PDA

View Full Version : Reported Post by cinebelu



cinebelu
27th January 2009, 16:27
cinebelu (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=45126) has reported a post.

Reason:
la fel de offtopic ca si mesajul pe care mi l-a sters si l-a sanctionat
astept retragerea sa nctiunii sau sanctionarea moderatorului u aceeasi masura..
Post: cel mai frumos imn oficial (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=2422071#post2422071)
Forum: Intern
Assigned Moderators: miril, Datenshi, delaparis, Aurel.D, rhadoo, Vladek, elphax, Cristian, kerosene, YoYoyOi, boni2204, Marius

Posted by: Cristian (http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=15377)
Original Content:

Bai Cristi,ai innebunit de tot?vezi cine a facut prima data referire la mame...vad ca mi-ai sters postul ala,dar pe al agitatorului l-ai pastrat,pentru ca este moderator...

Bai Nico, asta pentru ca vreau sa fie vazuta postarea si sanctionata de supermoderatori...

Cristian
27th January 2009, 18:01
Alte dorinte mai ai ? :cry:

cinebelu
27th January 2009, 18:06
te-au dresat bine, ai devenit o jigodie, la fel ca ei
hai da-mi ceva puncte, ti-ai gasit si tu o noua jucarie, butoanele de pe OLS

ps interesant cum lui hingheru ii stergi doar mesajul, fara sanctiune, iar mie imi dai puncte. :rolleyes:


offtopic... reveniti la subiect va rog....
asta e un paradox: sa scrii asa ceva, ultimul mesaj fiind tocmai al tau, nevand ceva comun cu subiectul :rolleyes:

Bumbescu
27th January 2009, 18:08
Cinebelule, cum te simti pe post de cimpanzeu? Sper ca realizezi ca de-asta te-au debanat astia, pt trafic si "tumbe"...:D

Cristian
27th January 2009, 18:09
Nu am idee despre ce dresaj vorbesti, nu mi-am dus cainele acolo :cry:

cinebelu
27th January 2009, 18:14
Nu fraiere, mie imi expirase banul, nu m-a debanat nimeni in mod special
Stiu ca e nevoie si de asa ceva, aici, pe planeta maimutelor. Insa nu prea mai scriu, daca ai observat. Poate vrei tu sa le faci favorul, iti sta bine ca goriloi cand umbli amok pe intern

Nu am idee despre ce dresaj vorbesti
lasa, ca nu trebuie sa-ti dai tu seama, e bine asa

Bumbescu
27th January 2009, 18:17
Aha, am inteles.....iti expirase banul permanent....:D
Nasol ma, dupa ce ca esti asa cum esti, nici macar periculos nu esti considerat.....nici macar la nivelul unui lord sau polar nu te ridici...:)

cinebelu
27th January 2009, 18:25
Eu nu am avut ban permanent, ci doar o luna.
Nu ma intereseaza cum ma considera toti tembelii care fac ce vor muschii lor din OLS. Eu am demonstrat ca nu exista niciun fel de regulament pe acest forum. Ca delaparis si altii fac pe prostii, asta e alta poveste.
Dar tu de ce ai luat o pauza? Nu ti-a mai placut rolul de cimpanzeu? :D

Cristian
27th January 2009, 18:28
Cinebelu nu ai leac... iti zic 100% Sa te iei de mana cu indivizi ca MariusTR, LorduCapde...,

Bumbescu
27th January 2009, 18:34
Sa zicem ca m-am oprit la timp pe scara invers evolutiva ma cinebelule, ceea ce din pacate nu e cazul tau.....de fapt in cazul tau cuvantul evolutie nu prea poate fi folosit....

Lloyd Banks
27th January 2009, 18:44
Ai revenit in forta pensionare, iar incep jignirile si scandalurile.

Ulysses
27th January 2009, 18:47
Lloyd, hai pe sah te rog,acolo te pricepi;)

Bumbescu
27th January 2009, 18:53
Ai revenit in forta pensionare, iar incep jignirile si scandalurile.

Iar te bagi ma in seama?
Si iar ma confunzi cu nefericitul ala de taica-tu?(mare blestem sa aiba asa un copil idiot ca tine)

cinebelu
27th January 2009, 18:59
Sa zicem ca m-am oprit la timp pe scara invers evolutivalasa ca recuperezi acuma in forta, cum a remarcat si Lloyd :happy

critsinel de galatz, eu am cerut o simpla lamurire in legatura cu sanctinuea pe care mi-ai dat-o, cu sanctinuea pe care ai evitat sa i-o aplici cu aceeasi masura lui hingheru si cu exact acelasi fel de offtopic cu care ai contribuit si tu pe exact acelasi topic unde mi-ai sters mie mesajele. iar tu vii si faci bascalie, probabil vrei sa-mi subliniezi cat de tare esti in comparatie cu mine fiindca ai butoane. de aceea consider ca dresajul tau este incheiat cu brio

Bumbescu
27th January 2009, 19:03
Hmm...departe de mine aceasta intentie...eu doar am am vrut sa-ti pun o banala intrebare...

Ulysses, schimba-ti si tu semnatura aia, ca mi se strepezesc dintii cand o vad(am vrut sa-ti spun mai demult), numai om sandwich pt un retard cu nick de negru cu lanturi nu ai mai fost....