PDA

View Full Version : Reported Post by Hardliner



Hard
27th January 2009, 23:23
Hardliner (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=9148) has reported a post.

Reason:
provocari, trolling ... banati-l ca e nesuferit :D
Post: some absurdities sau AA strikes again (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=2422694#post2422694)
Forum: Diverse
Assigned Moderators: Utilizator, Ess Fuel, elphax, kerosene

Posted by: vlad1607 (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=4495)
Original Content:
na ca a venit si ciordales de GL :D

vlad1607
27th January 2009, 23:24
pt febra iti recomand Fervex :D


a dat report post ala ce a postat ceva de genu;" hai mucles"....:happy

delaparis
27th January 2009, 23:35
cred ca trebuie banati amandoi :D

vlad1607
27th January 2009, 23:43
corect ! :D

Hard
27th January 2009, 23:44
delaparis, tu cui te adresezi acum ?
care amandoi ? vad ca suntem 3 :D

vlad1607
27th January 2009, 23:46
2+1 bonus :D

cinebelu
28th January 2009, 00:00
iti raspund aici, ca pe celalalt l-a inchis delaparis deja..

aha,deci sa cred ca tu vrei sa fii urmatoarea mea "victima" ? :D

mama, mama, dar ce zmeu mai esti. :happy
crezi ca e vreun act de vitejie ca reusesti sa fie banati unii useri, cand conducerea e de partea ta?! pe mine nu ma impresionezi cu nimic, iar pentru ceea ce-ai facut cu TR te consider un tembel irecuperabil, iar acum mi-ai si justificat acest lucru prin acesta intrebare pe care mi-ai pus-o

vlad1607
28th January 2009, 00:02
cnbl nu merita sa-ti bati capu'...se simte important...si chiar nu e cazul....crede-ma pt ca , cunosc "specimenul" de vreo 3 ani jumate...

cinebelu
28th January 2009, 00:03
Post: some absurdities sau AA strikes again
@hardliner
tu de ce te bagi unde nu esti dorit?! mai ai si impertinenta sa sa spui despre altii ca ar fi nesuferiti..:rolleyes:

cinebelu
28th January 2009, 00:08
eu am primit avertisment pentru Report Post dat aiurea
ceea ce face individul asta, este inca o dovada ca regulamentul se aplica de la caz la caz altfel, nicideum pentru toti la fel.
in orice caz, specimenu face parte dintre cei protejati, pentru care nu exsita chiar niciun fel de reguli

Hingherul
28th January 2009, 00:39
cinebele, vezi ma ca nea diaconescu abia asteapta subiecte noi. ia ia-ti tu dovezile la subrat si da o fuga prin garsoniera sa povesteti cum esti tu discriminat pe ols.

angel_with_tail
28th January 2009, 09:38
iti raspund aici, ca pe celalalt l-a inchis delaparis deja..


mama, mama, dar ce zmeu mai esti. :happy
crezi ca e vreun act de vitejie ca reusesti sa fie banati unii useri, cand conducerea e de partea ta?! pe mine nu ma impresionezi cu nimic, iar pentru ceea ce-ai facut cu TR te consider un tembel irecuperabil, iar acum mi-ai si justificat acest lucru prin acesta intrebare pe care mi-ai pus-o

Nu i-a pus nimeni cuvinte in gura(pardon degete) lui TR, asa ca singurul vinovat in acel caz este el insusi - Marius.


cinebele, vezi ma ca nea diaconescu abia asteapta subiecte noi. ia ia-ti tu dovezile la subrat si da o fuga prin garsoniera sa povesteti cum esti tu discriminat pe ols.


Asta e super tare! :happy

Asa...deci : Vlade, tu sa nu jignesti locuitorii orasului Gl :)! Am zis!

Hard
28th January 2009, 10:07
iti raspund aici, ca pe celalalt l-a inchis delaparis deja..


mama, mama, dar ce zmeu mai esti. :happy
crezi ca e vreun act de vitejie ca reusesti sa fie banati unii useri, cand conducerea e de partea ta?! pe mine nu ma impresionezi cu nimic, iar pentru ceea ce-ai facut cu TR te consider un tembel irecuperabil, iar acum mi-ai si justificat acest lucru prin acesta intrebare pe care mi-ai pus-o

Ma, tu aduci un pic cu mariustr ala , dupa modul in care postezi :D , incepi sa imi devii din ce in ce mai simpatic ...ai grija... :drak:

daca ma uit un pic in urma si vad comportamentul tau pe un forum, cu zecile de clone si rugamintile catre moderatori de a fi iertat ( la fel a procedat si mariustr) , as putea spune acelasi lucru despre tine, ca esti un tembel irecuperabil , dar sa stii ca nu imi permit asa ceva :D .

Grecu_
28th January 2009, 10:12
Rugaminti de a fi iertat? Cinebelu? Hai ma Hardliner, nu mai posta aiurea doar ca sa-l provoci.

Hard
28th January 2009, 10:21
e parerea mea Grecule , se poate sa ma insel, e posibil ca delaparis sa-l fi rugat pe cinebelu sa posteze pe forum in stilul asta , de a jigni useri ca Vladek, Novac sau Yoyoioi :D ...

vlad1607
28th January 2009, 10:23
Asa...deci : Vlade, tu sa nu jignesti locuitorii orasului Gl :)! Am zis!

majoritatea sunt f ok...da mai sunt unii de la ...Toflea...gen hard ce strica "peisajul"

:D

Hard
28th January 2009, 10:59
lasa ma prostiile, tu mai bine ai avea grija de wc-ul din fundul curtii tale :D

dardar_3
28th January 2009, 11:00
cnbl nu merita sa-ti bati capu'...se simte important...si chiar nu e cazul....crede-ma pt ca , cunosc "specimenul" de vreo 3 ani jumate...


Cat de bine cunosti specimenul mai vladutz? :drak:


majoritatea sunt f ok...da mai sunt unii de la ...Toflea...gen hard ce strica "peisajul"
:D

Ai 26 de ani? :shock: Te comporti precum un super star care s-a nascut si a crescut intr-o metropola.

Cristian
28th January 2009, 11:05
Trebuie banati pentru provocari: Vlad, Hardliner si cinebelu... un trio de exceptie

dardar_3
28th January 2009, 11:18
Pai cum asa mai Cristian. Acum ceva timp aveai alt limbaj.... :D Asemanator cu cel pe care il ataci tu.


Treceti voi stelistii la stana si mai pasteti putin.


Ba Handicapatule, daca nu stii cu cine vorbesti de ce te iei de lume degeaba ???? Hai ca esti ca al vostru Jiji oieru.


**** PSD = **** NICIOLAIE, cel mai penal primar posibil.


Si exemplele se pot inmulti.


PS: E posibil sa imi iau ban pentru ca fac trolling... insa eu nu o sa ...ling niciodata:D

Hard
28th January 2009, 12:33
Dardar , stii doar ca e mai greu sa-ti vezi gunoiul din ochi :drak:
e de inteles ...vorbim totusi de Cristian , moderatorul vestit pentru banarea fara motiv a userilor :drak:
ce rau sunt azi !

vlad1607
28th January 2009, 12:39
Trebuie banati pentru provocari: Vlad, Hardliner si cinebelu... un trio de exceptie

perfect de acord cu tine :D pe bune ! :D

vlad1607
28th January 2009, 12:40
Cat de bine cunosti specimenul mai vladutz? :drak:



Ai 26 de ani? :shock: Te comporti precum un super star care s-a nascut si a crescut intr-o metropola.

destul de bine....din pacate :D

in comparatie cu hard chiar ca sunt ce zici tu acolo :D

Cristian
28th January 2009, 13:03
Pai cum asa mai Cristian. Acum ceva timp aveai alt limbaj.... :D Asemanator cu cel pe care il ataci tu.








Si exemplele se pot inmulti.


PS: E posibil sa imi iau ban pentru ca fac trolling... insa eu nu o sa ...ling niciodata:D

Eu vorbesc despre ce sunt acesti useri momentan, nu despre ce faceam eu in trecut....


Dardar , stii doar ca e mai greu sa-ti vezi gunoiul din ochi :drak:
e de inteles ...vorbim totusi de Cristian , moderatorul vestit pentru banarea fara motiv a userilor :drak:
ce rau sunt azi !

Neinteresant ce crezi tu... Da sincer chiar esti cu provocarile


perfect de acord cu tine :D pe bune ! :D

:ok:

laurdog
28th January 2009, 13:58
Nu curge sange? Atunci, n-am pierdut nimic, au revoir.:D

Hard
28th January 2009, 14:02
suntem pasnici azi stai pe aproape , laur :D

vladut, tu esti de la tara, nu ai cum sa te compari cu unul care locuieste in oras :D ...

laurdog
28th January 2009, 14:06
Si sa dau bani degeaba pe pop corn si cola? Nu-mi place spectacolul, ati imbatranit.:D

vlad1607
28th January 2009, 14:39
suntem pasnici azi stai pe aproape , laur :D

vladut, tu esti de la tara, nu ai cum sa te compari cu unul care locuieste in oras :D ...

intr-adevar nu pot sa ma compar cu un sarantoc ca tine....cand o sa treci peste pragul de aspirant o sa mai vb..... :D :D

Calandrinon
28th January 2009, 15:23
Atat? Cam putzin...
Hard ramane unul dintre favoritzii mei. Depinde cu cin`se cearta!?!

dardar_3
28th January 2009, 15:30
intr-adevar nu pot sa ma compar cu un sarantoc ca tine....cand o sa treci peste pragul de aspirant o sa mai vb..... :D :D

Te crezi vedeta? :D Singura ta placere e a-l ataca pe Hard?

Suna la 112. Stiu ca poti mai mult.

Dar raspunde-mi repede ca inchide iar galateanu topicul si ramane treaba neterminata.

Hard
28th January 2009, 15:54
Dardare, sa fim seriosi, ala e atac? vladut nu stie sa atace, stie doar sa intoarca spatele si sa se aplece :D
Sal Cala :)

Vladek
28th January 2009, 16:12
Voi chiar nu aveti ce face :D

cinebelu
28th January 2009, 16:55
...ai grija... :drak:


s-a sti ca mor de frica, a-m deja insomnii pentru faptul ca ma amenintat un neica nimeni anonim pe net, ca m-a v-a vana s-au ceva de genu asta pe un forum :happy :happy :happy


haideti m-a, nui da-ti un premiu, ceva, vreo coronita? vad ca e asa de mandru de ispravile lui, ca sia trecut pana si la semnatura :happy

mai aveti muti d'astia, demni de spitalul 9? :rolleyes:


Nu i-a pus nimeni cuvinte in gura(pardon degete) lui TR, asa ca singurul vinovat in acel caz este el insusi - Marius.tu nu trebuia sa fii la gradinita acuma, impreuna cu hingheru? :thinkso:


cinebele, vezi ma ca nea diaconescu abia asteapta subiecte noi. ia ia-ti tu dovezile la subrat si da o fuga prin garsoniera sa povesteti cum esti tu discriminat pe ols.pe tine nu se merita sa irosesc nici macar o flegma..:rolleyes:

Hingherul
28th January 2009, 17:18
cinebel, acum fa o tumba sa inchei seara in mod eroic!

vlad1607
28th January 2009, 17:21
Te crezi vedeta? :D Singura ta placere e a-l ataca pe Hard?

.

doar am raspuns....nu am inceput....

vlad1607
28th January 2009, 17:21
Dardare, sa fim seriosi, ala e atac? vladut nu stie sa atace, stie doar sa intoarca spatele si sa se aplece :D
Sal Cala :)

cand erai cu gura plina......:happy

laurdog
28th January 2009, 17:28
Hai cu egalareaaaaaa. Sebastiane, le spui tu unora ca nu ai nevoie de avocati? Nu de alta, dar e posibil sa existe si pentru Vladut ajutoare.;)

Hingherul
28th January 2009, 17:30
Nu de alta, dar e posibil sa existe si pentru Vladut ajutoare.;)


S-a mobilizat grupa mare a gradinitei din iasi?

laurdog
28th January 2009, 17:31
Nu stiu, dar e posibil sa apara surprize, si poate nu tocmai placute.:)

Hard
28th January 2009, 18:02
cinebelule , chiar iti doresc sa ai nopti nedormite datorita mie ... :D trebuie doar sa vrei !
nu am timp de tine acum(observ ca te loghezi doar seara cand ti se permite),dar promit ca o sa ma revansez ... in curand ! ai rabdare.
laure ,pentru mine orice surpriza este placuta :D

delaoltenia
28th January 2009, 18:03
Acu' nu stiu cat timp in urma imi zice unu' de se crede atotstiutor/ma oltene rusine sa-ti fie,tu ai echipa in oras si esti stelis?....iar acum,dupa ce citesc cateva posturi,aflu ca individul e moldovean si tine cu aia din Stefan cel Mare.
Bine mai fraiere,chiar tu faci pe moralistul? :( :(

vlad1607
28th January 2009, 18:05
S-a mobilizat grupa mare a gradinitei din iasi?

ce rau esti tu :happy cum lovesti tu cu degetzelele tastele alea :happy

rrrrrauleeee :D

Datenshi
28th January 2009, 18:05
Daca tot nu-l inchide nimeni, va avertizez ca cine mai posteaza pe acest topic are 3 zile pauza de la mine.

vlad1607
28th January 2009, 18:07
Hai cu egalareaaaaaa. Sebastiane, le spui tu unora ca nu ai nevoie de avocati? Nu de alta, dar e posibil sa existe si pentru Vladut ajutoare.;)

multumesc da nu e nevoie...cand "discuti" cu astia mici e suficent un singur caine :D

Hard
28th January 2009, 18:09
eu nu stiu sa il inchid :D

angel_with_tail
29th January 2009, 12:39
s-a sti ca mor de frica, a-m deja insomnii pentru faptul ca ma amenintat un neica nimeni anonim pe net, ca m-a v-a vana s-au ceva de genu asta pe un forum :happy :happy :happy


haideti m-a, nui da-ti un premiu, ceva, vreo coronita? vad ca e asa de mandru de ispravile lui, ca sia trecut pana si la semnatura :happy

mai aveti muti d'astia, demni de spitalul 9?

tu nu trebuia sa fii la gradinita acuma, impreuna cu hingheru? :thinkso:

pe tine nu se merita sa irosesc nici macar o flegma..

Daca eu trebuia sa fiu la gradinita, la greselile gramaticale pe care le-ai facut cel putin in acest post, tu trebuia sa ai minus ceva(multi) ani. :)

i-ati banat? :happy!


Daca tot nu-l inchide nimeni, va avertizez ca cine mai posteaza pe acest topic are 3 zile pauza de la mine.
Acum am vazut acest post :).:shocked::shocked: