PDA

View Full Version : Partener/advesar Tenis Timisoara!



djcolin0
8th February 2009, 21:08
Tennis partener needed in Tm....GO!
ps: posed teren free din primavara (pana atunci traiasca baloanele!)

tudormocuta
11th February 2009, 15:19
Salut. In cazul in care nu ai citit pana acum, te informez ca ai acum oportunitatea sa intri in comunitatea jucatorilor amatori de tenis unde iti poti gasi parteneri de joc din toata tara. Se numeste circuitul BCR Tenis Partener si poti afla mai multe aici - http://bcr.tenispartener.ro. Meciuri frumoase!

djcolin0
11th February 2009, 18:42
Mersi pt info! am luat in considerare si acel turneu, foarte interesanta ideea (urmeaza sa ma inscriu), postarea asta am facut-o insa inainte de a afla de existenta lui. Mersi oricum si all the best!

Zgomot
19th February 2009, 14:38
un mail la akulatp@yahoo.com si ofer ore de parteneriat antrenorat la preturi de recesiune...tenis placut

deleualex
9th July 2010, 16:53
Mersi pt info! am luat in considerare si acel turneu, foarte interesanta ideea (urmeaza sa ma inscriu), postarea asta am facut-o insa inainte de a afla de existenta lui. Mersi oricum si all the best!

Ciao! Mai cauti partener de joc?:D
da o strigare la deleualex@yahoo.com

sa fie intr-un ceas bun!

adelvgy
14th February 2011, 01:55
Hello, caut partener(a) de tenis din Timisoara, nivel mediu , momentan joc de 2X pe saptamana la Banu Sport in balon, dar din luna martie raman fara partener de tenis, joc pentru placere, fara stres, dar cu dorinta de a ma dezvolta pe termen lung. Este cineva interesat?