PDA

View Full Version : predictii smartbettor



smartbettor
13th September 2006, 13:32
Lyon-Real Madrid 1 cota 2.40

Real Madrid incepe intr-o noua formula acest nou sezon si are obiective indraznete.Si-a angajat antrenor de clasa mondiala si a transferat jucatori fabulosi.Cu toate acestea pe mine nu m-au convins pana acum...consider ca e nevoie de timp pt ca un antrenor sa creeze o mare forta in Europa.Capello a schimbat si vechiul sistem de joc...acum joaca un 4-3-2-1 parca prea ofensiv pt un meci in deplasare cu Olimpique Lyon.
Lyon a pierdut un singur jucator: Diarra, transferat chiar la adversara de astazi...in rest aceiasi echipa pragmatica si bine sudata...condusa de un antrenor capabil, Gerard Houllier.Au inceput bine sezonul si dupa 6 etape impart podiumul cu Marseille, avand 5 victorii si un singur rezultat de egalitate.
Asadar ii consider favoriti pe francezi prin prisma omogenitatii lor si a avantajului terenului propriu. Informatii privind echipele probabile gasiti pe http://thegreatwolf.blogabet.com/ .

HIT Gorica-Bela Krajina 1 cota 1.30

Gorica...echipa eliminata de Steaua din CL a ramas sa se bata pe un singur front: campionatul. Nu vor avea o misiune usoara deoarece "iepurele" Domzale are deja 7 victorii,un egal si nici o infrangere. Gorica,cu un meci mai putin disputat se afla la 10 puncte diferenta. Meciul cu Bela Krajina trebuie castigat pt a se mai apropia de lider si cred ca vor reusi doarece Gorica evolueaza foarte bine pe teren propriu, unde este neinvinsa.
Bafta!

Kainsashiki
13th September 2006, 13:36
1. Predictiile Se Scriu In Limba Romana
2. Trebuie Argumentat Aici Pe Thread
3. Nu Ai Voie Cu Link In Semnatura
4. Ai 24 De Ore Sa-ti Repari Greseala

smartbettor
13th September 2006, 13:53
1. Predictiile Se Scriu In Limba Romana
2. Trebuie Argumentat Aici Pe Thread
3. Nu Ai Voie Cu Link In Semnatura
4. Ai 24 De Ore Sa-ti Repari Greseala


Am inteles si am rectificat...sper ca acum sa fie ok. M-ai facut sa ma simt ca retardatul de Penescu care incerca sa-si faca reclama la firma sa pe la TV.:D

Kainsashiki
13th September 2006, 13:56
:D

succes !

smartbettor
14th September 2006, 12:40
Prima predictie pe astazi :

Meci: Besiktas-CSKA Sofia
Pariu:CSKA Sofia(AH 0-1)
Casa de pariuri: Gamebookers
Cota:1,72
Site:http://thegreatwolf.blogabet.com/


Besiktas dezamageste de vreo cateva sezoane incoace...mai exact de cand a plecat Lucescu. Baskanii au crezut ca vor avea mai mare succes daca vor aduce tehnicieni din vest: cum ar fi Tigana...care se tot chinuie de 2 sezoane sa se lupte pt titlu...dar pana la urma daca prinde Cupa Uefa e bine.Anul acesta au 3 victorii si 2 infrangeri,dupa 5 etape...un bilant deloc bun pt o echipa care se vrea candidata la titlu cu adversare ca Fener sau Galata.In ultima etapa au pierdut pe teren propriu,2-3 cu Trabzon si nu au moral bun pt partida de astazi.
CSKA Sofia este liderul la zi in campionatul bulgar cu 5 victorii din tot atatea posibile.In uefa au trecut de Dinamo Tirana si Hajduk Kula...in ultimul meci cu destule probleme...abia la penaltiuri. Este clar ca bulgarilor nu le convin echipele care se apara supranumeric dar din fericire pt ei in aceasta seara vor da de un Besiktas cu mari gauri in defensiva...si cred ca CSKA poate profita. Sa nu uitam ca anul trecut au eliminat Leverkusen...dupa o victorie cu 1-0 in Germania.Bafta!

smartbettor
16th September 2006, 00:39
Din pacate Besiktas a castigat la 2 goluri diferenta cu ajutorul arbitrului...cine a vazut meciul stie de ce....penalty gratuit in min 84...apoi gol in prelungiri... asta este :no: Pt cei care au vizitat situ meu ar fi putut sa-si recupereze banii pe cealalta predictie: Rapid-Nacional 1. Sa vedem ce bani putem face in acest weekend:

Campionat: Scotia, liga secunda "Scottish First Division"
Meci: Dundee Utd-Queen of South
Data desfasurarii: 16 septembrie 2006
Ora de desfasurare: 17
Pariu: 1
Casa de pariuri:Gamebookers
Cota:1.60
Site:http://thegreatwolf.blogabet.com/

Am tot "diguit" prin campionatele Europei pana am dat peste un meci "sigur"! Am ajuns la concluzia ca "regina din sud" va sta intr-o...[vorba preferata a lui Porumboiu]...pozitie nefireasca sambata la ora 17 in deplasarea de la Dundee.Nu zic ca va fi blat ci spun ca gazdele isi vor impune jocul prin prisma valorii superioare si a unei forme de moment foarte bune(au macelarit cu 4-0 in ultima etapa pe Gretna-un fel de Chelsea a ligii secunde scotiene- o echipa care acum 2-3 ani era in liga a 5-a!!!).Queen of South! O ilustra anonima(1pct in 5 etape) si sper ca va ramane asa...Noroc!

smartbettor
17th September 2006, 12:43
pana la urma n-a fost un galop de sanatate dar a fost o victorie cu 2-1 a lui Dundee FC. pt alte pronosticuri pt duminica intrati pe blogul meu http://thegreatwolf.blogabet.com/ si mai vizitati si spatiile publicitare...sa mai fac si eu ceva banuti :D