PDA

View Full Version : A lucrat Gica Chioru la Ochiul si Timpanul?



Tyler Durden
14th February 2009, 22:25
Toti il cunoastem pe Polifem, toti ii stim stilul insidios, maniera dialectic-perfida in care enunta lucrurile. M-am gandit ca ar fi interesant de vazut ce parere au si ceilalti useri in privinta sa.

Bancaru
14th February 2009, 22:30
Mie imi plac toate variantele. Ce sa votez?

Tyler Durden
14th February 2009, 22:31
Hmm, in ceea ce ma priveste, varianta A mi se pare cea mai plauzibila, dar de gustibus.

Bancaru
14th February 2009, 22:33
Tyler, trebuia sa pui optiuni multiple. Ce personaj important.

BAK
14th February 2009, 22:34
eu cred ca mai multi useri de pe forum au lucrat la dezinformare

Tyler Durden
14th February 2009, 22:34
Pacat ca nu am optat pentru vizibilitatea voturilor!
Hmm, pai nu e neaparat, deoarece optiunile se cam exclud.

Tyler Durden
14th February 2009, 22:35
eu cred ca mai multi useri de pe forum au lucrat la dezinformare

N-am fi exclus sa ai dreptate Bak, in ceea ce ma priveste sunt in afara oricarui dubiu, eu nu aveam varsta necesara unui astfel de job.:D

Bancaru
14th February 2009, 22:36
Tylere, profiti de varsta omului si de faptul ca la ora asta doarme cu proteza in pahar la capul patului. Daca aveam ceva dubii inainte sa votez acum sunt convins ca a fost ********. Sper sa nu imi asculte telefonul.

Tyler Durden
14th February 2009, 22:40
Bancare, eu nu-s gerontofob, sunt doar miopofob.:D
Sunt sigur ca da tarcoale zonei ca de obicei, insa e log off.

Bancaru
14th February 2009, 22:44
Nu este. Unii il vad daca umbla pe intuneric. Dar comportamentul e tipic de la Baneasa. Secu-secu 100%. Daca ma gandesc bine il banuiesc ca e generalul Plesita.

Tyler Durden
14th February 2009, 22:47
Hmm, ca stil are ceva din sfatoasenia lui Barladeanu, dar si din ilegalisti, pe filiera omniscientei si a faptului ca nu suporta contrazicere.

Bancaru
14th February 2009, 22:52
Cand e incoltit e glumet ca Vadim Tudor. Sa speram ca lucra mai curat decat VCT, avand in vedere ca e dovedit cu acte ca Vadim a turnat closetul de la Romana in care erau scrise *****uri pe pereti despre familia pe care tribunul o proslavea.

Tyler Durden
14th February 2009, 22:59
Chioru nu e prea glumet, se vrea un Buster Keaton post-modern si oricum, el ca militar pana si umorul il are cazon. Am impresia ca Polifem ii turna p'aia care nu tineau cu Steaua lui Valentin sau lui Ilie Ceausescu.:D

delaparis
14th February 2009, 23:05
atac direct la persoana ... user pe acest forum ...

Nu se accepta asa ceva pe ols ... thd inchis