipsa. Ia mai impartaseste-ne tu din bogata ta experienta. Spune-ne cum si cu cat castigam urmatoarele meciuri, sa bagam si noi la pariuri.
Mai intai, insa, da cu apa rece pe fata.

Ferko
2nd March 2009, 14:13
Bine ca nu-ti este frica de celebrele blaturi ale lui Porcea.
Nenea Duba, hai si fa lumina sa putem vedea si noi viitorul. Nenea Duba, pe mine m-au invatat la scoala sa respect senectutea si asta fac, dar am o mica neclaritate : matale esti pensionar de MApN sau de MAI ? Ai iesit ca sergent sau ai fost mai "gradat" ? Intreb ca vad ca pe toate le stii foarte bine si vreau si eu sa invat sa vad asa cum trebuie, poate ma ajuta la pariuri. Si mai am o intrebare : Chill este fratele domniei tale sau numai vecin ?

laurdog
2nd March 2009, 14:27
E nepot de frate, dintr-o casnicie anterioara.....razboiului de independenta, vecin cu varul stranepotului bunicului dupa tata.

Ferko
2nd March 2009, 14:33
Am inteles, deci sunt rude "apropiate" de asta au comportament identic.

laurdog
2nd March 2009, 14:37
Ce ne-am face fara comicii vestiti ai ols-ului? Viata ar fi mai trista si mai searbada. Eu tot sper sa-mi spuna cu cat batem la Medias, sa iau si eu un ban cinstit de la pariuri.

Ferko
2nd March 2009, 14:40
Da, dar vezi ce rau e, nu vrea sa castigam si noi ceva banuti, vrea totul numai pentru el. Eu l-am rugat frumos, dar e incapatanat, nu vrea si pace.

Rossi
2nd March 2009, 18:40
Mircea Lucescu n-are dubii: "Dinamo joacă cel mai bun fotbal!"

TaciAcolo
2nd March 2009, 18:41
cu un meci nu se castiga campionatu ...trebuie sa tineti cont si de norocu sa dati gol in min 2....

Rossi
2nd March 2009, 18:43
trebuie sa tineti cont si de noroc ....

? ce ai mah ? te-a prostit foamea ?

noroc ? daca aveam noroc va dadeam 6-0 ...

numai Danciu a ratat doua situatii de singur cu portarul ...

Duba
2nd March 2009, 19:38
Mititelu și Porumboiu au declarat, voalat, că meciul lui Dinamo, împotriva Pandurilor a fost unul suspect. De ce oare? Porcea stie!

P.S.
Cornel Penescu: "Dacă a fost blat la Dinamo-Pandurii, cred că s-a făcut la nivelul jucătorilor, nu al șefilor"

TaciAcolo
2nd March 2009, 19:54
Mititelu și Porumboiu penescu:cry: ce hahalere


niciulescu: "norocu nostru a fost ca am marcat repede";)

Rossi
2nd March 2009, 19:54
@ Duba

cand toata iarna au aparut stenograme numai de blaturile stelei, tu ai tupeul sa mai ridici capul din pamant .... tu ca suporter al celei mai blatiste echipe din Romania , ne scoti noua ochii cu niste declaratii ale unor sclavi ai ciobanului ?

Grecu_
2nd March 2009, 20:17
Mititelu și Porumboiu au declarat, voalat, că meciul lui Dinamo, împotriva Pandurilor a fost unul suspect. De ce oare? Porcea stie!

P.S.
Cornel Penescu: "Dacă a fost blat la Dinamo-Pandurii, cred că s-a făcut la nivelul jucătorilor, nu al șefilor"

Parca angajatoru' tau era in razboi cu Porumboiu. Ce s-a intamplat de ai ajuns sa il citezi? :confused:

Vladek
3rd March 2009, 09:20
Mititelu și Porumboiu au declarat, voalat, că meciul lui Dinamo, împotriva Pandurilor a fost unul suspect. De ce oare? Porcea stie!


Ti-ai si gasit niste surse ... Mititelu si Porumboiu, aka Dumb & Dumber. Apropo, Porumboul a avut nerusinarea sa sustina ca arbitrajul a fost corect si-n tur si-n retur in meciurile Steaua - Vaslui, sau ca a avut dreptate cand a luat 3 puncte pe la comisii. Asa, ca sa ne aducem aminte cu cine avem de-a face.

Sezione
5th March 2009, 17:10
Ti-ai si gasit niste surse ... Mititelu si Porumboiu, aka Dumb & Dumber. Apropo, Porumboul a avut nerusinarea sa sustina ca arbitrajul a fost corect si-n tur si-n retur in meciurile Steaua - Vaslui, sau ca a avut dreptate cand a luat 3 puncte pe la comisii. Asa, ca sa ne aducem aminte cu cine avem de-a face.

Numai aberatii scoate si Mititelu asta...dinamo a castigat pentru ca a jucat mai bine,,,

Sezione
5th March 2009, 17:11
Ilie Dumitrescu: ”Dinamo are cel mai puternic lot din Liga I”

Condescu tipa ca o sa ne bata si o sa ne puna BOTNITA ...
Pana una alta ... ne-au facut o BOTnita

Usor...ca asat nu a fost un meci greu....nu va mai impaunati asa tare... :evil: