PDA

View Full Version : Sarbatoritii nostri ( varianta gratii infundate)



MariusTR
12th February 2009, 14:27
La cat mai putini ani, Jeryyca,

Usca-ti-s-ar pixu cand ti-o fi lumea mai draga!

Cade-ti-ar parul ala sarmos de pe fata aia broscoasa!

:happy


( Va continua )

Gica Chioru
12th February 2009, 17:56
Pentru ********o-bolsevicii si copiii fara minte care-l ataca pe Sefu' in topicul "A fost Base ********?":

Base, nu lasa Tara banditilor!

:yeah::yeah::yeah:

Bancaru
12th February 2009, 23:50
Multumiiiiiiiiiiiiiiiim, Chioruleeeeeeeeeeeeeeeeeeee... !! Baga niste metale, Gandalf, si da din tine niste HEADBANG - gin gin gin gin gin gin, giiiiiiiiiiiiin, gin gin gin gin gin giiiiiiiiiiiiiiin.
Asemenea si tie.

Gica Chioru
13th February 2009, 01:56
Adevaru' e ca tu nu esti nici ******** nici bolsevic, Bancare.:cool:

Un mic atac la persoane:
Da' Miril cred ca are antecedente bogate, de fapt sunt sigur de asta.

ps.praf va fac dupa ce ma debanati :rolleyes:, mai bine luati masuri de-acum:D, sa va luati voi de Sefu...

MariusTR
13th February 2009, 07:09
Bai scursuri ordinare, aici bagati urari "de bine" pentru cei liberi din partea celor de dupa gratii.

Vedeti cine isi sarbatoreste ziua ( chioraste ochii bre la subsolul forumului ca zice ) si pune aici urarea :D

Nu faceti offtopic aici, bre jeguri.

Bancaru
13th February 2009, 10:47
Gica Chioru, sa iti zicem tie la multi ani este ca si cum am face anunt ca a crescut speranta de viata in Romania, la cei 89 de ani ait tai.
Personal abia astept sa vii sa ma faci praf. Numa sa nu tragi pe nara ca sunt iute. Dar daca vrei "a piece of me" pot sa iti ofer ceva ce elimin zilnic. Poti sa-l faci praf, vezi ca e si expresia, dupa care poti sa faci ce vrei cu el. Poti sa-l prizezi sau poti sa-l amesteci cu apa si sa il faci ca nou.
Sa traiesti, la multi ani, Chioru Gica, si speram sa ne mai incanti cu povestile tale din marele razboi (ala de independenta).
Si acum toata lumea:
Multi ani traiasca, multi ani traiasca
Laaaaa muuuuuulti aaaaani
Cine sa traiasca? Cine sa traiasca?
Laaaaa muuuuuulti aaaaani
Chioru sa traiasca, Chioru sa traiasca
Laaaaaaaa muuuuuuuuuuulti aaaaaaaaaaani

MariusTR
13th February 2009, 10:53
Bai, m-am uitat la subsol si azi nu-i ziua lu Gica al tau.
Tu chiar nu intelegi tema threadului , este ?