PDA

View Full Version : Reported Post by Marker



J.Bond
5th February 2009, 16:03
Marker (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=30544) has reported a post.

Reason:
limbaj neadecvat pentru un dialog civilizat + jignirile de rigoare nedemne de un moderator pe un forum public
Post: Avem o majoritate PDL + PSD (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=2433050#post2433050)
Forum: Politica
Assigned Moderators: N/A

Posted by: Bancaru (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=1803)
Original Content:
Bai, Markere, sa ma ierte colegii mei academicienii, dar esti prost. Ma scuzi si tu, dar nu mai am cuvinte. Esti de o idiotenie iesita din comun. Eu spun niste lucruri si tu le reinterpretezi atat cat te duce capul. Te las in boala ta si te salut cu regret. Cauta sa vezi ca eu am scris si despre partile rele ale guvernului Tariceanu, inclusiv aceea de a intra la guvernare cu PDL. O alta mare tamopenie pe care au facut-o a fost aceea cu suspendarea lui Basescu. Si nu pentru ca Basescu nu ar fi meritat, dar la cati prosti sunt in tara asta rezultatul a fost invers decat cel scontat. Eu zic ca tu esti membru de partid si ai primit niste spalaturi pe creier.
Ceea ce tu nuvezi este ca ce a stricat guvernul Tariceanu in 4 ani astia par sa reuseasca in 3 luni. Nu am pretentia ca la fiecare sfarsit de guvernare sa se gaseasca aplaudaci, dar nu cred ca ne aflam in situatia de a ne taia venele de bucurie pentru activitatea multilateral dezvoltata a guvernului nasit, mosit, basit si fatat de Basescu.
Am incercat sa te fac sa intelegi ca sunt convins ca adevarul nu imi apartine si ca se afla ceva mai catre mijloc decat catre Tariceanu. De aici ai tras tu proasta concluzie ca "asa mai vin de acasa" sau nu stiu ce ai zis... Nu esti sanatos la cap.
Nu fac decat sa vad trusturile de presa sau TVR cum nu fac altceva decat sa il promoveze pe Basescu, cam mult zic eu, iar particularii cum il arata cu degetul. Iti mai zic ceva, in timp nu vor ramane decat cifrele. Sa speram ca si guvernul lui Basescu va avea aceleasi performante ca cele ale guvernului Tariceanu. Asta e un lucru pe care trebuie sa il intelegi - am mai mult respect si simpatie pentru PNL decat pentru PD si PSD, adica FSN. La un moment dat aveai afisata parca si varsta, destul de imberba. Deci nu prea mai stii cine a fost tovarasul Basescu din FSN si nici alte detalii.

Grecu_
5th February 2009, 16:18
Grecu_ (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=26801) has also reported this item.

Reason:
Reportu meu e pentru Marker care a reusit sa il enerveze in halu' asta pe Bancaru'!

useroarecare
5th February 2009, 16:28
Complet de acord cu Bancaru, omul e evident membru de partid. Din aproape 666 de mesaje, peste 650 le are postate în aria de politică. Propagandă continuă Pd-L. Poate înt-un final o să vadă asta și grupul de moderare.

delaparis
5th February 2009, 16:31
A vazut si grupul de moderare :)

Apropos e interzis sa postezi pe politica fiind membru de partid ?

Novac
5th February 2009, 16:36
hehe egoule, mai bine taci!:D cu vazutul ala ... ca poate-i vede atasamentul fata de politica/Basexu si-l pune sa modereze sectiunea, atunci sa vezi stres pe tine :)

useroarecare
5th February 2009, 16:41
Mă nu e, dar cred că o problemă ar fi când din ce în ce mai mulți useri părăsesc aria prin a-l face pe Marker idiot, prost, *******, imbecil, pupincurist, japiță ordinară, et caetera, et caetera, iar acolo rămân doar comunicate și ode băsesciene. Parcă scopul forumului era să discuți civilizat, nu să îți faci nervi cu toți propagandiștii plătiți.

J.Bond
5th February 2009, 16:47
Mă nu e, dar cred că o problemă ar fi când din ce în ce mai mulți useri părăsesc aria prin a-l face pe Marker idiot, prost, *******, imbecil, pupincurist, japiță ordinară, et caetera, et caetera, iar acolo rămân doar comunicate și ode băsesciene. Parcă scopul forumului era să discuți civilizat, nu să îți faci nervi cu toți propagandiștii plătiți.

Ia uitati trollii cum mai rasar ca si ciupercile dupa ploaie. Partea buna e ca pana si echipa de moderare si-a dat seama de voi. Pacat ca nu se ia si unele masuri mai dure(nu numai cateva cartonase pentru gen de alde alter ego, jeroam si alti cativa).:no:
Deci sa speram ca Bancaru sa fie macar avertizat de catre un moderator cu capul pe umeri sa nu mai improaste cu jigniri. Pacat de el ca era interesant la inceput, dar s-a lasat atras in capcana unor troli, se stiu ei care.
:cya:

J.Bond
5th February 2009, 16:52
A vazut si grupul de moderare :)

Apropos e interzis sa postezi pe politica fiind membru de partid ?

Delaparis, partea ridicola e ca ma acuza cativa troli ca as fi vreun membru de partid, cand colo chiar ei ar putea fi. Eu nu pot decat sa ma amuz in continuare.:D

useroarecare
5th February 2009, 16:56
Delaparis, partea ridicola e ca ma acuza cativa troli ca as fi vreun membru de partid, cand colo chiar ei ar putea fi. Eu nu pot decat sa ma amuz in continuare.:D

Chiar mă gândeam că au trecut 2 posturi fără să-l pomenești pe Delaparis.
:happy.

delaparis
5th February 2009, 16:56
Incercati sa va intelegeti acolo ...

Subiectivitate mai mare decat in politica nu exista asa ca nu va ramane decat sa tineti cont de ea ...

Novac
5th February 2009, 17:00
Parcă scopul forumului era să discuți civilizat, nu să îți faci nervi cu toți propagandiștii plătiți.

Pai voi sunteti de vina, ca-i raspundeti robotului, asta 1 la mana, si tot voi pentru ca nu-i dati report la fiecare post dublu ... folositi regulamentul si veti putea dialoga intre voi fara sa fiti obligati sa cautati pagini intregi printre copy-pasteurile astuia.

useroarecare
5th February 2009, 17:09
Novac, e cam greu să-l ignori, din moment ce are 4-5 mesaje pe fiecare pagină unde se discută despre PD-L. Face spamming la greu, postează2-3 mesaje la rând, copiază mesaje de pe alte forumuri, copiază mesaje de pe bloguri anonime, copiază comunicate de pe saitul RTV în care ăia se laudă singuri. Ce să faci dacă nu există un moderator desemnat, care să facă ceea ce trebuie.
LE: eu am dat report unde am văzut copy-paste-urile, Delaparis zice că el nu urmărește discuția acolo și el penalizează doar dacă vede cuvinte de tipul *******, imbecil, jeg uman.
Regulamentul e doar hârtie igenică virtuală, pe acea arie.

J.Bond
5th February 2009, 17:17
Ce ma amuza trolul asta de mai sus.:cry: Cred ca in curand am sa-i fac o lista cu toti aceia care intradevar fac copy paste, spamming sau copiaza de pe alte bloguri ,din toate ziarele si le pun pe acest forum. :drak: Diferenta e ca eu am facut doar de cateva ori iar altii de n ori si nu se dau RP pentru asa ceva.