PDA

View Full Version : caut parteneri de joc



Ionut Capitanu
4th February 2009, 22:56
salut! caut parteneri/partenere de joc seriosi. joc tenis de la 8 ani (acum am 25) dar de 2 ani de zile nu am mai jucat constant pentru ca nu am mai avut cu cine, cel cu care jucam in fiecare saptamana a plecat in America. :ok:

Ionut Capitanu
5th February 2009, 07:51
nu zice nimeni nimic?? :(

D1d0n
5th February 2009, 10:59
In ce oras stai? Care e nivelul tau de joc , in ce zile esti disponibil si la ce ore?

Ionut Capitanu
5th February 2009, 13:26
salut! bucuresti avansat sambata si duminica as vrea sa joc. in timpul saptamanii sunt la servici! tu?

tudormocuta
5th February 2009, 19:23
Salut salut! Daca va cautati parteneri de tenis puteti sa incercati si circuitul BCR Tenis Partener - bcr.tenispartener.ro.

Bafta!

Ionut Capitanu
5th February 2009, 20:01
Multumim!!!!

nalsy
8th April 2009, 00:13
Sal all,abia m-am inscris pe forum si ma gandeam ca nu am mai jucat tenis de ceva timp.Am facut tenis akum niste ani si as vrea sa fac si putina miscare.As dori un partener daka se poate.Apropo sunt din Buc.Mail-ul meu ptr cei interesati "gta_dragos@yahoo.com".Va astep.

Miradabaja
26th May 2009, 14:46
Buna!
si eu caut partener de joc.
nivel - incepator (joc de cca 4 ani, cu pauze considerabile). sunt din Bucuresti si pot juca seara, dupa 7, sau in weekend.

BMW Power
27th May 2009, 11:57
Buna, la toti!

Joc tenis de vreo 3-4 ani, insa din pacate joc cam rar. Nivelul de joc as zice unul usor mediu. Mi-as dori sa joc ceva mai des, insa din pacate nu am cu cine. Sunt dispus in weekend sa joc oricand, dar si in timpul saptamanii, seara dupa 7:30. sper sa gasesc un doritor de tenis ca mine.

Good luck everybody

upi
30th May 2009, 19:17
Buna!
29 ani; incepatoare - tot ceea ce stiu este sa tin racheta in mana si sa trimit mingea peste fileu (daca aceasta nu este prea dificila).
dupa o foarte lunga pauza, am inceput sa practic din nou acest sport acum doi ani, insa cu cineva mai slab; mergeam de obicei in parcul 23.
as dori sa joc macar o data pe saptamana, eventual in weekend, cu conditia sa gasesc doritori.
Toate bune.

upi
12th June 2009, 23:23
Buna!
Daca chiar exista persoane care nu au cu cine juca tenis in timpul liber si vor sa gaseasca pe cineva, imi pot scrie la adresa: wilson_upi2009@yahoo.com
bye

bogdanmate
22nd June 2009, 15:50
Caut partener mediu pt Lia Manoliu, in uichend de la 18. bogdanmate@yahoo.com

adi966
7th July 2009, 23:35
Caut partener nivel mediu, Bucuresti, zona Militari, cineva care poate juca de 2-3 ori pe saptamana dimineata. Emailul meu, adi966@yahoo.com