PDA

View Full Version : Salut



catalincatalin
1st February 2009, 16:11
Voiam sa te intreb daca pentru evitarea aglomeratiei se programeaza jucatorii pe intervale orare.Ce fac daca intr-o zi vin o suta de oameni in trei ore?
Membrii cu alta cetatenie(peste o suta) sunt jucatori buni si vin de minim patru ori pe saptamana.Avem si un manager de multinationala fost pro...

Din ce ai scris despre concursurile de iarna am inteles ca sunt usor stupide.Merita sa incerc?

Dorin
1st February 2009, 16:29
Este un sistem prin computer sau telefon de programare din 10 in 10 minute si in fiecare minge pot juca pina la max 4 jucatori. Si de ex 10:00, 10:10 apoi un timp liber la 10:20, apoi iar la 10:30 si 10:40 timp prin telefon si la 10:50 timp liber pentru cine vine fara planificare. Si timpurile la telefon neplanificate se dau celor care sint acolo. Este si o granita de 20 de minute pentru cei programati, daca nu vin se dau timpurile celor care asteapta. Si daca este inghesuiala trebuie sa fie 4 in toate mingile.Deci ai nevoie de receptionista!!!
Pentru timpurile la fata locului se face o condica unde se pot scrie pina la 4 nume la un timp si regula este sa te scrii la primul timp liber acolo daca nu te-ai programat la telefon. Asa se tine fluenta.:yeah:
PS Nu trebuie sa deschizi new thread de fiecare data cand scrii ceva. Apasa pe post reply.

Dorin
1st February 2009, 16:31
Voiam sa te intreb daca pentru evitarea aglomeratiei se programeaza jucatorii pe intervale orare.Ce fac daca intr-o zi vin o suta de oameni in trei ore?
Membrii cu alta cetatenie(peste o suta) sunt jucatori buni si vin de minim patru ori pe saptamana.Avem si un manager de multinationala fost pro...

Din ce ai scris despre concursurile de iarna am inteles ca sunt usor stupide.Merita sa incerc?
Poti sa incerci daca ai tuica fiarta pe traseu si carnati fripti si mai stiu eu ce caterinca....:yeah: