PDA

View Full Version : Reported Post by alter ego



useroarecare
13th February 2009, 18:12
alter ego (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=46236) has reported a post.

Reason:
Here we go again !
Post: Marian Cozma a murit injunghiat in Ungaria (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=2444004#post2444004)
Forum: Handbal masculin
Assigned Moderators: rob_din, resita

Posted by: karynna24 (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=46800)
Original Content:

Cine se aseamana se aduna.

Apropo de calitatea umana a unora de pe aici. De exemplu am descoperit o fiinta care practica evlavia prin alte parti, dar pe aici se declara solidara cu un scelerat care a ucis cateva milioane de oameni...

tyler,te referi la mine,nu? Nu ma dau de partea lui Hitler(stiu foarte bine cine e),am spus ca asa ar merita tiganii sa moara...gazati. Si nu înteleg cine îti da tie dreptul sa ma judeci? Faptul ca sunt credincioasa,nu înseamna ca traiesc undeva în munti,si ca habar n-am de ce se petrece în lume. Stiu ca sunt foarte radicala,dar sincer nu mai pot suporta atatea nedreptati comise de tigani. Daca tie ti se pare corect sa se incurajeze ticalosiile tiganilor nu mai zic nimic. P.S.La rromi faceam referire în mod special. Rasa asta ar trebui exilata ,nu lasata sa traiasca langa oamenii civilizati.

karynna24
13th February 2009, 18:21
Nu inteleg de ce te deranjeaza comentariile mele la adresa rromilor.toata lumea stie ce faima au! Asa ca poti sa-mi raportezi oricate mesaje vrei,atata timp cat am ceva de spus o voi spune. P.S.Sa înteleg ca esti de-acord cu ticalosiile lor de te supara afirmatiile mele?

Tyler Durden
13th February 2009, 18:35
Bai alter_ego, sa-ti fie rusine ca ai ultragiat-o pe coana Eva Braun!:D

useroarecare
13th February 2009, 18:36
Nu inteleg de ce te deranjeaza comentariile mele la adresa rromilor.toata lumea stie ce faima au! Asa ca poti sa-mi raportezi oricate mesaje vrei,atata timp cat am ceva de spus o voi spune. P.S.Sa înteleg ca esti de-acord cu ticalosiile lor de te supara afirmatiile mele?

Pentru că ceea ce tu probabil nu știi e că mulți dintre Tigrii lui Arkan au fost suporterii lui Partizan Belgrad. Primele semne de violență în fosta Iugoslavie au început în 1989 când suporterii lui Partizan s-au bătut cu suporteriilui Dinamo Zagreb.
Un an mai târziu Grobari (fanii lui Partizan) erau antrenați și înarmați. Arkan i-a trimis în Croația și în Bosnia să ucidă toți non-sărbii din satele aflate la graniță cu R.S. Serbia. Specimenele alea monosinapsice au tras, au bătut și au violat în grup oameni neînarmați și incapabili să răspundă. În 1999, după cum știi Serbia a fost bombardată de forțele NATO pentru acele acte de cruzime fără margini.


În România, fanii Rapidului sunt considerați țigani. Pe forumul ăsta există deja mesaje ale ultrașilor dinamoviști care proclamă moarte țiganilor și echipei lor. Dacă susținem această stare de tesiune s-ar putea să ne trezim într-o bună zi, nu foarte îndepărtată, în aceeași situație ca Serbia.

useroarecare
13th February 2009, 18:39
Bai alter_ego, sa-ti fie rusine ca ai ultragiat-o pe coana Eva Braun!:D

Las-o, e și ea mică și ultragiată, o să depășească momentul .

rob_din
13th February 2009, 18:46
Nu va mai impacientati, vad ca nimeni nu ia masuri impotriva respectivei. Eu i-am stera mesajul, atata pot face